PDA

View Full Version : Meridian Super Liga patch

Pages : [1] 2

Konfucije
11-06-2006, 11:48
I ove godine počinjemo sa izradom ovo patcha.
Ovog puta to radimo dosta ozbiljnije i nadamo se da će i patch biti daleko kvalitetniji od prethodnog.
Ono što će patch sadržeti to je:

- Umesto other c, nalaziće se 18 srpskih klubova (12 prvoligaša i 6 iz prve lige srbije)
- Navijačke zastave svih timova
- Novi izgled menija
- Nova zvučna podloga
- Navijačke pesme
- Originalni dresovi svih timova
- 2 najveća srpska stadiona
- Novi intro (opmov)
- Reklame (addboards)
- Nove lopte

Timovi koji će se nalaziti u ovom patchu su:
- Crvena Zvezda
- Partizan
- OFK Beograd
- Mladost Apatin
- Zemun
- Vojvodina
- Voždovac
- Bežanija
- Borac Čačak
- Hajduk Kula
- Smederevo
- Banat
- Srem
- Čukarički
- Rad
- Predlog
- Predlog
- Predlog

Konfucije
11-06-2006, 11:50
Patch možete da očekujete u Decembru

Felix
11-06-2006, 12:06
Jedva cekam :clap: Ako vam treba neka pomoc, javite :triprsta:
:6ica:

MLADEN
11-06-2006, 12:20
Umesto kojih timova ce biti ubaceni nashi klubovi?

imported_jackbauer24
11-06-2006, 14:21
Znaci moj predlog je zbog Master League jer je glupo da pozajmljujemo strana 4 tima za drugu ligu,
je da se urade jos 4 tima tj. da bude 24 nasa kluba i to da se od holandjana oduzmu 4 kluba ili
od Classic timova...Jer je glupo domaca liga u MASTER LEAGUE a onda iz druge lige da
ulazi npr. Steaua, Djurgarden i slicni jer nam treba pored 16 klubova u eliti jos 8 klubova u drugoj ligi
i onda to ima draz, nasa prva i druga liga, a kad vec radimo(te) 20 klubova mislim da nije veliko opterecene
uraditi jos 4 kluba. Jer ovako sa 20 nema nikakvu draz, to onda nije nase prvenstvo u MASTER LEAGUE, ali sa
16 nasih u ELITI i 8 klubova u drugoj to bi bilo pun pogodat. Znaci potrebna su 24 domaca tima a ne 20!!!
Nadam se da ce Te razmisliti o mom predlogu!!! pozdrav

A Konfucije obecao si mi davno da ce te to uraditi za PES 6 ako se secas!!! Evo Tvog odgovora:
--------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------
Konfučije
Administrator
Filozof

Pol:
Poruka: Ja sam geek!!

pesoholichari.com

Re: PITANJE
« Poslato: jackbauer24 poslato: 17 Juli , 2006, 00:43:10 »

Uradicemo u sledecoj verziji PES-a.

---------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------

Timovi za MSL Patch Moj Predlog:
--------------------------------
1. Crvena zvezda
2. OFK Beograd
3. Mladost Apatin
4. Bežanija
5. Partizan
6. Banat
7. Hajduk Kula
8. Smederevo
9. Voždovac
10.Vojvodina
11.Borac Cacak
12.Zemun
13.Mladost Lucani
14.Cukaricki
15.Napredak Krusevac
16.Rad
17.CSK Pivara
18.Macva
19.Spartak Subotica
20.Obilic
21.Radnicki Nis
22.Srem
23.Radnicki Pirot
24.BASK

Plagy
11-06-2006, 15:22
Stavite Radnichki Nish!!! Znam da igrachi ovog tima nemaju pojma sa fudbalom, ali su zato navijachi Meraklije mnogo jaki.

Ogisha
11-06-2006, 15:54
Ako bi moglo da ubacite ( mogu da pomognem ) i FK DRINU (Ljubovija)........

tarantula
11-06-2006, 15:57
Ako bi moglo da ubacite ( mogu da pomognem ) i FK DRINU (Ljubovija)........

U kojoj ligi igra FK Drina? Ostale klubove cemo ubaciti verovatno iz Telekom 1. Lige Srbije, a FK Drina cini mi se ne pripada tu.

Џони
11-06-2006, 16:13
FK IMT :D

Ogisha
11-06-2006, 16:53
Drina je u Posavskoj zoni.......... a mogu li da znam koje pesme Zvezdinih navijaca ce biti u MSL patch-u ? ? ? :triprsta:

Milanm
11-06-2006, 17:30
Radnicki Kragujevac

hule
11-06-2006, 18:09

Ајде још једном прочиà ‘‚ај пост изнад овог твог (ако си га уопштà Âµ прочиà ‘‚ао)

Felix
11-06-2006, 19:53
Znaci moj predlog je zbog Master League jer je glupo da pozajmljujemo strana 4 tima za drugu ligu,
je da se urade jos 4 tima tj. da bude 24 nasa kluba i to da se od holandjana oduzmu 4 kluba ili
od Classic timova...Jer je glupo domaca liga u MASTER LEAGUE a onda iz druge lige da
ulazi npr. Steaua, Djurgarden i slicni jer nam treba pored 16 klubova u eliti jos 8 klubova u drugoj ligi
i onda to ima draz, nasa prva i druga liga, a kad vec radimo(te) 20 klubova mislim da nije veliko opterecene
uraditi jos 4 kluba. Jer ovako sa 20 nema nikakvu draz, to onda nije nase prvenstvo u MASTER LEAGUE, ali sa
16 nasih u ELITI i 8 klubova u drugoj to bi bilo pun pogodat. Znaci potrebna su 24 domaca tima a ne 20!!!

A Konfucije obecao si mi davno da ce te to uraditi za PES 6 ako se secas!!! Evo Tvog odgovora:
Konfučije
Administrator
Filozof

Pol:

pesoholichari.com

1. Crvena zvezda
2. OFK Beograd
3. Mladost Apatin
4. Bežanija
5. Partizan
6. Banat
7. Hajduk Kula
8. Smederevo
9. Voždovac
10.Vojvodina
11.Borac Cacak
12.Zemun
13.Mladost Lucani
14.Cukaricki
15.Napredak Krusevac
16.Rad
17.CSK Pivara
18.Macva
19.Spartak Subotica
20.Obilic
21.Radnicki Nis
22.Srem
23.Radnicki Pirot
24.BASK

SLAZEM sE!

Џони
11-06-2006, 19:54

:ptdr: :wall:

Taban
11-06-2006, 20:02

Konfučije
Administrator
Filozof

Pol:

pesoholichari.com

1. Crvena zvezda
2. OFK Beograd
3. Mladost Apatin
4. Bežanija
5. Partizan
6. Banat
7. Hajduk Kula
8. Smederevo
9. Voždovac
10.Vojvodina
11.Borac Cacak
12.Zemun
13.Mladost Lucani
14.Cukaricki
15.Napredak Krusevac
16.Rad
17.CSK Pivara
18.Macva
19.Spartak Subotica
20.Obilic
21.Radnicki Nis
22.Srem
23.Radnicki Pirot
24.BASK

Mislim da je dobar predlog.

Moze li PALILULAC?

pop1806
11-06-2006, 20:08
Tu sam i ja da pomognem ako nesto trba javite.Pozdrav

nishlija78
11-06-2006, 21:04
Radnicki Nis i Radnicki Kragujevac i navijace,jer je rivalstvo izmedju Meraklija i Djavola najvece navijacko rivalstvo u Srbiji posle Delija i Grobara.A i Nis i Kragujevac 2. i 4. grad po velicini u zemlji.

Џони
11-06-2006, 21:41
To bi bilo dobro da stave!! :clap: :respect:

Pro_Evolution_Montenegro
11-06-2006, 21:44
I ako moze,Buducnost iz Podgorice nekako da se uradi?Bio bih vam zahvalan..Hvala ;)

Misko
11-06-2006, 21:47
I ako moze,Buducnost iz Podgorice nekako da se uradi?Bio bih vam zahvalan..Hvala ;)

Pa ovo je srpski patch...
Jedino da ti ja posebno ubacim...

Pro_Evolution_Montenegro
11-06-2006, 22:05

Pa ovo je srpski patch...
Jedino da ti ja posebno ubacim...

Swatam u redu je..Nema problema..Hvala swejednako ;) Nece wishe niakd biti kao prije..OFFTOPIC

Konfucije
11-06-2006, 22:07
Jugo, zar ti ne navijas za PFC?
Ili si prodao veru za veceru i presao za buducnost :nono:

Pro_Evolution_Montenegro
11-06-2006, 22:30
Jugo, zar ti ne navijas za PFC?
Ili si prodao veru za veceru i presao za buducnost :nono:

OFFTOPIC:
To nikada brate,nego zbog jednog druga koji je watreni warwar..ja mislim da sm wec dokazao do sada koliki sam grobar ;)

Ogisha
11-06-2006, 22:34
sorry , ali pito sam koje navjacke pesme ce biti ubacene za Zvezdu , a nigde odgovora..........

Stewa
11-07-2006, 00:38
na listu timova dodati radnicki nish,napredak krushevac i chuku ili mladost luchani.mislim da bi bilo lepo staviti nish i krushevac jer su to veci srpski gradovi a ionako mestom na tabeli to zasluzuju.metite i novi pazar bilo bi u fullu. :triprsta: :triprsta: :triprsta:

tarantula
11-07-2006, 02:32
sorry , ali pito sam koje navjacke pesme ce biti ubacene za Zvezdu , a nigde odgovora..........

Jedno pitanje je dovoljno. Jos ne znamo, ali i ne zelimo da otkrivamo sve pojedinosti i detalje o patchu pre njegovog izlaska.

had111
11-07-2006, 07:14
Ubacite FK Vlasina jako su dobri za drugoligasa. :miki:

Ogisha
11-07-2006, 14:09
nije necete da otkrivate pojedinosti nego ne znate pesme..........

Milos011
11-07-2006, 14:15
Mislim da obavezno morate da stavite za R.S.F.C.
.
PUNE TRIBINE LUDIH NAVIJACA.........
.
za BL patch nije bilo, a nema zvezdine tekme bez te pesme

Konfucije
11-07-2006, 14:32
za BL patch nije bilo, a nema zvezdine tekme bez te pesme
Ovo si lupio.
Inače, stavljaćemo pesme koje uspemo da nađemo u kvalitetnom formatu

Ogisha
11-07-2006, 15:00
e nemoj molim te posto ne znas pesme , pitaj nekoga ko zna....

Milos011
11-07-2006, 15:33
prvo - za pune tribine.... nije lupanje nego cinjenica - peva se posle svakog datog gola a to pitaj neke koji su nesto duze na stadionu nego za kompjuterom
drugo - zvezdine pesme mozes da nadjes skoro sve na netu a sto se kvaliteta tice, moze sve da se sredi u sound forge-u
trece - da li je vama logicno da se na zvezdinoj tekmi nijednom ne skandira ono klasicno - zvezda - zvezda
cetvrto - da li ste mozda bili na nekoj zvezdinoj tekmi gde se nije vikalo SRBIJA, SRBIJA

Misko
11-07-2006, 15:58

Nemoj da pocinjes prepucavanje smesi ti se :zuti:

Konfucije
11-07-2006, 17:38
Ti ćeš da mi kažeš da li znam pesme koje se pevaju na stadionu :rolleyess:

prvo - za pune tribine.... nije lupanje nego cinjenica - peva se posle svakog datog gola a to pitaj neke koji su nesto duze na stadionu nego za kompjuterom
Idem na stadion + znam dosta njih koji idu "duže" na stadion, a to što si rekao da se peva posle svakog datog gola dovoljno govori o tebi i tvom poznavanju Severa.

Џони
11-07-2006, 17:41
:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

Stewa
11-07-2006, 18:52

Idem na stadion + znam dosta njih koji idu "duže" na stadion, a to što si rekao da se peva posle svakog datog gola dovoljno govori o tebi i tvom poznavanju Severa.
ja sam na severu na svakoj tekmi i idem na gostovanja i ovo sto kaze konfucije je istina.pune tribine se pevaju samo kad ima neka koreografija.srbija,srbija i zvezda,zvezda moze da bude jedanput u toku tekme a i ne mora.trebalo bi staviti jos jedna pobeda i titula,zbog nje sam se rodio,ponos grada,zakletva,ja sam godine i eventualno ona nova:pobeda zelja nasa... :drunk:

Konfucije
11-07-2006, 18:57

ja sam na severu na svakoj tekmi i idem na gostovanja i ovo sto kaze konfucije je istina.pune tribine se pevaju samo kad ima neka koreografija.srbija,srbija i zvezda,zvezda moze da bude jedanput u toku tekme a i ne mora.trebalo bi staviti jos jedna pobeda i titula,zbog nje sam se rodio,ponos grada,zakletva,ja sam godine i eventualno ona nova:pobeda zelja nasa... :drunk:

:clap: :clap:
Mislim da smo završili sa ovim, ogisha i milos su pokazali koliko se "razumeju" u Sever, mogli bi se vratiti temi ;)

Stewa
11-07-2006, 19:03
i da mislim da bi bilo realno da stadioni u nasoj ligi budu manji(izuzev mare i jna)znachi pronaci na netu(ako ima)neke sugave stadione i metiti ih,jer je prosle godine buducnost bd imala (mislim)old traford ili tako nesto.naravno neko moze i da ih napravi ako ga ne mrzi... :respect:

Konfucije
11-07-2006, 19:08
Ne verujem da će iko praviti još stadiona, zato što darko (koji je radio jna i marakanu) ne dolazi već duže vreme :think:

Stewa
11-07-2006, 21:03
pa ja se onda nadam da ima nekih malih stadiona za skidanje negde na netu. :drunk:

NukeR
11-07-2006, 21:51
JAVOR HABITFARM OBAVEZNO

tarantula
11-07-2006, 21:52
Pisi malim slovima.

Ogisha
11-07-2006, 22:46
ja ocu da pomognem a to sto mi se smesi karton nema veze , ja znam da nista lose nisam uradio........
Pa aj ubacite Jos jedna pobeda , Ja sam godine , Dobro Znaj................

Konfucije
11-07-2006, 22:51
Ne vidim da hoćeš da pomogneš, svo vreme vučeš neke gadne komplekse i glumiš nešto, uostalom pogledaj tvoj poslednji post na ovoj temi:

Em što si lupio glupost, em što ja iz ovoga ne vidim ama baš nikakvu "pomoć" nekome :rolleyess:

evil_geko
11-07-2006, 22:51
I popravite ovo Meridial ;)

Ogisha
11-07-2006, 22:52
izvini jesam ja tebe vredjao i ponizavao ???

Konfucije
11-07-2006, 22:53
Trudiš se, ali ti ne ide
@evile, primetio sam to, ali mi bilo mrsko :D

Ogisha
11-07-2006, 22:54
hahahahaha ja da se trudim pa sigurno bi do sada bio izbacen.....

Konfucije
11-07-2006, 22:55
Nećemo više u off topic, ali pogledaj malo svoje postove i zapitaj se

Gaboon
11-07-2006, 23:04
Radnichki Kragujevac, zbog Djavola ;)

dendzeras
11-08-2006, 14:54
Stvarno bi bilo VRH kada bi se nashlo mest i za Radnicki Kragujevac...
Weedite da ga "umuvate"
:sajkaca:

patofna
11-08-2006, 16:12
haha ja dajem Predlog BSK Batajnica :D

patofna
11-08-2006, 16:13
e ljudi mislim ako pravite Serbian patch, ubacite neki tim sa kosova, dodouse nisam pratio jel se igra dole fudbal uopste?

Vikings37
11-08-2006, 18:11
Jel bi mogli da stavite Fk Macvu ? posto ima dosta mojih SAPCANA ovde :sajkaca: :drunk: :triprsta:

Konfucije
11-08-2006, 20:48
e ljudi mislim ako pravite Serbian patch, ubacite neki tim sa kosova, dodouse nisam pratio jel se igra dole fudbal uopste?

Nema nijedan tim sa Kosova ni u MSL ni u Prvoj ligi Srbije, konačna lista timova, u petak

Ogisha
11-08-2006, 22:53
e a da je mokra gora u drugoj ligi.............. mozda bi se nasla u patch-u..........oce biti neki timovi iz zona ( 4,5 liga) ?

tarantula
11-09-2006, 00:57
oce biti neki timovi iz zona ( 4,5 liga) ?

Naravno da ne.

Dedza
11-09-2006, 01:47
Ako vam trebaju pesme sa Severa odlicnog kvaliteta javi te(najnovije). Ljudi ovo sto radi te stvarno je za svaku pohvalu i postovanje. SVAKA VAM CAST!!!

zeer0
11-09-2006, 16:46
Zasto nebi napravili novu "Balkan ligu" (za PES6), to je bio lijep patch :respect:

edit by admin: zabranjeno pisanje postova veliki slovima

Џони
11-09-2006, 17:55
:respect:

Konfucije
11-09-2006, 18:00
ZASTO NEBI NAPRAVILI NOVU "BALKAN LIGU" (ZA PES 6),TO JE BIO LIJEP PATCH!!!!! :respect:

Napravićemo, kada mi, Hrvati i Bosanci završimo svoje lige

Alexxxa
11-09-2006, 21:53
Ako neshto treba rachunajte na mene. Mogu dosta da pomognem.
Ja sam napravio neku bednu alpha verziju. :hmm:
Ochajna je!!!!!! :( :cry: :cry: :cry:

tarantula
11-09-2006, 22:51

Super preporuka da udjes u tim. :nono:

crnobeli
11-10-2006, 01:23
Ja dajem glas za FK MACVA ;)
Bili su i u proshlom patchu pa ne bi bilo loshe da ih i sada stavite :)

Konfucije
11-10-2006, 10:14
U toku dana veći info o patchu

Alexxxa
11-10-2006, 12:55

Super preporuka da udjes u tim. :nono:

Nerazume shta to znachi. ,,Super preporuka da udjesh u tim,, ????? :think:
Inache nisu bedni dresovi i igrachi i sve u igri, ali bedno je sve drugo, one pesme slike itd.

P.S. Mogli ste da uchinite meni i MaruMc malu uslugu. Da ubacite Vujic Buducnost Valjevo, ili Krusik Valjevo ili neki valjevski klub. Plz... :respect:

Milos011
11-10-2006, 13:06
Imam jedno pitanje, ako moze da mi odgovori neko malo strucniji od mene.
.
Da li ce novi ML patch, zbog kvaliteta grafike dresova, reklama itd uticati na seckanje u igri za nas sa nesto slabijim konfiguracijama.
.
Meni je na kompu (Athlon 1.8Ghz, 512Mb RAM, GF FX 5200), PES5 sekao kada sam instalirao BL patch

tarantula
11-10-2006, 13:19
.
Da li ce novi ML patch, zbog kvaliteta grafike dresova, reklama itd uticati na seckanje u igri za nas sa nesto slabijim konfiguracijama.
.
Meni je na kompu (Athlon 1.8Ghz, 512Mb RAM, GF FX 5200), PES5 sekao kada sam instalirao BL patch

Hm :think: Ne bi trebalo da ti secka. Zapravo ne znam ni zasto ti je BL seckao.

Stewa
11-10-2006, 19:11
.
.

Hm :think: Ne bi trebalo da ti secka. Zapravo ne znam ni zasto ti je BL seckao.
BL patch ti je sekao jer si imao stari kitserver.meni se to isto desavalo i nisam mogao da izvalim o chemu se radi :wall:,slucajno sam instalirao kitserver(ne znam koji) i tada je normalno radilo. :D :clap: :drunk:

tarantula
11-11-2006, 14:41
E ovako, ovo je kompletan spisak timova koji ce biti u MSL patchu. Nece biti bilo kakvih izmena, tako da nemojte postavljati pitanja zasto ovaj, a ovj ne i da li moze ovaj ili onaj.

- Crvena Zvezda
- OFK Beograd
- Mladost (Apatin)
- Bezanija
- Partizan
- Banat
- Hajduk
- Smederevo
- Vozdovac
- Vojvodina
- Borac
- Zemun
- Mladost (Lucani)
- Cukaricki
- Napredak
- Radnicki (N)
- Rad
- Srem

Potrebne su nam slike dresova, neke vec imamo, ali potrebno nam je sto vise, tako da svi vi iz Lucana, Krusevca, Nisa, Cacak i ostalih gradova saljite slke ovih timova. Postujte ih ovde ili saljite meni na PM. Jako je bitno da slike budu ovosezonske.

Pro_Evolution_Montenegro
11-11-2006, 14:45
tarantula ja cu se potrudi za navijacke pjesme partizana,zvezde, i srbije..u redu..??U paru to sa superandreom ako se on slaze?Ok? ;)

tarantula
11-11-2006, 15:21
tarantula ja cu se potrudi za navijacke pjesme partizana,zvezde, i srbije..u redu..??U paru to sa superandreom ako se on slaze?Ok? ;)

Mislim da toga imamo dovoljno, bitniji su nam ostali timovi za koje je teze naci navijanja, kao i dresove. CZ i Partizan svako moze da nadje.

Pro_Evolution_Montenegro
11-11-2006, 15:22

Mislim da toga imamo dovoljno, bitniji su nam ostali timovi za koje je teze naci navijanja, kao i dresove. CZ i Partizan svako moze da nadje.

Ok..dacu wam par owix poswecernix za uprawu..jer je tako ralnije shto se tice nas..A za ostale cu takodje widjeti..Znaci swaki tim ce moci da ima navijanje?Potrudicu se..Pozdrav ;)

tarantula
11-11-2006, 15:24
Pa ne znam da li ce svaki tim moci da ima navijanje. :hmm:
Dresovi su mnogo bitni, drebaju nam dobre fotke.

Pro_Evolution_Montenegro
11-11-2006, 15:26
Pa ne znam da li ce svaki tim moci da ima navijanje. :hmm:
Dresovi su mnogo bitni, drebaju nam dobre fotke.

Ok..Videcu shta mogu da uradim..Cujemo se.. ;)

Pro_Evolution_Montenegro
11-11-2006, 15:29
OFK Beograd home:

http://www.sportskacentrala.com/fudbal/partizan2005-06/nadj-part-ofk2.jpg
http://pt.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competitions/UEFACup/443120_MEDIUMSQUARE.jpg

Pro_Evolution_Montenegro
11-11-2006, 15:59
http://www.partizan.co.yu/fotoalbum/2006/08_avg/11133.jpg
http://www.partizan.co.yu/fotoalbum/2006/08_avg/11130.jpg

Kits of Banat
__________________________________________________ ___________
http://www.partizan.co.yu/fotoalbum/2006/08_avg/11110.jpg
http://www.partizan.co.yu/fotoalbum/2006/08_avg/11111.jpg
http://www.oaza.co.yu/sport/delije/novine/slike/0607_vozd_cz2v.jpg

Kits of Vozdovac
http://www.partizan.co.yu/fotoalbum/2006/08_avg/11066.jpg
http://www.partizan.co.yu/fotoalbum/2006/08_avg/11055.jpg
http://www.partizan.co.yu/fotoalbum/2006/08_avg/11068.jpg

Kits of Bezanija

http://www.partizan.co.yu/fotoalbum/2006/09_sep/11192.jpg
http://www.partizan.co.yu/fotoalbum/2006/09_sep/11200.jpg

OFK update sa prethodnog posta ;)

http://www.partizan.co.yu/fotoalbum/2006/10_okt/11475.jpg
http://www.partizan.co.yu/fotoalbum/2006/10_okt/11464.jpg
http://www.partizan.co.yu/fotoalbum/2006/10_okt/11463.jpg

Kits of Borac Čačak

http://www.partizan.co.yu/fotoalbum/2006/10_okt/11401.jpg
http://www.partizan.co.yu/fotoalbum/2006/10_okt/11398.jpg

Kits of Hajduk Kula

http://www.partizan.co.yu/fotoalbum/2006/10_okt/11386.jpg
http://www.partizan.co.yu/fotoalbum/2006/10_okt/11390.jpg
http://www.partizan.co.yu/fotoalbum/2006/10_okt/11375.jpg
http://www.partizan.co.yu/fotoalbum/2006/10_okt/11381.jpg
http://www.partizan.co.yu/fotoalbum/2006/10_okt/11369.jpg

Kits of Zemun Beograd

Nadam se da ce waljati..U zdravlje.. ;)

hule
11-11-2006, 16:06
ВеликР° помоћ :clap:, само качи слике kaoÂÂ*-thumbnails- због преглРµÃÂ´ÃÂ½ÃÂ¾Ã‘Ñ‚à ¸ форум а.

tarantula
11-11-2006, 16:07
Odlicno, hvala ;)

Pro_Evolution_Montenegro
11-11-2006, 16:43
ВеликР° помоћ :clap:, само качи слике kao -thumbnails- због преглРµÃÂ´ÃÂ½ÃÂ¾Ã‘Ñ‚à ¸ форум а.

U redu.. ;) Ako nadjem josh neshto,postovacu owdje..unaprijed se izvinjavam swima,kojima owe slike prawi problem(usporenje)pri ulasq na owu stranicu.. ;)

imported_jackbauer24
11-11-2006, 18:04
ZA TARANTULU: RAZMOTRITE JOS JEDNOM

A Konfucije je obecao davno da ce te to uraditi za PES 6!!!

1. Crvena Zvezda
2. OFK Beograd
3. Mladost (Apatin)
4. Bezanija
5. Partizan
6. Banat
7. Hajduk
8. Smederevo
9. Vozdovac
10.Vojvodina
11.Borac
12.Zemun
13.Mladost (Lucani)
14.Cukaricki
15.Napredak
16.Radnicki (N)
17.Rad
18.Srem

------------------------------------------------------------------------------------------------

Timovi za MSL Patch Moj Predlog, mogu i neki drugi ali da bude 24 nasa tima zbog Master League:
da bi postojala i prva i druga liga RAZMISLITE JOS JEDANPUT!!!
------------------------------------------------------------------------------------------------

19.CSK Pivara
20.Macva
21.Spartak Subotica
22.Obilic
23.Radnicki Pirot
24.BASK
-------------------------------------------------------------------------------------------------

tarantula
11-11-2006, 18:25
jackbauer24, hajde jos jednom ovo napisi i dobices dozivotni ban!
Vec si pisao, slao meni 3 puta pm!
SPISAK EKIPA NECEMO MENJATI! KRAJ PRICE!!!
Kome se ne svidja ne mora ni da igra.

Stewa
11-11-2006, 18:56
jackbauer24, hajde jos jednom ovo napisi i dobices dozivotni ban!
Vec si pisao, slao meni 3 puta pm!
SPISAK EKIPA NECEMO MENJATI! KRAJ PRICE!!!
Kome se ne svidja ne mora ni da igra.
u pravu si tarantula.uvek moze da edituje grupe timova u master ligi. :drunk:

imported_jackbauer24
11-11-2006, 19:19
OK. ali mogao si da mi bar jednom da mi odgovoris Tarantula na mail. A ne da cutis. Opet kako hocete, ja sam dao predlog, a Vi radite kako hocete,
inace i dalje ne vidim svrhu nase lige ako u Master League ulaze neki strani timovi, i igraju nase prvenstvo, al' kad je vecina odlucila neka bude.
pozdrav

SALE P.F.C.
11-11-2006, 21:01
bio bi extra filing kad bi uradili scoreboard za MSL

Vikings37
11-11-2006, 21:47
tarantula jackbauer je u pravu bas bi bilo glupo da nemamo drugu ligu i da moramo da igramo sa rangersima, celtikom ili bilo kojim drugim timovima u ligi. mislim nema smisla sve da uradite a to da zapustite onda nije rec o msl vec o el (eoropa liga).ÂÂ* :wall: :wall: :wall:

mogao bih vote da napravis i ako vecina zeli da ima drugoligase onda ih poslusajte.

crnobeli
11-12-2006, 01:13
Kriwo mi je shto nema Macve :nono: :nono:

Veliki_Brat
11-12-2006, 03:48
ajde kupite danasnji SPORT ili ZURNAL i skenirajte slike dresova Mladosti Apatin

mad_4_red
11-12-2006, 12:00
da li vam trebaju sastavi timova? :MrGreen:

Konfucije
11-12-2006, 12:09
Ne treba ;)

Stewa
11-12-2006, 18:24
e zamolio bih vas da ne bude jedna greska iz proslogodisnjeg patcha,a to je da npr. u zvezdi imam bastu a u reprezentaciji ima jos jedan basta,i da mi se desi da tog bastu u ML kupi partizan(!?!) :wall: znachi igrache koji postoje u reprezentaciji a igraju u nashim klubovima ne praviti vec ih prebaciti u zeljeni klub.i koja dva tima nameravate da stavite umesto ona dva pes tima pored boke i sao paola?ja predlazem cska moscow i spartac moscow. :respect:

hule
11-12-2006, 21:52
кепке90 је постоÐ ²ÃÂ°ÃÂ¾ ово у теми Дресоà Â²ÃÂ¸ за пес6, а ја сам је пребаÑ €*ио пост овде.

Pozdrav svima. Zeleo bih da pomognem u pravljenju MSL patcha pa prilazem neke od mojih dresova. Uradio sam sve dresove full ali ne mogu da ih postavim ne radi mi imageshacke, zato postavljam po jedan dres. Kasnije cu postaviti fontove i ostale dresove.

I sto se tice Vosinih dresova

nisam stavljao reklame

ako ne rade linkovi idite na: http://profile.imageshack.us/user/kepke90

http://img71.imageshack.us/img71/5115/smederevokd7.th.png (http://img71.imageshack.us/my.php?image=smederevokd7.png)

http://img53.imageshack.us/img53/71/sremkm4.th.png (http://img53.imageshack.us/my.php?image=sremkm4.png)

http://img486.imageshack.us/img486/8274/radmb4.th.png (http://img486.imageshack.us/my.php?image=radmb4.png)

http://img486.imageshack.us/img486/3300/vosalh0.th.png (http://img486.imageshack.us/my.php?image=vosalh0.png)

http://img486.imageshack.us/img486/7629/allhometb2.th.png (http://img486.imageshack.us/my.php?image=allhometb2.png)

Stewa
11-12-2006, 22:01
do jaja su! :shocked:

SlaveNS
11-13-2006, 00:28
Da li mozete da ubacite navijanje navijaca vojvodine,zemuna,ofke i jos nekih klubova????
Da li mozete da napravite ako je to uopste izvodljivo naseg komentatora???????

tarantula
11-13-2006, 01:40
Da li mozete da ubacite navijanje navijaca vojvodine,zemuna,ofke i jos nekih klubova????
Da li mozete da napravite ako je to uopste izvodljivo naseg komentatora???????

Navijanja ce biti sigurno, ali ne znam da li ce biti za sve klubove.

A sto se tice srpskog komentatora had111 i Despot uveliko rade na tome. Vise informacija ovde (http://pesoholichari.com/forums/index.php?topic=1828.0).

tarantula
11-13-2006, 02:05
Da li neko ima slike gostujuceg dresa Zemuna?

hule
11-13-2006, 11:12

Не знам да ли ће помоћР¸ ова.

http://img153.imageshack.us/img153/1203/imgsttc4.th.jpg (http://img153.imageshack.us/my.php?image=imgsttc4.jpg)

tarantula
11-13-2006, 11:27

Не знам да ли ће помоћР¸ ова.

http://img153.imageshack.us/img153/1203/imgsttc4.th.jpg (http://img153.imageshack.us/my.php?image=imgsttc4.jpg)

Hoce. Hvala! ;)
Samo, jesi siguran da je ovosezonska?

hule
11-13-2006, 11:30
Хммм, ÑÑƒÐ´ÐµÑ›à ¸ по лопти могла би да буде и прошлÐ ¾Ð³Ð¾Ð´Ð¸Ñˆà šÐ° комбинà Â°Ã‘â€*ија...
Не знам да ли је овосез Â¾ÃÂ½Ã‘ÐºÐ¸, али знам да су жути Ð³Ð¾ÑÑ‚Ñƒà ˜ÑƒÑ›Ð¸ ÑÐ¸Ð³ÑƒÑ€à ½Ð¾.

kepke90
11-13-2006, 11:41
Postujte slike dresova zemuna do veceras, pa cu pokusati da ih napravim. i dodacu jos dresova.

Milos011
11-13-2006, 12:07
Ako vam nesto znaci evo par linkova za navijacke pesme

OFK Beograd http://www.blueunionbelgrade.com/pocetak.htm
Vojvodina http://www.red-firm.ns.co.yu/download/audio/audio_2005_06.htm
Rad http://www.united-force.org/html_v.3/naslovna.htm
Radnicki Nis http://www.meraklije.com/Multimedia.html

A mozda mogu da posluze i ovi ako budu ljubazni pa zakace neki audio/video zapis

Smederevo http://www.despoti.tk/
Vozdovac http://www.invalidi-vfc.net/
Cukaricki http://www.cukarickistankom.com/index.html

Sajt druge lige http://www.prvaliga.co.yu/index.htm

samo napred

tarantula
11-13-2006, 12:20
Postujte slike dresova zemuna do veceras, pa cu pokusati da ih napravim. i dodacu jos dresova.

Nema potrebe, vec nas ima cetvorica koji radimo dresove.

Vlada
11-13-2006, 15:42
Kolika ce otprilike biti velicina patch-a Meridian Super Liga?

vanja
11-13-2006, 17:44
Tim Vojvodine za 2006/2007:
1. Damir Kahriman (SER 1984.) GK http://www.fcvojvodina.co.yu/prvitim/dkahriman0607.jpg
2. Joseph Kizito (UGA 1982.) LWB http://www.fcvojvodina.co.yu/prvitim/jkizito0607.jpg
3. Bojan Krasic (SER 1982.) CB; SB http://www.fcvojvodina.co.yu/prvitim/bkrasic0607.jpg
4. Gojko Kacar (SER 1987.) CM; DM http://www.fcvojvodina.co.yu/prvitim/gkacar0607.jpg
5. Nikola Petkovic (SER 1986.) LWB;LM http://www.fcvojvodina.co.yu/prvitim/npetkovic0607.jpg
6. Nino Pekaric (SER 1982.) CB (kapiten) http://www.fcvojvodina.co.yu/prvitim/npekaric0607.jpg
7. Miroslav Opsenica (SER 1981.) LWB; RWB http://www.fcvojvodina.co.yu/prvitim/mopsenica0607.jpg
8. Milan Milutinovic (SER 1983.) CM http://www.fcvojvodina.co.yu/prvitim/mmilutinovic0607.jpg
9. Ivan Boskovic (CG 1982.) CF http://www.fcvojvodina.co.yu/prvitim/iboskovic0607.jpg
10. Milan Davidov (SER 1979.) AM http://www.fcvojvodina.co.yu/prvitim/mdavidov0607.jpg
12. Djordje Babalj (SER 1979.) GK http://www.fcvojvodina.co.yu/prvitim/dbabalj0607.jpg
14. Dragomir Vukobratovic (SER 1988.) DM http://www.fcvojvodina.co.yu/prvitim/dvukobratovic0607.jpg
15. Igor Radovic (SER 1979.) SB http://www.fcvojvodina.co.yu/prvitim/iradovic0607.jpg
16. Miodrag Stosic (SER 1981.) CB; SB http://www.fcvojvodina.co.yu/prvitim/mstosic0607.jpg
17. Predrag Vujovic (SER 1983.) AM http://www.fcvojvodina.co.yu/prvitim/pvujovic0607.jpg
18. Nenad Nastic (SER 1981.) SB,RWM http://www.fcvojvodina.co.yu/prvitim/nnastic0607.jpg
19. Djordje Cotra (SER 1984.) SB, http://www.fcvojvodina.co.yu/prvitim/dcotra0607.jpg
20. Sasa Dobric (SER 1982.) CM;AM http://www.fcvojvodina.co.yu/prvitim/sdobric0607.jpg
21. Ranko Despotovic (SER 1983.) CF http://www.fcvojvodina.co.yu/prvitim/rdespotovic0607.jpg
23. Vladimir Buac (SER 1984.) CF http://www.fcvojvodina.co.yu/prvitim/vbuac0607.jpg
24. Igor Djuric (SER 1985.) CB http://www.fcvojvodina.co.yu/prvitim/idjuric0607.jpg
25. Milan Susak (SER 1984.) CB http://www.fcvojvodina.co.yu/prvitim/msusak0607.jpg
27. Vojo Ubiparip (SER 1988.) CF http://www.fcvojvodina.co.yu/prvitim/vubiparip0607.jpg
29. Pradrag Sikimic (SER 1982.) CF http://www.fcvojvodina.co.yu/prvitim/psikimic0607.jpg
31. Dusan Tadic (SER 1988.) RM;LM;AM http://www.fcvojvodina.co.yu/prvitim/dtadic0607.jpg

NADAM SE DA CE POMOCI!!!!!!!

DJD
11-13-2006, 18:07
Ljudi ja kasno palim, ali kad bi mogla FC Vlasina da se ubaci bio bi vam zahvalan! Imam dosta podataka Vlasine! Ajd ako moze, javi te!!!!

tarantula
11-13-2006, 18:12
Ljudi ja kasno palim, ali kad bi mogla FC Vlasina da se ubaci bio bi vam zahvalan! Imam dosta podataka Vlasine! Ajd ako moze, javi te!!!!

E ovako, ovo je kompletan spisak timova koji ce biti u MSL patchu. Nece biti bilo kakvih izmena, tako da nemojte postavljati pitanja zasto ovaj, a ovj ne i da li moze ovaj ili onaj.

- Crvena Zvezda
- OFK Beograd
- Mladost (Apatin)
- Bezanija
- Partizan
- Banat
- Hajduk
- Smederevo
- Vozdovac
- Vojvodina
- Borac
- Zemun
- Mladost (Lucani)
- Cukaricki
- Napredak
- Radnicki (N)
- Rad
- Srem

Potrebne su nam slike dresova, neke vec imamo, ali potrebno nam je sto vise, tako da svi vi iz Lucana, Krusevca, Nisa, Cacak i ostalih gradova saljite slke ovih timova. Postujte ih ovde ili saljite meni na PM. Jako je bitno da slike budu ovosezonske.

Veliki_Brat
11-13-2006, 20:29

Nema potrebe, vec nas ima cetvorica koji radimo dresove.

kepke90
11-13-2006, 21:26
OK momci. DJD ako hoces postavi slike dresova FC Vlasine pa cu napraviti.

tarantula
11-13-2006, 21:30
Samo o tome nemojre u ovoj temi, posto nema veze sa MSL Patchom.

Slyz
11-14-2006, 03:09
poz . Momci , prov da vas pohvalim za ovo to pravite. Svaka cast !

da ne davim :) nudim se da pomognem oko igracha , skilova , izgleda i ostalo [jer ne bi bilo uredu da Czv pobedi Chelsea , a Bezanija Lyon . da bude tu ipak neki balans ... mora da se gledaju i ostali klubovi] .

evo moje priche ovde : http://pesoholichari.com/forums/index.php?topic=2143.0 .topic je lock [nisam video da ovde postoji diskusija o MSL.patchu ,izvinjavam se]

evo vam moj OF za pes5 [ako zelite da vidite moje igrace za Czv , Pfc , Ofk -u . [Other Leagues B] ..cisto kao neki primer. http://rapidshare.com/files/2490888/KONAMI-WIN32PES5OPT [izaberite Free,sacekate,ukucate 3-karaktera ako neko mzoda ne zna...] :)

javite se na mejl [q3_nbh@yahoo.com ili ovde ako zelite / ne zelite moju pomoc]

bolesting
11-14-2006, 11:03
Ako ce te da koristite ocene iz Football Managera 2007 tu ja mogu da pomognem?!

Misko
11-14-2006, 11:52
Ako ce te da koristite ocene iz Football Managera 2007 tu ja mogu da pomognem?!

Nemogu nigde da nadjem one konvertovane ocene sa fm2007 za pes6

bolesting
11-14-2006, 12:04
Ja mislim da i nemogu da se nadju ali ja imam FM 2007 pa mogu ja da ih konvertujem. ;)

zemunelo
11-14-2006, 12:58
kao preglog neka bude JEDINSTVO IZ SURCINA ILI SREM IZ JAKOVA??? :sajkaca:
MOZE? :sajkaca:

tarantula
11-14-2006, 13:05
kao preglog neka bude JEDINSTVO IZ SURCINA ILI SREM IZ JAKOVA??? :sajkaca:
MOZE? :sajkaca:

jevic989
11-14-2006, 15:12
E ljudi u mesto koje lige ce biti meridian

zxa
11-14-2006, 16:06
sigurno umesto other teams c :ptdr:

Eagle`
11-14-2006, 17:23
Radnicki Kragujevac

Podržavam predlog.
Ako treba pomoć u vezi Radničkog, tu sam.. :serbia:

tarantula
11-14-2006, 17:42
sigurno umesto other teams c :ptdr:

Sta je toliko smesno?

Konfucije
11-14-2006, 17:43
Biće umesto Holandije, najbolji timovi iste biće prebačeni u Other A i Other B, a u Other C će se nalaziti Bundesliga

abekakobe
11-14-2006, 17:57
Stavite Radnichki Nish!!! Znam da igrachi ovog tima nemaju pojma sa fudbalom, ali su zato navijachi Meraklije mnogo jaki.

delimicno si u pravu! igraci su prosecni za drugu ligu, u stanju su da izgube od nekih slabijih , nizeligaskih klubova :wall: ali i da pobede neke jaci, i viseligaske :drunk: . Imamo par mladih talenata i par veterana. za navijace si 100% u pravu :triprsta:. U zavisnosti od vaznosti utakmice ima nas oko 200 pa do 500 i 1000. Redovno idemo na sva gostovanja u zavisnosti od mogucnosti, a prosek nam je 1 ili 2 autobusa. :sajkaca:

tarantula
11-14-2006, 18:05
Da ste sam malo bolje citali videli bi da je Radnicki Nis na spisku ekipa koje cemo raditi.
Ali nam trebaju kvalitetne slike dresova. Zato Meraklije `ajd` sad da vas vidim! :D
Slike saljite meni na PM ili postujte ovde.

abekakobe
11-14-2006, 18:09
Mnogo mi se svidja ovaj predlog :clap: :clap: :respect: :clap: :clap: ali i bilo je krajnje vreme. Ipak postoji i jug srbije :triprsta:, a Radnicki Nis je jedan od jacih klubova na jugu. :D
Tarantula? Sta vam treba tacnije vezano za radnicki iz Nisa? Stojim na raspolaganju!

krlinho
11-14-2006, 18:10
BASK(ekipa je sastavljena od mnogo kvalitetnih i mladih igraca,zato je to moj predlog)

Neocassius
11-14-2006, 18:13
Od mene samo pozdrav svim ljudima koji rade na ovom projektu.
Svaka cast momci!!!

tarantula
11-14-2006, 18:15
BASK(ekipa je sastavljena od mnogo kvalitetnih i mladih igraca,zato je to moj predlog)

NEMOJTE VISE PREDLAGATI, SPISAK EKIPA JE KONACAN! NECE BITI IZMENA I DOPUNA.

Mnogo mi se svidja ovaj predlog :clap: :clap: :respect: :clap: :clap: ali i bilo je krajnje vreme. Ipak postoji i jug srbije :triprsta:, a Radnicki Nis je jedan od jacih klubova na jugu. :D
Tarantula? Sta vam treba tacnije vezano za radnicki iz Nisa? Stojim na raspolaganju!

Kvalitetne fotografije dresova. Svih, domacih, gostujucih, oba golmanska. Jako je bitno da to budu ovosezonski dresovi.

abekakobe
11-14-2006, 20:07
http://img244.imageshack.us/img244/783/img07jg3.jpg
http://img151.imageshack.us/img151/258/zagolubafn8.jpg

ovo su 100% ovosezonski dresovi.
to je to za sad. trazim jos neke pa postavljam.

tarantula
11-14-2006, 20:14

Hm, odlicno sto si se potrudio, ali nama treba krupnije, da se vide i detalji. Bilo bi najbolje ako neko zna nekoga iz kluba, da ode tamo i slika dresove.

hule
11-14-2006, 20:26
Bilo bi najbolje ako neko zna nekoga iz kluba, da ode tamo i slika dresove.

Написа ‘›Ñƒ ја сад ово у Shouts, па ће се веровР°Ã‘‚но неко препоР·ÃÂ½ÃÂ°Ã‘‚и и помоћР¸.

Alexxxa
11-14-2006, 20:35

Hm, odlicno sto si se potrudio, ali nama treba krupnije, da se vide i detalji. Bilo bi najbolje ako neko zna nekoga iz kluba, da ode tamo i slika dresove.

Igra tamoi moj nerodjeni brat. Pitachu ga da mi donese sliku dresova A tima.

hule
11-14-2006, 20:40

Питај га да ти донесе слику свих дресоÐ ²ÃÂ° (home, away, gk), јер ће се правиÑ €šÃÂ¸ сва четиÑ₠¬ÃÂ¸.

tarantula
11-14-2006, 20:48
Ili neka ih samo slika, ne mora ti donositi kuci.

vojinuf
11-14-2006, 20:50
e ako vam trebaju pesme za FK RAD navijacke ja ih imam dosta pa ako hocete da ubacite u pes posaljite mi pvt pa cu vam poslati i imam slike zastava tako da bi mogli da ubacite

abekakobe
11-14-2006, 20:52
vec sam kontaktirao neke ljude, ostaje mi samo da cekam.
Da li vas mozda zanima stadion Chair? po meni nije komplikovan za pravljenje ali vi to najbolje znate. Ukoliko ste dobre volje i imate vreme mozete da ga napravite. Evo neke fotke koje mogu da pomognu:

http://www.meraklije.com/galerija/Cair/01.jpg
http://www.meraklije.com/galerija/Cair/02.jpg
http://www.meraklije.com/galerija/Cair/03.jpg
http://www.meraklije.com/galerija/Cair/04.jpg
http://www.meraklije.com/galerija/Cair/05.jpg
http://www.meraklije.com/galerija/Cair/06.jpg

A ovo je planirana rekonstrukcija, mada to ce biti za 100 godina, ako mozda moze da vam bude od neke pomoci

http://www.meraklije.com/dokumenti/Stadion_Cair_rekonstrukcija.PDF

Skemi
11-14-2006, 21:08
Radnicki Nish i Meraklije ili OFK Nish i Romanticari !!!

Џони
11-14-2006, 22:22
Oce li biti jos nekih stadiona osim marakane i jna!! :think:

Џони
11-14-2006, 22:22
Bilo bi extra kad bi bilo! :D
Ali to je na vama! ;)

Ogisha
11-14-2006, 22:34
bilo bi dobro , ali onda bi i velicina tog patcha bila zaista velika

Alexxxa
11-14-2006, 23:09

Питај га да ти донесе слику свих дресоÐ ²ÃÂ° (home, away, gk), јер ће се правиÑ €šÃÂ¸ сва четиÑ₠¬ÃÂ¸.

Ili neka ih samo slika, ne mora ti donositi kuci.

Videtju shta mogu.

DJD
11-15-2006, 02:32
Ljudi razocaraliste me, nadao sam se da cete ipak ubaciti Vlasinu! Imao sam sve, i njihove dresove, i spisak igraca, i pesme...ama bas sve, a vi tako, nema veze

Konfucije
11-15-2006, 05:45
Koja je Vlasina na tabeli?
Mozemo ti je napraviti na nekom drugom posebnom dodatku

kele
11-15-2006, 10:05
Da li mozete da odradite stadion Partizana koji treba da se napravi 2009 god.naravno u MSL???

kele
11-15-2006, 10:20
ubacite Partizanov stadion onaj koji treba da se napravi 2009 god.naravno u MSL jel mozete???

Џони
11-15-2006, 10:53
Od tog stadiona nece biti nista, to vam Zeka maze oci!!
Kao ni od Zvezdinog!

Џони
11-15-2006, 10:54
Ako pravite stadione napravite ovakve kakve su! X)

Malba88
11-15-2006, 11:12
Za slike dresova idite na zvanicne sajtove timova ili na www.tribina.co.yu

kele
11-15-2006, 11:46
Ne takve kakve su Partizanovom vecitom rivalu neka ostane onakav kakav je!!!A Partizanu neka bude onaj svemir!!!

vojinuf
11-15-2006, 12:41
admine kazi ako ti trebaju zastave od fk rad imam slicice i imam pesme.ako ti trebaju javimi se na pvt ili na vojininter@yahoo.com mogu i jos od nekih klubova da nabavim slicice zastava samo reci kojih

Konfucije
11-15-2006, 12:42
Zastave imam, al navijačkih imam samo par, čućemo se oko toga

Del Piero #10
11-15-2006, 13:17
.metite i novi pazar bilo bi u fullu. :triprsta: :triprsta: :triprsta:

Brate Novi Pazar i tri prsta nikako ne idu zajedno

Del Piero #10
11-15-2006, 13:28
Ljudi javljam se i ja da vam pomognem!!!

Ako vec niste nabavili,ja mogu da vam dostavim sve o Vozdovcu,ali bukvalno SVE!!!Sta god pozelite!
Isto tako mogu da vam donesem dosta materijala od OFK Beograda!

Zamolio bih ljude koji rade na patch-u da me kontaktiraju na PM,kako bi se dogovorili sta,kako,gde!!!!

imported_Duke007
11-15-2006, 13:44
Svaka cast momci!!! Vasi patchevi sto se tice Meridian Lige zu svake godine na vrhuncu.

Nego vratiti se na temu. Evo nasao sam jednu stranicu po netu koja bi mogla da vam pomogne u slucaju dresova drugoligasa ( toje 1. Liga Srbije):

http://www.prvaliga.co.yu

Dresovi Rad (zuti/gosti) i Napretka (crveni) http://www.prvaliga.co.yu/slike/utakmice/06-07/rad-napredak-2v.jpg
Dres Cukaricki golman: http://www.cukarickistankom.com/images/galerija/tim2006/gal4_03.jpg
Dres Cukaricki (Home): http://www.cukarickistankom.com/images/galerija/tim2006/gal4_02.jpg
Dres Obilic (zuti): http://www.prvaliga.co.yu/slike/utakmice/06-07/Dinamo_Obilic_1.jpg

Nadam se da vam je ovo od pomoci.

Konfucije
11-15-2006, 13:49
Hajde ako možeš pronađi dresove za Mladost L ;)

Slyz
11-15-2006, 14:19
http://www.prvaliga.co.yu/klubovi/mladost.htm

samo sam ovo nashao :)

http://www.prvaliga.co.yu/linkovi.htm

Ogisha
11-15-2006, 15:07
:clap:

Konfucije
11-15-2006, 15:18
:clap:

djusk
11-15-2006, 15:23
Ови дресоÐ ²ÃÂ¸ Лучан Â° су од прошлÐ µ године. ÐÂ*адили су их момÑâ€*и са фм-србијÐ µ за фм2006.

DJD
11-15-2006, 15:44
ВласиÐ ½ÃÂ° је негде на средиÐ ½ÃÂ¸ табелРµ прве лиге србијÐ µ! Да се можда предоР¼ÃÂ¸Ã‘Ð»Ð¸Ð»Ð Ð·Ð° убаÑâ€*иÐ ²Ð°ÑšÐµ у печ!?

Konfucije
11-15-2006, 15:51
Ne može

Ogisha
11-15-2006, 16:05
Ali mozda ima i boljih od Mladosti iz Lucana , ali necu ja da se mesam......... kako ocete mada je vec odluceno

tarantula
11-15-2006, 16:27
Ali mozda ima i boljih od Mladosti iz Lucana , ali necu ja da se mesam......... kako ocete mada je vec odluceno

Mladost iz Lucana je prva na tabeli 1. Lige Srbije, i to ubedljivo. Jesenji sampion. Prvo se informisi pa onda kazi da ima boljih. ;)

imported_Duke007
11-15-2006, 17:29
Momci,

sto se tice Mladost Lucani nasao sam sledecu sliku http://www.prvaliga.co.yu/slike/utakmice/06-07/bask-mladostlucani.jpg
Mladost nosi dresove marke "Lotto" (skroz plavi dresovi u gostima/skroz beli kuci) Ima dosta ekipa koje isto nose dres
"LOTTO", tako da bi mogao da se uzme taj model i da se samo boje podese. Sto se tice sponzora, kako vidim Mladost
nema sponzora na dresu.

Najlakse bi bilo ako bi mogao da se nadje samo templejt za "Lotto" dresove.

"Update: Mogao bi se kao templejt uzeti drez reprezentacije SCG sa svetskog prvenstva, isti su"

"Napravio sam primer dresa za Mladost Lucani, gde da uradim upload?"

tarantula
11-15-2006, 17:32
Ne, Mladost nosi LOTTO.

Ogisha
11-15-2006, 17:44
hehe ali mladost je prva samoÂÂ* sada, ali ajde nema veze ima mnogo boljih od nje................ mada u pravu ste to je ova sezona i ona je prva pa zato i treba da se nadje u patch-u.................

Ogisha
11-15-2006, 17:49
e ljudi da ne znate sajt za nase nize lige (4. ,5. itd.) ako uopste ima ???

vanja
11-15-2006, 17:52
Evo slika novih rezervnih dresova Vose:

hule
11-15-2006, 17:57
Где су слике?

vanja
11-15-2006, 20:05
Где су слике?

ne znam zasto se nisu pojavile!
Ocigledno da sam nesto zasro

abekakobe
11-15-2006, 20:17
Tarantula? kazi kolike su sanse da napravite stadion Niskog Radnickog "Chair" ?
El da spremam neka nasa navijanja? Zastave?

tarantula
11-15-2006, 20:27
Za zastave i navijanje ne znam posto ih ne radim ja.
Sto se tice stadiona sanse su prakticno jednake nuli posto se Darko, koji je radio JNA i Marakanu, ne javlja vec duze vreme, a zaista nemam ideju ko bi drugi mogao da odradi stadion. :(

abekakobe
11-15-2006, 20:32
:( :nono: jbg za stadion. Ako nesto bude javi mi na PM
kazi mi kog da kontaktiram za zastave i navajanje?

Konfucije
11-15-2006, 21:05
Spremaj navijanja

tarantula
11-15-2006, 21:05
Ljudi, jel ima neko slike gostujucih dresova Borca iz Cacka? Kao i golmanskih istog tima i Mladosti iz Apatina?

Ogisha
11-15-2006, 21:27
imam dresove za sve timove MSL ali mi se tripuje nece da ubaci sliku dresa borca...........

tarantula
11-15-2006, 21:34
Uploaduj je npr. na imageshack.us ili slibe.com i ovde ostavi link do slike.

Ogisha
11-15-2006, 21:37
http://img123.imageshack.us/my.php?image=boracawaydc8.png

Ogisha
11-15-2006, 21:38
slike su za FM2007

tarantula
11-15-2006, 21:41
Ma ljudi, meni trebaju fotografije dresova, na ove *****ancije. :-)

Ogisha
11-15-2006, 21:42
pa znam , ali to imam za sada...........

Konfucije
11-15-2006, 21:54
Људи шта сте ви пичиÑâ€*à Âµ што нисте убаÑâ€*иÐ »Ð¸ ВласиÐ ½Ã‘Æ’!!!!

Koji je tvoj problem, objasnili smo, ako nastaviš da smaraš sledi žuti karton (mada može i momentalni crveni)

imported_Duke007
11-15-2006, 22:55
Evo nasao sam jednu sliku Borca na gostovanju u Vojvodini. Dresovi su plavo beli, a shorts plavi.

http://img71.imageshack.us/my.php?image=boracgostifz0.jpg

Sto se tice golmanskih dresova, i dalje ih trazim. Veoma je tesko naci ih na netu, zato sto golmane
retko slikaju.

vojinuf
11-15-2006, 23:01
e ljudi sto se tice FK RAD-a i UNITED FORCE nasao sam sve.admini javite se na pvt da vam posaljem.pozz :respect: :6ica: :triprsta:

tarantula
11-15-2006, 23:11
Evo nasao sam jednu sliku Borca na gostovanju u Vojvodini. Dresovi su plavo beli, a shorts plavi.

Sto se tice golmanskih dresova, i dalje ih trazim. Veoma je tesko naci ih na netu, zato sto golmane
retko slikaju.

:clap: Hvala!

KDejan
11-15-2006, 23:37
E imam ja gostujuce dresove partizana!Jel vam trebaju?A imam i neke navijacke pesme

kele
11-16-2006, 11:32
Potrudi se grobare ako budes ti radio stadione da ti bude Partizanov onaj za 2009 god.Insistiraj ako imas veze sa time u ime grobara!!!

Pro_Evolution_Montenegro
11-16-2006, 11:40
Da nema mozda neko PAOK-ove dresove i grb gde da nadjem???

Zashto na owo jtemi,majq mu!!!!

tarantula
11-16-2006, 12:25
Da nema mozda neko PAOK-ove dresove i grb gde da nadjem???

Zashto na owo jtemi,majq mu!!!!

vanja
11-16-2006, 16:52
FK VOJVODINA FOTOGRAFIJE:
http://img468.imageshack.us/img468/8398/3qr7.jpg
http://img292.imageshack.us/img292/9195/6zf6.jpg
http://img214.imageshack.us/img214/1517/1lq7.jpg
http://img239.imageshack.us/img239/354/8tr0.jpg

Stewa
11-16-2006, 17:33

retko slikaju.
shortsevi su crveni :think:

vanja
11-16-2006, 17:38
http://www.dnevnik.co.yu/modules/htmlarea/upload14/admin_89.gif
http://www.dnevnik.co.yu/modules/htmlarea/upload14/admin_44.gif
http://www.dnevnik.co.yu/modules/htmlarea/upload13/admin_410.gif
http://www.dnevnik.co.yu/modules/htmlarea/upload12/admin_92.gif
jOS SLIKA VOSE :triprsta:

vanja
11-16-2006, 17:43

retko slikaju.
shortsevi su crveni :think:

tA SLIKA JE IOZ PROSLE SEZONE! BIO SAM NA UTAKMICI!
NISAM NASAO BOLJE OVOGODISNJE
http://www.dnevnik.co.yu/modules/htmlarea/upload12/admin_92.gif

Stewa
11-16-2006, 20:48
gledajte da stavite normalne navijacke zastave za one timove koji imaju navijace a ne kao prosle da neki timovi imaju MSL zastave... :sajkaca:

điđi
11-17-2006, 15:38
Sve što treba za FK BASK tražite dobićete. Evo linka za sajt u izradi http://www.fkbask.com/dataweb/default.php

imported_dicko
11-17-2006, 16:07
ako treba neka pomoc potrudicu se da pomognem.
i da pitam kada ce biti meridijan patch gotov?

Slyz
11-17-2006, 21:43
otprilike u provj polovini decembra ... nije to jos 100% tachno.

:trougao:
:kocka: :krug:
(x)

najslabija karika... ? o_O

Meraklije_Jug
11-18-2006, 17:08
Ovo je sve za sad Å¡to sam naÅ¡o. Ako joÅ¡ neÅ¡to pronaÄ‘em ja ću ti poslati. Tim koji ima na sajtu radničkog je dobar.http://www.fcradnicki-nis.com/fudbaleri.php Rezerve prepiÅ¡i sa sajta Radničkog. Ã…Â*to se tiče grba obavezno ga skini sa
http://www.meraklije.com/Galerija%20amblemi.html

evo što sam našo od slika i slika igrača
http://www.sendspace.com/file/yjzvxt

Zastave
http://img141.imageshack.us/img141/7029/1989ja7.jpg
http://img209.imageshack.us/img209/5696/icepigisvizastavakv6.jpg
http://img141.imageshack.us/img141/6678/zastavameraklijeglavnacl3.jpg
http://img134.imageshack.us/img134/1237/bohemiansyc3.jpg
isto ide i ova obavezno
http://img228.imageshack.us/img228/2839/fkspartakzastavaob1.jpg

Meraklije_Jug
11-18-2006, 17:16
:8

Konfucije
11-19-2006, 10:42
Ko god ima navijačke pesme klubova koje ćemo praviti neka ih pošalje meni na pm!!

Misko
11-19-2006, 11:47
Ovo je sve za sad što sam našo. Ako još nešto pronađem ja ću ti poslati. Tim koji ima na sajtu radničkog je dobar.http://www.fcradnicki-nis.com/fudbaleri.php Rezerve prepiši sa sajta Radničkog. Što se tiče grba obavezno ga skini sa

Zastave
isto ide i ova obavezno

Svaka cast.
Radnicki ce biti izgleda najbolje graficki odradjen.
Svi koji imaju mogucnosti nek posalju i za svoj klub kao sto je uradio meraklija.

điđi
11-19-2006, 18:05
Ovo je sve za sad Å¡to sam naÅ¡o. Ako joÅ¡ neÅ¡to pronaÄ‘em ja ću ti poslati. Tim koji ima na sajtu radničkog je dobar.http://www.fcradnicki-nis.com/fudbaleri.php Rezerve prepiÅ¡i sa sajta Radničkog. Ã…Â*to se tiče grba obavezno ga skini sa

Zastave
isto ide i ova obavezno

Svaka cast.
Svi koji imaju mogucnosti nek posalju i za svoj klub kao sto je uradio meraklija.

Ã…Â*ta je bilo sa PLTS patchom poÅ¡to nisu sve ekipe iz PLTS uključene u MLS patch?

Misko
11-19-2006, 18:10

Zastave
isto ide i ova obavezno

Svaka cast.

Ã…Â*ta je bilo sa PLTS patchom poÅ¡to nisu sve ekipe iz PLTS uključene u MLS patch?

To cemo posle MSL.

government
11-19-2006, 18:39
Realno treba staviti Radnicki nis, Radnicki Pirot i Napredak Krusevac, jel kad vec ovi mamlazi iz FSS nece, stavite ga Vi.....
Mislite o tome..... :sajkaca:

hule
11-19-2006, 20:16
Timovi koji ce se nalaziti u ovom patchu su:
- Crvena Zvezda
- Partizan
- OFK Beograd
- Mladost Apatin
- Zemun
- Vojvodina
- Vozdovac
- Bezanija
- Borac Cacak
- Hajduk Kula
- Smederevo
- Banat
- Srem
- Cukaricki
- Rad

Џони
11-19-2006, 20:42
Realno treba staviti Radnicki nis, Radnicki Pirot i Napredak Krusevac, jel kad vec ovi mamlazi iz FSS nece, stavite ga Vi.....
Mislite o tome..... :sajkaca:

:nono:

Meraklije_Jug
11-19-2006, 20:54
Evo materijala za dreove FK RADNIÄŒKI NIÃ…Â*.
http://www.sendspace.com/file/ag130p

Da li sam ja to loše razumeo ili Radničkog neće biti u peču?
Nemojte da se glupirate. Stavićete SREM a nećete Radnički?
Znate li vi kolko uopšte ima simpatizera Radničkog u Nišu?
Radnički ima jači tim nego polovina iz prve lige a kamoli li od Rada i Srema.
Napredak isto.

điđi
11-19-2006, 21:19
Evo materijala za dreove FK RADNIÄŒKI NIÅ .
http://www.sendspace.com/file/ag130p

Da li sam ja to loše razumeo ili Radničkog neće biti u peču?
Nemojte da se glupirate. Stavićete SREM a nećete Radnički?
Znate li vi kolko uopšte ima simpatizera Radničkog u Nišu?
Radnički ima jači tim nego polovina iz prve lige a kamoli li od Rada i Srema.
Napredak isto.

Ko pravi patch ima pravo da odlučuje koga će da stavi. Lično mislim da Srem nema šta da traži ali da se ne ponavljam. Samo da kažem da nije Viće (Vićentije) predsednik Srema i cele lige, pasli bi dno tabele. Rad je filijala Zvezde i da nije navijača da im vade fleke ništa sem par dobrih mladih igrača.
Meraklijo želim vam sve najbolje sa novom upravom. Gledao sam BASK-Radnički 0:0 Milenković vraški dobar igrač.

Misko
11-19-2006, 21:33
Ljudi moji pa jel vi gledate ovaj forum.
Postavljen je konacan spisak klubova.
I NECE biti ubacivan ni jedan drugi klub.

- Crvena Zvezda
- OFK Beograd
- Mladost (Apatin)
- Bezanija
- Partizan
- Banat
- Hajduk
- Smederevo
- Vozdovac
- Vojvodina
- Borac
- Zemun
- Mladost (Lucani)
- Cukaricki
- Napredak
- Radnicki (N)
- Rad
- Srem

Meraklija Radnicki je vec zavrsen.

abekakobe
11-20-2006, 01:51

- Crvena Zvezda
- OFK Beograd
- Mladost (Apatin)
- Bezanija
- Partizan
- Banat
- Hajduk
- Smederevo
- Vozdovac
- Vojvodina
- Borac
- Zemun
- Mladost (Lucani)
- Cukaricki
- Napredak
- Radnicki (N)
- Rad
- Srem

sta to znaci? el ste zavrsili sa pravljenjem radnickog ili ne, posto spremam navijacke pesme, samo da ih uploadujem i to je to. navijanje u mp3 formatu je gotovo u ponedeljak!

nemojte da me ispalite!

Misko
11-20-2006, 08:29

- Crvena Zvezda
- OFK Beograd
- Mladost (Apatin)
- Bezanija
- Partizan
- Banat
- Hajduk
- Smederevo
- Vozdovac
- Vojvodina
- Borac
- Zemun
- Mladost (Lucani)
- Cukaricki
- Napredak
- Radnicki (N)
- Rad
- Srem

sta to znaci? el ste zavrsili sa pravljenjem radnickog ili ne, posto spremam navijacke pesme, samo da ih uploadujem i to je to. navijanje u mp3 formatu je gotovo u ponedeljak!

nemojte da me ispalite!

Ako kazem da je radnicki gotov onda je gotov.

điđi
11-20-2006, 08:59

- Crvena Zvezda
- OFK Beograd
- Mladost (Apatin)
- Bezanija
- Partizan
- Banat
- Hajduk
- Smederevo
- Vozdovac
- Vojvodina
- Borac
- Zemun
- Mladost (Lucani)
- Cukaricki
- Napredak
- Radnicki (N)
- Rad
- Srem

Dobro. Kome da šaljem materijal za BASK jer je došlo je do izmena u sastavu tima. Dr Miško otvori temu za PLTS ako se sećaš i prošli put smo nas par dali podatke pa nismo završili patch.
Ajde da odradimo do kraja.

tarantula
11-20-2006, 09:34
Nemoj vise spominjati BASK u ovoj temi, ovo je tema o MSL Patchu, a BASK-a tu nema.

dehas
11-23-2006, 00:42
Sve ovo je super,ali mislim da bi trebalo da se potrudite da ipak imamo stadione JNA i Marakanu.Mislim da ne bi bilo lose da onaj ko pravi stadione pokusa da napravi neki stadion sa malim tribinama koji bi koristili drugi timovi.Mogao bi se zvati Classic MSL.To bi bilo super kad bih moglo, da ne koriste Lucani- Camp nou.

Konfucije
11-23-2006, 09:21
Imamo JNA i Marakanu ;)

Milos011
11-23-2006, 15:28
Sve ovo je super,ali mislim da bi trebalo da se potrudite da ipak imamo stadione JNA i Marakanu.Mislim da ne bi bilo lose da onaj ko pravi stadione pokusa da napravi neki stadion sa malim tribinama koji bi koristili drugi timovi.Mogao bi se zvati Classic MSL.To bi bilo super kad bih moglo, da ne koriste Lucani- Camp nou.

Odlican preslog

A i kapiram ako je neko mogao da napravi JNA i Marakanu ne bi trebalo da bude problem da napravi seoski stadion

rodjo
11-23-2006, 16:29
Taj, koji je pravio te stadione, se ne pojavljuje na forumu vec duze vreme. :(

Veliki_Brat
11-23-2006, 17:04
Taj, koji je pravio te stadione, se ne pojavljuje na forumu vec duze vreme. :(

darko je bio pre 2 vecheri na chatu. kaze da nema cd key za rhino i da ga to ebe za stadione ali da je dobre volje da radi

abekakobe
11-23-2006, 20:21
sad jos samo da napravite Chair iz Nisha! ;) bilo vi super! Ako treba neka konsultacija, zovite pa da svi zajedno :drunk: :drunk:

Darko101
11-25-2006, 20:02
Ja umem da napravim ali takodjer nemam legealizovani rhino. Sto znaci dajte mi 100$ a ja vama stadion :D

Konfucije
11-25-2006, 20:03
Ã…Â*ta će ti legalan, skini sa torrenta

Darko101
11-25-2006, 20:07
Eh, brate zivim na selu :) ,s usranim dial-upom .Ajde konfucije napisi sta jos treba za patch da i ja malo doprinesem

mijat
11-25-2006, 23:04
Kad ce taj pec MLOGO SAM NESTRPLJIV

Pro_Evolution_Montenegro
11-25-2006, 23:16
Ja umem da napravim ali takodjer nemam legealizovani rhino. Sto znaci dajte mi 100$ a ja vama stadion :D

Sta tebi konkretno treba?neka se ljudi koji to znaju,pa neka je i nelegalno(anrawno toneka bude prekopm-a il ipreko maila,msn-a;samo ne preko 4uma)potrude da nadju to..i ja cu se potruditi..jel neki krack u pitanju ili? ;)

Alexxxa
11-25-2006, 23:57
Pa "AJDIN" prawi stadione, mozhda on mozhe da pomogne.

vanja
11-26-2006, 19:55
evo dresova vose!
nema conf.file jer nisam mogao da nadjem naai brojeve
http://files.filefront.com/dresovi_vojvodinerar/;6250538;;/fileinfo.html

Urketo
11-26-2006, 21:03
Imamo JNA i Marakanu ;)

Svaka cast, i to je dovoljno

Alexxxa
11-27-2006, 11:37
Ali mogli smo bar da nekako naprawimo Gradski Stadion Nowi Sad (Stadion vojvodine) i Stadion OFK Beograda.

tarantula
11-27-2006, 12:04
Ali mogli smo bar da nekako naprawimo Gradski Stadion Nowi Sad (Stadion vojvodine) i Stadion OFK Beograda.

Pa napravi ga.

Alexxxa
11-27-2006, 12:08
Pa nisam rekao da ja umem, ja mozhda mogu da nabavim slike ili to, ali neumem ti ja da baratam sa Rhinom, To zna Ajdin.
Ljudi shto ga neko ne pita?

Veliki_Brat
11-27-2006, 12:16
ja ce cujem sa deckom svaki dan. ni on nema rhino :D

tarantula
11-27-2006, 12:43
Pa nisam rekao da ja umem, ja mozhda mogu da nabavim slike ili to, ali neumem ti ja da baratam sa Rhinom, To zna Ajdin.
Ljudi shto ga neko ne pita?

Pa nemoj onda da pises u prvom licu :"Ali mogli smo bar da nekako naprawimo".
Najlakse je reci:"Ovo moze da pravi ovaj, ovo onaj". Sto bar ne pokusas da naucis da pravis nesto?

rodjo
11-27-2006, 13:23
...i Ajdin nekad nije znao, pa naucio, jer nije zeleo da druge smara...

Alexxxa
11-27-2006, 14:31
Nabawi mi Rhino koji ima opciju Copy (jer moj nema zato shto je trial), tutorijal imam, i naprawitju.

Stewa
11-29-2006, 16:35
jel se radi nesto ovde?

tarantula
11-29-2006, 17:27
jel se radi nesto ovde?

Naravno da se radi, punom parom.

Neky 92
11-29-2006, 18:59
Gde da nabavim Rhino ?

Hvala

tarantula
11-29-2006, 19:13
Gde da nabavim Rhino ?

Hvala

Kupi ga. http://www.rhino3d.com/

Alexxxa
11-30-2006, 23:58
A ima li neki shareware, tj besplatan da ima opciju Copy?

zxa
12-01-2006, 16:47
verovatno da nema :think:

Slyz
12-02-2006, 05:03
idete u offtopic... manite se stadiona , bilo bi vam previse...
a i kad pogledate kolko je ljudi na stadionima ,, cemu onda pravljenje istih... neka lepo [primer:] Smederevo igra na Riazoru i nek bude pun i nek sve bude u plavoj koreografiji i eto.... full ugodjaj.

Arsenalboy
12-02-2006, 16:05
Ako treba pomoc oko reklama tu sam samo mi dajte slike sponzora

tarantula
12-02-2006, 16:15
Ako treba pomoc oko reklama tu sam samo mi dajte slike sponzora

Reklame su skoro gotove, ali hvala u svakom slucaju. ;)

Arsenalboy
12-02-2006, 16:27
Kada ce od prilike patch izaci ako moze neki screenshoot iz igre.....

tarantula
12-02-2006, 16:33
Izacice verovatno do 15. ili 20. decembra. Necemo postavljati screenshotove pre izlaska patcha.

sazdat4
12-03-2006, 19:59
slazem se sa predlogom da se ubace 24 tima iz nase zemlje jer tek tada igra postaje ono pravo. izbacite Obilic i Spartak jer oni definitivno ispadaju i iz druge lige pa nema potrebe da budu u patch-u. obavezno stavite Radnicki Pirot i Dinamo

zeksa90
12-03-2006, 20:08
jel ce taj patch da bude winrarovan ili ce trebati neki program da bi ubacio taj patch???

Stewa
12-03-2006, 22:31
slazem se sa predlogom da se ubace 24 tima iz nase zemlje jer tek tada igra postaje ono pravo. izbacite Obilic i Spartak jer oni definitivno ispadaju i iz druge lige pa nema potrebe da budu u patch-u. obavezno stavite Radnicki Pirot i Dinamo
jes ti lud ili ne znas da citas???prolistaj malo temu pa ces videti da je spisak timova i broj klubova KONACAN!I nece ga promeniti ni tvoja prepiska ni bilo koji razlog sa ovog sveta.

Stewa
12-03-2006, 22:46
e da interesuje me jedna stvar a to je da li ce u patchu biti onaj stari grb borca iz cacka sa petokrakom ili ovaj novi sa nekim lavovima itd.?

Veliki_Brat
12-03-2006, 22:49
ako imas taj novi grb stavi ga ovde pa cemo se potruditi da njega stavimo u igru

điđi
12-04-2006, 10:31
ako imas taj novi grb stavi ga ovde pa cemo se potruditi da njega stavimo u igru

Oni koriste stari grb sa petokrakom.

zeksa90
12-04-2006, 14:45
jel ce taj patch da bude winrarovan ili ce trebati neki program da bi ubacio taj patch???

a da mi neko odgovori?