PDA

View Full Version : 2 igraca

MiksaT
11-08-2010, 13:18
Da li se moze igrati liga sampiona ili neko drugo takmicenje(kup ili liga)sa 2 igraca za jednim timom....msm naprimer ja i moj drug zajedno da igramo ligu sampiona sa barsom...ja na djojstiku on na tastaturi...ili svako mora po jedan tim...

sloboje
11-08-2010, 14:20
da, naravno. mogu do 4 igraca protiv kompjutera. ja sa jos dva druga igram master ligu protiv kompjutera a igrali smo i ligu sampiona itd. znaci nas trojica na istoj strani protiv kompa.
nego jel zna neko u vezi ovoga kako da se podesi da na pocetku svake utakmice dzojstici budu prebaceni na istu stranu, da ne mora 1. igrac da ulazi u biranje strana na pocetku svake tekme?

MiksaT
11-08-2010, 15:28
Aj mi objasni kako se to moze igrati vise igraca odjednom protiv kompa u ls ili kupu..

JUG GROBARI
11-08-2010, 15:50
pa ukljucis vise dzojstika i onda ih u setting-u od pesa namestas na controller 1 controller 2 i koje hoces kontrole da bud sut,pas itd.. i onda u igrici gde biras strane tu prebacis dzojstik na tvoju stranu da igra sa tobom.

MiksaT
11-08-2010, 15:59
pa ukljucis vise dzojstika i onda ih u setting-u od pesa namestas na controller 1 controller 2 i koje hoces kontrole da bud sut,pas itd.. i onda u igrici gde biras strane tu prebacis dzojstik na tvoju stranu da igra sa tobom.
Hvala ti punoo...

boza1610
11-11-2010, 05:47
ja imam drugo pitanje molim vas... na pes 2009 sa drugom igrao sam ligu gde sam ja vodio jednu ekipu a on drugu. naprimer ja sam imao milan a on juventus. kad bih ja igrao sa milanom ulazili bi u kontroler i on bi preuzeo protivnicku ekipu i igrao protiv mog milana. takodje kad on igra sa juventusom ja bih preuzimao protivnicke ekipe tako da nikad ne cekamo jedan drugog da se igra protiv kompa. inace pes 2011 je extra nemam reci ali ovo je jedina velika zamerka i da li je moguce da ne postoji konami kup? odgovor molim vas ?
unapred zahvalan