PDA

View Full Version : Summer League 2010

ssMaK
06-14-2010, 12:29
Pozdrav svim pesoholicarima :)
Evo Somi Delija i ja odlucili smo da pokusamo da vam ovo leto ucinimo dosta zanimljivijim i interesantnijim tako sto cemo da osnujemo Summer League 2010...Mislim da je svima bolje da se malo zabave uz PES ako vec nece ici na odmor,pa zasto ne odigrati par tekmi :) Dakle,timova ce biti u zavisnosti od prijavljenih igraca,a igrace se sa srednjim klubovima :) Svako uz svoju prijavu mora napisati ime kluba kojeg zeli,jer zbog draftova i nekih problema zbog toga da ne bi bilo nezadovoljnih igraca,mislio sam da bi ovako bilo bolje,tj.da se igra sa svojim nekim timom...Glavni uslov je da imate cist PES 6,dobar internet da ne bi bilo laga u toku meca,i naravno ne smete da dirate ocene ili prebacujete igrace iz jedne u drugu ekipu :) Takodjer molim sve igrace koji ce ici na odmor da se ne prijavljuju i zauzmu necije drugo mesto :) Dakle uz prijavu morate napisati svoj msn i klub sa kojim bi hteli da igrate :D Ako neko pre zauzme vas klub nemate pravo da ga pikate pa zato citajte sve postove :) :smartass:

Evo spiska igraca da ne komplikujemo vise,i nemojte to vise da pisete jer je to moja briga
1.Aston Villa-axe85@hotmail.com
2.Fiorentina-witchfigther@hotmail.com
3.Villareal-urkepfc@hotmail.com
4.Hamburg SV-bgfikus@hotmail.com
5.Napoli-lazar-bbrs@live.com
6.Sampdoria-ortackless@hotmail.com
7.Ajax-denijuve@hotmail.com
8.FC Porto-scooby_89@live.com
9.Salle-TSG Hoffenhaim 1898
10.nebojsa-Crvena Zvezda umesto CSKA Moskve
11.icho_slash@hotmail.com-Everton (ja)
12.tu je Fulham pa ko oce neka izvoli...
Eh sada idu pravila :
1.OBAVEZNO da imate WC patch i update 123 za taj patch;
2.Pre nego pocnete da igrate,kreirate sobu pod nazivom npr.pes serbia i stavite password,password moze biti bilo sta,zavisi sta se dogovorite sa protivnikom;
3.Tekme se igraju svaka 2 dana,posto je npr.neko zauzet,neko ovo,neko ono,pa se za to vreme mozete dogovoriti sa protivnikom kada cete odigrati;
4.Obavezno nakon svake utakmice slikati ss sa rezultatom i strelcima i okaciti ovdje;
5.Igra se po 15 minuta,raspolozenja random,vreme fine i noc
6.Ako se utakmica ne odigra u datom roku,rezultat je 0:0 i idu po 1 bod za oba protivnika,mada sam mislio da uvedemo kazne ako se tekma ne odigra,da se oduzima po 1 bod,pa ako ste za uvescemo to novo pravilo ili cemo ostaviti ovo staro
7.Cut koristite sto manje,samo onda kada morate;
8.Ukoliko se diskonektujete u toku utakmice,igrac koji je ostao osvaja 3 boda sa sluzbenim rezultatom 3:0 bez obzira kakav je rezultat bio pre
Ova prva 2 pravila obavezno se morate da pridrzavate,znaci nikako nemojte da igrate a da pre toga niste postavili password

►►► MaTo ◄◄◄
06-14-2010, 12:44
Hahah cist PES 6 odma racunaj niko nece da igra...igramo bre sa WC patchom...

UrKePFC
06-14-2010, 13:08
Ja bih zeleo da igram turnir, a posto nikad pre nisam igrao, jel mozete malo da mi pojasnite dal se igra preko nekog servera ili...
Posto su u pitanju srednji klubovi zeleo bih da igram sa Atletico Madridom, a msn je urkepfc@hotmail.com...

AxeparadoX
06-14-2010, 13:23
Ali glupo je na cist pes, bolje da se koristi neki patch sa aktuelnim transferima pa da se onda izaberu timovi...naravno, svi da koristi jedan isti patch koji se odredi.

UrKePFC
06-14-2010, 13:29
Pa da, bolje je da se igra sa novijim transferima... I jel se turnir igra preko peslaunchera???

►►► MaTo ◄◄◄
06-14-2010, 13:34
ccc citajte bre po forumu i ne prijavljujte se ako nemate sve namesteno...

UrKePFC
06-14-2010, 13:37
Cccc, namesten mi je PesLauncher... Cccc imam cist PES.... Cccc instaliracu patch sa kojim ce se igrati liga ( ako se uopste igra sa patchom)... Cccc bas hocu da igram....

►►► MaTo ◄◄◄
06-14-2010, 13:41
Decko kakav Pes Launcher igra se na Pes6j Serveru ...
Evo ti podesi Pes 6 za Online (ovde ti sve pise) http://www.pes-serbia.com/threads/11331-PES6J-privatni-server
I ne spamuj vise !!!

UrKePFC
06-14-2010, 13:46
igram na tom serveru oko mesec dana... i nista nije strasno pitaiti, uostalom kako da se naucim ako ne pitam... :D

ssMaK
06-14-2010, 13:49
Eto moze se koristiti i patch nije problem :) Eto ko oce da se prijavi neka pise msn i klub sa kojim bi hteo da igra :) Nije vazno preko cega se igra,mada je po meni najbolje da se igra preko pes6j servera,napravis sobu,odigras tekmu,slikas ss i okacis ovdje :D Neznam ja ne koristim te patcheve,ali ako se vec vama igra i ako ce biti vise igraca,zasto da ne :) Eto,prijave pocinju od 15:00 :) znaci u prijavi mora biti:
msn i klub sa kojim bi hteli da igrate :)
npr.
msn:icho_slash@hotmail.com
klub:Tottenham Hotspur...Objavicu spisak klubova kojih ce biti 12 a ako bude vise igraca prosiricemo :)
Takodjer jos jedno pravilo,morate tamo kada igrate da koristite isti nick kao i ovdje na pes serbia,i nakon svake utakmice da slikate ss,strelce i rezultat,jer eto da bude tu i ko je najbolji strelac :)
Sad sledi spisak klubova,a sve svoje kritike ili ako ocete da izbacimo neki klub,dodamo,sta sve ne,slobodno pisite pa cemo to razmatrati :D
1.Tottenham Hotspur(moj klub ;))
2.Aston Villa
3.Manchester City
4.Fiorentina
5.Napoli
6.Sevilla
7.Everton
8.Ajax
9.Porto
10.Marseille
11.Valencia
12.Bordeux
Neznam sad nisam iskusan sa tim WC patchom,jel sadrzi Bundes Ligu da ubacimo 2-3 nemacka kluba :)

►►► MaTo ◄◄◄
06-14-2010, 13:50
UrKePFC evo ti i patch s kojim igramo ovde na pes-serbia http://www.pes-serbia.com/threads/14055-FIFA-World-Cup-2010-South-Africa-(Pitanja-Sugestije)/page20 ... #[post 7] i to je to veoma lako zar ne :)

UrKePFC
06-14-2010, 13:53
►►► MaTo ◄◄◄ NAJBOLJI SI!!! ovo trazim vec duze vreme... :D

Heavy Jerk
06-14-2010, 14:25
ortackless@hotmail.com
Valencia

►►► MaTo ◄◄◄
06-14-2010, 14:38
ssMaK ja cu preuzeti organizaciju turnira...vec sam planiro ovo da odrzim :)
Igrace se sa WC patchom http://www.pes-serbia.com/threads/14055-FIFA-World-Cup-2010-South-Africa-(Pitanja-Sugestije)/page20 ... #[post 7]
Prvih 20 koji se prijave igrace i kraj ...
Ja cu da uradim draft...igrace se u 2 grupe po 10 ekipa...
Uz prijavu ostavite nick,msn,tim,screen shot konekcije ...
Kao na primer...
Nick:►►► MaTo ◄◄◄
Msn: mateja49@hotmail.com
Tim: Juventus
http://www.pingtest.net/result/18760411.png (http:[URL=http://www.pingtest.net)http://www.speedtest.net/result/846920262.png

witchfighter
06-14-2010, 14:44
witchfighter@hotmail.com

Hteo sam valensiju al me zeznuo ortackless :) Moze atletiko madrid ili newcastle... svejedno.
Nadam se da ce se ipak igrati sa default pesom bez peca, ali kako hocete.
Nick na pes6j je witchfighter.

ssMaK
06-14-2010, 14:45
Mato WTF?? Napravi svoj poseban turnir ili ligu,a za to moras napraviti svoju posebnu temu ;) Procitaj malo pravila foruma i lepo obrisi taj post :) Pravi svoja sr*nja negdje drugdje ovdje neces!!!
witchfigther dodacu te na msn :) i svakoga drugog ko se prijavi :) tako da znate,cim popunimo sva mesta,napravicu raspored i igramo :D

AxeparadoX
06-14-2010, 14:46
Nick: Axeparadox
MSN: axe85@live.com
Team: Manchester City
http://www.speedtest.net/result/846928611.png (http://www.speedtest.net)

koca013
06-14-2010, 14:52
nik isti ko na forumu a moze i koca013

tim-CRVENA ZVEZDA

mislim da je man.sity u prvoj klasi timova koji ne mogu da se biraju

msn- koca013@live.rs

►►► MaTo ◄◄◄
06-14-2010, 14:53
Mato WTF?? Napravi svoj poseban turnir ili ligu,a za to moras napraviti svoju posebnu temu ;) Procitaj malo pravila foruma i lepo obrisi taj post :) Pravi svoja sr*nja negdje drugdje ovdje neces!!!
witchfigther dodacu te na msn :) i svakoga drugog ko se prijavi :) tako da znate,cim popunimo sva mesta,napravicu raspored i igramo :D
Dobro ja se povlacim i radi sta oces pa da vidimo nasta ce to da lici (ja bi ti dosta pomogao posto vidim da blage veze sa pes-om oko organizacije nemas) :cursing::death::hang::wall:

koca013
06-14-2010, 14:56
dogovorite se bre pa da igramo,jbt.vec pocela neka prepucavanja

AxeparadoX
06-14-2010, 14:57
Pa cekajte, jel moze Man City ili ne? Ajde napravite spisak timova koji moze da se biraju pa da vidimo...u onom postu pise da moze.

ssMaK
06-14-2010, 15:03
Neznam,ja kako sam cuo nisu editovane ocene u tom WC patchu,tako da je tada City bio medju srednjim klubovima kad je izasao PES 6 :)
Ako ocete mozemo napraviti novi spisak timova,nije problem :)

koca013
06-14-2010, 15:11
ASTON VILLA
BLACKBURN
BOLTON
SUNDERLAND
EVERTON
FULHAM
BIRMINGHAM
PORTSMOUTH
HULL
STOKE
WEST HAM
WIGAN

BORDEAUX
LYON
MARSEILLE
MONACO
PSG
ST ETIENNE

NAPOLI
GENOA
FIORENTINA
LAZIO
PALERMO
ROMA
SAMPDORIA
UDINESE

BAYER Leverkusen
BORUSSIA DORTMUND
KOLN
HOFFENHEIN
HAMBURGER
SCHALKE
STUTTGART
WERDER
WOLFSBURG

ATHLETIC BILBAO
MALAGA
DEPORTIVO
ESPANYOL
ZARAGOZA
ATLETICO MADRID
ALMERIA
SEVILLA
VILLARREAL
REAL VALLADOLID
RACING SANTADER
BETIS
MALLORCA
OSASUNA

STANDARD LIEGE

ZENIT
CSKA MOSCOW
RUBIN

PSV
AJAX
AZ ALKMAAR

OLYMPIACOS
PANATHINAIKOS

RED BULL SALZBURG

BENFICA
PORTO
SPORTING LISBON

CELTIC
RANGERS

FENERBAHCE
GALATASARAY
BESIKTAS

DYNAMO KIEV
SHAKTAR

to je spisak timova koji se uvek biraju za bilo koju ligu samo sto u ovom wc-pecu ima i zvezda pa sam nju birao da igram ako bude uopste nesto od ovoga..

►►► MaTo ◄◄◄
06-14-2010, 15:14
Ovo je stari spisak jos iz Sezone 4 ...
Ja mislim da moze Man City i Juventus i ako nisu na ovom spisku.

UrKePFC
06-14-2010, 15:15
ATLETICO MADRID
Nick : -NuSkNvP-
msn: urkepfc@hotmail.com

AxeparadoX
06-14-2010, 15:16
Pa onda ja ostajem na Man City do daljnjeg...

ssMaK
06-14-2010, 15:26
Novi spisak timova:
1.Aston Villa
2.Everton
3.Fulham
4.Fiorentina
5.Napoli
6.Sampdoria
7.Hamburg SV
8.CSKA Moskva
9.Ajax
10.Villareal
11.Porto
12.TSG Hoffenhaim 1898
Eto novog spiska timova,mislim da su svi podjednaki :)
Eto moj neka bude Everton :)
Da,jos nesto:mozete npr.sada neko pika Fulham,i sad Fulham moze zameniti sa C.Zvezdom :) Ako vec neko oce da igra sa tim timom,zasto da ne :)
Jbg izvinjavam se sto sve pocinje ispocetka,ali zivot je qrva :D Ako veceras svi klubovi budu zauzeti,sutra cu napraviti raspored i mozemo poceti :)

AxeparadoX
06-14-2010, 15:30
Nick: Axeparadox
MSN: axe85@live.com
Team: Aston Villa

witchfighter
06-14-2010, 15:34
nick: witchfighter
msn: witchfighter@hotmail.com
tim: fiorentina (ako bas ne moze valencia)

UrKePFC
06-14-2010, 15:39
VILAREAL
msn : urkepfc@hotamil.com
nick : -NuSkNvP-

witchfighter
06-14-2010, 15:45
Imam jedno pitanje, jel dozvoljen cut ili ne? Ili bar da bude dogovor da se sto manje koristi?

fikus1
06-14-2010, 17:48
priajvljujem se za ligu
tim: Hamburg SV
msn: bgfikus@hotmail.com

Pejaz
06-14-2010, 18:23
Nemojte da se zalatite sa ovim ko ja sa Manager Ligom prvo utvrdite sva pravila kako cete da radite ko ce sta da vodi napravite lepo listu timova za odabir a ne stavite 12 ekipa pa neka se bira mozda neko ima ekipu van tih 12 ekipa i napravite draft pa neka svako bira posle a ne uz prijavu jer je tako glupo ako neko dobije tim zato sto je to video 5-6 min pre mene jer sam ja imao neke obaveze.
Prvo utvrdite sve kako cete pa onda radite ovo je iz mog iskustva jer je meni manager liga propala zbog lose organizacije s moje strane i zbog Foruma koji nas je totalno sjebao.

UrKePFC
06-14-2010, 18:58
Mislim da mi Mato trebao da organizuje ovu ligu... ssMak svaki cas nesto menja!?

AxeparadoX
06-14-2010, 19:34
Ma nek organizuje ko hoce, samo da se igra...

ssMaK
06-14-2010, 21:07
Jbna liga ce poceti kad svi zauzmu timove ;) A posto jos svi nisu zauzeti,moramo jos sacekati...Ako imate ortaka da igraju PES 6 pozovite ih da igraju kako bi sto pre poceli :D Pravila su tu,spremna i smisljena za svaku situaciju...Sto se drafta tice,ja sam hteo da uvedem nesto novo,tj.da mozes da biras tim koji hoces,i da nemoras cekati svoj red :) Jer meni se desavalo da klub koji planiram zauzme lik pre mene i onda ostanem s*eban :)

Asterix
06-14-2010, 21:09
Napoli - ako je slobodan

MSN: lazar_bbrs@live.com

Heavy Jerk
06-14-2010, 21:10
ortackless@hotmail.com
Sampdoria

Scooby.
06-15-2010, 09:01
Jel ima mesta? Igrao bi ja...

UrKePFC
06-15-2010, 10:24
jer hoce neko na pes6j da odigramo par utakmmica??
msn : urkepfc@hotmail.com

ssMaK
06-15-2010, 10:34
Jel ima mesta? Igrao bi ja...

Ima jos 5 slobodnih mesta cini mi se,jbg citaj postove :) Ako se do veceras zauzmu svi klubovi sutra pocinjemo i napisacu neka pravila koja su vezana za igru :)
@somi delija evo pravog spiska :)

imam ja jos tu sa Evertonom,i kad nam se Scooby pridruzi falice nam 4 igraca :)
Dakle ako imate neke drugove da igraju PES 6 online neka nam se pridruze :)

Petko15
06-15-2010, 10:46
Prijava.
nikola_game@hotmail.com

ssMaK
06-15-2010, 10:56
koji klub,ovo je neki moj nacin biranja,biras ono sto ti ostane :)

Petko15
06-15-2010, 11:16
Valensija. :D

ssMaK
06-15-2010, 11:24
Imas na drugoj stranici timove,malo citaj postove brate,nema Valencije,imas Porto,Ajax itd. :D

Petko15
06-15-2010, 11:36
Onda Stuttgart. Edituj prvi post, da bude preglednije. ;)

AxeparadoX
06-15-2010, 13:14
Jel probao jos neko onaj WC patch? Ja sam stavio sinoc ali nema uradjeni dresovi za klubove, samo repke su sredjene. Jel to tako treba ili?

UrKePFC
06-15-2010, 13:19
Da, nego jel mozete sa tim patchom da igrate na pes6j??? Mene uvek izbacuje na formacijama?

Scooby.
06-15-2010, 14:14
Scooby.

MSN: scooby_89@live.com

Tim: FC Porto

deniii
06-15-2010, 14:28
Deni
msn : denijuve@hotmail.com
Tim : Ajax

ssMaK
06-15-2010, 14:45
To za formacije i sto izbacuje imamo resenje,okacicu fajl koji popravlja to do veceras :)
Edit:
evo i tih cudesnih fajlova koji ce odneti sve vase muke :P
Znaci,ove fajlove morate preko DkZ studia ubaciti u O_text :)
http://www.multiupload.com/99VFBW8J90

Slyz
06-15-2010, 14:53
za wc patch je bio i kitserver. Tamo su dresevi i ostalo.

Izvini , koji je to fajl koji popravlja izbacivanje kod formacija??

ssMaK
06-15-2010, 14:58
Brate imas na 2 strani trazi dole listaj,imas listu klubova :) Nema Stutgarta,samo HSV od nemackih i on je zauzet :)
Takodjer bih zamolio ako neko moze da uploaduje kitserver od WC patcha sa dresovima,znaci GDB folder,posto kod nekih nece dresovi,kod nekih oce,pa mozda to popravi problem :)
zombie fajl je u prethodnom postu xD

Slyz
06-15-2010, 15:07
Editovao si post iznad , posle mog posta...

elem, to sto vas izbacuje na formaciji, to je zato sto nemate isti patch.
Da ste svi instalirali kako treba WC Patch , ne bi vas izbacivalo na formacijama.
123.rar koji si ti okacio je takodje wc patch,mali update.

Morate imati isti patch svi, da vas ne bi izbacivalo na formaciji.
Ako igrate na pes6j protiv stranaca , igrajte sa Dimaz patchom.
ako igrate protiv nashih zakljuchavajte sobu.

Sallle
06-15-2010, 15:15
prijava
msn:sallle2010@hotmail.com
aaaaaaaaaaaaaaaa
hocu ajax!

UrKePFC
06-15-2010, 15:15
Meni rade dresovi za repke i neke klubove....

Man Utd Eric Cantona
06-15-2010, 15:16
manutd.

MSN: i.miki@windowslive.com

Tim: Fulham

Sallle
06-15-2010, 15:18
jel ovako to treba da izgleda?
7.ajax-sallle-sallle2010@hotmail.com
8.c.zvezda-nebojsakolak,koca013@live.rs

UrKePFC
06-15-2010, 15:22
znaci svi koji igraju trebaju da imaju wc patch i 123 update.... ssMak postavi takvo pravilo da ne bi doslo da zabune...

Sallle
06-15-2010, 15:27
jos nesto
moj drugar se medju prvima prijavio sa zvezdom
a evo ss sa prijateljske sa somi delijom
veza je bila super!
kakav 123???
ja nemam to,pa igram bez problema.

ssMaK
06-15-2010, 15:29
ManUtd ja sam uzeo Everton :)
sale takodjer,ajax je zauzet :) trazi novi klub brate jbg :D
Pa normalno ja imam taj WC patch i 123 update i odigrao sam tekmu sa drugom malopre,i radi,znaci u tome je problem,mada sam se pravo namucio dok sam instalirao patch...Mislim da treba poskidati sve sa ovog linka http://www.pes-serbia.com/threads/14055-FIFA-World-Cup-2010-South-Africa-%28Pitanja-Sugestije%29/page20,onda nakon toga da ubacite ovo 123 u o_text :) Tako sam barem ja uradio :D Javite radi li kod vas :D

Sallle
06-15-2010, 15:33
ako ne moze ajax,onda ono sto je ostalo:hoffenhaim,fulam,cska...
posto su kao po obicaju normalne ekipe razgrabljene.
sto bre ne stavite slobodan izbor i gotovo?!
nemam nista protiv da sa sitijem ili valensijom,pa cak i sa aston wilom igram protiv barse,man.und. ili intera.

AxeparadoX
06-15-2010, 15:34
Citam u drugoj temi da ako se igra sa ovim patchom moze da se popije ban na pes6j i sad mi tek nista nije jasno???
@Salle Pa da, ali nije pravedno posto ovaj pes ima puno falinki pa ces tesko da zaustavis Messija ili nekog drugog nenormalnog sa igracima Man Citty. Ti ima da napadas kao konj a on ima sa jednim da pretrci ceo teren i da ti da go...e u tome je razlika.

Sallle
06-15-2010, 15:35
ma radi i bez tog 123.
bian je wc patch.
uzimam hoffenhaim!
i ne zaboravi na nebojsu koji je birao zvezdu.

ssMaK
06-15-2010, 15:35
Pa citaj iz pocetka brate :) Imas na 2 strani spisak timova a evo igraca koji su se prijavili i koji su zauzeli timove:
10.nebojsa-zvezda
i imam ja sa Evertonom,dakle 1 mesto je ostalo :) Zauzmi brate sta oces,po mom misljenju ekipe su izjednacene,mada nisam gledao ocene kod nemackih ekipa :)
sad to za ban,najbolje da stavite password na sobu,stavite Pes Serbia ili Summer Liga ili sta vec,zavisi kako se dogovorite sa protivnikom :) Tako da vam ne bi mogli ulaziti drugi igraci i tako ste imuni na ban :D

Sallle
06-15-2010, 15:36
Citam u drugoj temi da ako se igra sa ovim patchom moze da se popije ban na pes6j i sad mi tek nista nije jasno???

opusti se i ne igraj sa strancima.nego sa momcima sa ovog foruma.

Slyz
06-15-2010, 15:39
u 123patchu (updejt od WC-a) su Brkic golman u Srbiji i sredjeni Honduras itd...
golmani Alzira sredjeni i jos neki igraci...

MORATE IMATI SVI ISTI PATCH.

123 imaju svi koji su ucestvovali na WC kupu u maju mesecu.

Sallle
06-15-2010, 15:39
ne deluju bas izjednaceno,ali dobro...
mislim da su hamburg ili willa jaci od cska ili portoa.
biram hoffenhaim

9.hoffenhaim-sallle2010@hotmail.com

ssMaK
06-15-2010, 16:15
Evo spiska igraca da ne komplikujemo vise,i nemojte to vise da pisete jer je to moja briga ;)
10.nebojsa-Crvena Zvezda umesto CSKA Moskve
11.icho_slash@hotmail.com-Everton (ja)
12.tu je Fulham pa ko oce neka izvoli...
Eh sada idu pravila :
1.OBAVEZNO da imate WC patch i update 123 za taj patch;
2.Pre nego pocnete da igrate,kreirate sobu pod nazivom npr.pes serbia i stavite password,password moze biti bilo sta,zavisi sta se dogovorite sa protivnikom;
3.Tekme se igraju svaka 2 dana,posto je npr.neko zauzet,neko ovo,neko ono,pa se za to vreme mozete dogovoriti sa protivnikom kada cete odigrati;
4.Obavezno nakon svake utakmice slikati ss sa rezultatom i strelcima i okaciti ovdje;
5.Igra se po 15 minuta,raspolozenja random,vreme fine i noc
6.Ako se utakmica ne odigra u datom roku,rezultat je 0:0 i idu po 1 bod za oba protivnika,mada sam mislio da uvedemo kazne ako se tekma ne odigra,da se oduzima po 1 bod,pa ako ste za uvescemo to novo pravilo ili cemo ostaviti ovo staro :)
7.Cut koristite sto manje,samo onda kada morate;
8.Ukoliko se diskonektujete u toku utakmice,igrac koji je ostao osvaja 3 boda sa sluzbenim rezultatom 3:0 bez obzira kakav je rezultat bio pre :)
Ova prva 2 pravila obavezno se morate da pridrzavate,znaci nikako nemojte da igrate a da pre toga niste postavili password :)

Ako neko veceras ne zauzme Fulham,ja mislim da bi bilo dobro da sutra vec pocnemo sa ligom,a evo rasporeda:

1.Aston Villa(ivan85)-Villareal(urkepfc)

2.Fiorentina(witchfigther)-Hamburg SV(bgfikus)

3.Napoli(lazar)-Ajax(denii)

4.Sampdoria(ortackles)-Porto(Scooby)

5.Hoffenheim(Salle)-C.Zvezda(nebojsa)

6.Everton(ssMaK)-Fulham(mato)

UrKePFC
06-15-2010, 16:22
Salle koji ti to patch???

UrKePFC
06-15-2010, 16:28
Znaci ja igram sa ivanom... Jel on i ja treba da se dogovorimo kad se igra ili sutra pocinje>...???

►►► MaTo ◄◄◄
06-15-2010, 16:37
Nick:►►► MaTo ◄◄◄
Msn:mateja49@hotmail.com
Tim: Fulham
haha ja i ssMaK :D

UrKePFC
06-15-2010, 16:49
ssMak jel svako igra sa svakim i po koliko puta, ili se igra po knockout sistemu???

AxeparadoX
06-15-2010, 16:51
Samo da pitam, jel mogu da koristim stari profil ako nije problem, tamo sam pod nazivom Axeparadox ili da napravim novi zbog lige?

ssMaK
06-15-2010, 16:58
Ma igra svako sa svakim,ja cu svako kolo postavljati raspored igranja ;)
Ivane nemoras praviti novi profil,dovoljno je da protivnik ovdje potvrdi da je igrao sa tobom :)
Kome nije jasno neka procita pravila,ja mislim da bi svaki ludak ovo znao :p
Znaci dogovore se dva igraca kad i u kolko ce da igraju,odigraju tekmu slikaju ss i postave ovdje kako bi ja mogao da napravim tabelu kako treba :D
I da,zaboravio sam da napomenem,liga pocinje sutra u 12:00,znaci od tada mozete poceti da igrate :D
Sretno svima :)

ssMaK
06-15-2010, 17:22
Takodjer bih molio nekoga da napise korak po korak kako se instalira WC patch ukoliko bi neko imao problema,jer sam i ja jedva instalirao :) Hvala unapred :D

Sallle
06-15-2010, 17:46
Takodjer bih molio nekoga da napise korak po korak kako se instalira WC patch ukoliko bi neko imao problema,jer sam i ja jedva instalirao :) Hvala unapred :D

mislim da ovde imas sve objasnjeno

za wc:patch- http://www.pes-serbia.com/threads/14055-FIFA-World-Cup-2010-South-Africa-%28Pitanja-Sugestije%29
update-http://www.megaupload.com/?d=OOKBNEHJ
za 123: http://www.pes-serbia.com/threads/14055-FIFA-World-Cup-2010-South-Africa-%28Pitanja-Sugestije%29/page20

pa se snadji ;)

Petko15
06-15-2010, 18:54
I sta sad sam ispusio?

Шоми
06-15-2010, 19:53
A jeste pre denija se prijavio Petko

ssMaK
06-15-2010, 20:21
jeste,ali nije birao,mislim birao je timove koji nisu ukljuceni...jedino ako se slazete da dodamo 13.tog igraca??

Шоми
06-15-2010, 21:46
evo ja se prijavljujem pa igramo ja i Petko :)

ssMaK
06-15-2010, 22:05
Evo Somiju cemo dodeliti Lille a Petku Touluse iz Francuskog sampionata ako nije problem :)

witchfighter
06-15-2010, 22:19
E sad... Instalirao sam pec i upddate, samo sto mi umesto grbova nemaca prikazuje holandske timove. Jel jos neko ima/o takav problem?

UrKePFC
06-15-2010, 22:29
nisi lepo instalirao... i ja sam imao isti problem, znaci moras sve redom i detaljno da instaliras...

witchfighter
06-15-2010, 23:17
aj mi daj link odakle si pratio uputstvo

Heavy Jerk
06-15-2010, 23:30
http://www.pes-serbia.com/threads/13759-Kako-se-prijaviti-za-PES6-takmicenja-u-svega-par-koraka-!

Detaljno, fino...

Petko15
06-16-2010, 00:39
To sam hteo da predlozim, daj sta das. ;)

DekiBorSrbija
06-16-2010, 01:05
Evo i ja bi da se prijavim..... Moj msn: Dejan_991@live.com

Jowan
06-16-2010, 01:09
Evo i ja cu ako moze i da nas ima 16 taman za 8 tekme.... ;)

AxeparadoX
06-16-2010, 07:28
Za one koji nemaju grbove i imena mislim da se greska javlja pri ubacivanju fajlova u 0_text preko DKZStudio. Znaci, kad otvorite 0_text, ne prevlacite fajlove unutra nego idete na edit pa import all files i onda nadjete folder u kom su fajlovi koje zelite da ubacujete. Posle sacuvate novi 0_text negde pa ga kopirate preko starog i trebalo bi da radi.

Шоми
06-16-2010, 08:07
Mislim da je kasno sad za prijave.
Utakmice pocinju za 3 sata a ssMak nije trenutno kuci.

ssMaK
06-16-2010, 08:29
Za prijave je kasno,i mislim da bi bilo logicno da igraju oni koji su samnom od pocetka,oni koji su pratili razvoj dogadjaja i teme ;) Jer,ako mi verujete,bilo je i momenata kada sam hteo da ovo sve prekinem,ali ipak sam pokusao i uspeo sam da osnujem ligu...Za ove koji su se prijavili u zadnji trenutak,mogu im reci da mi je stvarno zao,ali takva je situacija,jer smo planirali 12 timova,a imamo ih 14 ;) Jos jednom,sretno svima i neka najbolji osvoji ovu Summer Ligu 2010 :) Evo i konacnog rasporeda svih parova prvog kola:
1.Aston Villa(ivan85)-Villareal(urkepfc)

2.Fiorentina(witchfigther)-Hamburg SV(bgfikus)

3.Napoli(lazar)-Ajax(denii)

4.Sampdoria(ortackles)-Porto(Scooby)

5.Hoffenheim(Salle)-C.Zvezda(nebojsa)

6.Everton(ssMaK)-Fulham(mato)

7.Lille(Somi Delija)-Touluse(petko15)

Znaci,danas u 12:00 pocinje turnir...Obavezno poslije svake tekme okacite ss sa rezulatom i strelcima :)
I takodjer morate da se pazite,i postavite password na sobu kada igrate,uzmite msn od svakog igraca i dogovorite se koji ce to password da bude,jer ako ne budete imali password a udje neki stranac,prijavice nas na pes6j i onda odosmo svi u onu stvar :) I da,moram napomenuti da sam Somiju dao Lille,jer je Sunderland ko kesa,sam sam ga isprobao tako da razumete :)

ssMaK
06-16-2010, 11:24
I savet za sve,ako ocete da ima sto manje laga,smanjite grafiku iako imate dobar net,jedno poluvreme ce da laga vama,a drugo ce da laga protivniku..Takodjer izbrisite kitserver zbog istog razloga da bi bilo sto manje laga...Kada ocete da igrate,ugasite antivirus,firewall i msn i nemojte slucajno da nesto download preko neta :) Ocekujemo i prve rezultate danas :)

Petko15
06-16-2010, 11:54
http://img375.imageshack.us/img375/7098/somipetko.th.jpg (http://img375.imageshack.us/i/somipetko.jpg/)

http://img694.imageshack.us/img694/6356/somipetko2.th.jpg (http://img694.imageshack.us/i/somipetko2.jpg/)

http://img51.imageshack.us/img51/7460/somipetko3.th.jpg (http://img51.imageshack.us/i/somipetko3.jpg/)

Veoma zanimljiva utakmica. Somi neiskusan, ali popravice to on, moze on mnogo bolje. Ovo nije merodovan rezultat. Puno srece u nastavku.

Шоми
06-16-2010, 11:54
Sa kim igram sledecu i jel moze danas,mozda idem u selo.

Cestitke Petku :)

►►► MaTo ◄◄◄
06-16-2010, 12:11
Fulham (►►► MaTo ◄◄◄) - Everton (ssMaK) 2-2

http://img202.imageshack.us/img202/995/81518850.th.jpg (http://img202.imageshack.us/i/81518850.jpg/)
http://img35.imageshack.us/img35/8760/61872346.th.jpg (http://img35.imageshack.us/i/61872346.jpg/)

Na poluvremenu 1 utakmice dogovorili smo se ja i ssMaK da izadjemo da ne bi bilo laga na njegov host meni ;)

http://img268.imageshack.us/img268/4396/32782977.th.jpg (http://img268.imageshack.us/i/32782977.jpg/)
http://img27.imageshack.us/img27/8673/65635939.th.jpg (http://img27.imageshack.us/i/65635939.jpg/)
http://img210.imageshack.us/img210/345/97712558.th.jpg (http://img210.imageshack.us/i/97712558.jpg/)
GG ssMaK i srecno u nastavku takmicenja ;)

AxeparadoX
06-16-2010, 12:48
UrKePFC (NuSkNvP) VILJAREAL - ivan85 (Axeparadox) ASTON VILLA 0:1

http://img685.imageshack.us/img685/9495/55870406.th.jpg (http://img685.imageshack.us/i/55870406.jpg/)

http://img205.imageshack.us/img205/7307/22672973.th.jpg (http://img205.imageshack.us/i/22672973.jpg/)

Dobra, tvrda utakmica u kojoj je jedan sut odlucio. Good Game Urke i puno srece u nastavku...

ssMaK
06-16-2010, 15:27
Dobre utakmice za sada,nijedna tekma a da nije pao barem jedan gol :)
A i moja tekma sa matom je bila skroz napeta,propustili smo obojica strasne sanse na kraju utakmice xD On je pogodio stativu a ja sa Artetom sa 6-7 metara od gola saljem loptu malo preko precke...Takodjer cestitke na igri i fair playu(izuzet cu onaj faul kad mi je povrijedio Yakubua,zbog toga sto ti je Yakubu utrpao loptu u mrezu :))Sve u svemu,mislim da je realan rezultat,i stvarno cete se namuciti protiv Mate kada budete igrali :)

UrKePFC
06-16-2010, 16:16
nego da te pitam, jel se igra na 10 ili 15 min???

ssMaK
06-16-2010, 16:24
15 minuta,long,3 izmene,vreme je letno,i igra se po noci,naravno bez kise :)

Шоми
06-16-2010, 17:50
Nismo nesto posebno organizovani.
4. utakmice nisu odigrane :tongue:

AxeparadoX
06-16-2010, 18:32
Pa igra se dva dana, ima i sutra vremena.

UrKePFC
06-16-2010, 18:52
Eto Ivane pobedio bih te da smo igrali na 15 min :P

AxeparadoX
06-16-2010, 19:21
Bice prilike...:namig:

ssMaK
06-16-2010, 20:09
Jbg utakmice nisu odigrane sa razlogom sto je neko zauzet,neko ovo,neko ono,zato sam dao 2 dana roka da bi se mogle odigrati :) Sutra kad zavrse napravicu tabelu :D

witchfighter
06-16-2010, 22:34
Sve u svemu ja ne uspevam da namestim pec da radi kako treba a treba da odigram mec.... Sta god uradim stoje holandske ekipe i ne mogu da se povezem sa nasim ljudima na pes6j

UrKePFC
06-16-2010, 22:39
Nisi lepo ubacio 0_text fajl... Trebas da ides import pa posle save as u dat folder...

PS. Daj mi msn da ti pomognem...

Sallle
06-16-2010, 23:06
onaj ko ima problem sa instalacijom patcheva i onaj ko zna da ih sredi neka inatalira program team wiewer.
tako cete najlakse srediti sve.
btw mec izmedju nebojse i mene bice odigran sutra..

Asterix
06-16-2010, 23:24
Asterix 4:0 Deni

http://www.dodaj.rs/t/2h/4v/35TLUfBR/sss.jpg (http://www.dodaj.rs/?2h/4v/35TLUfBR/sss.jpg)

http://www.dodaj.rs/t/1m/13F/1Xgthogp/ddddd.jpg (http://www.dodaj.rs/?1m/13F/1Xgthogp/ddddd.jpg)

http://www.dodaj.rs/t/3z/4M/1xkF7FsE/fffff.jpg (http://www.dodaj.rs/?3z/4M/1xkF7FsE/fffff.jpg)

Utakmica sa mnogo laga...

deniii
06-16-2010, 23:27
Asterix 4:0 Deni

http://www.dodaj.rs/t/2h/4v/35TLUfBR/sss.jpg (http://www.dodaj.rs/?2h/4v/35TLUfBR/sss.jpg)

http://www.dodaj.rs/t/1m/13F/1Xgthogp/ddddd.jpg (http://www.dodaj.rs/?1m/13F/1Xgthogp/ddddd.jpg)

http://www.dodaj.rs/t/3z/4M/1xkF7FsE/fffff.jpg (http://www.dodaj.rs/?3z/4M/1xkF7FsE/fffff.jpg)

Utakmica sa mnogo laga...

Pa da ja u 1 pol on u 2 pol ja sam imao mnogo sanse za gol protivnik svoje iskoristio al ipak to je to fer i korektnaa igra ;)

Heavy Jerk
06-17-2010, 15:05
Heavy Jerk - Scooby 1:4

http://img689.imageshack.us/img689/7495/pes62010061715580059.th.jpg (http://img689.imageshack.us/i/pes62010061715580059.jpg/)

http://img256.imageshack.us/img256/8400/pes62010061715574743.th.jpg (http://img256.imageshack.us/i/pes62010061715574743.jpg/)

Dobra utakmica, sanse na obe strane. Pobedio bolji, iskusniji i srecniji (ja sam imao 2 stative i par dobrih prilika, Scooby isto jos par odlicnih prilika), mada mislim da ovo nije bas realan rezultat sto se tice odnosa snaga na terenu (sto i statistika pokazuje), ali sta sad... :D

Scooby, srecno dalje i svaka cast.:punk:

Sallle
06-17-2010, 17:01
nebojsa i ja smo par puta pokusali da odigramo utakmicu,medjutim lag je bio ogroman!
ne znam sta nam je ciniti?
predlazem da odlozimo ovu utakmicu,za kasnije,jer nije problem do nas.
igrali smo dosta puta,ali sada nikako da nam bude ok veza.
nebojsa ce potvrditi.

ssMaK
06-17-2010, 17:37
Probajte to do veceras do 00:00,ako ne onda sutra vam je zadnji rok...Evo,iako nisu odigrane sve utakmice,ja sam napravio novi raspored za 2.kolo :)

1.Aston Villa(ivan85)-Napoli(Lazar)

2.Villareal(UrkePFC)-Fulham(mato)

3.Hamburg SV(Fikus)-Ajax(Deni)

4.Everton(ssMaK)-Porto(Scooby)

5.Lille(Somi)-Hoffenheim(Salle)

6.Sampdoria(Ortackles)-Touluse(Petko)

7.Fiorentina(Witchfigther)-Crvena Zvezda(Nebojsa)

Dakle,rok je ponovo 2 dana,ko zakasni sa tekmom oduzima mu se 1 bod...Igra se na 15 minuta long,ostalo vec znate :)

AxeparadoX
06-17-2010, 17:57
Samo ostro!!!:smile:

UrKePFC
06-17-2010, 20:47
Evo, mato i ja zavrsili, sad ce on da okaci ss...

►►► MaTo ◄◄◄
06-17-2010, 20:55
Fulham (►►► MaTo ◄◄◄) - Villareal (UrKePFC) 1-4

http://img683.imageshack.us/img683/9641/49236134.th.jpg (http://img683.imageshack.us/i/49236134.jpg/)
http://img707.imageshack.us/img707/7863/68615177.th.jpg (http://img707.imageshack.us/i/68615177.jpg/)
http://img36.imageshack.us/img36/8683/13960603.th.jpg (http://img36.imageshack.us/i/13960603.jpg/)

Svaka cast UrKePFC nikako nisam uspeo da prodjem tvoju odbranu i opicim bombe na gol...ti si to koristio vrlo dobro i iz kontri po strani davao golove...Bilo je tu malo odugovlacenja kada je vodio na sredini 2 poluvremena ali sta ja tu mogu to je PES ... :)
GG UrKePFC i srecno u nastavku takmicenja ;)
I jos nesto ovaj Fulham nije ni F od Fudbala sve debili do debila :)

AxeparadoX
06-17-2010, 20:56
Slazem se za ovaj deo o odbrani...licno sam iskusio.:001_smile:

witchfighter
06-17-2010, 22:10
Nisam namestio pec za prvo kolo, zbog toga nemojte oduzimati fikusu bodove nego nek bude sluzbeni 3-0 za njega. Nadam se da cu sutra namestiti pa da u roku odigram 2. kolo

koca013
06-17-2010, 22:28
nebojsa(zvezda)--sallle(hofenhajm) 1-1

Шоми
06-17-2010, 22:51
Somi Delija(Lil) --- Salle(Hofenhajm) 1:2

http://img227.imageshack.us/img227/1710/pes62010061723480468.th.png

Sallle
06-17-2010, 22:55
Somi Delija(Lil) --- Salle(Hofenhajm) 1:2

http://img227.imageshack.us/img227/1710/pes62010061723480468.th.png

evo ja samo da dodam statistiku i strelce
gg somi

witchfighter
06-18-2010, 10:26
Namestio sam pec tako da vise nece biti kasnjenja.

AxeparadoX
06-18-2010, 16:30
Aston Villa (ivan85) - Napolli (Lazar) 5:3

Znaci, strasna utakmica sa dosta prilika i propustenih 100% sansi, kao i obrtima...potpuno izjednacena partija sa obe strane bez obzira na rezultat. Svaka cast Lazaru, gg i srecno u daljem nastavku lige.

Evo i ss:
http://www.dodaj.rs/t/2y/f4/2pIBZItQ/1.jpg (http://www.dodaj.rs/?2y/f4/2pIBZItQ/1.jpg)
http://www.dodaj.rs/t/13/1I/4fKiMio9/2.jpg (http://www.dodaj.rs/?13/1I/4fKiMio9/2.jpg)
http://www.dodaj.rs/t/1L/x5/8U6v8uU/3.jpg (http://www.dodaj.rs/?1L/x5/8U6v8uU/3.jpg)

Asterix
06-18-2010, 16:56
Aston Villa (ivan85) - Napolli (Lazar) 5:3

Znaci, strasna utakmica sa dosta prilika i propustenih 100% sansi, kao i obrtima...potpuno izjednacena partija sa obe strane bez obzira na rezultat. Svaka cast Lazaru, gg i srecno u daljem nastavku lige.

Evo i ss:
http://www.dodaj.rs/t/2y/f4/2pIBZItQ/1.jpg (http://www.dodaj.rs/?2y/f4/2pIBZItQ/1.jpg)
http://www.dodaj.rs/t/13/1I/4fKiMio9/2.jpg (http://www.dodaj.rs/?13/1I/4fKiMio9/2.jpg)
http://www.dodaj.rs/t/1L/x5/8U6v8uU/3.jpg (http://www.dodaj.rs/?1L/x5/8U6v8uU/3.jpg)

0-2 , 2-2 , 3-2 , 3-3 , 4-3 , 5-3 neverovatna utakmica , usao sam opusteno i neiskusno u drugom poluvremenu misleci gotovo je sto me je i kostalo poraza, bar sam nesto naucio u ovoj utakmici.. gg srecno u nastavku :)

deniii
06-18-2010, 18:21
Fikus retko vidim na msn ovih dva dana skoro ic

UrKePFC
06-18-2010, 21:57
Narednih dva dana necu biti kuci (mozda cu moci u nedelju), jer imam nekih obaveza, tako da se izvinjavam ucesniku koji treba da igra samnom... Tako da znate da nisam u mogucnosti da mi se ne oduzimaju bodovi... Pozdrav!

EDIT: Kisa mi je pokvarila planove... Ostajm kuci...

witchfighter
06-19-2010, 00:20
Evo i fikus i ja odigrasmo to prvo kolo, izvinjavam se zbog kasnjenja, ja sam bio kriv jer nisam nametio pec kako treba. Sad je sve u redu:

Fiorentina(witchfigther)-Hamburg SV(bgfikus) 2:2

http://img295.imageshack.us/img295/7808/kolo1.jpg
http://img22.imageshack.us/img22/2473/kolo12.jpg
http://img695.imageshack.us/img695/562/kolo13.jpg

Fikus je bio bolji od mene, ja sam poveo pa je on u zadnjih 5 minuta meca preokrenuo. U nadoknadi penal za mene i 2-2. CUdan mec sa puno bagova (penal je bio krajnje cudan, ali i mnogo drugih situacija)

Sallle
06-19-2010, 02:01
hoce biti 3.kola?
mislim da bi trebalo izbaciti 2-3 kola unapred da ljudi mogu da igraju.
u suprotnom ce se ovo oduziti...

ssMaK
06-19-2010, 11:01
Nema problema za 3.kolo :) Cim se odigraju 3-4 utakmice od proslog,ja cu izbacivati raspored novog kola,tako da se ne brinete :) Tako sam i planirao,i da vise ne duzim,evo rasporeda:

1.Aston Villa(ivan85)-Everton(ssMaK)

2.Villareal(urkePFC)-Porto(Scooby)

3.Ajax(Deni)-Fulham(Mato)

4.Napoli(Lazar)-Fiorentina(witchfigther)

5.Sampdoria(ortackles)-Hamburg SV(BG Fikus)

6.C.Zvezda(Nebojsa)-Lille(Somi)

7.Touluse(Petko 15)-Hoffenheim(Salle)

P.S.Tabelu cu okaciti nakon 3.kola,jer mi je bezveze praviti nakon 1.kola jer se nema gotovo nista ni videti ;) Isto,tako moja tekma sa ivanom ce malo kasniti jer on mora ici na fax i ima ispite i bice tamo do 23.,pa tako da razumete :D

►►► MaTo ◄◄◄
06-19-2010, 12:50
3.Ajax(Deni)-Fulham(Mato)
Joj MaTo baksuze de na njega stalno da naletis :crying:

ssMaK
06-19-2010, 16:01
Evo Scooby i ja smo zavrsili svoju tekmu...Laga je bilo nenormalno na obe strane,a na kraju je rezultat bio 4:2 za mene...Mada se to ne ocituje na rezultatu Scooby je imao vise i suteva i prilika,poseda lopte,dosta prilika iz slobdnih udaraca,ali sam imao srece jer je Howard bio crven,a Scooby kaze da mu 4 glavna igraca nisu igrala :) Nijedan od nas nije imao fraps pa zato neka Scooby potvrdi rezultat : Everton-Porto 4:2...
strelci su bili : Yakubu hat trick i Fellaini,a za Porto Varela i Hulk :) Dobra tekma Scooby :)

Scooby.
06-19-2010, 16:55
ok sve...potvrdjujem.

deniii
06-19-2010, 17:13
Joj MaTo baksuze de na njega stalno da naletis :crying:

Sto bre mato toliko mene mrzis :)

Heavy Jerk
06-19-2010, 17:15
Ja samo da se javim da danas necu moci da odigram utakmicu protiv Petka, jedino ako je online posle 12 uvece. Ako ne veceras, onda sutra ;)

witchfighter
06-19-2010, 20:07
Veceras treba d odigram drugo kolo a ovaj nebojsa nikad nije online.... :(

Sallle
06-19-2010, 21:39
Veceras treba d odigram drugo kolo a ovaj nebojsa nikad nije online.... :(

nebojsu zeza net,a vikend je pa ne moze da dobije nikog iz telekoma.
cim to sredi(verovatno ponedeljak)odigrace sve zaostale..

ssMaK
06-20-2010, 11:16
"Putujem u selo.Ne moras da mi odgovaras jel verovatno necu biti tu .
Ako mozes odigraj ovaj summer za mene,ja sam onu ligu sa repkama sam zavrsio tako da ti ostaje samo summer.
Ziv bio i lepo da se provedes na raspustu"
Ovo je poruka koju sam dobio od Somija...Sad nezz,nemogu ja igrati za njega jer mi je to bezze xD Ako neko ima ortaka da uskoci kao zamena,slobodno mu recite da ima mesto :)

Petko15
06-20-2010, 13:51
http://img714.imageshack.us/img714/4016/aaaaaaaaaaaaaaaaf.th.jpg (http://img714.imageshack.us/i/aaaaaaaaaaaaaaaaf.jpg/)

http://img692.imageshack.us/img692/8580/aaaaaaaaaaaaaaaa2.th.jpg (http://img692.imageshack.us/i/aaaaaaaaaaaaaaaa2.jpg/)

http://img121.imageshack.us/img121/4863/aaaaaaaaaaaaaaaa3.th.jpg (http://img121.imageshack.us/i/aaaaaaaaaaaaaaaa3.jpg/)

GG

deniii
06-20-2010, 17:43
2 Kolo :
Hamburg SV(Fikus) [3] - [5] Ajax(Deni)
http://img203.imageshack.us/img203/7674/pes62010062018280304.png
http://img229.imageshack.us/img229/5060/pes62010062018280500.png
http://img208.imageshack.us/img208/5510/pes62010062018280973.png

Puno Laga ....

Asterix
06-20-2010, 18:39
witchfigther javi se da odigramo

Tranks
06-20-2010, 18:44
Ja se prijavljujem da igram umesto somi delije

nik: Tranks

msn: igor.o@excaliburcom.rs

http://www.pingtest.net/result/17648667.png

http://www.speedtest.net/result/825378734.png

ssMaK
06-20-2010, 21:27
Eto onda,znas sve,raspored imas i tako te stvari :)

witchfighter
06-21-2010, 19:32
witchfigther javi se da odigramo

Kad god sam ja online na msn ti nisi....

ssMaK
06-22-2010, 11:47
Dajte bre ljudi odigrajte to 3.kolo,nisam dzaba postavljao jbni raspored...

UrKePFC
06-22-2010, 16:26
Skroz smo neorganizovani...

witchfighter
06-22-2010, 17:34
Asterix i ja odigrasmo 3. kolo....

Napoli(Lazar)-Fiorentina(witchfigther) 1:2

http://img709.imageshack.us/img709/4378/3kolo1.jpg

Asterix je imao puno laga, sto je uvelikom doprinelo ovakvom rezultatu. I ja sam imao neko cudno kasnjenje kontrola ali nije toliko uticalo na igru. Prvo poluverme me protivnik uy potpunosti nadigrao, ali sam u drugom dao 2 gola i dosao do pobede.... Zao mi je sto sam na ovakav nacin pobedio (njemu bas lagovalo) ali Asterix nije zeleo da ponovo igramo vec je rekao da ostane ovako.

Scooby.
06-23-2010, 18:11
UrkePFC - Scooby 1:5

http://www.dodaj.rs/f/18/wK/1d8vygkv/pes6-2010-06-23-19-05-23.png

http://www.dodaj.rs/f/18/rA/353HlNay/pes6-2010-06-23-19-05-30.png

witchfighter
06-24-2010, 21:47
Jel nema nista od ovoga????

Scooby.
06-24-2010, 21:53
I ja se pitam...ja cekam sledece kolo...

ssMaK
06-25-2010, 13:40
Ma neznam sta ovi koji **** *****ju niko ne odigra svoje tekme,ja cu do veceras odigrati svoju sa Ivanom...Ako imate nekih drugova da ovo stalno igraju,da sa njima zamenimo ove "kese" sto ne postuju ni sami sebe...Nezz sta su se bezze prijavili kad ne igraju utakmice na vreme :S

koca013
06-25-2010, 20:48
ja sam imao problem sa netom i kompom pa ruter ma strasno ali sad sam ubacio ponovo pes,i trebalo bi vec sutra da pocnem sa igrama.jbg ja sam se tek smorio od cekanja da mi nameste u servisu

ssMaK
06-26-2010, 22:15
vazno obavestenje za sve...OVA LIGA SE PREKIDA!!! Prekida se iz razloga:
-Zbog toga sto 50% od svih vas ne odigra svoje utakmice na vreme;
-Niko ne iznosi razloge zbog kojih te utakmice nisu odigrane
-Niko ne postuje ovu ligu i ostale igrace koji igraju svoje utakmice u datom roku

Admini mogu da izbrisu ili lock ovu temu...Hvala svima koji su ucestvovali i koji su svojim doprinosom barem na neko vreme ovu Summer Ligu 2010 uspeli da odrze jednom dobrom i cvrstom ligom...

Slyz
06-27-2010, 13:10
Previse olako se upustate u sve ovo, a pritom nemate ni malo autoriteta da bi ljudi bez kasnjenja igrali mecheve.

AKO SE NEKO SLUCAJNO OD VAS NOVIH PITA, ZASTO U NASE LIGE NE PRIMAMO NOVAJLIJE.
ODGOVOR MOZETE NACI U PONASANJU IGRACA U OVOJ LIGI.

Sve su to novi ljudi , koji se prijave i onda odu... i zato kad nas u ligama vazi pravilo da ne primamo "neproverene igrace" .

Lock.