PDA

View Full Version : Prava Imena Igraca - Manager Liga



tillinho77
06-21-2010, 17:23
U ovoj temi pisu prava imena igraca iz timova koji nemaju licencu:
National Teams:

Bosnia and Herzegovina:

Alazacchi - Hasagić (Istanbul BB)
Nartorac - Nadarević (Eskişehirspor)
Pozola - Pandža (HNK Hajduk Split)
Bensaronic - Berberović (Denizlispor)
Skarac - Spahić (Montpellier) - double
Radvic - Rahimić (CSKA)
Mujonavic - Muratović (Sturm Graz)
Mikinoric - Misimović (VfL Wolfsburg)
Salinavic - Salihović (TSG 1899 Hoffenheim)
Dzamqa - Džeko (VfL Wolfsburg)
Mrtovic - Muslimović (PAOK) - double
Stalovic - Supić (FC Timişoara)
Brtoric - Brašnjić (Inter Zaprešić)
Mutojvac - Mravac (KVC Westerlo)
Jorhic - Jahić (AEK FC) - AEK is in the game, but not Jahic
Darmojac - Damijanović (Kaiserslautern)
Bagtovnac - Bajramović (Eintracht Frankfurt)
Vjonavic - Vladavić (Red Bull Salzburg)
Iglanic - Ibricić (HNK Hajduk Split)
Planac - Pjanić (Lyon) - double
Hursevic - Huseinović (Kaiserslautern) (loan)
Baaine - Topić (Saturn)
Ivodovic - Ibisević (TSG 1899 Hoffenheim)

Montenegro:

Pogaroguic - Poleksić (Debreceni VSC)
Batiuja - Baša (Lokomotiv Moscow) double
Barosi - Batak (Antalyaspor)
Parcovic - Pavićević (Kavala)
Vrobajic - V. Božović (Rapid București)
Djorcic - Drinčić (Amkar Perm)
Pinkavic - Peković (FSV Mainz 05)
Vumomiteic - Vukčević (Sporting CP) double
Bosrocic - Bošković (Rapid Vienna)
Jormac - Jovetić (Fiorentina) double
Vujudaic - Vučinić (Roma) double
MBorajic - M. Božović (Partizan)
Jersvic - Jovanović (Rapid Vienna)
Dzambojic - Džudović (Spartak Nalchik)
Tarosevic - Tanasijević (Dynamo Moscow)
Perajic - Pejović (FK Mogren)
Zmatojic - Zverotić (Luzern)
Denajic - Delić (FK Budućnost)
Norsevic - Novaković (Amkar Perm)
Nivromvic - Vujović (Partizan)
Darghanvic - Damjanović (FC Seoul)
Danojic - Đalović (NK Rijeka)
Berunoj - Bećiraj (FK Budućnost)

Serbia:

sknomavic- Stojkovic Vladimir (getafe-most likely double)
viricchi-Vidic Nemanja- (manchester united-most likely double)
srbonic- Subotic Neven (dortmund)
ivkavic- Ivanovic Branislav (chelsea) double
ortamovic- Obradovic Ivan(partizan)
d.stankvic-Stankovic Dejan (inter mailand-double)
mihainas-Milijas Nenad (wolwerhampton) double
krunacchi-Krasic Milos (cska moscow-NOT double)
josarolic-Jovanovic Milan (standard) - double
miruic-Zigic Nikola (valencia) double
pabelic-Pantelic Marko (ajax amsterdam-most likely double)
derjanovic- Disljenkovic Vladimir (metalurg)
ilasevic-Isailovic Bojan ( Gencerelbigri)
ruslana-Rukavina Antonio (munich 1860)
draklovic- Dragutinovic Ivica (Sevilla)- double
luminac- Lukovic Aleksandar (udinese) - double
korsevic-Kolarov (Lazio Rom)
kamca- Kacar Gojko (hertha)
kurtajic- Kuzmanovic Zdravko(stutgart-maybe double in fiorentina)
tokajic- Tosic Zoran (man utd)- maybe double
jaslevic- Jankovic Bosko (genoa) double
stojronic- Sulejmani Miralem (ajax) - double
lagoric-Lazovic Danko (PSV Eindhoven-double)

Slovakia:

Sersky-Senecky (Ankaraspor)
Sirkael-Skrtel (Fc Liverpool-double)
Dorka-Durica (Lokomotive Moskau)
Petralek-Pekarik (VFL Wolfsburg)
Malov Cecf- Marek Cech (West Bromwich Albion)
Kordas-Kozak(Slovan Bratislava)
Karman-karhan (Mainz 05)
Silanok-Sestak (VFL Bochum)
Jondelek-Jendrisek (1.Fc Kaiserslautern)
Halitam-Hamsik (Napoli-double)
Valzzak-Vittek (OSc Lille-double)
March-Mucha (Legia Warschau)
Karmora-Kamenar (Fc Nantes)
Circisky-Cisovsky ( Timisoara-maybe double)
Perokos-Petras (Slovan Bratislava)
Zagauliv-Zabavnik (Terek Grozny)
Skeiba-Strba (Xanthi)
Saket-Sapara (Rosenborg-most likely double)
Smalech-Stoch(Twente-most likely double)
Ostega-Obzera (Slovan Bratislava)
Miucal-Mintal (1. FC Nürnberg)
Holikim-Holosko (Besiktas-double)
Jagauq-Jakubko (FK Moskau)

Ukraine:

Pinchiev-Pyatov (Shakhtar - duplicate)
Krachenko- Kucher (Shakhtar - duplicate)
Chybnaskiy-Chyhrinsky (Shakhtar - duplicate, should be in Barcelona)
Madzyuemik-Mandzyuk (Dynamo Kyiv - duplicate)
shulmik-Vyacheslav Shevchuk (Shakhtar - duplicate)
tylasetzk-Tymoshchuk (Bayern München)
Amle-Aliev (Dynamo Kyiv - duplicate)
Narokhchenko-Nazarenko (Dnipro Dnipropetrovsk)
Al Gaw-Oleksiy Gai (Shakhtar - duplicate)
Milentzki-Milevskiy (Dynamo Kyiv - duplicate)
Shaltenko-Shevchenko (should be in Dynamo Kyiv, probably still in Milan - duplicate)
Bokhca-Bogush (Dynamo Kyiv - duplicate)
Flanov-Khudzhamov
Rutolov-Rusol
Ilashenko-Ishchenko (Shakhtar - duplicate)
Milnan-Mikhalik (Dynamo Kyiv - duplicate)
Yanorsh-Grigoriy Yarmash (Vorskla Poltava)
Regleshenko-Yevhen Levchenko
Kaminirenko-Kalinichenko (Dnipro Dnipropetrovsk )
Romanin-Rotan (Dnipro Dnipropetrovsk)
Bodokin-Andriy Voronin (Liverpool - duplicate)
Horamak-Volodymyr Homenyuk
Seklasov-Yevhen Seleznyov (Shakhtar - duplicate)

Wales:

Hentrey: Hennessey (wolverhampton-most likely double)
Nilgarna: Nyatanga (Bristol City)
Airbill- Ashley Williams (Swansea)
San Raretts: Sam Ricketts (Bolton Wanderers-most likely double)
C.Saletcher- Carl Fletcher(Plymouth Argyle )
Garde-Gunter (Nottingham Forest)
Daymess-Simon Davies (Fc Fulham-most likely double)
Beck-Bale (totteham hotspurs-most likely double)
Leydon-Ledley (Cardiff City)
Belasie: Bellamy (man city-double)
Cheberton- Chad Evans
Bowmore- Boaz Myhill (Hull City-most likely double)
Plois- Lewis Price (Brentford)
Conaizo-James Collins (Aston Villa-most likely double)
Mortol-Morgan (Peterborough United )
Dalenardy- David Edwards
C. Rolenson- Carl Robinson (Toronto Fc)
Razrough- Ramsey (Arsenal London-most likely double)
Corton-Collison (west Ham) double
Kulmaso - Koumas
Cortaile- Cotterill (Sheffield United)
Vorton-Vokes (Wolverhampton Wanderers-most likely double)
Earltou- Earnshaw (Nottingham Forest)

Angola:

Lacho- Lamá
Kalon- Kali
Jungua- Jamba
Marim Alesa- Marco Airosa
Yaga Atla-Yamba Asha
Marcon- Mateus
Alez Maracal- André Macanga
Ze Calran- Zé Kalanga
Gildingua-Gilberto
Faraio- Flávio
Maridio- Manucho
Numao- Nuno
Karpe- Capoco
Jaskina- Jamuana
Loni- Locó
Maneraz- Rui Marques
Beibai- Dede
Marnolo- Maurito
Merdolta- Mendonça
Xapta- Xara
Jaym -Job
Roui - Love
Malyorras- Mantorras

Guinea:

Kelykolon — Kémoko Camara
Kawalawali — Oumar Kalabane
Maldeiraule - Mamadou Diallo (Sivasspor)
Hubasque - Habib Baldé
I. Casila - Ibrahima Camara (Le Mans)
Zaloom - Kamil Zayatte
Malmager - Mamadou Bah
Feilturo - Pascal Feindouno
I. Bangua - Ismael Bangoura (Rennes)
Alikight - Alhassane Keita (RCD Mallorca)
Kamolosilah - Karamoko Cissé
Deralca - Naby Diarso
Yajumoura - Naby Yattara
Balt - Bobo Balde (free agent but might be in Celtic)
Aincarins - Alsény Camara
Iwandailin - Ibrahima Diallo
Maliucin - Morlaye Cissé
Muncamau - Mangue Camara
Molssayba - Mohamed Sacko
Isoubarrer - Ibrahima Bangoura
Alabagaut - Alabagaut is Amara Karba Bangoura who plays for Valenciennes FC
Mimicamau - Minka Camara (Le Mans)
Magipole - Fode Mansaré

Mali:

Malmasiton => M. Sidibé (Omonia Nikosia)
Basoumoere => Soumaré (US Boulogne)
Delaztem => Diamoutene (AS Bari-most likely double)
Dernathe => D. Diakité (OGC Nice-most likely double)
Tundulin => Tamboura (Helsingborg IF-most likely double)
Derrow => Mahamadou Diarra (Real Madrid-most likey double)
Kelsa => S. Keita (FC Barcelona-double)
Maintrard => M. Traoré (OGC Nizza-most likely double)
Slomoenga => D. Sidibé
Marcevou => Maïga (Le Mans UC 72-double)
Kanon => Kanouté (Fc Sevilla-double)
Smiladerante => Soumbeïla Diakité
Orousikoeno => Oumar Sissoko (Fc Metz)
Couinami => A. Coulibaly (probably Adama Coulibaly)(AJ Auxerre-double)
Kasouta =>Kanté (duplicate of Kante (Panathinaikos)
Aruikanthi => A. Keita (duplicate of A. Keita (Le Mans)
S. P. Raika => Sidi Yaya Keita (double)
Ferei => Fané (Al Merreikh Omdurman)
Sirotto => Sissoko (Juventus Turin-most likely double)
S Bizodely => S. Coulibaly
Diablo => M. Diallo (AC Le Havre)
Yagnebour => Yatabaré
Cidaberert => Cheick Diabaté (double as nancy)

Morocco:

Lawazuri : Nadir Lamyaghri | WAC Casablanca - Morocco
Benarored : Mehdi Benatia | Clermont Foot - France
Elineka - Lamine Erbate | MAT Tetouan - Morocco
Chrontin - Chretien Basser | AS Nancy - France
Kadeu - Badr Kaddouri | Dinamo Kiev - Ukraine
Erameone - Karim Ahmadi | Feyenoord Rotterdam – Netherlands
Khasva - Houcine Kharja | Genoa FC - Italy
Zertumau - Marouane Zemmama | Hibernian - Scotland
Cheiroum - Kamel Chafni | AJ Auxerre - France
J.Liggi - Youssef Hadji | AS Nancy - France
Eliohamd - Mounir Hamdaoui | AZ Alkmaar - Netherlands
Zaga - Karim Zaza | Aalborg - Danemark
Fermouch - Karim Fegrouch | WAC Casablanca - Morocco
Oullon - Mohammed Oulhaj | Raja Casablanca - Morocco
Amir - Mourad Ainy | Raja Casablanca - Morocco
Runna - Youssef Safri | Qatarian Qatar - Qatar
Meznoure - Youness Menkari | El Itihad Demmama - Saudia Arabia
Amouri - Soufiane Alloudi | Raja Casablanca - Morocco
Evezoer - Nabil El Zhar | Liverpool FC - England
Altotiomane - Hicham Aboucherouane | Itihad Jeddah - Saudia Arabia
Derrer - Nabil Dirar | FC Bruges - Belgium
Charack - Marouane Chamakh | Bordeaux - France
Belle - Abdessalam Benjelloun

Nigeria:

Entelana-Enyeama (Hapoel Tel Aviv)
Yoto-Yobo (FC Everton-most likely double)
Ndoleo-Nwaneri (FC Sion)
Odoncor-Odiah (CSKA Moscow)
Taiya Kauyo-Taye Taiwo (Olympique Marseille-most likely double)
Onurelana-Olafinjana (Hull City-most likely double)
Miccko-- Mikel (Chelsea CF-most likely double)
Ogardingie: Odemwingie (Locomotiv Moscow - double)
Ormoa-Obinna (Inter-double)
Eghite-Ejide (no club)
Agberau-Aiyenugba (Bnei Yehuda Tel Aviv)
Suiroequi-Shittu (Bolton Wanderers-most likely double)
Adory- Apam who plays for Nice
Ershjale-Echiejile (Stade Rennes-most likely double)
Modoyusin-Mohammed Yusuf-(FC Sion)
Yozulo-Yussuf (dynamo kiew-maybe double)
Kasoon is Kaita (Lokomotiv Moscow, double)
Nlant Kalou-Nwankwo Kanu (FC Portsmouth-most likely double)
Mayukins-Martins (VFL Wolfsburg)
Ukala-Utaka (Fc Portsmouth-most likely double)
Ageleni-Yakubu (Fc Everton-most likely double)

Senegal:

GK. SYLGA - Tony Sylva (Trabzonspor)
CB. DERCARE - Pape Diakhaté? (Dynamo Kyiv) (Double)
DM. FLUE - Abdoulaye Diagne-Faye (Stoke City) (Double)
SB. CHARGUENEAU is Cheikh Matar Gueye (Metz)
DM. NIESHIMA - Guirane N'Daw (Saint-Etienne) (Double)
CB. SALRAI - Moustapha Bayal Sall (Saint-Etienne) (Double)
CM. ELGOYNE - Ousmane N'Doye (Dinamo Bucuresti)
SS. KARNA - Diomansy Kamara (Fulham) (Double)
AM. MERLEY - Frédéric Mendy (AO Kavala)
SS. DENPO - El Hadji Diouf (Blackburn Rovers) (Double)
CF. ANNECASILA - Henri Camara (no club)
GK. ALICOET is Pape A. Coulibaly (St. Etienne, double)
GK. COUROTOI - Bouna Coundoul (New York Red Bulls)
CB. ILMAINA FLAYE - Ibrahima Faye (no club)
CB. MAQUQLINA-Mangane who plays for Stade Rennais
CB. SORIN - Ibrahima Sonko (Hull City) (Double)
SB. PAMOEGNE is Pascal Mendy (no club)
DM. DELAO is Diao (Stoke, double)
DM. PALMANVA - Papa Malick Ba (FC Nantes)
WF. IWINDURA is Issiar Dia (Nancy, double)
WF. PALWANDA - Papa Waigo N'Diaye ( FC Southampton)
CF. LELLEN is Mbaye Leye (Gent)
CF. DOZAA - Babacar Gueye (Alemenia Aachen)

Togo:

Oknali- Obilalé
Marha-Abdoul Mamah
Nlangua- Nibombé
Toyna- Tokplé
Aki Oray- Atte-Oudeyi
Arnacoupe- Ahodikpé
Romeil- Romao (double)
Argne- Amewou
Jay Seilna- Junior Senaya
Kusaba Koro-Mohamed Kader
Azanimeil- Adebayor(double)
Cemeindura- C. Mensah
Babari- Agassa
Eildin- Eninful
Aloy- Akoto
Apinko- Akakpo
Feyton- Forson
Ciril Tale-Cherif Toure
Mlo Saylain- M. Salifou (double)
Donaitqui- Dossevi
Farouqui-F Ayite (Double plays for Nancy)
Oyungude-Adékambi Olufadé
Jarouqui- J. Ayité

Tunisia:

kurani = hamdi kasraoui (RCLENS-most likely double)
GUANOI = Saif gzal (swiss)
VAlme = karim haggui ( Bayer Leverkusen)
skuloi = khaled souissi (club africain tunis)
mikhur = yassine mikari (FC souchaux-most likely double)
Raeef = houssine rageud (slavia prague)
boudi = Anis Boussaïdi
kobaura = khaled korbi(esperance sportive de tunis)
DAmir = oussama darragi(esperance sportive de tunis)
aredo = Sami Allagui Greuther Fürth
zizouni = ali zitouni (antaliya sport turkey)
marmouri = aymen mathlouti (etoile sportive du sahel tunisia)
khanuni = jassem khalouffi(club sporti sfaxien tunisie)
jaynie = Radhi Jaïdi(england 3rd division)
fayno = Radhouene Felhi
fgatho = Ben Frej
bayamp = Wissem Ben Yahia
hanaouai = Chedi Hammemi
bekhaleneaux= Ben Khalfallah
bberinlou=Belaid
bay sargo = chaouki ben saada (ogc nice-most likely double)
jerg = issam jemaa (RC Lens-most likely double)
aghatoir = Mohamed Ali Gherieni

Canada:

GK. GLINSATAIN - Greg Sutton (Vereinslos)
CB. JASVAC - Dejan Jankovic (D.C. United)
CB. MCKILE - Kevin McKenna (1.FC Köln)
SB. STALMERRI - Paul Stalteri (Borussia Mönchengladbach)
SB. KMKOVSKI - Mike Klukowski (Club Brügge) (Double)
SM. BERTAURE - Patrice Bernier (FC Nordsjaelland)
SM. HALTHERON - Atiba Hutchinson (FC Copenhagen) (Double)
DM. DE MUILEN - Julian de Guzman (Toronto FC)
WF. VOLJAUDIN - Will Johnson? (Real Salt Lake City)
SM. MARONDJORG - Marcel de Jong (Roda JC) (Double)
CF. GERARD - Ali Gerba (Toronto FC)
GK. VAIJKAAD - Josh Wagenaar (Falkirk FC)
GK. STELAPORE - Kenny Stamatopoulos (Fredrikstad FK)
CB. CARWAL- Adrian Cann (Esbjerg fB)
CB. HAIZOUREI - André Hainault (Houston Dynamo)
SB. PETROIR - Chris Pozniak (Vancouver Whitecaps)
SB. HEIBOUTANG - Richard Hastings (Hamilton Academical)
DM. HAMEIL- Kevin Harmse (CD Chivas)
DM. POGNAIN- Chris Pozniak (Vancouver Whitecaps)
SM. NAKAYA FELIPE- Issey Nakajima-Farran (AC Horsens)
SS. JOESAMPTON - Josh Simpson (Manisaspor)
CF. SYJOUINEAU- Simeon Jackson (Vancouver Whitecaps Residency)
CF. GOURAQUI- Charles Gbeke (Vancouver Whitecaps)

Costa Rica:

Kernagoz: Keylor Navas (Deportivo Saprissa)
Urenas: Michael Umaña (CF Liberia Mía)
Sermulez: Segares (Chicago Fire)
Palhestana: P. Herrera (Aalesunds FK)
Madcell: Dennis Marshall (Aalborg BK-most likely double)
Bogamoz: Celso Borges (Fredrikstad FK)
Centana: Walter Centeno (Deportivo Saprissa)
Enora: Andy Herron (CS Herediano)
Siquerz: Esteban Sirias (CF Liberia Mía)
Bella Luigi: Bryan Ruiz (FC Twente Enschede-most likely double)
Sagoirio: Álvaro Saborío (Bristol City)
Gontalez: Ricardo González (CS Herediano)
Carminaro: Daniel Cambronero (Universidad de Costa Rica)
Feli Forranz: Freddy Fernandez *Incorrect age, adjust to 35*
Wlanaz:Wallace (CF Liberia Mía)
Majham:Roy Myrie (KAA Gent)
Deroquez: Junior Diaz (Wisla Krakow-most likely double)
Olguado: Cristian Oviedo (LD Alajuelense)
Bllaroz: Barrantes (Aalesunds FK)
Bortez: Bolaños (Start Kristiansand)
C.Hedias: C. Hernández
Alfonso: Armando Alonso (Deportivo Saprissa)
At Fuzargo: Andy Furtado (Sperre)

Honduras:

Baranorez: Noel Valladares
Chulitoz: Osman Chávez
Mayl Fedela: Maynor Figueroa (plays for Wigan Athletic)
Salzan: Mauricio Sabillón
Iztore: Emilio Izaguirre
Horgu Tozra: Hendry Thomad
Wel Palionz: Wilson Palacios (plays for Tottenham)
Querna: Amado Guevara
Rao Nugre: Ramón Núñez
Cadez Paldo: Carlos Pavon
Cortani: Carlos Costly
Boquari: John Alston Bodden
JunoMorquez: Júnior Morales
Nogarz: Erick Norales
Berque: Beata
Os Gareia: Oscar García
Alzado: Acevedo
Mavchezlo: M. Valladares
Torquelez: Danilo Turcios
El Marqualez: Emil Martínez
Lenajo: Julio César De Leon
Wair Matelan: Walter Martínez
Wilzedo: Georgie Welcome

Mexico:

Penaz - Óscar Pérez (Jaguares de Chiapas )
Rogadeliz - Francisco Javier Rodríguez (plays for PSV)
Manatoz - Marquez
Oloyio - Ricardo Osorio (VFB Stuttgart)
Sajuan - Carlos Salcido (plays for PSV-double)
Darpo - Pável Pardo (CF America)
Torrada - Gerardo Torrado(Cruz Azul)
Artece - Fernando Arce (Santos Laguna)
Gurzallo - Andrés Guardado (plays for Deportivo LC-double)
Carmillo - Nery Castillo (plays for Dnipro but appears in Šachtar Donec'k-double)
Gil Brano - Guillermo Franco (plays for West Ham United-double)
Corma - José de Jesús Corona (Cruz Azul)
Orgo - Guillerme Ochoa (CF America)
Macerga - Magallon
Alguazque - Aaron Galindo
Careton - José Antonio Castro (Tigres de la UANL)
Ojaroiz - Óscar Rojas (CF America)
Casterraz - Ismael Castro
Lunorvaja - Luis Noriega
Cagnalodez - Cardenas
Mexirazca - Alberto Medina
Domino Samuz - Giovani Dos Santos (plays for Totthenam H-double)
Vecto - Carlos Vela (plays for Arsenal FC-double)

Trinidad and Tobago:

Ikmince - Clayton Ince (Walsall FC)
Antreoss - Marvin Andrews (Hamilton Academical)
Das Lawnece - Dennis Lawrence (San Juan Jaboleth)
C. Elpawa - Carlos Edwards (Ipswich Town)
Erie Job - Avery John (D.C. United)
Yorb - Dwight Yorke (retired)
Nomga - Trent Noel?
Sinpoa - Silvio Spann (Wrexham Fc)
Tenolo - Hayden Tinto?
Scoklant - Jason Scotland (Wigan Athletic-most likely double)
Jilbohou - Kenwyne Jones (plays for Sunderland AFC)
Mic Willans - Jan Michael Williams (W Connection)
Markfeler - Marvin Phillip (W Connection)
Aslovel - Abu Bakr
Thomelt - Keyeno Thomas
Mikehilltap - Makan Hislop (United Petrotrin)
Barullo - Chris Birchall (Los Angeles)
Husraum - Khaleem Hyland?
Theogadeut - Densill Theobald
Bastin - Kerry Baptiste (Joe Public FC)
Kilydanon - Keon Daniel(Caledonia AIa Fire)
Corea Sareym - Collin Samuel (St. Johnstone Fc)
Guito - Cornell Glen (San Jose)

USA:

Hallaso: Howard (Everton - most likely double)
Olieve: Onyewu (Milan-most likely double)
Bonacelna: Bocanegra (Rennes - most likely double)
Chilinder-Cherundolo (Hannover 96)
Bontfain-Bornstein (CD Chivas)
Cling-Clark (Colorado Rapids)
Martomoeny-Mastroeni (Colorado Rapids)
Dotan-Donovan (Los Angeles Galaxy)
Chanydan-Charlie Davies (Fc Sochaux-most likely double)
Aztore: Altidore (Hull City - most likely double)
Gurtan: Guzan (Aston Villa - most likely double)
Caroff- Danny Califf
Delnerth-DeMerit (FC Watford)
Marvlewyn-Marvell Wynne
Peyley-Pearce (FC Dallas)
Mezetoram- Mezell Torres
Filander: Feilhaber (Aarhus GF)
Blawney: Bradley (Borussia Mönchengladbach)
Kujtolan- Kljestan
Alna-Adu (CF Belenenses Lissabon)
Beyagurry-Beasley (Glasgow Rangers-most likely double)
Ceroy-Casey (Colorado Rapids)



Iran:

Kiricas- Rahmati
Tayrger- Talebloo
Hossadoni- Hosseini
Agadiu- Aghili
Dagaka- Kaebi
Azughari- Ashjari
Bezasoo- Bengar
Samredori- Sheys Rezaei
Henbori-Heydani
Dona-Farshid Talebi
Negodazen- Nekounam [Osasuna;duplicate]
Telmbarak- Teymourian [Fulham- West London White; duplicate]
Shargui- Shojaei [Osasuna;duplicate]
Khlosneri- Kazemi
Marzali- Mobali
Maquelweid- Mahdavikia (Eintracht Frankfurt)
Haranofi- Hajisafi
Maganuchi- Madanchi
Kaquetz- Kazemi
Zaniero- Zandi
Gonredori- Gholamreza Rezaei
Bogodani- Borhani
Hatenheis- Hashemian (VFL Bochum)

tillinho77
06-21-2010, 17:24
Iraq:

Mulakazam- Mutashar
Hossanreuna- Ali Rehema
Sheik- Shakie
Alekharan- Ali Karim
Baun Nadas- Bassim Abbas
Majnero- Mushir
N. Sagrem- Nashat Akram
Ajin Mandik-Mahdi Karim Ajeel
Jokli- Jassim
Ilsa Mohmmad- Emad Mohammed
Younahs- Younis Mahmoud

Nue Obsi- Noor Sabri
Unsay Kaiu- Uday Taleb
Yabsem- Yassin
Dalohamrab - Dara Mohammed
Khamgha - Muayad Khalid
Sai Edir- Salih Sadir
Deit Agmal-Abdul-Wahab Abu Al-Hail
Haun Mohmad- Hawar Mulla Mohammed
Sasamohd- Saeed Mohsen
Habmeed- Halgurd Mulla Mohameed
Azuhra- Abdul-Zahra
Samiroh- Luay Salah

Kuwait:

GK AN BANDOI - Ahmed Al Fadhli
CB HAMFODOL - Hussain Fadel
CB KHANIS - Khaled Al Shammari
SB YAIB AGMALLAH - Yacoub Al Taher
SMF SIHOL - Jarah Al Ataiqi
CMF ANHERGHA - Muhamad Jarragh
CMF AN LEDEA - Waleed Al Jumah
SB KHALIA SALIH - Saleh Al Sheikh
WF KHALIMADHO - Khalaf Ahmed
SS AN KEDOU - Bader Al Mutawa
CF ALI AGOUNI - Khaled Al Mazeedi
GK HLYOUMAD - Hameed Youssef
GK AN GEOLI - Khaled Al Fadhli
CB NOBESHAR - Nohayer Al Shammari
CB MARZAAT - Ali Maqseed
CB BALTHON - Fayez Bandar
WB ALE SHERMA - Adel Al Shammari
CMF JIGLLA - Mohamed Jarragh
SMF JESMAHN - waleed Ali Al Jumah
SMF AREMAZI - Nawaf Al Mutairi
CF AN MEMUT - Bader Al Mutwa
CF AN RITARI - Fahad Al Rashidi
CF ARAHMED - Ahmad Ajab

North Korea:

GK Rin MIKLAN - RI Myong Guk [23] - Pyongyang City
CB Pal ChunJan - Pak Chol-Jin
CB Rin JinYoo - RI Jun Il [22] - Sobaeksu
CB Ri KouHan - Ri Kwang Chon (?) [24] * - April 25
CB Cho JinHyom - CHA Jong Hyok [24] - Amrokgang
DMF Ji KuanSo - RI Kwang Chon (?) [24] * - April 25
DMF An DokHa - AHN Young Hak (?) [31] - Suwon Samsung Bluewings (KOR)
SMF Pak UnDok - Pak Nam Chol
SMF Mun HanSam - MUN In Guk [31] - April 25
CF Hong TeYung - Hong Yong-Jo
CF Til TaiGa - Jong Tae-Se
GK Jan Kun Mu - JU Kwang Min [19] -
GK Kinu MilGan - KIM Myong Gil [24] -
CB An ChonHin - AN Chol Hyok [24] - Rimyongsu
CB So ChunChok - So Kwang Chol [22] (?) -
CB Yon Yu Jin - JONG Chol Min[20]/ JON Kwang Ik [21]
CB Rin Kan Hu - RI Kwang Hyok [22] (?) - Kwonggongop
WB Nam HeChok - NAM Song Chol [27]
CMF Pal Sok Chu - PAK Song Chol [22]
SMF Kim YanJa - KIM Yong Jun [26] - Chengdu Blades (CHN)
SS Kinu MuIl - Kim-Kum Il
CF Kinu MilTon - KIM Myong Won [26] - Amrokgang
CF Cha Kan Chen - CHOE Kum Chol

Venezuela:

Rys Vent - RENNY VEGA (Caracas FC)
Ne - JOSE REY
Sarhoute - SALAZAR (Caracas FC)
Cherna - CHACÓN (Deportivo Tachira)
Fallador - FUENMAYOR (Valerenga IF)
Rivenco – RINCON (HSV)
Lucian - LUCENA (Caracas FC)
Seil Gornaz – CESAR GONZALEZ (Club San Luis)
Aromga - ARANGO (M´Gladbach)
Mozleca - MORENO (Deportivo Anzoátegui Sport Club)
Joan Mallorqua – MALDONADO (XEREX-most likely double)
Rogan - ROMO (Udinese Calcio-most likely double)
Lei Morano - LEO MORALES
Vedoriguez - VELÁSQUEZ
Borge - BOADA (Deportivo Anzoátegui Sport Club)
Gavi Silquw - GABRIEL CICHERO (Caracas FC)
Rocharlez - ROSALES (Monagas Sport Club)
Degohul - DI GIORGI (Deportivo Anzoátegui Sport Club)
Fpacoraz - FLores
Sertoz - SEIJAS (Independiente Santa Fe)
Azque - ACOSTA
Bonbon - A. RONDÓN
Sromtan - S. RONDÓN

Bahrain:

Jaran- Jaffer
Alikamala- Ahmed Khamis
Amtor Karef- Abdul Karim
Hures Rapa- Hussain Baba
A. Mastiqi- Al-Marzooqi
Mikhailo Furto-Mohamed Bahzad
Animan- Adnan
Afitog- Ayyad
Hukonmer- M. Hubail
For Aike- Faouzi Aaish
Sanmei- Salmeen
Aguboy- Abdullah Abdi
Salik Igza- Salman Isa
Arbomale- Abdullah Ismail
Aldaraben - Abdulrahman
Hai Rark-Hamad Rakea
Mohmod Jai- Mahmood Jalal
Tau Yajif- Talal Yusuf
Ayul Daam- Al-Dosari
Jonathang- John
Aldarasik- Abdullatif
A. Rubaih- A'ala Hubail
Jain-Rashad Jamal Salem

China:

GK YAO ZHO - YANG Zhi
CMF ZHEN GUI - ZHENG Zhi - Celtic (SCO) (Possible Double)
SB LI QUN - Cheng Liang
SB ZHANG PONG - ZHAO Peng
DMF ZHOU YAH - XU Yang
DMF LI ZHAIGONG - LIU Jin Dong
AMF WU XINGXIN - WANG Xin Xin
CMF ZHANG XIRUI - ZHAO Xu Ri
SMF HAU JARNAN - HUANG Bo Ren
SS JIU NIYI - DU Wen Hui
CF GAM LANG - GAO Lin
GK YAH QUN - YANG Jun
GK ZEMA QING - ZHENG Chen
CB DONG WAN - Dong Wang
CB MON Jouxin - Wan Houliang
SB HONG YOU - He Yang
SB ROI HANG - RONG Hao
DMF LI MOCA - ZHOU Hai Bin (Same as in PES 2009 I assume) - PSV Eindhoven (NED) (Possible Double)
CMF YUNG HARZHAI - YU Han Chao
CMF JIA KUAN - Yang Hao
SMF QIU PING - Wang Xiao
AMF LOU JIAN - LIU Jian
CF CUN TEIBANG - CAO Tian Bao
Iran:

Kiricas- Rahmati
Tayrger- Talebloo
Hossadoni- Hosseini
Agadiu- Aghili
Dagaka- Kaebi
Azughari- Ashjari
Bezasoo- Bengar
Samredori- Sheys Rezaei
Henbori-Heydani
Dona-Farshid Talebi
Negodazen- Nekounam [Osasuna;duplicate]
Telmbarak- Teymourian [Fulham- West London White; duplicate]
Shargui- Shojaei [Osasuna;duplicate]
Khlosneri- Kazemi
Marzali- Mobali
Maquelweid- Mahdavikia (Eintracht Frankfurt)
Haranofi- Hajisafi
Maganuchi- Madanchi
Kaquetz- Kazemi
Zaniero- Zandi
Gonredori- Gholamreza Rezaei
Bogodani- Borhani
Hatenheis- Hashemian (VFL Bochum)

Iraq:

Mulakazam- Mutashar
Hossanreuna- Ali Rehema
Sheik- Shakie
Alekharan- Ali Karim
Baun Nadas- Bassim Abbas
Majnero- Mushir
N. Sagrem- Nashat Akram
Ajin Mandik-Mahdi Karim Ajeel
Jokli- Jassim
Ilsa Mohmmad- Emad Mohammed
Younahs- Younis Mahmoud

Nue Obsi- Noor Sabri
Unsay Kaiu- Uday Taleb
Yabsem- Yassin
Dalohamrab - Dara Mohammed
Khamgha - Muayad Khalid
Sai Edir- Salih Sadir
Deit Agmal-Abdul-Wahab Abu Al-Hail
Haun Mohmad- Hawar Mulla Mohammed
Sasamohd- Saeed Mohsen
Habmeed- Halgurd Mulla Mohameed
Azuhra- Abdul-Zahra
Samiroh- Luay Salah

Kuwait:

GK AN BANDOI - Ahmed Al Fadhli
CB HAMFODOL - Hussain Fadel
CB KHANIS - Khaled Al Shammari
SB YAIB AGMALLAH - Yacoub Al Taher
SMF SIHOL - Jarah Al Ataiqi
CMF ANHERGHA - Muhamad Jarragh
CMF AN LEDEA - Waleed Al Jumah
SB KHALIA SALIH - Saleh Al Sheikh
WF KHALIMADHO - Khalaf Ahmed
SS AN KEDOU - Bader Al Mutawa
CF ALI AGOUNI - Khaled Al Mazeedi
GK HLYOUMAD - Hameed Youssef
GK AN GEOLI - Khaled Al Fadhli
CB NOBESHAR - Nohayer Al Shammari
CB MARZAAT - Ali Maqseed
CB BALTHON - Fayez Bandar
WB ALE SHERMA - Adel Al Shammari
CMF JIGLLA - Mohamed Jarragh
SMF JESMAHN - waleed Ali Al Jumah
SMF AREMAZI - Nawaf Al Mutairi
CF AN MEMUT - Bader Al Mutwa
CF AN RITARI - Fahad Al Rashidi
CF ARAHMED - Ahmad Ajab

North Korea:

GK Rin MIKLAN - RI Myong Guk [23] - Pyongyang City
CB Pal ChunJan - Pak Chol-Jin
CB Rin JinYoo - RI Jun Il [22] - Sobaeksu
CB Ri KouHan - Ri Kwang Chon (?) [24] * - April 25
CB Cho JinHyom - CHA Jong Hyok [24] - Amrokgang
DMF Ji KuanSo - RI Kwang Chon (?) [24] * - April 25
DMF An DokHa - AHN Young Hak (?) [31] - Suwon Samsung Bluewings (KOR)
SMF Pak UnDok - Pak Nam Chol
SMF Mun HanSam - MUN In Guk [31] - April 25
CF Hong TeYung - Hong Yong-Jo
CF Til TaiGa - Jong Tae-Se
GK Jan Kun Mu - JU Kwang Min [19] -
GK Kinu MilGan - KIM Myong Gil [24] -
CB An ChonHin - AN Chol Hyok [24] - Rimyongsu
CB So ChunChok - So Kwang Chol [22] (?) -
CB Yon Yu Jin - JONG Chol Min[20]/ JON Kwang Ik [21]
CB Rin Kan Hu - RI Kwang Hyok [22] (?) - Kwonggongop
WB Nam HeChok - NAM Song Chol [27]
CMF Pal Sok Chu - PAK Song Chol [22]
SMF Kim YanJa - KIM Yong Jun [26] - Chengdu Blades (CHN)
SS Kinu MuIl - Kim-Kum Il
CF Kinu MilTon - KIM Myong Won [26] - Amrokgang
CF Cha Kan Chen - CHOE Kum Chol

Oman:

GK An Heposi- Al-Habsi (Bolton Wanderers)
GK Jaia- Badar Juma Subait (Dhofar Salala)
GK Alemaguoli- Sulaiman Al Mazroui (Muscat)
CB Amurakum- Ibrahim Al Mukhaini
CB Ahman-Issam Al-Sinani (Al-Nasr Jleeb Al-Shyookh)
SB Abazisk- Al Boloshi
SB Younomef- Yaqoob Salem
CB Ragmeo- Mohamed Rabia - Al Sadd Captain
CB Fokla- Issam Fayal - Al Naser
CB Aroom- Nabil Ashoor - Al Jahra
CB Aleig- Ashraf Bait Taysir - Al Kharitiyath
AMF An Dehosjri-Al Hossani
SMF Aleamie- Sultan Al Touqi - Al Shabab
AMF Doirban-Fawzi Basheer Bait Dorbeen
AMF Ausad Did- Ahmed Hadid -Al Shamal
AMF Raslow-Hassan Rabia - Al Suwaiq
CMF Amarzaki- Mohammed Al Mashaikhi - Al Arabi
SMF Aleghalam-Ahmed Al-Mahaijri
SMF Khamton- Talal Khalfan - Najran SC
CF Inba An- Imad Al Hosni - Charleroi
CF Hakan Mileh- Hasim Al Balushi
CF Bamen Roberk-Badar Mubarak (Muscat club)
CF M. Roberk- Mohamed Mubarek - Al Tadamon


Qatar:

Butnen-Burhan
Sagemo-Saqr
Agual-Mohamed Ahmed
Radigo-Rajab Hamza
Altomaero-Ibrahim Majid
Abaouri-Ahmed Ali Faris
Shurane- Shami
Joreh-Hamed Bahari
Almur- Abdullah
Mey Marnak- Meshal Mubarak
Adorfolan-Abdulrahman Mosabbeh
Ayazahd- Al Yazeedi
Siqla- Siddiq
Fercimar- Fábio César Montezine
Magro Hanlan-Mesad AL-Hamad
Mand Aland-*Majed Hassan*
An Ilteshi-*Ali Al Bloushi*
Walmuhado- Waheed Mohammed
Alafoyr- Ali Afif
Khayan Ibiom- Khalfan Ibrahim
Ahalamu- Al Haidos
Yusaf Ausad- Yusef Ahmed
Serlean- Soria


Saudi Arabia:

GK WAZERNA AN - Waleed Abdullah
CB AGI SIBY -Al Saqri
CB OSLO HAMET - Osama Hawsawi
SB SIAZOL -Abdullah Shuhail
SB ADOROSSA - Hussein Abdualghani
DMF ARGO - Aziz
SB ADLA GHAILI -Hussein Abdulghani Sulaimani
CMF NURUMI - Mohammed Noor
AMF ALGLORB - M. Al Shiboub
CF AGI PAKARANI - Y. Al Qahtani
CF HAGAM - Naif Hazazi
GK AGI LQE - Mansour Al Naje
GK AWAGONAM - Kameel Al-Wabari
CB TARLAR - Redha Tukar
CB ANASLOKH -Mohamed Al-Nakhli
SB AYRAHZI - Abdullah Al Zori
DMF ALAHTOSRA - Saheb Al Abdullah
SMF ADALOF - Abdoh Otaif
SMF AN JILAN - Al Jasim
SMF AFEIRON - Ahmed Al Fraidi
AMF AUSAD AF - Ahmed Otaif
CF ADOSHELTAN - N. Al Shamrani
CF MAK AHSAI - Mouath Hawsawi

Syria:

Banthos- Balhous
Redanazhar- Radwan Al Azhar
Syoksio- Shakosh
Dyarawa- Diab
Dakim-Dakka
Herghan- Hees
Asaraal-Al Shar
Ahmedohma-Abduldaim
Atoyar- Al Aitoni
Isim-Esmaeel
Jegmt (WB)-Jenyat
Asaro (WB)- Al Shaar
Raghare- Al Rashed
Amel Agmar- Adel Abdullah
Salmini (WB)- Sahiwni
An Hoauhen- Abdelrazaq Al Hussain
Makeu Aid- Majed Al Haj
Chidasebo- Chaabo
Raige- Rafe
An Madab-Firas Al Khatib
An Elna-Al Omaier
An Shei-Al Zeno
Avkut- Al Agha

Thailand:

GK RPONGA - Kittisak RAWANGPA
CB JOKTASUM - Jantakam
SB PALTACKO - Nattaporn PHANRIT
SB SUKHLO - Suree SUKHA - Chonburi FC
SB SUMNE - Sakda JOEMDEE
SMF SRISOMKU - SRIPAN
CMF THOLENG - Datsakorn THONGLAO
SMF NUCKARUME - Suchao NUCHNUM
SB NATTHERING - Nattaphong SAMANA
SS TEEORABI - Teeratep WINOTHAI
CF DENGJON - Teerasil DANGDA
GK HAUNATAKUL - Sintaweechai HATHAIRATTANAKOOL
GK TEOMENOEN - Kawin THAMMASATCHANON
CB SIDAOM - Kiatprawut SAIWAEO
CB WALGOWS - Panupong WONGSA
CB SALSROI - Nirut SURASIANG
CB PARTALON - Peter LANG
DMF ALMASRA - Salahudin ARWARE
CMF CHUOCHI - Pichitphong CHOEICHIU
SMF RAHERIN - Narongchai VACHIRABAN
SMF SATORMTA - Sutee SUKSOMKIT
SS CHILNAT - Tana CHANABUT
CF RATEYRO - Ronnachai RANGSIYO

UAE:

GK NALAANI - Majid Naseer
CB JURAMED - Mohammed Jamal
CB MOHIT QASSIS - Mohammed Qassim
SB MECRILU - Masoud
SMF AABRON -Saleem Al-Abri
CB WALBUREHE -Waleed Al-Bloushi
DMF SALME IMAA - Salam Jumaa
SMF NAMR MARNAK - Nawaf Mubarak
CMF AME MARNAK - Amir Mubarak Ghanem
SMF ALM SALAE - Mohamed Omar
SS I.MEITER - Ismael Matar
GK ATALMOH - Obaid Al Tawilah
GK MUTADOLEH -Mutaz Abdulla
DMF HAL DELO DELI - Haider Alo Ali
DMF MAYTERE -Abdullah Malallah
DMF MALEBUREHE -Mohammed Al-Bloushi
CMF AWAYBA -Ali Al-Wehaibi
SMF HETEL EED - Helal Saeed
SMF ALTO MARNAK - Ahmed Mubarak
WF AHADORAM - Amer Abdulrahman
WF SALE MKAHLO - Shehhi Mohammed
CF FAISAL KHELE - Faisal Khalil
CF KHAMLLEH - Mahmoud Khamees

Uzbekistan:

Nenmanov- Nesterov
Tejumalov- Temur Juraev
Buite-Bugalo
Iomontov- Inomov
Turzaev- Tojiev
Sumarev- Suyunov
Galemav- Gafurov
Kamilev- one of the Karimovs
Sajunalov- Sakhob Juraev
Kaslev- Karimov
Katetese- Kapadze
Agdalov- Ahmedov
Djemsav- Djeparov
Homlav- Hasanov
Halghalov- Haydarov
Deklav (WB)-Sakhob Juraev
Kanuehiho- Karpenko
Ikradaev- Ibragimov
Georukh- Geynrikj
Farod Taliv- Farhod Tadjiyev
Sonimav- Soliev
Ehkanov- Erkinov
Shalniv- Shatskikh

Hidden Players:

MASTERLEAGUE HIDE1

GK,01,VILENI-Vieri
CB,02,RORO BIATHA- Rolando BIANCHI
CB,03,ROMIRA- ROSINA
SB,04,COLLANI- CORINI
SB,05,MALVELA- MARESCA
CM,06,SELIMI GALCIRA = SERGIO GARCIA (REAL BETIS)
CM,07,LUI GARINA = LUIS GARCIA
SM,08,HEMNARA = HELGUERA (NO BELONGING)
SM,09,JOEL EQUATER- José ENRIQUE
CF,10,VALTEL = VASSELL (ANKARAGUCU)
CF,11,FILLER = FOWLER (NORTH QUEENSLAND FURY)
--,12,SMEARL-Smith
--,13,SIRTAYNER-Taylor
--,14,BACK = Butt
--,15,BALCON-Barton
--,16,ORONDOR = ODONKOR (REAL BETIS)
--,17,HULKO = HUTH (MIDDLESBROUGH)
--,18,WAIYRIN-Wiltord
--,19,ZERGAIV = ZENDEN (SUNDERLAND)
--,20,FARZEL MENST = VAN DER MEYDE (NO BELONGING)
--,21,ANDRAZELO-Andrade
--,22,KEMAR-Koller (rylya Sovetov Samara)
--,23,BRANT = BLANCO (CHICAGO FIRE)
--,24,LATEPIE = LATAPY (TRINIDAD AND TOBAGO)
--,25,RADATOZ- Guillermo RAMÍREZ
--,26,CARLS ROYCE = CARLOS RUIZ (PUEBLA)
--,27,QUEZAROLLA- Eliseo QUINTANILLA
--,28,BASIBELOY-Baloy
--,29,BLEN PIEF-Blas Perez
--,30,NOIMEIT-Noel
--,31,DORZATE- Eliseo QUINTANILLA
--,32,CATIRI = CARINI (ATLETICO MINEIRO)

MASTERLEAGUE HIDE2

GK,01,KEMALSON = KEIRRISON (BENFICA) {FC BARCELONA}
CB,02,REVANT = RIVALDO (BUNYODKOR)
CB,03,ROMEYDA = RONALDO (CORINTHIANS)
SB,04,HELTRAS- Eliseo QUINTANILLA
SB,05,NELSOR- NEYMAR
CM,06,DELRINHO = DENTINHO (CORINTHIANS)
CM,07,G. FULLMANTEZ = G. FERNANDEZ (RIVER PLATE)
SM,08,SOIM = SORIN = CRUZEIRO
SM,09,OJQUERA = ORTEGA (RIVER PLATE)
CF,10,DEFLAZCO- Eliseo QUINTANILLA
CF,11,DELACREZ = DE LA CRUZ (LDU QUITO)
--,12,ZUWA = ZUMA (FC NORDSJAELLAND)
--,13,NOYLETE = NOMVETHE (MOROKO SWALLOWS)
--,14,FOOTYN = FORTUNE (DONCASTER ROVERS)
--,15,H. TRAHELCI = H. TRABELSI (COLORADO RAPIDS)
--,16,BEGA = BEYE (ASTON VILLA)
--,17,AMEYO HONAM- Ahmed MIDO
--,18,GHAURI = GHALY (AL-NASSR)
--,19,KOBATA- Daigo KOBAYASHI
--,20,TAKAMURA-Takahara
--,21,XU JINWEI = SUN JIHAI (CHENGDU BLADES)
--,22,VIROTA-Viduka (Newcastle United)
--,23,BAJUDACCHI- Andrea Barzagli
--,24,MASETANG = MADLUNG (WOLFSBURG)
--,25,SIEKAK-Simunek (VFL Wolfsburg)
--,26,SCHTEILER-Schaefer(Wolfsburg)
--,27,DEROM-Dejagah(Wolfsburg)
--,28,GECHSTER = GENTNER (WOLFSBURG)
--,29,GUTIMACCI = GRAFITE (WOLFSBURG)
--,30,REYKINCE = RENSING (BAYERN MUNICH)
--,31,BUZO = BUTT (BAYERN MUNICH)
--,32,BCARU = BRENO (BAYERN MUNICH)

MASTERLEAGUE HIDE3

GK,01,ORSCHAL-Ottl (Bayern Munich)
CB,02,BOTANASKI = BOROWSKI (WERDER BREMEN)
CB,03,EL SORKU = ERNESTO SOSA (BAYERN MUNICH)
SB,04,BARSJONG-Baumjohann (Bayern Munich)
SB,05,LANE = LELL (BAYERN MUNICH)
CM,06,SCHWARZ = LEHMANN (VFB STUTTGART)
CM,07,KHENASH = KHEDIRA (VFB STUTTGART)
SM,08,HISNEIT = HILBERT (VFB STUTTGART)
SM,09,BARTOLIK = BASTURK (VFB STUTTGART)
CF,10,CARAO = CACAU (VFB STUTTGART)
CF,11,EMEITZ-Ebert(Hertha BSC Berlin)
--,12,RONDO = ROST (HAMBURGER SV)
--,13,ZE ROMENTO = ZE ROBERTO (HAMBURGER SV)
--,14,ALLEN SINGA-Alex Silva (HSV)
--,15,WEIDENLAGER = WEIDENFELLER (BORUSSIA DORTMUND)
--,16,ORTAMELA = OWOMOYELA (BORUSSIA DORTMUND)
--,17,DEAN = DEDE (BORUSSIA DORTMUND)
--,18,KELEM = KEHL (BORUSSIA DORTMUND)
--,19,HULEGRASE = HILDEBRAND (1899 HOFFENHEIM)
--,20,JEANTOIR-Jerome Boateng (Hamburger SV)
--,21,NOLAND = NEUER (SCHALKE 04)
--,22,BOGLON = BORDON (SCHALKE 04)
--,23,JOCHIMA = JONES (SCHALKE 04)
--,24,RAFNAL = RAFINHA (SCHALKE 04)
--,25,PARGOE = PANDER (SCHALKE 04)
--,26,FAMLAN = FARFAN (SCHALKE 04)
--,27,AGUOLA = ASAMOAH (SCHALKE 04)
--,28,KMOLO = KURANYI (SCHALKE 04)
--,29,CASTROL = CASTRO (BAYER 04 LEVERKUSEN)
--,30,TOJIKLABE = TONI KROOS (BAYER 04 LEVERKUSEN) {BAYERN MUNICH}
--,31,HUBELMEIS = HUMMELS (BORUSSIA DORTMUND)
--,32,NALIN = NALDO (WERDER BREMEN)

MASTERLEAGUE HIDE4

GK,01,BERSCHNER-Boenisch (SV Werder Bremen)
CB,02,MENCHIL-Mesut Özil (SV Werder Bremen)
CB,03,HURANZE = HUNT (WERDER BREMEN)
SB,04,HARMEY = HANKE (HANNOVER 96)
SB,05,OGURA = OGURO (TOKYO VERDY)
CM,06,NOGLAU = NEUVILLE (BORUSSIA MONCHENGLADBACH)
CM,07,RESGRAL-Renato Augusto (Bayer 04 Leverkusen)
SM,08,NIRASAKI = NAKATA (JAPAN)
SM,09,M D HO = HONG Myung-Bo (SOUTH KOREA)
CF,10,DAHOO = DAEI (IRAN)
CF,11,OTOKA = OKOCHA (NIGERIA)
--,12,RONA KIRA = ROGER MILLA (CAMEROON)
--,13,ELKAMA = M'BOMA (CAMEROON)
--,14,WIEGO = WEAH (LIBERIA)
--,15,ALDEROS- AFONSO ALVES
--,16,ELLA- EDU
--,17,RIK OIDERA =RICARDO OLIVEIRA (AL-JAZIRA CLUB)
--,18,JARILLE-Juninho
--,19,ENELKON- EMERSON
--,20,LJANKENI-Larsson (Helsingsborg)
--,21,SYREMINO- SERGINHO
--,22,ZAMAELLIA-Zalayeta
--,23,REORA = RECOBA (PANIONIOS)
--,24,COLOZZENI = COLOCCINI (NEWCASTLE UNITED)