PDA

View Full Version : Izlazenje iz igrice prilikom ucitavanja nekog sacuvanog dobrog gola POMOC

woolfRSN
08-08-2010, 13:16
kada hocu da ucitam neki lep gol sto sam sacuvao izadje mi iz igrice da li zna neko u cemu je problem... hvala unapred PS. otvorio sam novu temu zato sto sam siguran da nisam jedini okji im aovaj problem :bored: nikako nmg da skontam u cemu je fazon :wall: :wall: :wall:

Stevan
08-08-2010, 14:09
ne znam stvarno sta moze da bude problem ali neka je tema posto vidim da te stvarno nervira,ali gledaj da ne otvaras teme zboj jednog pitanja,takodje i ne ocekuj uvek da ti odgovore vrlo brzo,nema toliko ljudi u ovom delu foruma a mozda i niko ne zna

Рембрант
08-08-2010, 14:37
Пробај овако. Прво, сачувај те голове. Друго, реинсталирај ПЕС, па врати те снимљене голове у исти фолдер. Треће, пробај да сачуваш било коју ствар у току текме, па пробај да то отвориш. Ако хоће, онда су нешто ови претходни фајлови (голови) нешто сјебани. Ако неће ни то да се отвори, онда стварно не знам у чему је проблем.

woolfRSN
08-08-2010, 21:46
пробај овако. прво, сачувај те голове. друго, реинсталирај пес, па врати те снимљене голове у исти фолдер. треће, пробај да сачуваш било коју ствар у току текме, па пробај да то отвориш. ако хоће, онда су нешто ови претходни фајлови (голови) нешто сјебани. ако неће ни то да се отвори, онда стварно не знам у чему је проблем. hvala brate uspelo je car sii

ja sam bre svasta pokusavao reinstalirao pes 10 puta brisao sve golove cackao po save folderima a nikako da se setim ovoga hvala jos jednom

adminima predlazem da ostave temu jer mozda ce ovo jos nekome trebati...