PDA

View Full Version : [Pesozderi] PESožderi Liga B - Izveštaji Utakmica - KepaKG Šampion

operativac
12-10-2010, 15:12
Tred za ostavljanje izveštaja utakmica Lige B. (Sezona 0)
Kako izveštaj treba da izgleda pogledajte u prvom postu ispod,
i pridržavajte se takvog formata.

Dogovorite se pre ili posle utakmice sa protivnikom ko će postaviti izveštaj

Srećno

Kepa
12-12-2010, 00:15
01.kolo
Udinese(Kepa) 6 - 0 Genoa(MihajloBG)

Kepa
12-12-2010, 01:14
02.kolo
Porto(Placenici) 1 - 4 Udinese(Kepa)

FC Jamming pise zato sto koristim BPL Patch koji mi je potreban za ligu.

yebomaycu
12-12-2010, 15:16
Izvještaj 5. kola

Ajax - Fiorentina 0:1

Prva utakmica nove sezone, napetost u zraku se mogla rezati nožem, nervozni igrači ajaxa i fiorentine gubili su lopte na sredini terena, bilo je puno pogrešnih dodavanja. Mislim da bi neriješeno bilo pravednije, ja sam iskoristio svoju priliku i poveo nakon dodavanja mutua ka usamljenom gilardinu koji nije imao većih problema s ivice 16-erca zabiti za 0:1 što se na kraju ispostavilo i kao konačni rezultat....

3505 3506 3507

yebomaycu
12-12-2010, 15:45
Izvještaj 2. kola

Fiorentina - Sunderland 0:1

Vrlo čvrsta utakmica sa dosta čvrstih startova, al sudac je bio na nivou i puštao je igru. Frey me je u nekoliko navrata spašavao, dok su svi moji udarci išli tik preko prečke i onda u 84. minuti nakon mog prekršaja na 30 metara od Sunderlandovog gola, znači skoro sa 80 metara, igrač Sunderlanda je odlučio nabaciti i od svih igrača je pogodio baš mog igrača koji je neobranjivo i neobjašnjivo :wall: zakucao u vlastitu mrežu, nemoćni Frey ju jednostavno nije mogao stići....

3510 3511

Kepa
12-12-2010, 16:35
05.kolo
Sunderlend(makki22) 1 - 2 Udinese(Kepa)

Kure
12-12-2010, 20:04
01.kolo

Sunderland bio bolji prvo poluvreme i postigao gol tj moj copavi golman postigao autogol :) Drugo poluvreme u ekipi Beşiktaş JK prave se 2 izmene i baca se sve na napad . To se isplatilo treneru sa 2 gola u mrezi Sunderland-a . Cestitam Makiju na fer igri i nije se stekovao kod vodstva ! GG

Sunderlend(makki22) 1 - 2 Kure (Beşiktaş JK)

Goran6189
12-12-2010, 20:28
01 Kolo

Sunderlend(makki22) 4 - 1 Marseille(Goran6189)

Svaka cast Makiju, razbusio me u svim pogledima, nisam se mogao povezati, niti sam ovako ogavno odigrao nijednu do sada, ne znam mozda je do nervoze, posto sam bas ovaj gol dao kada sam primio cetvrti, tj pomirio se sa porazom...

Drugi screen mi izgleda nigde nije sacuvao... :\

Kure
12-12-2010, 20:51
Kure (Beşiktaş JK) 0 - 0 batabogdan (At.mardid)

batabogdan pogodio 2 precke , ali moj prijatelj Nihat omasi prazan gol ;P Atletiko po meni bio bolji izvukao sam se ovaj put :PPP GG bogi

Kure
12-12-2010, 21:55
[Shici (Sevilja) 3 - 1 Kure (Besiktas JK)

Sevilja bila bolja celu utakmicu , svaka cast Shici .

yebomaycu
12-12-2010, 22:57
Izvještaj 1. kola

Sevilla - Fiorentina 0:2

Već samim pogledom na Seviljinu formaciju sa 4 preofezivna igrača, s tim da su Kanute i Luis Fabiano bili bliže mom golu nego Frey, značilo je totalnu opsadu mog gola od samog početka utakmice, Sevilla je imala x prilika, 2-3 100% šanse, ali moja obrana je bila na visini zadatka. I ako ne zabiješ nakon toliko prilika sigurno ćeš ga prmitit i nakon kornera, montolivo se spretno našao i nekao je progurao loptu preko crte uz pomoć Sevilljne obrane za 0:1. Nakon tog gola nije mi preostalo osim da se branim i igram na kontre, što je dovelo do mog drugog pogotka i konačnog rezultata. Ova tekma je bila čista demonstracija španjolske lepršave igre, protiv talijanske granitne obrane i ubojitih kontranapada.....

P.S. Još smo ranije ja i Haris(Pes94gamer) odigrali 0:0, on je reko stavit ss i napravit izjveješće al možda je čovjek zaboravio

3541 3542

circulation
12-12-2010, 23:07
01.kolo
Atletico Madrid 0 - 0 Ajax

Bogi bio bolji prvih 20 minuta, posle toga se nista nije desilo. Sve u svemu, odvratna igra i odvratan rezultat.

ShiciTas
12-13-2010, 00:09
3 kolo
Sevilla - Genoa CFC 2:0

Dobar mec,cestitke protivniku,zaboravili smo ss,geniuspro ce potvrditi rezultat

Kure
12-13-2010, 00:19
Ax Moon (PSG) 2 - 3 Kure (Beşiktaş JK)

Dominacija besiktasa i rano postignut gol , ubrzo je izjednacio PSG , ali nastavlaj se dominacija Besiktasa i novi gol za 2-1 . Iz 2 suta u gol PSG daje 2 pogodak ali tada Beşiktaş stavlja sve karte na napada i ipak daje treci gol i pobedjuje na ovoj utakmici :) GG ax dobra realizacija :)

Goran6189
12-13-2010, 00:29
Atletico Madrid(batabogdan) 2 - 1 Marseille(Goran6189)

Marsej je odlicno poceo, sve je teklo tecno i rezultiralo golom za veliko vodjstvo, koje je ostalo do poluvremena. Na snagu stupa Atletico Madrid, kao tim mnogo bolje individualno potkopanih igraca. U napadu Forlan i Aguero koji su bili zelen tj zut, veoma dobro raspolozeni. Dovoljno je bilo u drugom poluvremeno da Aguero 2 puta dobije loptu sutne i da gol. Prosvirao mi golmana. Naravno tako nesto moji bangavi mutanti nece nikada uraditi. Uglavnom kako je vreme teklo moji compavci su postajali sve sporiji, umorniji od protivnika koji je nasrnuo na gol, ali sam se ipak uspeo odbraniti. Ne znam ovaj Atletico mi prejak za klasu 2 timova, a preslab za klasu 1 i to je ono, indivualno su jaci igraci od bilo kojeg mog a timski potkovaniji. Samo u zadnjih 20min mi sutno 10 puta na gol...

Ax Moon
12-13-2010, 00:44
5. kolo

PSG (axMoon) - Sevilla (lepabrena) 2:0

Uglavnom, dobra tekma...Sevilla bolje otvorila utakmicu sa dominacijom i pritiskom što je rezultitrao sa par dobrih prilikameđutim, na njihovu žalost, neiskorištenih, dok je PSG uspio iskoristit jednu priliku u prvom poluvremenu kao i jednu od nekoliko izglednih prilika u drugom...
čestitke protivniku na fer i korektnoj igri ;)

bata bogdan
12-13-2010, 00:49
PESozderi Liga B
5 KOLO

Atletico Madrid (batabogdan) - Genoa (geniuspro) 3-1

Utakmica je pocela vrlo ostrom i napadackom ofanxivom Genoe gde su postigli i gol za 0-1 u prvo poluvremenu.U drugom poluvremenu se Atletico malo probudio gde je uspeo da izjednaci na 1-1 i onda sledi nespretna odbrana i velika greska golmana gde Forlan postize gol za 2-1 . U medjuvremenu igrac Genoe Toni dobija crveni karton posle ostrog starta tako da je Genoa bila mnogo oslabljena u napadu gde je Atletico uspeo da postigne i gol za 3-1 u poslednjim minutima utakmice.Cestitam mom protivniku na dobroj utakmici.
Puno srece za predstojece utakmice....:)

geniuspro:

:D prvo poluvreme se zavrsilo 0-0 :) i jedino zanimljivo je bila stativa genoe ;)

Kepa
12-13-2010, 17:09
04.kolo
Udinese(Kepa) 2 - 6 Sevilla(LepaBrena)

Sta reci,sve mu je ulazilo,dovoljno je da se pogleda statistika(6 sansi 6 gola :) ).Odlucujuci momenat je dosudjen penal i crveni karton za mog crnju.

Cestitke na pobedi. :)

Kepa
12-13-2010, 18:57
03.kolo
PSG(Axmoon) 2 - 3 Udinese(Kepa)

Odlicna utakmica sa puno preokreta i dosta dobrih sansi.Poveo sam 1-0,protivnik preokrenuo na 2-1,a zatim ja na 3-2 golom u 88.minutu iz penala.
Ovu utakmicu smo igrali bez glavnih igraca ekipe Di Natalea(ljubicast) i Asamoaha(crveni karton).

Cestitke Axmoon. :)

Ax Moon
12-13-2010, 19:26
2. kolo

Geona(geniuspro) - PSG (AxMoon) 1:3

Zaboravismo slikat, obojca...tako da nema dokaza o dobroj utakmici. Prvo poluvrijeme PSG iskoristio dvije od nekoliko dobrih prilika i poveo 2:0. U tom trenutku izgledalo da će PSG rutinski utakmicu dovesti kraju, međutim Geona početkom drugog poluvremena smanjuje na 1:2 te stvara još par dobrih prilika za izjednjačenje. Te, kako to obično biva, kad ne daš, onda primiš..i tako PSG po treći put poentirao i došao do važne pobjede od 3:1.

Čestitke gebiusu na fer i borbenoj igri

Ax Moon
12-13-2010, 19:54
4. kolo

Porto (zoxxgg) - PSG (AxMoon) 0:2

Zoxx g-g
12-13-2010, 21:03
3. KOLO

AJAX(uroshinho) - PORTO(zoxxg-g) 0:1

http://www.dodaj.rs/t/2r/UE/fgK5UFQ/bez-naslova.jpg (http://www.dodaj.rs/?2r/UE/fgK5UFQ/bez-naslova.png)

Za ovu utakmicu cu reci da sam imao mnogo, ali mnogo srece. Krenulo je otvoreno na obe strane , ajax mozda za nijansu bio bolji ali Porto je odbijao sve nalete holandjana. Uglavnom se igralo na sredini i posle jedne polukontre Ajax je imao veoma dobru sansu da povede sa 1-0 zato sto je Porto skrivio penal. Suarez prilazi lopti,oci u oci sa Betom i sut po sredini gola koji golman Portoa veoma lako brani. U drugom poluvremenu borba se vodila na sredini terena i iz jedne polukontre Walter je dobio loptu na nekih 16 metara i plasirao je ispod nemocnog golmana ajaxa, doduse i malo srece jer je lopta zakacila golmana i na jedvite jade usla u gol!!! U 89 minutu neverovatna kontra Ajaxa koji pogadja stativu i do kraja je ostalo 0-1 za Porto !!!

U svakom slucaju sve cestitke na pruzenoj partiji od strane Uroshinha !!

Zoxx g-g
12-13-2010, 22:13
O. MARSELJ(bullseye) - PORTO(zoxxg-g) 3:0

http://www.dodaj.rs/t/3Q/V2/11jjkNGI/bez-naslova.jpg (http://www.dodaj.rs/?3Q/V2/11jjkNGI/bez-naslova.png)

Ovde mogu samo da kazem : Svaka cast za Bullseye :blushing::blushing::blushing:

circulation
12-13-2010, 22:34
Olimpik M - Ajax 2:0

4 kola, 3 poraza, 0 postignutih golova, Ajax visestruki sampion Evrope ove sezone u velikom problemu.
Iako je krenuo ofanzivno, kao i svaku utamicu do sada, Ajax je opet izgubio sasvim zasluzeno od veceras boljeg Olimpika iz Marseja.
Cestitke protivniku, pobeda cista kao suza.

makki22
12-14-2010, 00:19
Geona(geniuspro) vs Sunderland(mArkoNNNi) 1:2
Puno neiskoristenih prilika sa moje strane, srecom nisu kaznjena od Genoe :D

MiksaT
12-15-2010, 12:28
Lacio(Miksa 99)-Olympic Marseille(Goran6189) 0-1

Dobio sam crveni karton u 13 minutu,odnosno napravio sam penal nad nekim igracom Marseja,Goran je bio precizan. Imali smo i ja i on dosta sansi ali nijedna lopta nije pogadjala mrezu. Cestitke Goranu,vezao je 3 pobedu za redom.
363136323633

yebomaycu
12-15-2010, 13:53
4. kolo

Fiorentina - Lazio 0:0

Odlična obrana Lazia ili možda katastrofalna realizacija igrača Fiorentina obilježili su ovu utakmicu, unatoč terenskoj inicijativi i nadmoći nijedan pokušaj mojih igrača nije se našao u mreži. Otovorvši se krajem drugog poluvremna, raspoloženi Rocchi mogao je biti junak da je zabio 100% šansu kada je izbio sam pred Freya.....sve u svemu čestitke Miksi i nadam se da nije zakasnio u školu....:scooter:

3634

yebomaycu
12-15-2010, 18:42
3. kolo

Atletico Madrid - Fiorentina 7:1

Katastrofa, to je riječ kojom bi se najblaže mogao opisati današnji sraz između Atletica iz Madrida i ekipe Fiorentine, domaćim igračima je baš sve polazilo od noge, pa je već u 10-oj minuti bilo 3:0, tako da je najača karika Fiorentine, tj. njezina obrana kapitulirala čak 7 puta, među mnoštvom golova valja istaknuti s(p)retan gol za 3:0 kada je Simao prebacio Freya s ruba 16-erca, kao i dva gola na kraju drugog poluvremna kada je omaleni argentinac Aguero uspio nadskočiti Natalija i zabiti gol glavom u rašlje , te u sudačkoj nadoknadi gol Forlana sa kojih 20ak metara opet u same rašlje za konačnih 7:1.
Čestitke protivniku ,ali mislim da ovaj rezulat nije realnost momaka iz Firenze koji će bodove ipak morati pronalaziti na drugim terenima....

3641

MiksaT
12-15-2010, 19:21
Ajax(urisinho)-Lazio(Miksa)2-2
Poveo je u ranim minutima utakmice sa 1-0.u 2 poluvremenu sam do 51 minuta dao 2 gola,ali onda kiks moje odbrane i ja msm da je Sulejmani postigao gol.
Cestitke protivniku
3645

Kure
12-15-2010, 19:50
Miksa [Lazio] 2 - 3 [Besiktas JK] Kure

Poveo je Besiktas sa 1-0 ranim golom , ali onda prima gol iz naocigled bezazlene akcije ali se lopta odbila do igraca lazia za 1-1 , preokret za 2-1 iz kontre i lazio vodi !!! Svi na stadionu su mislili da je to to i da ce besiktas pasti u Rimu , ali tako nije mislio i Guti koji sjajnim centarsutem uposljava odbrambenog igraca i iz kornera besiktas dolazi do 2-2 , u zavrsetku utakmice besiktas je napadao i kada se quaresma nasao 1v1 sa golmanom dobio je po nogama i sviran je penal koji Guti realizuje za 3-2 i besiktas dolazi do velike pobede na Olimpiku ...

GG Miksa

Zoxx g-g
12-15-2010, 20:32
Lazio (miksa) - Porto(zoxxg-g) 1:3

http://www.dodaj.rs/t/h/Om/2JaiMSas/bez-naslova.jpg (http://www.dodaj.rs/?h/Om/2JaiMSas/bez-naslova.png)

Utakmica je pocelo nesto tvrdje ali kako je odmicala ekipe su se otvorile i rezultat toga je da je Porto imao vise srece i postigao 3 gola a Lazio samo 1 i to posle totalno nespretne intervecije golmana Beta i celokupne odbrane !!

Sve cestitke na pruzenoj partiji od strane Lazia!!

MiksaT
12-15-2010, 23:01
Genoa(geniuspro)-Lazio(Miksa) 0-4
Utakmica je pocela jednim preciznim udarcem glavom vec u 2 minutu,pa je onda 20-tak minuta kasnije,posle kornera jos jedan igrac Lazia pogodio fenomenalno glavom,to se desilo i na samom kraju 1.poluvremena,ali Lazio je za kraj ostavio fenomenalnu bombu sa 12 metara.
Cestitke geniuspro za fer i postenu igru bez puno startova(msm da prekrsaja nije ni bilo)
Moja prva pobeda
SS
3656

Kepa
12-16-2010, 00:55
06.kolo
Atletiko Madrid(bata bogdan) 0 - 1 Udinese(Kepa)

Ceo mec smo odigrali na visokom nivou,protivniku nismo dozvolili da sutne na gol,mozda smo trebali da postignemo jos koji gol ali dobro.

Cestitke Bogi.

Kure
12-16-2010, 01:22
Bullseye [Marseille] 0 - 1 Kure [Besiktas JK]

Celu utakmicu je Besiktas bio bolji tim pogodio 2 stative ali na kraju ipak slavio .

GG Bulls

PS. ISPAO SAM CIGAN I KRLJNUO COVEKA NA 30m I ZBOG TOGA MU SE 1000x IZVIINJAVAM !!!

Kure
12-16-2010, 01:28
MihajloBG [Genoa CFC] 0 - 4 Kure {Besiktas JK]

Totalna nadmoc Besiktasa ali samo 1 gol u mrezi Djenove u prvom poluvremenu ... na poluvremenu ko zna sta je fudbalerima rekao Bernd Schuster ali su se trgli i postigli jos 3 gola za konacnih 4-0 na stadionu Luigi Ferraris .

Kure
12-16-2010, 01:38
Kure [Besiktas JK] 3 - 1 kepakg [Udinese]

Derbi vrha tabele na stadionu Fiyapı İnönü ... pun stadion svih 32,086 mesta bilo je popunjeno za ovaj derbi ... Besiktas je sjajno poceo i utakmicu otvorio golom u prvom delu utakmice i sa rezultatom 1-0 se otislo na poluvreme . U drugom poluvremenu 2 sjajna centarsuta i 2 pogotka za veliku zalihu od 3-0 . Svi su mislili da ce to biti konacan ishod ove utakmice ali ne i igraci Udinezea koji su dali gol u zavrsnici za 3-1 .

Goran6189
12-16-2010, 02:46
Marseille [Goran6189] 0 - 2 kepakg [Udinese]

Bila mi je cast igrati prvi put sa Kepom, koji je mnogo dobar igrac :) Ali moram da napomenem kako mi je zao sto nisam dao nijedan gol, a imao sam sanse za to. Ali jbg moji compavci su imali vise tendencije da naprave *****e pred mojim golom (glupo primljen 2 gol)... Bilo je tu jos prilika sa obe strane, ali zasluzena pobeda Kepe :)
Mora se vezbati odbrana i jos neke finese, Kepa i Kure su mi posteno izvozali odbranu koja u 3 kola nije primila gol. Taman kada sam pomislio da sam bolji u odbrani... :o

@ Kure, izvinjenje prihvaceno, bio si zasluzeno bolji, igras lep i zanimljiv fudbal, nekako unikatan ;)

Goran6189
12-16-2010, 12:17
Marseille (Goran6189) 1:2 Sevilla (Shicitas)

Utakmica puna prilika, pravo kidanje na terenu, naravno nezadovoljan sam ovim porazom jer smatram da sam u najgorem slucaju zasluzio X, ali tekma je bila takva da je do kraja svaki rezultat bio moguc, i tu sam izvukao deblji kraj. Sevilja je bila mnogo spremnija za ovaj mec, dok je Marsej poprilicno izmoren gustim rasporedom odigravanja utakmica, sto protivnici dobro iskoristavaju. Pola igraca su mi u kanalu vec 3 utakmice za redom, sto se nije desavalo kada sam vezao pobednicki niz.

GG Shici, imao si malko vise srece, a to ti nije prvi put, jer vidim imas naklon srece i u drugim tekmama :) , zato ti dolazim u goste sav nabrijan, po pobedu :tank:

Kepa
12-16-2010, 16:50
10.kolo
Fiorentina(yebomaycu) 1 - 2 Udinese(Kepa)
Odavno nisam igrao ovako zanimljiv mec.Na poluvremenu sam imao 2-0,realno je bilo da sam postigao jos gol-dva.
Pocetkom drugog poluvremena protivnik brzo smanjuje rezultat na 2-1,mi opet imali dosta dobrih sansi ali Frey sve skida.I onda,od 85.minuta pa na dalje prava opsada Hamdanovicevog gola.Prvo je iz slobodnog udarca Vargas pogodio precku,zatim je Hamdanovic skinuo zicer Gilardinu posle centarsuta kada je ostao sam.

GG yebomaycu. :)

Izvinjenje organizatorima liga,ja sam trebao da budem domacin,protivnik mi jos rekao to na chatu pre utakmice + sam pogledao na forumu,ne znam sta mi bi. :/ - Nema problema, zamenicemo redosled. (Goran)

ShiciTas
12-16-2010, 17:34
Porto - Sevilla 0:2
Dobar mec,cestitke protivniku

Kepa
12-16-2010, 18:45
08.kolo
Udinese(Kepa) 2 - 0 Ajax(urosinho)

Kure
12-16-2010, 18:55
Kure [Besiktas JK] 1 - 0 [Porto] Zoxxxgg

dosta sansi za besiktas ali samo 1 postignut pogodak , cestitam protivniku na fer utakmici faulova nije ni bilo ja mislim :)

gg

yebomaycu
12-16-2010, 18:55
11. kolo

Fiorentina - PSG 3:1

Tvrda utakmica, odmah od početka pritisak Fiorentine, koji rezultirao ranim vodstvom, poslije ubačaja iz kornera, spretno se snašao Krodlurp koji je manirom rasnog strijelca volejem zakucao loptu pod prečku, nemoćni Copuet ju je samo mogao ispratiti pogledom...Od tog trenutka Fiorentina se nesvjesno povlači i dopušta inicijativu gostima, čekajući svoju priliku iz kontri. I upravo se to i dogodilo, baš kada je četvrti sudac pokazao nadoknadu vremena, raspoloženi Mutu bježi gostujućoj obrani te odmjerenim udarcem sa vrha 16erca zabija za vodstvo od 2:0.
U drugom poluvremenu PSG se pokušao pribrati i dostići dva gola zaostatka, pritisčući i neprekdno napadajući na Freyova vrata....i taman predkraj meča PSG uspijeva zabiti za 2:1, što daje gostima nadu da možda pokušaju uloviti i bod, te se svi igrači PSG-a sele na Fiorentininu polovicu, što dovodi do još jedne moje kontre i konačnog rezultata 3:1.

3681

Ax Moon
12-16-2010, 19:26
9. kolo

Ajax (urosinho) - PSG (AxMoon) 2:2

Domaćin je pritisnuo od samog početka te stvorio nekoliko šansi i polušansi. Pred kraj prvog poluvremena Emanuelson ne uspijeva iskoristiti čistu priliku za gol Ajaxa, nakon koje se izrodila kontra PSG-a iz koje Guily matira Stekelenburga za vodstvo PSG-a.
Na početku drugog dijela još jedna čista šansa Guilya, ali ovaj put lopta prolazi tik pored stative. Tada se Ajax budi te u svega 15-ak minuta, golovima Tainia i Emanulsona, potpuno preokreće rezultat u svoju korist. U tom trenutku pobješnjeli trener Parižana, uvodi svoje ljubičaste zamjene, koji za čudo Božije, uspijevaju nametnuti ritam i stvoriti par šansi. I konačno u 85' omaleni Makelele zabija glavom za 2:2. U 90' Hoarau izlazi sam pred Stekelemburga i propušta zabiti za pobjedu Parižana.

geniuspro
12-16-2010, 19:35
Ajax (urosinho) 2 : 2 Genoa (Mihajlobg)
Dobra utakmica u kojoj je Genoa imala dva puta vodstvo.I prokockala je bilo je tu dosta prilika i za jedan i za drugi tim ali genoa moze zaliti za time sto nije sacuvala prednost poslednji izjednacujuci gol je primila u 90+ i zal za pobedom je ostao :))

MiksaT
12-16-2010, 19:53
Sunderland(maki22)-Lacio(Miksa) 3-0~
Sta reci osim cestitke protivniku,ogulio me je,ali ipak brzi igraci Sunderlanda spori Lacia.
3685

Kure
12-16-2010, 19:54
Kure [Besiktas JK] 1 - 0 [Ajax] Uroshinho

Totalna ofanziva besiktasa ali samo 1 gol , cestitam uroshu na fer igri nije bilo faulova niti stekanja lopte !!! GG

Kepa
12-16-2010, 21:16
Nazalost,i ovde se koristi alt+tab.
Pri rezultatu 3-0 mi je dosudjen penal,u istom trenutku Miksa je izasao iz igre,nije mi dozvolio da sutiram penal.

Miksa Kepa sta je bilo?
20:10 Miksa ovde pise da niko nije izgubio,msm u ligi

Neka neko od admina upise rezultat jer mi ne pada napamet da ponavljam mec.

Zavrsili smo ceo mec...
6-1 za mene

Sredjeno, bez daljih komentara.
Miksa za ubuduce fokusiraj se samo na igru, ne klikci nista, jer ako opet nekoga izbacis bices odstranjen.

Goran

Zoxx g-g
12-16-2010, 22:35
Atletiko Madrid(batabogdan) - Porto(zoxxg-g) 1:1

http://www.dodaj.rs/t/22/cG/C2hqzOA/bez-naslova.jpg (http://www.dodaj.rs/?22/cG/C2hqzOA/bez-naslova.png)

Od pocetka je utakmica bila tvrda i igralo se uglavnom na sredini terena. Porto je izborio jednu kornu i tako je i postigao gol, malo srecno. Atletiko se nije davao i krenuo je u ofanzivu koja je urodila izjednacenjem. U 2 poluvremenu Porto je imao vise loptu u posedu ali mu to nije pomoglo da zabije i 2 gol. Na kraju je i realan rezultat od 1:1 !!

Sve cestitke na pruzenoj partiji i fer pleyu od strane Bata Bogdana !!!:clap2::clap2::thumbup::thumbup:

MiksaT
12-16-2010, 22:48
11 kolo

Lacio(Miksa)-A.Madrid(batabogdan) 0 : 2
GG Bogi,utakmica je vec bila resena u 20 minutu,Bogi je postigao 2 gola sa Forlanom 1 iz daljine a 1 sa 12 metara.Imao sam u 2.poluvremenu dosta sansi kao i Bogi koje nismo realizovali.
cestitam Bogiju.

bata bogdan
12-17-2010, 00:56
8 kolo

Sevilja ( ShiciTas) -Atletico Madrid (batabogdan) 2-1

Odlicna utakmica sa dosta sansi na jednoj i drugoj strani pomalo cudan i neobican gol za vodjstvo Sevilje posle izvedenog kornera moj igrac daje autogol.
Sta reci mislim da je realan rez trebao biti nereseno ...:)
Svaka cast i cestitam protivniku uz veliku srecu je pobedio:)

Ax Moon
12-17-2010, 01:39
7. Kolo

Atletico Madrid (bogi) - PSG (AxMoon) 2:2

Tvrda utakmica, bez puno prilika pogotovo u prvom poluvremenu gdje je prevladavala blaga premoć Atletica i povremene prijetnje PSG-a iz kontri. Početkom drugog, Atletico preko Augera dolazi do prednosti 1:0. Samo dvije minute kasnije Erding poravnava rezultat. Isti igrač samo sedam minuta kasnije dovodi PSG u vodstvo od 1:2 koje je trajalo do 86' kada Reyes postavlja konačan rezultat 2:2.

MiksaT
12-17-2010, 11:20
Lacio(Miksa)-Sevilja(lepabrena) 0-2
Utakmica kao i ona protiv Bogija resena vec u drugom poluvremenu,jedan gol posle kornera,a jedan posle odlicnog prodora.Cestitiam lepabrena,zelim ti puno srece u nastavku takmicenja.

Ax Moon
12-17-2010, 12:06
6. KOLO

Sunderland (Makki22) - PSG (AxMoon) 1:2

Vrlo zanimljiva utakmica odigrala se na ''Stadionu svjetlosti''. Iako je PSG došao vrlo rano u vodstvo preko Nenea, mora se priznati da je Sunderland bio puno bolja ekpia u prvom polvremenu te je zasluženo došla do izjednačenja u 30' preko Gyana Asamoaha. Brzonogi igrači Sunderlanda imali su prilku početkom drugog dijela preokrenuti rezultat u svoju korist, međutim Reid, na opće iznanađenje sviju nas, promašuje prazan gol. Od tog trenutka Sunderland više nije bila ista ekpia, PSG je zagospodario sredinom terena te do samog kraja utakmice imao kontrolu igre. U 86' iz pomalo sumnjive sitaucije Hoarau postiže i drugi pogodatk za PSG i time postavlja konačan rezultat 1:2.

Ax Moon
12-17-2010, 18:30
10. KOLO

PSG(AxMoon) - Marseille(Goran) 2:2

U Parizu, po kišovitom vremenu, odigran je francuski derbi. Prvo poluvrijeme je počelo i sa kišom golova, već u prvih pola sata igre pala su sva 4 gola. PSG je dva puta dolazio u vodstvo, ali po ko zna koji put ove sezone, veoma propusna obrana Parižana nije uspjela sačuvati povoljan rezultat. Priliku za vodstvo imale su obe ekipe, pogotovo Marseille koji je imao još barem dve 100%-ne prilike da dođe u vodstvo, ali napadači nisu bili dovoljno skoncentrirani. Ovako, svakom po bod i daljnja nada u plasman u A ligu sljedeće sezone.

makki22
12-17-2010, 23:13
Sunderland(mArkoNNNi) vs Sevilla(lepabrena) 3:1

Sve u svemu zxanimljiva tekma, kad sam video da igra sa 4-com u napadu, mislio sam da cu ga poduvati, al ispalo je obrnuto, svaka cast protivniku, ipak je vodio on 1:0, pa ja preokrenuo :D

Goran6189
12-18-2010, 02:24
Genoa (MihajloBG) 0:1 Marseille (Bullseye)

Ovakve utakmice su najteze za igrati. Kada je sa vase druge strane protivnik koji je trenutno zadnji na tabeli i protiv koga je vecina igraca ostvarila dobre rezultate pritisak na mene je ogromni, jer se smatra da i ja moram pobediti ovu utakmicu. Srecom tako je i bilo, ponavljam sreca mi se osmehnula ovog puta. Marsej je igrao dobro, terenska inicijativa je bila stalno, ali falilo je neko da sprovede loptu u gol, resenja za to nije bilo jer su sva 3 moguca napadaca bila ljubicasta, poceo sam sa njima u napadu ali dzaba, napad nije funkcionisao iako je dobijao "prave" lopte. Mojom srecom zadesio se penal kada sam poceo da driblam u sesnaestercu i to sam iskoristio :) Na kraju je bilo gustu, pogotovo iz 2 kornera koje je Genova imala, visoki Toni je srecom uputio loptu iznad gola... Bilo je tu jos prilika Genove ali ipak veoma vazna 3 boda na ovom teskom gostovanju su upisana.

Mihajlo GG, i vise srece u sledecim utakmica.

yebomaycu
12-18-2010, 16:28
7. kolo

Fiorentina - Porto 4:1

Totalna nemoć Fiorentine u prvih 45 min., salve napada igrača Porta nisu urodile zgoditkom, da bi onda u sudačkoj nadoknadi Vargas probio lijevu stranu i nabacio usamljenom Marchionniju koji sa svojih 1,75 zabija sa ruba 16-erca glavom....Udarac je bio toliko snažan da nemoćni Helton ju nikako nije mogao stići. U drugom poluvremenu Fiorentina čuva rezultat i prijeti ili iz prekida ili kontri, tako da nakon kornera Gilardino se našao u povoljnoj poziciji i glavom je zabio za 2:0, a ubrzo nakon tog pogotka, vezni red Fiorentine je izgirao obranu Porta i Mutu se spretno snašao i uspio je lobati Heltona za 3:0. Nakon toga dolazi do malog opuštanja Fiorentine i poslije kornera Porto smanjuje na 3:1. Porto baca sve karte u napad i previše se otvara i poslije kontre, Mutu pronalazi Gilardina koji nema težak posao zabiti 1na1 za konačnih 4:1.
Čestitke Zoxx-u, da je imao malo više sreće u 1.poluvremenu mogao je rezulat biti obrnut....

3742 3743

Zoxx g-g
12-18-2010, 16:32
8 KOLO Porto(zoxxg-g) - Sanderlend(makki22) 2:2

http://www.dodaj.rs/t/2a/IE/4XioAccK/bez-naslova.jpg (http://www.dodaj.rs/?2a/IE/4XioAccK/bez-naslova.png)

Samo cu da kazem da se utakmica nije odigrala u fer pley-u i ko zna kakav bi rezultat bio da nije prekinuta utakmica pa ponovo nastavljena !!!!

geniuspro
12-18-2010, 18:48
Fiorentina (yebomaycu) 0 : 0 Genoa (MihajloBG)

samo rezultat govori o ovoj utakmici dosta imali su i jedna i druga ekipa sanse za gola ali se vecinom sve zavrsavalo na oko 20 metara od gola...tezak egal zargonski receno :)

makki22
12-19-2010, 23:18
Atletico Madrid(bata bogdan) vs Sunderland(mArkoNNNi) 1:1

Pravedan rezultat, obojica po jednu precku pogodili i obojica na svoje greske primili gol :D

makki22
12-21-2010, 00:19
Ajax(crculation) vs Sunderland(mArkoNNNi) 1:2

Uopste to sto covek nema nijednu pobedu u ligi, ne znaci da je los, pruzio je dobru partiju, bilo je 1:1(njegov prelep gol), i onda Mido u prazno uklizuje i krsi Angelerija, dobija crveni karton, posle kog se Ajax nije mogao oporaviti, i drzao se do 89 min, kad je Asamoah postigao gol :D, sve u svemu dobra tekma...

Ax Moon
12-24-2010, 20:39
PSG(AxMoon) - Lazio(Miksa) 2:2

Ax Moon
12-27-2010, 00:26
15. Kolo

PSG(AxMoon) - Porto(Zoxxgg) 1:2

Prva utakmica drugog dijela sezone odigrana je u Parizu gdje su domaćini poraženi od Porta. Gosti su bolje otvorili utakmicu s nekoliko prilika iz kojih su dva puta, u 35' i 40' i poentirali. PSG je igrao očajno sve do 50' kada je stvorio dvije odlične šanse iz kojih nije uspio dati gol, da bi u 68' ipak uspjeli smanjiti rezultat na 1:2. Do kraja meča gosti su se dobro branili i prijetili iz kontri, a PSG nije uspio izjednačiti i time je bitno umanjio svoje šanse za ulazak u top 6.

Čestitke pobjedniku.

yebomaycu
12-27-2010, 20:31
12. KOLO

Fiorentina - Sevilla 1:0

3910

Zoxx g-g
12-28-2010, 00:35
16. KOLO

Porto (zoxxg-g) - Marseille(bullseye)

http://www.dodaj.rs/t/1l/HE/440EjSOC/untitled.jpg (http://www.dodaj.rs/?1l/HE/440EjSOC/untitled.png)

Na veoma lepom stadionu Dragao Porto je odlicno otvorio utakmicu , napadali su sa svih pozicija kao osice ali dobra odbrana Marselja je to sve uspela da neutralise !! Iz tih napada dobijen i jedan jedanaesterac ali indisponirani Falcao sutira pravo u golmana !! U drugom poluvremenu Porto nije prikazao ama bas nista !! Marselj se razgoropadio i lagano ali sa veoma lepim i efektnim golovima do nogu dotukao igrace Portoa !!
Na kraju sve cestitke za pruzenu partiju Bullseye!!

Ax Moon
12-28-2010, 13:53
13. KOLO

PSG(AxMoon) - Genoa(Geniuspro) 3:1

PSG je dominirao većim dijelom utakmice i zasluženo došao do pobjede od 3:1. Genoa je imala nekoliko šansi, međutim gosti su uspjeli poentirati samo jednom nakon velike greške golmana Coupeta...

Goran6189
12-29-2010, 14:17
Fiorentina (yebomaycu) 2:0 Marseille (Bullseye)

Veoma tesko gostovanje, pocelo je dobro sa par prilika, ali nije se nista vise moglo uraditi naspram igraca Fiorentine koji su zatvorili svaki deo terena, i koristili snagu i spremnost krila, te time dosli do prvog gola. Drugi gol je nesto najsmesnije sto sam doziveo do sada, a to je moj autogol tako sto je lopta polako samo usla u gol odbivsi se pri sutu Fiorentininog igraca u mog odbrambenog, dok je golman samo mirno stajao... Inace 3 golman je branio, dok krila nisu bila pretezno najbolje raspolozena... Fiorentinini igraci mnogo jaci u mnogo segmenata.

yebomaycu
12-29-2010, 14:32
17. Kolo

Olympique de Marseille - Fiorentina 1:1

Lijepa utakmica s dosta prilika s obje strane, domaćin je poveo pogotkom Cignaca nakon dobrog proigravanja, lopta je rasparala obranu Fiorentinu i neometani Cignac je zabio za 1:0, Marseille je održao vodstvo do sredine drugog poluvremena kada je Gilardino zabio za 1:1, u prvi mah sam mislio da je ofsajd, ali je zastavica ostala dolje i gol je priznat..do kraja utakmice bilo je još par prilika kako za domaće tako i za gostojuće igrače koji su čak pogodili i stativu, ali se rezultat nije mijenjao, čestitke protiviniku na fer i korektnoj igri...

3976 3975 3973

yebomaycu
12-29-2010, 15:16
8. Kolo (zaostatak)

Besiktas JK - Fiorentina 1:0

3979 3980

Goran6189
12-29-2010, 15:24
Marseille 3:2 Sunderland

Kakva utakmica! Mogu reci da sam zasluzeno dobio utakmicu, mada je rezultat svakog trena mogao biti drugaciji, zato sto su naleti bili sa obe strane strahoviti, prilika za prilikom :) Drago mi je sto sam pobedio, jer ipak najubedljiviji poraz koji mi je Maki naneo u prvom kolu ne smatram toliko realnim, jer sam bio poprilicno nervozan. Dobro sam izvukao ovu utakmicu, zahvaljujuci crvenom Mandandi, ali i napadacima koji su me iznenadili, Gignac nije igrao jer je bio ljubicast :\

Kure
12-29-2010, 17:10
Besiktas JK 1 - 2 PSG

nema slika ne znam zasto nije slikao ni meni ni axmoon-u ...

MARK NOBLE CRVENI KARTON [BESIKTAS JK]

makki22
12-29-2010, 18:31
Besiktas(Kure) vs Sunderland(mArkoNNNi) 1:3

Kepa
12-30-2010, 19:43
12.kolo
Genoa(geniuspro) 2 - 4 Udinese

GG

Kepa
12-31-2010, 00:04
14.kolo
Udinese 5 - 1 PSG(Axmoon)

Pukla veza na poluvremenu pa smo nastavili.

Cestitke protivniku na fer igri.

Ax Moon
12-31-2010, 00:34
16. KOLO

Sevilla(lepabrena) - PSG(AxMoon) 0:1

Nakon što su se Parižani vratili posramljeni iz Udina, otputovali su u Sevillu na megdan istoimenom klubu. Sevilla je počela agresivnije i dominirala je sredinom terena, dok su se Parižani odlučili braniti i prijetiti iz kontri. Takva taktika urodila je plodom jer su Parižani došli u vodstvo već u 15' minuti. Do kraja utakmice nije bilo izrazitih prilika sem jedne u 70' kada su gosti pogodili stativu i propustili priliku za veće vodstvo. Taj promašaj domaćini nisu kaznili te su gosti otišli kući sa 3 boda.

Čestitke protivniku na fer borbi ;)

Kepa
01-04-2011, 01:26
19.kolo
Ajax(urosinho) 1 - 3 Udinese

Kao i u prethodne dve utakmice primamo veoma rano gol, ali opet smo uspeli da preokrenemo rezultat.

GG ;)

circulation
01-04-2011, 01:27
Genoa - Ajax 1:4

Ajax zbunjen prima gol odmah, posle toga uz dosta muke pa mozda i srece dolazi do preokreta. Pocetak drugog poluvremena doneo je Ajaxu jos 2 brza gola sto je bio i konacni rezultat.
Treba dodati da je lag smarao obojicu igraca. Mihajlo svaka cast na fer igri!

Kepa
01-04-2011, 01:54
20.kolo
Udinese 1 - 0 OM(Goran)

Autogol resio utakmicu, imali smo jos par sansi ali bez uspeha.
Kod Marseja Hilton dobio crveni.

GG Gorane. ;)

Izvini Kepo za onaj start, promasio sam al eto zasluzeno dobio crveni :) GG - Goran

Goran6189
01-04-2011, 02:29
Marseille (Goran) 1:1 Genoa (geniuspro)

Veoma tvrda i lagovita utakmica, gde je lag diktirao tempo i kreativnost :) Zahvaljujuci lagu dobio sam autogol, jer je igrac uneo loptu u gol :) Uspeh nekako sacuvati obraz tako sto sam dao gol pred sam kraj meca :)
Sve u svemu, na osnovu prikazanog, X je realan rezultat.

Goran6189
01-04-2011, 02:33
Ajax (urosinho) 0:5 Marseille (Goran)

Nije da laskam sebi, ali ova utakmica je bila od prvog minuta apsolutna dominacija Marsejovih prvotimaca :) Bez obzira sto se igralo pod jakom kisom i na gostujucem terenu, Marsej je suzbijao svaki pokusaj Ajax da dodje do gola, te ubacivanjem u prostor skroz smutio Ajaxove igrace i lako zabijao :)

GG urosinho, bez nerviranja, i drzim ti fige da te krene ako ne do kraja ove, onda u sledecoj ligi ;)

bata bogdan
01-04-2011, 19:27
kolo 16

Genoa ( geniuspro) - Atletico Madrid ( batabogdan) 1-2

Kure
01-04-2011, 19:42
Uroshinho [Ajax] 1 - 2 Kure [Besiktas JK]

Malo sansi ali ipak 3 gola na radost gledalaca kraj malih ekrana ...

FRAPS MRTVI JE OPET USPEO DA MI NE USLIKA SS !!!!

Aj za ubuduce ako fraps i dalje failuje, prvo uslikaj, ne izlazi iz igre, pogledaj dal je snimio, ako nije vrati se u igru i nekim drugim putem snimi screen. - Goran

circulation
01-04-2011, 19:52
AJAX ATLETICO MADRID 1:1

Tekma ista kao i rezultat - sugava.

makki22
01-04-2011, 19:53
Posle poraza od 1:0 kuci od Ajaxa, navijaci su bili nezadovoljni igrom, i zeleli su odma sledece kolo kuci da pobede utakmicu bez ozbzira ko dolazi u goste, inace bi bilo gadno :D, i ta "pretnja" je urodila plodom kao sto se moze i videti:

Sunderland(mArkoNNNi) vs Genoa(geniuspro) 6:0

Kure
01-04-2011, 20:15
batabogdan [Atletico Mardid] 0 - 0 Kure [Besiktas JK]

da odma kazem da ni meni ni bati nije fraps uzeo SS ne znam zasto ali program je u kanalu xD nije bilo kartona nije bilo golova , igraci besiktasa treba da se zapitaju da li treba da igraju fudbal jer mase SVASTA i sto treba i sto ne treba slepci jedni najobicniji !

GG BATO

Kepa
01-04-2011, 21:04
17.kolo
Atletiko Madrid(batabogdan) 2 - 2 Udinese(Kepa)

Odlicna utakmica, prvi remi u sezoni za ekipu Udinesea.

GG Bogi.

Kepa
01-04-2011, 21:39
16.kolo
Udinese 5 - 0 Sunderland(makki22)

GG

Zoxx g-g
01-05-2011, 13:49
14. KOLO Porto(zoxxg-g) - Ajax(urosinho) 2-1

http://www.dodaj.rs/t/1P/MF/4meoWz60/untitled.jpg (http://www.dodaj.rs/?1P/MF/4meoWz60/untitled.png)

Sta reci otvorena utakmica sa dosta sansi na obe strane ali je Porto za niajansu imao vise srece i pobedio !!!

Sve cestitke Urosinhu !!

makki22
01-05-2011, 14:33
Sunderland(mArkoNNNi) vs Porto(Zoxxgg) 2:2

Nereseno, ali moglo je i drugacije da ja nisam srece imao :D

Ax Moon
01-05-2011, 14:37
17. KOLO

PSG(AxMoon) - Sunderland(maki22) 1:3

Zaslužena pobjeda gostiju nakon odlične igre u drugom poluvremenu. PSG je propustio kazniti greške gostujuće obrane u prvom poluvremenu i time možda osigurati barem bod. Ovako je PSG bio izgubljen u drugom dijelu te ih je Sunderland nadigrao i pobijedio.

Česitke protivniku.

Kepa
01-05-2011, 18:38
13.kolo
Udinese 5 - 0 Porto(Zoxxgg)

GG

Zoxx g-g
01-05-2011, 19:25
11. KOLO Porto (zoxxg-g) - Genoa (geniuspro) 1:1

http://www.dodaj.rs/t/Q/DN/LN42QPg/untitled.jpg (http://www.dodaj.rs/?Q/DN/LN42QPg/untitled.png)

Kure
01-05-2011, 21:49
Zoxxg-g [Porto] 2 - 3 Kure [Besiktas JK]

Goran6189
01-08-2011, 13:34
Marseille (Bullseye) 2:1 Lazio (Miksa)

Za razliku od prve tekme, koja je na vise nacina bila nesportski odigrana, ova je bila cista suprotnost, nije bilo nikakvog seckanja, i sve je bilo korektno...
Gol koji sam dobio, je prosto neverovatan, jer da hocu onako da se pogubim kao pri tom golu nikada ne bi uspeo slicno ponoviti :)

Veoma vazna 3 boda za Marsej, koji sada ima vise sanse da bude u top 6 ;)

Ax Moon
01-08-2011, 16:58
19. KOLO

Lazio - PSG 4:2

Raspala obrana PSG-a popila je čak 4 komada na gostovanju u Rimu, a ni napadači se nisu pokazali u boljem svijetlu, uspjeli su promašiti ono što se činilo nemogućim...i tako je PSG zasluženo poražen od Rimljana.

Čestitke MIksi na fer i korektnoj borbi ;)

Kure
01-08-2011, 18:48
Kure [Besiktas JK] 2 - 0 Miksa [SS Lazio]

Zasluzena pobeda Besiktasa mnogo propustenih prilika ali ipak pobedi se u zube ne gleda :)

circulation
01-08-2011, 18:53
PSG - AJAX 1:3

Činjenica je da je lako postignut gol u uvodnim minutima previše opustio igrače PSG-a koji su u mislima već imali upisana 3 boda. Tako nisu razmišljali raspoloženi igrači Ajaxa koji su spretno preokrenuli reziultat u prvom poluvremenu. U drugom totalna ofanziva PSG-a, pregršt promašenih šansi, a svi dobro znamo da se takve stvari uglavnom završavaju primljenim golom, što je Lodeiro i pokazao.

Fer igra bez kartona, Axmoon je ferplej igrač koji je čestitao nakon poraza!

circulation
01-08-2011, 19:17
LAZIO - AJAX 0:4

Potpuna dominacija Ajaxa. Lacio je očajnički pokušavao da postigne gol iz daljine, ali to mu prosto nije polazilo za rukom. Ajax lepršavom igrom i ubedljivom pobedom pred sam kraj lige pokazuje da Uroš nije umeo da ga vozi kako treba.

Miksa fer plej.

Goran6189
01-09-2011, 14:28
Atletico Madrid (bogi) 1:2 Marseille (Bullseye)

Bogovi srece su danas bili uz Marsej! :) Bicu realan i reci cu da je ova utakmica trebala da bude debeli X, po prikazanoj igri obe strane, ne pretezno zanimljiva utakmica, sa par malih sansi, ali pravi show sledi tek nakon 70min, kada na moje iznenadjenje izvodim slobodnjak po zemlji i lopta ide u gol aut i natrcava bogijev igrac i unosi je u gol, ubrzo sledi izjednacenje gubljenjem moje odbrane, da bi nakon par minuta moj igrac u bogijev sesnaestercu pokusao da doda loptu na drugu stativu, ali pogadja bogijevog golmana koji je nespretno salje iza ledja... Pravi show :)

Sta reci, Marsej is on fire, malo ko je verovao da moze do top 6, ali sada je to poprilicno realno :)

bata bogdan
01-09-2011, 15:18
kolo 16

PSG (axmoon) - Atletico Madrid (batabogdan) 1-2

Veoma tesko gostovanje i zasluzena tri boda za atletico i vrlo vazna pobeda:D

Cestitam protivniku na dobroj igri i na fairlay-u

Goran6189
01-09-2011, 16:09
Besiktas (Kure) 0:1 Marseille (Bullseye)

Marsej nastavlja svoj pobedonosni niz koji mu je sada vec gotovo sigurno obezbedio top 6.
Veoma tvrda utakmica sto se tice golova, ispalo je da je moj gol na pocetku utakmice bio i jedini, a na osnovu prilika sa obe strane ocekivao sam minimalno jos 3 :D Kure se ispromasio za medalju, tako da ima da se isprazni na sledecem protivniku sigurno :P

GG Kure, bice jos cepanja izmedju nas u buducnosti :D

MiksaT
01-10-2011, 11:36
Lazio(Miksa)-Fiorentina(yebomaycu) 0-3
Odlicna utakmica za yebomaycu,a najgora za mene.Nisam ni imao sansu,jedva sam prelazio teren dok me je yebomaycu punio. :D
GG
4315

Goran6189
01-10-2011, 11:43
kolo.10
Sevilla 0:1 Ajax
službeni rezultat

Goran6189
kolo.13
Sevilla 0:1 Besiktas
službeni rezultat

Goran6189
kolo.14
Genoa 1:0 Sevilla
službeni rezultat

Goran6189
01-10-2011, 11:44
kolo.15
Sevilla 0:1 Udinese
službeni rezultat

Kure
01-10-2011, 13:04
Kure [Besiktas JK] 4 - 3 Geniuspro [Genoa]

mnogo golova igrica lagovala najocajnije ne znam za Geniusa ... nije bilo crvenih

yebomaycu
01-10-2011, 15:00
19. KOLO

Fiorentina - Besiktas JK 1:3

4322 4323

Kepa
01-10-2011, 16:11
22.kolo
Udinese 4 - 1 Besiktas(Kure)

GG

Kepa
01-10-2011, 16:35
21.kolo
Udinese 1 - 0 Fiorentina(yebomajcu)

GG

yebomaycu
01-10-2011, 17:09
14. Kolo

Fiorentina - Atletico Madrid 3:2

gg bata...bit će još tekmi da ti vratim onih za 7:1...:bic:

4338 4340

bata bogdan
01-10-2011, 18:21
kolo 20

Sunderland ( makki22 ) - Atletico Madrid ( batabogdan ) 2-0

Utakmica je odigrana samo prvo poluvreme gde je maki vec vodio 2-0 jer sam ja sjebao bio moju tastaturu pa nisam mogao da igram mislim da je tako najpostenije da se tekma neponavlja moja krivica a ne makijeva....
Zaluzena i sportska pobeda za makija....

MiksaT
01-10-2011, 18:59
Atl.Madrid(batabogdan)-Lazio(Miksa)- 0-0
Utakmica sa dosta sansi,bogi propustio penal,ja prazan gol.Inace GG.
Pukla mi veza na kraju,msm kada smo zavrsili utakmicu,pa nisam slikao.

yebomaycu
01-10-2011, 21:16
16. Kolo

Fiorentina - Ajax 3:2

4343 4344 4345

Goran6189
01-11-2011, 11:17
kolo.17
Sevilla 0:1 Porto
službeni rezultat

Ax Moon
01-11-2011, 12:17
21. KOLO

Marsellie(Goran) - PSG(AxMoon) 0:3

yebomaycu
01-11-2011, 17:10
18. KOLO

Porto - Fiorentina 0:1

Nezaslužena moja pobjeda u posljednim trenutcima utakmice, to mi je bio i jedini udarac u okvir, Porto jednostavno nije imao sreće, čak je imao 2 stative i jednu prečku ali lopta nije ušla u gol....
GG

4373

Zoxx g-g
01-11-2011, 17:39
12. KOLO

Porto (zoxxg-g) - Lazio (miksa) 2:0

Zoxx g-g
01-11-2011, 18:06
22. KOLO

Genoa (geniuspro) - Porto (zoxxg-g) 0:1

Goran6189
01-12-2011, 13:23
kolo.18
Sevilla 0:1 Sunderland
službeni rezultat

Zoxx g-g
01-12-2011, 18:08
21. KOLO

Porto (zoxxg-g) - Atletiko Madrid (bogi) 0:1

circulation
01-13-2011, 00:16
Sunderland - Ajax 0:1

Izgubih ss, izvinjavam se. Nije bilo kartona.

yebomaycu
01-13-2011, 12:04
22. KOLO

PSG - Fiorentina 0:2

4555 4556

makki22
01-13-2011, 13:45
Sunderland(markoNNNi) vs Fiorentina(yebomaycu) 4:1

operativac
01-13-2011, 15:38
KOLO 19.
Atletico Madrid 1 : 0 Sevilla
službeni rezultat

operativac
01-13-2011, 15:40
KOLO 20.
Sevilla 0 - 1 Lazio
službeni rezultat

operativac
01-13-2011, 15:42
KOLO 21
Ajax 1 - 0 Sevilla
službeni rezultat

operativac
01-13-2011, 15:44
KOLO 22
Sevilla 0 - 1 Marseille
službeni rezultat

Goran6189
01-13-2011, 18:04
KOLO 17
Lazio 0 - 1 Genoa CFC
službeni rezultat

Goran6189
01-13-2011, 18:04
KOLO 18
Udinese 1 - 0 Lazio
službeni rezultat

Goran6189
01-13-2011, 18:05
KOLO 21
Lazio 0 - 1 Sunderland
službeni rezultat

geniuspro
01-13-2011, 19:03
Genoa (MihajloBG) - Fiorentina ( yebomaycu) 1:1

Ah sto kazu 3 sreca :) dosta pucanja neta ali iz 3 puta smo uspeki sem dosta ofsajda nista zanimljivo :) GG