PDA

View Full Version : Ubacivanje editovanih fajlova sa PES 2010

superandrea
11-08-2010, 00:30
Jel ste provalili opciju da se ubace fajlovi koji su vec pacovani na PES 2010? Ja sam imao pecovan 2010 i sad konvertujem.

Super je sto je sve vec bilo na hard disku, pa ne moram da se cimam sa ubacivanjem preko memorije.

Jos samo da proradi...Javljam rezultat

EDIT:
Opcija je Use Prequel Data u EDIT modu.

DO JAJA!!! Sredio mi Englesku ligu i grbove (naravno, ne sve nego one koji su bili prosle sezone u Premier ligi), reprezentaciju Srbije i dresove (nema Stojkovica ali ima golman lik koji je 'duplicate', i sve face sto sam ubacio sam - srpske reprezentativce, ubacio mi je opet!!! Doduse, malo sam neke face morao da doteram, ali ima vise opcija za sredjivanje faca pa je i to do jaja!!!

romberg
11-08-2010, 16:02
:ave:

Car si! Sad ne moram da se smaram da ubacujem nov patch posto imam poslednji GTM sa svim transferima.

Nema ni Liverpula jer je on bio licenciran na proslom pesu.

customiZer
11-08-2010, 18:03
Mozda sam glup ali ne skontah sta radite? :)

Milos
11-08-2010, 18:56
Ucitaju OF od 2010

superandrea
11-08-2010, 23:05
Mozda sam glup ali ne skontah sta radite? :)

Kad odes na Edit mode, imas opciju
Use Prequel Data
Ako imas neki patch vec ubacen za PES 2010, on prebaci sve to u PES 2011 - sam nadje sta imas na hard disku i to ubaci u PES 2011. Dresovi, grbovi, igraci itd.

Naravno, ne ubaci sve jer nisu svi timovi isti u 2010 i 2011, kao ni igraci (npr ja nemam Stojkovica u reprezentaciji Srbije u 2011, ali imam golmana koji nema ime i moze da se edituje).

P.S. Off topic: Customizer, ja sam samo tvoj patch koristio dok sam pichio PES na PCju - bio je najjaci ;-)

customiZer
11-09-2010, 04:53
To sto si provalio meni je full kad patchujem vise profila :daa

superandrea
11-09-2010, 11:39
Samo oprezno, meni je prebacio i skvodove iz PES 2010, pa se Ibrahimovic i Anri vratili u barselonu ;-)

A sto se tice sredjivanja imena za reprezentaciju Srbije standardno mogu da se zamene igraci u repki sa onima koji vec imaju sredjena imena i face - cak su face i super (Jovanovic, Krasic, Zigic itd). Mada ovo verovatno vec svi znaju, opcija je (mislim - nemam soni na poslu ;) Register players for National Team ili tako nesto.

To sto si provalio meni je full kad patchujem vise profila :daa
U jbt, to ti nije losa ideja za vise profila!!!