PDA

View Full Version : [World Cup Inđija] Parovi i rezultati turnira WC 2010 Fudbal fest Indjija

zexsim
07-03-2010, 23:54
OVDE ĆE BITI OBJAVLJENO SVE U VEZI RASPOREDA IGRANJA UTAKMICA I REZULTATA

EVENTUALNE PROMENE TERMINA ODIGRAVANJA ĆE BITI BLAGOVREMENO AŽURIRANE

http://img85.imageshack.us/img85/3048/pesturnir1.th.jpg (http://img85.imageshack.us/i/pesturnir1.jpg/) http://img28.imageshack.us/img28/7622/rasporedpesturnirprevie.th.jpg (http://img28.imageshack.us/i/rasporedpesturnirprevie.jpg/)

02.07.2010
17:30
Juzna Afrika ( Vojislav Andrejevic ) - Meksiko ( Dusan Ivanovic ) 3:1
Urugvaj ( Danijel Raukovic ) - Francuska ( Mario Kostic ) 4:5
Argentina ( Branislav Komazec ) - Nigerija ( Dario Ivancevic ) 3:5
Juzna Koreja ( Marko Peric ) - Grcka ( Djordje Bogdanovic ) 1:2
Engleska ( Ljubomir Grkinic ) - USA ( Darko Klasan ) 3:1

21:30
Alzir ( Sasa Balabanovic ) - Slovenija ( Dorijan Rastegorac ) 1:0
Nemacka ( Goran Bajic ) - Australija ( Milos Petrovic ) 0:2

03.07.2010
Srbija ( Darko Prskalo ) - Gana ( Vladimir Ranisavljevic ) 1:0
Holandija ( Dejan Milinkovic ) - Danska ( Igor Radanovic ) 3:1
Japan ( Marko Djogic ) - Kamerun ( Vlada Kalinic ) 4:1
Italija ( Nenad Ljubisic ) - Paragvaj ( Bojan Kesic ) 2:3

04.07.2010
15:30
Novi Zeland ( Vladan Kezic ) - Slovacka ( Petar Vranic ) 1:1
Obala Slonovace ( Ognjen Sladic ) - Portugal ( Milan Nikolic ) 0:1
Brazil ( Zarko Bogunovic ) - Severna Koreja ( Dusko Jovic ) 0:1
Honduras ( Ivan Prskalo ) - Cile ( Ivan Hemun ) 1:1
Spanija ( Marko Prastalo ) - Svajcarska ( Ognjen Tomic ) 0:3
Juzna Afrika ( Vojislav Andrejevic ) - Urugvaj ( Danijel Raukovic ) 1:3
Francuska ( Mario Kostic ) - Meksiko ( Dusan Ivanovic ) 4:1
Argentina ( Branislav Komazec ) - Juzna Koreja ( Marko Peric ) 1:2

05.07.2010
15:30
Grcka ( Djor dje Bogdanovic ) - Nigerija ( Dario Ivancevic ) 0:0
Nemacka ( Goran Bajic ) - Srbija ( Darko Prskalo ) 1:1
Slovenija ( Dorijan Rastegorac ) - USA ( Darko Klasan ) 0:1
Engleska ( Ljubomir Grkinic ) - Alzir ( Sasa Balabanovic ) 3:0 *

16:30
Gana ( Vladimir Ranisavljevic ) - Australija ( Milos Petrovic ) 0:3 *
Holandija ( Dejan Milinkovic ) - Japan ( Marko Djogic ) 1:1
Kamerun ( Vlada Kalinic ) - Danska ( Igor Radanovic ) 3:0 *
Slovacka ( Petar Vranic ) - Paragvaj ( Bojan Kesic ) 0:0
Italija ( Nenad Ljubisic ) - Novi Zeland ( Vladan Kezic ) 3:0 *

06.07.2010
Brazil ( Zarko Bogunovic ) - Obala Slonovace ( Ognjen Sladic ) 3:0 *
Portugal ( Milan Nikolic ) - Severna Koreja ( Dusko Jovic ) 3:1
Cile ( Ivan Hemun ) - Svajcarska ( Ognjen Tomic ) 0:3 *
Spanija ( Marko Prastalo ) - Honduras ( Ivan Prskalo ) 0:3 *

18:30
Meksiko ( Dusan Ivanovic ) - Urugvaj ( Danijel Raukovic ) 5:1
Francuska ( Mario Kostic ) - Juzna Afrika ( Vojislav Andrejevic ) 4:0
Nigerija ( Dario Ivancevic ) - Juzna Koreja ( Marko Peric ) 0:3 *
Grcka ( Djordje Bogdanovic ) - Argentina ( Branislav Komazec ) 1:0

19:30
Slovenija ( Dorijan Rastegorac ) - Engleska ( Ljubomir Grkinic ) 1:7
USA ( Darko Klasan ) - Alzir ( Sasa Balabanovic ) 1:1
Gana ( Vladimir Ranisavljevic ) - Nemacka ( Goran Bajic ) 0:3 *

22:30
Australija ( Milos Petrovic ) - Srbija ( Darko Prskalo ) 0:1
Slovacka ( Petar Vranic ) - Italija ( Nenad Ljubisic ) 0:3
Paragvaj ( Bojan Kesic ) - Novi Zeland ( Vladan Kezic ) 3:0 *
Danska ( Igor Radanovic ) - Japan ( Marko Djogic ) 2:0
Kamerun ( Vlada Kalinic ) - Holandija ( Dejan Milinkovic ) 0:3
Portugal ( Milan Nikolic ) - Brazil ( Zarko Bogunovic ) 2:3

06.07.2010
Severna Koreja ( Dusko Jovic ) - Obala Slonovace ( Ognjen Sladic ) 3:0 *
Cile ( Ivan Hemun ) - Spanija ( Marko Prastalo ) 0:0 *
Svajcarska ( Ognjen Tomic ) - Honduras ( Ivan Prskalo ) 1:0

OSMINA FINALA
07.07.2010
19:00
Francuska ( Mario Kostic ) - Juzna Koreja ( Marko Peric ) 0:1
Engleska ( Ljubomir Grkinic ) - Australija ( Milos Petrovic ) 2:1
Holandija ( Dejan Milinkovic ) - Italija ( Nenad Ljubisic ) 2:2 4:3 -penali
Brazil ( Zarko Bogunovic ) - Honduras ( Ivan Prskalo ) 2:0

Grcka ( Djordje Bogdanovic ) - Meksiko ( Dusan Ivanovic ) 0:2
Srbija ( Darko Prskalo ) - USA ( Darko Klasan ) 1:0
Paragvaj ( Bojan Kesic ) - Japan ( Marko Djogic ) 2:2 4:2 -penali
Svajcarska ( Ognjen Tomic ) - Portugal ( Milan Nikolic ) 5:2

ČETVRTINA FINALA

08.07.2010
17:00
Juzna Koreja ( Marko Peric ) - Engleska ( Ljubomir Grkinic ) 1:6
Holandija ( Dejan Milinkovic ) - Brazil ( Zarko Bogunovic ) 3:2
Meksiko ( Dusan Ivanovic ) - Srbija ( Darko Prskalo ) 0:2
Paragvaj ( Bojan Kesic ) - Svajcarska ( Ognjen Tomic ) 1:5

POLU FINALE

09.07.2010
Engleska ( Ljubomir Grkinic ) - Holandija ( Dejan Milinkovic ) 5:4
Srbija ( Darko Prskalo ) - Svajcarska ( Ognjen Tomic ) 2:1

MEČ ZA TREĆE MESTO

10.07.2010
20:00

Holandija ( Dejan Milinkovic ) - Svajcarska ( Ognjen Tomic ) 0:3 *

FINALE

11.07.2010
20:00

Engleska ( Ljubomir Grkinic ) - Srbija ( Darko Prskalo ) 1:2

NAGRADE:

1. 100 eura ________ Srbija ( Darko Prskalo )
2. 50 eura ________Engleska ( Ljubomir Grkinic )
3. 25 eura ________ Svajcarska ( Ognjen Tomic )

Najbolji strelac: Svajcarska ( Ognjen Tomic )
Nagrada za fair play: Alzir ( Sasa Balabanovic )
Nagrade za stli: Honduras ( Ivan Prskalo ) , Meksiko ( Dusan Ivanovic ) , Australija ( Milos Petrovic )

zexsim
07-05-2010, 17:38
Danas smo bili svedoci jedne pojave koja ne dolikuje pravim pesoholičarima. Naime, umesto da se bore bolje nego u prvoj utakmici u kojoj su poraženi, 3 takmičara se danas nisu pojavila na bojnom polju. Jedan je pobedio u prvom kolu, javio se, ali nije mogao doći. Drugi se sa zakašnjenjem javio na forumu. Oni će moći da učestvuju u nastavku takmičenja. Ostali neka i dalje pobedjuju na turnirima u svojoj sobi. Izbačeni su sa takmičenja.

pes-serbia team

Javio se organizatoru i opravdano izostao:

Alzir ( Sasa Balabanovic )
Danska ( Igor Radanovic )

Supenodovani takmičari:

Gana ( Vladimir Ranisavljevic )
Novi Zeland ( Vladan Kezic )
Obala Slonovace ( Ognjen Sladic )
Spanija ( Marko Prastalo )
Cile ( Ivan Hemun )
Nigerija ( Dario Ivancevic )

Simptomatično je da su svi poraženi u prvom kolu.

Radanovic
07-05-2010, 21:23
PA ****m mu mater, sinoc sam gledao kada igram i bilo je utorak 6.7.2010... I sad dodjem vidim da sam suspendovan... Mislim do jaja

Darko7United
07-05-2010, 21:26
Danas smo bili svedoci jedne pojave koja ne dolikuje pravim pesoholičarima.
Danas smo takođe bili svedoci nameštanja jedne utakmice, u pitanju je utakmica Nigerija - Grčka. Igrači su se samo dodavali i šutirali sa 35-40 metara. Niko ne bi posumnjao da obojici nije odgovarao nerešen rezultat. Ni to baš ne doliči pravim pesoholičarima, ali ono, svaka čast na suspenziji gore pomenutih. I još jedno pitanje, da li ekipa Alžira više neće nastupati ili će se pojaviti na sledećem meču?

markoindjija
07-05-2010, 21:29
PA ****m mu mater, sinoc sam gledao kada igram i bilo je utorak 6.7.2010... I sad dodjem vidim da sam suspendovan... Mislim do jaja

pa sto nisi dosao?

Radanovic
07-05-2010, 21:31
pa sto nisi dosao?

pa kako da dodjem kad sam trebao tek sutra da igram u 18:15. TO je bio prvobitan termin kada sam juce gledao ovde. I sad dodjem, pogledam trebao sam danas u 16h da igram.... ****no sam se iznervirao

markoindjija
07-05-2010, 21:34
brate,mislim da tako nije pisalo :S nego je pisalo da nasa grupa igra oko 5... jbg sad si izgubio 3-0 ne moze se ispraviti... trebao si vise puta da gledas na forum,ja ovo gledam ko zna koliko puta ako slucajno promene termin...

Radanovic
07-05-2010, 22:13
Ma svima sam rekao da dodju utorak da navijaju kao zezanje, i sad burek.. Sabotiramo turnir.. bullshit. Ne mogu ceo dan sedeti i refreshovati forum.
Hocu moj mec da se ponovi, gde od Kameruna da izgubim :))

Uvažili smo delimično tvoj zehtev.

pes-serbia team

kallafcb
07-05-2010, 22:44
Ej Igore,nemoj da mi diras Kamerun,to je prava ekipa, i kao sto vidis izgubio si danas 3-0 .... :) .

P.S: Inace ono za vreme, istina je da je pisalo da mi igramo tek u utorak,ali su to promenili jutros,jbg mozda je trebalo da ti javim....,ali svejedno bi te pobedio.:)

zexsim
07-05-2010, 23:14
napisite vreme kad se igraju sledece utakmice,niko od igraca nista ne zna...

Malo nas pomeraju zbog tonskih proba, malo nas vreme zeza. Trudićemo se da budemo tačniji.

zexsim
07-05-2010, 23:18

Proveravaj češće forum.
Ovu si utakmicu izgubio sa 3:0 zato što se nisi pojavio. Ako se pojavio drugi igrač. trebao si i ti.
Skinuta ti je suspendija. Igraćeš sledeće kolo. Probaj da se izvadiš!

zexsim
07-05-2010, 23:23
Danas smo takođe bili svedoci nameštanja jedne utakmice, u pitanju je utakmica Nigerija - Grčka. Igrači su se samo dodavali i šutirali sa 35-40 metara. Niko ne bi posumnjao da obojici nije odgovarao nerešen rezultat. Ni to baš ne doliči pravim pesoholičarima, ali ono, svaka čast na suspenziji gore pomenutih. I još jedno pitanje, da li ekipa Alžira više neće nastupati ili će se pojaviti na sledećem meču?

Šutiranje iz daljine je legitimna stvar, kao i tenedencija da se odigra nerešeno. Ne možemo im ništa.
Ja mislim da će Alžir pre napustiti posao, nego izgubiti još jednu utakmicu službenim rezultatom.

Radanovic
07-06-2010, 00:05
Ma imas srece za tih 3-0 :b
Dakle sa Japanom igram u 22:30 sutra... Sad cu od jutra da refreshujem forum :)))

zexsim
07-06-2010, 00:32
Ma imas srece za tih 3-0 :b
Dakle sa Japanom igram u 22:30 sutra... Sad cu od jutra da refreshujem forum :)))

Dobrodošao nazad i srećno!

Radanovic
07-06-2010, 00:50
Gracias, mada iako izujem Japan nemam sansu za dalje, bas steta :)
Aj dosta sam kukao .. Bice jos turnira :)

markoindjija
07-06-2010, 01:04
pa i da me pobedis opet si ispao xD a meni treba pobeda protiv tebe za prvo mesto :)

Radanovic
07-06-2010, 01:19
Moraces zestoko da se pomucis Bendtnera da sacuvas :b
Vidimo se sutra :) pozzz

markoindjija
07-06-2010, 01:31
videcemo sta ce biti :)
pozz

Darko7United
07-06-2010, 03:45
Šutiranje iz daljine je legitimna stvar, kao i tenedencija da se odigra nerešeno. Ne možemo im ništa.
Ja mislim da će Alžir pre napustiti posao, nego izgubiti još jednu utakmicu službenim rezultatom.
Ma likovi nisu prišli protivničkom šesnaestercu, ono je bilo previše providno, čak je njihov meč pozdravljen sa ubedljivo najviše negodovanja...to nije u duhu igre, ali ne želim više da ulazim u takve gluposti.

Bambi SK
07-06-2010, 09:17
Matori kad si video da tako igraju trebao si odma prici da reagujes,sad je kasno da po forumu pises o toj tekmi,kad je moj ortak koji igra sa J.Korejom ispao zbog njih najverovatnije...

rauk
07-06-2010, 10:34
ma ne mogu da verujem kako se namesta. strasno... i zasto mi admin nije odgovorio na post, a poslao sam mu i poruku (zexsim)???
siguran sam da se ide na to da i juzna afrika-francuska bude namesteno, nazalost.
nije moguce da ste postavili da se prvo igra utakmica meksiko-urugvaj, kad svi znamo da prvo treba da igraju juzna afrika-francuska zato sto je juzna afrika domacin. molim admina da mi odgovori zasto je takav raspored. pozz
evo tako pise i na ovoj slici da treba
http://img28.imageshack.us/i/rasporedpesturnirprevie.jpg/

zexsim
07-06-2010, 10:40
ma ne mogu da verujem kako se namesta. strasno... i zasto mi admin nije odgovorio na post, a poslao sam mu i poruku (zexsim)???
siguran sam da se ide na to da i juzna afrika-francuska bude namesteno, nazalost.
nije moguce da ste postavili da se prvo igra utakmica meksiko-urugvaj, kad svi znamo da prvo treba da igraju juzna afrika-francuska zato sto je juzna afrika domacin. molim admina da mi odgovori zasto je takav raspored. pozz

Taj raspored odredjuje Worl Cup mod u samoj igri. Razumeš? Nisam ti odgovorio iz razloga što je pitanje banalno. U igri posle klika na "next match" vidiš ko igra.
Ovaj gore raspored je postavljen aproksimativno, i podložan je neznatnim promenama.

rauk
07-06-2010, 10:43
aha... ok onda. zaboravio sam da se to samo odredjuje, bilo mi je cudno da domacin ne igra prvu utakmicu ali ok ako tako treba.

zexsim
07-06-2010, 10:49

Zašto misliš da privatna poruka ima veću važnost od javnog posta, sem ako ne želiš neki intimniji odnos? Ja za isti nisam zainteresovan.
:rofl:
Juzna Afrika je pripadnik elitne jedinice MUP-a. Ako on namesti, rušimo vlast!:lol:

rauk
07-06-2010, 11:10
pa naglasio sam da sam ti poslao i poruku zato sto mozes reci da post nisi video i da zato nisi odgovorio, a poruku ne mozes reci da nisi video. xaxaxaxa... :D auuuuuuuu sto niste odmah rekli? nisam ga trebao onako razbiti :D al dobro pustio sam ga jedan gol na kraju :D

swedja
07-06-2010, 12:35
Au rauk al se palis.... mora neko da ti zapusi usta... :)

rauk
07-06-2010, 13:02
xxaxaxaxa.... :D slatko sam se nasmejao. videcemo daanas kako ces proci :P

rauk
07-06-2010, 19:07
jesam lepo rekao da ce prvo igrati juzna afrika - francuska :D
cestitam Dusanu Ivanovicu na pobedi!!! svaka cast majstore, tako se bori.

Bambi SK
07-06-2010, 19:26
E koliko si se ****io rauk a sad delis cestitke,c,c,c... ****i se do kraja ili nemoj da se ****is :S

swedja
07-06-2010, 21:57
Hvala!!!

Radanovic
07-06-2010, 23:16
Ja sam svoje pokazao, Bendtner se ne moze sacuvati hehehe :D tj Tomassen :D

markoindjija
07-07-2010, 00:03
ma da nisam odmarao pola prve postave nebi me pobedio :)
ps pobedio me 2-0 a ne 3-0 ispravite

rauk
07-07-2010, 00:18
E koliko si se ****io rauk a sad delis cestitke,c,c,c... ****i se do kraja ili nemoj da se ****is :S

xaxaxa... :D jbg brate nisam se bas toliko ****io da cu sve pobediti. nisam bas ocekivao da cu ga lako pobediti ali nisam mogao da verujem da cu izgubiti 4 razlike. previse sam se opustio, mislio sam da sam vec prosao i da nema sanse da toliko izgubim al jbg. to je samo igra.

Radanovic
07-07-2010, 00:49
ma da nisam odmarao pola prve postave nebi me pobedio :)
ps pobedio me 2-0 a ne 3-0 ispravite
nemoj sad tu kao :b
e da 2-0, nemojmo sad preterivati :D

Delije Knin
07-07-2010, 00:59
runi se zagreva polako za sledece meceve xD

markoindjija
07-07-2010, 01:03
nemoj sad tu kao :b
e da 2-0, nemojmo sad preterivati :D
priznajem bio si dobar :) ali sam ja vec bio prosao pa sam ubacio pola drugog tima :)

darkado
07-07-2010, 20:58
jel' se igraju ostale 4 utakmice veceras?

zexsim
07-07-2010, 21:29
jel' se igraju ostale 4 utakmice veceras?
da

markoindjija
07-07-2010, 23:07
ispade moj japan od paragvaja kao u pravom zivotu...

zexsim
07-07-2010, 23:26
ispade moj japan od paragvaja kao u pravom zivotu...
Bila je to penal lutrija. Odlična utamica. Prava borba. Regularno 1:1, posle produžetaka 2:2.
Odlično si se borio. Paragvaj je mnogo dobar igrač. Umalo da napraviš iznenađenje u produžetku. Bilo je jako napeto.
Čestitam obojici! Strašan duel!

zexsim
07-07-2010, 23:29
Nekoliko zapažanja, utisaka i komentara. Voleo bih da pročitam i vaša razmišljanja.

1. Večeras, odlična taktička igra i pobeda Severne Koreje nad Francuskom. - utakmica dana
2. Srbija standardno gazi napred. Zrelo i rutinski.
3. Potpuni povratak Meksika u turnir.
4. Australija. Taktički krah protiv Engleza, koji su okrenuli sa igračem manje.
5. Brazil ipak prejaka ekipa da bi ga Honduras zaustavio. Pohvale za igru Hondurasa. Odličan igrač. Loša sreća na žrebu.
6. Portugal šupljiji od Švajcarskog sira.
7. Holandjani i Italijani. Fudbal između atletike i rvanja Grčko-Rimskim stilom. Holandjani bolji u Atletici, a znaju i rvanje i to je presudilo.
8. Paragvaj umalo da umre u lepoti sopstvene igre. Japan je imao vodstvo u drugom produžetku, ali je sreća ipak morala malo da ga napusti.

markoindjija
07-07-2010, 23:42
Bila je to penal lutrija. Odlična utamica. Prava borba. Regularno 1:1, posle produžetaka 2:2.
Odlično si se borio. Paragvaj je mnogo dobar igrač. Umalo da napraviš iznenađenje u produžetku. Bilo je jako napeto.
Čestitam obojici! Strašan duel!

ma hteo sam da napravim bunker kad sam dao gol u produzetku ali ne znam sto nisam... smorio sam se mnogo sto sam ispao....

swedja
07-08-2010, 00:18
4.Nikakav takticki krah....vec prevelika doza srece za Engleze,bez imalo znanja i vestine ide dalje !!!
5. Potpuno se slazem,..,.. Brazil nezasluzeno ide dalje !!!
6.Svajcarac lagano ulazi u 4 .

Darko7United
07-08-2010, 00:36
I tako, zbogom SAD-u, toliko od mene za ovaj turnir :D

swedja
07-08-2010, 00:43
Ako mi neko ne odgovara za protivnika to je Srbija..... ahhh Zigic 202cm !!! :D Sto ga brate nisi skrljao za mene :)

Darko7United
07-08-2010, 00:47
Trebalo je to ranije da kažeš : ))) Da, tvoji Meksikanci su sinonim za visinu :D

swedja
07-08-2010, 01:31
A jbg.... sta da radim... spreman sam, neka pobedi bolji ! :)

darkado
07-08-2010, 02:14
ajmo shvedjo prijatelju, centrashut duel :D

swedja
07-08-2010, 07:43
hahahah.... Kuku mene :D

markoindjija
07-08-2010, 18:27
4.Nikakav takticki krah....vec prevelika doza srece za Engleze,bez imalo znanja i vestine ide dalje !!!
5. Potpuno se slazem,..,.. Brazil nezasluzeno ide dalje !!!
6.Svajcarac lagano ulazi u 4 .

da nema znanja englez nebi bio u polufinalu... on ako prodje holandiju osvaja.

swedja
07-08-2010, 22:11
Jaoooj kako sam ispao....sad necu moci da spavam :)

Iwander
07-09-2010, 00:51
Engleska jos nije imala ozbiljnog protivnika... Srbija-Svajcarska finale pre finala...

markoindjija
07-09-2010, 01:11
Juzna Koreja ( Dusko Jovic ) - Engleska ( Ljubomir Grkinic ) 1:6
Dusko Jovic je igrao sa severnom korejom,a sa juznom marko peric...

hvala. ispravljeno

pes-serbia team

markoindjija
07-09-2010, 18:01
Englez osvaja 100% pobedio je glavnu konkurenciju danas!

swedja
07-09-2010, 20:57
Ala se ovde neki ljudi ne razumeju u PES.....

markoindjija
07-09-2010, 23:32
koliko se ja razumem mislim da bi bilo realno da englez osvoji,navise je golova dao na turniru,dao je jedini iz slobodnjaka,daje 4 gola po utakmici prosecno. zasluzuje covek da pobedi. neko je rekao "jaka mu je drzava,nema on pojma da igra" pa gde su argentinac,spanac,brazilac,francuz,nemac, sve su to jake drzave kao engleska,sto oni nisu dosli do finala,oni ne znaju a englez zna...

zexsim
07-10-2010, 00:07
koliko se ja razumem mislim da bi bilo realno da englez osvoji,navise je golova dao na turniru,dao je jedini iz slobodnjaka,daje 4 gola po utakmici prosecno. zasluzuje covek da pobedi. neko je rekao "jaka mu je drzava,nema on pojma da igra" pa gde su argentinac,spanac,brazilac,francuz,nemac, sve su to jake drzave kao engleska,sto oni nisu dosli do finala,oni ne znaju a englez zna...

Engleska koristi svoje najjače oružije. To je ekipa tempa. Nema klakulisanja, samo jak tempo i gazi. I to treba znati. On tako shvata fudbal. Finale je zaslužio. Pobedio je Holandiju, koja takodje forsira tempo. Rez. je zato i bio 5:4. Iako se Holandia žalila da je prvi gol Engleza bio iz ofsajda!
U finalu Engleska će igrati protiv igrača koji zna mnogo toga. Zna da stane na loptu, a može da odgovori i agresijom. Srbija ima extra odbranu, i zna da je odigra.
U svakom slučaju, obojica su zasluženo u finalu.
Momci srećno.
:pesoholichari:

swedja
07-10-2010, 00:24
Sa jedne strane imamo EKIPU a sa druge ZNANJE..... Znanje dobija.... zivi bili pa videli.... daleko je to finale od zasluzenog (mislim na Englesku).

Darko7United
07-10-2010, 01:29
Englez je neke utakmice zasluženo pobedio i tu nema priče. Pre svega mislim na utakmice protiv Slovenije i Južne Koreje. Sa Australijom se mučio, prava je enigma kako je prošao dalje. Prvi jači protivnik (Holandija) i već je primio četiri gola. Sada ide na reprezentaciju koja ima veoma jaku odbranu, uz to lik zna da igra. Igra mu ima smisao i sve što je potrebno, dok Englez praktikuje stil "Kako ćemo, lako ćemo". Uzmem loptu sa Runijem i Lenonom i ajde da trčim. Vidi se da tu nema razmišljanja i nekih akcija. Uzda se u ocene igrača i to je to. Mislim da Srbija dobija iz jednog jednostavnog razloga: "Prski igra pet puta bolje PES od Engleza."

swedja
07-10-2010, 02:27
Pet puta ? :) Malo je !!!

Darko7United
07-10-2010, 02:40
Pet puta ? :) Malo je !!!
Na drugima je da procene : )) Uostalom, videćemo sutra, da li je Englez zaslužio da osvoji ili ne.

zexsim
07-10-2010, 09:30
Svi učesnici se pozivaju da dodju sutra pre finala. Napravićemo nekoliko zajedničkih fotografija isred ekrana, radi medijske prezentacije. Zatim ćemo podeliti nekoliko robnih nagrada. Za najboljeg strelca, nagradu za fair-play, za najbolji stil igre, i nagradu za 3. mesto. Prve dve nagrade biće dodeljene neposredno posle utakmice.

vanja121
07-10-2010, 10:23
A u koliko sati pocinje finale?

zexsim
07-10-2010, 10:27
A u koliko sati pocinje finale?
pogledaj prvi post

swedja
07-11-2010, 14:45
Neka se ispravi rezultat Srbija-Svajcarska.... nije bilo 2-0 vec 2-1 .

Sale DS
07-12-2010, 14:02
Cestitam Darku Prskalu na pobedi :).

darkado
07-12-2010, 14:47
hvala organizatorima za ovakav SVETSKI dogadjaj!

p.s. da li će biti postavljen negde snimak finala?

swedja
07-13-2010, 14:44
E da, stvarno ljudi, trebali bi postaviti negde snimak finala .

Lencuga
07-15-2010, 18:50
ja bi se prijavio za ligu ako moze?