PDA

View Full Version : pes5 more patch

imported_metallica2
05-02-2006, 16:55
Zna li neko kako da podesim ovaj patch???Da li sa njim mogi igrati i MSL i obicni pes5 koji sam ja editovao???

Pro_Evolution_Montenegro
06-05-2006, 22:59
Samo da pitam…shta da radim sa onim pes_more-patch-om?’Da li tu treba shta da se podeshava..??Ili kako vec..i da l ija na primer sad mogu da stavim Balkan League Patch I WC2006 patch..I shta bi ja tada dobio??Ako neko moze da mi objasni :D

Please da mi se pomogne..Hvala unaprijed :D

imported_metallica2
06-07-2006, 23:11
Mozes!!!
Samo je potrebno da napravis poseban folder:npr jedan neka se zove pes5 wc, a drugi pes5 balkan.U obadva instaliras pes5 , tj patch koji hoces da igras.I moras jos napraviti u my documents dva foldera:tamo gdje se nalazi option file stavis folder1,npr za wc patch,a folder2 za balkan patch.Kad si to uradio pokrenes program i izaberes gdje ti pise pes5 exe tu stavis exe od patcha koji hoces da igras, a actual selection stavis option file iz foldera onog patcha koji igras.
Valjda sam dobro objasnio,meni ovako funkcionise!

Pro_Evolution_Montenegro
06-08-2006, 00:03
Mozesh li okaciti slike da vidim kako to izgleda..i malo tacnije obajsaniti,tj postepeno shta da radim..Izvini shto te mucim :(

evil_geko
06-08-2006, 00:12
najbolje je da skinesh ovaj video tutorial u kome je bash postepeno objashnjeno.......veliki je oko 6mb:

http://www.sendspace.com/file/8qkbvt

Pro_Evolution_Montenegro
06-08-2006, 09:05
Oki...Aj vidjecu :D
Ali,ako ipak neko moze da mi pomogne..hvala..ako ne ..opet hvala :D

Pustolov
06-08-2006, 11:40
Па све ти пише у туторијалу ;)

Pro_Evolution_Montenegro
06-08-2006, 12:42
Ok..evo sd cu vidjet..A gdje je pes5??Neshto mi s ene pojavljuje..Neshto ovdje smrdi :D
Nema ga ni na chat :D

Konfucije
06-10-2006, 11:49
Šta smrdi i kakve ja sada imam veze sa ovim?

Pro_Evolution_Montenegro
06-10-2006, 14:45
Nishta brate..izvini ak osi se nashao uvrijedjen..

churug1991
06-28-2006, 22:29
Mogu ja da ti objasnim. Prvo,udji u folder u koji si instalriao igricu i napravi dva nova foldera.U jedan instaliraj patch za balkan,a u drugi za WC.Zatim udji u My Documents i napravis jos dva foldera (opet jedan za balkan,a drugi za WC) i tu ce ti biti option fajlovi za svaki patch pojedinacno.Znas kada prvi put pokrenes igru ona te pita da li i gde da napravis option file.Pazi sad,kad oces da pokrenes na primer balkan PES onda udjes u folder u koji si instalirao balkan patch,nadjes fajl PES5.exe, kliknes na njega desnim,udjes u Send To i kliknes Desktop.Tako si napravio precicu za Balkan PES 5.Ako hoces da igras PES 5 sa WC patchom uradi isto samo napravi precicu iz foldera u koji si instalirao WC patch,kontas?

Pro_Evolution_Montenegro
06-28-2006, 23:50
Skinuo sam tuto..Sve je maestralno objasnjeno :P
Hvala i tebi za trud da mi objasnish :D

cashier77
07-20-2006, 17:44
Molio bi da mi neko posalje ovo sa objasnjenjem jer imam balkan ligu a htio bi da imam i worl cup patch pa sam isao na ovu str sto pise video tutorijal al nesto to nije u funkciji pa za to HELP a u ovom nisam bas vjest, pa bi molio da mi se neko javi msn moze! ili da ostavi poruku na private. HVALA unaprijed :hail: :hail: :hail:

tarantula
07-20-2006, 19:23
World Cup Patch ti je kao posebna igra, posebna ikonica, posebni fajlovi, poseban OF, tako da nema potrebe da budzis more patch. Jednostavno igras patchovan PES, a posebno imas World Cup.

cashier77
07-21-2006, 18:31
Sve mi je to jasno al skinuo sam upravo world cup update al moze li me neko uputiti gdje da skinem pravi patch svjetskog prvenstva pa cu poslije se snaci za ovo ubacivanje updata 2,9.????