PDA

View Full Version : Gamepads - nastavak za PS2

Ivan33
11-11-2010, 15:10
Unapred izvinjenje ali siguran sam da sam video temu o gamepad-ovima sa kojima se igra ali ubih se i ne mogu da nađem, pa samo mi dajte putokaz za temu. Naime, uzeo sam gamepad za pS2 pa mi treba onaj nastavak za pc/usb....a siguran sam da je neko već pisao gde je nabavio (čak mi i cena od RSD 600,00 u glavi). Hvala.

pessensei
11-11-2010, 15:18
Pa ako bi rekao gde zivis mnogo bi pomoglo potencijalnom pomagachu.

FXGT
11-11-2010, 16:23
ja sam nabavio u prodavnici :D

kad tako pitas takav odgovor i dobijes

Ivan33
11-11-2010, 18:52
Temu sam ovako naslovio kako bi se javili forumasi koji su o tome i pisali (sećam se da je maremas napisao da igra sa PS2 uz dodatak za USB ulaz i da je isti nabavio...), a kako bi me uputili linkom (ako se sete) koja je tema u pitanju i gde se nalazi (generals, pitanja za početnike, tutorials...), tj. baš onako kako sam i napisao ''...pa samo mi dajte putokaz za temu...''. Nisam imao nameru da istom pozovem forumaše kao što su pessensei i FXGT koji će me pitati o mestu prebivališta i hvaliti da su isti nabavili u prodavnici.

U svakom slučaju, njima se zahvaljujem za uloženi trud i ujedno podsećam da su forumi zamišljeni i stvoreni kako bi učesnicima istih omogućili razmenu informacija, predloga i sugestija. Ali to svakako nisu mesta gde bi se provodilo svo vreme ovog sveta. Zato, pessensei i FXGT , jedan drugarski savet, u slobodno vreme, osim PES-u, posvetite vreme sebi, svojim bližnjima, devojci/decku, prosetajte, pogledajte neku obrazovnu emisiju, film, procitajte neku knjigu....i ako nadjete vremena pomozite nama obicnim smrtnicima da resimo neki problem ako znate resenje.

Hvala i uzivajte u ovoj lepoj igri sa svim svojim vrlinama i manama (los sudija, igranje odbrane, dobri slobodnjac, laki penali itd.)

pessensei
11-11-2010, 20:28
Samo sam hteo da uprostim resenje tvog zahteva, ne zanima me gde zivis i slicno. Zao mi je ako imas problema sa svim sto si naveo da te muchi...