PDA

View Full Version : Taktika

ssMaK
02-03-2011, 23:20
Danas sam sa ortakom igrao PES 6,i on je rekao da je nasao neke taktike na youtube,google,ne znam gdje vec,ali stalno nesto menja sa R2 + X,i tako to...Na sredini terena ima toliko igraca da jednostavno gotovo pa nemoguce da neki moj igrac uspije da prodje...Isto tako zanima me kakvu vi taktiku pravite kad igrate,kad imate jak klub protiv slabijeg kluba,verovatno vecina igra ofanzivno mada znam likove koji igraju defanzivno i na kontranapade,kada igrate sa slabijim klubom protiv jaceg,i kada su klubovi tu negde,podjednako jaki...

David_Luiz
02-04-2011, 06:35
To za taktike moze da se nadje na youtube, ali trebas mnogo da trazis. Ja i sa slabijim i sa jacim timovima igram sa taktikom 4-3-3, sa tom taktikom sam u 3 sezoni ML i na celu sam tabele. Kada igram sa ortakom, nikako nemoze da mi probije moju sredinu zato sto postavim petoricu a samo jednog u napadu. Kada igram protiv nekog jakog kluba skoro sve lopte gubim na sredini, neznam zasto nemoze nijedan pas da mi prodje. A sa slabijim timovima igram ofanzivno sa 3 napadaca i skoro uvek pobedim sa 2-0 ili 3-0.

Barcelona
02-04-2011, 14:32
R2 + O za ofisides pravis zamku ofsajd

Salihovic15
02-04-2011, 20:05
ma ja igram klasicni pes nista te gluposti meni ne pomazu :D ako ti znas neces ti nista cimati L1 + X,Kocka,O,Trokut ili R2 sta sve nema, samo pas od noge do noge i to je to. to je po meni i najlakse nauciti tako jedino nekad driblam na R2 kad idem na 1 ili 2 igraca :p

Brother
02-04-2011, 20:43
Evo ti driblinzi i tacno kako se rade...

http://www.youtube.com/watch?v=wFGL0QTbIGw&feature=related

Lejzi
02-05-2011, 23:34
R2 + O za ofisides pravis zamku ofsajd

ne mora da znaci, razlikuje se od ekipe do ekipe... ali to mozes sam da podesavas