PDA

View Full Version : Molim nekog iskusnog za pomoc...

imported_omsuk
10-05-2006, 22:13
Mozda sam malo nazadan :rolleyess: ali bih zamolio nekog iskusnijeg ko moze da mi pomogne u vezi editovanja WE-a. Naime jedan sam od organizatora BGW WE8 lige (da WE8 posto WE9 i PES5 ne mogu da se igraju u mrezi :( ) i skinuo sam WE8 Platinum koji ima vecinu transfera 06/07 sa PES Ladder-a. One transfere koji fale i koje sam hteo da dodam kao i neke igrace kojih nema na igri (Jankovic, Kovacevic, Koroman...) odradio sam kroz EditPES3OptionFile 2.02 i WEOptEditor0.23. Kad posaljem taj OPT file nekome i probamo da igramo online, igra pokazuje samo one transfere koji su bili prilikom instalacije (znaci bez dodatih igraca i odradjenih najnovijih transfera). Nakon toga sam napravio para_we8.bin fajl koji sam importovao u 0_text.afs pomocu AFS Explorera 3.4. Kada takav updateovan 0_text.afs posaljem nekome on vidi nove transfere i napravljene igrace ali su brojevi poremeceni (Zigic - 0, Shevchenko - 14, itd) i ponavljaju se (ima po 5-6 istih brojeva u jednom timu) a imena timova i stadiona se vrate na staro (Merseyside Red, Rekordmeister, Balvidan, itd).
Zanima me :
1. Da li sam dobar postupak koristio (OPT file editing -> para_we8.bin -> 0_text update) i kako da mi se brojevi igraca, imena timova i imena stadiona updateuju na 0_text.afs?
2. Da li postoji neki editor u kojem odmah mogu da menjam i fizicke karakteristike igraca i da vidim na licu mesta sta menjam (da ne moram da ulazim u igru)

Znam da je to vec stara igra ali isto tako znam da ste vi ovde iskusni u editovanju i da mozete sigurno bar neki savet da mi date.

Unapred sam Vam zahvalan,

omsuk

imported_omsuk
10-06-2006, 22:14
Zar bas niko od svih editora da ne zna o cemu se radi? :( :'(