PDA

View Full Version : Eredivisie rules! - prijave (subota, 17.jul; 19h)

Kazuki Ito
07-16-2010, 18:25
Kepa, kao pobednik prethodnog turnira, odlučio je da tematika predstojećeg turnira bude igranje samo sa klubovima iz holandske lige, s tim što nije dozvoljeno birati Ajax, PSV i Feyenord. Mislimo da ta 3 tima ipak odskaču od ostalih timova u ligi.

Znači, dozvoljeni timovi za biranje su: Den Haag, Az Alkmar, Groningen, Heerenveen, Heracles, NAC Breda, N.E.C Nijmegen, Roda JC, Sparta, Twente, Utrecht, Vitesse, VVV-Venlo, RKC Waalwijk, Willem II

Turnir će sačinjavati 8 timova/igrača, igra se odmah knockout sistem (četvrtfinale). U svim fazama takmičenja igraju se dvomeči, osim u finalnoj utakmici, i utakmici za 3.mesto, kad se igra samo jedna utakmica sa nameštenim produžecima i penalima

Pravila dvomeča su ista kao za kup takmičenje:
*Igraju se dve utakmice i racuna se gol u gostima. U slucaju nerešenog ishoda nakon obe utakmice, igra se treca na terenu one ekipa koja je bila domacin u drugoj utakmici (prakticno, produžetak druge utakmice). "Trecu" utakmicu nameštate na 5 min + penali. Vazno je zapamtiti da se ona broji kao produžetak (gol u gostima važi i u produžetku)

Prijave kreću u subotu (17.jul) u 19h, i prvih 8 igrača koji se prijave učestvuju. Prilikom prijave odmah se bira i klub.
Turnir se održava u ponedeljak (19.jul) sa početkom od 20h.

Predviđeno je da se sve odigra tog dana, a ako slučajno ne stignu svi, krajnji rok je utorak (20.jul). Mole se svi da pre prijava pročitaju pravilnik i koncept turnira, naročito eventualni novi takmičari http://www.pes-serbia.com/threads/14086-Koncept-i-pravilnik-online-turnira-%28obavezno-za-sve-u%C4%8Desnike!%29 (http://www.pes-serbia.com/threads/14086-Koncept-i-pravilnik-online-turnira-%28obavezno-za-sve-u%C4%8Desnike%21%29)

Parametri utakmica:
Match level: Top player
Trajanje utakmice: 10 min.
Injuries: YES
Extra time: NO (osim u finalnoj i utakmici za 3.mesto)
PK: NO (osim u finalnoj i utakmici za 3.mesto)
Max. no. of substitution: 3
Condition/raspoloženje igraca: Random
Weather/vremenski uslovi: Random
Season/godišnje doba: Random
Time/doba dana: po želji domacina/host-a
Stadium/izbor stadiona: po želji domacina/host-a
Vremenski rok za nameštanje formacije: Long

E sad, od ovog turnira uvodimo jednu prilično veliku novinu, i u neku ruku to će biti priprema/vežba za novo pravilo u Kazuki Ito ligi od sledeće sezone. Radi se o obaveznom uzimanju SS (screen shot) kartona i beleženju istih, kao i beleženje eventualnih povreda igrača. Detaljnije objašnenje za koji minut u sledećem postu.

Prijavljeni takmičari:
1. Internacional 1 - Twente
2. Mirchell - Az alkmar
3. Tillinho - Hereenveen
4. Juznifront - NAC Breda
5. Kepakg - Groningen
6. Strippy - Utrecht
7. Nediljko - Willem II
8. Kostavth - Vitesse
--------------------------------

Kazuki Ito
07-16-2010, 19:13
Dakle, pored obaveznog ostavljanja SS meč detalja, na ovom turniru bićete u obavezi prvo da uzmete SS kartona na kraju meča, a nakon toga i da sami upišete igrače koji su u prethodnoj utakmicu dobili kartone, po obrascu koji ćemo vam ovde prikazati. Igrač sa parnim žutim ili crvenim kartonom, ili u slučaju povrede, moraće da pauzira sledeću utakmicu. Ovako to treba da izgleda: U temi gde ćete upisivati izveštaje i rezultate utakmica ovog turnira (otvoriće se nakon završenih prijava), pored slike meč detalja, ostavljaće te i sliku kartona, bez obzira da li ste dobili karton ili ne. Dalje, po sledećem obrascu upisivaćete igrače koji su dobili kartone, ili su povređeni u prethodno odigranoj utakmici, i samim tim biće suspendovani za sledeći meč. Ovo su primeri kako da beležite sve to:

četvrtfinale (1.utakmica):
Kartoni: Jo, Kaider Keita; Povrede: / Pazuira sledeću utakmicu: /

četvrtfinale (2.utakmica):
Kartoni: Kaider Keita; Povrede: Elano; Pauzira sledeću utakmicu: Kaider Keita, Elano

polufinale (1.utakmica):
Kartoni: Loovens; Povrede: Crosas, Maloney; Pauzira sledeću utakmicu: Loovens, Crosas, Maloney
...

Primetili ste da su neki igrači boldovani/podebljani, a neki nisu. Boldujete/podebljavate igrača u slučaju da je dobio crveni karton, dok u varijanti kad je standardno napisano (nepodebljano) znači da je dobio žuti karton. Crveni karton automatski suspenduje tog igrača za sledeću utakmicu, kao i parni žuti karton i povreda. Proveraćemo detaljno da li ste sve ovo dobro upisivali, pa ako naiđemo na grešku biće vam skrenuta pažnja. Zadatak svakog igrača pre utakmice sa protivnikom biće da pogleda koji protivnikov igrač je eventualno suspendovan, i onda ako primeti da je protivnik ipak ubacio tog igrača u igru, zabeleži to snimkom/Screen shot (najlakše Frapsom), postavi na forum, i taj takmičar koji je eventualno ubacio u igru suspendovanog igrača će biti kažnjen pisanjem poraza od 3-0. Biće još reči o ovome posle prijava, a vi slobodno možete postavljati pitanja oko stvari koje vam nisu jasne.

Бишке
07-17-2010, 09:09
Evo mene:crazy:
Twente :yes:

Kazuki Ito
07-17-2010, 09:55
Biške Biške, nisi pažljivo pročitao :). Prijave kreću danas od 19h

Бишке
07-17-2010, 11:34
MOja greska.Izvanjavam se,bio sam sanjiv :D

maxicro
07-17-2010, 12:58
Ja bih igrao ali poslije 19h nisam kod kuce!!!Ako netko moze da me prijavi u to vrijeme bio bi mu zahvalan a klub nije bitan.Hvala u naprijed:)

Kazuki Ito
07-17-2010, 14:24
Pa zamoli nekog privatnom porukom da te prijavi. Bilo bi ok da taj nema nameru da učestvuje, jer je malo glupo da jedan igrač prijavljuje više njih, s obzirom da je ovo turnir za samo 8 igrača. Ne bi bilo fer prema drugima.

internacional 1
07-17-2010, 18:00
Twente

Mirchell
Az Allkmar

tillinho77
herenveen

AnF1elD
07-17-2010, 18:01
HERENVEN!!!
Ma daj sta radite jbt,obriste post pa piste drugi,sta birate 5 kluba odjednom!

Sta sad ja sam izabrao hereven,a Tillinho im dva posta sa dva razlicita kluba!!!

Juznifront
07-17-2010, 18:01
Prijava - NAC Breda

tillinho77
07-17-2010, 18:05
ispricavam se twente je zauzet pa sam upisao herenven i prije tebe sto znaci da je moj! samo kako da obrisem post jbt ne vidim dugme.

AnF1elD
07-17-2010, 18:08
Najbolje bi bilo da si ispisao sve klubove odjednom,pa onda da uzmes onaj koji ti ostane,i onda bi rekao "pa jbg pre tebe sam"!?

Mirchel je lepo kad je video da je klub koji je birao zauzet pa je obrisao taj post i izabrao drugi!

AnF1elD
07-17-2010, 18:11
Ma za**** biranje kluba,samo si me iznervirao pisanjem dva posta odjednom. Da nisi napisao drugi post za redom gde si satvio herenven ja bih ga birao pre tebe...

Kepa
07-17-2010, 18:17
Groningen.

Strippy
07-17-2010, 18:53
NAC Breda

internacional 1
07-17-2010, 19:01
Stripy juzni front je uzeo nac bredu

nediljko
07-17-2010, 22:24
/Willem II/ sad me zanima posto ja jos nisam nista igra ni kazuki ito ligu ni turnire ocu se ja moc prijavit
odmah krecem na pripreme(oprostite sto sam zamjenio wiilem za uterchet prevario sam se )

Visnja
07-18-2010, 00:50
rkc

question
07-18-2010, 16:41
Heracles

Strippy
07-18-2010, 19:32
Stripy juzni front je uzeo nac bredu

Jbg-a, izvinjavam se nisam lepo pogledao. Ništa, onda ću Utrecht

Miksakralj
07-18-2010, 21:42
az

maremas
07-18-2010, 21:44
Vec je biran.

Visnja
07-19-2010, 15:23
ja se izvinjavam ali veceras necu biti tu do 23:00 tako da mislim da necu moci igrati pa nek udje zamena

Kazuki Ito
07-19-2010, 17:43
Ok, imamo 8 prijava (Višnja odustala). Bilo bi ok da se prijavi još neko, kako bi imali makar rezervu ili dve, u slučaju da još neko odustane. Na turniru učestvuju: Internacional1, Mirchell, Tillinho, Juznifornt, Kepakg, Strippy, Nediljko i Question.

Turnir počinje danas, tačno u 20:00h. Svi neka u to vreme budu u BPL sobi na PesLauncheru. Nemojte kasniti!

Upravo je obavljen i žreb tj. parovi četvrtfinala. Mirchell vrteo loptice, a Strippy čitao parove :D.

Sve je ubačeno u tabele, pa možete pogledati s kim ste se uparili. Izvolite link http://www.balkan-gaming.net/bpl/control.php?1&competitionid=213

Nadamo se da je svima jasna procedura oko beleženja kartona i povreda. Ako nije pitajte dok ne krene turnir. Za koji minut biće otvorena tema gde ćete upisivati rezultate odigranih utakmica, ostavljati obavezne SS (screen shot) meč detalja i kartona.

question
07-19-2010, 19:10
samo da se izvinem necu moci igrati :(:(:(:( idem na more za pola sata

Juznifront
07-19-2010, 19:16
Ljudi, izvinjavam se, imam neocekivane goste, mogu igrati tek od 21.00 . Hvala na razumevanju. Ako ne mozete da cekate, ubacite rezerve... Izvinjavam se jos jednom... POz....

nediljko
07-19-2010, 19:26
meni je problemsa maitance i strippy odgovori mi sto prije na pitanje sto sam ti postavio na pm!

Kazuki Ito
07-19-2010, 19:37
S obzirom da su trenutno radovi na online serverima, turnir se odlaže za sutra (utorak, 20.jul, 20h).

Question je iznenada odustao, tako da je ostalo upražnjeno još jedno mesto. Poželjno je da se prijavi i još par ljudi, koji bi bili rezerve za sutrašnji turnir.

Kostavth
07-19-2010, 19:49
Vitesse

Juznifront
07-20-2010, 18:56
Ja ne mogu da se ulogujem u BPL sobu... Da li ce biti napravljena posebna soba za ovaj turnir?

EDIT: Uspeo sam.

nediljko
07-20-2010, 18:58
koja je sifra od bpl sobe

BooQy
07-20-2010, 21:20
321