PDA

View Full Version : Indirekt

Babke
11-07-2006, 08:33
Znam da se provlacila ova prica ali nista konkretno se nije komentarisalo na ovu temu...
Mislim da je stvarno sramota da ne ubace indirekt u PES7!!! Stvarno,sta im je to tesko???
Znam,mnogi ce reci da je glupo jer nemas mogucnosti da kontrolises pokrete ruku,ali nemas ni uvek kontrolu kod svih napadaca prilikom ofsajda pa se sviraju... :hmm:
Da li mi se cini da je u nekoj verziji Winning Elevena bila ova opcija pa se pokazala neuspesna ili... :think:
Pri tome mislim da se svira samo kada je ruka iznad ramena ili prilikom uklizavanja da se pokupi lopta u 16. ili slicno.
Igram :6ica: 7 dana i desilo mi se vec nekoliko situacija kada protivnicki igrac bukvalno odnese rukom loptu i to ocigledno.
Situacija je jos gora kada se igra u vise igraca jer se protiv kompijutera to manje desava!!!

Konfucije
11-07-2006, 12:47
Slažem se, i u pes5 me ne je nerviralo što se tolerisala igra rukom, a ovde to nisu nimalo promenili

Babke
11-07-2006, 14:19
I tu bi do izrazaja dosla ona fora sa dodavanjem igracu na sut prilikom drzanja :l2: ili :r2: cini mi se.
A i penala bi bilo vise.Moram primetiti da treba da se desi cudo da bi sudija odsvirao penal.Mnooooogo teze nego u petici :furious:

Taban
11-07-2006, 14:29
I tu bi do izrazaja dosla ona fora sa dodavanjem igracu na sut prilikom drzanja :l2: ili :r2: cini mi se.
A i penala bi bilo vise.Moram primetiti da treba da se desi cudo da bi sudija odsvirao penal.Mnooooogo teze nego u petici :furious:

Verovatno mislis na :l1:+ :r1: pa na gurku.

A neznam kako je kod vas al kod mene se nekoliko puta desilo da igraju rukom i igraci signaliziraju sudiji i on svira.Onako pokazuju na ruku...

Dobar predlog

Џони
11-07-2006, 15:12
:clap: :respect:

had111
11-08-2006, 02:24
Odlican predlog

Babke
11-08-2006, 07:49
Jeste, u pravu si Taban.U pitanju je :l1:+ :r1: nego sam bio na poslu pa se nisam setio u trenutku komandi :wall:
Kad malo bolje razmislim vise puta ja odigram rukom nego protivnik,tako da nije strashno :evro_dance:

Darko101
11-20-2006, 10:04
Kad smo vec kod indirekta neko treba da kaze japancima da golman ne sme da uhvati loptu kad mu njegov igrac vrati istu nogom.

NukeR
11-20-2006, 12:49
:clap:

hule
11-20-2006, 13:14
Kad smo vec kod indirekta neko treba da kaze japancima da golman ne sme da uhvati loptu kad mu njegov igrac vrati istu nogom.

Мени се то није никада десило! ?

Но, што се тиче играњÐ ° руком,à ƒ ПЕС5 толикР¾ сам голова постиÐ ³ÃÂ°ÃÂ¾ руком (не са марадР¾ÃÂ½ÃÂ¾ÃÂ¼) да то није нормаР»ÃÂ½ÃÂ¾!
Када је неки мало јачи Ñâ€*ентаà ‘€ÑˆÑƒÑ‚, обавезà Â½ÃÂ¾ ако је играчà ‘Æ’ висока лопта обавезà Â½ÃÂ¾ постаÐ ²ÃÂ¸ руку и да гол.

akiman
11-24-2006, 22:54
ruke je bilo josh u PES3/WE7, u to sam apsolutno siguran, samo shto se igra rukom retko kad sankcionishe....nazalost...

Odlichan predlog!

teshke
11-25-2006, 02:44
meni je dosudio penal,protiv druga, kada sam pogodio igraca njegovog u ruku u kaznenom...

Taban
11-25-2006, 11:31
e kad smo vec kod indirekta moram da napomenem da me malo nervira kad golmani ispucavaju loptu,onda izlete sa njom van kaznenog i onda ispucaju.(mislim na ispucavanje lopte iz ruke,to je bilo i na proslom PES-u)...
A slazem se sa konstatacijom da bi im trebalo ukazati da golman nesme da hvata loptu kad mu igrac vrati nogom!!!!!

Alexxxa
11-25-2006, 21:54
:clap: za predlog.

P.S. Mozhda mi netjete werowati, ali meni je sudija swirao penal zbog igranja rukom, narawno ne u moju korist. :furious: U moju korist netje nikad!!! :(

Cosa
12-16-2006, 00:10
dobar predlog desavalo mise sve kao i ostalima (da sad ne navodim primer...)

roxton
12-16-2006, 13:08
Odlican predlog