PDA

View Full Version : Novac od sponzora, jel bag il koji moj???

sloboje
11-08-2010, 23:10
da li je ovo samo kod mene ili i kod vas. kad odem u finansije pa u Expected earnings u master ligi, pokazuje mi da dobijam vise od sponzora nego sto je stvarno. nervira me jer moram rucno da preracunavam koliko ce mi novca ostati da bih znao koliko smem da potrosim. od sponzora dobijam recimo 11 miliona godisnje a u expected earnings pise 19 miliona.

FantaQM
11-16-2010, 18:00
ja imam slicno - drugaciji problem....igrao sam master ligu (moja Barsa ), kupovao sve cool igrace i taman kada sam ih skupio pojavi mi da imam manjak para i daje mi neke smotane igrace da koristim.... igrao ja ( nekako :) dok sam usao u plus 20-ak miliona i i dalje mi ne vraca moj stari tim . Zna li neko sta trebam jos da uradim da bi mi vratio moj tim i igrace ?
pozz i hvala unapred

Dane94
11-16-2010, 19:18
Malo idem u OFF

Nesto sam citao na pes edit forumu kazu da ce valjda u narednom pechu srediti cene igraca sto se tice transfera...Mislim smesno je videti da su najskuplji igraci Ronaldo,Kaka,Mesi a kostaju manje od 10 000 000 evra...To je stvarno jadno odradjeno

Генералштаб
11-16-2010, 22:20
ja imam slicno - drugaciji problem....igrao sam master ligu (moja Barsa ), kupovao sve cool igrace i taman kada sam ih skupio pojavi mi da imam manjak para i daje mi neke smotane igrace da koristim.... igrao ja ( nekako :) dok sam usao u plus 20-ak miliona i i dalje mi ne vraca moj stari tim . Zna li neko sta trebam jos da uradim da bi mi vratio moj tim i igrace ?
pozz i hvala unapred

ти играчи ти се неће вратити, можеш само да их купиш као слободне играче, ако их неко већ није купио

giga95
11-17-2010, 11:45
da li je ovo samo kod mene ili i kod vas. kad odem u finansije pa u Expected earnings u master ligi, pokazuje mi da dobijam vise od sponzora nego sto je stvarno. nervira me jer moram rucno da preracunavam koliko ce mi novca ostati da bih znao koliko smem da potrosim. od sponzora dobijam recimo 11 miliona godisnje a u expected earnings pise 19 miliona.
Pogledaj plate igraca i trenera, mozda ti na njih ide tih 8 miliona, pa ostaje 11.

sloboje
11-18-2010, 20:52
318431853186

o ovome pricam. na prvoj slici Annual Sponsorship Fee i stvarno stanje na drugoj se razlikuju. u cemu je stvar?
stavio sam slike i tekuce i sledece sezone jer mi se ucinilo da sabira, ali ni to se ne poklapa

DeS3InY
11-29-2010, 21:25
Problem je u tome sto ti se u Annual Sponsorship Fee ubrajaju i svi bonusi koje mozes dobiti (dobijes sve home tekme i ostvaris sve one bonus uslove)