PDA

View Full Version : [NAJAVE] PES SERBIA LEAGUE V2 update, radovi na serveru, itd...

stefanACM
01-13-2011, 04:52
Dakle ovde će biti bilježeno kada je neki rad na serveru ili kada planiram neki update da se zna zašto je server offline i kada će ponovo biti dostupan.
Ja razumem da je to malo sve smoreno što se dešava sa bagovima ili nešto slično, ali što vreme prolazi sve se više to doteruje i doteruje...tako da kada liga počne za 2-3 dana, vjerovatno će sve biti dosta dosta ispeglavno što se tiče bugova. Ovo je još uvjek RC verzija dakle, još nije FULL.
Dakle,
prva stvar, ja i strippy smo naišli na nekoliko bugova u poslednjoj verziji (1.3.0.0)
Ja sam već neke sitnice uradio da to ispravim i sutra bi treba da testiram ispravljenu verziju koja bi trebalo da ima u sebi 100% funkcionalan TURNIR SISTEM bez i jednog BUG-a.

Dakle sutra će server biti online odprilike oko 14:00 ponovo. U koliko sve bude gotovo pre toga vremena bićete obavešteni u ovoj temi. I moći će te da nastavite sa svojim aktivnostima u vezi turnira.
Hvala na razumevanju i strpljenju.

stefanACM
02-15-2011, 19:35
Evo, da najavim, za nekih 6-7 dana otvoriću prijave za TESTNU NEOFFICIALNU LIGU...
Dakle rezultati će biti pravi, igraće se ozbiljno, i sve će služiti samo da se provjeri da li program zadovoljava teške kriterijume ovog sjajnog sajta :|
Anyway, pripremite se ;)

stefanACM
02-17-2011, 00:50
Evo nešto sam se nećkao i tražio dobar server...levo...desno...
Konačno našao sam nešto, izvršio uplatu i mogu reći da mi se sviđa... Server se nalazi u švicarskoj, a evo i SPEEDTEST koji sam uradio malopre:
http://www.speedtest.net/result/1160850294.png