PDA

View Full Version : Kako da ubacujem patcheve?

momboj
11-05-2006, 17:04
Zeleo bih da ubacim druge lopte i zvezdin meni.da li moze neko da mi pomogne kako to da uradim?

skinuo sam DKZ studio 0.92 ali ne znam kako se koristi.

hule
11-05-2006, 18:47
Скини и ГГС из download базе сајта

Qpusar
11-05-2006, 19:28
Da li neko na ovom forumu ima zelju da mi malo pomogne??? Treba mi pomoc oko Bundeslige,jer ja stvarno ne parlam Nemacki toliko da znam da instaliram preko uputstva!!!
! HELP !

Џони
11-05-2006, 21:25
Hoole aj mi objasni kako se koristi ggs!??! MOLIM TE! :help:

baja vule 007
11-06-2006, 09:01
Sta ima?
Trebju mi dve usluge:
1) Kako se koristi GGS studio.
2) Kako da ubaci bundesliga patch
:respect:

Konfucije
11-06-2006, 09:52
Otvoriš 0_text pomoći GGS-a, zameniš fajlove, i OF kopiraš u my documents/konami/pes6/save/folder1

momboj
11-06-2006, 14:49
zar vam je toliko tesko, da nama pocetnicima pokazete ili barem date likove gde mozemo da procitamo???
stvarno sam se razocarao

tarantula
11-06-2006, 14:54
zar vam je toliko tesko, da nama pocetnicima pokazete ili barem date likove gde mozemo da procitamo???
stvarno sam se razocarao

E bas sam se potresao sto si se ti razocarao. Kada bi znao da sve sto hoces da znas o ubacivanju patcheva vec postoji objasnjenjo mnooogo puta na ovom forumu razocarao bi se u sebe. Ali tesko je traziti, bolje da ti neko da "na tacnu". Strasno.

hule
11-06-2006, 18:36
Hoole aj mi objasni kako se koristi ggs!??! MOLIM TE! :help:

Знаш, и ја сам пре 8-9 месеÑâ€*Ð ¸ постаÐ ²Ã‘™Ð°Ð¾ иста питањÐ ° и нисам баш добија Â¾ адекваà ‘‚не одговоà ‘€Ðµ.
Неко ми је помогаà Â¾, неко није, али ево сад све знам о прогрà Â°ÃÂ¼ÃÂ¸ÃÂ¼ÃÂ°, едитоР²ÃÂ°Ã‘šÑƒ и осталÐ ¾ÃÂ³...
Ð¢Ñ€ÐµÐ½Ñƒà ‚Ð½Ð¾ :workout: прављà ÂµÃ‘šÐµ дресоÐ ²ÃÂ°, само рад је важан, ÑÐ¸Ð³ÑƒÑ€à °Ð½ сам да ћеш брзо схват Â¸Ã‘‚и и ти као и осталÐ ¸ почетà Â½ÃÂ¸Ã‘â€*и...
ПронаÑ €™ÃÂ¸ тутоÑ⠬ијале за прогрà Â°ÃÂ¼ÃÂµ имаш их много на форум у! ;)

Konfucije
11-06-2006, 18:55
GGS se koristi za ubacivanje grafike u igru (reklame, navijačke zastave, dresovi...)

Ogisha
11-06-2006, 19:20
E ljudi da se ne zavaravamo kolko znamo mi pocetnici tolko znate i vi administratori......... bre pa ljudi se pate a vas boli uvo......... daj barem malo pomozite.

hule
11-06-2006, 19:25
E ljudi da se ne zavaravamo kolko znamo mi pocetnici tolko znate i vi administratori......... bre pa ljudi se pate a vas boli uvo......... daj barem malo pomozite.

Па знаш шта, до ПЕС 7 и ти ћеш Ð½Ð°ÑƒÑ‡Ð¸à ‚Ð¸ све ово што те занима сада, па када те тада буду питалР¸ нови чланоР²ÃÂ¸ да им објасн иш видећÑ ’ да ли ћеш им тек тако лако објасн ити.
Не може се све објани ‘‚и у 2-3 реченà Â¸Ã‘â€*е... Зато постоÑ ˜Ðµ тутоÑ⠬ијали који се не бришу да се не би сваке године писали исти!

Ogisha
11-06-2006, 19:36
ne zbog mene, zbog drugih.............. pa znam da te boli uvo sto drugi ne mogu , pa ne mogu ni ja ali sta sad bice, aj malo pomozi drugima..........

Konfucije
11-06-2006, 20:08
ne zbog mene, zbog drugih.............. pa znam da te boli uvo sto drugi ne mogu , pa ne mogu ni ja ali sta sad bice, aj malo pomozi drugima..........

Koje pitanje je na ovoj temi ostalo neobjasnjeno :rolleyess:

xXx-PES
11-06-2006, 21:26
U ovoj temi koliko sam ja uspio da spazim ostalo je neobjasnjiva opcija import/export u DKZ-u.I isto to za GGS.Konfučije ti sada nastupas.!:)

momboj
11-06-2006, 22:46
ja sam uspeo da sredim neke stvari...

e sad, zanima me kako da sredim da mi bude srbija?

preko GGSa nece da zameni, barem meni...kako se tu importuje?

Andrej
11-06-2006, 23:27
Može mala pomoć?
GGS mi može samo jednu po jednu sliku/zastavu/dres stavit.Kako da napravim da mi sve stavi odjednom?

momboj
11-06-2006, 23:32
uspeo sam polovicno da ubacim patch za srpsku repku
GGS nesto zeza

treba uloadovati fajl 0_text koji se nalazi u PES6/dat
treba da se pojave folderi i tu treba naci pomenute fajlove koji se menjaju:
unknown_09461
unknown_00535.flg
unknown_00536.flg

to sam odradio, medjutim kada sam ucitao e_text fajla unnamed_151 nije bilo!?
ja sam to resio tako sto sam taj unnamed_151 promenio u unknow_00151.txs :)
da li sam pogresio?

i postoji jos jedan problem.ubacio sam kit server 6.1.0. i ubacio folder SerbiaMontenegro unutra ali nece da mi ubaci dresove...gde gresim??

vuksa82
11-07-2006, 00:17
Pokusao sam da iubacim ovaj ballpack,sve sam uradio kako treba preko dkz-a (to sam i ranije radio) i sada mi puca igrica kada krene mec? Jel imao neko slicnih problema?

tarantula
11-07-2006, 01:29
uspeo sam polovicno da ubacim patch za srpsku repku
GGS nesto zeza

treba uloadovati fajl 0_text koji se nalazi u PES6/dat
treba da se pojave folderi i tu treba naci pomenute fajlove koji se menjaju:
unknown_09461
unknown_00535.flg
unknown_00536.flg

to sam odradio, medjutim kada sam ucitao e_text fajla unnamed_151 nije bilo!?
ja sam to resio tako sto sam taj unnamed_151 promenio u unknow_00151.txs :)
da li sam pogresio?

i postoji jos jedan problem.ubacio sam kit server 6.1.0. i ubacio folder SerbiaMontenegro unutra ali nece da mi ubaci dresove...gde gresim??

Nisi pogresio sto se tice unnamed/unknow posto u zavisnosti od nacina otvaranja moze razlicito da pise, ali je u sustini isti fajl.
Sto se tice dresova... vise puta smo pominjalji, proveri map.txt fajl.

superandrea
11-07-2006, 10:59
Ljudi, pustite malo ljude da olade i citajte ovde: (j***ga, na engleskom je)

http://www.pesgaming.com/forumdisplay.php?f=164

E ako vam ovo ne razjasni stvari, nema vam pomoci :think:

pesboy
11-07-2006, 11:44
ma kakav konfuchije,xXx-PES ako ochekujesh neku pomoc od administratora grdno se varash,oni josh ne kontaju da su na ovom sajtu da bi druge uvodili u pes editovanje a ne da velichaju svojih pet zvezdica,shto se tice DKZ-a idesh na open file i otvorish 0_text ili koji vec treba i u njemu nadjesh broj fajla koji treba da izmenish zatim kliknesh na njega desni klik i idesh na opciju import i unesesh destinaciju novog fajla kog importujesh kad se importuje jednostavno sacuvash o_text i to je to,za GGS isti postupak samo shto sa njim ubacujesh svu mogucu grafiku pa i one lopte koje si na pocetku pomenuo,samo shto sa njima ima neki problem pa negde rade a negde ne.

tarantula
11-07-2006, 12:11
ma kakav konfuchije,xXx-PES ako ochekujesh neku pomoc od administratora grdno se varash,oni josh ne kontaju da su na ovom sajtu da bi druge uvodili u pes editovanje a ne da velichaju svojih pet zvezdica

Da, sa jedne strane si u pravu, mi smo tu da bi uvodili druge u edit, ali tako sto popunjavamo download bazu, postavljamo vesti, cinimo ovaj forum preglednim i urednim, ali nismo tu da svakom od preko 2000 clanova objasnimo stvari koje su objasnjene BUKVALNO po 50 puta! Ako tako mislis idi slobodno na neki drugi forum pa ces videti sta tamo rade admini. Ali ocigledno ti kapiras da mi uzimamo neki cash za ovo ili imamo bilo kakve koristi.
Opet gresis, mi ovo radimo iskljucivo na dobrovoljnoj bazi i zbog toga ne zelim da kidam svoje zivce zato sto je neko razmazeni moron kog mrzi da iskoristi opciju Search.

A to za zvezdice... Hm, uopste ne obracam paznju na zvezdice, ali vidim da ti obracas. Ako me zamolis dodacu i tebi 5, 6 posto vidim da ti znace u zivotu.

Konfucije
11-07-2006, 12:23
@pesboy, ne mogu ja da visim na ovom forumu 24/7/356, odgovorio sam oko import/export na jednoj temi ne sećam se kojoj, mogli bi malo da pretražite forum

Konfucije
11-07-2006, 12:24
U ovoj temi koliko sam ja uspio da spazim ostalo je neobjasnjiva opcija import/export u DKZ-u.I isto to za GGS.Konfučije ti sada nastupas.!:)

Ã…Â*ta je nejasno oko toga, dovoljno je da si kliknuo desnim dugmetom na fajl i video bi da piÅ¡e import.
Onda samo izabereš fajl koji si skinuo, ideš na OK i to je to

Ogisha
11-07-2006, 12:37
kad bi barem znao da objasnom ljudima............. a vi administratori nista, ali nema veze neka vam sluzi na cast...

Konfucije
11-07-2006, 12:41
Ã…Â*ta niÅ¡ta? Jel sam objasnio :rolleyess:
Ovo je treći put u 2 dana da istu stvar objašnjavam

tarantula
11-07-2006, 12:44
kad bi barem znao da objasnom ljudima............. a vi administratori nista, ali nema veze neka vam sluzi na cast...

Pa ako ti je toliko stalo nauci lepo i odgovaraj ovde po 20 puta dnevno na isto pitanje.

imported_urossilny
11-08-2006, 17:54
tipicna srpska prepirka, bolje skinite ovu temu sa foruma jer ovde nema nista korisno...

superandrea
11-10-2006, 10:12
I jos jednom:

http://www.pesgaming.com/forumdisplay.php?f=164
Svi tutorijali...

vaske23
11-10-2006, 18:56
da li neko moze da mi posalje link gde su tutorijali

hule
11-10-2006, 19:16
da li neko moze da mi posalje link gde su tutorijali

:wall:
УправР¾ си на тој теми!

Litar
11-11-2006, 14:54
Skinuo sam patch za Allianz Arenu i program GGS, ali ne znam sta da radim? I skinuo sam novi kitserver 6.1.4 i instalirao sam ga ali nije promenio dresove.Sta da radim? :wall:

tarantula
11-11-2006, 14:56
Skinuo sam patch za Allianz Arenu i program GGS, ali ne znam sta da radim? I skinuo sam novi kitserver 6.1.4 i instalirao sam ga ali nije promenio dresove.Sta da radim? :wall:

Lupaj glavom o zid kao tvoj smajli. :MrGreen:
Instaliraj GGS i importuj Alianz arenu, a za kitserver procitaj tutorijal Kitserver - instalacija i koriscenje:
http://pesoholichari.com/forums/index.php?topic=2092.0

Samo malo razmisli i bice ti jasno.

Konfucije
11-11-2006, 14:56
Skinuo sam patch za Allianz Arenu i program GGS, ali ne znam sta da radim?
Koje fajlove sadrži taj patch?

I skinuo sam novi kitserver 6.1.4 i instalirao sam ga ali nije promenio dresove.Sta da radim?
Jel si ubacio uopšte dresove?

Litar
11-11-2006, 15:07
Ovaj patch za Allianz Arenu sadrzi rar fajlove.

tarantula
11-11-2006, 15:09
O Boze... :pop:

hule
11-11-2006, 15:10
Ovaj patch za Allianz Arenu sadrzi rar fajlove.

:ptdr:
Фајлов Â¸ су спаков Â°ÃÂ½ÃÂ¸ у ÐÂ*АÐÂ*.

Litar
11-11-2006, 16:51
Lapsus calami. Patch sadrzi BIN fajlove, ali hvala na 'veoma velikoj' pomoci.

Konfucije
11-11-2006, 18:05
Lapsus calami. Patch sadrzi BIN fajlove, ali hvala na ''veoma velikoj'' pomoci.

"Lapsus", pa fino, mogao si odmah da edituješ post.
Fajlove ubaci preko GGS-a, 1000 puta je objašnjavano kako

doka
11-12-2006, 12:36
Posto ima mnogo pocetnika u editivanju, mozda bi ste mogli da im olaksate a i sebi na sl. nacin
u Downlaods Area, pored fajla ili programa stavite link za odgovarajuci tutorial

imported_popaj81
01-01-2007, 17:03
Srecna svima nova 2007!
Instalirao sam Kitserver 6.2.0,i u njega ubacio dresove reprezentacije izSerbia patch-a,i u DKZ sve uradio kako pise u tutorialu...Sa HexEdit-om sam uspeo da promenim ime repke u Serbia....
A sada jedno veoma glupo pitanje:uopste ne mogu da pronadjem fajl map.txt u kitserveru a ni u instalaciji igre,pa ne mogu u njemu navesti da igra koristi dresove (crvene) iz kitservera.U tutorialu (autor tarantula )stoji da se map.txt nalazi u C:Program FilesKONAMIPro Evolution Soccer 6kitserverGDBuni ali tamo ga nema.Napravio sam rucno fajl i u njega uneo podatke: 23,"NationalSerbia",ali u startovanju igre i dalje daje plave dresove,dok je sve ostalo izmenjeno....Ne znam sta vise da radim,molim vas pomozite.....Nemojte reci da nisam citao i da mi je to tesko,ali posle 2 dana ceprkanja po sajtu,zaista vise nemam strpljenja....ako mozete,pomozite i hvala vam...a ako ne mozete,i onda vam hvala.Pozdrav

amar
01-03-2007, 18:27
Skinuo si Kitserver bez GDB foldera znaci nema mpa.txt i ti ga moras napraviti,evo ti za dresove map.# This config maps team number into folder name
# Format: <team-num>,"<folder name>"
# Example: 21,"Russia"

I odmaknes jedan red i upisujes sta treba.

PES 6
01-23-2007, 12:18
ljudi ja sam poochetnik do bola samo ocu da igram sa werderom i zvezdom i nista vise.Samo me to zanima.Uzgred sa 56mbps se nemoze stosta downloadovati ali sta cu...
Hwala!

baja vule 007
01-23-2007, 12:55
Dobrodosao na sajt PES 6
nego, sada mislim da download baza nije dostupna, pa jos neces moci da igras sa ovim timovima. Uskoro ce valjda. Pa ima patch za bundes ligu i VECITI DERBI. A za net predlazem da uzmes kablovski SBB.

MarcoDiAngelo
01-23-2007, 13:32
A kada ce biti dostupna download baza?

baja vule 007
01-23-2007, 13:35
kada se sredi sajt ja mislim za 15-ak dana

delic
01-18-2008, 16:37
desava mi se kad deinstaliram i ponovo instaliram da jos uvjek postoji npr. bundesliga na
other league. Sta trebam sve uraditi da mi je potpuno cista igrica da mogu nabaciti novi patch? pomozite!

Vlada-VKSD
05-27-2008, 19:55
Dali neko moze da mi objasni kako da ubaci Zvezdin stadion u PES6 (WE2007)???

zlaxy
05-27-2008, 20:00
instaliraj poslednji kitserver,to moras sam da nadjes,jer se ja ne secam koji je
i grunes marakanu u folder stadioni

preporucujem ti da skines ceo sholym patch i uzivas
pozz

Young Hool
02-15-2012, 16:49
ako oces jsl od 09 pa na ovamo javi imam linkove,ja nju cepam jer za sholima neam dovoljno jak komp.tj memoriju...