PDA

View Full Version : Bag sa crvenim kartonom i zamenom

superandrea
11-12-2010, 10:47
Zanima me jel neko primetio da ako vam igrac dobije crveni karton (u ovom slucaju SNEIJDER)- a po defaultu je u prvoj postavi - ili ako se ucita taktika pa je u prvoj postavi u sledecoj utakmici - ne mogu da ga zamenim pre utakmice??? Njegova ikona/kugla stoji na terenu, onako bleda jer ima crveni - selektujem ga ali kad kliknem na bilo kog igraca sa klupe - samo "BIIIP" i ne da mi da ga zamenim.

Rekoh - ajde da pocnem utakmicu - valjda necu da izadjem sa igracem manje? Izlazi 11 igraca, Sneijder sve u krupnom planu istrcava na teren i zagreva se. Pocinje tekma - nema malog celavog Holandjanina - nego - izgleda da je PES sam odlucio da ubaci Muntarija.

Jel ima neko resenje za ovaj glupi bag???

Aj pa fala!

goxybg
11-12-2010, 11:51
Meni je jednom Dzerard dobio iskljucenje i odradio kaznu. Medjutim, posle toga nikad mi nije bio ponovo u startnih 11, vec sam morao da u glavnom meniju ucitam formaciju kako bi Dzerard opet bio u pocetnih 11. A ranije je bilo da se kaznjeni igrac, nakon odradjene kazne, automatski vrati u prvu postavu...

Deroko
11-12-2010, 12:03
@superandrea - nisam primetio tako nesto, tj meni se to nije desavalo ali imam isti problem kao goxy!

neme93
11-12-2010, 13:08
Ja mislim da se to desava samo u Community-u.
Jesi community igrao?

realan
11-12-2010, 14:02
Meni je jednom Dzerard dobio iskljucenje i odradio kaznu. Medjutim, posle toga nikad mi nije bio ponovo u startnih 11, vec sam morao da u glavnom meniju ucitam formaciju kako bi Dzerard opet bio u pocetnih 11. A ranije je bilo da se kaznjeni igrac, nakon odradjene kazne, automatski vrati u prvu postavu...

Овако и код мене. Или кад се повреди исто...

kutijagreha
11-12-2010, 21:38
Овако и код мене. Или кад се повреди исто...

i kod mene je isto tako....glupi bag...ja igram master ligu,i kada mi se povredi,ne da mi se za sledecu tekmu da ga promenim

Deroko
11-13-2010, 15:00
Ali takav bag nije kod svih. Npr meni kad se povredi igrac, automatski je prebacen kao izmena ali onda se javlja problem koji sam pomenuo ranije tj igrac mi ostaje uvek kao izmena.

superandrea
11-13-2010, 21:49
Ja mislim da se to desava samo u Community-u.
Jesi community igrao?

Nisam, samo Champions league...Mislim, nije strasno ali jes' bag ;)

James_10
11-25-2010, 00:48
Evo 1 bug

Dok sam trazio neki tim s kojim cu prelaziti Master League , uzeo sam Monako,da vidim kaki su im dresovi,kako mi lezi tim itd desilo se ovo :P

http://img201.imageshack.us/img201/6510/iuhiuh.jpg (http://img201.imageshack.us/i/iuhiuh.jpg/)

Darcoolio
11-25-2010, 00:58
to ti je do patch-a.

end
12-02-2010, 04:19
Nije mi se jos desilo to sa crvenim kartonima a sa ozlljedom jest ne vraca se u prvu postau , iako ima najveci overrall rating i najbolji mi igrac.

Jao lika sta je ovo , za prepast se , u prvi mah :D

Napoli
02-13-2012, 20:16
Samo udjite u podesavanje formacije i vratite igraca u prvu postavu ali ne pred utakmicu nego u glavnim podesavanjima i on ostane gde ste ga postavili!!!