PDA

View Full Version : [DODACI] Ostavite vaš predlog

stefanACM
01-10-2011, 20:45
http://img704.imageshack.us/img704/6025/pslicon.png
PES SERBIA LEAGUE v2 (user wishes)

Ovde pišite sve vaše predloge šta bi trebalo da se doda na PES SERBIA LEAGUE v2
Svi predlozi koji budu prihvaćeni biće dodati u ovaj post da se zna. Oni koji će su urađeni biće obeleženi ZELENOM BOJOM, a koji su u izradi CRVENOM.

LISTA:
- različita boja nikova od poruke na chatu

Toja
01-10-2011, 21:32
Predlazem da se ubaci chat rooms... tj da se mogu praviti odvojene sobe u chatu.
Koristilo bi za male turnire jer ovako njih 20 na chatu pisu svasta, a samo njih 8 igra turnir neki, i ako se treba nesto dogovarati vezano za turnir na javnom chatu je tesko pratiti jer ostalih 12 koji ne igraju turnir spamuje....
A kad bi postojala opcija da se prave odvnojene sobe, onda udju samo oni koji igraju na turniru i lepo se dogovaraju...

zuke
01-10-2011, 23:11
Ovo sam ti napiso i u chat-u,al nisam siguran dal si procito. Naime mozda bi trebo da promenis fontove ,tj. da nekako odvojis ili velicinom ili fontom i bojom nick od onog sto napisemo,jer malo je nejasno u prvom trenutku sta pise
Nije neka primedba ali mozda ce bolje bit tako.Nadam se da shvatas sta sam hteo...

stefanACM
01-10-2011, 23:14
Zuke prihvaćeno odavno to planiram!!!
Dakle staviću neku sivkastu nick a bela poruka ;)

Goran6189
01-10-2011, 23:15
Server ne radi?

zuke
01-10-2011, 23:35
Zuke prihvaćeno odavno to planiram!!!
Dakle staviću neku sivkastu nick a bela poruka ;)

OK to bi trebalo da bude to :)

Watakushy
01-11-2011, 01:22
Moja zelja je da se skloni automatsko pomeranje na novu poruku kada skrolujem kroz chat sa zeljom pronadjem nesto ranije napisano :D

Strippy
01-11-2011, 02:13
Predlazem da se ubaci chat rooms... tj da se mogu praviti odvojene sobe u chatu.
Koristilo bi za male turnire jer ovako njih 20 na chatu pisu svasta, a samo njih 8 igra turnir neki, i ako se treba nesto dogovarati vezano za turnir na javnom chatu je tesko pratiti jer ostalih 12 koji ne igraju turnir spamuje....
A kad bi postojala opcija da se prave odvnojene sobe, onda udju samo oni koji igraju na turniru i lepo se dogovaraju...

Moja zelja je da se skloni automatsko pomeranje na novu poruku kada skrolujem kroz chat sa zeljom pronadjem nesto ranije napisano :D

Toja, potpuno se slažem s tobom, i meni to smeta. Postoji super rešenje za taj problem, a ujedno to rešava i problem koji je watakushy pomenuo. To je opcija pauziranja javnog chata, ali ostavlja se mogućnost privatnog. Tako ti više ništa neće stizati sa javnog chata, a možeš chatovati privatno. Ujedno, to ostavlja mogućnost i vraćanja na raniji tekst sa javnog chata, bez muke, a to je watakushy izneo kao želju. Malopre pričao sa Stefanom, i to bi trebalo da bude odrađeno sutra.

operativac
01-11-2011, 09:35
prvo, super je aplikacija, cestitke :)

sad,

1.) ja bih voleo da moze da se bira koji ce se .exe pokretati linkom `pokreni pes`.
2.) "ne moze" da se napise odvojeno, po pravopisu

Spale
01-11-2011, 14:38
Svaka cast za aplikaciju sve pohvale...

E sad kad vec pisemo:
Ja bi voleo da se napravi PM malo drugacije... Kad se click na nick drugog igraca da se otvori u novom prozoru chat sa njim (fazon neki slican mibbit-u) jer onako juce smo havariju napravili kad smo tour dogovarali nije se znalo ko koga... :D

stefanACM
01-11-2011, 20:24
Nije moguće jer se pre svega server opterećuje, pa onda teško je za izvesti (ali moguće) a i kad se izvede može bugovati.
Ima drugo rešenje za ovo ;)

operativac
01-11-2011, 20:36
uroš says:

e a da smanjis jos font? na 11? ili 10? na chatu
i da stavis timestamp najtamnijom sivom, da se maltene ne vidi, al da je tu, i da ubacis nule u taj timestamp koji vec ima

Watakushy
01-12-2011, 19:46
1.) Kada minimiziram aplikaciju u systray, kada je ne koristim duze od 3-4 min, kada je minimiziram klikom na drugu aktivnu aplikaciju- izgubi vezu sa serverom a da to ne prijavi. Saljem poruke, ali ostaje blanko. Do sada je svega jednom prijavila gubitak konekcije sa serverom.

2.) Par puta mi je prilikom kucanja poruke izbacilo:

4485

fantaz
01-13-2011, 11:55
1.) Kada minimiziram aplikaciju u systray, kada je ne koristim duze od 3-4 min, kada je minimiziram klikom na drugu aktivnu aplikaciju- izgubi vezu sa serverom a da to ne prijavi. Saljem poruke, ali ostaje blanko. Do sada je svega jednom prijavila gubitak konekcije sa serverom.

2.) Par puta mi je prilikom kucanja poruke izbacilo:

4485

potpuno ista stvar se meni sinoc desavala, dva puta, tako da nisam bio siguran kod sam spojen, a kad nisam.

MatijaPG
04-15-2011, 18:22
Mislim da sad je pravi trenutak za lansiranje ove nove verzija, s obzirom da nam ja chat u *urcu .... Naravno ako je spremna..

stefanACM
04-21-2011, 03:18
Pošto sam zauzet mnogo oko nekih inovacija i patenata već skoro mjesec dana i nemam vremena nikako u poslednje vreme, odlučio sam sledeće:

Pošto je interesovanje za test ligu malo, ovih dana ću na aplikaciji zaključati neke opcije i izdati je namjenjenu samo za chat i još neke sitnice. Tako ću povećati popularnost aplikacije, pa ću za 10-ak dana dok nađem vremena ponovo otvoriti prijave za ligu...

Do tada dakle, CHAT u okviru V3 će biti dostupan uskoro za download ;)