PDA

View Full Version : Brazilska Liga!

marconi
10-24-2006, 22:11
Da li neko planira da napravi Brazilsku Ligu mislim bas mocno deluje pogotovo Flamengo, Fluminensi, Vasco de gama itd! Bilo bi dobro da neko napravi ako vec nema nista neshto vidjao da ima! a mogu reci da se tamo igra najbolji i najzanimljiviji fudbal~!

Pro_Evolution_Montenegro
10-24-2006, 22:13
Widi, da ti znash koliko treba wremena za swe to..Ne bi pitao..kao da mi imamo samo jedan posao,za ko ji smo placeni tj um ;) Nista licno,ali iskreno brate.. ;) pogledaj na neke druge sajtove.. ;)

Veliki_Brat
10-24-2006, 22:29
to ces pre naci na neko brazislkom forumu za pes :D

memento
10-25-2006, 11:17
Зар нема Ð‘Ñ€Ð°Ð·Ð¸à »ÑÐºÐµ лиге у оном АмериРºÃÂ°ÃÂ½ миксу?

karioka
10-25-2006, 13:14
Kad bismo pravili brazilsku ligu, onda ne bi trebali da izostavimo ni argentinsku ... i tako dodjemo do World Lige, sto i nije tako loshe ... :think:...
mada puno je to posla ... :sajkaca:

Alexxxa
10-25-2006, 13:53
Karioka ti bash nemash shta da radish. Samo bi da pravish patcheve.
Mislim da nema potrebe za PES5. Ali kada izadje shestica mozhe.
Za peticu mozhe sledeche: Da zamenimo sve i stavimo Argentinsku, Brazilsku, Americkhu, i josh neke dve van evropske, a u otheru da budu naj tmovi Evrope. E za to se slazhem.
Ali poshto u petak izlazi shestica ne verujem da che ostali to hyeti dakle da ili ne?

Pro_Evolution_Montenegro
10-25-2006, 14:16
Ljudi:
1.Uopshte nije poznato da li ce se PES6 moci editovati!
2.Da li vi znate da ljudi pored svega imaju i da uce skolu i sl!
3.Hajde prvo da probate sami da se uradi neshto..onda sve ide lakshe..tako smo svi mi ucili..radili..I NAUCILI.. ;)
4.NISTA LICNO!Vec goworim iz iskustva,jer se najbolje osjecash kada neshto SAM uradish..tako da...mislite o tome..sve najbolje alexxxa ;)

marconi
10-25-2006, 14:16
Fora je u tome sto je ovde bio lik iz Argentine i stavljao je dresove flamenga , vasca i drugih ekipa kao i boke, river palte pa zato i pitam! Licno bi hteo da odigram brazilsku ligu nego nasu kad igram sa nasima onda su to ili Zvezda Partizan ili Zvezda Ofka i slicno! Mada sad ce sestica pa mozemo da se bacimo na posao ja mogu da pomognem a licno bi hteo kad bi mogao da igram sa Dejanom Rambom Petkovicem ili Renatom! :) ne mora to da bude cela Brazilska liga ali ajmo da kazemo 5 top timova! Neki nasi, Argentinski kao Boca i River Plata, mozda koji meksicki kao Chivas Guvadelejara i slicni! Ajde momci sta kazete?

Pro_Evolution_Montenegro
10-25-2006, 14:31
Fora je u tome sto je ovde bio lik iz Argentine i stavljao je dresove flamenga , vasca i drugih ekipa kao i boke, river palte pa zato i pitam! Licno bi hteo da odigram brazilsku ligu nego nasu kad igram sa nasima onda su to ili Zvezda Partizan ili Zvezda Ofka i slicno! Mada sad ce sestica pa mozemo da se bacimo na posao ja mogu da pomognem a licno bi hteo kad bi mogao da igram sa Dejanom Rambom Petkovicem ili Renatom! :) ne mora to da bude cela Brazilska liga ali ajmo da kazemo 5 top timova! Neki nasi, Argentinski kao Boca i River Plata, mozda koji meksicki kao Chivas Guvadelejara i slicni! Ajde momci sta kazete?

Ne kazem ja nista loshe..ali to jemnogo posla..medjutim ako nadjesh igrace..onda moze biti ok ;) ali da sacekamo :6ica:

Alexxxa
10-25-2006, 14:49
Ljudi:
1.Uopshte nije poznato da li ce se PES6 moci editovati!
2.Da li vi znate da ljudi pored svega imaju i da uce skolu i sl!
3.Hajde prvo da probate sami da se uradi neshto..onda sve ide lakshe..tako smo svi mi ucili..radili..I NAUCILI.. ;)
4.NISTA LICNO!Vec goworim iz iskustva,jer se najbolje osjecash kada neshto SAM uradish..tako da...mislite o tome..sve najbolje alexxxa ;)

Pa ja i hochu, ali toliki patch ne mogu sam. Treba mi pomoch iskusnijih.

Ne kazem ja nista loshe..ali to jemnogo posla..medjutim ako nadjesh igrace..onda moze biti ok ;) ali da sacekamo :6ica:

Chijesh ti choveka da se PES6 mozhda uopshte noche mochi editovati.
Aj onda zsi zainteresovani da se jave da napravimo taj Argentina, Brazil Liga patch. Moze i Americkha.