PDA

View Full Version : Da li neko zna!

marconi
10-11-2006, 13:04
Zanima me da li neko zna zasto mi igrica zabaguje kad naprimer pokusam da igram sa nasom rapkom ili real madridom??? Ne razumem nikako zasto me izbacuje znam da je caka u dresovima jer kad ih deinstaliram mogu da igram normalno i nece da mi zabaguje ali cim instaliram dresove pomocu kitservera i kad pokusam da pristipim na teren da igram sa real madridom sve zacrni i ispadne poruka za error isto i za nasu repku! dok kod drugih timova sa kojim sam igrao ne prijavljuje gresku pa vas pitam do cega moze biti frka, ja jesam menjao dresove i stavljao vece pa vracao na stare itd da nije u onom kodu neshto promenljeno onaj config.txt u kojem se nalazi slika dresa all.png ???

AxeparadoX
10-13-2006, 07:04
Pogledaj da ti ne zeza face server.Kod mene je tako izbacivalo kada neka faca u map podesavanju u face serveru nije dobro podesena.

marconi
10-13-2006, 09:12
Pa nisam instalirao face samo sam cackao dresove i zeza ali nije frka pokusacu da reinstaliram sve pa da vidim ako ne bude ponovo radilo evo izlazi pro soccer 6. Jedva cekam! :)

pop1806
10-13-2006, 09:20
Pogledaj da tinije neki dres u jpg ili nekom drugom formatu(treba da budu png ili bmp).Ili ako nisu dobro potpisana
moraju biti sa "all"