PDA

View Full Version : PES 2011 za PS2

brazzo19
10-15-2010, 20:42
Prije svega nadam se da mi nece biti obrisana tema , bar ne dok ne dobijem odgovor :D

Eh ovako igram pes vec duze vrijeme kako na PC tako i na PS2 kao sto znate za PS2 novi PES 11 izlazi najkasnije od svih konzola tamo oko 05.11 znaci vise od mjesec nakon sto je izasla verzija za PC i PS3 , eh mene zanima ovo dali ce na PES 2011 verziji za PS2 biti uradjeni transferi tipa ibra u milanu i krasic juve i ostalo ili ce biti igrica ista kao i za PC sto je izasla sa "starim" transferima jer ako urade to bi bilo ravno katastrofi govorim to iz razloga sto i nije tolika steta kad recimo ne urade zadnje transfere za PC posto ubrzo izadje patch koji sve to ispravi a mi koji igramo PES na PS2 mozemo samo da placemo ako nam ostane recimo ibra u barci a oni mu dodaju vilju ili sta ja znam ne ubace krasica u juve ili boatenga i robinja u milan dobijemo potpuno istu igru kao od prosle godine sa nikakvim promjenama ( posto odavno su prestali unaprijedjivati pes na ps2 sto se tice enginea i grafike zbog izlaska ps3) znaci bez uradjenih zadnjih transfera dobivamo potpuno istu igru od prosle godine i ja mislim da se ne isplati kupovati novi pes ako nista nece uraditi za njega

p.s nadam se da nisam u pravu jer izlazi zadnji od svih konzloa pa ce valjda stici da ubace transfere nove ako nista drugo da se moze bar jos jednu godinu igrati

p.s.s nadam se nekom normalnom odgovoru a ne zezanju pozzz i hvala unaprijed.

dj90
10-15-2010, 20:53
Premešteno u konzole, tamo ćeš dobiti bolji odgovor

Milos
10-16-2010, 09:31
Konzole

Editovanje PES-a 2011 za Playstation 3 i XBOX 360

ali odgovoricu,kad si lepo i pismeno formulisao pitanje :)

Trebalo bi da budu odradjeni letnji transferi,ali ako ne budu PS2 OF ima PC editor pa mozes portovati neki OF sa PC (ne mozes sad dobiti nesto kao JSL ili PES Edit patch,ali bolje je to nego da rucno u igri se jebavas),videcu da ti posaljem link kad proradi sajt pes gaming.

Ostali (a bice ih 100%)

NECE IZLAZITI JSL PATCH ZA PS2 , niti znamo kad niti ko , ako odradite slobodno okacite , ali zvanicno od strane edit tima isti nece izlaziti.
Za****te me prica ne znam da editujem,nisam ni ja znao,niko se naucen nije rodio.Google rodjaci pa ako ocete JSL,trazite alate pa se igrajte.Ja sam probao PES 2008 PS2 da nabudzim,al samo sam usrao 10 diskova.

brazzo19
10-16-2010, 10:19
Ma nije meni problem *****ati ni 20 dvd.ova ako treba recimo ako ne izadje pes 2011 sa ovim novim transferima da napravim da bude kako treba samo neznam kako jer stvarno mi se ne igra novi pes na ps2 ako budu stari transferi i sve isto ko sto su uradili za PC . Ako nije problem kad izadje novi pes za ps2 i nebudu transferi uradjeni a izadje neki option file ili patch da se mze ubacit u ps2 bez tih nekih air max flash kablova ili diskova ili sta vec molio bih te da mi ovdje ili preko msn.a objasnis kako da uradim nije problem ako treba i platit i bilo sta samo da se vec jednom naucim patchovati ps2 ko sto vi to radite sa pc.om

p.s nemoj mi samo govorit google posto sam nasao na par mjesta ali mi nista nije jasno pozzz

pravnikzarko
10-21-2010, 15:52
Msm da ce biti uradjeni vi transveri,jer cini mi se na pes 2009 za ps nisu bili svi transferi,a na ps2 su bili ako ne svi onda vecina!Mislim da ce gmaplay biti isti ali ne i grafika,idi na youtube i trazi msm da ima ps2,a ako nadjes neki patch za ps2 napravi post owde i obrnuto!

fon1985
11-03-2010, 11:50
da li neko ima option fille za pes 2011 ps2 posto nisu odradjeni svi tgransferi......nema recimo zlatana i robinja u milanu i slicno......Da li neko zna gde mogu da nadjem option file za ps2 2011...hvala puno....

pravnikzarko
11-04-2010, 18:10
Izaso pes 2011 za ps2?

brazzo19
11-04-2010, 21:29
Da izasao je

@fon nije problem naci option file prolem je kako ga ubaciti u ps2 a nemam onih air max drive kablova i kako se vec zovu :(

pravnikzarko
11-05-2010, 12:30
A gde moze da se skine?

fon1985
11-06-2010, 18:17
[QUOTE=brazzo19;717807]Da izasao je

ako mozes reci mi gde da nadjem pa cu pokusati da ubacim :) ako ti nije porblem....hvala

giga95
11-06-2010, 18:49
Ma sve sto vam je potrebno za ubacivanje OF u PES je jedan najobicniji USB i program Action Replay Max koji se moze naci na internetu.

superandrea
11-09-2010, 12:44
da li neko ima option fille za pes 2011 ps2 posto nisu odradjeni svi tgransferi......nema recimo zlatana i robinja u milanu i slicno......Da li neko zna gde mogu da nadjem option file za ps2 2011...hvala puno....

vidi OVU (http://www.pes-serbia.com/threads/16491-Patchevi-za-PES-2011-PS3-Xbox-PS2-PSP-i-Wii)temu imas link ;)

convict.zeBH
11-13-2010, 23:27
e da pitam ovo do sad sam citao i mislim da nigdje ne pise da li se i za ps2 edituje sve kao i za PC kad je patch u pitanju ili samo OF i kako da to ubacim za ps2 hvala unaprijed

koca013
12-07-2010, 16:23
jer moze neko da napravi uputstvo za ubacivanje peceva ili bar opcionih fajlova za pes11 na ps2,nadam se da ce neko pomoci oko ovoga jer smor je kad se skupi drustvo da picimo fucu a transferi stari....molim za pomoc

error_1205
12-07-2010, 17:48
moj uradak za sada:

download patch + OF (http://www.filefront.com/17551635/error_1205-PES2011-patch--OF-for-PS2.rar/)

i update Option File-a koji možeš koristiti kao samog

download (http://www.filefront.com/17570436/error_1205-OFupdate.rar/)

za ubacit patch imaš uputstvo u readme file-u, za ostale informacije google i drugi forumi (ja se koristim najviše meksičkim jer imaju najbolje informacije za ps2 editing- google translator mi radi 24/7).
za prebacit OF na memory card trebaš naći uputstvo kako napravit bin/cue file mog OF-a koji je u .max formatu. taj bin/cue jednostavno snimiš na CD (da, na cd, ne na dvd), ubaciš cd u ps2. otvori ti se jedan program, stišneš r1 na joypad-u, odabereš OF file koji se naziva besles5536OPT ili tako nešta(nemožeš pogriješit), stišneš trokut i OF ti se iskopira na MC s kojeg prije svega moraš obrisati stari OF jer ti se ovaj novi onda neće snimiti.
druga verzija ti je da negdje na netu nađeš program action replay max i snimiš ga na CD. to je software koji ti omogućava da prebacuješ save game file-ove svih igara s ps2 na pc i obrnuto.

ne mogu više pisati, samo ću svima dati jedan savjet- tko radi patch-eve i OF za PES, taj već dosta zna i godinama već radi i uči. nastojte pročitati puno poruka s različitih foruma, zato jer postoji bezbroj tutorijala i odgovori na skoro svako vaše pitanje. tek ako zapne, postavite konkretno pitanje, a ne "ja bih to, al ne znam, nacrtajte mi". većina preskoči taj post i nikad ne odgovori. zato, dajte si vremena i trudai probajte sami naučiti

koca013
12-07-2010, 21:44
ja sam skinuo taj armax ali sam ga narezo na dvd-cd i soni nije hteo da mi ucita cd,mozda je tu greska,valjda cu uspeti

jer treba taj armax da se otvori ili u iso formatu da se nareze na obican cd?

error_1205
12-08-2010, 14:51
ja sam skinuo taj armax ali sam ga narezo na dvd-cd i soni nije hteo da mi ucita cd,mozda je tu greska,valjda cu uspeti

jer treba taj armax da se otvori ili u iso formatu da se nareze na obican cd?

trebaš ići na opciju "burn image to cd" i odabrati taj iso file koji si skinuo i snimit na CD, kako sam napisao gore. CD, ne DVD!

=Leonidas=
02-08-2011, 17:43
Hteo sam nakon nekog vremena da pitam za konacan odgovor!
El ce se uraditi jsl za ps2 pes 2011?
Ako neko hoce i zna kako predlazem mu saradnju ja znam skoro sve oko 0_sounds-a a i naucio bih jos nesto pored toga..nek mi posalje pm sa msn-om da ga add pa da se tamo dogovorimo poooz