PDA

View Full Version : Moji predlozi za bolji PES.

ExoduS
10-28-2006, 23:51
Dakle ovo je 21 vek i postoje zilioni programa koji mogu importovati sliku u graficki editor.
Dakle ja ne razumem zasto vec do sad face igraca nisu importavane i tako editovane. Tako bi se dobile mnogo bolje face, a ne da recimo Ronaldinjo izgleda kao da je iz filma Petak 13. Mislim nije Ronaldinjo lepotan, al je simpatican, u PES-u izgleda ko babaroga.

Duzi replay. Koliko puta mi se desi da akcija pre gola bude lepsa od samog gola, medjutim nemam priliku to ponoviti, nego samo nekih 10tak sekundi pred sam gol. To nije dovoljno ponekad.

Konfucije
10-28-2006, 23:52
I ja se slažem oko replay-a

bolesting
10-29-2006, 00:00
I ja takodje...

evil_geko
10-29-2006, 00:12
I ja se slažem oko replay-a

Neky 92
10-29-2006, 00:36
i ja se slazem za replay ali mislim da bi ono za face bilo lose

tarantula
10-29-2006, 01:42
Ja predlazem da povremeno utrci neka gola zenska na teren... X)

bolesting
10-29-2006, 05:50

:ptdr: :clap:

rodjo
10-29-2006, 08:22
...kad igrac da gol, da skine dres, a ono ispod majica sa natpisom "CAO MAMA"

imported_ProRajke
10-29-2006, 09:49
Post je preuzet od clana "ForceWare" sa http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=6644&page=3 deluje zanimljivo i mastovito, ali isto tako i realno da se neki od predloga ubace u sledeci PES

Nove stvari u Pro Evolution Soccer-u koje bi bilo ekstra videti:
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' '''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' ''''''''''''''''""""""""""""""

- Igrači se potuku (ne svi samo 1-2)(ali stvarno, ne ovo gurkanje)(u posebnim prilikama kada je uzavrela atmosfera, gusta utakmica, ima dosta faulova...),
- Navijači bacaju baklje na teren (samo u specijalnim situacijama možda 1/100 utakmica),
- Igrači proslavljaju gol tako što skidaju dres, skaču preko reklama, prave vozić...
- Utakmica se prekida zbog kiše, snega, magle, divljanja navijača, dima od dim. bombi/baklji,
- Novi uslovi za igru 1. Kiša ali provala oblaka, slaba, pada svakih 10 min,
- Novi uslovi za igru 2. Magla,
- Doba dana kada se igra, ne samo day & night nego evening (ve;e) morning (mozda trening ujutro),
- Bolji komentatori sa mnogo više fraza i mnooogo većim rečnikom,
- Sudija nekad pusti ofsajd (ne "vidi" ili mu promakne (ne bude uvek rigorozan),
- Sudija pušta igru mnogo više (dosta daje prednost),
- LAN mod igre,
- AutoUpdate funkcija kojom će se automatski skidati Option File sa nekog master servera gde će se svakodnevno osvežavati baza i uvek bi imali sve nove postave, igrače, njihove kopačke, dresove, možda neki novi friz igrača, bez ikakve potrebe za mukotrpnim skidanjem raznih patcheva,
- Više prostora za save-ove (nekih 100 mesta u jednom folderu, po 10 foldera) za razliku od sadašnjih 35x8 mesta znači 3,5 puta više mesta.
- Davanje imena save-u odmah kad se sačuva npr. postignete neki opasan gol zaboravite gde je i posle vam trebaju vekovi da ga pronađete. Ovako čim sačuvate gol "Volej sa 40m" ili "Slobodnjak sa pola terena" odmah znate gde je jel jeliti piše.
- Neke naprednije grafičke funkcije AA, AF...
- Mogućnost da odredite tip utakmice (npr. finale Lige Ã…Â*ampiona, kvalifikacije Lige Ã…Â*ampiona, 8/finala Evropskog Prvenstva) i da samim tim grafičko okruženje u svakoj tekmi bude drugačije, na primer za susret koji odredite kao: F.A. Premier Liga imaće posebno grafičko okruženje kako je i inače u pravom TV-prenosu [(score box, vreme, postave pre meča, izveÅ¡taj o golovima na poluvremenu, različiti replayi) (na primer u F.A. Ligi replay ide posle extra grafike dva grba klubova koji trenutno igraju)(ko je gledao bar jednu utakmicu zna o čemu pricam )],
- Za susret Lige Ã…Â*ampiona pre utakmice ide bela zastava sa crnim zvezdama na sredini terena,
- Konačno uvođenje indirekta,
- Linija koja se vrti i označava odstojanje živog zida,
- Pre utakmice reprezentacija idu himne,
- Malo lepši i doteraniji meni sa nekim lepšim fontom (čovek bi pomislio da KONAMI nije imao neki lepši da nadje )
- Kompletne licence za svaku evropsku ligu,

P.S. Mozda je uclanjen i ovde...hm...u svakom slucaju svaka cast na domisljatost
All rights reserved to "ForceWare" :clap:

Konfucije
10-29-2006, 10:24
Trebao si da otvoris novu temu, ovde diskutujemo samo o exodusovim predlozima

mobley
10-29-2006, 10:45
лепо би било...

imported_ProRajke
10-29-2006, 11:59
@ Konfucije

...kad igrac da gol, da skine dres, a ono ispod majica sa natpisom "CAO MAMA"

Pitam se zasto li si ostao nem na ova dva post-a?

Trebao si da otvoris novu temu, ovde diskutujemo samo o exodusovim predlozima

Oba pomenuta post-a imaju veze za exodusovim? , ili mozda gresim...

Konfucije
10-29-2006, 12:06
Mislio sam na sve

Џони
10-29-2006, 13:27
Ovaj predlog sa golom zenskom je super :D!! :ptdr:

zxa
10-29-2006, 16:34
i jatako mislim :clap: :ptdr: :ptdr:

Alexxxa
10-29-2006, 18:04
Post je preuzet od clana "ForceWare" sa http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=6644&page=3 deluje zanimljivo i mastovito, ali isto tako i realno da se neki od predloga ubace u sledeci PES

Nove stvari u Pro Evolution Soccer-u koje bi bilo ekstra videti:
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' '''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' ''''''''''''''''""""""""""""""

- Igrači se potuku (ne svi samo 1-2)(ali stvarno, ne ovo gurkanje)(u posebnim prilikama kada je uzavrela atmosfera, gusta utakmica, ima dosta faulova...),
- Navijači bacaju baklje na teren (samo u specijalnim situacijama možda 1/100 utakmica),
- Igrači proslavljaju gol tako što skidaju dres, skaču preko reklama, prave vozić...
- Utakmica se prekida zbog kiše, snega, magle, divljanja navijača, dima od dim. bombi/baklji,
- Novi uslovi za igru 1. Kiša ali provala oblaka, slaba, pada svakih 10 min,
- Novi uslovi za igru 2. Magla,
- Doba dana kada se igra, ne samo day & night nego evening (ve;e) morning (mozda trening ujutro),
- Bolji komentatori sa mnogo više fraza i mnooogo većim rečnikom,
- Sudija nekad pusti ofsajd (ne "vidi" ili mu promakne (ne bude uvek rigorozan),
- Sudija pušta igru mnogo više (dosta daje prednost),
- LAN mod igre,
- AutoUpdate funkcija kojom će se automatski skidati Option File sa nekog master servera gde će se svakodnevno osvežavati baza i uvek bi imali sve nove postave, igrače, njihove kopačke, dresove, možda neki novi friz igrača, bez ikakve potrebe za mukotrpnim skidanjem raznih patcheva,
- Više prostora za save-ove (nekih 100 mesta u jednom folderu, po 10 foldera) za razliku od sadašnjih 35x8 mesta znači 3,5 puta više mesta.
- Davanje imena save-u odmah kad se sačuva npr. postignete neki opasan gol zaboravite gde je i posle vam trebaju vekovi da ga pronađete. Ovako čim sačuvate gol "Volej sa 40m" ili "Slobodnjak sa pola terena" odmah znate gde je jel jeliti piše.
- Neke naprednije grafičke funkcije AA, AF...
- Mogućnost da odredite tip utakmice (npr. finale Lige Ã…Â*ampiona, kvalifikacije Lige Ã…Â*ampiona, 8/finala Evropskog Prvenstva) i da samim tim grafičko okruženje u svakoj tekmi bude drugačije, na primer za susret koji odredite kao: F.A. Premier Liga imaće posebno grafičko okruženje kako je i inače u pravom TV-prenosu [(score box, vreme, postave pre meča, izveÅ¡taj o golovima na poluvremenu, različiti replayi) (na primer u F.A. Ligi replay ide posle extra grafike dva grba klubova koji trenutno igraju)(ko je gledao bar jednu utakmicu zna o čemu pricam )],
- Za susret Lige Ã…Â*ampiona pre utakmice ide bela zastava sa crnim zvezdama na sredini terena,
- Konačno uvođenje indirekta,
- Linija koja se vrti i označava odstojanje živog zida,
- Pre utakmice reprezentacija idu himne,
- Malo lepši i doteraniji meni sa nekim lepšim fontom (čovek bi pomislio da KONAMI nije imao neki lepši da nadje )
- Kompletne licence za svaku evropsku ligu,

P.S. Mozda je uclanjen i ovde...hm...u svakom slucaju svaka cast na domisljatost
All rights reserved to "ForceWare"

A shta taj deckho misli koliki the System Requiments biti potreban?
Jedno 2GB Rama
3Ghz Grafickha od 200 Evra.
Sve je to extra ali KONAMI ni nijedna druga firma ne mogu da naprave dobru stvar koja malo trazhi.
Bez uvrede.
Ali mislim da neki od ovih predloga mogu biti usvojeni.

zxa
10-29-2006, 20:11
stvarno koliko be nam trebalo da budzimo racunare.

Pustolov
10-29-2006, 20:56
Jedno 2GB Rama
Sve je to extra ali KONAMI ni nijedna druga firma ne mogu da naprave dobru stvar koja malo trazhi.
Bez uvrede.

Хтео ти или не, таква времеР½ÃÂ° долазе. Свака игра ће бити све захтеà Â²ÃÂ½ÃÂ¸Ã‘˜Ð° и захтеà Â²ÃÂ½ÃÂ¸Ã‘˜Ð°. Ако си само укљуц¡ÃÂ¸ÃÂ¾, реÑâ€*имà Â¾, Готик 3 знаш о чему причаà Â¼. Полако, али ÑÐ¸Ð³ÑƒÑ€à ½Ð¾, рачун арска играчà ÂºÃÂ° сÑâ€*ена се окрећà Âµ буржоÐ °Ð·Ð¸Ñ˜Ð¸...

Alexxxa
10-29-2006, 21:24
:offtopic: Nemora da znachi. Onaj proizvodjach koji je poshten i koji zna da napravi igru (takvih naravno nema) mogao bi da napravi extra igru, sa extra realnom detaljima i grafikom, koja malo trazhi npr.: za 512MB rama 2Ghz jedino bi grafichka bila zahtevna. Tako da...

hule
10-29-2006, 21:42

Ко буде желео Ð’Ð˜ÐÐ”Ðžà ’Ð¡ "ВИСТУ" мораћà Âµ да буџи комп у сваком ÑÐ»ÑƒÑ‡Ð°à ˜Ñƒ!

Alexxxa
10-29-2006, 21:46

Ко буде желео Ð’Ð˜ÐÐ”Ðžà ’Ð¡ "ВИСТУ" мораћà Âµ да буџи комп у сваком ÑÐ»ÑƒÑ‡Ð°à ˜Ñƒ!

Kakve veze ima Windows Vista sa ovim?

Danijel
10-29-2006, 23:00
Dosta zanimljivih predloga. Nije lose da se ubaci replay neke lepe akcije ili driblinga u pauzi kod nekog faula ili sl. a ne samo na poluvremenu i kraju. Moze i nekad da se vidi klupa sa rezervama, besni trener... pomocne sudije... kartoni za klupu...
I nervira me sto nikako da vidim poznato ime sudije, sve neki bolidi... Mario Pedretti...
Pa recimo kola hitne pomoci koja ulaze na teren i iznose mrca... anlave...
Malo lepse navijanje, rucno stelovanje kamere, brzine igre...

hule
10-29-2006, 23:04
Kakve veze ima Windows Vista sa ovim?

НаравР½ÃÂ¾ да има везе, изаћиÑ €ºÃÂµ Виста, која захтеà Â²ÃÂ° МОНСТÐÂ* Â£ÃÅ“А ОД КОМПА, па ће се самим тим правиÑ €šÃÂ¸ и јаче игре...

ПС: Погледà Â°Ã‘Ëœ мaло горe пост ÐŸÑƒÑÑ‚Ð¾à »Ð¾Ð²Ð° и биће ти Ã‘ËœÃÂ°Ã‘ÂÃÂ½ÃÂ¸Ã‘Ë ÃÂµ!

vlada92_sd
10-29-2006, 23:48
E junaci moji sokolovi ja ni nemam jos uvek PES6 , tako da bi moj predlog moga da bude da se PES5 upgrade-uje u PES6 xD

Alexxxa
10-30-2006, 07:17
A ako neki pes bude trazhio neki originalni windows. E tada on 2007 chlanova na ovom sajtu, pes che imati samo 100.

karioka
10-30-2006, 11:50
Bogami, ... i pored svih ovih predloga ona gola riba zvuci najjace :clap: ,... vrh .. :sajkaca: :6ica:

Totti
10-31-2006, 12:41
Samo malo neka poboljsaju GAMEPLAY,ali da se to bas oseti....
Da ima malo bolje kupove (master liga da se bolje uradi) isl.

I da se GRAFIKA DRASTICNO PROMENI!!!!

Mislim da nisam mnogo zahtevan...

Taban
11-01-2006, 11:35
Samo replay da bude malo duzi da moze da stane neka cela akcija a ne da mi stalno isece.

darkado
11-02-2006, 15:06
A ako neki pes bude trazhio neki originalni windows. E tada on 2007 chlanova na ovom sajtu, pes che imati samo 100.

Jedno 2GB Rama
Bez uvrede.

aaaaaaaaaaaaaa, lupetanje :)

Alexxxa
11-02-2006, 19:39

Jedno 2GB Rama
Bez uvrede.

aaaaaaaaaaaaaa, lupetanje :)

Shto???

kikizarec
11-02-2006, 19:51
:triprsta: Ovom decku svaka cast sa predlozima ako ista od toga bude u sedmici dacu mu 1000e. Stoga ljudi pes5 u recucle bin ili => :userfriendly:

Alexxxa
11-03-2006, 21:26
Npr.
Da dresovi budu realni. Da igrach moze da povuche igracha za dres.
Da za svaku ligu budu originalni highlightovi ili takko neshto.
Da igrach mozhe da skida dres.
I sve isto kao shto reche onaj dechko. ajde poshaljite to KONAMIJU. PLEASE PLZPLZ.

akiman
11-03-2006, 23:22
ajde ne budali, skidanje dresa je nepotreban preksrhaj koji mora da bude kaznjen zhutim, a to nije toliko zanimljivo zarad zhutog, tako da od toga nece biti nishta.
Povlachenje za dres nije losha ideja, a ono ideje (kako koja) deluju lepo ali ali....
Mozda ste primetili da je ovo WEFA tako da od one zastave na sredini nema nishta, kao shto nece biti nichega od povecanja zahtevnosti sem ako se u medjuvremenu ne pojavi PS3 a o tome nishta ne znam (mozda je u planu, nisam informisan) kao ni npr. Imenovanje replaya "gol sa 40m" jer ovo je igra prvenstveno za konzole a na njima nema tastature...
od svega jedino shto vredi je trajanje replaya

Evo jednog mog predloga, sitan ali dinamitan :D

Posle promashaja kamera na ponovljenom snimku da se promeni, jer se na onoj ne vidi nishta. Na primer da bude u pravcu shuta...

malimilan
11-09-2006, 15:28
To za skidanje dresa bi mogli da nameste da kad das gol i primis se opasno pritisnes :l1: + :r1: kao ono kod brzog izvodjenja faula ;)

hare
11-09-2006, 20:15
ima stavrno dobrih ideja,,nije ni lose ovo za skidanje majice kombinacijom tipki,preskakanje reklama poslije gola,magla,povremeno ulijetanje nekog huligna u teren,ona mala bolnicak kola a ne vise ona dosadna nosila i sl.

onako mi pada na pamet da se mozda nakon ofsajda u nekim slucajevima igraci krenu prema pomocnom sudiji da se bune i sl :D

takodjer prije pocetka utakmice izmjena zastavica klubova,rukovanje kapitena i igreca sa sudijama,mislim da znate o cemu govorim

bilo bi isto ludo npr trazenja od igraca podrsku navijaca a da oni onda par minuta budu i bucniji,nisam siguran ima li to

reakcije klupe ,trenera

Litar
11-11-2006, 21:45
Ne znam da li je to neko primetio, ali obratite paznju na to koliko jako se cuje udarac u loptu pa cak i pri najblazem kontaktu sa njom, to moze da se smanji u sound efects-u ali onda smanjujemo i ostale efekte.Ne bi bilo ni lose da u duelu izadje opcija za simuliranje faula, nesto poput ove opcije za brzo izvodjenje slobodnog udarca. ;)

_shone_
11-11-2006, 22:58
Ne znam da li je to neko primetio, ali obratite paznju na to koliko jako se cuje udarac u loptu pa cak i pri najblazem kontaktu sa njom, to moze da se smanji u sound efects-u ali onda smanjujemo i ostale efekte.Ne bi bilo ni lose da u duelu izadje opcija za simuliranje faula, nesto poput ove opcije za brzo izvodjenje slobodnog udarca. ;)

Slazem se,isto tako i kada lopta udari o stativu na treningu,kao da si je oshinuo buzdovanom,takodje i kada udari u reklame

Vlada
11-14-2006, 18:50
Bilo bi extra da ubace manager mod u pes 7? :triprsta:

Igor1987
11-24-2006, 17:28
Imam neke predloge za pes7:
1.Da se vrati onaj zuti marker iz pes5 kod prednosti igre
2.Offside se mora suditi mnogo ranije,ovako napravim pola akcije i onda mi svira kao offside
3.Mislim da ne bi bilo lose da se uvede u taktikama neka šema kod prekida.Recimo, kako to da nemanja vidic koji je jedan od naših najboljih skakača kod našeg kornera on na centru :(
Za sada toliko

Kristijan
11-25-2006, 22:42
meni smeta kamera zato sto i kada stavim na WIDE na mom kompu je sve i dalje dosta veliko zbog monitora ali mogli bi da nameste jos neku dalju kameru

Pustolov
11-26-2006, 03:09
Овај предлР¾ÃÂ³ за скидањ е дреса ми је некако геј (да не кажем педерÑ ÃÂºÃÂ¸).

mirke1981
11-26-2006, 16:09
moj predlog je da se sredi kretanje igraca, to jest da se omoguci slobodnije kretanje. da se igraci ne zabadaju pa se mora koristiti supercancel opcija

Taban
11-26-2006, 20:14
ja sam za to da igraci malo vise razmisljaju i da se ukljucuju u akcije a ne da se ukopaju u mestu i cekaju loptu...
KAd bi se malo vise kretali bilo bi dobro,da prate akciju itd...

wlayko
11-28-2006, 13:41
:6ica:To obavezno da uvedu. Bar da traje nekih 10-15 sekundi, pa ako neces, ti prekini. Moze, ja sam za.

markotor
12-01-2006, 16:00
Predlazem da se igraci posle datog gola ne pederisu nego da se kamera prebaci na tribine, a tamo moze i neka zenska da digne majcu :D

doberman
12-04-2006, 11:18
svaka chast za sve ideje, bilo bi sjajno kada bi barem deo prihvatili!

Igor1987
12-08-2006, 10:45
I kada ce vise uvesti to igranje rukum u Å¡esnaest tj. penal napravljen rukom

salence
12-12-2006, 00:05
Nije loshe ono oko replay-a.
Vishe licenciranih timova i igracha.
I josh mnogo toga...

Avaks
12-13-2006, 23:57
Ja imam predlog, ne znam da li je bio, u svakom slucaju sledece:
Da se omoguci npr 3 tranfera po sezoni, kada se igra cela liga. Npr postoji suma od 1.000.000 evra, i pijaca igraca (random-slucajni izbor).

Taban
12-14-2006, 00:01
Ja imam predlog, ne znam da li je bio, u svakom slucaju sledece:
Da se omoguci npr 3 tranfera po sezoni, kada se igra cela liga. Npr postoji suma od 1.000.000 evra, i pijaca igraca (random-slucajni izbor).

jer ovo mislis kad se igra obicna liga????

nevidim razlog zasto bi to uvodili kad imas Master ligu!!!!

Samo REPLAY da produze bar na 30 sekundi

Litar
12-16-2006, 21:27
Mislim da bi bilo bolje i da budu cesce povrede kod duela u skoku.Ne znam da li se to nekom desilo ali meni se jednom u PES5 povredio igrac u skoku i zavili su mu calmu oko glave, ali samo jednom.A za igranje rukom stvarno treba nesto da se preduzme, grehota je da od pocetka PES-a to jos nije korektno uradjeno.

super cancel
12-23-2006, 02:37
da kad se igrachi sudare da mogu da se povrede..napuca ih lopta u glavu,medjunozhje pa se saviju..
da poneki udari i u stativu..
da pucaju arkade,malo krv da poteche..

Schock
12-23-2006, 11:21
da kad se igrachi sudare da mogu da se povrede..napuca ih lopta u glavu,medjunozhje pa se saviju..
da poneki udari i u stativu..
da pucaju arkade,malo krv da poteche..

Krvavo....ali zanimljivo,trebalo bi.
:hail:

kornjacica
12-23-2006, 23:29
Da li je neko pogledao predlo o nplati karata ili igri na pesku?Dajte neki odgovor na tu temu.

Laki_89
01-06-2007, 01:57
pre pocetka utakmice da pomocne sudije proveravaju mrezu na golovima i da glavni sudija pre pocetka meca proveri da li su golmani spremni...........

Symbi
01-06-2007, 16:33
ja mislim da bi bilo dobro da recimu u toku mece u nekom cosku pise npr posed lopte ili odnos u sutevima na gol :think:

Symbi
01-07-2007, 12:32
bilo bi ok da kad reprezentacije igraju da se prvo peva himna

liverpool
01-07-2007, 23:05
na pocetku teme exoduS je napisao [Koliko puta mi se desi da akcija pre gola bude lepsa od samog gola, medjutim nemam priliku to ponoviti, nego samo nekih 10tak sekundi pred sam gol. To nije dovoljno ponekad.]apsolutno se slazem sa njim jer se i meni isto to desavalo i tako da je ovaj deo igre veoma glupo napravljen! :clap:

hule
01-07-2007, 23:09
КорисÑ ‚и Ñâ€*итацš

Sasa DB
01-09-2007, 17:00
e ovako...ovo nije nerealno ali mislim da je dobar predlog...
1.da kad igras master ligu mozes da se prebacis u neki drugi klub i nastavis da igras..da ima ponuda na kraju ili polu sezoni od nekoh klubova ako si dobar...
2.da kad kreces master ligu,da ima negde da upises svoje ime,da se zna da si ti menadzer i sl...nadam se da nije nemoguce...nek se neko nadoveze na ove predloge ili dopuni...

Laki_89
01-10-2007, 13:55
e ovako...ovo nije nerealno ali mislim da je dobar predlog...
1.da kad igras master ligu mozes da se prebacis u neki drugi klub i nastavis da igras..da ima ponuda na kraju ili polu sezoni od nekoh klubova ako si dobar...
2.da kad kreces master ligu,da ima negde da upises svoje ime,da se zna da si ti menadzer i sl...nadam se da nije nemoguce...nek se neko nadoveze na ove predloge ili dopuni...

ja se slazem u potpunosti. i mogli bi da stave vise liga da se igra u isto vreme a ne samo 4 lige..... i da se oni bodovi ili sta je vec prebace u evre!!!

Laki_89
01-10-2007, 13:59
Jos neso, da u toku igre kada si pred golom sut lici na sut a ne da ide nebu pod oblake. Ponekad sam 5 puta bolji a kada treba da sutnem a ono........ ni bizu gola........ i da raspolozenje igraca malo manje utice na njihovu igru...

Symbi
01-10-2007, 14:08
Jos neso, da u toku igre kada si pred golom sut lici na sut a ne da ide nebu pod oblake. Ponekad sam 5 puta bolji a kada treba da sutnem a ono........ ni bizu gola........ i da raspolozenje igraca malo manje utice na njihovu igru...

i ja se slazem koliko puta me iznerviraju pojedini napadaci kada mase gol sa 9 metara. a i raspolozenje....kada su beli ili plavi igraju kao da loptu prvi put vide........

manijak iz Kaknja
02-06-2007, 11:39
i ja se slazem.

nebojsapetkovic
02-06-2007, 14:13
super, al sta boli briga konami da placa licence za neke lige i reprezenatacije kada se u tim zemljama ne prodaju originalni DVD igrice nego se skidaju pirati sa neta... budimo realni...

trane
02-06-2007, 19:55
da i ja se slazem

manastirac
02-06-2007, 21:34
super, al sta boli briga konami da placa licence za neke lige i reprezenatacije kada se u tim zemljama ne prodaju originalni DVD igrice nego se skidaju pirati sa neta... budimo realni...
:thumbup: