PDA

View Full Version : Gamers Project LAN

Chille_HR
03-11-2010, 19:54
Pozdrav svima!

Prije nekog vremena sam pitao za mishljenje kolega sa foruma u vezi vasheg dolaska na turnir u Zagreb.
Iako je bilo nekoliko sprdova (ochekivano ::D: ), ali bilo je i zainteresiranih.
Naime, buduci da se LANovi u CODu i CSu uvijek odrzhavaju na internacionalnoj razini, htio bih isto potaknuti i za PES, da nas se okupi iz okolnih zemalja.

Od 09-11.04.2010 odrzhava se LAN turnir, gdje je jedna od igrara i PES.
Pravila su standardna;

Grupe po 4 igracha, te ce se igrati 2 tekme (doma i u gostima), gdje 2 najbolja prolaze dalje iz svake skupine. Igra se na Top player sa zelenim strelicama i 10min tekma. Dalje se igra knockout faza.

Nagrade su za sada od prvog do treceg mjesta (prvo mejsto neka konzola ->PS3, XBOX, Wii, josh nije definirano, a za druga dva mjesta harware nasheg sponzora).

Znam da je doba recesije i da je svima teshko, ali ako ce biti zainteresiranih, htio bih da me kontaktiraju.

Naime Gamersject ce vam osigurati smjeshtaj u hostelu sa popustom, samo bi trebali znati koliko vas planira doci, ako itko uopce.

Takodjer, Logitech ce osigurati velik popust na brojne artikle povodom LANa, pa se nadam da ce vas i to privuci.

Vishe detalja na Gamersjectovoj stranici (http://www.gamersject.com/)...

Moca-Ac Milan
03-11-2010, 20:24
ja bih iso, samo da vidim sa ispitima kako prodjem krajem marta. bilo bi extra da se napravi srpska expedicija, da pokazemo ko je pro u pesu na ovim prostorima xD

zhao11253
03-11-2010, 20:25
Reci Moco koji bi to bio filing :)

Moca-Ac Milan
03-11-2010, 20:28
brate taman da testiramo kolko su hrvati kulturni i veci evropljani od nas, ako budu imali snage da srbinu uruce nagrade posto osvoji turnir xD

zhao11253
03-11-2010, 20:31
ahahhahaah.... i nagrada ide Srbinu (jbg) xD

Moca-Ac Milan
03-11-2010, 20:32
(srbin): "hvala, hvala. Jbg znate i sami neko je bolji u rukometu, a neko je uvek bio tata u fudbalu xD"

neka.bg
03-11-2010, 20:39
Ti svakako ne bi bio u ekspediciji :D...Sve zavisi od ocene iz mate, ali bih isao, sto da ne...

nikola kralj
03-11-2010, 23:41
(srbin): "hvala, hvala. Jbg znate i sami neko je bolji u rukometu, a neko je uvek bio tata u fudbalu xD"
:rofl:

Chille_HR
03-12-2010, 06:56
nemajte problema sa time :D

sad ozbiljno;
ajde molim vas ako ste zainteresirani, napravite grupu koja bi ishla, pa javite tako da vam znamo srediti popust u hostelu ako trebate gdje prenociti (chim prije javite, to bolje) ;)