PDA

View Full Version : Traže se saradnici za organizaciju velikog pes turnira u celoj srbiji i crnoj gori!!!

sergiok
03-03-2010, 15:06
U planu je veliki šampionat u PES.u u gradovima Srbije, čiji će pobednici igrati finalni turnir najverovatnije u Beogradu, a možda i negde druge...što je manje bitno.
Traže se saradnici iz cele zemlje pa i šire koji žele mogu i znaju da budu jedni od menadžera ovog turnira i naravno da znaju što više igrača iz svog grada, a o detaljima ćemo naknadno.
Svi zainteresovan mogu me kontaktirati na 064.20.290.20

POSTANI DEO NAJVECEG TURNIRA IKAD VIDJENOG NA OVIM PROSTORIMA!

POZZ SVIMA

neka.bg
03-03-2010, 16:12
Tesko ces ti ovo izvesti, lako je u prici, ali nije isto u praksi...A i vidim ta ti nemas nista odredjeno, niti neki razradjen sistem, ali u svakom slucaju srecno, i naravno sto se mene tice ucestvovacu u njemu...

Djuka
03-03-2010, 21:39
Druze pozdrav,
ta ideja je vec nekoliko puta pokusana da se izvede i kao ideja mladih ljudi bez novca i kao ideja nekih od ozbiljnih firmi i niko nije uspeo u tome.

Da li ti predstavljas neku firmu, da li imas sponzore i podrsku nekog ministarstva opstina gradova i najvaznije medija. Bez svega toga tako veliki projekat je osudjen na propast.

Mozes pogledati u ovom podforumu da sam organizovao par destina turnira od 24 do 100+ ljudi pa ako zelis da se ozbiljnije zabavis tom tematikom kontaktiraj me ovde ili na sms 065-8-307-697 ili na facebooku Filip Djukanovic (samo naglasi da si ti jer ne primam svakoga za prijatelja)

pozdrav i sve najbolje

Aladdin986
03-23-2010, 14:35
Pozz Iz Novog Pazara :) Ovde ima dosta dobrih igraca, Mozda i najboljih u zemlji. Ali su turniri malo losha strana. ... Mogu mozda pomoci i nekako prosiriti i sa vama u saradnji napraviti u NP turnir koji ce odvojiti dva dobra igraca. I oni mogu nastupati za Novi pazar u velikom turniru gradova u Srbiji i CG ...

Djuka
03-23-2010, 17:04
Kako mozes da tvrdis da tu ima najboljih igraca? zbog onlinea? da li si ikada bio na nekom vecem turniru koji se igrao uzivo i da li si ostvario neki uspeh?
jedno je sedeti kuci i ograti a drugo je doci u igraonicu i igrati turnir od 64 ili 100+ igraca i boriti se sa tenzijom i protivnikom u lice...

sorry za offtopic !

zhao11253
03-23-2010, 18:34
Djuka u pravu si 100%, zato sto je psihicki deo 98% a igra 2% jel realno da neko ne zna da igra ne bi ni dolazio na turnire. Igra sa ortacima, i na turniru ne moze nikako da se meri ...

Aladdin986
03-23-2010, 21:23
Djuka igram ja turnire Samo sto imam slabo slobodnog vremena.. Ali mene psihicki nista ne moze da remeti u toku igre. A odlicno znam kakva je igra na PS u odnosu na PC . I Moram naglasiti da je mnogo bolja na PS3. Samo kazem da sam igrao sa dosta osoba u drugim gradovima. A Nisam imao tu cast u BG-u. Jer nemam racuna doci dok se ne napravi nesto mnogo vece. Ovo je dobra prilika za to ;)

zhao11253
03-24-2010, 10:43
Brate igra na soniju od PC-a nikada nece biti bolja ...

Aladdin986
03-24-2010, 13:31
to ti mislis. Ako si negde citao da KONAMI je rekao i obecao da ce PC izgledati kao PS. Zato sto je mnogo na PC-u brza igra. I svima skodi onoliki speed. jer ne mozes dobre akcije praviti sa bilo kojim timom ;) Meni vishe godi od Sony. Sporije vishe strpljenja i mucenja protivnika :P .. Ali nije ovo tema za ovo ;) Samo eto Ako se nesto veliko organizuje. Voleo bih se potruditi koliko sam u mogucnosti da pomognem ;)