PDA

View Full Version : Sta je sa kornerima??????

brezzette
10-31-2010, 22:10
igrad vec dosta dugo ML i od milion kornera 2 spica(igram sa dva CF LUKAKU i BABACAR) mi nikad nisu u 16 metara.
Stalno stoje van 16 m na sredini.
Probao sam i sa defanzivce kako sto je bilo pre namestim join attack opet niko nema u 16 metara.
samo 2 krila su mi tamo ali su mn niski.
znaci u zonu od gola do penala nema niko.
Spored mene golem minus sto se tice kornera.
bolje da je gol aut onda...

savke
11-02-2010, 19:47
Vidi.
Ja resavam to tako sto,od kada igram pes ,kada god dobijem korner promenim mentality na ultra att. (crveno) ...select +R1

brezzette
11-03-2010, 05:35
hvala druze
ja otkazao sam se od taktike posto sam probao sa L1 ili L2 bese da namestim ali nije htelo.
nisam znao da je sad sa select

Mikka
11-03-2010, 11:59
hvala druze
ja otkazao sam se od taktike posto sam probao sa L1 ili L2 bese da namestim ali nije htelo.
nisam znao da je sad sa select

Imas i jedan polubug, vec je neko pisao o tome. Odigraj kratki pas na prvog igraca koji ti odma odigra povratnu i iz prve centriraj, srednje jako, na peterac. U 80% slucajeva tu je tvoj igrac, sam ili slabo cuvan. Doduse, to je poluvaranje pa ti vidi jel ti to odgovara :)

dj90
11-03-2010, 13:17
Imas i jedan polubug, vec je neko pisao o tome. Odigraj kratki pas na prvog igraca koji ti odma odigra povratnu i iz prve centriraj, srednje jako, na peterac. U 80% slucajeva tu je tvoj igrac, sam ili slabo cuvan. Doduse, to je poluvaranje pa ti vidi jel ti to odgovara :)

Ja sam probavao ovo i ne uspeva mi

maxx_94
11-03-2010, 19:15
Meni uspeva, i to i protiv "zivog protivnika" i protiv CPUa, kad gubim ja u 90 minut, ako je korner, uvek malo "varam" tako :D

popxl
11-14-2010, 22:37
Ti polubagovi su bezveze. Trudim se da izbegavam bagove, a ne da ih trazim, prizivam. Tako je lepse.

Pato6
11-22-2010, 14:14

Ovo znam radim to cesto... ;)