PDA

View Full Version : Pes6j problem, procitaj obavezno!!!

Scooby.
05-14-2010, 21:54
bojanjuve,

You have received a warning for using an unallowed transfer patch on the server. Please cease these activities and abide by the forum rules otherwise we will take further action.

You can download demaz latest transfer patch here: http://www.pes6j.net/forum/index.php?topic=3065.0

Or you can download the Default database patch here: http://www.pes6j.net/forum/index.php?topic=1533.0

Regards,
The PES6J - Online Public Server Team.
Svi ste dobili ovo na pm na pes6j, ukoliko nastavimo da igramo sa nasim pecem zavrsicemo pes6j karijeru :shuriken:

noviice
05-14-2010, 22:02
mislim da je problem u tome sto neki njihovi citaju na nasem forumu postove

Ima i jos jedna caka a to je da nam verovatno kad igrao utakmicu tamo pise sledece

npr honduras -severna koreja i neki rezultata i neko vreme igranja

ne moras biti glup pa da ne provalis da to nije deemaz patch

ina ce mo gli bi napr aviti exe fil e sa stan dardnim eki pama tj defa ult

a da nam imen a igr aca i ost alo ost ane

Scooby.
05-14-2010, 22:06
Ma niko ne cita nas forum, imaju sad neki djavo, Pincode system i prate tvoje aktivnosti na forumu, to prepozna koji pec koristimo u ubaci nas na black listu, tako smo i dobili pm, kao upozorenje, posle ide BAN!

maremas
05-14-2010, 22:09
Ne na forumu nego na serveru prate aktivnosti, evo ja sam malopre dobio pm na pes6j ali mi crko net pa sam brze bolje otisao kod scooby.-a da obavetimo sve.
Jbg ne dozvoljavaju sa se igra sa nekim drugim pecom, ali dobro mi i dalje mozemo da odigramo WC preko GUIa ;)

Scooby.
05-14-2010, 22:13
valjda cemo moci svi preko GUI-a...valjda radi svima...

smilodon
05-14-2010, 22:14
Uh, a posle da patimo sa deemz ;(

gogiland
05-14-2010, 22:15
Gui je los,nevalja neka izidje neko pametan pred narod i neka kaze sta treba da se uradi po tom pitanju, treba neku caku da im namestimo

maremas
05-14-2010, 22:17
Sto je gui los, zato sto nema rejting, isti djavo ne radi ni bolje ni gore sa GUI sto se laga tice.

gogiland
05-14-2010, 22:18
Meni uvek laguje i **** me

deniii
05-14-2010, 22:18
GUI Je sran*e ako igras i ako ne upali od prva zatim nece da upali od novo garantujem

Al j*g ako mora i preko GUI Cemo xd

nikolla
05-14-2010, 22:31
Evo meni nije stigao nikakav PM, mozda oni opet nesto cackaju kao i kad su oni sa telekomovim ADSL - om bili banovani...

maremas
05-14-2010, 22:36
Kad si poslednji put igrao?

Tranks
05-14-2010, 22:36
Nije ni meni nista stiglo,al izbacuje pred formaciju.

deniii
05-14-2010, 22:40
Kad si poslednji put igrao?

Ako mene pitas pre 1 mesec mozda i manje

Рембрант
05-14-2010, 22:42
Није ни мени ништа стигло, играо сам последњу данас поподне са Николом.

maremas
05-14-2010, 22:43
Uh, a posle da patimo sa deemz ;(
Uf sad sam ga ubacio, ocene su *****ane jer su iz 2006 ili koje vec kad je izasao PES6.

maremas
05-14-2010, 22:49
Ja sam danas sa njim igrao i on nije dobio upozorenje, izgleda neko spijunira forum ako nista drugo...
http://www.pes6j.net/forum/profile/goxy161088/

A sad imaju i neki pincode system za deco magic citere, valjda nemaju i za transfere?

deniii
05-14-2010, 22:51
Aj neko ako je za prijatelska tekma da probamo GUI kako funkcionise

nikolla
05-14-2010, 22:52
Ja sam igrao danas sa Rembrantom, kako je on napisao, tamo oko 20 h.

4evra
05-14-2010, 22:52
ja nikakvu poruku nisam dobio,a igrao sam danas nekih 2 sata u komadu,negde izmedju 19-21h

zar ne moze s njima da se dogovori da mi ipak koristimo taj pec?Mislim,zasto su uopste drugi pecevi sem tog dimaza zabranjeni?

Tranks
05-14-2010, 22:57
ja nikakvu poruku nisam dobio,a igrao sam danas nekih 2 sata u komadu,negde izmedju 19-21h

zar ne moze s njima da se dogovori da mi ipak koristimo taj pec?Mislim,zasto su uopste drugi pecevi sem tog dimaza zabranjeni?

Pa zato sto je demaz njihov pech i nece dopustiti da neko igra sa drugim.

deniii
05-14-2010, 22:59
Ja imam na msn deemaz onaj koj pravi deemaz patch i pitao sam ga kad ce biti update i dali ce uopste biti u vezi svih repke koje ucestvuju na WC on rekao sledecih nedela bice update,koliko je tocno to ne znam i kakve ce biti ocene i to ne znam

4evra
05-14-2010, 23:02
Cak i po cenu propasti samog servera?
Mislim,ako vec toliko ljudi govori da je taj pec sa losim ocenama,nepotpun sto se tice timova i reprezentacija,zasto ga toliko forsirati,nije da uzimaju pare na njemu.A i nema logike u tome da ja nekome namecem nesto sto sam ja uradio,a nije dobro.

maremas
05-14-2010, 23:10
Forsiraju da svi igraju sa istim tranferima, a ne da igra kako ko hoce...

ako vec toliko ljudi govori da je taj pec sa losim ocenama,nepotpun sto se tice timova i reprezentacija
Ma to je default PES, samo su trasnferi radjeni, nema kreiranih novih igraca, svi timovi i reprezentacije su na svom mestu.

Edit:
A znate sta je najbolje, sto ovaj "warn" nam ostaje na pes6j dok je sveta i veka, nece nam ga skinuti :D

When can I ask for unwarn?
-You can only ask for unwarn if the warning was issued because of spam/insult/advertising, anything besides lagging,cheating and all those sort of stuff.

_Dante_
05-14-2010, 23:43
Nije ni meni stizao nikakav PM upozorenja, msm da nece nista provalit, igracemo i dalje preki Pes J servera...

Tranks
05-14-2010, 23:46
Meni je stiglo,stice svima ko bude igrao.

maremas
05-14-2010, 23:47
Cek nisi imao, igrao si sad i dobio si?

Slyz
05-15-2010, 00:45
Da probamo da kontaktiramo neke ljude i da im objasnimo da cemo samo IZMEDJU SEBE koristiti patch dok ne odigramo WC 2010.

Mislim da bi mogli preko veze da sredimo to nekako, takodje jel jos uvek radi onaj
Ewo web server,znam da sam jednom igrao tamo... ?

maremas
05-15-2010, 01:14
Program pomocu lako mozete da izaberete na kom serveru zelite da igrate. GS 6 ili Pes6j

Korisna stvarcica posto u poslednje vreme Pes6j mnogo baguje.

http://www.evo-league.com/files/imag...1265301948.rar
Vise ne radi goalserver beta 0.3 :(

Ako mislite na mene kao vezu stvarno ne znam, jer sam i ja warnovan a i pretili su mi vec banom. A sad smo cule i ja testirali nesto, da vidimo po kom to principu war-uju, po svemu sudeci war-uju sve iz grupe pes-serbia.

nikolla
05-15-2010, 01:24
Meni nista jos nije stiglo, a do sad smo igrali Rembrant i ja.

Рембрант
05-15-2010, 01:27

Такође.

Tranks
05-15-2010, 01:40

Stice ne boj se,otislli modelatori na spavanje.

smilodon
05-15-2010, 03:13
Istina da sam na brzaka pregledao, ali na evo-league nema ni govora o PESJ problemu poslednjih dana. Tamo koriste ISS v4 patch. Ili su oni spori u reagovanju na PESJ warn, ili (verujem) ga nisu ni dobili.

DeS3InY
05-15-2010, 06:44
pin-code system je trenutno omogućen samo na debug serveru tako da su se najvjerojatnije usredotočili na vas iz pes-serbia grupe (ja nisam u toj grupi i nisu mi poslali warn)... mozda im je netko 'dojavio'

IgorJuve
05-15-2010, 10:04
Takodje nisam nikakvu poruku dobio, igrao sam juce 2 utakmice sa Gogilandom i bilo sve ok.

4evra
05-15-2010, 10:20
Jest da sam nov u tim vodama i sve,al' kad sam poceo igrati ja se nisam mogao konektovati da igram sa bilo kime dok nisam instalirao pec koji je isti kao i kod toga protiv koga ocu da igram.
Da li su uopste kompaktabilni ovaj nas WC i dimaz?
Ako nisu,onda u osnovi pesJ ne bi trebao imati razloga zasto da nas varnuje,kad mi i ne mozemo igrati protiv nekoga sa drugom verzijom?

Partizan FOREVER
05-15-2010, 12:05
Nisam igrao 3-4 dana na PES6J, niti sam dobio warn. Ali ako su poceli redom sve iz grupe 'pes-serbia' najbolje da svi izadjemo iz te grupe :D

koca013
05-15-2010, 12:33
kod mene pise pesoholicari i nisam u nikakvoj grupi i nista mi nije stiglo bar za sada?!

MiloshDjordjevic
05-15-2010, 13:12
Ja nisam dobio nikakvo upozorenje.Verovatno je onda do vas koji ste u grupi pes-serbia.Najbolje reshenje je da svi izadjemo iz grupa pes-serbia i pesoholicari (za svaki sluchaj i iz pesoholicari :) ).

nikolla
05-15-2010, 13:30
Pa ja sam u Pes - Serbia grupi pa mi nista nije stiglo...

Pejaz
05-15-2010, 13:31
Ja mislim da sam u toj grupi nisam siguran ali nisam nista dobio nikakvo upozorenje.

marulja
05-15-2010, 13:37
nije ni meni nista stiglo.
verujem da je do grupe pes-serbia(ja sam u pesoholicari)
ja cu rizikovati, igracu na pes6j pa nek me banuju, ionako ne bih igrao sa tim deemaz

noviice
05-15-2010, 13:48
Pa ja sam u Pes - Serbia grupi pa mi nista nije stiglo...

Igrao sam poslednju tekmu pred dobijanje upozorenja sa tobom i verovatno je bilo sledece.....

Ti si sa Spanijom i ja sa Hondurasom koji inace ne postoji ni u default ni u deemaz patchu.I neki od admina i modova vidi na serveru da igraju te dve ekipe i posto ja imam honduras koji inace ne postoji onda meni posalju poruku a tebi ne posalju.Ne vidim sta bi trece moglo biti!

Samo vidim da su se posle one greske koju su sami napravili(banovali ceo telekom opseg I.P.)izuzetno nervozni prema nama pa verovatno ili zele da nas uvedu u red :) ili poizbacuju.
Moramo naci neko resenje ali mislim da osim uvodjenja deemaza ili igranja na gui od naseg WC ostati samo poneki igrac koji ce moci i igrati na pes6j ako nastavimo po starom.

marulja
05-15-2010, 13:51
ti kad igras sa hondurasom, njemu pise trinidad i tobago, ako ima obican exe.

Pejaz
05-15-2010, 13:53
Mogli bi da pokusamo da se dogovorimo sa ovima sa pes6j servera jer ne razumem sto bi njima smetalo da mi igramo sa tim patchom izmedju sebe.

Petko15
05-15-2010, 14:19
Ja sam jutros iz taktickih razloga napustio grupu pes-serbia. Igrao sam juce i nista mi nije stiglo.

Dovla
05-15-2010, 14:42
Ja sam juce igrao nesto malo posto me net zezao i nista mi nije stiglo a u pes-serbia grupi sam.Nzm koji im smeta valjda im je u cilju da imaju vise igraca a ne da ih teraju?!

►►► MaTo ◄◄◄
05-15-2010, 14:42
nije ni meni nista stiglo.
verujem da je do grupe pes-serbia(ja sam u pesoholicari)
ja cu rizikovati, igracu na pes6j pa nek me banuju, ionako ne bih igrao sa tim deemaz
marulja i ja cu isto ovako postupiti :)

maremas
05-15-2010, 16:34
Moj predlog je da svi koji su dobili war naprave novi profil koji nece imati veze sa prethodnim, i da svoje utakmice ne igramo na EU 3 serveru vec nekom drugom.
Naravno da se sa tim profilom ne uclanjujemo ni u jednu grupu.

I drugo, kad kacimo rezultate na forum kacimo ih kao attachment tako da onaj ko nije registrovan ne moze videti sliku ;)

Ćule
05-15-2010, 17:17
A njima sve tesko da se registruju na forum XD

4evra
05-15-2010, 17:24
pa jel se na screenu igde vidi da se igralo na njihovom serveru?
kazemo da smo igrali na gui ili gde vec jos moze?

Рембрант
05-15-2010, 17:48
Само да додам да сам и ја исто у групи пес-србија, и да сам синоћ играо са Хондурасом, а ево до сад ми није стигло никаква порука од пес6ј.

nikolla
05-15-2010, 17:56
Само да додам да сам и ја исто у групи пес-србија, и да сам синоћ играо са Хондурасом, а ево до сад ми није стигло никаква порука од пес6ј.
Bas sam to hteo da napisem sad. :D
Da nije mozda opet nesto do IP - a ?
I do provajdera, kao da vas preko IP adrese upozoravaju?

LimaMc
05-15-2010, 17:56
...ni ja nemam nikakvih problema...igrao sinoc

smilodon
05-15-2010, 18:04
Mozda je warn dobilo samo par nas koji smo pisali u topicu sa problemom telekom ip -eva + oni koji koriste te ip adrese.

maremas
05-15-2010, 19:52
Istripovao sam se da se attach ne vidi uopste kad nisi registrovan ali se vidi, samo ti kaze da se ulogujes kad oces da ga otvoris...

pa jel se na screenu igde vidi da se igralo na njihovom serveru?
kazemo da smo igrali na gui ili gde vec jos moze?
Ma nema tu sta, samo njihov server racuna ranking nemas ti nijedan drugi sem goalservera ali koji igras preko GUI i ne racuna ti ranking, a oni imaju tvoje ime na slici tako da te lako naci... pre je radio i goalserver beta 0.3 i isto je imao ranking ali vise ne radi.

Koji je sajt od goalserver-a, ovaj vise ne radi http://goalserver.kmikaz.info/???

Mozda je warn dobilo samo par nas koji smo pisali u topicu sa problemom telekom ip -eva + oni koji koriste te ip adrese.
Objasni kako Machak91 nije dobio warn?
http://www.pes6j.net/forum/index.php?topic=6269.0

Jowan
05-15-2010, 20:08
Ja nemam nikakvih problema,a danas sam igrao....

Sallle
05-16-2010, 12:27
kod mene pise pesoholicari i nisam u nikakvoj grupi i nista mi nije stiglo bar za sada?!

Takodje

Slyz
05-16-2010, 14:32
Nije mi st i glo nis ta, za svaki sluch aj sam livovao iz gru pe.
Odigr ao sam pa r tekm i i sve je do JAJA! :D

maremas
05-16-2010, 15:26
Admin moze da stavi da attach mogu da otvore samo moderatori, pogledaj ovu temu i probaj da otvoris attach :D
http://www.pes-serbia.com/threads/14053-Goalissimo-2010-Prijave-Maj
..stavimo tako i onda mogu da nam duvaju, nemaju nikakvih dokaza da igramo sa nelegalnim pecom ;)

►►► MaTo ◄◄◄
05-16-2010, 17:44
Admin moze da stavi da attach mogu da otvore samo moderatori, pogledaj ovu temu i probaj da otvoris attach :D
http://www.pes-serbia.com/threads/14053-Goalissimo-2010-Prijave-Maj
..stavimo tako i onda mogu da nam duvaju, nemaju nikakvih dokaza da igramo sa nelegalnim pecom ;)
Nema boljeg resenja od ovog bravo maremas :ave: ...

4evra
05-16-2010, 18:52
Sad ne znam za te admine servera i ostale,da li oni to imaju na serveru neki log koji biljezi sve i jednu utakmicu koja je odigrana na serveru ili ne.Ako je to slucaj,onda ovo moje otpada.Ako pak nije,evo onda ideje:
posto,koliko sam ja skontao iz cele ove price,ukoliko ja i neko igramo utakmicu,i neko udje u tu nasu sobu i vidi mec da mi igramo sa nekim timovima koji ne postoje na dimaz pecu,i on na s prijavi,zasto jednostavno ne pocnemo praktikovati da stavljamo sifre na sobe,tako da niko sem onih koji su planirani ne moze da udje u sobu i tako uspe da vidi s kojim timovima igramo?

maremas
05-16-2010, 18:58
,i neko udje u tu nasu sobu i vidi mec da mi igramo sa nekim timovima koji ne postoje na dimaz pecu
Ne mogu da vide jer oni vide timove koje oni imaju u igri, znaci default timove, neka neko samo to potvrdi, marulja?

Drugo jedino kako mogu da nas provale je da vide SS koje kacimo na forum, ali tu mozemo da iz zeznemo da stavimo zabranu na attachments kao kod najgola, da samo moderatori migu da ih otvore ;)

4evra
05-16-2010, 19:01
pa cek,ako je jedini nacin da nas provale jeste da ovde neko bude od njih regovan(ili barem poseti ovo,i vidi ovde screenove,zasto su onda samo pojedinci dobili upozorenja,kad je ovde na forumu(i to verovatno u istoj temi gde su i te slike nasli) kompletna arhiva screenova od meceva svih nas sa foruma?

Pejaz
05-16-2010, 19:07
mislim da je to samo da bi nas zaplasili. Mozemo slobodno da igramo medjusobno samo da ne igramo sa nekim strancem koji bi provalio da nemamo njegov patch. Drukcije neverujem da cemo dobiti banove.

Salihovic15
05-16-2010, 19:11
ja sam dobio :(...

maremas
05-16-2010, 19:15
Pa mi svo dobili warn igrajuci sa nasim transfer pecom izmedju nas, niko nije ni pokusao sa tim pecom da igra sa strancem! :(
Ja sam pre za ono bolje spreciti nego leciti, treba napisati pravila kako da se ponasamo na forumu i serveru, tipa rezultate kacimo izkljucivo kao attachments, promenimo mesto sastajanja na serveru tipa ne bude vise ue3 vec igramo na azijskom, jos se isclanimo iz grupe pes-serbia a mozemo napraviti neku novu, i td... to je najlakse, bolje nego da nas stvarno pobanuju i posle sta da radimo???
Oni koji prate malo njihov forum znaju koliko su zatucani pa glume neki autoritet, banuju ljude i sakom i kapom sa servera/foruma, imaju jako stroga pravila, jbg imaju preko 40 000 clanova, moze im se.

Pejaz
05-16-2010, 19:29
Mozda bi smo mogli da napravimo nove nickove ne na forumu nego u igri kad ima 3 slota i onda da igramo rad nece znati kog treba da banuju.

maremas
05-16-2010, 19:35
Znace lako po tom profilu ko si ti na njihovom serveru, ali to sa ovim profilom nije lose je nece moci da nas prate na serveru ako nas vec prate(nagadjam), i o tome sam razmisljao.

Ćule
05-16-2010, 19:42
promenimo mesto sastajanja na serveru tipa ne bude vise ue3 vec igramo na azijskom, jos se isclanimo iz grupe pes-serbia a mozemo napraviti neku novu, i td...

Mozemo samo da pristupimo eu i global worldwide, nemamo pristum azijskom...

Darko_87
05-16-2010, 20:04
ja sam dobio :(...

Sta...? A warn... ;) Ja rek'o... :)

Petko15
05-16-2010, 20:06
A mozda je dobio nesto drugo, nesto drugo... :D

marulja
05-16-2010, 20:25
oni ne mogu da dokazu da koristimo drugi patch
to sto vide ss na nasem forumu nije dokaz, ja mogu da koritstim grbove i pes6.exe od nekog drugog patcha, a da imam default database sa ocenama
vi sto ste dobili upozorenje, kazete lepo da igrate sa default ocenama, a da imate iss patch za offline igranje i zato vam stoje ti grbovi i imena timova

bolje da se tako pravimo ludi, nego da se sakrivamo, onda ce znati da nesto muljamo

Slyz
05-17-2010, 01:01
Oni kad kliknu na tvoj filPro . recimo moj , mogu da dive da sam plejao sa Iranom a ne novim landomze.
Jer tako su u mogucnosti :D ,zbog pes6.exea/0_texta

" I am using Deemaz transfer on Pes6j, but for offline pes, when i Play MasterLeague its ISS patch.
Sometimes I edit emblems and flags "

ma nek puse karu i oni i server, dimaz je inace sastavljen od defaulta i tipa penzionisani igrac koji je CMF i srbin,oni mu napisu samo Milijas, a to sto su ocene neke desete to ih boli *****, boli i mene da igram sa tim *****em.
Nek vide slobodno sta pisemo **** mi se, kad se vec ****he oko nekog patcha isto tako su mogli da Skinu i oni i Ewo web jedan normalan patch za updejtovanim timovima i ocenama (kao mi sto koristimo ovaj) i da ljudi lepo igraju sa njim.

Nemas isti patch kao protivnik = pukne ti na formaciji i tu nema price, pa ti uzmi pa edituj, ali ne oce oni da glume autoritete i da poturaju neki josh gori patch od Pes6 Defaulta.

LimaMc
05-17-2010, 01:44
Ma ja sam napravio novi accaunt pre jedno 2 meseca,jer sam tada mislio da mi se nesto sjebalo,nikako nisam mogao da se konektujem.Sad lagano picim,nikakva upozorenja mi nisu stigla,tako da nemam problema vecih,sem sto ne mogu da se povezem sa sugavim Englezima... :)

Heavy Jerk
05-20-2010, 20:17
I, sta je presuda? Jel se prelazi na deemaz patch, ili ostaje iss?

►►► MaTo ◄◄◄
05-20-2010, 20:19
Glupo pitanje normalno da ostajemo na iss patch-u :)

Heavy Jerk
05-20-2010, 20:24
Ko pita ne skita. ;)
A pitam, posto bi hteo da pocnem sa odigravanjem prijateljskih utakmica sa clanovima foruma, pa da znam.

Pejaz
05-20-2010, 21:47
Ko pita ne skita. ;)
A pitam, posto bi hteo da pocnem sa odigravanjem prijateljskih utakmica sa clanovima foruma, pa da znam.

Ako oces da igras prijateljsku skini ovaj wc patch posto ga sad svi koriste.

Ćule
05-21-2010, 16:32
Pronasao sam uzrok svih nasih problema...:saddam:

http://img218.imageshack.us/img218/7308/pesserbiailegaltourname.gif

Razgovor izmedju Igora Obrenovica i -10-

Jbg Igor Obrenovic se izlajao njihovom moderatoru :cursing:

http://img22.imageshack.us/img22/1842/aaaho.jpg

Tranks
05-21-2010, 17:15
Pronasao sam uzrok svih nasih problema...:saddam:

http://img218.imageshack.us/img218/7308/pesserbiailegaltourname.gif

Razgovor izmedju Igora Obrenovica i -10-

Jbg Igor Obrenovic se izlajao njihovom moderatoru :cursing:

http://img22.imageshack.us/img22/1842/aaaho.jpg

Nisam ja znao ko je to,hteo sam da igram sa drugom i on nije lep namestio pech i izbacilo nas je,tad se ovaj lik pojavio i video je da imam drugi pech i poceo da prica da ce me banovati ako mu ne otkljucam sobu da udje poceo me je ispitivati ja sam mu rekao da igram samo sa drugovima ligu i a ne sa ostalim clanovima foruma poceo me je pitati ko je organizator te lige ,ja mu nisam rekao ko je to ,rekao sam da nezz jer sam nov i tek sam poceo ali to je bilo pre 2 mes .pomenuo sam ja to Novici i on mi je rekao da vise ne pricam nisakim o tome,verovatno je video u kojoj smo grupi i poceo da proverava sa kojim pechom igramo,otkud sam znao da ne sme da se koristi drugi pech na forumu(ili da se ne prica o tome)jer inace mi ne mozemo da igramo sa likovima koji nemaju isti pech kao mi,jbg nije bilo namerno vec iz ne znanja,bilo bi dobro da se okaci neki post da svi znaju da se ne sme pricati o nasem pechu.

maremas
05-21-2010, 18:22
Al opet on ne moze da zna sa kojim mi ostali igramo, ne moze to na serveru da vidi ako nije sa nama usao da igra. Obrenovic je rekao da igra sa ISS a za ostale je mogao samo da predspostavi, jedino ako je sve koji su tad bili online i igrali tekme kaznio, da bi ispao faca kod onih svojih, kako je uhvatio gomilu ilegalaca.
Zato lepo kljuc na sobu i pravimo se ne Englezi, ne pricamo engleski ;)
Kad te neko nesto pita ti kazes no Inglis, no Inglis Arabian :D

Slyz
05-21-2010, 23:00
Nemam komentar , zaista...

Obrenovicu nisi bio duzan nista da mu kazes, mogao si cak i da ga slazes , ali ti si mu lagano rekao ISS... i pljunuo im u lice na taj nacin...

Oni zele da koriste ****ni Default PES6 i sad furaju taj Dimaz , koji je isto Default pes6 , samo sto su preimenovani retired igraci u nova imena, generalno taj patch je *****e i zastareo mnogo,ali to je njihovo pravo , jer je server njihov... a ti si ispao glup sto si mu rekao za patch... Pa bolje i da je tebe banovao nego da je oznacio ceo pes-serbia group kao ilegalan...

jedino ako je sve koji su tad bili online i igrali tekme kaznio,
jeste, vidi se na SS-u one gif slicice da je razmak u skrin shotovima 10ak min. Tako da je navatao tada vas koji ste bili online..

maremas
05-21-2010, 23:09
Taj -10- me je smarao na pm kad sam tamo otvorio temu za ADSL problem kako igramo sa ilegalnim pecom, ja sam ga ubedjivao da ne igramo vec da za to korisitmo GUI a on me nazivao lazovom i vikao na mene jer nas je video na serveru :(
Ja sam terao svoju pricu kako mi imamo problem sa ADSL telekom a on je terao svoju kako igramo sa nelegalnim pecom, tako da sam ga onda iskulirao i vise mu nisam slao pm jer je debil teski, njega je u sustini bolelo dupe za taj problem!

Tranks
05-21-2010, 23:12
Nemam komentar , zaista...

Obrenovicu nisi bio duzan nista da mu kazes, mogao si cak i da ga slazes , ali ti si mu lagano rekao ISS... i pljunuo im u lice na taj nacin...

Oni zele da koriste ****ni Default PES6 i sad furaju taj Dimaz , koji je isto Default pes6 , samo sto su preimenovani retired igraci u nova imena, generalno taj patch je *****e i zastareo mnogo,ali to je njihovo pravo , jer je server njihov... a ti si ispao glup sto si mu rekao za patch... Pa bolje i da je tebe banovao nego da je oznacio ceo pes-serbia group kao ilegalan...

jeste, vidi se na SS-u one gif slicice da je razmak u skrin shotovima 10ak min. Tako da je navatao tada vas koji ste bili online..

Kad nisam znao da ce da prave problem zbog pecha,je*o ih daemaz i defaut.

4evra
05-22-2010, 01:17
pa cek,ako je tada bacio warninge samo onima koji su bili online tada,verovatno je onda uzeo na zub sada ceo pes serbia,pa ce pratiti i nas ostale verovatno sada uvek kad je u prilici.
Da se dogovorimo ovde i napravimo neku grupu,nekog levog imena,a opet da se zna da smo mi,cisto da budemo mi na okupu a da oni ne znaju?
Nekako mi je long shoot da oni ulaze ovde na forum i gledaju sve,lenji su oni za to :)

marulja
05-22-2010, 08:04
ma videce da smo ranije bili u grupi pes serbia
obrenovicu kako nisi znao da je zabranjen iss kad smo to ponovili 1000 puta, pise i u temi za pes6j server
teramo svoju pricu
ako neko pita, igramo sa default i ni po koju cenu nemojte da priznajete da igramo sa iss, koliko god to ocigledno bilo

4evra
05-22-2010, 10:15
Mozda da se organizuje i s vremena na vreme(u zavisnosti od toga s kojim pecom igramo) da napravimo onu listu klubova i drzava koje su drugacije na pecu u odnosu na njihov dimaz.Tu mislim tipa ako ja igram sa ISS pecom gde je ubacen Bayern,a tamo bayerna nema vec pise pes united ili sta vec(lupam).

Posto je jedini nacin da budemo uhvaceni taj da ili mi otkrijemo da je drugi pec,ili da se odamo sami,tipa ako ja igram sa nekom drzavom koje nema na default pesu,a on udje i pita s kim igram(je sam mu sumnjiv iz nkeog razloga) barem da znamo reci.Bolje to nego da se pravimo da ne pricamo engleski i ignorisemo lika,jer je previse naivne(s obzirom da smo vec sposobni uci u pes,nastimati ga i sve ostalo na engleskom jeziku)

Petko15
05-22-2010, 11:33
Bolje biti naivan nego provaljen. ;)