PDA

View Full Version : PS3 Generalna diskusija

Milos
10-04-2010, 09:37
Ovde se moze diskutovati oko peceva i edita PES 2011 na PS3.Ako neko (a bice ih takvih da ne vidi koji je ovo podforum ) hoce da diskutuje nesto vezano oko same konzole,za to ima tema http://www.pes-serbia.com/threads/10252-Konzole.

Da otvorimo temu propisno :)

Najavljeni sledeci OF :

W.E.N.B. Option File (UK)
G.T.M Pro World OF (UK)
DFL OptionFile (EU)

a pominje se polako i edit slican onom kao sto je bio na PS2 (Samo za vlasnike Jailbreakovanih konzola) Bolloxmasta.Bice zanimljivo,a ako postoji i ovde neka zelja da se edituje (da napravimo JSL bilo bi lepo).

Stefan_BMW
10-05-2010, 16:19
Pozdrav svima,

Hteo bih da se nadovezem na ovu temu jer posedujem Playstation 3 (PS3) SLIM i najnoviji PES2011, pa me interesuje da li ce biti pech za PS3 sa celom Jelen Super Ligom?

Hvala na odgovoru.

Milos
10-05-2010, 23:45
Pozdrav Stefane,
90% peca nece biti,jer trebaju ljudi da se skupe da se to uradi.Ja cu pokusati da uradim port PC Option File kad izadje za PC (nadam se da nece ko prosle godine izaci pred kraj godine),a svaka pomoc je dobrodosla.

Druga prepreka (osim nemogucnosti lakog porta PC option file i nuznog rucnog editovanja iz same igre),moze biti da PS3 ima razlicite verzije igre (EU,UK i USA).Pretpostavljam da ti imas verziju sa nemackim (EU),a ljudi kod nas najvise igraju sa engleskim (UK).*****e je to sto OF EU ne radi na PES UK i obrnuto,tako da ako i bude izaslo izacice za UK verziju igre.

Ako bude nesto , okacicemo ovde :) A ako ti sam uradis pec,budi slobodan ovde da ga okacis :)

Stefan_BMW
10-06-2010, 21:02
Jeste ja imam nemacku verziju kao sto si rekao, posto se ja nebavim sa kompom nesto posebno niti igram ista na njemu (samo ga koristim za net) znam vise PS3, pa me je interesovali da li ce biti peca, ali kao sto si vec rekao 90% nece biti onda nema veze i hvala na informaciji! Inace ja da znam da napravim pech napravio bih ga sigurno :)

Ali hvala ti na informaciji.

romberg
10-08-2010, 00:05
Da li mogu dva igraca koja imaju razlicite verzije PES-a da igraju zajedno online? Npr. ja imam UK verziju, a moj drug US.

Milos
10-08-2010, 17:38
Uf brate mislim da ne mozete,probajte da napravite community pa da se tu nadjete,preko lobija tesko.

savkelav
10-08-2010, 17:54
Da li neko zna hoce li biti mozda da se skinu stadioni jna i marakana za ps3?

Milos
10-08-2010, 19:52
Nece

superandrea
10-12-2010, 17:18
Milose, izvini za spam - obrisi ovo kad procitas - brisi poruke u tvom inbox, ne mogu ljudi da ti salju PM.

Pozz

makki22
10-13-2010, 22:16
Kako da vidim koju verziju imam PES 11 na PS3, tj dal je UK, EU il US????

kreka
10-15-2010, 19:05
Ljudi sta je promenio ovaj novi patch sto je KONAMI izbacio, dakle ne onaj prvi nego drugi ?

Milos
10-16-2010, 09:40
Kako da vidim koju verziju imam PES 11 na PS3, tj dal je UK, EU il US????
Ako imas Nemacki imas EU,ako imas Engleski imas UK :P

na bocnoj strani igre pise :
BLES 01020 - UK
BLES 01022 - EU

Ljudi sta je promenio ovaj novi patch sto je KONAMI izbacio, dakle ne onaj prvi nego drugi ?

Version 1.01

On 30 September 2010, the first update for the PC, PS3, and Xbox 360 added three new features to the Online mode: Legends, Community, and Competition.
Version 1.02

On 12 October 2010, the update will include changes to the England national team kits and update various team rosters. Also while clubs that qualified for the Champions League Group Stages, will be added to the game’s dedicated mode. A number of team kits have also been updated in line with their current use, and four more licensed boots have been incorporated. The boots news is following:[13]
Boots
Nike CTR360 "Control"
Nike Mercurial Vapor Superfly II "Speed"
Nike T90 Laser III "Accuracy"
Nike Tiempo "Touch"

Note: One problem that arose was that the Republic of Ireland's kit changed to De Graafschap of Netherlands. Konami then released another update on 15 October to correct this mistake.

scorpions
10-16-2010, 18:33
Kako skinuti i instalirati patch za PS3?

kreka
10-17-2010, 06:49
Ako znas engleski, sve je lepo objasnjeno u topicu gde je patch koji hteo da skines. U kratkim crtama prebacis na USB i kopiras fajl po fajl tamo u saved directory (pre nego sto udjes u igru).

P.S. Mislim da mora ici preko USB-a posto PS3 nece da procita externe hard diskove ( bar moje nece :/ ).

Stefan_BMW
10-17-2010, 19:50
Ja uvek kad udjem u igricu "PES" me obavesti da imam noviju verziju da skinem.... Tako da nemoram da se bakcem sa USM-om.

scorpions
10-19-2010, 19:27
Kako da ubacim Patch na PS3

kreka
10-20-2010, 03:08
Ja uvek kad udjem u igricu "PES" me obavesti da imam noviju verziju da skinem.... Tako da nemoram da se bakcem sa USM-om.

Da ali to je Konami-ev oficijelni patch. Mi pricamo o patchevima koji dodaju Bundesligu npr itd...

Stefan_BMW
10-26-2010, 09:50
Da ali to je Konami-ev oficijelni patch. Mi pricamo o patchevima koji dodaju Bundesligu npr itd...

Da ja skidam originalni.... ali me interesuje ako se za PS3 pravi pech sa bundesligom da li ce biti i Jelen Super liga?

Milos
10-28-2010, 11:17
Kaki ste naredjali se BMW ovde :P

Rekoh ti ja veliki je to posao,ko ce da pravi JSL ? Nisu stranci toliko dokoni

Deki011
10-30-2010, 21:45
Negde sam procitao da postoji mogucnost da se skinu da kazem paketi sa sredjenim navijanjima za vecinu timova u PES-u, pa me interesuje da li je neko to uradio i je l' moze da mi objasni kako i eventualno postavi link?

Inace, pikam PES vec dosta godina, ukratko istina je da se i u ovom desavaju bagovi, ali niko ne moze da kaze da je bolji, a kamoli zanimljiviji od 2010. Mislim da je ovo dobar pravac u kome se krece...

Jos nesto, koliko sam shvatio, moguce je menjati kompletnu plejlistu pesama, a nije moguce npr. srediti prezimena nasoj reprezentaciji? Ispravite me ako gresim.

Hvala unapred.

makki22
11-06-2010, 09:47
e jel ima neki patch za verziju bles 01021 skino sam bio prvi patch a sad mi treba ovaj sa bundes ligom i ostalim klubovima :D

Бишке
11-06-2010, 14:54
e jel ima neki patch za verziju bles 01021 skino sam bio prvi patch a sad mi treba ovaj sa bundes ligom i ostalim klubovima :D
Imas patcha sa celom bundes ligom i partizanom,kao i sredjenim transferima. WENB patch.

kizabg
11-06-2010, 19:41
Negde sam procitao da postoji mogucnost da se skinu da kazem paketi sa sredjenim navijanjima za vecinu timova u PES-u, pa me interesuje da li je neko to uradio i je l' moze da mi objasni kako i eventualno postavi link?

Inace, pikam PES vec dosta godina, ukratko istina je da se i u ovom desavaju bagovi, ali niko ne moze da kaze da je bolji, a kamoli zanimljiviji od 2010. Mislim da je ovo dobar pravac u kome se krece...

Jos nesto, koliko sam shvatio, moguce je menjati kompletnu plejlistu pesama, a nije moguce npr. srediti prezimena nasoj reprezentaciji? Ispravite me ako gresim.

Hvala unapred.

Moze naravno velika prednost je u tome sto sonu koristi mp3 fajlove za navijanja tako da nemas probleme sa konverzijama. Skines fajl sa mp3 sa navijanjem za zeljeni klub napravis folder MUSIC na usb stick-u ili externom hdd-u kopiras mp3 fajlove koje si skinuo u taj folder priklucis hdd na soni u sonijevom meniju izaberes music pa usb stik ili hdd sta vec imas on ti ocita sta sve imas od muzike na njemu, izaberes mp3 file koji hoces ides na copu i kopiras na sonijev hdd. Kad to odradis udjes u pes 2011 ides na edit pa teams izaberes klub za koji hoces da ubacis navijanja i udjes u fan suport i za svaki klub ali bukvalno za svaki mozes da ubacis po 4 navijanja + navijanje kad padne gol+navijanje na kraju utakmice. Ja najcesce skidam sa you tjuba preko programa you tube to mp3/www.dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-YouTube-to-MP3-Converter.htm folder (http://www.pes-serbia.com/www.dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-YouTube-to-MP3-Converter.htm%20folder)
to bi ti bilo sad ako je malo pretrpano sve u ovom postu ovo mi je prvi tutorijal pa ako ti nesto nije jasno slobodno pitaj pozz.

serb4life
11-08-2010, 13:28
Kizo, ajde daj neki link ili okači navijanje za Zvezdu ako imaš?

superandrea
11-09-2010, 00:19

Hvala unapred.

Evo ti link za chant packove (za 2010 ali nema nikakve veze). Onda sledi Kizin tutorijal - jes da je sve peske ali tako je to sa PS3...
http://www.pes-patch.com/2009/10/pes-2010-ps3-chantpack-pes2010-by-luuk.html

A evo ti i moje objasnjenje za PES 2010 ali je sve isto i za ovaj:
Prvo se prebace pesme u MP3 formatu na PS3. Klasika - napravis folder sa svim chants koje oces (npr CHANTS PES 2011), stavis na USB stik i odes u meni za muziku na PS3. izaberes USB stik i kliknes trougao. Select All i prebacis sve chants na PS3 hard disk - kao kad prebacujes neki album.

Onda odes na PLAYLISTS, Create New Playlist i nazoves je KONAMI_PES.
BITNO JE da kada stavis ime ne pritisnes iza PES 'start' dugme da potvrdis nego pomeri kursor dva-tri mesta nazad i onda pritisni start. Ako pritisnes 'start' na kraju iza PES napravice se razmak i neces moci da pristupis chants iz PES 2010.

VAZNO je da mozes da ubacis samo 64 pesme u ovaj playlist jer ih toliko vidi PES2010 (JEL I PES 2011 vidi samo 64 pesme ???).

Onda u igrici idi na Edit Team, Support stance i biraj 8 chantova za tvoj tim ili koji god oces.

kizabg
11-10-2010, 17:54
Videcu da vecereras okacim kompletno sva navijanja sredjena po klubovima (tj stavicu link ka njima, ima za sve klubove za pes 2011 ukljucujuci i zvezdu)

kizabg
11-10-2010, 19:04
Evo kompletnih navijanja pa skinite sta vam treba http://forums.pesfan.com/showthread.php?t=234101

Evo nekoliko zvezdinih http://www.2shared.com/file/BvUomzZs/Navijanja.html pa ako nekom odgovara nek izvoli

serb4life
11-11-2010, 16:32
thx

superandrea
11-12-2010, 11:52
Evo kompletnih navijanja pa skinite sta vam treba http://forums.pesfan.com/showthread.php?t=234101

Evo nekoliko zvezdinih http://www.2shared.com/file/BvUomzZs/Navijanja.html pa ako nekom odgovara nek izvoli

Fala Kizo brate!!!

Nego: off topic:

sta bi ovo??? :crazy:
3104

Stefan_BMW
11-14-2010, 11:26
Kaki ste naredjali se BMW ovde :P

Rekoh ti ja veliki je to posao,ko ce da pravi JSL ? Nisu stranci toliko dokoni

hehehe pa BMW POWER :D
A jel ima nekih novosti o JSL, da li ce je neko praviti...

Stefan_BMW
11-14-2010, 11:27
Imas patcha sa celom bundes ligom i partizanom,kao i sredjenim transferima. WENB patch.

Gde ima to da se skine? I jel to za PS3? Ali meni treba verzija 01022

Milos
11-15-2010, 09:54
sta zna dete sta je 10 golova :D

Milos
11-15-2010, 09:56
rodjace evo ti za 22 patch :) http://www.pesgaming.com/showthread.php?t=80644

veleo88
11-18-2010, 13:52
Ljudi par pitanja!!
Skinuo sam tri patch-a za PS3 :
- DES patch ( navodno je sa bles 22)
- WENB patch ( dve verzije ) i za BLES 20 i BLES 21

E sada par pitanja, ako krenem da stavljam pogresan patch kako da vratim stare fajlove pa da probam s drugim ( da li da ih prvo back-up ujem i kako to da uradim )?
Sledeca stvar, kada radim sa Jbreak-ovanim sonijem koji ima PES 2011 (ima image nema disk kod sebe) dali mogu da odradim official update (da skinem nekako DLC 1.01) i ako ne mogu sa PS3 postoji li nacin da to uradim??

ova pitanja postavljam jer PS3 nije moj vec od ortaka, tako da nisam u stanju da isprobam sve ( bojim se s**bacu nesto )!!

Stefan_BMW
11-18-2010, 19:43
rodjace evo ti za 22 patch :) http://www.pesgaming.com/showthread.php?t=80644

E hvala sam par pitanja.
1. Koliklo sam shvatio ovde ima svi timovi?, i da li ima Partizan ili jos neko od nasih?
2. Kad skinem petch, njega mogu da ubacim preko USB-a?
3. Kad ubacim ovaj petch necu moci da igram preko neta?, i onda ne smem da skidam dalje oficijalne petcheve?

Jos jednom hvala na ovom linku :D

jevic989
12-07-2010, 10:32
Jel ima negde da se skine patch za PS3 vidim po raznim igraonicama da ima instaliran sa Partizanom i svim ekipama iz LS. Jel zna negde gde mogu da nadjem uputstvo i download.

dj90
12-07-2010, 17:10
Vidi u odeljku konzole

_MORRISON_
12-11-2010, 16:26
Zdravo, moze li mi iko reci da li postoji neki patch za PS3, PES 11, (verziju 1.02) sa uradjenim transferima i Bundes ligom...koji god patch da skinem samo mi popravi imena klubova i dresova, a transferi ostaju stari...

HVALA UNAPRIJED !!!

customiZer
12-11-2010, 19:06
http://www.pes-serbia.com/threads/16194-UK-G.T.M-Pro-World-OF

jevic989
12-11-2010, 21:43
Sve te patche-e sam probao i nijedan mi nije isao za rukom.
Jel moze neko ko ima PS3 da postavi link patcha i tutoriala koji valja...HVALA!!!

RL84
12-12-2010, 08:46
TREBA MI POMOC! IMAM SONY PLAYSTATION 3 i ORGINALNI PES2011. KAKO DA INSTALIRAM PATCH-ove?!
PS. UNAPRED ZAHVALAN!

RL84
12-18-2010, 12:19
Da li neko može da objasni meni kao i svim ostalim korisnicima PS3 kako ubaciti patch za pes 2011 i gde naci poslednju verziju???

Unapred hvala!!!

customiZer
12-18-2010, 13:34
Da li bi ti kao i svi ostali korisnici mogli da malo citate prije nego sto otvorite ovakvu temu?!

http://www.pes-serbia.com/threads/13830-Instaliranje-OF

a patch izaberi odavde http://www.pes-serbia.com/forums/203-Konzole

RL84
12-18-2010, 14:20
Hvala na pomoći!

RL84
12-18-2010, 18:00
postoji li neka jednostavnija varijanta ovog kopiranja (jedan po jedan fajl) sa flesa?!!!

d.Cleo^^
12-18-2010, 18:06
nema....to je jedna jedina varijanta...koju ja znam...:D :D ;)

RL84
12-20-2010, 16:04
Posoji li neka fora da se samo odrade transferi,bez dresova i ostalog?! Verovatno je krace?!

customiZer
12-20-2010, 19:56
Nadji OF i kopiraj samo njega.

RL84
12-21-2010, 14:35
Hvala!

RL84
12-21-2010, 15:30
Koji OF predlažete da se skine?!
PS. Okacite i link?!

error_1205
12-22-2010, 19:37
1. pogledajte na kutiji koju verziju igre imate (npr. BLES-01020 ili skraćeno bles20)
2. tražite po pes forumima OF za verziju igre koju imate
3. ako zapnete, pitajte onoga tko je napravio OF da vam pomogne

Road Runner
12-23-2010, 02:09
meni je za sada ovaj najbolji pec.
http://www.pes-serbia.com/threads/16319-W.E.N.B.-Option-File-PS3-Released!-(BLES-20)-UK

cashier77
12-29-2010, 18:21
Moze li mi neko pomoci koji patch da skinem, da ima bundes liga, ali imam BLES 021, znam proceduru, samo zna li neko koji je to patch ali 100% za ovu moju verziju ?

milan45
01-02-2011, 20:24
E ovako drugar mi ima PS3 I PES 2011.. AL nema net na soniju ,pa mu je verzija 1.00 .. Kako da mu nabacim oficijalne pecheve bez neta..offline..I koje sve treba da skinem?

Stefan_BMW
02-13-2011, 17:43
Ja imam nemacku verziju (BLES 01022) i nasao sam pech ali tamo pise 4 missing CL-Teams (on Switch 1, Bursaspor & Partizan also on Switch 2). E sad koliko sam ja odavde skapiro nema Partizana uopste, ako sam dobro skapiro. Ako ovde nema Partizana da li moze neko da mi da pech za nemacku verziju ali da ima Partizana! HVALA UNAPRED!!!!

Stefan_BMW
02-19-2011, 20:56
Instalirao sam neki patch i radi.... :D, ali iako sam nasao u fajlovima da postoji Partizan u igrici ga nema kao i ostali timovi koji fale iz CL. Ostalo Premier liga itd... radi bezprekorno, da li mozda neko zna zasto ne radi ostali timovi iz CL za BLES (01022)

Milos
02-20-2011, 10:11
ako si instalirao da radi onda je tu :) samo mozda nije u other teams nego negde drugde,tipa mesto we united i pes united

sasasony
03-04-2011, 15:16
Zdravo drugari jer moze jedna mala pomoc oko peca za ps3 tj zanima me dali ima jerovde nide nisam vide, samo ako moze mala pomoc da neko posalje link i ako neko ima mail od ljudi koji mogu da ubace slike na pes kao reklamu za svoju igraonicu? hvala unapred Poz..........

sasasony
03-04-2011, 15:19
prebacis fail na usb karticu i kopiras ga u save data ps3 i kad pokrenes igricu on ti trazi instalaciju za taj fila koji si ubacio, a reci ti meni dali imas mozda neki link gde da skinem pacth za ps3 i koje lige ima ja sam sam napravio transfere ali me zanima da ima jelen super liga i nasi stadionihvala i poz....

kreka
03-04-2011, 20:39
Kad god prebacim patch na usb, na PS3-u mi pise da nemam nijedan fajl na usb-u? Pomoc pls.

Бишке
03-17-2011, 11:19
Zna li neko kako da apdejtujem PES offline? Posto imam 3.55verziju,a sada trazi 3.60,na koju necu da apdejtujem konzolu iz dobro poznatih razloga :)

mariks
03-20-2011, 22:28
Posto sam odustao od verzije 21 (nikad vise necu da kupim pes original :( ) resio sam da skinem bles01020 ili bles01022. konkretno zanima me koja verzija je bolja za update i patcheve. Konkretno dvoumim se izmedju dva patcha

DFL http://www.pesgaming.com/showthread.php?t=79840

GTM http://www.freewebs.com/gtmproworld/

Pa ako neko imao iskustva neka kaze, bio bih mu zahvalan :D

mariks
03-21-2011, 01:26
Ako hoces da updateujes na 1.02 to ce ici bez problema sa bilo kojim fw, a ako hoces da skines neki DLC to tesko, jedino manuelno da nadjes na netu neki dlc fajl, prebacis u folder na hdd, pokrenes pes i instaliras dlc. Ja sam jednom tako uradio samo ne mogu sad da se setim sta sam skinuo. Javljam ako treba.

novosel_ane
03-24-2011, 09:19
Pozdrav svima!

Prije par mjeseci nabavio PS3, a prije par dana i PES2011. Do sad sam igrao PES samo na PS2 (još od ISS-a) i sad mi je sve nekako novo i čudno...

Pitanja koja me muče:

1. Jel se mora igrat na analogne palice? Teško mi se naviknut...

2. Užasno mi čudno mijenjat taktiku sa 'select' + određena tipka. Ovo mi totalno koma. Prije sam vrlo lako (na PS2) mogao napravit offside zamku, al trebalo je baš u pravom trenutku pritisnu L2 + određena tipka. Sad kad je to na Select moram pustit palac s kojim upravljam i pritisnut taj 'select'. Ovo me totalno izluđuje, jer dok namještam offside zamku nemam kotrole nad igračem (jerbo mi prst nije na palici). Jel se može ovo namjestit na L2 kao što je i prije bilo???

3. Kako se koristi 'CB overlap' taktika?? Čitam da je ovo super, al ne kužim kako se koristi. Stisnem i niš se ne desi... Negdje mora da griješim...

4. Dok igram na analogne palice ne mogu više onako kao prije radit one 'obične' driblinge. Npr. prije sam sa strelicama lijevo+desno napravio onaj korak u stranu. Ili, povlačenjem dva puta suprotno od igrača sam povukao loptu unazad (ovo mi je bilo super i ovo mi najviše fali). Sad sam izgubljen jer na ove analogne tipke ništa ne šljaka kako treba... Jednostavno neznam driblat. One finte koje su uveli su mi totalna i bezvezna šminka. Skroz nepotrebno i neiskoristivo.

5. Još jedan primjer... Na PES2011 na PS2 sam kod trčanja pritisnuo u trku dva puta prema naprijed (strelice) i onda si je igrač malo jače puknuo loptu ispred sebe kod vođenja. Sad kad igram na analogne tipke ovo više ne radi...

6. Ne kužim ono smanjenje ocjene igraća kad ga stavim na neki drugu poziciju. Npr. Amauri može igrat na SS i CF. Kad je na CF ocjena mu bude 80 i nešto. Kad ga stavim na SS (gdje inače volim da mi igra) ocjena mu bude 70 i nešto. E sad mi nije jasno dal to znači da su ukupne ocjene i mogućnosit igrača smanjene ako je recimo Amauri na SS umjesto na CF? Možete li malo pojasnit ovo...

7. Sad kad su uveli mogućnost držanja tipke za dodavanje ne znam dal još uvijek vrijedi ono 2×krug za nabacivanje u sredinu, 3×krug za nisko nabacivanje....

8: Penali!!!! Kako se izvode?? Pa prije pogodim slobodnjak nego penal, što definitivno nema smisla. Od 6 penala nisam ni jedan pogodio. Probao sam samo lagano stisnut tipku za pucanje bez diranja smjera (da je pukne po sredini) al lopta je otišla kao da je opalio Roberto Baggio, preko gola desno (?!). Kud desno nije mi jasno...

Eto za sad toliko. Nadam se da ne gnjavim. Hvala puno!

LP

izida
03-29-2011, 18:11
Koji patch moze da se instalira za PS3 verziju? U pitanju je kopija igre,jel moze oficijalni plus ovaj novi 7.0 dlc? Ako moze,kako se to instalira?

gandalf
03-30-2011, 15:17
http://www.pesgaming.com/forumdisplay.php?f=319
ovde imas brdo peceva za ps3.Kada dovnloudujes moras da ekstraktujes fajl.Potom napravis na flashu folder PS3,a u njemu napravis folder SAVEDATA.U savedata prebacis ceo pec.To nadjes na soniju i kopiras JEDAN PO JEDAN fajl.Da tako mora!Ne moze sve od jednom.

izida
03-30-2011, 17:23
A za svaku ligu posebno se ubacuje patch ili postoji neku ''univerzalni'' kao pesedit? Jel moze zvanican 1.03 i dlc 7.0 da se ubaci?

gandalf
03-31-2011, 13:59
E ****ga,DLC mozes da instaliras samo preko neta,tako da ako nemas net na soniju tesko da ces naci neki kvalitetan pec,jer svi noviji pecevi koji izlaze su kompatabilni samo sa najnovijim DLC-om.

superandrea
05-08-2011, 02:12
a kako bi bilo da neko okaci svoj OF sa novim DLCom? da i mi siroti mozemo da uzivamo u novom DLCu k'o ljudi ;-)

Ajd pa okacite svoj EDIT ili kako se vec zove fajl sa apdejtovanim DLCom.

Hfala unapred.

Milos
05-08-2011, 10:47
Ajmo da rascistimo nesto.Ako ste jailbreakovali konzolu mozete i vi na net :) samo ubodes LAN u PS3 i ne diras nista,igra sama skine update :) Fajl sa DLC ? Mozda moze da se izvadi preko nekog explorera,al ovde tesko da ce to da uradi

superandrea
05-17-2011, 10:44
Ajmo da rascistimo nesto.Ako ste jailbreakovali konzolu mozete i vi na net :) samo ubodes LAN u PS3 i ne diras nista,igra sama skine update :) Fajl sa DLC ? Mozda moze da se izvadi preko nekog explorera,al ovde tesko da ce to da uradi

Eh, bi ja, al nece da me prijavi na PSN, kaze moram da apdejtujem firmware, sto bash i ne bi nesto... ;-)
Imao sam onaj bypass za PSN, al izgleda da ne radi od kad su vratili PSN online.

Aj ako ima jos neki savet - a ja cu u medjuvremenu da probam - backupovao sam staru konzolu pa da prebacim to sve na ovu, valjda ce i DLC da prebaci.
Hfala!

Milos
05-17-2011, 22:06
Hakovali su bili PSN nije radio 23 dana , sad je nesto beta pusteno kao , pricekaj malo i probaj danas , sutra ... al izasao je 3.61 firmware , nemoj updateovati ako oces da ostanes hakabilan

superandrea
05-24-2011, 17:25
Hakovali su bili PSN nije radio 23 dana , sad je nesto beta pusteno kao , pricekaj malo i probaj danas , sutra ... al izasao je 3.61 firmware , nemoj updateovati ako oces da ostanes hakabilan
ma znam, pokvarenjaci ;-)))))

Ako neko zna gde ima da se skine poslednji DLC fajl bio bih mnogo zahvalan. Ima za PC, al gugi netje da ga nadje...
Hvala!!!

originals lll
06-03-2011, 07:41
koji je najbolji za konzole patch?

i trenutno iman cisti patch govori 1.00 verziju, i hti bi trenutno najbolji

superandrea
06-07-2011, 19:02
koji je najbolji za konzole patch?

i trenutno iman cisti patch govori 1.00 verziju, i hti bi trenutno najbolji

Probaj ovaj:
http://www.pes-patch.com/2011/01/pes-2011-patch-ps3-by-bolloxmasta.html
Super je patch, malo mi se ne svidjaju previse ikone u glavnom meniju, ali je ubacen komentar iz FIFA i mogu vam reci da je stvarno super!!! Jos mali minus - posto je ovo import iz XBOX verzije, neke stvari (kao npr taktika na ekranu) nisu 'trougao, kvadrat, krug, x) nego x y a b itd, ali nije toliko bitno. Eh da, igra mora da bude na PS3 hard disku da bi mogao da je patchujes, i da imas zadnji PES DLC (Konami update) da bi ti ovo radilo (da, provalio sam kako da apdejtujem DLC bez da idem ONLINE, ali moram da se prisetim kako - u stvari da nadjem linkove za apdejt ;-)

customiZer
06-07-2011, 21:23
ajde ako skontas napisi obavezno,
kod druga mi frka, on ima original PES ali nema neta na Sony-iju..

superandrea
06-18-2011, 23:19
ajde ako skontas napisi obavezno,
kod druga mi frka, on ima original PES ali nema neta na Sony-iju..

uuuu direktore, za tebe cu odma!!! Najjaci patch si imao za PES za PC, posle toga sam presao na soni ;-) Ajd odo da se podsetim i javljam!!!

EDIT:
tebra, evo ti malo izlistaj ovaj tread na forumu:
http://psx-scene.com/forums/f118/pes-2011-dlc-68591/index7.html
mislim da treba da se skine odatle ili odavde
http://psx-scene.com/forums/f180/pro-evolution-soccer-2011-dlc-75134/#post662831

ma, da vidi ovaj drugi link sve lepo objasnjeno ;-)

Aj pa javi da je proradilo. Ja sam posle toga patchovao sa Bolloxmasta patchom, dobar patch, FIFA komentari, malo mora da se apdejtuje transfer ali generalno je OK.

superandrea
06-22-2011, 15:49
Auuu,customizer, ja sam ti dao objasnjenje za verziju kad NE MOZES DA APDEJTUJES a IMAS net... JBG, najbolje da ponese Sony negde gde ima network, nakaci ga i skine samo apdejt. Jedino sto mora da se ima nalog za PS network, al to se napravi za chas.

Izvini ako ovo gore nije pomoglo, ali nek ortak razmisli o ideji da se odrekne networka koga ionako nema pa nek apdejtuje PS3 sa KMEAW CFW 3.55, ako nije na nekoj novijoj verziji oficijelnog softwarea. I ja imam original, al sam ga skinuo na HD pa direktno igram odande ;-)

Mika89
06-27-2011, 17:13
Nov sam na forumu,citao sam prethodne postove,ali nisam nasao sto me zanima.E sad da vas pitam,imam sony 3 i original PES 11,skinuo sam poslednji oficijalni apdejt iz igre.To su ja mislim zimski transferi.Meni trebaju dresovi, grbovi, lige i ostale stvari sto nosi pec.Da li ja to mogu da skinem direktno sa sony-a i kako da to odradim ako neko zna?Po mogucnosti da taj pec bude oficijalan, ako ne onda nema veze.Hvala.

tihi1204
07-19-2011, 14:40
Dobio sam PS3 pre nedelju dana, zanima me je l' mogu da igram kopije i kako, posto sam video da npr.mogu da se skinu igre za PS3,imam FIFU original,al' je bzvz. Hvala na pomoci,moze odg i na PM ili ovde, svejedno. EDIT: Zaboravio sam da naglasim jako mi se igra PES:D

makki22
07-21-2011, 11:54
E jel neko zna gde se moze daci dobar patch za bles-21 sa cska moskvom i da je kombatabilan sa data pack-om 7 ili jer se moze koristiti bles-20 na istoj verziji ??? :D

milan45
02-16-2012, 06:03
jel moze da se nakaci ps2 dzojstik na ps3? I koji adapter treba?

blackwhite
02-16-2012, 09:54
Ne moze,a za adapter ne znam,ako ima,onda moze

shandu urban
11-24-2012, 00:23
Tema je verovatno zaboravljena ali da ipak pitam, mozda me neko uputi na neki drugi forum...je l ima neki patch za pes 13 PS3?