PDA

View Full Version : Pomoc pes 2009

fernando liverpool
01-05-2011, 18:11
molim vas ako neko moze da mi pomogne kako da instalram pes 2009 sa dva diska...diskovi imaju fajlove koje ne mogu da raspakujem u win raru ili ne znam a verovatno ne znam..jel moze neko da mi pomogne kako da instaliram..molim vas..hvala unapred :smile:

PesFan94
01-05-2011, 19:30
Verovatno je neki ISO file???Jel da,ako je tako probaj preko deamon tools-a,ali nesto mi je tu sumnjivo!

fernando liverpool
01-05-2011, 20:55
Verovatno je neki ISO file???Jel da,ako je tako probaj preko deamon tools-a,ali nesto mi je tu sumnjivo!

brate ima 40 iso fajlova na prvom disku koji se otvaraju preko win rara koje moram da raspakujem pa tek onda preko deamon tools...e sad problem je u tome sto u win raru ne mogu da raspakujem fajlove ili ne znam..kako to uradim? :huh:

PesFan94
01-05-2011, 21:33
Gledaj sad udji u Win Rar i idi na Win Rar pa zatim na OPTIONS,zatim Settingsi idi na zadnje polje INTEGRATION.Stikliraj ISO kvadratic i sacuvaj tu opciju pa pokusaj!

Jel imas mozda neki OF sa najnovijim transverima???

fernando liverpool
01-06-2011, 14:17
Gledaj sad udji u Win Rar i idi na Win Rar pa zatim na OPTIONS,zatim Settingsi idi na zadnje polje INTEGRATION.Stikliraj ISO kvadratic i sacuvaj tu opciju pa pokusaj!

Jel imas mozda neki OF sa najnovijim transverima???

ma jok nece ni ovako izgleda da mi je cd *****an,hvala u svakom slucaju...nemam nista za transfere...

PesFan94
01-06-2011, 15:11
Onda stvarno ne znam sta mu je,hoces downolad link???

fernando liverpool
01-06-2011, 15:40
Onda stvarno ne znam sta mu je,hoces downolad link???

necu,hvala mrzi me da skidam zato i pokusavam da instaliram sa diskova... :flowers:

goxybg
01-06-2011, 16:37
Probaj ovako: prekopiraj sve fajlove na hard (znaci, sve fajlove sa oba diska), potom otvori rar fajl (ili neki u kojem se nalazi iso fajl). Zatim taj iso fajl odraruj negde na hard. I na kraju taj otpakovani iso fajl startuj preko demon tools-a...

fernando liverpool
01-06-2011, 17:38
Probaj ovako: prekopiraj sve fajlove na hard (znaci, sve fajlove sa oba diska), potom otvori rar fajl (ili neki u kojem se nalazi iso fajl). Zatim taj iso fajl odraruj negde na hard. I na kraju taj otpakovani iso fajl startuj preko demon tools-a...

uspeo sam..hvala puno :clap2: