PDA

View Full Version : Varanje na PES 2011 online

Pages : [1] 2

ПЛЕЈБоЈ
10-20-2010, 14:18
Temu sam otvorio generalno da cujem vasa misljenja i iskustva...

Evo ja npr malopre udjem u competition match - za ranking

Ja 565 rank on 592, ja milan on real, koljemo se celu tekmu - igra radi savrseno
U 85 minutu ja povdem 2-1 i on onako iznerviran krene napad preko k*rca, ja ga isecem krenem kontru predriblam Casiljasa i taman da usetam u gol puce veza! izadjem i vidim da mi je rank ostao 565 a realno bi trebao dobiti 10-12 poena...nije ovo prvi slucaj...masu puta se ovo desava - likovi znaju caku da prekinu match a da im se ne odusmu poeni. Ja kada sam jednom gubio 2-0 izadjem iz igre i vidim rebnuli me za 7 komada...

Toja
10-20-2010, 14:24
Takodje u kupu u master ligi. Trebala mi pobeda za prolaz u play off.
Primim gol u prvom poluvremenu, izjednacim sredinom drugog i povede 2-1 negde u 80. min... I pred sam kraj, mozda poslednji moj napad, imam zicer, sam 1na1 sa golmanom i kao pukne veza. Pogledam jel mi se racunala pobeda, a ono nista od toga... i ispadnem u kvalifikacijama. Veliki propust od konamija, treba hitno resiti to, kome "pukne veza" njemu poraz, onom drugom pobeda i kraj.

heavy_grobar
10-20-2010, 14:34
meni se desilo isto to prekidanje... btw znam ja kako prekinuti utakmicu a da ne izgubis rating :D xD ak ovas interesuje prolistajte MASTER LEAGUE ONLINE temu :D

Toja
10-20-2010, 14:37
A znaju skoro svi, al ne vidim svrhu toga. Bas jadno ::S:

ПЛЕЈБоЈ
10-20-2010, 16:34
Svi sad to rade...nema smisla vise da se igra online...dok to ne srede sve je ostalo nebitno...

Veliki propust, mozda i najveci minus ovog pes-a, ovo je blago receno katastrofalno

Goran6189
10-20-2010, 16:37
Uzas. Pobediti ne mogu , ne dozvoljavaju mi...

ПЛЕЈБоЈ
10-20-2010, 16:41
ja brate moj pobedio 4 tekme uzastopno, sa vise od 2 razlike i nijedna nije upisana tj nisam dobio bodove!!!

ovo je ravno katastrofi...dzabe sam bacao pare na original...

stefanACM
10-20-2010, 16:48
To su neke osnovne stvari i mislim da će to KONAMI da riješi :|
Ako ne reše ima da budem D1, jer sam skonto mnogo boljih caka od ovih da igram uopšte mečeve ;) tj. ima caka da se dobijaju poeni a da se ni neigra ;)

maremas
10-20-2010, 16:51
- likovi znaju caku da prekinu match a da im se ne odusmu poeni.
Deco magic postoji jos od PES6, tako da sumnjam da ce Konami to da sredi :(

ПЛЕЈБоЈ
10-20-2010, 16:53
PES6 sam u vreme dok je bio aktuelan dosta igrao, ne secam se da se ovo ijednom desilo...mozda sada ima i na pes6 online al tad nije bilo sigurno...

maremas
10-20-2010, 16:57
Bilo je i tada samo ti nisi naleteo na te igrace... Koliko sam cuo deco=de-connect, ime chitu su dali ljudi sa France-1 lobbyja.

Goran6189
10-20-2010, 17:05
Ako ne reše ima da budem D1, jer sam skonto mnogo boljih caka od ovih da igram uopšte mečeve ;) tj. ima caka da se dobijaju poeni a da se ni neigra ;)

Pricas za obicne meceve ili za MLO? Ima li caka za malo brze dobijanje para u MLO :D

bata bogdan
10-20-2010, 17:18

A koja je to fora? Sta? Kako? ako hoces da nam kazes??? :)

Juznifront
10-20-2010, 18:10
Treba banovati sve koje sire te fore ovde po forumu, posto igra gubi svaki smisao... Mrzim kada naletim na likove koji koriste tu foru. Sve redom bi ih dozivotno banovao iz pes-a!

internacional 1
10-20-2010, 18:27
Treba banovati sve koje sire te fore ovde po forumu, posto igra gubi svaki smisao... Mrzim kada naletim na likove koji koriste tu foru. Sve redom bi ih dozivotno banovao iz pes-a!

I ja bih ali dzabe kada konami ne zna to da sredi ako izadje jednom neka ga opomenu drugi put ban na 6 meseci pa da vidim da li ce da pomisli da uradi to,to ju klinci koji bi da sto pre nabuzde igrace i obicno oni sto veze nemaju sa pesom,ako ih to zadovoljava neka im,neka zive u iluzijama.Jadno i smesno.

circulation
10-20-2010, 18:28
u tom grmu cuci zec, pa vidim ja da tu ima mracnih sila. deco magic, a ha.
nije mi jasno kom je to ljubitelju jedne igre, ne igrice nego igre, trip da izcheatuje??
evo ja u 22h igram fudbal na 25 maju i bas me zanima kako cu da ischeatujem golmana...
bez smisla totalno... nek otvore svoj kanal pa nek rade tamo sta god hoce...

maremas
10-20-2010, 18:35
Odigrao sam oko 65 utakmica u MLO i do sad su mi samo dvojica izasli tako, naravno odmah posle mog gola i obojica su bili Svabe.

bata bogdan
10-20-2010, 18:40
meni se to desilo vec par puta i to uglavnom svabe koji imaju extra tim i cim gube najkasnije 70min odmah izlaze!!! nerazumem te likove uopste ??? gde je onda draz igre ako bi to svi radili??? strasno upropastice online igranje skroz.......

Strippy
10-20-2010, 18:54
A jel postoji neka šansa da se napiše jedno fino opširno pismo konamiju, i napomene ovaj veliki propust. Kapiram da nisam sad otkrio toplu vodu, i da su im možda mnogi pisali i žalili se, al samo da vidimo da li će, i šta odgovoriti. Možda bi trebalo pismo poslati u ime celog sajta, da to neko lepo sroči. Ovo posebno govorim zbog toga što na 21. strani knjižice koju dobijete uz originalnu igru piše:
Konami reserve the right to penalise or ban any player found using chat to abuse others or who is found to be cheating...

Yebiga, stvarno je idiotski platiti original igru, samo zato da bi igrao online, a onda se ispostavi da 50%, a verovatno i više njih, varaju i to bez ikakvih posledica. Pa to je onda prevara od strane Konamija, a ne od ovih što koriste cheat. Konami samim tim što to ne sankcioniše/dopušta je odgovoran. Ne znam da li su se oglasili negde povodom toga, stvarno sramota ako nisu. Ja lično planiram uglavnom da igram online u okviru ovih takmičenja koje pravimo na ovom sajtu, i nekim drugm sajtovima gde se to ne dešava, ili ako se desi bude sankcionisano izbacivanjem tog takmičara iz daljeg takmičenja. Ali bez obzira na to, ako sam im platio za proizvod, računam naravno da mogu igrati regularno u takmičenjima/modovima koje je sam Konami predvideo. Ne znam dal postoji varijanta da kad god vas neko tako zayebe, prijavite Konamiju njegov nick. Ako postoji, to treba činiti, pa da vidimo dal će doći do nekih promena.

circulation
10-20-2010, 19:09
e, ovako, izgubim, izgubim, nereseno, izgubim, pobedim - a ne ne u 91 minutu sve laguje, kraj, match abandoned due to unknown reason, nikom nista, gate recipiant 0, pa jel treba da ubijem nekog za bednih 80000, ne zaista nemam reci, ovo je neverovatno. koji je mail konamija hocu da im pisem?

maremas
10-20-2010, 19:14
Možda bi trebalo pismo poslati u ime celog sajta, da to neko lepo sroči.

+1
Upravo to, inace znam da je ПЛЕЈБоЈ sto se pisanja tice, pogotovo na engleskom.

p.s.
Ali Seabass ne zna engleski :rofl:

ПЛЕЈБоЈ
10-20-2010, 19:35
Ocete da srocim nesto? al sto se slajnja u ime pes-serbia.com tice to moram videti sa kolegama...ne mogu na svoju ruku, ali kapiram da ne bi trebalo da bude problema...

heavy_grobar
10-20-2010, 19:46
+1
Upravo to, inace znam da je ПЛЕЈБоЈ sto se pisanja tice, pogotovo na engleskom.

p.s.
Ali Seabass ne zna engleski :rofl:

Vidis da je Noob :ave:

circulation
10-20-2010, 19:49
moze, treba navesti sta se desava
1. dok normalni grcaju u besparici, prevaranti furaju mesija i ronalda
2. izlasci iz igre kad se gubi
3. namerno kocenje veze
4. kad se igra kup, kad istice vreme za kvalifikacije, ne moze se pritisnuti pauza i cekati mirno da se izadje iz igre

treba ih zamoliti i da se vrate pare, kad je maintenance servera, a ne da covek izgubi 160000.

Pedja_79
10-20-2010, 20:29
ja sam u velikom cudu i nemam pojma da u pesu uopste moze da se cituje... hajde manje vise to sto znaju foru da izadju kad gube pa da im ne skida rang i sl ali ljudi pazite sad ovo, mozda vi znate u cemu je rec ali ja u to prosto ne mogu da verujem!
naime, nisam noob, igram pes vec 10 god a ranije jos od sege 95 igram sve fudbale koji su ikada izasli sto se vidi i po mom godistu:)):: Igram sa likom koji ima komplet onu slepacku ekipu sa Minandom Castolom Ruskinom Stremerom i ostalima, znaci nijednog igraca nije doveo... a ja imam Wright Philipsa, Belamija, Bagayoko-a i jod 4 5 dobrih igraca.. ali se sve vreme desavaju cudne stvari, moji igraci su uzasno usporeni, ne mogu da promene pravac kretanja kada ja to komandujem na gamepadu, a on me ladno gura i rempluje sa onim slepcima i prolazi i dribla i daje golove, i nadskace moje igrace, svaku loptu mi uzima!!! da li je to moguce? imam utisak kao da kada god promenim na nekog igraca pritiskom na L1, da postoji mali lag dok on ne krene da se krece a bas to on koristi i prolazi mi i daje mi golove! da li je moguce da se to vidi u tekmama sa nekim likovima a opet, druge idu normalno!?? ja sam se pitao u jednom trenutku da li je moguce da gubim od lika koji ima konamijevu ekipu??? ma ladno otrese moje igrace Castolo ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!???? mog stopera sa staminom 87??? jel zna neko kako je sve ovo moguce??

da li znate o cemu govorim, da li se i vama to desavalo?

postoji li neka komanda da se guram sa igracom koji me juri dok ja vodim loptu. da se gradim dok pokusava da mi je uzme??

bata bogdan
10-20-2010, 20:45
@Pedja_79 druze ni meni to nije uopste jasno da sa takvim KONAMIJEVIM igracima moze tako da se igra???
Danas me neki lik rasturio sa default igracima 3-0 nista nisam mogao sto ti kazes da se kao igra uspori i komande neslusaju nisam mogao da verujem ....razumem da neko bas dobro igra pes ali brate sa takvim igracima pa nema sanse da je to sve regularno.....

Pedja_79
10-20-2010, 20:52
ja sam se namucio covece pritiskajuci strelice na d padu i pokusavao da ga pratim ali je to nemoguce!!

u svim duelima lik kao da pritiska neko dugme i njegov Castolo kao da gradi loptu dok trci ispred mog stopera i nema sanse da mu je uzmem!!! postoji li neka regularna komanda za to remplovanje, kako da ga nazovem drugacije, ako znate na sta mislim?

Goran6189
10-20-2010, 21:23
Mislim da je ovde veci problem naci ispravan/zvanican KONAMI mail nego napisati bilo sta...

maremas
10-20-2010, 21:34
https://uk.secure.konami-europe.com/support.do

heavy_grobar
10-20-2010, 21:49
Poslao sam poruku konamiju ^^ btw meni se to desavalo, moguce je kako je STEFANACM rekao da CITERI mjenjaju ocjene igracima, ja znam da se vecina nece sloziti samnom, al sta vi znate kakve hakove i cheatove mogu napraviti i koristiti :/ jer ne moguce je da neki derpas castolo izgura mog igraca cija je AGRESSIVITI 88 i BALANCE 80, da me jbs ne mozes to uraditi....

bata bogdan
10-20-2010, 21:58
e sad sam stvarno poludeo !!! igram D4 kup pobedim prve dve tekme , obe po 2-0 .
Treca tekma sa nekim svabom i opet ima extra tim povede 1-0 do 70 min 3-1 za mene i on izadje iz igre poludeooooo sam !!!
krecem cetvrtu tekmu pobedim 1-0 i dzabe sto sam imao 9bodova nisam prosao dalje zbog gol razlike .Na tabeli bio 17 a prvih 16 prolaze
e pa pun mi k**** vise tih chitera .......prosao bih dalje da onaj svaba nije izasao iz igre....
dokle vise to varanje.....

heavy_grobar
10-20-2010, 22:02
e sad sam stvarno poludeo !!! igram D4 kup pobedim prve dve tekme , obe po 2-0 .
Treca tekma sa nekim svabom i opet ima extra tim povede 1-0 do 70 min 3-1 za mene i on izadje iz igre poludeooooo sam !!!
krecem cetvrtu tekmu pobedim 1-0 i dzabe sto sam imao 9bodova nisam prosao dalje zbog gol razlike .Na tabeli bio 17 a prvih 16 prolaze
e pa pun mi k**** vise tih chitera .......prosao bih dalje da onaj svaba nije izasao iz igre....
dokle vise to varanje.....

meni samo svabe i talijani izlaze o.O tako i maremasu :)

Goran6189
10-20-2010, 22:04
Pored Svaba i Italijana, ja igram dosta i protiv Grka, nisu ni oni cvecke :D

heavy_grobar
10-20-2010, 22:07
Pored Svaba i Italijana, ja igram dosta i protiv Grka, nisu ni oni cvecke :D

za puko cudo al meni sa grcima laga dok sa frencuzima ili talijankosima ne laga :D

maremas
10-20-2010, 22:11
Najrealnije da Konami stavi da bodove gubi onaj zbog cije je lose veze utakmica prekinuta!

heavy_grobar
10-20-2010, 22:13
Najrealnije da Konami stavi da bodove gubi onaj zbog cije je lose veze utakmica prekinuta!

svidja mi se ideja :) al brate koda ce oni pojedince slusati, vidis da roditelje ne slusaju kamol nas smrtnike xD

Interista
10-20-2010, 22:49
Svi sad to rade...nema smisla vise da se igra online...dok to ne srede sve je ostalo nebitno...

Veliki propust, mozda i najveci minus ovog pes-a, ovo je blago receno katastrofalno

Zato matori PS3... I Glava da te ne boli... ;)

Nema tih shabana... U 2010 je bilo toga.. Sitno.. Al'.. Sad' je taj bag sredjen... Shto se tiche konzole... Igram MLO ... I Do sada.... Ni jednom mi se to nije desilo... Bude,da likovi izlaze,kad' ih punim.. Al' naravno,bodovi,i kesh mi se rachunaju...

bata bogdan
10-20-2010, 23:00
opet mi izbaci iz igre i opet ja vodio .....pa stvarno nemam reci vise.......
kako se to uopste prekine match? kad mogu oni shabani pa sto nebih mogao i ja....poludeo sam vise zivci mi sto na sat rade

operativac
10-21-2010, 10:06
pre neki dan, igram online kup, dobijem prvu 4.1, dodje mi cheater, napuni se 0.3 za min
i igram tekmu za prolaz u knockout i uleti mi "ortodoksni brat".
ja zvezda on olimpijakos, ispricamo se na chatu, obojica dobili prve 2 tekme i ova nam je najbitnija.
krece tekma, 1 0 za mene 40min, 1 1 60min, krenem da napadam i 74min 2 1 za mene,
prolaz zagarantovan u knockout.
I moj ortodoxni brat me alt-tabuje.
gate receipte 0, kao da nisam ni igrao...
i sledeci mi dodje neki ludak sa messijem i etoom u napadu, dobije me 2 0...
polomim monitor, kuciste, joystick, zenu.... zovem hitnu pomoc, ceo fazon uvidjaj :D

a da laguje sa grcima, lagguje, ubija.
nemci i italijani ful, nece ni da secne, ali braca grci....

circulation
10-21-2010, 13:19
ja sam u velikom cudu i nemam pojma da u pesu uopste moze da se cituje... hajde manje vise to sto znaju foru da izadju kad gube pa da im ne skida rang i sl ali ljudi pazite sad ovo, mozda vi znate u cemu je rec ali ja u to prosto ne mogu da verujem!
naime, nisam noob, igram pes vec 10 god a ranije jos od sege 95 igram sve fudbale koji su ikada izasli sto se vidi i po mom godistu:)):: Igram sa likom koji ima komplet onu slepacku ekipu sa Minandom Castolom Ruskinom Stremerom i ostalima, znaci nijednog igraca nije doveo... a ja imam Wright Philipsa, Belamija, Bagayoko-a i jod 4 5 dobrih igraca.. ali se sve vreme desavaju cudne stvari, moji igraci su uzasno usporeni, ne mogu da promene pravac kretanja kada ja to komandujem na gamepadu, a on me ladno gura i rempluje sa onim slepcima i prolazi i dribla i daje golove, i nadskace moje igrace, svaku loptu mi uzima!!! da li je to moguce? imam utisak kao da kada god promenim na nekog igraca pritiskom na L1, da postoji mali lag dok on ne krene da se krece a bas to on koristi i prolazi mi i daje mi golove! da li je moguce da se to vidi u tekmama sa nekim likovima a opet, druge idu normalno!?? ja sam se pitao u jednom trenutku da li je moguce da gubim od lika koji ima konamijevu ekipu??? ma ladno otrese moje igrace Castolo ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!???? mog stopera sa staminom 87??? jel zna neko kako je sve ovo moguce??

da li znate o cemu govorim, da li se i vama to desavalo?

postoji li neka komanda da se guram sa igracom koji me juri dok ja vodim loptu. da se gradim dok pokusava da mi je uzme??

ista prica, isto godiste.

opet mi izbaci iz igre i opet ja vodio .....pa stvarno nemam reci vise.......
kako se to uopste prekine match? kad mogu oni shabani pa sto nebih mogao i ja....poludeo sam vise zivci mi sto na sat rade

brate, ja sam za to da se ne nauci citovanje, ako to krenu svi da rade, onda ces i ti da izadjes kad te neko napuni, pa ces samim tim nekom normalnom da budes saban.

MilosZBg
10-24-2010, 13:26
PES 11 online ubrzano gubi smisao a obrazlozicu zasto:

Igrao sam PES 10 online ne mareci za varanja(deco magic i jos jedan 100 posto siguran cheat) jer sam uzeo na popustu i nije bilo lose za gubljenje vremena.Prvi utisci PES 11 bili su da je znatno poboljsan online segment-bez lagovanja,onemoguceno varanje-onaj ko laguje i dc gubi 3-0,ubacena online master liga i ja sam naravno kupio igru.Sa svojom SBB 8mbs/400k vezom jednostavno ne mogu da igram online jer je nonstop slowmotion igra.Pokusao sam sve da to otklonim,bukvalno sve graficke,sistemske i opcije u igri sam kombinovao bez uspeha.A napravio sam ceo tim oko 75 ocene igraca kada je optimizam bio veci od pesimizma,sto se sada nazalost promenilo.Na stranu to sto je davanje golova protivnika svedeno na stiskanje trougla 100 puta u mecu pa i prodje nekoliko puta i uvek je gol 1 na 1.Elem. posle pauze da se ne bih nervirao,odigrao sam nekoliko meceva misleci da se nesto promenilo posle onolikih maintenance-a kad ono: 2 meca prekid kod mog vodjstva,navodno veza je bila slaba,bez novca i bodova sam ostao.Sledeci mec igram protiv komsije iz susedne zemlje,necu spomenuti nick,izgubio i rece da je mogao da izadje al nije jer smo nasi pa eto mi bodovi.Ja,znajuci za cheat sa starog PES-a na narednom protivniku uradim to kad gle cuda radi cheat.Napominjem da mi do tada nije palo napamet da to pokusam misleci da je resen taj problem kad ono...Da zakljucim: svaki put mogu da izadjem znajuci da nista ne gubim,davanje bukvalno svih golova na trougao i za sada neresiv problem sa slowmotion gameplay-om cine igru krajnje problematicnom.Takodje ne znam zasto sam izbacen iz Community-ja jer sam nekoliko puta bio tamo i nikoga nije bilo,radije bih sada igrao friendly nego ML jer nasi nece nikada da izadju :)

heavy_grobar
10-24-2010, 13:31
PES 11 online ubrzano gubi smisao a obrazlozicu zasto:

Igrao sam PES 10 online ne mareci za varanja(deco magic i jos jedan 100 posto siguran cheat) jer sam uzeo na popustu i nije bilo lose za gubljenje vremena.Prvi utisci PES 11 bili su da je znatno poboljsan online segment-bez lagovanja,onemoguceno varanje-onaj ko laguje i dc gubi 3-0,ubacena online master liga i ja sam naravno kupio igru.Sa svojom SBB 8mbs/400k vezom jednostavno ne mogu da igram online jer je nonstop slowmotion igra.Pokusao sam sve da to otklonim,bukvalno sve graficke,sistemske i opcije u igri sam kombinovao bez uspeha.A napravio sam ceo tim oko 75 ocene igraca kada je optimizam bio veci od pesimizma,sto se sada nazalost promenilo.Na stranu to sto je davanje golova protivnika svedeno na stiskanje trougla 100 puta u mecu pa i prodje nekoliko puta i uvek je gol 1 na 1.Elem. posle pauze da se ne bih nervirao,odigrao sam nekoliko meceva misleci da se nesto promenilo posle onolikih maintenance-a kad ono: 2 meca prekid kod mog vodjstva,navodno veza je bila slaba,bez novca i bodova sam ostao.Sledeci mec igram protiv komsije iz susedne zemlje,necu spomenuti nick,izgubio i rece da je mogao da izadje al nije jer smo nasi pa eto mi bodovi.Ja,znajuci za cheat sa starog PES-a na narednom protivniku uradim to kad gle cuda radi cheat.Napominjem da mi do tada nije palo napamet da to pokusam misleci da je resen taj problem kad ono...Da zakljucim: svaki put mogu da izadjem znajuci da nista ne gubim,davanje bukvalno svih golova na trougao i za sada neresiv problem sa slowmotion gameplay-om cine igru krajnje problematicnom.Takodje ne znam zasto sam izbacen iz Community-ja jer sam nekoliko puta bio tamo i nikoga nije bilo,radije bih sada igrao friendly nego ML jer nasi nece nikada da izadju :)

Buraz to sam ti ja juce rekao! :D Sto bih izlazio nasima :) bolje da ti dobijes poene nego ja! zasluzio si! :)
I da nikad ama bas nikad necu izaci ako je lik Srbin :) (posteni i cestiti ljudi! :) )

OkiBgd
10-24-2010, 14:22
Kakvo razocaranje dok citam vasa iskustva... Vec 17 dana mi kasni original igra koju mi je drugar rAMA narucio iz UK i nikako da stigne i sada se razmisljam, i bolje sto nije. Barem dok ne srede ove bagove zaista nemam nameru da se nerviram. Dosta sam se nervirao protiv pokvarenog AI-a tj CPU-a ovo bi me dotuklo.

Uzhas uzhas uzhas.

ПЛЕЈБоЈ
10-25-2010, 07:36
Kako stvari stoje preko tog dvd.co.uk ce ti stici igra sledeceg septembra - taman ces dobiti neki popust jer ce uskoro izlaziti i 2012...

A sto se "citovanja" tice, nece se to popraviti...a zasto? kad budete skapirali kako se to radi i sta se desava sa igrom i medjusobnom konekcijom sa protivnikom znacete da tu nema leka...

dejan1471
10-25-2010, 10:07
Kako stvari stoje preko tog dvd.co.uk ce ti stici igra sledeceg septembra - taman ces dobiti neki popust jer ce uskoro izlaziti i 2012...

Imaš downolad opciju,po meni je to bolje

A sto se "citovanja" tice, nece se to popraviti...a zasto? kad budete skapirali kako se to radi i sta se desava sa igrom i medjusobnom konekcijom sa protivnikom znacete da tu nema leka...

Daj pojasni malo šta se dešava sa igrom(makar na PM)jer mi več ovo ide na neku stvar em kad vodim i oni izađu pa svaki put izgubim bodove em što laga

maremas
10-26-2010, 17:40
@JonMurphy_PES PC version online, if you do alt + tab and go back to the desktop and after 10 seconds back to the game match will be canceled...

@JonMurphy_PES... no one loses points, cheaters do that to avoid defeat, please fix that. This becomes much more often in MLO!!!

@maremas_ Wasn't aware of this one and have passes it on.

bata bogdan
10-26-2010, 18:10
stvarno vise nije zanimljivo uopste igrati MLO online jbg svi vec znaju foru kako da se prekine match.....pitam se cemu igranje kad vecina neprihvata poraz....??? evo ja sad npr odigrao 3tekme i sve tri vodio i naravno sta se desava moj protivnik prekine match!!! vise se i ne nerviram zbog toga ali definitivno KONAMI mora nesto da uradi povodom toga vec se izgubio smisao igranja jer su takozvani chiteri pokvarili draz igre da bolji pobedi i da se prihvati poraz.....a najgori su mi oni sto imaju nabudzen tim pa ih kidas sa dva tri gola razlike !!! ako se ovako nastavi kako skupiti pare za bolje igrace.....??? razocarao sam se ....

@maremas svaka cast sto si ih obavestio o tom takozvanom varanju nadamo se svi da ce se to sto pre srediti javi ako ti uopste nesto odgovore povodom toga.....

marquito
10-26-2010, 22:38
Buraz to sam ti ja juce rekao! :D Sto bih izlazio nasima :) bolje da ti dobijes poene nego ja! zasluzio si! :)
I da nikad ama bas nikad necu izaci ako je lik Srbin :) (posteni i cestiti ljudi! :) )
ne znam da li si ozbiljan, ali valjda je jasno da nema tu sad cu izaci, sad necu - ili si cheater ili nisi. kad sam provalio foru na pes 2010 poceo sam da primenjujem to selektivno prekidanje, ali ubrzo shvatim da bez obzira koji je protivnik, ja njemu radim to sto najvise mrzim da meni urade, i po cemu se onda razlikujem od cheatera? Dodatno, dajem njemu opravdanje kad on cheatuje i tako u krug. I jos, kakva je draz u tome da igras kada znas da ne mozes da izgubis. Zato nikad cheat! sto rece neko na drugoj temi: nekad gubis, nekad dobijas - to je sport :D
cini mi se da na turnirima mnogo manje toga ima, tj meni se skoro ne desava - ne znam ni da li radi cheat na turnirima? a quick match je s***e - em je mala kinta, em ne mozes da odigras postenu utakmicu.

circulation
11-01-2010, 10:34
U MLO imam 142 pobede, 88 neresenih i 138 poraza, svaki boli, ali nikad ne bih izašao. Mirna mi je savest, a oni koji ispadaju nek ga dudlaju.

operativac
11-02-2010, 11:25
@JonMurphy_PES PC version online, if you do alt + tab and go back to the desktop and after 10 seconds back to the game match will be canceled...

@JonMurphy_PES... no one loses points, cheaters do that to avoid defeat, please fix that. This becomes much more often in MLO!!!

@maremas_ Wasn't aware of this one and have passes it on.

slagao kao pas, nije trepnuo.
ali se to nikada nece popraviti, ne postoji mogucnost da se neki takav bug sredi.
mada se potajno nadam da moze

operativac
11-07-2010, 12:26
Eto,
mesec dana od izlaska igre, Konami je uspeo da sredi money cheat i atl-tab cheat,
nema vise izlazenja iz igre i pravo je uzivanje sada igrati.

Hvala Konami ;)

Goran6189
11-07-2010, 12:41
Jel to 100% tacno?

Ako jeste, bice uzivanje opet igrati :)

bata bogdan
11-07-2010, 12:54
Eto,
mesec dana od izlaska igre, Konami je uspeo da sredi money cheat i atl-tab cheat,
nema vise izlazenja iz igre i pravo je uzivanje sada igrati.

Hvala Konami ;)

zezas bre.........jesu li stvarno sredili alt+tab cheta? nema vise prekidanja???

internacional 1
11-07-2010, 13:07
To je lepa vest nadam se da je tacna informacija.

bata bogdan
11-07-2010, 13:18
evo upravo odigrao jednu tekmu MLO quick match protivnik probao da izadje nije mu uspelo.....e sad ili nije znao da izadje ili je stvarno resen veliki problem.....KONACNO :)

internacional 1
11-07-2010, 14:52
Uh fantasticno sada da vidim te cheatere kako ce da igraju imace po 200 poena ima da im se smuci pes.Pa neka sada vezbaju pes a ne da izlaze i zaradjuju pobede nezasluzeno.

heavy_grobar
11-07-2010, 15:00
HVALA BOGU :ave:

bata bogdan
11-07-2010, 16:07
e sad posto je sredjen taj cheat alt+tab vracam se ponovo da igram MLO.......sad cu sa uzivanjem da cepam cheatere i bice mi jos veci izazov da igram pa makar i gubio ali ce biti posteno za sve ucesnike MLO......

EDIT: Cheat ALT+TAB jos uvek funcionise sad mi jedan iz D2 izadje u 90min normalno gubio je sa 2-1
tako da nista od toga da su sredili e jbg taman sam se bio obradovao.....

Upravo sam probao odmah na pocetku tekme da izadjem to jest da prekinem match na alt+tab i odmah se pekinuo match tako da su se dheateri verovatno obradovali.....sto ce i dalje moci da prekidaju match kada gube...

operativac
11-09-2010, 09:30
da, ipak i dalje moze da se cheatuje,
mislim da ce morati da izbace patch da bi to sredili,
posto MORA exe fajl da se menja da bi se to sredilo.

Goran6189
11-09-2010, 10:31
I dalje radi, sinoc probao :D

ALEKSTER
11-10-2010, 15:40
ceterima nikad kraja

MilosZBg
11-11-2010, 20:57
Aj pisite ako se sredi to konacno,ne igram MLO vec 3 nedelje ubudjavili mi se Postiga i Vella.

svlada6
11-24-2010, 22:10
citere treba ubiti i njima nahraniti beskucnike a ostatke baciti psima

kyoto
11-26-2010, 12:42
sinoc igram d3 kup i u jednoj tekmi u kvalifikacijama naleti mi neki tip sa ajksom.povedem ja 1-0 i on odma udje u game plan,namesta nesto 15 sekundi i vrati se u igru.ponovo krene igra i primecujem da su mu igraci agilniji, bolje se krecu i stalno forsira drogbu i riberija a znam pre tekme da mu je drogba bio zelen a riberi plav.udjem ja na poluvremenu u gameplan da stavim markiranje njih dvojice kad imam sta da vidim,svi igraci mu crveni a znam da mu je tim bio poprilicno neraspolozen.ne znam da li se to vama desavalo i da li postoji neka fora da se i to namesti?
http://img28.imageshack.us/img28/7721/pes20112010112603572383.png

operativac
11-26-2010, 12:56
jbte, za ovo nisam znao

Toja
11-26-2010, 13:30
Auu, to treba prijaviti sto pre... ako se prosiri ovaj cheat, ode nam pes jos vise u ku*ac...

Goran6189
11-26-2010, 13:53
huhuhuhu, pazi ti cheata jbt... Uzas...

operativac
11-26-2010, 16:03
prodjem kvalifikacije jedva, 16ti budem,
normalno dobijem prvog u kvalifikacijama,
dobijem ga 2-1 posteno (5-4-1 taktikom bunker pa kontra)
1/4 finale, korisnik PSG...... nije ni poceo mec

Goran6189
11-26-2010, 16:06
Da, PSG je i meni izlazio, a kao jak je, ima dobru vrednost tima...

Goran6189
11-26-2010, 16:55
Da li znate za onaj kao pause hack kada igrate kup?

Imate ograniceno vreme za odigravanje utakmice, i lik kada udjem u tekmu sve pusti da odbroji do 0, svaki prekid u igri gleda, ne prekida, na poluvremenu pusti da ide vreme opet do 0, oko 70min napravi pauzu i pusti da ide do 0, u slucaju penala opet isto, i taman na polovini penala, konami prekida mec jel nema vise vremena i on prolazi dalje zato sto je bolje bio plasiran u top 16.

Govno.

stefanACM
11-27-2010, 18:03
Evo ja sam sinoć nakon nekih 6-7 pobjeda za redom osjetio svu gorčinu svih cheatova...
Do sada sam saznao za ove:
1) Izlaženje iz igre poznatije kao DECO MAGIC (čini mi se), odradite ALT-TAB i Windows automatski blokira zahtjevnije djelove aplikacije na kojoj ste odradili ALT+TAB tako da mreža bude blokirana nekoliko sekundi (koliko sam primjetio to se više nemože raditi tako što se odradi ALT+TAB, čeka 16-18 sec i vrati u igru, već sada treba da se radi 3-4 puta na manje od 14 sec pa tek onda jedan duži i pukne konekcija)-rezultat naravno rezultat se ne piše, pare se ne dobijaju rejting ne spada...

2) Pucanje konekcije kada prođete kvalifikacije na turniru-neznam kako se izvodi ni drugo ime kako se nazima ali pre neki dan prođem kvalifikacije na turniru i krene prvi meč ja štimam formaciju izađem kad ovaj lik pisao nešti na chat, ja tamo piše "**** YOU" kako sam to pogledao samo piše "Connection to server lost", a internet savršeno svo vreme radio nikad ništa nije preklo...vratim se u MLO piše 3-0 i na kraju taj lik osvojio turnir

3) Usporavanje reakcija golmana nekom vrstom laga poznatije kao GK LAG, neznam kako se izvodi takođe, ali uglavnom, protivnik pauzira igricu na pola negdje aktivira to, svo vreme se pojavljuju one crvene strelice za lošu konekciju a igrica radi savršeno, sve dok ti neki njegov igrač ne šutne prema golu, jednostavno, golman samo stoji ni ne gleda loptu koja prolazi pored njega i ulazi skoro po sred gola :|

4) Trzanje kada prilaze golu-teče akcija sve savršeno ide izigrate odbranu protivnik ko od šale, i kad dođete jedan na jedan sa golmanom, samo zatra nenormalno i igrač loptu gurne u for 2 metra, golman samo pokupi :| Ovo je što se mogu sjetiti ima još 4-5 sigurno da se nisam sjetio dopisaću kad mi padne na pamet ;)

Klang
11-27-2010, 22:22
Ma jok, alt+tab jednom i za par sekundi puca igra.

milan45
11-27-2010, 22:31
http://www.onlyproevolutions.com/ Cheaters Still Awaiting Punishment...

Online cheaters are still awaiting their punishment, in regard to abusing the online system such as using the pause cheat to their advantage.

Jon Murphy posted on his Twitter, that Konami are "still working on cheaters".

It's understandable to why they are taking such a long time, as it's a very complicated, delicate and rather arduous task. But naturally, some part of me is wishing that they would hurry up and punish the cheaters.

I know it's much easier said than done, and I accept that we will have to wait a while longer. But I just hope that the cheaters, eventually, will get what's coming to them!

Klang
11-27-2010, 23:19
Ma nema od toga nista.

Goran6189
11-28-2010, 03:21
Glupo je odradio KONAMI online mod, puno propusta.

Danas, hteo da igram coach mode na MLO i da radim nesto na netu. Ide meni tako tekma u window modu, i ja stavim da otvorim 3-4 strane na browseru meni ispadne iz igre dok sam ja vodio, rekao ok, aj ja novu, kada na pola opet ispadne, reko jbt koji ku... sada, udjem ja u trecu, i ne gledam pes vec radim nesto sasvim normalno na netu, lik vodi i puf opet prekine, i tek onda sam skontao da cim bukvalno malko opteretim net (dovoljno 3 puta google otvorim u isto vreme), ispadne iz igre kao da sam izasao na alt tab, 0 para, poeni isti... Hteo, ne hteo ispadoh alt taber -,-

Na kraju sam popizdeo, i bio taj tour u minusu od 300k, jer sam odigrao 2 tekme...

Mnogo propusta!

svlada6
11-28-2010, 18:23
Cccccccccccc nemam original al sam popizdeo sad ovo kad sam procito .Zar japanchugama da se desavaju takvi propustu ccc, pa zbog ovog mora da je neko vec skocio sa oblakodera

Pendula30
12-05-2010, 19:41
Sad sam im pisao u Konami, je... njih i chitere. Poslao sam im i onaj ****ni spisak iz druge teme u kom smo nabrojali bar deo. Bas da vidim sta ce mi odgovoriti.

Pendula30
12-06-2010, 21:58
Ljudi dobio sam odgovor od Konamia i poslali su mi sledecu poruku ako nekoga zanima>

Thank you very much for contacting the Konami customer support team.

We assure you that we take the matter of cheating very seriously, please be aware that we automatically monitor when a player disconnects from a match, if this happens too frequently to be a coincidence they are automatically suspended and if they continue, will receive a permanent ban.

Alternatively we can facilitate the investigation if we receive the following details.

- Name of the player
- Time of the incident.
- if available, a screenshot of the incident.
- if applicable, the name of the affected server or lobby.

Thank you very much for your cooperation.

While the appropriate penalties will be handed out to the offender if the case is proven
to be correct, please note that we will not reveal any details of the penalty itself.

Best regards,

Your Konami Support Team

Konami Digital Entertainment GmbH
Berner Str. 103-105
60437 Frankfurt am Main
Germany

Local Court of Frankfurt am Main: HRB Nr. 24990
Managing Director: Kunio Neo, Fumiaki Tanaka

Pendula30
12-06-2010, 22:02
U fazonu oni jako ozbiljno shvataju taj problem, ali pokusavaju da utvrde razliku izmedju slucajnog i namernog diskonektovanja. Oni smatraju da je namerno ako je ucestalo. U svakom slucaju koristice onaj spisak u kom smo zajedno nabrojali citere iz lige, i za ubuduce traze IME IGRACA ili vREME INCIDENTA ili AKO JE MOGUCE SKRINSOT ili ako je moguce SERVER ILI LOBI.

stefanACM
12-07-2010, 19:52
E *ebo sam im mamu sada... :D Sad pre svakog meča screnovi, i na formaciji screen odradim, zatim kad povedem uslikam, i snimim kad se pojavi onaj loading dok protivnik izvodi DECO MAGIC...
Odlično :D
Ode da kupim još jedan HDD samo za ČITERE :ave:
Samo ostavi ovde mail na koji si ih kontaktirao ;)

operativac
12-07-2010, 20:20
E *ebo sam im mamu sada... :D Sad pre svakog meča screnovi, i na formaciji screen odradim, zatim kad povedem uslikam, i snimim kad se pojavi onaj loading dok protivnik izvodi DECO MAGIC...
Odlično :D
Ode da kupim još jedan HDD samo za ČITERE :ave:
Samo ostavi ovde mail na koji si ih kontaktirao ;)

mail en_support@konami-europe.net, a imas i support site

https://uk.secure.konami-europe.com/support.do

tu se salju prijave chitera
napises gde se desio cheat (mlo, ili navedes server) i u koje vreme (fraps belezi tacnu sekundu kad slikas disconnect)
attachujes sve te screenove (pregame, formation, disconnection, aftergame message)

i prijavis ga.

to bi SVAKO SA FORUMA TREBAO DA RADI

Pendula30
12-07-2010, 22:24
Izvini operativac ali ipak ima mail. Na ovu adresu im posalji E-mail i cekaj odgovor. Slazem se da svako sa foruma treba da prijavi citere.
"Konami Support" <en_support@konami-europe.net>

Klang
12-09-2010, 10:11
Samo mi nije jasno na koju foru podesavaju kondiciju igraca?
Igram juce protiv, naravno Barselone i pre tekme pogledam kondiciju i vidim da je messi ljubicast. Na kraju poluvremena pogledam opet i messi mrtav skroz.
Pocinje II poluvreme, covek pauzira i znao sam da nesto mulja, ja pogledam kad ono messi i dalje ljubicast ali skoro skroz oporavljen.
Pa kako majku mu :D

Goran6189
12-09-2010, 10:34
Pa na poluvremenu se igraci odmore ;) Drugo da je posle poluvremena messi bio crven...

operativac
12-09-2010, 10:54
Pa na poluvremenu se igraci odmore ;) Drugo da je posle poluvremena messi bio crven...

ne siri dezinformacije.
ma ima neki program je6em li im sve
ja uvek vatam SS pre tekme, p a ako treba i u poluvremenu

Toja
12-09-2010, 13:19
Dobro je rekao Goran, na poluvremenu se igraci odmore.
Ako je tom liku messi bio ljubicast i umoran, a u durom poluvremenu i dalje ljubicast ali odmorniji, nema problema s tim, samo se odmorio u poluvremenu, ali opet posle nekoliko minuta ce biti mrtav umoran...

operativac
12-09-2010, 13:41
Dobro je rekao Goran, na poluvremenu se igraci odmore.
Ako je tom liku messi bio ljubicast i umoran, a u durom poluvremenu i dalje ljubicast ali odmorniji, nema problema s tim, samo se odmorio u poluvremenu, ali opet posle nekoliko minuta ce biti mrtav umoran...

pa da, odmori se na poluvremenu da se napuni health donekle, ali ako mu se strelica promeni sa ljubicaste na crvenu, to je vec hack

Klang
12-09-2010, 14:47
E, kad kazem mrtav, to znaci da mu je ona skala koja prikazuje energiju skroz prazna a kad je pocelo II poluvreme bila je puna vise od pola.
E vala ne moze bas toliko da se oporavi a pri tome je ljubicast, pa da je jos toliki. :D

Goran6189
12-09-2010, 15:18
Moze. Poluvreme je jbt, svaki igrac se odmori na poluvremenu pa cak i tvoji. Druga stvar je to ako je ljubicast pa posle poluvremena crven onda je to hack, to sam i rekao, samo me operativac nije razumeo izgleda :)

MiksaT
12-18-2010, 10:00
Meni se desilo u utorak,igram ja neki turnir,ja Barsa on Real.Dok su moji igraci vodili loptu konekcija bila kao da imam telefonski internet,a kada protivnik vodi loptu igrica najbrze radi,bez prestanka.Nikad mi se to nije dogadjalo.Jel to bug do mene ili?

dezio
12-18-2010, 17:37
Ne znam da li je ovo varanje ili je možda greška do Konamija. Igram Konami kup online i 15min pre kraja kvalifikacija krenem poslednju utakmicu sa članom "fantom" iz Rusije. Odigramo mi 3-3 i kad sam izlazio ostalo još 5-6min do kraja, nemam više vremena, 7 bodova, nema veze, i pogledam ja tabelu, kad fantom ima 9 bodova(3 pobede i gol razlika 4-0). Kontam da nije još prošla naša utakmica kod njega i čekam ja još tih par minuta do kraja, i kad se pojavila konačna tabela nakon kraja kvalifikacija, fantom opet 9 bodova, 4-0 gol razlika i prošao je dalje sa 9 bodova..:S

http://img88.imageshack.us/img88/4813/pes20112010121818202034.jpg (http://img88.imageshack.us/i/pes20112010121818202034.jpg/) http://img220.imageshack.us/img220/229/pes20112010121818194381.jpg (http://img220.imageshack.us/i/pes20112010121818194381.jpg/)

Kepa
12-18-2010, 18:30
Ja mislim da se gledaju prve tri utakmice sto je odigrao.

Kure
12-18-2010, 20:00
ne nego najbolje 3 utakmice ako ima npr LWWXL gleda mu se WWX

Zoxx g-g
12-18-2010, 20:04
ne nego najbolje 3 utakmice ako ima npr LWWXL gleda mu se WWX

Nije tacno. Gleda se ovako ako imas LWWXXL. Sto znaci prve tri tekme LWW ti se racuna sto znaci da imas 6 boda pa opet nanovo nove 3 tekme .

zeroberto
12-18-2010, 20:11
Nije ni greska ni varanje. :)
Racunaju se 3 najbolje uzastopne utakmice. Ako je imao 9 bodova znaci da je imao 3 pobede za redom, tako da mu se reultat utakmice sa tobom nije uracunao.

dezio
12-19-2010, 14:53
U pravu ste. Tek sad sam obratio pažnju na "consecutives games". Izgleda sam postao paranoičan kad je u pitanju varanje..hahaha

operativac
12-21-2010, 11:19
ATLTAB cheat vise ne radi, probali smo malopre
batabogdan i ja, pisalo 3 0 za mene.

marko030
12-26-2010, 21:52
Ne radi ALTTAB, ali radi nesto drugo sada mi je prekinuo jedan kurton.Pretisnuo je start i posle toga izasao lagano kao i na ALTTAB ali kuvac nema pobede ni bodova kao da nismo odigrali tekmu.A navodno lopzica mu je napumpana i jos je u D1 ****m mu se ja na njegov D1.PEDERKINE!!!!!!!!!!!!!!!

Kepa
12-26-2010, 22:35
Ima neka fora da ti se uspori igra na 3-4 sekunde i posle te samo izbaci, mec kao da se nije odigrao. :( Nikad ovo nece da poprave.

operativac
12-27-2010, 08:44
ima, vidim i ja i to zabaguje, recimo...
juce, izadje mi lik iz igre na 4-0, ...
ja kapiram da je slucajno izasao a da ne pise rezultat 3-0 za mene
jer lik ima skroz default tim D5, i mozda mu je bilo 2, 3 utakmica.

A da ima izlazenja, ima ali dosta manje nego ranije, sada tu i tamo
izadje neki lik, jedan u 5 dana, a do pre patcha nije moglo da se igra koliko
se izlazilo.

marko030
12-29-2010, 18:56
Ja ne znam vise sta se desava ne mogu da verujem da ima toliko chetera.Igramo ja i jedan tip bijem ga ja 3-0 na poluvremenu on Barsa ja Real medjutim kada je krenulo drugo do 60 min ja primio 4 komada,moja odbrana kao i da ne postoji bukvalno beze od lopte.Da li je ovo moguce i da li se ovo nekome ddo sada desilo? Ne verujem da ova igra ima toliko gresaka. Vise se ne isplati kupiti original igru to je samo bacanje para.

zeroberto
12-30-2010, 11:24
Nije to cheat. To igra tako odredi. Odjednom ti igraci poblesave, a protivniku krenu da lete po terenu. Desava se i meni, ali isto tako se desava da ja preokrenem na slican nacin.
Ipak, najcesce se desi da se ponekad celu utakmicu mucim da predjem polovinu terena, a nekad ide glatko, sve sto sutnem udje.
Pre neki dan sam igrao sa ortakom, koji je dosta dobar, ali je zbog gore pomenutog nedostatka licio na pocetnika. Skoro svaki pas sam mu presekao na mojoj polovini, imao je 0 suteva na gol. I tako je ni kriv ni duzan izgubio sa 4:0.

marko030
12-31-2010, 15:32
Bratre ne verujem da Marselo ne moze da drzi Pedra ajde bre brate imao sam utisak kao da su moji ljubicasti a njegovi crveni u jednom trenutku mi je Ramos zakucao i krenuo da trci u mestu dok je Mesi lagano prosao sutnuo loptu po sredini gola, a golman se bukvalno pomerio od nje. Ja bih pre rekao da to nije bag na igrici nego usra.ni cheteri.

zuke
01-01-2011, 11:49
Slucajno otkrih jedan mnogo los vid da se pobedi s 3-0 ,cak i pre nego sto pocne utakmica.Necu podeliti to ni sa kim da se ne bi zloupotrebavljalo.Ako mi neverujete mozemo probati.Samo da kazem da je vezano za ovaj patch PESEdit.com 2011 Patch 1.2 ,dva put sam probao (prvi put slucajno naravno) i oba protivnika sam dobio sa po 3-0 i ukupno nekih 20-tak poena.Ko zna kolko jos ima nacina za cheat. Pod hitno cu potraziti pro evo patch 1.2 koja je valjda izasla skoro.

Watakushy
01-01-2011, 12:15
Prvo mi reci kakve veze ima patch sa online igrom? Osim sminke.

zuke
01-01-2011, 13:02
U ovom slucaju ima jer u online mode-u ,barem ja ,imate i ekipe i lige koje su ubacene u patch-u,npr. Partizan.Dalje necu ici ,ako te interesuje javi se da igramo pa ces videt,evo probao jos jednom i treci put se to isto desilo,pred sam pocetak utakmice pojavi se prozor za greskom tipa "pes2011 stop working "i tako to .Posle toga instaliro patch pro evo original 1.02 i naravno radi "posteno" i odlicno.

Izgleda da neuspeva uvek ,ali procenat je odlican u 7 slucajeva ,6 put meni pobeda ,1 protivniku.
Necu pokusavati vise ,hteo sam samo da budem siguran.

Mihajlodc
01-01-2011, 14:28
I objasni ti meni gde je car u tome ? Da pobedjujes na takav nacin , ako ne znas da igras , nije poenta u tome nadjes nacin kako ces da zaobidjes poraz i da uzmes bodove . A to da neces vise pokusavati , cisto sumnjam .

zuke
01-01-2011, 14:47
Jesil ti pao s kruske ili sta vec .Citaj moje prethodne postove odozgo.Nisam se hvalio kako sam nasao,cak nisam hteo ni da kazem kako ,samo da upozorim da ovaj patch nije najbolji... Ali se javio neko i pitao kakve veze ima patch sa online-om ili sta je vec napiso.

Ja sam skinuo sad drugi patch koji nema tih problema ,ovaj vise ne koristim,koristio sam nekoliko puta samo da bih bio siguran.

''A to da neces vise pokusavati , cisto sumnjam . " - Pravo da ti kazem zabole me za tvoje misljenje,moje postenje znaju oni koji su igrali protiv mene u ligama na ovom i drugim forumima.

Katash
01-01-2011, 17:14
Nije to cheat. To igra tako odredi. Odjednom ti igraci poblesave, a protivniku krenu da lete po terenu. Desava se i meni, ali isto tako se desava da ja preokrenem na slican nacin.
Ipak, najcesce se desi da se ponekad celu utakmicu mucim da predjem polovinu terena, a nekad ide glatko, sve sto sutnem udje.
Pre neki dan sam igrao sa ortakom, koji je dosta dobar, ali je zbog gore pomenutog nedostatka licio na pocetnika. Skoro svaki pas sam mu presekao na mojoj polovini, imao je 0 suteva na gol. I tako je ni kriv ni duzan izgubio sa 4:0.

Juche igram protiv lika koji je imao oko 590 poena,znachi dobar je...naduvam ga u prvom poluvremenu 5:0,bukvalno kao da nije imao odbranu i golmana. Drugo poluvreme nisam shutnuo ni jednom na njegov gol,jednostavno nisam mogao prici golu jer NIKO od mojih igracha nije hteo da krene napred,da se ubaci ili neshto slichno. Lik smanji na 5:4 i u 90. minutu izadje iz igre.

Isto tako primetio sam da recimo osvojim turnir,dobijem bodove ( 600 ) a posle tog turnira gubim lagano od likova koji imaju 360+ bodova i padnem sa bodovima opet na 450-500...znachi od totalnih amatera...postoji neki balans u igri i dzaba to kako ko igra.

A kad krene da buguje deshava se ovo :

Mihajlodc
01-01-2011, 20:48
Jesil ti pao s kruske ili sta vec .Citaj moje prethodne postove odozgo.Nisam se hvalio kako sam nasao,cak nisam hteo ni da kazem kako ,samo da upozorim da ovaj patch nije najbolji... Ali se javio neko i pitao kakve veze ima patch sa online-om ili sta je vec napiso.

Ja sam skinuo sad drugi patch koji nema tih problema ,ovaj vise ne koristim,koristio sam nekoliko puta samo da bih bio siguran.

''A to da neces vise pokusavati , cisto sumnjam . " - Pravo da ti kazem zabole me za tvoje misljenje,moje postenje znaju oni koji su igrali protiv mene u ligama na ovom i drugim forumima.

Nije mi bila namera da se iznerviras ni da se svadjamo i raspravljamo . Evo i izvinjavam ti se na mom misljenju ali je to ipak moje misljenje . Preko glave mi je vise i prevaranata i svega , danas sam odigrao par utakmica i svi iz D1 su mi izasli u 89 minutu , pri mom vodjstvu . No nema veze , evo izvinjavam ti se jos jednom .

zuke
01-01-2011, 23:32
Prihvatam naravno,nije ni moja namera bila da se raspravljam ,al znas kako je kad se trudis da igras fer,pa te onda neko optuzi upravo za to,onda naravno malo polludis.Izvinjavam se i ja na reakciji,al ovih dana se svasta desava,pa mi se danas upravo desilo da prvi put u zivotu slomim joystick iz slicnih razloga ;)

Katash
01-02-2011, 18:30
Stvarno bezobrazluk i amaterizam KONAMI-a...Evo igram turnir...dobijem slepca sa 640 bodova i povedem 1:0,lik upali torrent il` sta vec i nikom nishta,izadje iz igre i cao...sledeca utakmica protiv lika koji ima 450 poena i isto...u prvoj minuti povedem 1:0 i on slepac isto izadje iz igre i nikom nishta...PA ZASHTO BIH SLEDECE GODINE DAO 40e ZA IGRU kada SVI ali SVI varaju?!

Nabijem i njih i Konami!

MilosZBg
01-03-2011, 09:24
Ja sami i kupio original jer su rekli da su taj segment poboljsali -pricali su "ko izadje gubi 3-0,znace se ko namerno ubija vezu" a onda ovo sve.Evo sad mi izadje jedan nick mu je ip.Nije se pojavio onaj krug vec je samo pocelo da koci i posle 10 sekundi kao slaba veza.Uzas.

Mihajlodc
01-03-2011, 13:55
S'oprostenjem , uhvatio sam jednog na kraju kada je krenuo da bezi .

TNT-Italy - D5

poslao sam mail i konami-u , pa cemo da sacekamo i njihov odgovor . Nadam se da im je ovo dosta .

http://www.youtube.com/watch?v=rfBh2HUgmbo

Toja
01-03-2011, 14:03
Cek, kako je ta utakmica registrovana... 3:0 za njega?

Kepa
01-03-2011, 14:04
Pa ovde si dobio utakmicu 3-0 + pare, sta te briga. :) Problem je sada za ove sto uspore igru koja pukne posle 2-3 sekunde kao sto je MilosZBg napisao.

Mihajlodc
01-03-2011, 14:08
registrovali su 3:0 za mene i dobio 4 boda . Briga me i da je nisu registrovali ali ovaj ako nadje neki novi nacin da bezi , ponovo ce to raditi a sad evo konamiju dokaz da je TNT pobegulja pa neka se oni igraju sa njim .

Katash
01-03-2011, 15:21
Pa ti si bar dobio bodove...NAJGORI SLEPCI u toj igri su oni koji su "PROFI" koji imaju 600+ poena i koji nemaju ni jedan poraz jer chim prime gol od nekog - beze iz igre i utakmica kao da nije ni igrana...

@MilosZBg

Proce ova godina ali u zivotu mi vishe nece pasti na pamet da kupim original PES...bacam pare na neshto shto je KONAMI-ev problem koji iz nekog razloga NECE da reshe.

marko030
01-03-2011, 19:15
Pun mi je vise kuvac i chetera a i ove igre. Konami je kao jaka firma, a ne moze jeveni cheat da sredi.Stavim ja sve njih na kuvac ne treba vise niko kupiti ovu smrdljivu igru kada su takvi slepci.

marko030
01-03-2011, 19:21
Juche igram protiv lika koji je imao oko 590 poena,znachi dobar je...naduvam ga u prvom poluvremenu 5:0,bukvalno kao da nije imao odbranu i golmana. Drugo poluvreme nisam shutnuo ni jednom na njegov gol,jednostavno nisam mogao prici golu jer NIKO od mojih igracha nije hteo da krene napred,da se ubaci ili neshto slichno. Lik smanji na 5:4 i u 90. minutu izadje iz igre.

Isto tako primetio sam da recimo osvojim turnir,dobijem bodove ( 600 ) a posle tog turnira gubim lagano od likova koji imaju 360+ bodova i padnem sa bodovima opet na 450-500...znachi od totalnih amatera...postoji neki balans u igri i dzaba to kako ko igra.

A kad krene da buguje deshava se ovo :

To se i kod mene desilo polupao sam palicu kao da mi je ona kriva. Lepo ti kazes da u igri postoji nekog balansa bez obzira kako ko igra sto bi po meni trebalo izbaciti, a ne da neki majmun koji ne zna ni palicu da drzi uzme Celzi i ja se sa njim celu utakmicu ****m da bih mu na kraju jedva dao go i to samo ako uspem da mu predriblam golmana i sa sve loptom udjem u go jer ovako nema sanse.

zuke
01-04-2011, 11:29
Jestel sigurni da torrent prekida igru.Meni se jednom desilo da sam igrao ceo mec sa ukljucenim utorrent-om,preko kojeg se skidao neki film cini mi se.Naravno seckala je igra ,ali nista strasno,da cak se i nisam setio da sam pre tog ukljucio torrent. Skidao je ,kad sam proverio max brzinom,ali meni je prioritet uvek na low pa neznam dal je to uticalo sta.

Toja
01-04-2011, 11:42
Ne prekida previse download, ali upload prekida...

MilosZBg
01-05-2011, 00:15
Ljudi, ovih dana je znacajno smanjen broj cheatovanja.Preporucujem i vama,za svaki slucaj, da samo napisete pre pocetka meca na engleskom "nema varanja,ovaj mec snimam" .Evo sad sam vodio na poluvremenu 3-0 i to sam mu napisao,naravno nije izasao,na kraju 5-0 :)

Katash
01-06-2011, 01:24
Da to nisi mozda "pokupio" od mene? :tt2:
Garant si igrao sa mnom neku tekmu :D

Vec 2 dana govorim svima pre tekme da snimam i josh NIKO nije pobegao :D

zuke
01-07-2011, 10:04
Ocigledno da postoji vise nacina za varanje,sinoc sam se susreo sa novim (barem meni).Naime neki lik,nisam zapamtio nick ,ali cini mi se da ima sporting u imenu ,a takodje i igra sa sportingom u MLO,po zavrsetku meca,bilo 1-1,znate ono kad treba da se vratite u meni ,ono gde se vrte golovi i sanse sa meca,nisam imao mogucnost da izadjem ,sta god da sam stiskao (na joystiku) nisam mogao da se vratim u meni.Verovatno je tip isao na to da ce me strpljenje izdati i da cu izaci iz igre,da bi on dobio 3-0,ali nisam hteo ,cekao sam njega ,i posle nekih dobrih 5 minuta sam izadje ,proverih rezultat ,pise 3-0 za mene :).Eto ako neko naidje na slican problem nek saceka malo,ne zbog rezultata i bodova,vec u inat onom koji je hteo da vara.

marko030
01-08-2011, 23:11
Meni se to desilo malopre ali ja nisam imao strpljenja da cekam pa sam izasao iz igre, ali rezultat se nije prikazao bilo je kao da nismo odigrali utakmicu.Ljudi da li je moguce da neko moze da podesi da mi igraci trce kao babe po terenu? Igram ja sa tipom on 590 boda, a jos igra sa Romom vidim ja da nije labav pa reko daj da uzmem Real i da ga odvalim.Kad ono kuvac,povede on 1-0 ali ja brzo izjednacim kad on udje u Game plan i nesto cacka reko to je to sada nesto namesta.Vrati se on krene tekma kad ja vidim moji kao da nisu jeli jedan pas kasvetni ne mogu da spojim.Prodjem ja sa Ronaldom i negde ispred sesnesterca na 21 metar on me kosi i dobija crveni.Da skratim pricu on ponovo udje u Game plan i vrati se.Moji bukvalno beze od lopte.I izgubi ja 2-1 i to kao da sam ja imao 2 igraca meanje, a ne on jednog.Igra polako gubi smisao bas mi je krivo zbog toga.Bedni Konami

zuke
01-09-2011, 00:25
Ne verujem da moze tako nesto,vec je to do same igre.Desi se nekad naredjam sa pobedama i dobrim igrama,i onda samo od jednom ko da prvi put drzim joystick u ruke.

Klang
01-09-2011, 04:13
Svi pljujete a niko da prizna da zapali ponekad sa tekme. :D
Ja zapalim kad se iznerviram ili kad mi nista ne polazi za rukom.
Kad sevaju akcije i sutevi ka golu i masim "prazan" go ( ne bukvalno prazan ) iz stopostotnih sansi.
Kad je lag toliki da mi je sve usporeno
Kad protivnik samo zuva loptu bez ikakvog smisla i krsi po nogama i ne dobija kartone a ja napravim jedan faul i dobijem crveni odmah.
Kad naletim na Grke i Svabe
To su samo neki od razloga koji mi dignu pritisak na 200 i da ne bih nesto razbio, ja prekinem tekmu.
Ne interesuje me ni lopta sto je izduvana, ni sto nisam ni u jednoj diviziji, ni sto gubim poene jer sve te stavke i ovako ne sluze ama bas nicemu.

mudric85
01-09-2011, 09:32
Svi pljujete a niko da prizna da zapali ponekad sa tekme.

Nikad, apsolutno nikad.Jedino ako mi pukne veza, sto se desava jednom u dva dana npr. i naravno tad uvek registruje tekmu 3:0 za protivnika!

zuke
01-09-2011, 12:00
Mozda 2-3 put dosad ,ako je veza ocajna ,ali uvek na moju stetu,znaci izadjem iz igre,a neveruje da to mnogo smeta protivniku.Ti ako ti se desi opet ,uradi ovako,a ne...

marko030
01-09-2011, 20:27
Ma ja bi im jevo majku samo steta sto ne znam kako da izadjem, a da se nista ne skida boli me uvo za lopticu, da ima chetera to nemoze niko da me ubedi u suprotno!!!!!!!!!!Bolje da izadjem nego da polomim sve po kuci.Jednu palicu sam vec skrsio sada treba monitor pa tako redom

Toja
01-09-2011, 20:32
Bolje je da izvadis original cd, i strpas ga u blender, a zatim unistall pes nego da izlazis...

marko030
01-11-2011, 15:47
Pa da mi posteni da trrpimo dok nas drugi je6u to tako obicno ide kod nas Srba.Dobar i glup su braca. Nasem coveku nikad ne bih izasao ali ovim cheterima bi i taj laze i folira ko kaze da ne bi.
Dodje lik ne zna da veze dva pasa kako treba a odvalite 5-0 i sta onda? Ne dodje ti da sve polomis lil da prekines?

Goran6189
01-11-2011, 16:17
Dodje lik ne zna da veze dva pasa kako treba a odvalite 5-0 i sta onda? Ne dodje ti da sve polomis lil da prekines?

Kakav si ti car!

Pa ako on poveze 2 pasa i dati 5 golova, ti onda em da ne znas povezati niti jedan pas, vec ne znas nista... Bolje cuti za ubuduce, i ako cheatujes kao i ostali smradovi cuti i "uzivaj"...

zuke
01-11-2011, 16:28
...i od kud ti da znas ko je laznjak ko ne ,pa da laznjaka zeznes...mozda si zeznuo nekog fer igraca...

Klang
01-11-2011, 16:47
Pa ti koji ne znaju da vezu dva pasa i koji samo zuvaju loptu su najopasniji protivnici.
On zuva, zuva pa ce jedno, dva puta da mu prodje i uterace ti go :D

gandalf
01-12-2011, 12:58
jer moze neko da mi kaze da li je varanje ili ne.Naime na ps3 prvi na rang listi je neki lik koji je odigrao 201 utakmicu i ima 201 pobedu.Svaku pobedu je ostvario rezultatom 3:0 i mozda ovo ne bi bilo cudno kad vam ne bi rekao da lik igra sa nekim fake timom iz d2 lige!!KAKO??

fantaz
01-12-2011, 13:40
nikako, neki novi trik za varanje, nemoguce da je sve dobio sa 3-0, ali u cemu mu je onda gust igranja, to su za mene bolesnici

marquito
01-13-2011, 15:24
Izgleda da je preveliki broj cheatera doveo do toga da neki igraci pocinju da vide prevare i tamo gde ih nema, tj. da na taj nacin pravdaju svoju slabu igru. Ne mislim pod tim ni na koga sa ovog foruma, nego mi se u poslednja 2 dana 2 puta desilo da me optuze da sam cheater, a NIKADA NI JEDNU utakmicu nisam prekinuo (cak ni sa ukljucivanjem torrenta i sl.).
Prvo se desilo da sa jednim likom u turniru na management ekranu iskoci "Due to unforeseen circumstances...", dobijem 0 kesa i mislim (nisam siguran) da sam ostao na istim bodovima. Sledeca tekma, ponovo isti lik, krene da me proziva da sam cheater, kad je krenula igra verovatno ukljucio torent i prekine se mec. To isto se desi jos jedanput... srecom me nije i 4. put uparilo sa njim.
Drugi turnir, dobijem lika sa 1:0 - nije bila najbolja veza ali daleko od toga da laguje kao sto ume nekad, kad on poceo sa prozivkama tipa "lagger cheater". Net mi je ok (4Mb, oko 8ms ping), nekad laguje ali ne verujem da je do mene, inace bi stalno bilo tako. Sto se ljudi tripuju kad lose odigraju... u pricipu me boli q, ali mi nije bas svejedno da me optuzuju za takve stvari

operativac
01-15-2011, 09:41
pazi, svi iz koji igraju iz Srbije mogu se nazvati lagg cheaterima.
Ali ajde ti objasni strancu zasto imas 10x slabiji uplaod od njega
i da je to taj net od kog ne mozes bolje da uzmes.
A da ne pricamo da ga placas duplo vise od njega.
Jedino je gora situacija u Bosni nego kod nas ssa net brzinama.

Jedino Grci i Spanci imaju los net kao mi, od protivnika na koje nalecem
u onlineu

Klang
01-16-2011, 02:15
Izgleda da je preveliki broj cheatera doveo do toga da neki igraci pocinju da vide prevare i tamo gde ih nema, tj. da na taj nacin pravdaju svoju slabu igru. Ne mislim pod tim ni na koga sa ovog foruma, nego mi se u poslednja 2 dana 2 puta desilo da me optuze da sam cheater, a NIKADA NI JEDNU utakmicu nisam prekinuo (cak ni sa ukljucivanjem torrenta i sl.).
Prvo se desilo da sa jednim likom u turniru na management ekranu iskoci "Due to unforeseen circumstances...", dobijem 0 kesa i mislim (nisam siguran) da sam ostao na istim bodovima. Sledeca tekma, ponovo isti lik, krene da me proziva da sam cheater, kad je krenula igra verovatno ukljucio torent i prekine se mec. To isto se desi jos jedanput... srecom me nije i 4. put uparilo sa njim.
Drugi turnir, dobijem lika sa 1:0 - nije bila najbolja veza ali daleko od toga da laguje kao sto ume nekad, kad on poceo sa prozivkama tipa "lagger cheater". Net mi je ok (4Mb, oko 8ms ping), nekad laguje ali ne verujem da je do mene, inace bi stalno bilo tako. Sto se ljudi tripuju kad lose odigraju... u pricipu me boli q, ali mi nije bas svejedno da me optuzuju za takve stvari
Ako te boli k. zasto se onda opterecujes sa tim prozivkama?
Veliki broj ljudi bezi iz igre i to je cinjenica. Neko bezi zato sto je slabiji igrac pa kad vise ne zna sta ce, on zbrise, neko bezi zato sto gubi od slabijeg igraca a neko bezi iz nekoh treceg razloga.
Kad neko slabiji pobegne, svejedno mi je. Dobio sam ga zvanicnim rezultatom i idem dalje ali kad neko mnogo jaci pobegne ako vodis, to me nervira jer nije meni do 3:0 vec nema te satisfakcije da sam dobio mnogo boljeg igraca od sebe.
Par puta mi se desilo da naletim na nekoh iz D1 sa 700 i kusur bodova pa uzmem neki genericki tim iz III klase da se zezam. Znam da ce me dobiti pa se ne potresam previse. Medjutim, uspem da se odbranim da ne primim go ali isto tako uspem da uvalim go. Nista sladje kad jakom igracu uvalis go a on ti jednostavno ne moze nista sa Realom ili Barsom dok ti vozis sa nekim nesretnicima ciji je prosek ocene 50 :D Samo JEDNOM mi se desilo da je protivnik ostao do kraja i doziveo poraz, SVI ostali su pobegli. E upravo zbog ovakvih likova bi trebalo uvesti sistem banovanja serijskog broja. Zapalis 5 puta - cao online, idi kupi novu igru pa bezi opet ako hoces.

Klang
01-16-2011, 16:09
Vec par puta mi se desilo da pomislim kako sam pogresno video koji je tim uzeo protivnik. Vidim jedno a u stvari je nesto drugo, na terenu skroz poznati igraci.
Par puta mi je bilo cudno, nisam bas toliko lud da ne vidim sta je protivnik uzeo te sam pomislio da ima neka fora, neko varanje ali sad sam se uverio da ima.
Naime, malopre odem na quick match i izvucem protivnika sa 571. bodom. Ja uzmem standardno Arsenal medjutim on ode u III klasu i izabere Saintagler. Ok, izaberem ja svog favorita iz III klase :D da bi bili ravnopravni. Jos razmisljam kako je sigurno dobar igrac cim igra sa takvim timom.
Krene tekma kad crveno beli dresovi, vidim ja igraci trce po terenu kao poludeli. Pogledam ja malo bolje kad ono Roben, Riberi, Van Bomel i ekipa LOL
Gledam i nista mi nije jasno. Nisam mogao da pogresno vidim tim koji je izabrao, mogao sam ime da pogresim ali grb kluba nikako. BM ima crveno, plavo i belo u grbu i uocljiv je dok ovaj tim ima brao i tamno zuto. Znaci, nebo i zemlja, nikako slicno.
Dobio sam ga 2:0 ( doduse i nije neki igrac, najobicniji rostiljdzija sa trouglovima i "uzmi igraca pa vozi " taktikom ) i na kraju meca pogledam statistike i lepo pise moj tim i Saintagler. Zatim pogledam "online match ranking" kad tamo stoji jasno i lepo vidljiv grb i ime Bajern-a.
Uopste mi nije jasno na koju foru je on ovo izveo.
Da li sam ja nesto propustio, ne bih da ispadnem glup u drustvu? :D

iniesta1986
01-17-2011, 15:51
Vec par puta mi se desilo da pomislim kako sam pogresno video koji je tim uzeo protivnik. Vidim jedno a u stvari je nesto drugo, na terenu skroz poznati igraci.
Par puta mi je bilo cudno, nisam bas toliko lud da ne vidim sta je protivnik uzeo te sam pomislio da ima neka fora, neko varanje ali sad sam se uverio da ima.
Naime, malopre odem na quick match i izvucem protivnika sa 571. bodom. Ja uzmem standardno Arsenal medjutim on ode u III klasu i izabere Saintagler. Ok, izaberem ja svog favorita iz III klase :D da bi bili ravnopravni. Jos razmisljam kako je sigurno dobar igrac cim igra sa takvim timom.
Krene tekma kad crveno beli dresovi, vidim ja igraci trce po terenu kao poludeli. Pogledam ja malo bolje kad ono Roben, Riberi, Van Bomel i ekipa LOL
Gledam i nista mi nije jasno. Nisam mogao da pogresno vidim tim koji je izabrao, mogao sam ime da pogresim ali grb kluba nikako. BM ima crveno, plavo i belo u grbu i uocljiv je dok ovaj tim ima brao i tamno zuto. Znaci, nebo i zemlja, nikako slicno.
Dobio sam ga 2:0 ( doduse i nije neki igrac, najobicniji rostiljdzija sa trouglovima i "uzmi igraca pa vozi " taktikom ) i na kraju meca pogledam statistike i lepo pise moj tim i Saintagler. Zatim pogledam "online match ranking" kad tamo stoji jasno i lepo vidljiv grb i ime Bajern-a.
Uopste mi nije jasno na koju foru je on ovo izveo.
Da li sam ja nesto propustio, ne bih da ispadnem glup u drustvu? :D

ha, ispada da je lik veći noob u pokušaju varanja nego u pes-u. I ja doživio sličnu stvar par puta. Ma uopće se nemoj zamarat time. Jednostavno takvim moronima ne možeš ništa. Najvažnije je da su oni sretni kad im mama donese jelo i kad pogledaju na svoj ratin koji je oko 690. A to što ih gaze svi, ma koga to zanima :). Kažem ti, nemoj se živcirat, nema smisla

Klang
01-17-2011, 16:02
Daleko od toga da se zivciram zbog takvih stvari ( zivciram se zbog primljenih golova i izgubljenih tekmi ) nego me samo zanima na koju foru se ovo radi, kako?

iniesta1986
01-17-2011, 16:18
Daleko od toga da se zivciram zbog takvih stvari ( zivciram se zbog primljenih golova i izgubljenih tekmi ) nego me samo zanima na koju foru se ovo radi, kako?

Bolje da ne znaš, mogao bi doći u iskušenje, a onda ćemo dobiti samo još jednog cheatera više :p. Šalim se, nemam blage, isto kao što ne znam ni kako pederi izađu iz igre, a da ne gube bodove. Ponadao sam se da je konami to riješio, ali izgleda samo djelomično. Jer resetiranje routera je bilo u 10-i, u ovom pesu sredili su da tko god to napravi gubi bodove, ali opet, kako onda varaju, pitaj boga

operativac
01-17-2011, 18:05
Naime, malopre odem na quick match i izvucem protivnika sa 571... :D

ne poklapaju vam se patchevi (pesedit itd...),
a i mozda je master league tim ucitao

MilosZBg
02-01-2011, 20:24
Definitivno varanje je i dalje itekako moguce,sad mi zao sto sam usao u D2.Vec dvojica mi izasla u 5 utakmica.Bez problema je jedan kad sam dao gol u 80. minutu za 10 sekundi pogorsao net i pojavilo se ono unforseen circumstances.Sta sad treba,da igram nereseno sa jakima da bi bar dobio neku kintu,ne kapiram smisao igre.U D3 jedan u 30 utakmica izadje.Veliko razocarenje.

internacional 1
02-01-2011, 20:47
Definitivno varanje je i dalje itekako moguce,sad mi zao sto sam usao u D2.Vec dvojica mi izasla u 5 utakmica.Bez problema je jedan kad sam dao gol u 80. minutu za 10 sekundi pogorsao net i pojavilo se ono unforseen circumstances.Sta sad treba,da igram nereseno sa jakima da bi bar dobio neku kintu,ne kapiram smisao igre.U D3 jedan u 30 utakmica izadje.Veliko razocarenje.

Koji je to idiotizam,ja nemam reci,koju svrhu u tome imaju da imaj sto manje poraza,to su obicni napaljeni klinci,koji zive za to.Neka im sluzi na cast.

marko030
02-08-2011, 14:30
Kakav si ti car!

Pa ako on poveze 2 pasa i dati 5 golova, ti onda em da ne znas povezati niti jedan pas, vec ne znas nista... Bolje cuti za ubuduce, i ako cheatujes kao i ostali smradovi cuti i "uzivaj"...

Sine ja nisam rekao da cetujem niti cu ikada to da radim,a da bih rado prekinuo takvim peerima bi.A ti da malo bolje procitas tekst pre nego da prokomentarises ne bi mlatio gluposti.

MaCHaK91
02-09-2011, 00:35
a na j ebem im se mame chiterske svima u d2 i d1,mame ima ga nap ljene.Igrao champions league u mlo i dobijem dva meca za redom i treci pocepam lika koji ima sve najace igrace,sa moze se reci prosecnim timom, i izdje mi u 90 min i lost connection to server.Valjda im sad to neka nova fora mame im ga ped erske!!!!!!

milan45
02-10-2011, 14:14
kakvi gadovi igraju ovaj pes mrtvi.. kako upotrebiti onu BLACK LIST?!!

Klang
02-10-2011, 16:29
Ta black lista nema funkciju koju mislis da ima. Sluzi za chat :D

dezio
02-11-2011, 20:31
Ovu još foru nisam video evo do sada.. Igram kvalifikacije u kupu i neki "Hariri" 680 poena ima, on ARG a ja ITA, poveo ja i odmah igra zakucala i na kraju kao da se nije ni igrala, nikom ništa.. Kontam da nije fora sa opterećenjem neta, već nešto drugo.. Nije igra usporila već samo zakočilo, tako bilo par sekundi i izašlo.. Posle par utakmica se ponovo sretnemo, ja mu napišem da snimam tako da ne pokušava(blefiram xD) i peder izašao u 85 kada sam izašao jedan na jedan.. Isto na foru, odmah se zamrzne ekran, ne pauzira igru, ništa znači.. I opet kao da nismo ni igrali..:cursing:

Kure
02-11-2011, 20:43
nem svrhe igrati igricu kad ne mogu likovi iz konamija da sprece citovanje ... kako u cs ... prijavis i odma ide VAC BAN a ovde nema toga ne zanima ih nista , vazno da su oni prodali xxxxxxxx primeraka igre pa nek rade sta hoce

MilosZBg
02-12-2011, 18:39
ali fora je u tome sto oni ni ove godine nisu prodali toliko xxxxxxxx primeraka,Fifa ih je opet ukopala i ako se nesto ne promeni tonuce sve dublje i dublje.Banovanje ne moze da se dogodi osim da pise na omotu igre da se varanje kaznjava na taj nacin,ali to znaci i opet manje prodatih dvd, ali sa druge strane mnogi novi igraci bi i kupili bas zbog toga.U svakom slucaju,mnogo nedostataka u PES11 ali to nam je sto nam je :)

ПЛЕЈБоЈ
03-13-2011, 21:02
J*BEM MAMU MRTVU U USTA SVIM CITERIMA NA PES 2011, KOJI JE TO OLOS TO NEMA NIGDE, KAKO IMBECILNIM KLINCIMA OBJASNITI DA TIME NISTA NE POSTIZU...POVEDEM NEKO DETE 2-0 ON IZJEDNACI NA 2-2 PA MI POSLE SVAKOG GOLA GUCA "YES!" PO 20 PUTA, I JA GA IZRESAVAM NA 5-2 I ON MI PALI TORRENT ZA ZALAGUJE KONEKCIJU!!!

DABOGDA SVI TI IMBECILNI KLINCI DOBILI SIDU I POCRKALI PO PACOVI.

A ovaj olos iz konamija sto ne moze da nadje nacin da sredi ovo, dabodgda im sad explodirale ove nuklearke i jos 3 cunamija udarila i pobila svu gamad zutu.

(nemoj da sam video da mi neko obrise post, nek se zna koji je to olosh smrdljivi)

boleee
03-13-2011, 21:30
e ako si im vala rek'o

maremas
03-13-2011, 22:29
http://i.imgur.com/JN08K.jpg
I da ovo pošalješ Konamiju opet ništa neće da preduzmu.

fantaz
03-13-2011, 22:39
ma briga njih, ne nerviraju se oni, njima je izgleda jedino bitno koliko mogu zaraditi na prodaji ove igre, koja svake godine sve vise tone...do kad tako...netko ce morati popustiti ili mi prestati kupovati i nervirati se ili oni zastititi one koji posteno igraju.

ПЛЕЈБоЈ
03-14-2011, 16:33
Nikad vise original ne kupujem...koji je to olos majku im j*bem...

ПЛЕЈБоЈ
03-19-2011, 17:36
Ocemo da pisemo nick-ove koji "varaju"?

Evo prvi:
1.Branislav

operativac
03-19-2011, 19:40
:) da, pojavljuje se na chatu, ima 790 poena, ja pomislio covek izmislio pes.
odigram jednu sa njim, on celzi ja aston villa, 1-1.
Jos decko ima 37 vezanih pobeda, rek`o ovaj dere.... aha ;)

a sto ti mislis da vara i sto ga stavljas na stub srama? :)

zbog sveprisutnog cheatovanja online, ja sma prestao da igram MLO i rnaking meceve.
Ako mi je do ranking meča, odem na http://www.esl.eu/eu/ gde su pravi igrači.
Ako mi je do ML igranja, ima na pes-serbia forumu i manager liga, ima obična liga.
Nadje se uvek rešenje da se zaobidju cheateri.

achilles-ns
03-21-2011, 09:51
ПЛЕЈБоЈ

jeli bre majmune ko ti dao za pravo da stavis moj nick na pes forumu pa jesi gubio sta se bunis kada neznas da igras izjednacio si u zadnjem minutu i rekao sam brat da igra a ne ja da izbrises ono da ne pocnem da kacim ja tvoje ime da si ti prevarant na raznim forumima konju jedan...majmune poslao sam ti zahtev na skajpu posto na tom usranom pes forumu nemogu ni da ti odgovorim javi se..odakle ti da ja varam dobio si dole dgovor od operativca sacu ja tebe da kacim pa ces da vidis ,,,pogledaj onog na rang listi ima175/175 i jos njih sto ti naso mene ko ti je kriv kada neznas da igras pedercino odigrao si jednu i odmah da presudis ....!!!!AKO U ROKU OD PAR SATI NE OBRISES ONAJ POST IMA DA TVOJ NICK DA ZAKACIM NA FORUMIMA DRUGIM O PESU DA SI PREVARANT....

ПЛЕЈБоЈ
03-21-2011, 10:27
@operativac brate nemoj brisati(ja sam ih vratio) postove da svi koji piche pes na balkanu vide zbog kakvih kretena PES odlazi u k*rac. Zbog takvih imbecila cu ja i da ostavim ovaj PES.

pa ja sam s njim odigrao 2 tekme u jednom danu, jedna tekma 3-0 i oko 70minuta je izasao - verovatno palio torrent, a druga tekma je ona 5-2 sto sam je vec objasnio...lik ima 790poena sto ti kazes i 37 pobeda za redom a ne zna akciju da odigra...

jos mi salje neke pretece mejlove da ce da kaci moj nick da sam prevarant na neke druge forume...meni samo nije jasno koje druge forume...

A najgore od svega on misli da i mi imamo 15 godina i da smo sisali vesla, mi ne znamo da je on chiter...Samo cekam da vidim sta ce da odgovori pa cu ga banujem - on istripovao da sam ja obican user...

achilles-ns
03-21-2011, 11:32
ПЛЕЈБоЈ
(pa ja sam s njim odigrao 2 tekme u jednom danu, jedna tekma 3-0 i oko 70minuta je izasao - verovatno palio torrent, a druga tekma je ona 5-2 sto sam je vec objasnio...lik ima 790poena sto ti kazes i 37 pobeda za redom a ne zna akciju da odigra...)
------------------------------------------------------------------------------------------
kada smo mi to odigrali utakmicu u kojoj sam gubio 3-0? ajde daj neki dokaz da sam ja gubio ....
ako je tako sto nisi odmah zakacio moj nick tog dana nego sad nalazis opravdanja...ako mislis da treba da stoji moj nick neka stoji nikom to ne igra ulogu!
AJDE DA ODIGRAMO NEKU UTAKMICU PA DA VIDIMO KO VARA UZMI I SNIMAJ PA TADA DOKAZI...AKO JA DOBIJEM BRISES POST AKO IZGUBIM ONDA NEKA STOJI....

izida
03-23-2011, 23:51
E ljudi moji sta sam ja sinoc video,necete mi verovati,valjda sam vise oguglao na mamlaze koji izlaze iz igre ali ovo je nesto apolutno novo.
Navrati mi ortak juce,obicno sa njim igramo 2na2 ili 2na1,napravimo sobu,uleti nam neki lik,ode mi na OK,dodjemo do dela gde se biraju timovi,cekam njega prvog da vidim sta ce da izabere,normalno,ocekujem INTER,BARSU ili REAL...

Kad ono,lik uze DE Grafsap,znaci izabrao je tim,pritisnuo X i sad ja treba da izaberem,malo me zbunio sa tim klubom i nisam hteo da se majmunisem pa da uzmem neki jak klub nego uzmem AZ,e sad obratiti paznju.
Udarim i ja X da se klub izabere,kad ono meni se slika ukocila,ustvari nije se ukocila nego mi komande nisu reagovale,znaci ja sam izabrao tim posle njega i cim sam izabrao komande zabole,on gasi De Grafsap koji je izabrao i uzima Barsu!!!!!!!! Nadam se da ste me razumeli sta je uradio,ja ne verujem sta se desava,sve mislim da sam se gadno istripovao,medjutim ortaku se igralo pa opicili tu sa AZ-om...
Izgubili smo tu sa 2:0,ali ja se nesto nisam koncentrisao na igru nego mi je u glavi taj fazon sa biranjem klubova!
ZAvrsi se tekma,vratimo se u lobby,pravim sobu,ulazi isti lik,odemo na X,opet meni za biranje klubova,on prvi bira,ovog puta uzima Caljari,izabrao je klub,mi uzimamo Lacio,cim smo izabrali klub opet komande blokiraju,on prekida Caljari i opet uzima Barsu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Znaci sou,meni pritisak 200 sa 200,ne mogu da verujem sta lik radi i kako to radi,ali inat proradio u nama i poluvreme 3:0 za nas!!! I buffff,puce veza,****etina pobegla,a vidim da mi je poslao poruku gde me *****ava za taj fazon oko biranja klubova!!!!

doktor20
03-28-2011, 15:36
pa nema varanja koliko sam primjetio kad netko izade 3:0 za tebe i to je to

circulation
03-30-2011, 15:18
ПЛЕЈБоЈ

jeli bre majmune ko ti dao za pravo da stavis moj nick na pes forumu pa jesi gubio sta se bunis kada neznas da igras izjednacio si u zadnjem minutu i rekao sam brat da igra a ne ja da izbrises ono da ne pocnem da kacim ja tvoje ime da si ti prevarant na raznim forumima konju jedan...majmune poslao sam ti zahtev na skajpu posto na tom usranom pes forumu nemogu ni da ti odgovorim javi se..odakle ti da ja varam dobio si dole dgovor od operativca sacu ja tebe da kacim pa ces da vidis ,,,pogledaj onog na rang listi ima175/175 i jos njih sto ti naso mene ko ti je kriv kada neznas da igras pedercino odigrao si jednu i odmah da presudis ....!!!!AKO U ROKU OD PAR SATI NE OBRISES ONAJ POST IMA DA TVOJ NICK DA ZAKACIM NA FORUMIMA DRUGIM O PESU DA SI PREVARANT....

au...

Nokialino
03-31-2011, 11:36
E ljudi moji sta sam ja sinoc video,necete mi verovati,valjda sam vise oguglao na mamlaze koji izlaze iz igre ali ovo je nesto apolutno novo.
Navrati mi ortak juce,obicno sa njim igramo 2na2 ili 2na1,napravimo sobu,uleti nam neki lik,ode mi na OK,dodjemo do dela gde se biraju timovi,cekam njega prvog da vidim sta ce da izabere,normalno,ocekujem INTER,BARSU ili REAL...

Kad ono,lik uze DE Grafsap,znaci izabrao je tim,pritisnuo X i sad ja treba da izaberem,malo me zbunio sa tim klubom i nisam hteo da se majmunisem pa da uzmem neki jak klub nego uzmem AZ,e sad obratiti paznju.
Udarim i ja X da se klub izabere,kad ono meni se slika ukocila,ustvari nije se ukocila nego mi komande nisu reagovale,znaci ja sam izabrao tim posle njega i cim sam izabrao komande zabole,on gasi De Grafsap koji je izabrao i uzima Barsu!!!!!!!! Nadam se da ste me razumeli sta je uradio,ja ne verujem sta se desava,sve mislim da sam se gadno istripovao,medjutim ortaku se igralo pa opicili tu sa AZ-om...
Izgubili smo tu sa 2:0,ali ja se nesto nisam koncentrisao na igru nego mi je u glavi taj fazon sa biranjem klubova!
ZAvrsi se tekma,vratimo se u lobby,pravim sobu,ulazi isti lik,odemo na X,opet meni za biranje klubova,on prvi bira,ovog puta uzima Caljari,izabrao je klub,mi uzimamo Lacio,cim smo izabrali klub opet komande blokiraju,on prekida Caljari i opet uzima Barsu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Znaci sou,meni pritisak 200 sa 200,ne mogu da verujem sta lik radi i kako to radi,ali inat proradio u nama i poluvreme 3:0 za nas!!! I buffff,puce veza,****etina pobegla,a vidim da mi je poslao poruku gde me *****ava za taj fazon oko biranja klubova!!!!

To su po meni ljudi koji imaju komplekse kada to rade,nista nije bolje ni na fifi 11 preko online i preko gamerangera a da ovde dojde do toga da pljuste uvrede samo tako to jos nisam video,znaci strasno i to sve zbog pesa koji se nije bas pokazao alo ljudi to je samo igrica za ubijanje vremena.

izida
03-31-2011, 15:04
Da da,igrica za ubijanje vremena koja kosta 30/40e...

operativac
03-31-2011, 15:24
20/30/40 eur godisnje

izida
04-06-2011, 16:10

Moram kao neki ludak da citiram samog sebe,uglavnom jos jedan lik je ponovio ovaj fazon sa biranjem timova,znaci,izaberemo timove on i ja,slika se ukoci,on ide na krug i bira drugi klub,naravno jaci,ovog puta je kompleksas uzeo Brazil!

Njicpra
04-09-2011, 21:27
evo registrirao sam se samo zbog ovog i drago mi je da si napisao njegovo ime..ima rating od oko 800..prije jedno sat vremena sam dobio njega za protivnika u rating matchu..vodim 3-0, frajer pauzira, prode 120 sekundi i evo jos ga cekam da nastavi (proslo je sat vremena)..koji supak nevjerojatno

p.s ne snalazim se najbolje na forumu, mislio sam na prvi post ove stranice od ovog koji je napisao BRANISLAV za imena varalica

Klang
04-12-2011, 09:01
Meni dugo, dugo vremena niko nije zbrisao a i da jeste, uopste se ne nerviram oko toga. Nisu mi ni rank ni poeni od krucijalnog znacaja u zivotu vec su samo bedni statisticki podaci koji apsolutno nicemu ne sluze.

operater1
04-12-2011, 14:08
Kako covek da se ne nervira,igras sa nekim ko ima napucan tim,ludilo,nadoknada vremena vodis 2:1,lik izlazi u korner namerno,stiska se pauza,i odmah lik izlazi iz igre,ni ja ne igram za poene niti neki skor,igram za pare koje mi omogucavaju da napravim neki lep tim,ali od smradova ne mozes to da na pravis. ima ih milion

izida
04-12-2011, 14:19
Ma opusti se covece,tako je kod svakog,ja evo vtrim pes preko neta jace od tri meseca i vec sam oguglao na iskomplesirane budaletine,napravi pauzu par dana i to ce te malko vratiti u zivot! Ono sto sam primetio,bar kod mene,kad god igram sa nekim preko sobe u 80% slucajeva majmuni izlaze ako gube. Mnoooogo bolja situacija je kad se igra "brz mec",tu mi retko ko izadje,cak sta vise obicno tu naletim na nekog sa kim razmenim mail i tako se dogovaramo oko narednih tekmi. Na taj nacin sam i povratio dosta bodova koje sam izgubio zbog kompleksasa. Evo bas sinoc sam odigrao 10 tekmi sa likom iz Irana,veza je funcionisala bersprekorno,od danas pravim pauzu posto sam u planovima oko nabavke novog dzojstika...

circulation
04-14-2011, 09:26
Ocemo da pisemo nick-ove koji "varaju"?

Evo prvi:
1.Branislav

Branislave, puštaj PES, igra mi se čoveče, kako te nije sramota, KAKO TE NIJE SRAMOTA?

http://www.youtube.com/watch?v=1mZrsOlojWU

http://www.ljplus.ru/img4/a/v/avirta/govno.jpg

Eto kakav čovek, ne pušta pa to ti je. Evo ja ću da izađem a ti se nasladi s mojim parama, đubre jedno.

http://www.youtube.com/watch?v=1TCVA2yTWDs

Izašao sam, nadam se da si srećan, uz veliki napor si mi uzeo 400000 EUR i 12 poena. Čestitam ti!

http://www.dodaj.rs/t/1S/KG/AAaWEAM/pes2011-2011-04-14-10-53.jpg (http://www.dodaj.rs/?1S/KG/AAaWEAM/pes2011-2011-04-14-10-53.jpg)

Da, računam da si mi dužan 400000 EUR, a dug je zao drug. Bodove ti opraštam.

circulation
04-14-2011, 16:55
sad je 17 i 54, još uvek se nisam oporavio ni finansijski ni po bodovima od Branislava. Dečko, sram te bilo, upropastio si mi dan svojom bahatošću. Gde ti je obraz, junače? Nismo mi one loptice, mi smo ljudi koji se trude da pobede i uživaju, isto kao i ti, samo što ti ne umeš da uživaš.

izida
04-14-2011, 17:23
E i ja sam skoro naleteo na Banislava,potvrdjujem da lik smrdi!

Gavra_n
04-14-2011, 21:52
LOL
Kakva seljacina. :ave:
Evo ja licno i personalno izazivam Branislava da igramo uzivo fucibal.
Uslovi su sledeci:
-Da se igra u Beogradu u nekoj igraonici
-Bilo koja platforma
-Nasi dzojstici

Igrali bi III kruga:
- Prvi krug : timovi po izboru iz III klase na 2 dobijene
- Drugi krug : timovi po izboru iz II klase na 2 dobijene
- Ukoliko je neresen rezultat, igramo sa timom po izboru iz I klase.

Pravila same igre:
10 minuta, top player, faulovi, penali, produzeci
Publika dozvoljena, maximalno po 3 ortaka + 3 starijih clanova ovog foruma koji bi bili sudije.
Moze da se igra sve u jednom danu a moze i na dnevnom nivou.

Ulog : 1 000, 2 000, 5 000, 10 000 €, koliko god Branislavu odgovara

Pobednik nosi sve

Njicpra
04-18-2011, 20:00
ma sta ce nema pojma lik..pa gubio je nakon 20 min 3-0 od mene..prijavio sam ga konamiu i dao sam im podatke..mislim da bi svatko od nas to trebao napravit..sto vise prijava, vece su sanse da ce se nesto poduzeti..jednostavno objasnite sta se desilo i da vam takvi idioti kvare igru..evo ja sam nakon toga prestao igrati online pes, za**** ti to..naletis na lika, kao u top 5 svijeta i napravi tako nesto..

Klang
04-21-2011, 22:00
Da li ste videli ko je prvi na "overall" rankingu? :mrgreen::haha:

izida
05-02-2011, 14:25
Neki ljudi stvarno imaju velikih problema sa glavom,juce mi lik na prijateljskoj utakmici izadje iz igre!

boleee
05-02-2011, 16:00
Re: Master League Online
Originally Posted by bajrozupic
...koja reč pre nego ispadnem u d2!

Šta uopšte znači D1!?

Znači da moraš bukvalno da pobediš svaku utakmicu i da budeš spreman da kad pobedjuješ likove iz d1, izaći će ti 100%.
Jedan lik mi je na chatu rekao otvoreno da džaba gubim vreme dok nameštam formaciju jer je on čiter. Citiram " ****en shithead, can't win i am cheater"

Kad igraš protiv likova iz D3 D4 i D5, ljudi izgaraju za sve pare, (ja ih razumem. I ja sam isto tako). To je ima je šansa da uzmu pare i poene.
Kad njih dobiješ, zaradio si od 1 do 3 poena a ako odigraš nerešeno, dovidjenja 14 -17 poena.
A onda se pojave 4 do 5 likova za redom sa upaljenim torrent-om, presedne mi život.
Pa bolja mi je veza sa Brazilcima i Argenticima nego sa žabarima, grcima i ostalim komšilukom.

Srećno vam u D1!
sva ti cast za ovaj post, a ja bih samo da dodam:
KONAMI JE KRIV ZA SVE!!!!!!!!!
evo i zasto! igram d1 vec mesec i kusur dana, sa puno muka sam dosao do tima vrednog 150+ miliona. i sta sad!? ulaz na turnir mi je 1.5 miliona, znaci moras minimum do polufinala da dodjes da bi izvadio ulozene pare, obican mec me kosta oko pola miliona, znaci ne smes ni da remiziras ako neces da budes u minusu. pa zar je u redu da ista zarada bude ako osvojis d1 kao i d2, d3,...?! a brzi mecevi su prica za sebe! igras sa likom iz npr. d3, stvoris 100 sansi, pogadjas precke i stative, njegov golman ti odbrani 5 zicera, a on u 85. prvi put predje centar i Bufonu da gol kroz usi, ti izgubis 15 poena i 200-300 hiljada! i sta onda, ostaje ti samo DECO MAGIC- udjes- izadjes i gotovo. zato mi samo ostaje da rasprodam ekipu i vratim se u d2, d3 i da igram kao covek

MilosZBg
05-05-2011, 21:08
Au opet pocela sezona izlazenja,2 lika mi izasla komotno za 5 sekundi, pred kraj utakmica.Neverovatno je to sto bi obojica dobila novac bez obzira sto bi izgubili jer imaju jeftiniji tim od mog,ovo vise prelazi u maniju da ljudi skupljaju pobede i plase se poraza ne kapiram vise...

MilosZBg
05-21-2011, 09:06
Upravo mi se desio "Lost connection to server" prvi put posle 2 meseca i to protiv lika koji ima 32 uzastopne pobede i 572 boda u D1,igrao se 85. minut i moje vodjstvo 2-1. Nik mu je Titof i ima 1200 pobeda i 250 poraza - nemoguce osim ako ne varas konstantno. Izgubio sam 620 hiljada i 10 bodova, znaci ne znam stvarno gde ovo vodi ako postoji i nacin da drugome prekines liniju...

cercil
05-21-2011, 11:06
hahaha pa ja sam batalio upravo zbog toga da igram...dodji igraj ligu i turnire ovamo sa nama i neces se nervirat oko tih stvari...pozzz

MatijaPG
05-21-2011, 11:42
Upravo mi se desio "Lost connection to server" prvi put posle 2 meseca i to protiv lika koji ima 32 uzastopne pobede i 572 boda u D1,igrao se 85. minut i moje vodjstvo 2-1. Nik mu je Titof i ima 1200 pobeda i 250 poraza - nemoguce osim ako ne varas konstantno. Izgubio sam 620 hiljada i 10 bodova, znaci ne znam stvarno gde ovo vodi ako postoji i nacin da drugome prekines liniju...

To ne mora da znaci da je do njega, a i moze. Ja koliko sam upoznat najpoznatiji citevi su valjda da uspori vezu pa ono da bude worsed quality , ili da izadje a ipak se registruje i tako. A ovo moze biti i da je do tebe ;)

izida
05-23-2011, 13:20
Ako je ovako kako je napisao onda sigurno nije do njega!

izida
06-02-2011, 11:01
Sad kad nisam razbio sve zivo po sobi nikad necu,eeeeee igram na quick match,naleti mi lik sa ****nih 740 poena,uzeo barsu ja inter,namestam taktiku i razmisljam se da je lik izmislio pes cim ima tolikobodova,krene tekme on za prvih 20 minuta nista,ama bas nista nije pokazao,ja tri ekstra akcije i 3:0 za mene,38' minut i ****etina pali ****ni torent i izlazi iz igre,znaci ****m li mu mamu onu retardiranu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MatijaPG
06-02-2011, 11:12
Pa sta si ti ocekivao ?

internacional 1
06-02-2011, 11:14
Sad kad nisam razbio sve zivo po sobi nikad necu,eeeeee igram na quick match,naleti mi lik sa ****nih 740 poena,uzeo barsu ja inter,namestam taktiku i razmisljam se da je lik izmislio pes cim ima tolikobodova,krene tekme on za prvih 20 minuta nista,ama bas nista nije pokazao,ja tri ekstra akcije i 3:0 za mene,38' minut i ****etina pali ****ni torent i izlazi iz igre,znaci ****m li mu mamu onu retardiranu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pa svi ti sa velikim nizom pobeda i ogromnim brojem bodova i jos ako je lopta izduvana ja zaobilazim u sirokom luku,to su neznalice koje izlaze.

makki22
06-02-2011, 11:33
Zato sam ja prestao igrati MLO, igram samo League/Cup online, uzmem lepo Man City ili Spaniju i opusteno gazim likove bez nerviranja kao u MLO :)

MatijaPG
06-02-2011, 14:23
Pa svi ti sa velikim nizom pobeda i ogromnim brojem bodova i jos ako je lopta izduvana ja zaobilazim u sirokom luku,to su neznalice koje izlaze.

Pa npr ja sam imao 670 bodova i bila mi je lopta izduvana, znaci li to da sam citer ?Lopta mi je najvise izduvana zbog prijateljskih mecava ovuda sto se igra (Najvise 2 v 2 kad izbaci nekog i tako to )

izida
06-02-2011, 15:16
A kakve veze ima ta lopta? Ustvari,na kakvu loptu mislite? Ja igram samo na quick match,nemam zivaca da se bakcem po sobama?

internacional 1
06-02-2011, 15:16
Pa npr ja sam imao 670 bodova i bila mi je lopta izduvana, znaci li to da sam citer ?Lopta mi je najvise izduvana zbog prijateljskih mecava ovuda sto se igra (Najvise 2 v 2 kad izbaci nekog i tako to )

Pa i meni je izduvana zbog slicnih stvari ne kazem da si ti,daleko od toga,vec da je vecina stranaca sa takvim bodovima i loptom cheateri

makki22
06-02-2011, 15:25
Izduvana lopta moze biti iz sledecih razloga: da varas, da izlazis i da nisi igrao duze vreme PES online, sto je bilo u mom slucaju. Nisam igrao jedno 2 meseca i bila mi skroz izduvana lopta :)

bajrozupic
06-03-2011, 10:12
...i kad ti pukne veza dva-tri puta zaredom...
Druga stvar: Kad igraš tekmu sa moronom i ti vodiš, on ti izadje na pola tekme, nikom ništa, u redu, svi smo se tako-tako navikli.
A šta radiš kad ti se isti lik pojavi u sledećem meču i on povede...?!
Ja nemam dilemu!

bajrozupic
06-04-2011, 08:54
Postoji i situacija pod 3.
Šta radiš kad kreneš u quick match i igra ne ode od "sending & receiving necessery data" ?!
Odnosno, lik je video da sam jača liga od njega i zablokirao je vezu, ali nedovoljno...

boleee
06-04-2011, 23:26
Šta radiš kad kreneš u quick match i igra ne ode od "sending & receiving necessery data" ?!
Odnosno, lik je video da sam jača liga od njega i zablokirao je vezu, ali nedovoljno...

e u tom slucaju mi dodje da se ubijem!? obicno cekam 15-20 minuta da taj olos odblokira vezu, ali mi se juce desilo da je nije odblokirao 2 sata i ja sam izasao na ctrl-alt-delete , i smradovi registruju 3-0 za njega, zbogom silni bodovi i pare

MatijaPG
06-04-2011, 23:33

U tom slucaju se gleda ko ima vise zivaca ;D

operativac
06-06-2011, 11:26
Dear customer, This is an official message from Konami. Your account has been banned for the duration of a week due to the usage of cheats/tricks to manipulate your connection with the purpose to alter your in-game statistics. Please refrain from continuing to do so or we will be forced to extend your ban.

ovo je poruka koju dobijaju korisnici cheatova u poslednje vreme.
Setili se kad ce da krenu da banuju, 9 meseci teror na onlineu, a oni tek sad krenuli da bnn.

tako da, ako ne mozete da se ulogujete, verovatno se skupio dovoljan broj prijava na vas username ;)

makki22
06-06-2011, 11:31
Valjda ce te poruke da krenu odmah sto se tice PES-a 2012, a ne posle 9 meseci. :)

MatijaPG
06-06-2011, 12:44
Al malo je nedelju dana ...

makki22
06-06-2011, 12:56
Al malo je nedelju dana ...

Al' vidis da ima opcija ako nastavi tako, da ce mu se ban produziti, tako da ne brini :D

bajrozupic
06-06-2011, 15:28
O 'fala svetom Milojku!

bajrozupic
06-06-2011, 15:29
U napad na vrh tabele!

bajrozupic
06-06-2011, 15:30
ovo je poruka koju dobijaju korisnici cheatova u poslednje vreme.
Setili se kad ce da krenu da banuju, 9 meseci teror na onlineu, a oni tek sad krenuli da bnn.

tako da, ako ne mozete da se ulogujete, verovatno se skupio dovoljan broj prijava na vas username ;)

Odakle ti ovaj info?

MatijaPG
06-06-2011, 15:57
Da li svjestan da si napisao 3 posta za redom ? Fino sjedni, razmisli sta ces da napises pa onda napisi sve u jedan post a ne ovako.

boleee
06-06-2011, 16:15
Odakle ti ovaj info?

dobio ga email :nono:

makki22
06-06-2011, 16:38
Cuj Matije sto zavodi reda, ko si ti bre sta ti mozes da uradis??? :P :D :)

bajrozupic
06-06-2011, 16:55
[QUOTE=MatijaPG;818837]Da li svjestan da si napisao 3 posta za redom ? Fino sjedni, razmisli sta ces da napises pa onda napisi sve u jedan post a ne ovako.[/QUOT

Pa šta sad. Mrzi te da čitaš?
U svakom slučaju moderatori će, ako misle da je to potrebno , sve da stave u jedan post. Ako ne, ostaće ovako...

bajrozupic
06-06-2011, 16:55
Hvala Makki22.

:-)))))

MatijaPG
06-07-2011, 20:16
Pa pogledaj sta radis covece, samo nastavljas i spamas. Ne mrzi me da citam nego je tako mnogo preglednije.

EDIT: Zar ti stvarno mislis da moderatori nemaju pametnija posta nego da spajaju tvoje postove ? Da se pitam ti bi meni na jedno hladjenje.

had111
06-07-2011, 20:57
A ti si neki moderator ovde?

makki22
06-07-2011, 22:09
A ti si neki moderator ovde?
Opusteno had111 bzvz si ga ban, samo je rekao da ne treba 3 put za redom da spama, malo da skrene paznju coe'ku ako vi ne mozete il' ne stignete :)

bajrozupic
06-07-2011, 22:26
Ako ovo čita lik koji se potpisuje sa "laki_god_of_war" može slobodno da očekuje BAN ovih dana u MLO-u. Prijavljen si, a obavestio sam ih i kako si osvojio D1 kup.

Dear laki_god_of_war, This is an official message from Konami. Your account has been banned for the duration of a week due to the usage of cheats/tricks to manipulate your connection with the purpose to alter your in-game statistics. Please refrain from continuing to do so or we will be forced to extend your ban.

zuke
06-07-2011, 23:00
Ne brini se ,nije mu to prvi put.Nema nista od tih prijava.Mene je nekolko puta pokusao isto.

bajrozupic
06-07-2011, 23:15
Evo, sat vremena kasnije, uz moj anticheat, odigramo tekmu do kraja, 4:1 za mene... Nisam nikoga prijavio mesecima, ali njega sam morao. Ako ništa, nisam više besan.

operativac
06-08-2011, 10:36
Odakle ti ovaj info?

zvao me ortak pa mi prosledio mail, nije mogao da se uloguje, pa sam mu objasnio sta je

Mihajlodc
06-08-2011, 21:40
Izmislila deca neku novu magiju . Vodim u 87 minutu , on pobegne iz meca meni 0 para a njemu se racuna pobeda od 3-0 . Ovo sam sad video prvi put . Skinuli su mi pare za ulazak u mec ali nisam dobio nista nazad . I jos sluzbeni za protivnika .

bajrozupic
06-09-2011, 00:22
Izmislila deca neku novu magiju . Vodim u 87 minutu , on pobegne iz meca meni 0 para a njemu se racuna pobeda od 3-0 . Ovo sam sad video prvi put . Skinuli su mi pare za ulazak u mec ali nisam dobio nista nazad . I jos sluzbeni za protivnika .

To je meni uradio laki lord of war..

zuke
06-09-2011, 10:27

Ranije je to bila najcesca prevara,ali u zadnje vreme ,tesko kome to da je uspevalo.Izadju oni ali izgube meceve.

izida
06-10-2011, 11:49
A na koji nacin prijavljujete majmune koji beze iz igre? Od sad cu sve da ih prijavljujem mamicu im poganu!

bajrozupic
06-10-2011, 13:04
A na koji nacin prijavljujete majmune koji beze iz igre? Od sad cu sve da ih prijavljujem mamicu im poganu!

support@konami-europe.net

izida
06-10-2011, 15:18
Ah na to se misli,ja sam mislio da postoji opcija kroz igru da se posalje ''tuzba''.

igoork
06-10-2011, 17:39
Jbg ko ce ih sve popamtiti. Vec trojica cim gube izadju mislim stvarno...
Sta se desava kada mi iskoce tako u "Match lobby" jel dobijem poene ili nista?

izida
06-11-2011, 16:37
Ajde da postavljamo ovde imena retarda koji izlaze i kad neko postavi ime da nas sto vise posalje tuzbu na taj mail!!! Ovo pocinje da me izludjuje,igram sa majmuncinom od 650,vodim u toku cele tekme sa 1;0 u 91minutu izbacuje loptu u aut i puca veza! Sramota bre,ovi smradovi iz konami-a su nenormalni,ljudi im plate igru a oni ni da mrdnu prstom!!! Bas bih voleo da ih neko razbije i da se pojavi neki creck za online pa nek se ternjaju!

zuke
06-11-2011, 17:11
Ajde da postavljamo ovde imena retarda koji izlaze i kad neko postavi ime da nas sto vise posalje tuzbu na taj mail!!! Ovo pocinje da me izludjuje,igram sa majmuncinom od 650,vodim u toku cele tekme sa 1;0 u 91minutu izbacuje loptu u aut i puca veza! Sramota bre,ovi smradovi iz konami-a su nenormalni,ljudi im plate igru a oni ni da mrdnu prstom!!! Bas bih voleo da ih neko razbije i da se pojavi neki creck za online pa nek se ternjaju!

Ova tema i sluzi izmedju ostalog za to.

circulation
06-11-2011, 17:26

u d1 je 80 posto likova samo zato sto tako igraju. naravno ima izuzetaka bajrozupic je jedan od njih.
ja sam za ovih 6 meseci samo jednom stigao do d1, naravno ispao sam sledece nedelje. ali dok sam tamo bio, nisam mogao da pobedim, jer se ili izadje ili me pobede. d2 je mnogo bolje mesto za mlo.

pesmayster
06-19-2011, 22:22
izgleda su nesto uradili po pitanju prekidanja utakmice...

izida
06-20-2011, 08:59
Izgleda,meni vec 2 dana niko nije izasao iz igre!

bajrozupic
06-20-2011, 09:07
Ma nisu ništa, samo ste naleteli na ljude koji imaju obraz, ili ste gubili od smradova iz d1 i d2.... Tiger2011 vas je demantovao

maremas
06-23-2011, 13:13
Ako ovo čita lik koji se potpisuje sa "laki_god_of_war" može slobodno da očekuje BAN ovih dana u MLO-u. Prijavljen si, a obavestio sam ih i kako si osvojio D1 kup.

Dear laki_god_of_war, This is an official message from Konami. Your account has been banned for the duration of a week due to the usage of cheats/tricks to manipulate your connection with the purpose to alter your in-game statistics. Please refrain from continuing to do so or we will be forced to extend your ban.

Evo i ja sam se upravo sppojio sa "laki_god_of_war", znači nisam palio MLO mesec ipo dana i prvu me spoji sa njim, u D1 je... odmah na početku je krenuo da daje auto golove, dao tri auto gola i veza je pukla, ja sam pobedio 3-0 i dobio sam pare?

bajrozupic
06-24-2011, 00:01
Možda te je čitovao ranije, pa je sad rešio da ti nadoknadi izgubljeno .... :-)))

marquito
06-24-2011, 16:34
e kad su i u d3 krenuli da izlaze... zabijem jednom u 91. minutu gol za pobedu, jedva da je krenuo sa centra vec se utakmica prekinula - "lost connection with opponent", nije "connection quality..." kao sto mi se do sada desavalo - ali umesto da registruje sluzbeno za mene nista kinta nista bodovi

igoork
06-25-2011, 15:44
Stvarno ova igra nema smisla! Napravim sobu, napisem lepo bez Reala i Barse jel napaljeni klinci kao nenormalni samo uzimaju Messija i Ronalda.
Udje lik i namarno uzme Barsu, popizdim i uzmem u inat Real i naravno operem ga 3-0 i on u 70min izadje.

Poludecu vise od ovoga...

bajrozupic
06-25-2011, 20:32
Ja sam offline danima, igram BAL, nema nikog da mi iritira živce...

izida
06-25-2011, 21:52
Igubila je smisao ova igra preko neta,u poslednje vreme se trudim da se sto vise kombinujem sa drugari pa uvek peglamo kod nekog...

igoork
06-30-2011, 15:06
Napisao sam mail Konamiu sto se tice ovog varanja da vise stvarno nema smisla i da moraju nesto da preuzmu...

Dobio sam i odgovor:

----------------------------------------------------

Dear customer,

Thank you very much for contacting the Konami customer support team.

If you would like to reporting a player who is acting in breach of our terms of service, please forward us the below details in order to facilitate the investigation:

- Player name
- Time of the incident
- if available, a screenshot of the incident.
- if applicable, the name of the affected server or lobby.

Thank you very much for your cooperation.

Best regards,

Your Konami Support Team

Konami Digital Entertainment GmbH
Berner Str. 103-105
60437 Frankfurt am Main
Germany

Local Court of Frankfurt am Main: HRB Nr. 24990
Managing Director: Kunio Neo, Fumiaki Tanaka

------------------------------------------------------------------

I nisu najavili neko resenje ali u svakom slucaju evo vam da znate za ubuduce.
Nemojte da vam bude tesko, dajte da prijavimo svu bagru! :gun_bandana:

izida
07-03-2011, 22:41
Ja definitivno prekidam sa igranjem,od sam samo sa drugarima i offline kupovi,lige....

bajrozupic
07-04-2011, 14:14
Ja te podržavam, em štekće veza, em su 80% igrača smradovi...
Igram BAL ofline, a kad mi to dosadi, tu je tenis...

circulation
07-04-2011, 14:41
eto kakvo čudo, meni su pre izlazili, a već dugo dugo mi niko nije ispao.

izida
07-04-2011, 15:06
Ja te podržavam, em štekće veza, em su 80% igrača smradovi...
Igram BAL ofline, a kad mi to dosadi, tu je tenis...
Sto se tice tenisa mislin na Djokovica ili na Virtua?
Ako je Virtua tennis u pitanju moram da priznam da je odradjen ekstra,navratio ortak pre neki dan da peglamo Pes,odigrali 2 tekme i posle toga se zakucali uz tenis jedno 5 sati!
Izvinjavamo se na malom off-u.

bajrozupic
07-04-2011, 16:02
Virtua tennis 4, Mile Lale, baš taj. Ja sam oduševljen!
Izvinjavamo se na malom off-u.

njale
07-09-2011, 11:03
Igram sa zvezdom povedem protiv lika sa olimpijakosom 2-0 on prekida i ja dobijem 0. Aj razumem da izadje iznervira se al da ne dobijem pare pa ja bi takve banovo dozivotno.

bajrozupic
07-11-2011, 13:53
http://img204.imageshack.us/img204/4573/smradovi.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/204/smradovi.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Podvučeni na ovoj slici su ljudi (smrdovi) koje sam pobedio (bar sam imao vodjstvo dok nisu pobegli). Kao što vidite, to su lideri, prvih 16 u D1.
Samo kad njih uračunam, u manjku sam bar xxx poena samo za poslednjih par meseci. (malo li je...?) Poslednji koji je "odran" sa ove liste je 3. na tabeli i to se desilo sinoć.
Nije mi žao, ali moram ovo da podelim sa vama, čisto da se ne nervirate.
Ja sam shvatio da je igranje MLO isto što i život u Srbiji, od poštenja nema ništa....

javicuse
07-12-2011, 16:29
Meni u poslednje vreme retko kad izadju kad gube, čak i neki iz D1, ali se dešava :) Nemam živaca da igram sa takvima pa im izađem čim nas spoji da ne bih dolazio u situaciju da ako izgubi - izgubio sam, a ako dobijam - izaći će. Možda nije najkorektnije, ali stvarno ne mogu da uzalud igram utakmicu do 70 minuta i čekam da izađe.
Pre par dana sam poludeo kad mi je pukla veza u sred vođstva od 3:0 protiv lika iz D1, 85 minut, a on nema nameru da izadje nego igra i dalje - ali "Lost Connection to Server"! I to u trenutku kad, ako registruje za njega, gubim poene i ispadam u D4. Međutim sam sam kriv - istekao mi 6. mesec neta u tom trenutku a ovi iz Beocity se setili da mi iskljuce baš tada :)) Elem, izgleda da sam usrećio lika iz D1 :D

javicuse
07-12-2011, 21:37
Evo sad mi je lik iz D3 stopirao tekmu. Ima tim vredan oko 170miliona. vodio sam 1:0 i negde u 47 minutu se igrica samo zamrzla, neko vreme stajalo tako, onda par puta izasla poruka "An error has occurred", a zatim je izbacilo ekran sličan početku utakmice (Home/Away; "Sending and Receiving the necessary data"). Snimio sam veći deo toga, pa ću potaviti na youtube i poslati u Konami. Ne pada mi na pamet da izlazim iz igrice, bar još neko vreme :)

javicuse
07-12-2011, 22:30
Sat vremena je trajalo, ali je registrovano 3:0 za mene :)