PDA

View Full Version : Turnir 1v1 svi klubovi (Kure)

Kure
04-20-2010, 19:09
NEDELJA 13:00 < 1 na 1 >
POCETAK U 13 CASOVA !

Maximalni broj igraca 32 za prvi turnir !!!

Vreme: Nedelja 25.04.2010. u 13 casova ( OKUPLJANJE U 12:45 zbog zreba i grupa )

Igraonica: Grand Metroid (ispod Vukovog spomenika)

Igra: Pes 2010 PlayStation 3

Ucesce: 500 dinara (na dan turnira)

Prijave: Prijave u ovoj temi, ostaviti ime i prezime a mobilni na PM, ili mozete sms da posaljete na 063 575 076

Kazne: Ko se prijavi a ne dodje na turnir nece moci da ucestvuje vise na ovim turnirima, slobodno mozete otkazati ucesce ali najkasnije do subote do 16h ... i ko ne dodje stvarno visse nece igrati da se zna :))

~Ako neko bude kasnio oduzece mu se bodovi tj rezultat je 3-0 DW !!!

Bodovanje: Bodovanja na ovom turniru nece biti , vec ako bude dobro i svi se sloze od sledeceg turnira pravimo novu listu

Sistem takmicenja:
S obzirom da idemo na 32 igraca igracemo klasican sistem Lige Sampiona... Znaci 8 grupa po 4 igraca...

ZAGARANOTVANO IMATE 6 UTAKMICA U GRUPI A AKO PRODJETE I DALJE SVAKO KOLO PO 2 UTAKMICE !

NAGRADE:
Zavisi od toga koliko platimo igraonicu !

Pravila:

Grupa:

Trajanje: Dve utakmice svako sa svakim po 10 min
Raspolozenje: NORMAL
Tim: Samo klubovi (mozete menjati klubove)

Knockout:

Trajanje: Dve utakmice po 10 minuta
Tim: Samo klubovi ( NE mozete menjati svoj klub )
NE VAZI GOL U GOSTIMA
Ako bude nereseno igra se treca od 5 min samo sa penalima (bez Extra Time-a)

Finale:

Trajanje: Jedna utakmica od 10 minuta
Tim: Samo klubovi( NE mozete menjati svoj klub sa kojim ste igrali u knockout fazi)
Extra Time, Penalty: YES, YES

Prijavljeni igraci :

1.Filip Panic (Sheva)
2.Milan (Shevin)
3.Nikola Janic
4.Nikic
5.Gibanko
6.Dule CS
7.Moca
8.sale (zhao)
9.Aca babic
10.Boris Glisic
11.Srna
12.Milos Milatovic
13.Penic Bosko (shtakor)
14.Ognjen (Ognjen1)
15.Nemanja Maric (Bel Fabio)
16.Djordje Avramovic (bel Fabio)
17.Darko Milinkovic
18.Darko Popovic
19.Nemanja Dragutinovic (YNWA)
20.Admir gegic (Gega)
21.Vladimir Kokeza
22.Sergej Saletic
23.Milos Milicevic
24.Sale7
25.Ajkula
26.Srnin ortak
27.Goran Ridjic
28.Vukodlak
29.Milan Radojicic (MR9)
30.Siri
31..Bojan Rajevic
32..Milos Rajevic

==============================

ShevaSerbia
04-20-2010, 19:18
Stavi Milana i mene ;)

ShiciTas
04-20-2010, 20:00
Pisi me

Moca-Ac Milan
04-20-2010, 20:06
dolazim kureeeeeeeeee! xD

Moca-Ac Milan
04-20-2010, 20:08
kure previse je da na dan turnira radis zreb, uradi ti to vece pre odrzavanja turnira, kad imas listu, a na dan turnira koriguj ako neko ispali.
samo predlazem xD

Kure
04-20-2010, 20:17
moze ali mislice ljudi da sam namestio nesto odakle znam,samo zato sam mislio tu da odradim a moze i ovako meni je najmanji problem da to uradim kuci

zhao11253
04-20-2010, 21:42
Stavi mene, pishi Sale

Ognjen1
04-21-2010, 16:22
stavi ognjen

bulja
04-22-2010, 03:17
Stavi Nemanja Dragutinovic(YNWA) i Admir Gegic(gEgA) :)

Splanja
04-22-2010, 15:15
Stavi Vladimir Kokeza i Sergej Saletic

Kure
04-22-2010, 15:21
Da li ste za to da napravim ja kuci grupe pa da odma krenemo sa turnirom , ili da izvlacimo na licu mesta ... BTW NEMA NOSIOCA DA ZNATE !!!!

ShiciTas
04-22-2010, 15:51
Ma pravi kuci grupe da ne gubimo vreme na turniru,uvek turnir pocne u pola dva,a i ko da neko misli da ces da namestas nesto

ShevaSerbia
04-22-2010, 16:04
Pravi grupe kuci...

Milos
04-22-2010, 19:56
kod kuce ;)

stavi me na spisak prijavljenih igraca

Kure
04-23-2010, 00:16
izgleda da nece biti 32 :( oce igrati tesic deki peca neka /

Big Tesic
04-23-2010, 00:39
vrlo rado ali imam ispit u ponedeljak tako da ne mogu, jbg. a bas bih da odigram sa trenutnim sampionom jednu dve :)
ps. moca veze nemas, spasi pesoholicare i ubij se.:)

Moca-Ac Milan
04-23-2010, 13:32
vrlo rado ali imam ispit u ponedeljak tako da ne mogu, jbg. a bas bih da odigram sa trenutnim sampionom jednu dve :)
ps. moca veze nemas, spasi pesoholicare i ubij se.:)

tesicu znao sam da si bedan, ali i da bukvalo nemas obraza nisam znao. Pa zar covek koji regularno svaki turnir na neke malverzacije prolazi grupe, moze ista da mi kaze. Znao si da ovaj turnir ce biti regularan, pa nema sta ti tu da trazis, posto se zna da u grupama uvek ispadas!

Splanja
04-23-2010, 16:32
Oce li se igrati turnir, ako nas ne bude 32?

Kure
04-23-2010, 17:07
hoce,ali ce samim tim nagrada biti mnogo manja

Moca-Ac Milan
04-23-2010, 21:39
idemo bre, imam neki osecaj da ce biti dobar turnir!

Big Tesic
04-24-2010, 09:36
hoce brate ali ti dzabe ides!!! ja sam penicilin za tebe! :) momci igrajte protiv moce psiholosku igru tako sto cete ga ignorisati i onda je vas!! :P

Moca-Ac Milan
04-24-2010, 10:29
hoce brate ali ti dzabe ides!!! ja sam penicilin za tebe! :) momci igrajte protiv moce psiholosku igru tako sto cete ga ignorisati i onda je vas!! :P

ajde bre kad regularno prodjes grupu javi mi se. Ti si dinosaurus za mene (prevazidjen i istrebljen) xD

zhao11253
04-24-2010, 14:29
pocelo je pocelooooo :D

ShiciTas
04-24-2010, 15:04
otkazujem ucesce

nikola kralj
04-24-2010, 16:40
ljudi nije da zelim da nekog obeshrabrim, ali moram ovo da napishem i da pripremim ljude(neke) na patnju i bol koji ce doziveti na turniru
bio sam juce sa dzonijem(janicem) na soniju i pa rezultat je bio 10:0 za njega ali nije to ono najstrashnije, vec cinjenica da ni u jednoj partiji nisam bio blizu ni casnom porazu a kamoli pobede,mislim da je ukupna gol razlika jedno 54:8, a sa mesijem nisam dao NIJEDAN gol...dokle je to otishlo kad se on nije ni radovao niti me je *****avao , vec me je cak bodrio ne bili pruzio nekakav otpor i time ucinio nash duel zanimljivijim...ali dzabe...a da napomenem da ga nije *****lo kako inace moze,tj nije ga *****lo uopshte, vec me je svaku partiju upropastio i cak se sprdao sa mnom,pokushavao je neke nemoguce stvari da uradi...a shto se turnira tice, drago mi je da je malo poraslo interesovanje i nadam se da ce kure dostojno da zameni djuku i da cemo shto cesce igrati kvalitetne turnire kao ranije...i da ce neko da zaustavi dzonija pre nego dodje do mene da me ne bi silovao opet

Kure
04-24-2010, 16:49
HAHAHAHAHA Nikic majstor !!!

Kure
04-24-2010, 17:09
upravo izvlacim grupe , vidimo se sutra u 15 do 1 da bi u 1 poceli turnir :)

zhao11253
04-24-2010, 17:58
oces objaviti grupe i ovde, ili samo sutra na turniru?

Kure
04-24-2010, 18:22
sutra na turniru ! grupe cu izvuci veceras sa ortakom koji ne ucestvuje na turniru i snimicu ako se neko buni da mogu da okacim da vidi da je sve regularno :)

Big Tesic
04-24-2010, 18:53
ja sam penicilin za mocu a za janica streptomicin :) ako je neko guzicar i velemajstor u toj umetnosti da sa nikakvom igrom izbacim najbolje onda sam to ja.:P PS. MOCO DZABE UCESTVUJES JER TI DRHTIS PRED JANICEM A JA NEMAM TE KOMPLEKSE :p :p :p ali nazalost sam sprecen...

Moca-Ac Milan
04-24-2010, 20:43
tesicu osvajam ovaj turnir za tebe! ionako kad ti ne igras ja osvojim lagano xD

Big Tesic
04-24-2010, 21:13
pa kad imas kompleks od mene kad sam ja na turniru... momci uzivajte sutra i rasturite mocu! :)

Kure
04-24-2010, 21:34
nista , grupe izvucene , snimljeno je sve , odo ja sad napolje a mi se vidimo sutra u 15 do 1 ... pozz

bulja
04-25-2010, 18:01
Pozdrav za DUleta koji me izbacio u 8-mini...matori duze si izdrzao..ipak 3 tekme nije malo :D....svaka cast...pozzz

e da... pozz i za djuku :D LFC!

Kure
04-25-2010, 20:35
e ovako ... ognjen1 , Djordje Avramovic , Srna , Ajkula .... hvala sto ste ispalili za turnir i napravili pometnju oko grupa a niste javili da necete doci ... BAS VAM HVALA OD SRCA ... e ovako oko turnira , po meni bilo je ok nije bilo kasnjenja , nije bilo namestanja kolko sam mogao da vidim nisam stavljao ortake u grupe :))) neka ljudi kazu kako im je bilo pa da vidimo kako cemo dalje ... nagrada je bila ok obzirom da je mnogo njih ispalilo :))) evo kostura .... BRW JANICU SVAKA CAST !!!

<script src='http://img532.imageshack.us/shareable/?i=pesturnir.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>http://img532.imageshack.us/img532/6660/pesturnir.jpg (http://img532.imageshack.us/i/pesturnir.jpg/)</noscript>

Milos
04-25-2010, 20:48
cek da nadjem onaj sablon post :D

dobar turnir,cestitke pobednicima i organizatorima i da se gledamo sledeci put u vecem broju.

cestitke mojim protivnicima,od kojih me je najvise namucio vukodlak,stavi me covek u mali dzep od pujola,a u nokautu sam nadigrao Sevu al ga je sralo :)

i sta reci osim janicu ocekivano :)

najnapetiji mec Kure i Nikic,Nikic je pobedio igru konacno

p.s. Kure dobar organizator,samo tako nastavi

Babic
04-25-2010, 21:14
Pozdrav,

Cestitke Janicu za osvojen turnir.

Hteo sam samo da ostavim svoj utisak za one koji su mozda ranije otisli kuci, kao i za one koji planiraju da ucestvuju na nekim buducim turnirima pod ovom organizacijom.

Ukupno je ucestvovalo 27 igraca.
Igraona je za svoje usluge odrzavanja turnira naplatila ukupno oko 3 500 RSD
u slucaju da vam je sumnjiv ovaj podatak, mozete i sami da izracunate:

* Sat vremena = 100 RSD
* Grupe: 27 igraca = 6 grupa po 4 i 1 grupa od 3, 6 utakmica po 10 minuta + 10 pauze za formacije itd po sony-ju, 13 sony-ja = 2h x 13 x 100 RSD = 2 600 RSD
* Knockout faza: 1/8 finala = 400 RSD, ¼ finala = 266 RSD, ½ = 133 RSD, finale = 25RSD
* Ukupno po ovoj racunici = 3 425 RSD

upad = 500 RSD
32 igraca – 5 koji se nisu pojavili = 27
27 x 500 = 13 500 RSD
13 500 – 3 500 = 10 000

Dakle fond nagrada ispada 10 000 RSD.

Nagrade:

1. mesto 5 000 RSD
2. mesto 0 RSD
3. mesto 0 RSD

Finalisti ni povratak ufura, pa tako ispada da je isto bilo ispasti u grupi sa 0 bodova i stici do finala. Konacni utisak ide procentima koji kazu da od fonda za nagrade 50% je otislo prvom mestu, a drugih 50% organizatoru.

Pored ovoga, zeleo bih da pozdravim Duleta i Nikica za sjajne meceve u ¼ i ½ finalu, kao i Janica u grupi/finalu.

Moj predlog za sledeci turnir bi bio da se igra update-uje ili makar odrade transferi igraca kako treba.

Kure
04-25-2010, 21:41
brw macko SJAJAN SI !!! ae sad ovako ... ne znas da su se neki *****avali dok ste vi igrali sto je + vremena i dakle + para ... ja naravno nisam platio ucesce jer nisam ni trebao da igram popunio sam grupu ... jos 2 coveka nisu donela pare ... probaj da organizujes turnir + 3500 je falilo jer sam ja upao kao 27 znaci doslo vas je (falila je jedna cela grupa i u 3 su bila po 3 ) pa ti vidi koliko je to ljudi ......... ... pitaj ostale kad je bilo ovoliko igraca nagrade su bile MANJE !!! pitaj nikica da li sam uzeo za sebe kes ??? HVALA LEPO DOVIDJENJA

PS . Janic i ja smo se dog da ce on dobiti jos para jer neki nisu doneli nemoj ti da brines nista ... ako ocete da igrate ocete ako ne ne ... ja sam org turnir jer vas boli ***** od jutros sam u igraonici nisam jeo dosao sam kuci u 3 ujutru mozda 4 ne secam se ... ceo dan vam titram jajca da vam bude ok i dodje mi tako neki gospodin babic kog prvi put vidim na ovim turnirima i tako ... msm ono nemoj da se vredjas ovim opstom ali vaznije mi sta kazu vucko , janic , nikic , giba , sale , sheva , milos ... pozz

popxl
04-25-2010, 22:08
Svaka cast za turnir! Nadam se da ce uskoro biti opet.
Ali moram danapomenem par stvari:
1.Sve je bilo totalno konfuzno (znam da su usrali ljudi koji nisu dosli ali...) !!! Meni niko nije rekao da direktno u cetvrtfinale prolaze dve najbolje ekipe iz grupa!!!!!!!!!!! Igrao sam na kraju nereseno sa deckom koji je bio ubedljivo zadnji u grupi i uzeo 2 boda samo zato sto sam mislio da mi nista nece znaciti! Znaci umesto 15 imao sam 13. Nije mi krivo zbog rezultata negostvarno nije ispalo fer.
2.Dajte ljudi bar malo pauze da se prozme kroz silne utakmice.

P.S. svaka kritika je dobronamerna u nameri da sledeci turnir bude bolji. Cestitam pobedniku naravno!

POPOVIC

Kure
04-25-2010, 22:16
jbg brate morao sam tako nisam ni ja znao kako drugacije niko nije znao da ce 2 najbolja proci evo ja i janic smo imali isto bodova pa je on prosao jer ja i nisam trebao da igram ... ali stvarno nisam imao nameru nikoga da za****m sto se tamo i videlo prekidao sam svoje utakmice da bi uradio sta treba i sve i opet me neko *****ava ... videcemo za sledeci put ako ga uopste bude jer neki izgleda znaju bolje

Big Tesic
04-25-2010, 22:59
kure pusti bolide, uvek ce se neko buniti i traziti sta njemu odgovara, ti si organizator i ti postavljas pravila!!! ja sam pravio pa znam kako je.
ps. kad mene nema misevi kolo vode :) i ocekivan poraz moce - mada da sam ja organizator ja bih ga jos u grupama diskvalifikovao jer veze nema. :P
daj sledeci neka bude sa repkama da aleshandre i CALE pokazu magiju iz Brazila .:)

Kure
04-25-2010, 23:06
za 3 nedelje ... ima vremena dogovoricemo se ... sledece je 1.maj , a za 2 je derbi i david guetta ceo dan nemogu da pravim nista ... znaci tek za 3

ShevaSerbia
04-26-2010, 00:45
Organizacija je bila na nivou sa Djukinim turnirima, nemam ni jednu zamerku...nagrade su bile uvek oko 4,5 hiljada, tako da o tome ne treba raspravljati...cestitke Janicu :) mogao bi sledeci 2v2, odavno ga nije bilo ;)

Aeroplanino
04-26-2010, 01:00
2na2. To se trazi!

Kure
04-26-2010, 01:54
bice poll dogovoricemo se :)

Moca-Ac Milan
04-26-2010, 12:37
kure brate svaka cast za organizaciju turnira, vidi se da si se bas potrudio, nije se videla razlika u kvalitetu organizacije izmedju tebe i djuke. Nemoj da se nerviras jer nikad neces moci svima udovoljiti i nadam se da ces organizovati jos turnira.

Lepo bi bilo da se stalno mesaju teme turnira timovi - reprezentacije - slabe ekipe (hrabri bordo) - a bilo bi extra da se jos jednom ponovi turnir sa izvacenjem brojeva jer tada svi igraju razlicite ekipe xD

nikola kralj
04-27-2010, 16:39
evo i ja neshto da napishem za turnir,bio sam u nekoj guzvi pa ne stigoh...bice malo duzi post ali jbg... dakle organizator turnira osim shto skuplja i zove ljude,dolazi prvi pre svih i u svakom slucaju,dal ne ucestvovao, dal ucestvovao/ispao pre finala, on ostaje do kraja i NARAVNO da treba da uzme pare za to! ne treba da uzme pola ali svakako treba deo, a onda da napomenem da kure nije uzeo nishta! ja sam bio pored njega kad je platio igraonici, i reko mi je da je ostalo 6k i da mu je glupo da uzme bilo shta,na shta sam mu odgovorio da obavezno uzme deo, a on je ostavio sve za fond. dakle doshao je prvi,bio tu sve vreme,smarao se oko toga ko je s kim u grupi,poshto je gomila ljudi ispalila(ljudi stvarno vishe nema smisla, koja je to fora da se najavish i da ne dodjesh,pa bar otkazi shta je to problem,shto je to toliko teshko pustish ****ni sms), ostao je do kraja, iako sam ga ja naguzio:yes:, I NIJE UZEO NI DINAR! za to treba da mu zahvalimo a ne da ga napadamo,ako ima neko ko ce da organizije turnire, da ceo dan bude tamo i to za dz, nek se javi svi ce igrati samo njegove turnire uveravam ga dalje,razumem revolt decka koji je izgubio u finalu tacno je da je glupo da ne dobije nishta,ali kure je pre finala rekao ima 6k i sve ide pobedniku,niko nije nishta rekao, mogli ste tad da se dogovorite kako cete da podelite,a poshto su svi cutali ispalo je ovako...i druze da si pobedio u finalu, da li bi se bunio shto porazeni nije dobio nishta? ****te koliki post... a sad shto se tice turnira samog, kure bravo za org, nadam se da cesh i dalje organizovati nase sastanke, i nadam se da ce ljudi prestati da ispaljuju i da ce nas na sledecim turnirima biti sve vishe...josh jedna stvar, momcima iz CG(bar tako mi se ucinilo izvinjavam se ako geshim), dakle babic i glishic i josh par vashih drugara, sve cestitke na igri,pravo ste osvezenje, nadam se da cete i ubuduce dolaziti, poshto igrate odlicno,shto vishe takvih igraca bice bolji turnir i zao mi je ako ste(a jeste verovatno) imali negativna iskustva sa prvog tura(bar sa nama), nadam se da vas mali nesporazum(a samo to i jeste) nece odvratiti od toga da dolazite ubuduce... toliko od mene,ako je neko procitao do kraja svaka cast, mene bi iskreno mrzelo:rockon:

bulja
04-27-2010, 22:07
ja dolazim 100% :D sledeci i svaki sledeci......ja sam dolazio ranije...pa sam onda prestao....sad mi je krivo sto sam prestao...ali od sada ne propustam :D pozz svima