PDA

View Full Version : Nezadovolji igraci

Rune
10-06-2010, 03:59
Hm imam sledeci porblem, poceo sam sam da editujem klubove/igrace ubacujem ispravna imena/slike/ocene. Napravio par igraca, ubacio ih u klubove gde pripadaju. I sad zapoceo sam bio pre toga master ligu, potrazim jednog od igraca koje sam napravio i posto sam poceo vec master ligu on mi se pojavi neregistrovan/tj nema klub. Kupim jednog, ono zadovoljstvo mu na nuli bukvalno skorz prazno! U opisu pise has frosty relationship with the club ili tako nesto. I uvek ima strelicu na dole, i kao takav mi je beskoristan u utakmici. NIKAKO ne mogu da mu poboljsam zadovoljstvo, kad postignem neki znacajni uspeh kao osvajanje kupa i cetvrtina finala UEFA kupa poboljsa se malo, ali odmah posle sledece utakmice spadne na minimum. Napravio jos jednog da vidim sta ce da se desi, kupio ga - ista prica. Uvek strelica na dole, i zadovoljstvo na 0.

Jel ima neko neku ideju, ili moram da ih registrujem pa da pocnem iznova master ligu?

Rune
10-06-2010, 06:45
Nasao sam caku kako da budu "normalni" kad ih pokupite. Ako nekog interesuje. Kad sklopite ugovor sa njima prvi put, idite na release pa ih uzmite opet. Mada ne bih preporucivao ovo jer skroz moze da unisti master ligu, jer igrace sa ocenama 95 ili slicnim mozete da uzmete za nekih 100.000, i tako da primaju mizernu platu a da budu nerealno dobri.

Tony9
10-06-2010, 10:55
Nasao sam caku kako da budu "normalni" kad ih pokupite. Ako nekog interesuje. Kad sklopite ugovor sa njima prvi put, idite na release pa ih uzmite opet. Mada ne bih preporucivao ovo jer skroz moze da unisti master ligu, jer igrace sa ocenama 95 ili slicnim mozete da uzmete za nekih 100.000, i tako da primaju mizernu platu a da budu nerealno dobri.

Pa sto si rekao onda :D

GrobarPFC
10-06-2010, 11:09
kad oces nesto da radis izmeni,a ne pisi dupli post