PDA

View Full Version : Predlog za Master League mod (ONLINE) na PES 2012

savic4430
12-03-2010, 09:46
Zdravo.

Master Liga je najigraniji onlajn mod. Ima mnooogo prostora za napredak, ali je bas interesantna (ako se zanemare leaveri)

Moj predlog:

Igraci i klubovi bi trebali da imaju neku ocenu tipa FAME (uspesnost/slava), evo primera

Vilja ima npr Fame 19 i nece hteti da predje u klub koji ima FAME ispod 19
Fame kluba raste sa brojem pobeda u odnosu na broj tekmi, sumu novca potrosenu na igrace sa najvecim FAME-om koji taj klub moze da priusti

Moje je misljenje da bi to ucinilo master ligu daleko zanimljivijom, jer ovako posle dva meseca svi imaju Ronalda, Mesija i Runija u napadu, a ovaj fudbal je lepo igrati i bez njih

Pokusacu ovu ideju da proguram do KONAMIJA

Dajte jos neki predlog, da je malo usavrsim....

Dane94
12-03-2010, 11:05
Mislim da bi ovaj mod bio doveden do savrsenstva kada bi Konami uradio mnogo vise Liga i da postoji samo jedan igrac od svakog,mislim 1 Ronaldo,1 Runi i onda da igraci medjusobno trguju...Ali kontam da je to nemoguce

operativac
12-03-2010, 12:38
Mislim da bi ovaj mod bio doveden do savrsenstva kada bi Konami uradio mnogo vise Liga i da postoji samo jedan igrac od svakog,mislim 1 Ronaldo,1 Runi i onda da igraci medjusobno trguju...Ali kontam da je to nemoguce

kako sa jednim runijem da trguje 200.000 igraca?

milan45
12-03-2010, 13:03
http://kitanamedia.com/forums/viewforum.php?f=32 Odavde moze da stigne do konamija savicu

savic4430
12-03-2010, 21:18
Razmislao sam i o toj fori sa realnom trgovinom. To je isto dobra stvar... Po meni jedino izvodljivo da se mnogo poveca databaza, da se mnogo tesko dolazi do igraca koji imaju preko 82-83 overall ocenu i da postoji nekoliko zasebnih projekata (soba) u kojima moze npr maksimalno da bude 1000 igraca

Glavne tekme igras protiv tih 1000 ljudi, ali bi bilo ekstra da postoje i kupovi koji koji ukrstaju one najbolje iz svih soba medjuobno na trunir (sto bi bilo slicno ovome sto sad igramo)

Ma master liga moze bas da napreduje... ako ima neko neki predlog neka napise, pa da se izvrsi neki pritisak na KONAMI

Klang
12-04-2010, 11:44
Najbolje bi bilo da nema supermena i da SVI igraci lepo krecu od nule tj da imaju pocetne ocene 0 pa lepo igras mesecima i gradis igrace.

dj90
12-04-2010, 14:30
premeŇ°eno u onlajn

savic4430
12-04-2010, 18:20
ok, ok, smatrao sam da je bi ovo mogla da bude generalna diskusija o razvitku jednog segmenta PES-a, ali moze i u "onlajn"
poz