PDA

View Full Version : 3D Cafe Tournament - PES 2010 [PlayStation 3] Grupe-Satnica-Rezlutati.



Herga
04-16-2010, 04:13
Grupa 1:
Aleksandar Vasiljevic
Vladimi Vukajlovic
Stefan Milivojevic
Bogoljub

Grupa 2:
Milos Milatovic 063-37*-***
Nemanja Maric 062-891-****
Srdjan Stalkamenac
Aleksandar Sofronic

Grupa 3:
Momcilo Djurdjevic 707***
Goran Rebic
Nikola Nikic b213***
Nemanja Stankovic

Grupa 4:
Aleksa Mitrovic 062-142-****
Djordje Petrovic 062-884-****
Zeljko Ramic
Petkovic Nebojsa Guda

Grupa 5:
Filip Jovanovic 0008*****
Dragutinovic Boban Boba
Goran Pesic 06001*****
Cetko

Grupa 6:
Delevic Nikola 2195*****
Nemanja Nedimovic
Filip Milosevic 064-172-****
Filip Panic 0011*****

Grupa 7:
Buki 065-533-****
Nemanja Brankovic 061-161-****
Milos Stepancevic
Nemanja Stanisavljevic Genex

Grupa 8:
Milos Bakajic 060-398-****
Ognjen Zagajac 063-724-****
Nemanja Smiljevic 776***
Milan Gruzanovic 064-323-****

Grupa 9:
Vladimir Franeta
Ciric Stefan T111***
Milos Bjelja 063-898-****
Nemanja Jokic

Grupa 10:
Srdjan Prcovic 064-409-****
Aleksandar Krkovic 065-604-****
Bosko Peric 063-104-****
Crnoglavac Bosko 0002*****

Grupa 11:
Nenad Kovacevic p282***
Aleksandar Jankovic m265***
Boris Glisic 0sded***
Milan Djumic 062-722-***

Grupa 12:
Milos Lazic 064-983-****
Uros Jakovic 065-898-****
Vladimir Davidovic Davda
Ivan Kupresanin 063-344-***

Grupa 13:
Igor Radovanovic 0010*****
Arsenijevic Rade f351***
Nemanja Grubalovic 062-892-****
Danijel Jancic Deni

Grupa 14:
Aleksandar Tesic 120****
Jovanovic Marko 0011*****
Dalibor Markovic 065-858-***
Nikola Janic 063/893-****

Grupa 15:
Slavkovic Stefan Kg 060-606-****
Danijel Markovic
Stefan Nedic 063-159-****
Ognjen Manojlovic 00004****

Grupa 16:
Aleksandar Babic
Aleksandar Bilic
Markovic Nikola 064-385-****
Milos Dedejic 060-558-****

Grupe 1-5: Prvi mec od 09:00 – 09:20
Grupe 1-5: Drugi mec od 09:20 – 09:40
Grupe 1-5: Treci mec od 09:40 – 10:00
Grupe 1-5: Cetvrti mec od 10:00 – 10:20
Grupe 1-5: Peti mec od 10:20 – 10:40
Grupe 1-5: Sesti mec od 10:40 – 11:00

Pauza 20 min

Grupe 6-10: Prvi mec od 11:20 – 11:40
Grupe 6-10: Drugi mec od 11:40 – 12:00
Grupe 6-10: Treci mec od 12:00 – 12:20
Grupe 6-10: Cetvrti mec od 12:20 – 12:40
Grupe 6-10: Peti mec od 12:40 – 13:00
Grupe 6-10: Sesti mec od 13:00 – 13:20

Pauza 20 min

Grupe 11-15: Prvi mec od 13:40 – 14:00
Grupe 11-15: Drugi mec od 14:00 – 14:20
Grupe 11-15: Treci mec od 14:20 – 14:40
Grupe 11-15: Cetvrti mec od 14:40 – 15:00
Grupe 11-15: Peti mech od 15:00 – 15:20
Grupe 11-15: Sesti mec od 15:20 – 15:40

Grupa 16 ce poceti sa igranjem u 11:00
Grupa 16: Prvi mec 11:00 – 11:20 i u 11:20 – 11:40
Grupa 16: Drugi mec 11:40 – 12:00 i u 12:00 – 12:20
Grupa 16: Treci mec 12:20 – 12:40 I u 12:40 – 13:00
Grupa 16: Cetvrti mec 13:20 – 13:40 I u 13:40 – 14:00
Grupa 16: Peti mec 14:00 – 14:20 I u 14:20 – 14:40
Grupa 16: Sesti mec 14:40 – 15:00 I u 15:00 – 15:20


Zamolio bi sve igrace da dodju 30 minuta pre svog meca, kasnjenje nece biti tolerisano i bice diskvalifikacija
TURNIR POCINJE U SUBOTU 17.04.2010 u 09:00

Gospoding Nemanja Smiljevic 776*** neka mi se javi na mobilni posle 4
064 - 3165 - 116 doslo je do greske.

Kure
04-16-2010, 04:23
vidimo se u subotu

Moca-Ac Milan
04-16-2010, 14:43
brate herga sto stavi mene i nikica u istu grupu?

nikola kralj
04-16-2010, 15:24
brate pucao si mi u glavu, nisam ustao pre 9 od srednje

Kure
04-16-2010, 15:25
HAHAH krenuli smo xDDD pa i janic i tesic su u grupi i ja i vucko i vaskez :))) bice ****no :)))

Kure
04-16-2010, 15:28
herga ne persiraj smiljevicu kakav gospodin ... xD pojesce ti igraonicu :)))

zhao11253
04-16-2010, 15:31
nije mi jasno zasto mene nema?

Kure
04-16-2010, 15:44
jesi odneo pare na ruke u igraonicu ?

zhao11253
04-16-2010, 16:03
Ma, cuo sam se malopre sa likom iz igraonice preko msn-a kaze da me je admin njihov dodao na listu a nije trebao, a ja juce uplatio pare preko ziro racuna... i sad nista.. mogu kuci da pikam master ligu i da uzmem svoje pare

Vaskez
04-16-2010, 19:19
Grupa 1 = grupa smrti :D

vukodlak1
04-16-2010, 20:23
Grupa 1 = grupa smrti :D

Joj sto li rekoh za tur, kamo srece da te nisam sreo. Jos rekoh liku da me ne stavi sa ortakom ali sa ortacima moze :D...dobro je promenio sa 3 na 6 meca bice vise sexa. Vidimo se. :taz:

Herga
04-16-2010, 21:06
brate herga sto stavi mene i nikica u istu grupu?


Na prijavi ste mi odvojeni barem jedno 15 mesta, kako sam mogao da znam da ste "zajedno". Pokusavao sam da izbegnem "drugare" ali je skoro pa ne moguce, mnogo vas se prijavilo u paru :)


Sasa Jovanovic-u pozovi me na telefon kad ukljucis isti 064-3165-116

ShevaSerbia
04-16-2010, 21:34
Da li se igra po default-u? ili je patchovan PES...

Herga
04-16-2010, 23:35
Pachovan je pes

Kepa
04-17-2010, 19:38
Svaka cast za organizaciju turnira,sve je bilo vrh! Ja ispao u grupnoj fazi,imao sam 2 pobede,1 neresenu i 3 poraza. :D

nattydread
04-17-2010, 22:38
ko je osvojio? kad ce sledeci? :)

Aladdin986
04-18-2010, 03:59
Steta sto ovaj turnir nije imao dobru organizaciju kada su pocele prijave. Da li je pobednik dobio pare. ? :))

Djuka
04-18-2010, 05:30
hoce neko da napise izvestaj o turniru na kraju ?

Herga
04-18-2010, 16:22
GRUPNA FAZA

Grupa 1:
Aleksandar Vasiljevic vs Vladimi Vukajlovic 1:1 1:3
Stefan Milivojevic vs Bogoljub 2:2 1:1
Aleksandar Vasiljevic vs Bogoljub 0:0 1:2
Vladimi Vukajlovic vs Stefan Milivojevic 1:3 2:2
Bogoljub vs Vladimi Vukajlovic 1:3 1:1
Aleksandar Vasiljevic vs Stefan Milivojevic 0:4 1:1

Prosli dalje:
Stefan Milivojevi 10 poena
Vladimi Vukajlovic 9 poena
Bogoljub 7 poena
Aleksandar Vasiljevic 3 poena

Grupa 2:
Milos Milatovic vs Nemanja Maric 1:1 3:4
Srdjan Stalkamenac vs Aleksandar Sofronic 1:1 2:2
Srdjan Stalkamenac vs Nemanja Maric 3:2 1:2
Milos Milatovic vs Aleksandar Sofronic 3:3 4:2
Srdjan Stalkamenac vs Milos Milatovic 3:3 2:2
Nemanja Maric vs Aleksandar Sofronic 2:2 2:4

Prosli dalje:
Nemanja Maric 8 poena
Milos Milatovic 7 poena +1 gol razlika
Aleksandar Sofronic 7 poena 0 gol razlika
Srdjan Stalkamenac 7 poena 0 gol razlika

Grupa 3:
Momcilo Djurdjevic vs Goran Rebic 3:1 3:1
Nikola Nikic vs Nemanja Stankovic 2:0 4:2
Goran Rebic vs Nemanja Stankovic 6:1 3:1
Momcilo Djurdjevic vs Nikola Nikic 1:4 4:2
Goran Rebic vs Nikola Nikic 0:4 3:6
Momcilo Djurdjevic vs Nemanja Stankovic 3:0 4:0

Prosli dalje:
Nikola Nikic 15 poena +12 gol razlika
Momcilo Djurdjevic 15 poena +10 gol razlika
Goran Rebic 6 poena
Nemanja Stankovic 0 poena

Grupa 4:
Aleksa Mitrovic vs Djordje Petrovic 0:0 2:2
Zeljko Ramic vs Petkovic Nebojsa 1:5 0:3
Aleksa Mitrovic vs Zeljko Ramic 0:0 3:2
Petkovic Nebojsa vs Djordje Petrovic 1:2 2:4
Petkovic Nebojsa vs Aleksa Mitrovic 3:2 4:3
Djordje Petrovi vs Zeljko Ramic 3:1 1:1

Prosli dalje:
Petkovic Nebojsa 12 poena +6 gol razlika
Djordje Petrovic 12 poena +5 gol razlika
Aleksa Mitrovic 6 poena
Zeljko Ramic 2 poena

Grupa 5:
Filip Jovanovic vs Dragutinovic Boban 5:1 4:1
Goran Pesic vs Filip Jovanovic 1:3 4:1
Goran Pesic vs Dragutinovic Boban 3:0 3:0
Cetko se nije pojavio na turniru

Prosli dalje:
Goran Pesic 9 poena +7 gol razlika
Filip Jovanovic 9 poena +6 gol razlika
Dragutinovic Boban 0 poena

Grupa 6:
Delevic Nikola vs Nemanja Nedimovic 1:2 2:1
Filip Milosevic vs Filip Panic 1:4 1:2
Delevic Nikola vs Filip Panic 2:2 3:5
Nemanja Nedimovic vs Filip Milosevic 2:2 2:0
Nemanja Nedimovic vs Filip Panic 1:3 2:3
Delevic Nikola vs Filip Milosevic 3:1 4:2

Prosli dalje:
Filip Panic 16 poena
Delevic Nikola 10 poena
Nemanja Nedimovic 6 poena
Filip Milosevic 3 poena

Grupa 7:
Buki vs Nemanja Brankovic 3:0 0:0
Milos Stepancevic vs Nemanja Stanisavljevic 1:2 2:6
Buki vs Milos Stepancevic 0:2 2:1
Nemanja Stanisavljevic vs Nemanja Brankovic 6:0 2:2
Buki vs Nemanja Stanisavljevic 5:0 0:2
Milos Stepancevic vs Nemanja Brankovic 1:2 5:2

Prosli dalje:
Nemanja Stanisavljevic 13 poena
Buki 10 poena
Milos Stepancevic 6 poena
Nemanja Stanisavljevic 5 poena

Grupa 8:
Milos Bakajic vs Ognjen Zagajac 0:4 2:1
Nemanja Smiljevic vs Milan Krzanovic 0:3 1:1
Ognjen Zagajac vs Nemanja Smiljevic 1:4 1:3
Milos Bakajic vs Milan Krzanovic 1:2 0:3
Milos Bakajic vs Nemanja Smiljevic 0:3 0:3
Ognjen Zagajac vs Milan Krzanovic 0:3 0:3

Prosli dalje:
Milan Krzanovic 16 poena
Nemanja Smiljevic 15 poena
Ognjen Zagajac 3 poena
Milos Bakajic 3 poena

Grupa 9:
Vladimir Franeta vs Stefan Ciric 1:2 1:2
Vladimir Franeta vs Milos Bljelja 1:1 2:4
Stefan Ciric vs Milos Bljelja 1:2 2:4
Nemanja Jokic se nije pojavio na turniru

Prosli dalje:
Milos Bljelja 10 poena
Stefan Ciric 6 poena
Vladimir Franeta 1 poena

Grupa 10:
Srdjan Prcovic vs Aleksandar Krkovic 1:0 5:5
Bosko Peric vs Bosko Crnoglavac 1:1 2:1
Bosko Peric vs Aleksandar Krkovic 1:2 1:1
Srdjan Prcovic vs Bosko Crnoglavac 4:1 4:3
Srdjan Prcovic vs Bosko Peric 2:2 1:2
Bosko Crnoglavac vs Aleksandar Krkovic 1:6 1:12

Prosli dalje:
Aleksandar Krkovic 11 poena +16 gol razlika
Srdjan Prcovic 11 poena +5 gol razlika
Bosko Peric 9 poena
Bosko Crnoglavac 1 poena

Grupa 11:
Nenad Kovacevic vs Aleksandar Jankovic 1:2 4:2
Boris Glisic vs Milan Djumic 1:2 2:3
Boris Glisic vs Nenad Kovacevic 0:4 0:2
Milan Djumic vs Aleksandar Jankovic 3:4 2:3
Milan Djumic vs Nenad Kovacevic 1:6 1:3
Boris Glisic vs Aleksandar Jankovic 1:3 2:0

Prosli dalje:
Nenad Kovacevic 15 poena
Aleksandar Jankovic 12 poena
Milan Djumic 6 poena
Boris Glisic 3 poena

Grupa 12:
Milos Lazic vs Uros Jakovic 3:1 4:2
Vladimir Davidovic vs Ivan Kupresanin 3:3 4:2
Vladimir Davidovic vs Milos Lazic 0:5 3:1
Ivan Kupresanin vs Uros Jakovic 1:1 0:3
Vladimir Davidovic vs Uros Jakovic 3:2 0:3
Ivan Kupresanin vs Milos Lazic 1:10 1:5

Prosli dalje:
Milos Lazic 15 poena
Vladimir Davidovic 10 poena
Uros jakovic 7 poena
Ivan Kupresanin 2 poena

Grupa 13:
Igor Radovanovic vs Arsenijevic Rade 1:1 0:4
Nemanja Grubanovic vs Danijel Jancic 4:1 4:1
Danijel Jancic vs Igor Radovanovic 3:3 5:2
Arsenijevic Rade vs Nemanja Grubanovic 3:3 3:4
Danijel Jancic vs Arsenijevic Rade 1:2 0:3
Igor Radovanovic vs Nemanja Grubanovic 0:2 1:2

Prosli dalje:
Nemanja Grubanovic 16 poena
Arsenijevic Rade 11 poena
Danijel Jancic 4 poena
Igor Radovanovic 2 poena

Grupa 14:
Aleksandar Tesic vs Jovanovic Marko 4:2 4:0
Dalibor Markovic vs Nikola Janic 2:1 4:4
Nikola Janic vs Jovanovic Marko 4:2 5:2
Aleksandar Tesic vs Dalibor Markovic 1:3 4:4
Nikola Janic vs Aleksandar Tesic 2:3 3:2
Dalibor Markovic vs Jovanovic Marko 2:1 8:1

Prosli dalje:
Dalibor Markovic 14 poena
Aleksandar Tesic 10 poena +4 gol razlika
Nikola Janic 10 poena +4 gol razlika
Marko Jovanovic 0 poena
Janic i Tesic su odigrali jos jednu utakmicu, pobednik je bio Aleksandar Tesic rezlutatom 2:1

Grupa 15:
Stefan Slavkovic vs Danijel Markovic 2:5 4:5
Stefan Nedic vs Ognjen Manojlovic 1:2 1:4
Stefan Nedic vs Stefan Slavkovic 1:4 2:5
Ognjen Manojlovic vs Danijel Markovic 2:5 5:2
Stefan Nedic vs Danijel Markovic 1:7 0:2
Stefan Slavkovic vs Ognjen Manojlovic 1:1 2:6

Prosli dalje:
Danijel Markovic 15 poena
Ognjen Manojlovic 13 poena
Stefan Slavkovic 7 poena
Stefan Nedic 0 poena

Grupa 16:
Aleksandar Babic vs Aleksandar Bilic 3:5 2:0
Nikola Markovic vs Bojan Krulj 0:1 1:1
Nikola Markovic vs Aleksandar Bilic 3:1 3:2
Aleksandar Babic vs Bojan Krulj 0:2 2:2
Aleksandar Bilic vs Bojan Krulj 1:2 0:3
Aleksandar Babic vs Nikola Markovic 0:0 3:4

Prosli dalje:
Bojan Krulj 14 poena
Nikola Markovic 11 poena
Aleksandar Babic 5 poena
Aleksandar Bilic 3 poena


1/16

Goran Pesic vs Momcilo Djurdjevic 1:0 1:5
Nenad Kovacevic vs Filip Jovanovic 2:0 2:2
Bojan Krulj vs Nemanja Smiljevic 6:0 0:2
Nemanja Maric vs Stefan Ciric 3:3 3:1
Nebojsa Petkovic vs Markovic Nikola 0:2 2:2
Nikola Nikic vs Buki 2:2 5:0
Nemanja Grubanovic vs Milos Milatovic 1:0 0:4
Filip Panic vs Djordje Petrovic 1:0 1:1
Stefan Milivojevic vs Delevic Nikola 3:2 3:3
Dalibor Markovic vs Vladimir Vukajlovic 2:1 2:1
Nemanja Stanisavljevic vs Aresnijevic Rade 5:1 5:1
Aleksandar Tesic vs Milos Bljelja 1:2 1:0
Milos Lazic vs Ognjen Manojlovic 3:0 4:2
Danijel Markovic vs Srdjan Prcovic 3:1 3:0
Milan Krzanovic vs Aleksandar Jankovic 1:2 4:1
Aleksandar Krkovic vs Vladimir Davidovic 2:1 4:1

1/8

Momcilo Djurdjevic vs Nenad Kovacevic 2:3 2:4
Nemanja Maric vs Bojan Krulj 0:4 1:3
Nikola Nikic vs Markovic Nikola 2:2 2:0
Filip Panic vs Milos Milatovic 2:1 0:2
Dalibor Markovic vs Stefan Milivojevic 1:3 1:4
Nemanja Stanisavljevic vs Milos Bljelja 2:3 1:5
Danijel Markovic vs Milos Lazic 5:3 2:1
Aleksandar Krkovic vs Milan Krzanovic 1:1 0:2

1/4

Bojan Krulj vs Nenad Kovacevic 4:3 6:1
Milos Milatovic vs Nikola Nikic 0:3 1:4
Stefan Milivojevic vs Milos Bljelja 2:2 6:3
Milan Krzanovic vs Danijel Markovic 1:4 1:1

Polufinale

Nikola Nikic vs Bojan Krulj 2:3 2:1
Danijel Markovic vs Stefan Milivojevic 1:4 1:1


FINALE

Bojan Krulj (2) 2 : 4 (3) Stefan Milivojevic datum 18.04.2010 u 19:30


Zahvalio bi se svim ucesnicima koji su dosli na "3D cafe tirnir u PES 2010".
Nadam se da su svi bili zadovoljni organizacijom turnira i da ce doci i na sledeci turnir koji budemo organizovali u 3D cafe-u.

Sinoc nisam bio u stanju da objavim sve rezlutate, ipak sam od 6 ujutru na nogama, moram i ja da spavam :)


Vas 3D team.

Djuka
04-18-2010, 20:40
Svaka cast !

Moca-Ac Milan
04-20-2010, 13:50
bravo kure, odbranio si chast pesoholichara!