PDA

View Full Version : BH Liga Patch

jalebvb9
05-03-2006, 21:57
Posto ovakav kvalitetan patch ne postoji odlucio sam da pokrenem nesto kako bi se ovakav patch napravio.Svi zainteresovani nek se jave na mail ajdinj@bih.net.ba da se dogovorimo za dalje.Nadam se da ce biti zainteresovanih.

samo-partizan
05-04-2006, 20:44
Neznam zasto bi bili zainteresovani za takav patch.Najbolje da radimo i HNL Patch kad vec radima svima redom :rolleyes:

jalebvb9
05-04-2006, 22:00
Zato sto sam ja iz Bosne.

imported_metallica2
05-04-2006, 22:45
I ja sam iz Bosne i mozda ne bi bilo lose da to radimo,ali kad pomislim na kvalitet fudbala u BiH ligi...Ako bas negdje bude zapelo pomoci cu!!!

Partizanovac ti se ovde nista ne pitas razligu,ako hoces pomozi ako ne onda...

Pro_Evolution_Montenegro
05-05-2006, 07:03
Ja lično mislim da vahsa liga nije kvaliteta kao nash..ali kako hocete(bez uvrede)..Meni je sve isto..ja cu pomoći koliko znam :)

darkado
05-05-2006, 08:50
ja bih pomogao

Pro_Evolution_Montenegro
05-05-2006, 12:51
kaĂ…Âľite shta treba..pa ce se ja mislim svako potruduiti da učini koliko moĂ…Âľe :)

rodjo
05-05-2006, 14:56
Mozda i ja dam svoj doprinos. Da vec pocnem:
-jedan komplet reklama: http://pesoholichari.com/forums/index.php?topic=58.msg3486#msg3486
- dva kompleta transparenata (Zrinjski, Borac-BL): http://pesoholichari.com/forums/index.php?topic=20.msg2176#msg2176
Napravijo bi jos koji transparent samo vrlo malo znam o BIH fudbalu, ako mi bude sta trebalo pitacu ovde

Misko
05-05-2006, 15:06
Evo ja sam raspolozen za sve sto treba..........
Spojivemo oba kasnije pa ce biti i nasa i bosanska......
Kolko ima klubova u bosni

jalebvb9
05-05-2006, 15:23
U bosni ima 18 ekipa,ali se ne moraju svi napraviti.Najteze je za dresove.

rodjo
05-05-2006, 19:56
Evo ja sam raspolozen za sve sto treba..........
Spojivemo oba kasnije pa ce biti i nasa i bosanska......
Kolko ima klubova u bosni

Ja bih svejedno da se kasnije, a moze i sada,Ă‚Â* napravi taj balkan patch kako treba. Mislim, da bi bilo bolje da tu bude 20-ak, ili cak 24 kluba iz svih bivših YU republika. Tako bi se moglo igrati ML sa "nasim" klubovima, koji bi popunili tako prvu, kao i drugu ligu. Valjda je @dani12o82 poceo vec sa tim projektom, samo sto ja ne vidim da se ista radi po tom pitanju. Eto, ja sam bas sada napravijo 4 slovenska tima, uzmemo nekoliko klubova iz MSL patcha, pitamo hrvate za par njihovih, evo dosla je ideja i za bosanske, napravi se jos recimo Vardar, i patch gotov. Sta vi mislite?

zdenisa
05-05-2006, 20:56
dobra ideja rodjo!

jalebvb9
05-05-2006, 21:27
Koliko bi nilo BH klubova.Hajd da napravimo nesto.Ja sam zagrijan.

imported_metallica2
05-05-2006, 23:11
Pa ovako trebalo bi ubaciti poznatije,moj je predlog borac bl,zeljo,sarajevo,celik,leotar,a mogao bi i siroki trenutno je najbolji,to bi bilo to mozda samo i zaboravio nekoga posto sam malo cugnuo :MrGreen:

rodjo
05-06-2006, 09:22
Sad sam na poslu. Kad stignem kuci, napisacu kako sam ja zamislijo ovaj projekat. Za sebe vec pravim neki slican patch, tako da u OF-u imam vec puno toga napravljeno...

jalebvb9
05-06-2006, 10:00
Ja sam spreman.Ja imam vec napravljen N.K.Celik sto sam za sebe pravio,samo prebaciti u drugi option file .Najgori su dresove jer sam tantuz sto se njih tice.Ali vidio sam King Bosna je napravio neke dresove bosanskih klubova.Hajd @rodjo kad stignes kuci napisi sta,kako....I da bude Bosanska reprezentacija.

King_Bosna
05-06-2006, 10:31
vidjet cu i ja neke stvari da uploadujem !ali ne bi da pravim dresove i to,mogo bi malo grafike da pravim i nista dalje

darkado
05-06-2006, 10:56
jale potpis ti je carski

rodjo
05-06-2006, 15:10
U mom OF-u imam dodato:
- Bosnia (umesto Latvie)
- Rijeka (umesto AC Ajaccio-FRA)
- Crvena Zvezda (umesto AC Monaco-FRA, koji je prebacen gde je bio RC Lens-FRA)
- Zeta (umesto Le Mans-FRA)
- Partizan (umesto Lyon-FRA, koji je prebacen gde je bio AS Nancy-FRA)
- Vozdovac (umesto FC Metz-FRA)
- Vojvodina (umesto Stade Rennais FC-FRA)
- Domzale (umesto AS Saint-Etienne-FRA)
- Varteks (umesto FC Soushaux-FRA)
- Osijek (umesto RC Strasbourg-FRA)
- Maribor P.L. (umesto FC Toulouse-FRA)
- Zeljeznicar (umesto ES Troyes-FRA)
- HIT Gorica (umesto Besiktas JK-Rest Of The World)
- Buducnost PG (umesto Club Brugge-Rest Of The World)
- FC Anet Koper (umesto Fenerbahce SK-Rest Of The World)
- OFK Beograd (umesto RCS Anderlecht-Rest Of The World)
- Sarajevo (umesto AC Sparta Praha-Rest Of The World)
- Hajduk Split (umesto Sao Paulo-Rest Of The World)
- Dinamo Zagreb (umesto WE United-Rest Of The World)
Slovenske timove sam ja pravijo tako da nema problema za dozvolu koriscenja ovh timova :MrGreen:. SCG timove sam uzeo sa "MSL Patcha" tako da mislim da i za njih nema problema. Hrvatski su uzeti sa "CROPES 1.HNL Ozujsko Patch" tako da bi za njih trebali pitati na CRO Pesu. Za Sarajevo i Zeljeznicar su ubaceni samo grbovi+ dresovi za kitserver, a igrace sam pustio od onih original klubova, jer nemam pojmaĂ‚Â* ko i kako igra za SA i Zelju (te prave igrace bi neko trebao da uradi). Reprezentacija BIH je uzeta sa "Balkan Patcha by Pesoholichari" tako da i za nju nije problem. Vodio sam racuna, da u tom OF-u ne pravim duple igrace i da one iz originalnih klubova, koji igraju u nekoj reprezentaciji ne editujem, da se ne bi desilo da naprimer u Urugvajskoj reprezentaciji nadjete recimo Zigica i slicno.Ocene igraca slovenskih timova sam pravijo na osnovu Excel konvertora, koji konvertuje ocene igraca sa Football Managera 2006 u PES5. Tako su valjda pravljeni i igraci sa SCG timova. Ali, kao i obicno, ne moze da bude sve tako lako i lepo, jer u FM 2006 ima samo slovenska i SCG liga, a lige BIH, Hrvatske i Makedonije nema i samim tim nema ni klubova , ni njihovih igraca. Ocene igraca hrvatskih klubova valjda nisu dobro napravljene, pa bi bilo dobro pitati na CRO PES forumu da li je neko to popravijo. Gore sam nabrojao 5 srpskih, 5 hrvatskih, 4 slovenska, 2 crnogorska, i 2 bosanska tima. To je zajedno 18 timova. Ja predlazem, da se napravi 24 tima, da se moze u Master ligi napuniti citavu 1. i 2. ligu u kojoj igras sa balkan timovima. Sad vi kazite koje klubove treba dodati (ja predlazem Vardar kao makedonskog predstavnika u patchu) i na posao. Za gore navedene timove imam vec dresove, transparente, grbove, igrace SLO i SCG timova. Timove nisam sve stavljao u jednu ligu iz prakticnih razloga, kao recimo da za svaki klub nadjem odgovarajuce mesto, sto se tice boje navijaca u defaultu, jer kad se menjaju te boje onda imamo problema sa transparentima (@misko vec zna). Vodio sam racuna, da klubovi nekadasnje "velike cetvorke (Zvezda Dinamo, Partizan, Hajduk)" imaju svoje slotove za navijace. Jedno mesto sa navijackim slotovima je jos slobodno (WE united). Predlazem da tu stavimo jedan bosanski klub. Najpoznatija su Sarajevo i Zeljo pa vi odlucite koji cemo da stavimo na to mesto. UmestoĂ‚Â* onaj francuski logo za ligu trebali bi ubaciti neki drugi, u stilu pesoholichara i da se zove, sta ja znam, pesoholichari liga naprimer(jer u toj ligi ima i francuskih timova mislim da ne bi se mogla zvati balkan liga). Ko se bavi sa facama neka preuzme taj deo posla. Trebalo bi jos praviti one slike za meni i slicno, muziku, i sta ja znam jos...
Imam predlog za meni i muziku: Jer ce taj patch sastavljati klubovi iz republika bivse YU, to znaci da bi svako od tih naroda imao svoje predloge za slike i muziku, neka svako napravi svoj "update" za te stvari, da ne dodje do nepotrebne svadje :MrGreen: (ja sam jbg YU nostalgicar i znam otprilike kako ce to kod mene izgledati). Uh, dosta za sada pisanja, vec mi se vrti... :MrGreen:

samo-partizan
05-06-2006, 16:02
Ajde da pravimo i HNL.Ima li zainteresovanih?

imported_metallica2
05-06-2006, 17:44
BOLEST NE BIRA BOLEST SAMA DOLAZI,dobar ti je potpis.U potpunosti se moze primjeniti u tvom slucaju!

Hrvati su vec napravili sami sebi svoj patch :MrGreen: :MrGreen: :MrGreen: :evil: :evil: :evil:

_shone_
05-06-2006, 17:55
Mrzis parazite??? :P

zdenisa
05-06-2006, 18:26
HNL patch je vec napravljen pa mislim da nema potrebe opet to praviti!
ova rodjina ideja mi se svidja i podrzavam ju!

samo-partizan
05-06-2006, 18:36
Znam ja za taj HNL PATCH video sam na njihovom sajtu jos 25.03.2006.Dok smo mi pravili zajednicku ligu(totalna glupost)oni su lepo sebi napravili svoju ligu i boli ih ***** za sve ostale.ne samo taj patch nego su i pre nas ovog sajta objavili full kitserver ono sto je neko najavljivao da ce biti ovde.

darkado
05-06-2006, 19:13
ako si tolki tantuz da ni kitserver ne znas sebi da napravis, mozda ne bi ni treba da editujes pes

tarantula
05-06-2006, 19:47
ako si tolki tantuz da ni kitserver ne znas sebi da napravis, mozda ne bi ni treba da editujes pes

Slazem se.

imported_metallica2
05-06-2006, 21:10
Mrzim ih treba ih izmasakrirati :8 :evil:

samo-partizan
05-06-2006, 21:23
Napravite kad ste se dali u pravljenje i albansku ligu.Jako ce vam biti zahvalni braca albanci :MrGreen:

_shone_
05-06-2006, 22:32
Javljam se da napravim Tiranu :MrGreen:

jalebvb9
05-06-2006, 23:12
Pa moze se napraviti svih 24 kluba.Ja cu praviti Celik sto bi bio 3 klub iz BH.I javljam ze za face samo recite sta,koga...

Misko
05-07-2006, 16:33
Rodjo aj na private posalji taj of imam ja dosta dresova uradjenih.......

rodjo
05-07-2006, 18:32
Pa moze se napraviti svih 24 kluba.Ja cu praviti Celik sto bi bio 3 klub iz BH.I javljam ze za face samo recite sta,koga...

Dobro, posalji na priv OF sa Celikom kad zavrsis. A face mozes koju hoces. Nego ima vec nekih faca napravljenih u BP i u drugim patchevima, samo sto se sa tim nisam jos bavio, pa ako neko moze da skupi te face za ovaj patch. @zdenisa ti bi mogao da sredis OF sa prepravljenim ocenama igraca hrvatskih klubova, ako mozes.

zdenisa
05-08-2006, 08:33
popravio sam of, poslao sam ti na pm!
eh da te pitam za dresove cro klubova! dali ces li koristiti dresove iz hnl patcha jer ako budes moramo pitati na cropesu i ja se javljam da pitam!

rodjo
05-08-2006, 14:07
Vazi, tako sam i mislijo.

jalebvb9
05-08-2006, 21:51
@rodjo poslao sam ti of file na pm.
Ako treba koji dres evo skidam tutorial pa mogu napraviti nesto.

Misko
05-08-2006, 21:56
Nesekiraj se za dresoce to je najmanji problem.......

jalebvb9
05-08-2006, 22:23
OK.

rodjo
05-08-2006, 22:47
Sutra cu pogledati ove OF-ove jer sam kasno stigao kuci. ****ga, zivim na moru , pocelo je toplo vreme, pive se piju, itd... :MrGreen:

rodjo
05-09-2006, 22:59
Celik:
http://www2.shrani.si/files/celik512059.png

darkado
05-10-2006, 08:32
hahaha...josip broz celik...dobra fora...svaka cast rodjo

jalebvb9
05-10-2006, 10:57
Dobre su zastave.Imam i ja nesto.Stavicu veceras.Sada moram u skolu.

jalebvb9
05-10-2006, 23:04
Evo dresovi Celika
http://www.slibe.com/image/325a2ac3-Celik_Domaci_JPG/
http://www.slibe.com/image/5545be30-Celik_Domaci_gol/
http://www.slibe.com/image/41420255-Celik_Neutralni_/
Ovi sto pise neutralni su najpoznatiji i njih bi trebalo staviti kao domace,a bijeli gostujuci.Samo ima problem sto nisam probao dresove u igri pa ne znam da li je sve OK.

imported_F50+
05-13-2006, 20:44
:Pvozdra ljudi ja sam novi ovdje i svida mi se ova vasa tema zelim pomoci samo recite sta treba

rodjo
05-14-2006, 00:16
Pogledaj ovde, otvoren je podforum na temu Balkan League Patch: http://pesoholichari.com/forums/index.php?board=15.0 :azn: