PDA

View Full Version : Pomoc oko instalacije patcha

chela
10-17-2010, 05:40
jel moze neko da mi objasni gde gresim ili do cega je molim vas ja udjem u prvi link za (part1) skidanje patcha 10,03 i izbaci ono da biram fullsped dowland i fre ja biram free onda imam da biram save ili open biram save udjem u D pa u program files posto mi je tu sacuvan pes i ono mi snimi part1 onda odem na tu ikonicu pa na pesEdit.com2011 patch0,3 valjda onda na instalier ex i dodje do 40% i nece dalje,probam da skinem drugu i na part2 mi otvori samo upload ja udjem pa onda na ono browse tamo nadjem part1 i stavim file name npr peseditpart2 ispod toga ima files of type tu stavi al files i nece ne znam sta da radim ae molim vas pomozite???

chela
10-17-2010, 15:45
daj ljudi ae neka mi neko pomogne nikada do sada nisam skidao patch a zelim da imam nove timove i sve transfere?

dj90
10-17-2010, 16:25
Treba sve delove da skineš i onda ih otpakuješ. Onda pratiš uputstvo koje se nalazi unutra

chela
10-17-2010, 16:37
ok hvala da ih sejvujem u Dposto mi je tu pes onda u program files pa u konami?

Kolak
10-18-2010, 14:33
Можеш да их "сејвујеш" где хоћеш. Тек када скинеш све делове, отпакујеш и започнеш инсталацију требаш да изабереш директоријум где ти је инсталирана игрица (ако већ сама не одреди прави).

Nemanja Grobar
10-18-2010, 15:03
Zdravo, instalirao sam ovaj patch http://www.pes-patch.com/ i nekoliko puta me izbacilo iz igre rekavši da PES 2011 ne radi kako treba. Šta da radim? Hvala.

strsljen
10-18-2010, 20:07
Pozzdrav, treba mi pomoc, instalirao sam pes 2011, e sada koliko sam skontao ovi patch/ovi se stavjaju u kitserver, skinuo sam i njega, kitserver-10.0.2, e gde da ga ubacim u igricu i kako. unapred hvala na odgovoru i pomoci.

alebre
10-18-2010, 20:11
dj90 ae meni pomozi plz :) pogledaj sta sam pisao

chela
10-19-2010, 12:00
@kolak hvala ti i ostalima koji su pomogli uspeo sam. @sttrsljene msm da nisi nesto dobro instalirao ili skinuo probaj ponovo nije tesko skinete sve delove i samo na svaki extrackt file i na next i to je to. ja imam samo jos jedno pitanje jel moguce da obrisem iz igre onaj bajern i verder iz svih timova evrope posto sad ih imam 2 i npr bajerna ima dva u ls na master ligi?

EDIT znam da nije prikladna tema za ovo pitanje ali pitacu ovde da ne bi otvarao novu jer moguce da mi komentator prica na srpskom ako jeste dajte link odakle da skinem i kako?