PDA

View Full Version : problem with superpatch 2.0 !

imported_dashko
05-11-2006, 04:57
Instalirao sam superpatch 2.0(da bih mogao da instaliram superpatch 3.0) i sve radi ok,ali kad hocu da odigram tekmu izbaci me iz igre,izbiram tim,kad idem na start match...trash(bilo na exibition,cup,master ligue,edit) izbaci me iz igre(pritom ne izbacuje nikakve erore).Posle nekog vremena primeto sam da je problem u 0_TEXT fajlu,kad njega zamenim tad izbacuje,mislio sam da nisam dobro skinuo ona cetiri parta,ali skinem ja sva cetiri parta iznova,pokrenem superpatch 2.0 part 1.exe,sve se to raspakuje bez ikakvih problema,zamenim stari 0_TEXT.afs sa novim 0_TEXT.afs fajlom iz superpatcha 2.0 opet stari problem,izbaci me iz igre! Pokusao sam i sa deinstaliranjem igre,brisao sam sve foldere koje ostaju posle deinstalacije,ali bez uspeha.
Jel neko zna koj mu je vrag ???

imported_dzetlji
05-11-2006, 07:30
Problem je u tvojoj grafickoj kartici!
iz Original O_text-a izvadi prvih 15 file-ova,to su lopte,i ubaci ih u novi O_text(sa superpatchom),pa javi radi li ti!?

imported_dashko
05-11-2006, 18:30
A kako to da uradim ???

Konfucije
05-11-2006, 18:38
otvori 0_text pomocu dkz studia, izbiraj tih 15 fajlova -> desno dugme export, otvori 0_text iz superpatcha izbiraj prvih 15 fajlova -> desno dugme import, i ubaci tih prethodno izvadjenih 15 fajlova

imported_dashko
05-11-2006, 19:09
Uspeo sam da exportujem i importujem fajlove ! Jer treba posle importa ici na save ili tako nesto,ili je samo potrebno zatvoriti Dkz studio ???

rodjo
05-11-2006, 21:17
Moras ici na "Save as...", onda izadji iz foldera "dat" i sejvuj. Kad si to uradio onda vrati taj fajl u folder "dat" i prekopiraj ga preko starog fajla.

imported_dashko
05-11-2006, 23:58
@ dzetlji,svaka cast majstore ! RESPECT !!!
Zamenio sam fajlove od unknow_00000 do unknow_00014,i sad sljaka,kakvu funkciju imaju ovi fajlovi ? Kad instaliram superpatch 3.0 hoce li raditi pravilno(completno),posto sam zamenio fajlove ???
P.S. @ pes5,@ rodjo hvala na pomoci !