PDA

View Full Version : PES6 - LIGA (Pitanja/Sugestije/Problemi)

Pages : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87

Slyz
01-18-2010, 11:18
Ova tema je novina u dosadasnjim sezonama i ona sluzi za sledece stvari:

- imate nesto da nam predlozite kako bi sezona bila bolja
- zelite da se zalite na nekog ucesnika
- zelite da napiste kako ste odustni neko vreme i sl.
- zelite da prijavite nekog da vas ignorise za odigravanje mecheva
- napustam ligu jer sam seljak i sl.

.... ce te pisati samo u ovoj temi!

Dakle sve ono sto je bilo ranije pisano "Nek se javi taj i taj od 20h do 23h da odigramo" , "ja ne mogu sutra , sutra je skola i sl." , apsolutno ne zelim da spamujete temu u kojoj ce biti rezultati i komentari na same utakmice (zelim da to bude pregledno i da ljudi koji upisuju rezultate imaju laksi uvid u njih).

gogiland
01-18-2010, 14:30
evo ja bi odmah iskoristio priliku da predlozim, a nadam se da ce vecina ljubitelja ove igre biti zdusna da podrzi ovaj predlog,
a to je da se zabrani CUT BACK, i ne samo to, nego i da se strogo kaznjava,npr oduzimanjem bodova,
jer slozice te se da je to apsolutna ANTI igra i da su joj skloni samo NETALENTOVANI igraci

Petko15
01-18-2010, 14:40
I ja sam da se zabrane cut back pasovi.... Ali nekad i oni moraju da se upotrebe... Ne treba igra da se zasniva na njima to je tacno.

LimaMc
01-18-2010, 14:48
Ma ne mozes to da zabranis nikako...Jer kao prvo ne mozes dokazati da je neko tako odigrao(sem da snimas ceo mec,ali tako ces kociti igru),kao drugo taj drugi nece priznati to i samo cemo vrteti u krug.Jednostavno nemojte igrati tako.Ja ne igram(gogiland moze da potvrdi),a ako je nekom drago i zaista stalo do pobede neka igra CUT BACK ja mu NECU dozvoliti u igri :)

smilodon
01-18-2010, 14:55
Ti nemoj dopustiti protivniku da igra na cutback, a glupo ih je zabraniti, jer kako kaze Lima, vodilo bi do mnogo prepucavanja.

PS. kada pocinje liga ?

noviice
01-18-2010, 15:00
Kad bi neko zabranio cut back u stvarnosti tad bi Arsenal i Barselona lagano ispali iz prvih Liga svojih zemalja.Oni prosto igraju sa puno pasova i dovode loptu do pred peterac i onda je cut-backuju ili cuskaju u mrezu i to se tesko brani:neko u PES-u stvarno ne koristi cut-back i ispod casti mu je da tako da gol a neko i igru zasniva na njemu.Licno prilagodjavam se situaciji ako neko protiv mene ne koristi cut-back necu ni ja protiv njega ali u sustini sve je to dodavanje lopte i obican passing koji moze relativno dobro da se spreci taktikom i odbranom.To ne moze niko zabraniti ali ostace uvek pitanje fer pleja!

koca013
01-18-2010, 15:35
ja imam problem..........uspeo sam da izaberem najlosiju ekipu oni su tesko *****e.......jako sam nervozan

deniii
01-18-2010, 16:18
Hahhahahah atl.mad veliko sanje ? ? ??

noviice
01-18-2010, 16:40
Hahhahahah atl.mad veliko sanje ? ? ??

pogledaj malo bolje koja je njegova ekipa :)

Slyz
01-18-2010, 17:49
Opa , al ste aktivni :)

Sto se tice CUT-backova , igra je takva ...ima takvih igraca (Postoje anti cut back taktike) ili ono "ako i on tebi , pa i ti njemu".
Ja puno igram napad preko krila, nekad mora lopta i da se vrati nazad, nekad bude i cut back...
Kao sto sam govorio ranijih sezona , evo i sad cu opet. Bice svega! Bice krljanja sa ledja , bice zadrzavanja lopte , jednostavno ljudi zele da pobede, ja licno nisam takav da cuvam loptu celo poluvreme ako vodim 1:0 ali ... ima nas raznih.
No ono sto je najbitnije je da budete fer i da sve te gluposti svedete na minum , ok? i ono NAJVAZNIJE je nema vredjanja protivnika!
Ja sam prosle sezone imao problem sa Danteom, hteo sam da ga izbacim iz lige ...ali to nije to, to ne vodi nigde.
Jednostavno znamo se svi ovde sa foruma koliko toliko , jasno je da svi igraju "da pobede" ali bar pobedite FER.
Dakle rezime , smanjite cut back , zadrzavanje lopte i sl. na minimum
a vredjanja i kasnjenja sa utakmicama ne zelim da bude i ne sme ih biti.

@Nebojsakolak , ako zelis mozes da izaberes novu ekipu sad , od ovih sto su ostale. Drugacije ti ne mogu izaci u susret.

gogiland
01-18-2010, 18:02
Vidite, sasvim je legalno i legitimno pravo svakog igraca da se dodaje ,da prvi pasove itd, da gradi igru.to je super. Grozna je ona situacija kad ti neko protrci sa strane posto ima brza krila i uleti u sesnesterac i da povratnu po zemlji a onda sidras sutne iz prve i da gol ( on nesme da sutne iz prve ako lopta IDE PO ZEMLJI , jer to je tako kukavcki ) , to ne moze da se brani u 95 % slucajeva , protiv toga nema odbrane.
E sad u stvarnom zivotu i pravom fudbalu je to drugacije i to je stvarno lepo videti , medjutim u PES-u jako je ruzno i bedno kad neko tako daje golove.
Dakle ja kad kazem CUT BACK, ja mislim na samu egzekuciju t.j. NATRCAVANJE NA LOPTU u SESNESTERCU I SUT IZ PRVE ,AKO ONA IDE PO ZEMLJI I POSTIZANJE ZGODITKA.
I to moze i te kako da se snimi na poluvremenu i na kraju utakmice i i moze posluziti kao dokaz za ponistavanje bodova ili eventualno bodovno kaznavanje.
Ne znam ,meni je ispod casti da tako igram ,a igrao sam ovde sa par momaka koji igraju bez CUT BACKA izuzetno.
Opet kazem,ako nas bude dovoljno da prihvatimo ovaj predlog,mozemo unaprediti Ligu mnogo,a to je cilj, zar ne

MiloshDjordjevic
01-18-2010, 18:08
Po meni je bolje resenje ono "ako ti meni,onda i ja tebi" u vezi cut backova.A ne sada da se na poluvremenu pali fraps,pa da se cheka ta akcija da se snimi,itd.Uostalom ako se meni ukaze priika da prodjem sa krilom po strani i vratim na cut back,ja cu to uraditi,jer nije to moja krivica,ili nije to neshto ispod chasti,nego jednostavno ako ih ti nisi sa bekovima zadrzao,zashto bih ja upropashtavao celu akciju.

noviice
01-18-2010, 18:16
nema sanse da ce vecina to da podrzi...to kaznjavanje itd....sad kukavice ili ne kao sto rece sly imaju taj cilj kao i mi ostali a to je pobeda bez obzira na posledice.Uostalom na kraju kad pogledas ove dve sezone nisu dovele na vrh tabele igrace kojima je jedina igra u kojoj se snalaze cut-back nego RAZNOVRSNOST!

Slyz
01-18-2010, 18:20
Znam da je cutback ruzna stvar, ali jednostavno tesko je to zabraniti. Dovelo bi do ogromnih rasprava ovde i sl.
Mislim da mi kao ljudi (igraci) ako sam vas evo recimo ja kao org. zamolio da svedete ta "*****a" na minium, vi se potrudite da ispostujete.
Svako ima neki prodor, krila ... sredina , nije bitno. Ali verujem da ce tih CutBack situacija biti, a takodje sam siguran da svako ko iole zna da se odbrani od toga , on to moze u 85% sl. da spreci. Ja znam da recimo Marulju nerviraju moji centarsutevi po zemlji , jer je od mene primio jedno 3 autogola na taj nacin, ali kako sad da zabranite recimo meni da ja to ne radim , jer je to nekako "pes bug".

Branite se od cutbackova formacijom i citanjem protivnika , mozda se takodje i vi nadjete u nekoj situaciji da morate da dodate u 16m i da vas igrac sutne na prvu i da gol.

Secam se da sam igrao jednu od utakmica prijateljskih (ranije..) sa Cucom .
ako je def. formacija za 4-4-2 ovako:

LB LMF
CB CMF CF
CB CMF CF
RB RMF

cuca je to igrao sa Bekovima koji stoje iza stopera (gledano kao "u liniji") i nekako , moji napadi preko krila su bili k*** :)

Ne bi sad bas puno toga otrkivao ali imate dosta toga u formaciji , markinjaju igraca , paljenju onih Strategija :) a moze i AutoStrategy A1,A2,A3.
Namestite par formacija u offline pa ih kombinujte u ligi , ja racimo tako radim. Znam kad igram na kontre, kad je presing , kad su 4 u napadu a kad 2.... samo podesite.

gogiland
01-18-2010, 18:23
Ma super,ako si ti meni sa svojim krilom presao beka, svaka tebi cast, ali daj gol sa tim krilom ili nabaci ovom centarforu na glavu ili me za**** na drugi nacin,ispadni Dzek,budi raznovrstan ,sto kaze Novice,nije sve u bodovima,pogotovu ako je to OIGLEDAN HENDIKEP za onog koji se brani, neces valjda dati centarforu po zemlji pa GRU iz prve i naposletku komentar GoooooL !!!
To je Anti -igra, meni je lakse kad me neko slomije sa ledja nego to da mi uradi.

Mi kao ljudi ... ohohoho haaha , ovo je dobro

smilodon
01-18-2010, 18:39
Mislim da je to zadrzavanje lopte na svojoj polovini u mnogim ovakvim ligama bilo kaznjavano, ako se radi o duze od 3 -4 ingame minuta.

I to je veliki bug u igri, jako je tesko oduzeti loptu nekome ko tako igra ...

Cut back jeste anti igra, ja ga generalno izbegavam, ali sam kada vidim da protivnik ni ne pokusava da se odbrani od cut backa, kao da on ne postoji, nego zatvara sve druge opcije ... zna se sta ide.

DeS3InY
01-18-2010, 18:41
Evo da se i ja javim.

Ja igram na cutback. to mozete odma da zapamtite. no ne igram uvijek niti sam zabio vecinu golova na njega (sasvim suprotno). jednostavno ovisi o tipu igre koji protivnik igra, hocu li morati izvesti cutback ili ne. mozete se vi ljutiti na mene koliko hocete no to je jednostavno taktika i protiv te taktike IMA rjesenja. ne mozete i ne smijete zabranjivati takonesto. ako covek oce da igra cutback moracete se prilagoditi njihovom stilu igre i poceti se braniti a ne cviliti i njojati kako nije posteno.

i meni je ruzno kada osoba igra cijelo vrijeme na jednog igraca i iskoristava ga do maksimuma te stalno s njim dodaje cutback, no morate vidjeti kako ova tehnika ima JAKO veliku rupu. sve ovisi o vasim sposobnostima, ako igrate dobru obranu ljudi vam nece moci zabiti cutback, no ako ste losi u postavljanju igraca dobivacete golove samo tako.

edit: vidim dobio sam strasne protivnike za prvih 5 kola :D

_Dante_
01-18-2010, 18:42
Izasla su kola za pocetak 1 lige, nove sezone! Zelim da sezona bude kvalitetna sa sto manje sugestija i prije svega zelim puno zabave igracima jer zbog toga smo tu uz dozu takmicarskog duha pa nek najbolji pobijedi... :)

Kola za Prvu ligu ODJE (http://www.pes-serbia.com/threads/13413-Tabela-Liga-1)

marulja
01-18-2010, 18:57
mene ne zanima igra protivnika, gledam samo svoju igru
i ja igram na cutback kad mi se ukaze prilika, ali ja tu vrstu igre nisam bas razvio kao dante npr.

inace menjam hoffenheim za blackburn

koca013
01-18-2010, 19:01
i ja menjam portsmut za sporting lisabon

gogiland
01-18-2010, 19:08
Preovladase CUTERI, ponosni na svoju igru,za bodove i rodjenu majku bi.. , zatvorise temu,kazu ,uzivajte ,ja igram na CUT BACK da se zna i nemoj te mnogo da pricate i sa sto manje sugestija. Ubise mesiju,i pre nego sto je poceo da prepoveda, i nemoj da je neko digo glavu da nesto kaze,jer bodovi su najvazniji.
Dobro,nista, a hteli smo kao da unapredimo ligu, a najvece dostignuce tog pokusaja jeste apel da budemo LJUDI.
To je lepo

joesampion
01-18-2010, 19:14
I ja cu da promenim Deportivo umestoCSKA Moscow

_Dante_
01-18-2010, 19:28
mene ne zanima igra protivnika, gledam samo svoju igru
i ja igram na cutback kad mi se ukaze prilika, ali ja tu vrstu igre nisam bas razvio kao dante npr.

inace menjam hoffenheim za blackburn

kad ja igram na cutback majke ti??! Pola prosle sezone sam igrao raznovrstan fudbal koliko se to moze u sestici i u prijateljskim nisam skoro dao ni 1 gol na cutback, da bi ti rekao ''razvio'' ?!

DeS3InY
01-18-2010, 19:49
Preovladase CUTERI, ponosni na svoju igru,za bodove i rodjenu majku bi.. , zatvorise temu,kazu ,uzivajte ,ja igram na CUT BACK da se zna i nemoj te mnogo da pricate i sa sto manje sugestija. Ubise mesiju,i pre nego sto je poceo da prepoveda, i nemoj da je neko digo glavu da nesto kaze,jer bodovi su najvazniji.
Dobro,nista, a hteli smo kao da unapredimo ligu, a najvece dostignuce tog pokusaja jeste apel da budemo LJUDI.
To je lepo

Prevladase normalni igraci ne cuteri prijatelju. U ligi nisam vidio niti jednog igraca koji u vecini napada koristi cutback. A i tko si ti da tako nazivas ljude? Tu smo da igramo a ne da uvodimo neka smijesna pravila. Samo bi unazadili igru sa ovim jer bi ljudi bili primorani promijeniti svoju igru. To je kao da kazes da Barcelona ne smije koristiti Messija zato što je prebrz i nije pošteno prema protivničkim igračima... ohladi malo.

Slyz
01-18-2010, 20:12
Sto se tice zadrzavanja lopte , dante mi je cuvao loptu celo poluvreme , kod gola razlike za njega :) Nadam se da ovo nece raditi opet, niti bilo ko drugi...

@gogilend, ja tebe ne kapiram , a evo i zasto :

kao prvo smesno ti je sto sam rekao "mi kao ljudi" , ovo je internet i mogu ja biti opasan ne znam koliko i pretiti ljudima i ne znam sta... :
"E Odsecicu vam prste ako budete igrali cut back , odma sedam na avion i eto me kod Destinija u CRO da mu secem prste!" .. ma dajte.

Ja mogu da vas zamolim da to radite sto manje, meni nece smetati ako neko igra cutback, jer cu ga ja zaustaviti , bunkerom , faulom , mojim strategijama i formacijama... nije bitno.

Ja samo ne zelim da bude vredjanja i da neko cuva loptu namerno da bi vreme isteklo.
To me brine , a ti kakav god da si covek (zato sam napisao "mi kao ljudi") ces odigrati onako u stvari kakav si covek , a ne kakav fudbal treba da bude , jer ovo je jos uvek PES6 , nije ni 2010 niti onaj na TV-u i on radi i igra se tako kako je napravljen.

Evo ja cu otvoreno sad da kazem, kad si vec krenuo da kukas za cut back.
Za mene ste svi ****e ako , zadrzavate loptu u nogama (jer vodite i hocete da se svira kraj , a vama lopta da ostane u nogama) i to je sramota igrati, a taj ko tako odigra... to je odraz njega samog kao coveka ("Mi kao ljudi") .

CsdI1xWQ2N8

Pejaz
01-18-2010, 20:41
Slazem se za ovo zadrzavanje lopte i kvarenje igre. A sto se tice cut becka to je sasvim normalno da ima jer je nemoguce da neko stvori 3-4 sansi po boku i da sve promasi zbog toga sto ne igra na cut beck ja licno vrlo retko tako igram ali kad moj protivnik to stalno pokusava naravno da cu da uzvratim istom merom. I nije toliko tesko odbraniti se od tih cut beckova jedino je potrebno da dobro postavite igrace u svom 16-ercu i pokusavate da presecete pas.

markinho
01-18-2010, 20:50
izvinite sto je off ali nov sam i ne razumem se citam vase postove i vidim da pise cut-buck ali nemam pojma sta je to ako neko moze da mi objasni :)

gogiland
01-18-2010, 21:06
to za zadrzavanje lopte ne znam, strasna je i pomisao da tako neko moze da igra ,ja to jos nism doziveo,ali koliko vidim ovde ima i takvih sampiona.
Nista,nema veze ,ja sam probo ,jer znam da postoje lige de je CUT BACK strogo zabranjen i kaznjiv i de je lepota igrati, da predlozim ,da jednom presecemo i da CUTERE i RAZNE ZADRZIVACE LOPTE , suzbijemo ,ali neme veze
Ali mogu da kazem da svaki koji da gol sutom iz prve na povratnu loptu koja ide po zemlji je obicna ,smrdljiva,ubudjala sardina

smilodon
01-18-2010, 21:11
E jel slobodan neko za ligaski mec od narednih igraca:

gogiland
joesampion
limaMC
turinski (i ako neko zna koji mu je msn)
manutd

Darko_87
01-18-2010, 22:07
Drago mi je da je liga konacno pocela! Danas nisam bio tu ceo dan, surtra mozda imam neke obaveze prepodne, ali posle toga sam uvek slobodan sem sredom i petkom, kad radim do 16h, tako da cu gledati da odigram sto vise meceva u ligi sto pre, jer sam "gladan" dobrih utakmica... :)

Pejaz
01-18-2010, 22:08
izvinite sto je off ali nov sam i ne razumem se citam vase postove i vidim da pise cut-buck ali nemam pojma sta je to ako neko moze da mi objasni :)

to je kad neko prodje po boku sa igracem i onda vrati loptu u 16 i da gol iz brve sto je tesko braniti u ovom pesu.

T3mplar
01-18-2010, 22:55
Ja znam ko to radi celu utakmicu zna i dante ali necu sad....

Tranks
01-18-2010, 22:57
Moze li neko da mi objasni kako da copiram screenshot na kraju utakmice,jel slobodan neko da odigramo sad neki mec
Ficus
Pejca Kobe
Nebojsa kolak
Joesampion
gogiland

noviice
01-19-2010, 10:47
Moze li neko da mi objasni kako da copiram screenshot na kraju utakmice,jel slobodan neko da odigramo sad neki mec

Ja koristim pic**** instalacioni on-demand program koji to radi savrseno za potrebe PES!Podesite JPG format i slikanje aktivnog prozora!

Pejaz
01-19-2010, 16:57
Evo ja da se javim imam neki problem sa racunarom pa nemogu da igram pes 2-3 dana. Nadam se da cu stici da odigram meceve na vreme i resim problem sto pre. Ovo pisem sa starog racunare gde ne radi pes.

koca013
01-19-2010, 19:30
zar nije moglo drugacije da se odrade tabele za ligu,STRIPI zna kako je na BPL-U odradjena tabela,znaci domacin upisuje rez. u tabelu a gost potvrdjuje,mnogo je lakse i preglednije,jedino sto je to sajt-vasa konkurencija,mogao bi neko da se raspita kako da se to napravi mozda budu hteli da vam pomognu

Slyz
01-19-2010, 22:46
BPL sajt uopste nije nasa konkurencija, (i njima na BPL svaka cast jer imaju jako lepu ligu) a mi ovde koji organizujemo ovo nemamo ama bas nista od pes-serbia foruma, ni nagrade ni novac ni ne znam sta :D , osim sto eto ja i marulja imamo moda (kad je maremas bio admin) da mozemo lakse sve ovo da vodimo.
Posto sajt ne moze da nam izadje u susret ni neka laganije stvari, tabele su nase i ovakve i to je tako, po principu mi se snalazimo.

Mogli smo da koristimo League repubilic , ali mi je bilo cimanje da pravim sve to tamo. Imam te tabele iz eksela koje same odrade sve kad se upise rezultat.

DeS3InY
01-20-2010, 05:40
Vidim jednu stvar nigdje da pronađem. Do kad je rok odigravanja prvih 6 kola? da znam rasporediti vrijeme zbog ispita :)

Scooby.
01-20-2010, 07:03
Ae Destiny pa tebi bolje dati 3 boda unapred...samo ti uci,ne moras ti ni da igras...:)))))

noviice
01-20-2010, 07:50
Vidim jednu stvar nigdje da pronađem. Do kad je rok odigravanja prvih 6 kola? da znam rasporediti vrijeme zbog ispita :)

Sve zavisi koliko kasno lezes i koliko rano ustajes :) , a rokovi postoje da se ne ispostuju.Inace mozda je najbolje da postavis u potpis ili postujes kad si obicno na msn.

p.s. sinoc sam te cekao ali uzalud :)

DeS3InY
01-20-2010, 10:55
Sve zavisi koliko kasno lezes i koliko rano ustajes :) , a rokovi postoje da se ne ispostuju.Inace mozda je najbolje da postavis u potpis ili postujes kad si obicno na msn.

p.s. sinoc sam te cekao ali uzalud :)

heh, u tome i jeste stvar, možda i imam vremena doći na net, ali tko zna imam li vremena odigrati s obzirom na druge stvari kao što su vrijeme do slijedećeg ispita i razina umora :D (što je i razlog zašto skoro uvijek odigram svoje tekme što ranije ^^). zato mi treba vrijeme do kada se utakmice odigravaju.
od sutra navečer sam kompletno slobodan pa od tad možete više računati na moje pojavljivanje xD.

_Dante_
01-20-2010, 11:25

Rok za odigravanje jeste 7 dana od datuma objavljivanja kola!

PejcaKobe
01-20-2010, 12:52
Jedno pitanje...
Da li su svi transferi odradjeni u ovom patchu,posto ih u Galatasaray-u nema dvojica najboljih igraca Elano i Keita?
Da li je kod svih tako ili sam ja zeznuo nesto?

smilodon
01-20-2010, 13:08
Pitanje je iz kog je perioda transfer patch. Verovatno sa pocetka sezone 2008/2009.

PejcaKobe
01-20-2010, 13:12
Dajte onda neki najnoviji moguci...

smilodon
01-20-2010, 14:54
Malo si zakasnio sa takvim sugestijama. Ne znam ni da li postoji ;)

Slyz
01-20-2010, 14:56
Jedno pitanje...
Da li su svi transferi odradjeni u ovom patchu,posto ih u Galatasaray-u nema dvojica najboljih igraca Elano i Keita?
Da li je kod svih tako ili sam ja zeznuo nesto?

Rekao bih da si ti *****ao , jer kod mene u Galati su i Keita i Elano i Leo Franco itd...
Proveri da li si sve odradio kako treba iz onog pecha, da li si onaj pes6.exe prekopirao preko svog...
Transferi su do zime, znaci nema tih nekih od par dana pre Nove godine.

_Dante_
01-20-2010, 15:28
Mozda je gledao offline transfere koji nemaju veze sa online...

Darko_87
01-20-2010, 16:50
Upravo tako, sad smo se culi, cim ode na online match, svi su tu, tako da nema frke...
p.s. Gogiland, javi se da odigramo, izgubio si se skroz

gogiland
01-20-2010, 23:48
mislis da sam se izgubio....

smilodon
01-20-2010, 23:51
Jesi za mec gogi ?

LimaMc
01-21-2010, 00:18
Ne mogu bre nikog da navatam na msn...Ovaj manutd me kulira,poslao sam mu message ali se ne javlja...A bas mi se igra :(

PejcaKobe
01-21-2010, 21:05
Flexy i Petko javite se kada mozete da odigramo meceve.

Petko15
01-22-2010, 15:08
Ovih je bilo pakleno zbog skole.
Danas idem u 17:00 da docekam gosta iz Makedonije. Kuci cu biti oko 19:00 pa do 21:30...
Sutra sam tu do 17:00, posle imam nastup i proslavu.
U nedelju mocicu tek posle 15:00...

Eto pa kome kad odgovara u ovom vremenskom peridou neka mi pusti pp.

LimaMc
01-22-2010, 18:39
Ajde maknite ovog idiota Flexy-a ili kako god mu je nick iz lige...Covek se nikome ne javlja,nije odigrao ni jedan mec,a kad mu pustim message na msn on iskkulira,stavi da je away,pa se kasnije diskonektuje!!!!Ako se ne javi do ponedeljka sam,zahtevam da istupi iz lige,ako vec ne moze da igra...Molim lepo :zuti:

_Dante_
01-23-2010, 14:58
Sta je sa Pejzazom? Ako ne odigra utakmice do pon pisace se 3:0 za protivnika...

DeS3InY
01-24-2010, 00:33
Zizou, ajde javi kad si slobodan da odigramo utakmicu

Pejaz
01-24-2010, 09:50
Imao sam malo veci problem sa racunarom pa mu je radjen reinstal windowsa i sad nemam pes trebalo bi da se skine do sutra kad cu moci da pocne sa odigravanjem jos jednom se izvinjavam zbog ovog kasnenja.

gogiland
01-24-2010, 13:39
Treba da odigram sa turinskim i smilodonom.Bicu veceras na MSN pa javite se momci pa da se igramo malo.

Ćule
01-24-2010, 16:22
Slogapla, aj javi kad si slobodan da odigramo ligasku.

gogiland
01-24-2010, 22:25
turinski, ajde udji ovde u chat da se dogovorimo

smilodon
01-25-2010, 04:31
Hoce li biti organizovano kup takmicenje, zajednicko za prvu i drugu ligu ?

gogiland
01-25-2010, 19:45
Turinski, ajde na chat bucu tu

_Dante_
01-25-2010, 21:26
Izbacena su nova kola prve lige odje (http://www.pes-serbia.com/threads/13413-Tabela-Liga-1?p=595031) ;)

Slyz
01-26-2010, 12:11
Hoce li biti organizovano kup takmicenje, zajednicko za prvu i drugu ligu ?

Hoce, to uvek krene malo kasnije (u nekoj trecoj nedelji lige).

Zizou i Flexy i dalje ne igraju?

Scooby.
01-26-2010, 13:08
Ja bi nesto da pitam totalno nekorektno...da li je moguce ako se ja dogovorim sa nekim ko ima napoli a to je limamc ja mislim,ako se on slozi da ja njemu dam lion a on meni napoli ????ako se nekako dogovorimo ja i on...

maremas
01-26-2010, 13:13
Samo da znas da sad nemas Zalajetu u Napoliju ;)

Scooby.
01-26-2010, 13:14
Ma znam...al kako da vidim lepo ko je u napoliju?nece tamo na edit...

Slyz
01-26-2010, 13:31
Sto se tice OF file-a , probaj da obrises onaj iz Konami/pes6/save/folder1 pa kad budes ulazio prvi put u igru (sa iss patch) on ce ti napravii novi, koji je isti kao online. Pogledaj tada ocene.

Sto se tice switcha ekipa:
pa ne znam , do sad nije bilo takvih situacija , u sustini ako bi Lima pristao , ja ne bi imao nista protiv (mada je sezona vec pocela,a i mozda bi se bunili ostali...)

Scooby.
01-26-2010, 13:36
ok...na meni je da pitam...hvala

Slyz
01-26-2010, 13:49
Sto se tice majica .

Juce su otisle nagrade za :

Skubi (#2 Liga 2) Majica
Zizou (#1 Liga2) Majica
Slogapla (#1 Liga2) Majica
NeManja (Cup sezona 2) Kachket
------------------------------------------ Poslato juce post expresom (trebalo bi da im je stiglo danas)

Rogo.3B (#2 Liga2) Majica
Dante (#1 sezona1 , #2 sezona2) Majica + kachket (jer nije dobio nista za sezonu1)
------------------------------------------------------------------- Saljem danas obicnom postom jer Post Expres ne vozi za Crnu Goru i Kosovo :(

majice , vase majke vec znaju :) Ne pegla se preko aplikacija i ne iskuvava se , sta vec preko 40 C, jest da su bele , ali ih perite kao regularni vesh :)

http://img132.imageshack.us/img132/6522/dsc02173r.jpg
http://img706.imageshack.us/img706/7250/dsc01116e.jpg
http://img690.imageshack.us/img690/3609/dsc01115k.jpg

Zizou
01-26-2010, 13:50
Povlacim se iz Lige.Razlozi: Nisam postovao rokove odigravanja utakmica.Skinuo sam 2 lose verzije pesa,i nisam mogao da ih instaliram,inace drug mi jos nije doneo moj cd,javio bih ranije,ali nisam mogao da se ulogujem na forum.

Petko15
01-26-2010, 20:06
Ja odustajem iz lige zobg dva razloga.
1.Nisam ispostovao rok za odigravanje.
2.Pizdim na svakoj utakmici. Lag ko lud ne mogu da reagujem nikako, totalno neigrivo.
Da gubim zivce zbog prokletog laga ne mogu. Odbranu ne mogu normalno da postavim, jer sve komadne kasne. Primim u prvom 5, 6 komada i posle nema svrhe da se igra...

Slyz
01-27-2010, 00:04
Petka ce u ligi 2 Zameniti Salihovic15 , igrac koji je bio na listi ali nije potvrdio ucesce na vreme, tako da nemojte jos uvek registrovati petkove utakmice sa 3:0 , salihovic ce to odigrati sto pre.

Salihovic15
01-27-2010, 16:10
daj ba sto se nejavljaju na msn ovi koji trebaju da igraju protiv mene cekam cijeli bogovi dan ko idiot da se neko javi

koca013
01-27-2010, 19:40
jbt.koje *****e server jako sporo radi sto puta sam vec pokusao da se ubacim u looby,katastrofa

maremas
01-28-2010, 19:31
Nebojsa ako ti laguje ti nema sta da pregovaras, izadjes odmah i napises sta je bilo ovako utakmica je odigrana i rez je taj koji je, nego salihovic15 izgleda ima gadan problem sa netom posto citam gore da svi sa njim imaju problema...
Neka okaci rez sa www.pingtest.net!

Salihovic15
01-28-2010, 20:10
nije problm ponovit cemo cijelu tekmu

ae na msn

Salihovic15
01-28-2010, 20:14
Nebojsa ako ti laguje ti nema sta da pregovaras, izadjes odmah i napises sta je bilo ovako utakmica je odigrana i rez je taj koji je, nego salihovic15 izgleda ima gadan problem sa netom posto citam gore da svi sa njim imaju problema...
Neka okaci rez sa www.pingtest.net!

danas mi je ping bio 17 kad sam igrao sa darko87 igra je bila bez laga ett
i nije tacno da imaj u svi problema kad igraju vs me
samo neki igraci

maremas
01-28-2010, 20:25
danas mi je ping bio 17 kad sam igrao sa darko87 igra je bila bez laga ett
i nije tacno da imaj u svi problema kad igraju vs me
samo neki igraci
Ja kazem odradi pingtest i okaci sliku na forum, i meni na speedtest pokazuje ping oko 20 a na ping testu mi je haos, zato sad i ne igram PES 2010 ligu :S
To ako ti je bilo danas ne znaci da ti je i sad, i da ce ti biti sutra...

Salihovic15
01-28-2010, 20:52
maloprije mi je bio 45

Salihovic15
01-28-2010, 20:54
ping mi je maloprije bio 45 zato ste je slaba mi konekcija navece

sad smo odigrali ja i joeasampion utakmicu pocelo mu je lagovati tek oko 69 min na drugom poluvremenu
nezz kako meni veoma malo laguje ne osjeti se kad sam gost

maremas
01-28-2010, 20:56
Ja ti kazem okaci sliku sa pingtesta, ne razumem u cemu je problem, pored pinga imas i jitter(podrhvatanje) i packet loss(on je i najvazniji) koji ne sme biti veci od 0!
I pitanje dali imas wireless?

Slyz
01-28-2010, 21:02
Ja necu moci da igram do subote, razvalio me stomacni virus , peglanje , infuzija i sl.
Nadam se da cu se oporaviti do subote, toliko da mogu da sednem za komp.

Salihovic15
01-28-2010, 21:02
@ maremas
imam modem

Salihovic15
01-28-2010, 21:16
ew ti ss :

http://img97.imageshack.us/img97/8088/pingtestq.th.png (http://img97.imageshack.us/i/pingtestq.png/)

nezz kako meni veoma malo laguje skoro neprimjetno i kad sam host i kad nisam
i daj mi svoj msn da te add maremas

maremas
01-28-2010, 21:19
Taj rez je relativno OK, ping malko veci ali ok, jedino sto ti se packet loss crveni a to i nije bas dobro bar iz mog iskustva, treba da je belo tako dok radi test, cim se crveni znaci da nesto leluja...
Samo pusti do kraja da odradi i imas dole link za forum da bi izgledalo ovako.
http://www.pingtest.net/result/9085486.png (http://www.pingtest.net)

koca013
01-28-2010, 21:21
da ne bi pisao gde su komentari za ligu,jer smo odavno otisli u offtopic,sto se tice 4 kola u 2 ligi,necu igrati drugo poluvreme,neka ostane aktuelni rezultat tj. 8-3 za protivnika.njegova jedina greska je bila sto nije hteo da ponovimo 2 poluvreme i posle vise pokusaja da mu nagovestim da je neigrivo.kriivo mi je sto smo umrljali ligu koja je lepo pocela.
jbg.sa kime god sam i prijateljsku igrao ponavljali smo celu ili poluvreme utakmice ako bi bilo nekog problema...

necu igrati novu ili poluvreme jer ispada da pod pritiskom igra ponovo utakmicu ljudski je bilo da prihvati sugestiju...
idemo dalje za iste pare!!!

Salihovic15
01-28-2010, 21:24
@ maremas

pisalo mi je 249 received of 250 sent mozda zato

maremas
01-28-2010, 21:25
To pise kad imas packet loss 1%, a to ne valja...

Salihovic15
01-28-2010, 21:25
@ nebojsakolak

ee nije meni nista tesko nije problm odigrati ae udji na euro#3 da odigramo od 53 min kad ti je pocelo lagovati ???
ionako mi se igra pes online ae udji ett

Salihovic15
01-28-2010, 21:38
ew jel ovako da stavim???

http://img97.imageshack.us/img97/1446/testbu.png

nebojsa os na msn da zavrsimo ili neces da te ne cekam ko debil

Salihovic15
01-28-2010, 21:39
eww

http://img97.imageshack.us/img97/1446/testbu.png (http://img97.imageshack.us/i/testbu.png/)

maremas
01-28-2010, 21:58
Ako je utakmica odigrana do kraja nema vise, nema ponavljanja, bilo i ostalo!

Edit:
Vidis da ti pise forum i direct link na testu ispod, kliknes to i odradis "paste" u post i to je to...

DeS3InY
01-28-2010, 23:12
hm već smo odmakli u ligi ali mislim da nije prekasno za ovakve stvari

naime bilo bi odlično kad bi se u pravila stavilo da domaća ekipa uvijek bude host (ukoliko ne postoji neka prepreka) tako da svatko bude jednom host u dvije utakmice koje se igraju između dvije ekipe.

znam da se već sad dosta ljudi pridržava ovoga ali zar ne bi bilo lijepo kad bi se svi tog pridržavali ^^

_Dante_
01-28-2010, 23:47
hm već smo odmakli u ligi ali mislim da nije prekasno za ovakve stvari

naime bilo bi odlično kad bi se u pravila stavilo da domaća ekipa uvijek bude host (ukoliko ne postoji neka prepreka) tako da svatko bude jednom host u dvije utakmice koje se igraju između dvije ekipe.

znam da se već sad dosta ljudi pridržava ovoga ali zar ne bi bilo lijepo kad bi se svi tog pridržavali ^^

Slazem se sa tim, zbog toga su i stavljeni parovi prvo domacin pa u drugoj polovini gost, jer moze da utice , posebno ako ima laga... :)

noviice
01-29-2010, 01:56
Salihovic mi se javio zbog Avirekoja je poznata po dosaadnim popup prozorima i koja se tesko iskljucuje u potpunosti pre nego sto je poceo da igra utakmice i mislim da je njegov problem sa tim pingom u sutini bas do njegovog firewalla ili antivirusa ili mozda ne otvorenih svih portova tj necega sto mozda ni on sam ne zna jer ako on nema lag u poluvremenu protivnika mozda bi bilo najbolje da (iako mozda ipak ima neki lag ali je on navikao) on dva poluvremena igra na host protivnika ako ne uspe trajno da resi taj problem.Tacno je da se svi zale samo neki vise neki manje i samnom koji imam upload 512 i ping koji je gotovo konstantan izmedju 20-30 imam ta povremena seckanja gde nema igraca i slike po neki deo sekunde kao i ostali sto im se dogadja protiv njega!Moramo to resiti sto pre jer mislim da je to sto se ljudi bune protiv njegovog laga ispravno a ujedno i frustrirajuce za sve nas pa verujem i za samog salihovica koji je dosta na msn trazi da igra prijateljske i koji voli pes6!Sly prelomi salihovicu odgovori :)

Scooby.
01-29-2010, 05:31
Ja se izvinjavam sto se tice toga ko je domacin...2,3 puta kad sam se cuo sa nekim s kim sam trebao da igram taj neko je bio domacin a trebao sam ja...izvinite,nece se ponoviti...

Salihovic15
01-29-2010, 09:40
qme kod mene je avg heh
ev sad sam skinuo nod32 pa cu ga instalirati
i kod mene je modem rekao mi je maremas a i sly zombie da netrebam nista forwardowat

smilodon
01-29-2010, 15:18
Flexy kada si ti slobodan za mec ?

dSN
01-29-2010, 15:39
gogiland,joesampion,manutd - javite mi se danas-sutra da odigramo

Lesinar
01-29-2010, 19:01
Pricao sam sa Novicom i on mi je rekao da se prijavim posto se Flexy ne javlja a ja sam zamena.
Biram Schalke 04
MSN : jovan.repac@hotmail.com

_Dante_
01-29-2010, 19:21
Napravio sam blog za Ligu na adresi http://pes6liga-online.blogspot.com/, u slucaju da pukne forum, mozete pogledati tabelu, kola i ima chat! ;)

DeS3InY
01-29-2010, 20:05
Napravio sam blog za Ligu na adresi http://pes6liga-online.blogspot.com/, u slucaju da pukne forum, mozete pogledati tabelu, kola i ima chat! ;)

imas gresku u pravilima, max no. of substitutions treba biti 3, a broj pauza 9 :D

_Dante_
01-29-2010, 20:24
Hvala, ispravljeno :)

LimaMc
01-30-2010, 01:21
Imao sam "malih" problema oko kompa...crkla mi maticna :blushing: ,pa sam bio odsutan par dana...Neka se jave ljudi sa kojima trebam da pikam :player:

IgorJuve
01-30-2010, 01:26
Imam primedbu na igraca Slogapla zato sto igra ko cava najgora, vec sam ispricao u temi gde se stavljaju rezultati u cemu je fora bila.89 min 2:2 preso sam ga sa totijem i usepo je nekako da me stigne i od pozadi me skrsio naravno namerno.To je totalno ne fer i glupo je da takvi igraci igraju ligu,pogotovo je ispao cava sto nista nije hteo da obrazlozi samo je stavio ss i precutao takodje tako i u pesu i na msn-u sama rec ispao je pic**.

Partizan FOREVER
01-30-2010, 01:31
Ne znam kakva je utakmica bila, itd... Ali ako je tacno ovo sto si napisao (a verujem da jeste)... Onda stvarno nema smisla... mozda je glupo sto se ovako ubacujem, ali znam kako ti je Igore imao sam ista (slicna) iskustva :) ... Ne znam ja nista ne odlucujem, ali ova liga je zabava i razonoda, druzenje... a ne nesto gde treba da se svadjamo i ponasamo kao neprijatelji jedni prema drugima. Stvarno bi bilo mnogo bolje da je sve fer i korektno, ispostujte protivnika kad igrate.

_Dante_
01-30-2010, 01:47
Vidim da je bilo vriedjanja, a to se nikako NECE tolerisati kad je ovo takmicenje u pitanju, kao sto rece Nikola tu smo radi zabave i druzenja, znam sa druge strane je taj takmicarski duh, ali da napomenem da na forumu vrijedjanje nije dozvoljeno! Raspravljajte na msn ali na forumu NE! To krljanje sa ledja ce se uzeti u obzir jer tema nosi naziv sugestije i tu je bas zbog ovakvih stvari ali dooljno je da se kaze kad neko ne igra fer i naknadno ce se kaznjavati!

slogapla
01-30-2010, 01:56
Ja nikoga nisam vredjao, niti imam nameru da se svadjam . Uradio sam to sto sam uradio, krajnje nespotski potez. AKo nesto znaci ja se izvinjavam.

Scooby.
01-30-2010, 05:08
Imam i ja takva iskustva...al ae da ne pricam ko je to radio...jbg,cutim,sta da radim!ko da ce se to promeniti...ima jos polusezona,da se svi vrate na noge...

maremas
01-30-2010, 10:02
Prvo nema smisla da Igorjuve vredja slogapla to je ono sto je za osudu a ne krljanje!!!... to sto je igorjuve uradio jeste nesportski ali ovo je igra i to je dozvoljeno, ali ne i vredjanje... vidim da otpocetka ocete da zabranite igranje po sablonu a sad i kraljanje sto je apsurdno... to kako igrac igra i sta uradi na tekmi ide njemu na cast! A to krljanje u 90 minutu pri 2 - 2 i ima opravdanje, a vec da krlja celu tekmu namerno nije u redu.

I kakvo obrazlozenje trazis od njega sto te je skrljao u 90 minutu, zar nije ocigledno sta ima da ti prica...????

smilodon
01-30-2010, 10:24
Ja isto ne vidim problem sa krljanjem. Kako je on tebe, tako mozes i ti njega. Da li hoces ili ne, to je druga stvar.

Isto tako igranje na sablon, ili zadrzavanje lopte na svojoj polovini pri vodjstvu. Ne volim nista od toga, ali ne moze da se zabrani.

IgorJuve
01-30-2010, 10:53
Dobro nije ni bitno, evo ja se njemu izvinjavam zbog verdjanja to je bilo zato sto sam prso.Jos jednom izvini zbog vredjanja nisam imao kontrolu jbg. ;) sve najbolje u daljem toku

Pejaz
01-30-2010, 11:07
Tog krljanja ce uvek biti ma sta uradili nekad je namerno a nekad ne sve zavisi od toga kako to protivnik shvati. Meni se cesto desava da oborim protivnickog igraca na njegovoj polovini i zado cesto zaradim crveni ali sve to radim sa zeljom da oduzmem loptu a ne da sprecim kontru faulom ili startom s ledja (koji ne koristim). Tako da cemo morati da se pomirimo da ce uvek toga biti ali da vredjanje nije potrebno nije samo kvari ligu i njen kvalitet.

noviice
01-30-2010, 11:24
Kad mene neko namerno skrlja i to zna biti tako da napravim sve tri izmene zbog povredjenih igraca i kaze mi sorry ili sta vec moj odgovor je NO PROBLEM!Druga je stvar sta ja mislim o njemu kao igracu pesa i njegovoj casti,meni i dalje ostaje isti cilj a to je da pobedim tu tekmu a mozda i da vratim neko od tih krljanja samo.....sto ni tada to nije opravdano a o fer pleju nema ni govora.

Salihovic15
01-30-2010, 12:00
Imao sam "malih" problema oko kompa...crkla mi maticna :blushing: ,pa sam bio odsutan par dana...Neka se jave ljudi sa kojima trebam da pikam :player:

ae na msn ja i ti trebamo igrati dogovorili smo se jucer da igramo al te nije bilo nikako

Scooby.
01-30-2010, 12:02
Ja bi molio da se MAREMAS ne ubacuje u nase probleme...izdao je PES6 da bi igrao PES10,tako da...TISINA!!!xaxaxaxaa

gogiland
01-30-2010, 13:25
ja nisam mogao da odigram utakmice ove sedmice zbog toga sto mi je riknula graficka.
Komp ce mi biti popravljen sutra,pa bih molio organizatore da imaju sluha zbog mog osustva
Sigurno nastavljam ligu i jos jednom se izvinjavam ljudima sa kojima sam trebao da odigram ove sedmice.
Potrudicu se da odigram utakmice u najbrzem roku

Salihovic15
01-30-2010, 19:23
daj ba javite se na msn:limamc,turinski, da odigramo to vise

DeS3InY
01-31-2010, 18:17
ovako, slogapla i ja imamo problema sa odigravanjem utakmice, probali smo svašta i ne želi nam proći do odabira timova (već tako 3 dana)... tako da molim da nam se produlji rok ukoliko ne uspijemo odigrati na vrijeme. Hvala!

_Dante_
01-31-2010, 20:14
ovako, slogapla i ja imamo problema sa odigravanjem utakmice, probali smo svašta i ne želi nam proći do odabira timova (već tako 3 dana)... tako da molim da nam se produlji rok ukoliko ne uspijemo odigrati na vrijeme. Hvala!

Vazi nema problema ;)

marulja
01-31-2010, 20:22

verovatno ti moras da budes prvi host, tako je bilo i kad sam ja igrao sa njim

pfc sutra popodne sam kuci, javi se da odigramo

DeS3InY
01-31-2010, 20:39
pokusali smo jer se ja na njegov gui uopce nemogu ni spojiti, ping ne prolazi, a stalno mi je prekrizen kad dodjemo u sobu :S

cak sam i sa teamviewerom isao provjeriti ima li necega na njegovom racunalu sta blokira... neuspjesno

a na pes6j nismo mogli jer se nismo mogli spojiti na server, i to ostaje sad kao zadnja nada kad proradi server :D...

_Dante_
01-31-2010, 20:45
Odigrajte preko PES J proradio je i za sad odlicno radi... :)

slogapla
01-31-2010, 21:55
Iz nekog razloga ja imam problem kad treba da igram kao host prvo poluvreme.Protiv Novice nije bilo problema bio sam host prvo , protiv Rogo3V sam trebao da budem host ali nismo uspeli da se povezemo pa je on bio domacin i sad protiv Des3inija opet ja host prvo ali ne ide.

Partizan FOREVER
02-01-2010, 09:56
javite se da odigramo: Dovla, IgorJuve, Marulja, Deni, Pejaz.
Ja sam ove nedelje 2. smena u skoli pa sam tu prepodne mozda od oko 11 pola 12... do pola 1... a uvece od pola 8, 8 sam tu pa da odigramo te utakmice...

Slyz
02-01-2010, 16:15
Ja ne mogu da se skontam sa denijem.

1) U subotu sam trazio da igramo , isao je covek u grad pa nije mogao tad. Ok.
2) Nedelja , ja na msn (on Away) pa ja reko ajd necu da ga cimam , away je ; kad posle 5min lik ide offline , a od dantea mi stize poruka : "Trazio te Deni da ogirate" .
Ostavim msn , kazem danteu da sam bolestan da nisam non stop za kompom i da cu doci ako me cima na msn.

3) ja na msnu, nudugujem Denija i on odma odlazi u offline.

Stvarno ne mogu da ga jurim, bicu tu od 18 pa nadalje , nek se javi ako zeli da igra.

Pejaz
02-01-2010, 17:00
Dovla aj javi kad mozes da odigramo ostala je jos samo ta utakmica prvog kola.

Salihovic15
02-01-2010, 17:53
ee jbg skola pocela,slabo cu biti na kompu jedino da se dogovorimo termin da odigramo tekme,ja mogu biti na kompu od 18 do 19 to je to jbg

a lima mc turinski i man utd nek budu nekad online na msn-u
posto su veoma rijetko ccc

Darko_87
02-01-2010, 20:51
Imam primedbu na igraca Slogapla zato sto igra ko cava najgora, vec sam ispricao u temi gde se stavljaju rezultati u cemu je fora bila.89 min 2:2 preso sam ga sa totijem i usepo je nekako da me stigne i od pozadi me skrsio naravno namerno.To je totalno ne fer i glupo je da takvi igraci igraju ligu,pogotovo je ispao cava sto nista nije hteo da obrazlozi samo je stavio ss i precutao takodje tako i u pesu i na msn-u sama rec ispao je pic**.

Sve je receno u temi, nije ispao fer, najblaze receno, ali nek' ostane bez nekog daljeg vredjanja, svako moze da igra pokvareno ili "sablonski" ili kako god... to je njemu na cast. I da, ipak je rec o Rimskom derbiju, sta se pa ti cudis?!? :001_rolleyes:

LimaMc
02-02-2010, 16:11
hteo bih da zamenim tim!!!!naravno ako je to moguce...napoli ima suplju odbranu,ne mogu da se nerviram vise

Darko_87
02-02-2010, 18:20
hteo bih da zamenim tim!!!!naravno ako je to moguce...napoli ima suplju odbranu,ne mogu da se nerviram vise

I onako si imao predlog, Lyon za Napoli...

Salihovic15
02-02-2010, 18:33
ew kod mene kako je:
http://www.speedtest.net/result/703454837.png

http://www.pingtest.net/result/9494149.png

Man Utd Eric Cantona
02-02-2010, 18:33
http://www.pingtest.net/result/9494056.png (http://www.pingtest.net)

Jel ovo uredu da nema laga ili moze biti laga

Salihovic15
02-02-2010, 18:37
@man utd

mislim da je to dobro packet loss 0 i jitter 0

Scooby.
02-03-2010, 00:46
Da pitam ja za Dovlu dal se pojavljuje uopste,posto ga ja nikad ne vidim na msn-u?!

PejcaKobe
02-03-2010, 17:07
Neka mi se jave lima i jovan kad mogu da odigramo...

Tranks
02-03-2010, 17:27
Za mene je ovo *****e sto se igra samo jedna utakmica u kupu,mozes da izgubis kad imas los dan i kup kao da nije ni bio, ko je za 2 neka stavi koji post.

smilodon
02-03-2010, 18:07
Takva su pravila. Mada sam i ja za to da sledece sezone bude 2 meca, bez gledanja gola u gostima (ipak nije fer zbog potencijalnog laga).

marulja
02-03-2010, 18:20
Takva su pravila. Mada sam i ja za to da sledece sezone bude 2 meca, bez gledanja gola u gostima (ipak nije fer zbog potencijalnog laga).

ne moze tako(primer: ako bude u prvoj 2:1, u drugoj 1:2 nece moci da se igraju produzeci)
u prvom kupu smo igrali do 2 pobede, meni je tako bolje, al sad je kasno za promene

smilodon
02-03-2010, 18:24
Moze da se igra 3 utakmica od 5 min sa produzetcima i penalima eventualno, ali lepo je i na 2 pobede.

Darko_87
02-03-2010, 18:39
Da, jer ako je npr. u oba meca bilo 1-1, igra se treci na 5 minuta plus penali(jer 5min*45=15min*15) pa mu to dodje kao prodzeci od 2 puta po 15 min. + eventualno penali.
Ali to ostaje za sezonu 4. ;)

smilodon
02-03-2010, 19:08
Predlog za narednu ligu: ili svi da imaju patch sa ispravkom dresova/ imenima ili niko.

Jer se meni vec treci put dogodilo da moram igrati protiv protivnika sa jako slicnim bojama dresova, a ne raspravlja mi se nedelju dana ko ce koje da uzme, svakako neko od nas mora da pati.

_Dante_
02-03-2010, 19:23
Predlog za narednu ligu: ili svi da imaju patch sa ispravkom dresova/ imenima ili niko.

Jer se meni vec treci put dogodilo da moram igrati protiv protivnika sa jako slicnim bojama dresova, a ne raspravlja mi se nedelju dana ko ce koje da uzme, svakako neko od nas mora da pati.

Pa ovaj patch ima svoje dresove, a i ti namjestas kako tebi odgovara preko kitservera tako da nzn sta je problem... :)

smilodon
02-03-2010, 22:13
Neki imaju sam patch, a neki patch + patch sa dresovima/ imenima nemackih umesto holandskih klubova. Ispalo je vec par puta zbog toga da kod jednog od igraca oboje imamo istu boju dresova, ma kako se namesti.

_Dante_
02-03-2010, 22:36
Pa tebe ne zanima sta drugi ima, ako ti imas dresove od patcha ti namjestas koje ces ti, a koje on da ima za sebe... :)

smilodon
02-03-2010, 22:52
I opet ce ili meni ili njemu ispasti da oba tima imaju iste boje ! Npr kada sam igrao sa scooby, njemu su moji crveni dresovi bili bele boje, a beli crvene.

maremas
02-03-2010, 23:05
Ma nema tu sta, ti preko kitservera biras kakvi ce tebi dresovi biti ne remetiti protivniku nista, ako on stavi da su beli a i tvoji su tebi beli, ti preko kitservera samo promenis njegov dres i nema sta, a njemu nista to ne remeti!!!

_Dante_
02-03-2010, 23:12
Kao sto rece maremas, nema sanse da on tebi moze da mijenja dresove. Ti sebi postavljas, a on sebi i ne moze niko da remetim ovom drugom to! Kraj price...

Pejaz
02-03-2010, 23:33
Jednostavno dresove mozes da menjas na R1(domaci dresovi) ili R2(gost dresovi) tada ne menjanista protivniku samo tebi ukoliko imas kitsrever ako nemas onda nek protivnik to radi.

smilodon
02-03-2010, 23:54
problem je sto niko nije imao kitserver :(. A nisam ni znao da to postoji.

Slyz
02-04-2010, 01:02
Sto se tice dreseva . nemam komentar... kitserver postoji vec 4,5godina u nazad i cak i kad protivnik izabere sam dreseve (sto ja vidim na monitoru) ja mogu na R1 ,L1 da mu promenim na ono sto meni vise odgovara.

Sto se tice kup utakmica, ako cete da drvite o Home/Away sistemu to jednostavno ne moze da se izvede , gol u gostima i sl. bla bla , uzalud trosite vreme. Kad je bio onaj stari kup 2grupe po 5. Tad smo igrali knock out sistem (posle grupa) 10 min na 2 dobijene. (max 3 tekme) jer nas je tad bilo 10ucesnika. Prosle sezone je bilo 50 , ove manje ... Znam da bi vi voleli da igrate sto realisticnije takmicenje , ali jednostavno morate da se zadovoljite sa onim sto je smisleno za ovu sezonu . jer neki bi voleli sto vise utakmica , a neki sasvim dovoljno na nedeljnom nivou i tesko je izaci u susret svim stranama.
Meni je zao , ali nakon onolikog odziva prosle sezone i broja ispala , izgubio sam zelju da se trudim i trosim previse vremena na sve ovo i zato , igrajte sad kako je napravljeno jer ide lepo , bez problema ok tokom.
Sledece sezone kad odredjeni preuzmu sve ovo , bice vremena da probate da smislite zanimljivije koncepte.

DeS3InY
02-04-2010, 12:05
VAŽNA OBAVIJEST!

Koliko vidim neki od vas nemaju dresove na kitserveru (uključujući mene do nedavno).

To je zato što vam je folder sa dresovima u krivoj lokaciji!

ovako, odite u folder 'kitserver', pa u folder 'dat'
vidite folder 'uni'? e pa on treba biti u 'kitserver\GDB' (vec postoji tamo folder pa samo prebacite sadrzaj ovog foldera u taj koji vec postoji)
prebacite ga tamo i imat cete dresove (ne zaboravite aktivirati kitserver ^^).

Darko_87
02-04-2010, 12:30
Zasto bi "uni" zavrsio u "dat" folderu, kako je dospeo uopste tamo? :)

_Dante_
02-04-2010, 12:36
:XD: kakav crni folder dat!??
Putanja za dresove je obicno:

C:\Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 6\kitserver\GDB

DeS3InY
02-04-2010, 15:09
:XD: kakav crni folder dat!??
Putanja za dresove je obicno:

C:\Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 6\kitserver\GDB

šta ja znam kako je završio tamo, znam da je završio, i to kako sam normalno ekstraktao iz onog rara xD

možda je nekome isto tako završilo i/ili nije na dobru lokaciju ekstraktao xD

PejcaKobe
02-04-2010, 16:03
Neka se jave Lima,Gogiland i Turinski kad mogu da odigramo ligu...

IgorJuve
02-04-2010, 19:49
Salihovic15 ae javi se nekako da odigramo kup.Posalji pm ili odgovori ovde

LimaMc
02-04-2010, 21:18
Mogu li ili ne da menjam tim?!!!Neka se javi neko od nadleznih :) Uzeo bih Borusiju Dortmund,naravno ako nije problem... Inace trenutno nemam internet pa me zato nema na msn-u,uplacujem za neki dan i bacam se na odigravanje zaostalih meceva... Unapred HVALA

_Dante_
02-04-2010, 21:49
Neka se javi Novica ili neko drugi s'obzirom da si u drugoj ligi... Moje misljenje je da se ne mijenja tim, jer nije korektno zbog drugih igraca u ligi, a i imali ste vremena da ga probate prije biranja... ;)

noviice
02-04-2010, 21:56
Mislim da nam nije potreban domino efekat.Postoje razlozi za ali nekako mnogo vise za NE!Recimo nekom treba bod za titulu i onda ga ti pobedis u poslednjem kolu a on ima gorak ukus u ustima jer zna da si zamenio ekipu na polusezoni i da je to jedini razlog zasto je izgubio titulu!Sledeca sezona za novu ekipu.Zao mi je lima ali prosto nije fer prema ostalim!

Slyz
02-04-2010, 22:36
Nista od toga, sad . Vec je proslo pola sezone. Dozvolili smo cak i da 2 igraca promene ekipe , posle drafta (dok jos nije pocelo prvo kolo).
Sad je vec dosta vremena proslo i kao sto rekoh Skubiji (ja licno nemam nista protiv da ti uzmes neki drugi neizabrani tim, ali ljutice se neko 10ti iz tvoje lige ili sl.) Tako da , najbolje je da sve ostane kako je jeste. Mozda ih skapiras bolje , nova formacija itd. Igraj kako ekipa moze, probavaj formacije , ni ja ne volim 442. ali je igram jer za sada uzimam bodove.

LimaMc
02-05-2010, 12:34
Uuu ****m mu misa... :ph34r: Nista,stisnucu se...Menjam formaciju...Nema vise atraktivnog fudbala...nema vise 3-4-3 \:closedeyes: Hvala u svakom slucaju...

Partizan FOREVER
02-05-2010, 17:10
@vladimir.vejin tj. Dovla
:D
javi se da odigramo ligasku

Darko_87
02-06-2010, 16:04
Слогапла, јави се да одиграмо тај куп...

slogapla
02-06-2010, 16:30
Ovako ljudi ne radi mi komp vec 3,4 dana pa me zato nema. Moram brzo da nadjem neko prelazno resenje, javicu vam sutra kako stvari stoje, kad cu moci da igram.

Darko_87
02-06-2010, 16:59
e jbg, mene bas hoce...
@sly: kad je krajnji rok za odigravanje prvog kola kupa?

_Dante_
02-06-2010, 17:35
Ovako ljudi ne radi mi komp vec 3,4 dana pa me zato nema. Moram brzo da nadjem neko prelazno resenje, javicu vam sutra kako stvari stoje, kad cu moci da igram.

Sta radis sa tim kompjuterom, ne moze proc nedelju dana da ne crkne :D

Salihovic15
02-06-2010, 19:53
igor juve javi se za kup da odigramo tekmu
gogiland javi se ligasku da odigramo

Slyz
02-06-2010, 20:42
e jbg, mene bas hoce...
@sly: kad je krajnji rok za odigravanje prvog kola kupa?

Pa uvek je bilo jedno kup kolo nedeljno (mada vidim da su neki vec igrali i 2:D) , mada ok nema veze.
Kontajte recimo da bi do petka trebalo da se odigra, jer smo uvek kup dane (ranije) kontali kao sreda-cetvrtak. Pa je tako i sad.

slogapla
02-07-2010, 10:50
Namesten je kompjuter, radi. Javite se da odigramo. Ja sam tu ceo dan.

Darko_87
02-07-2010, 11:59
Ne vidim te na msn-u, i ja sam tu, pa kad mozes, javi se... ukjluci msn. ;)

koca013
02-07-2010, 19:18
ja ne znam sta je sa p6j serverom,jer kad udjem u lobi,pise mi neko bez veze ime i ima samo 1 server znaci nema ono europa 1 2 3 itd,nesto su menjali,pa ja sad nista ne kapiram

Darko_87
02-08-2010, 00:11
Kao sto rekoh :) seca knezova :D
Sta je bilo prvoligasi? Vidim vec par vas ispalo iz kupa ;)

Cisto da se zna, imam ispite u sredu i petak, tako da cu vecinu meceva 14,15 i 16. kola odigrati u subotu ili nedelju, pretpostavljam da isto vazi i za Pejcu, posto i on ima te ispite... :)

_Dante_
02-08-2010, 09:53
ja ne znam sta je sa p6j serverom,jer kad udjem u lobi,pise mi neko bez veze ime i ima samo 1 server znaci nema ono europa 1 2 3 itd,nesto su menjali,pa ja sad nista ne kapiram

Da nisi koristio server switcher, pa si stavio Goal server 6 umjesto Pesj? Jer kod njega ima samo 1 lobby i obicno imas neko lijevo ime... ;)

_Dante_
02-08-2010, 10:37
Za igrace Prve lige:
@Slogapla i Madox odigrajte utakmice do nocas jer niste ni 1 ovog kola!

smilodon
02-08-2010, 11:24
Koca i ja nikako da se nadjemo da odigramo. Par puta kada smo se uspeli naci, server nije radio. Imamo dobru volju, tako da bih molio organizatore da nam produzi rok.

marulja
02-08-2010, 11:48
sto se kupa tice
turinski nije mogao da igra(2 puta sam ga pitao), pa sam mu rekao da se javi kad bude mogao, ali ne javlja se iako je online
bicu tu uvece do 18h pa posle oko 22h, pa ako budes mogao, javi se

noviice
02-08-2010, 12:08
Turinski,odigranih 9 utakmica govori da kasnis nedelju dana a zbog tebe jos 4-ica kasne sa istim

Jovane-LESINARu stari imas samo jednu vise od njega,znam da imas problem sa pes6j i znam da si svako vece online na MSN pa mu se javljajte ljudi i dodajte ga vise na taj msn ako vec i niste i odigrajte na gui njegov msn po ko zna koji put < jovan.repac@hotmail.com >

Dshn znam da igras stihijski po nekoliko utakmica na dan ali se ovo pomalo i oduzilo,11 utakmica odigranih fale jos 2

Gogiland i Smilodon po 11 isto ali ste imali opravdanja koja polako isticu znaci ganjajte jos te dve pa da izbacujemo novu polusezonu bez zaostalih utakmica

Neki po 12 odigranih cekaju ove gore navedene dok

Darko87,Igor Obrenovic,MANUTD,Joesampion svaka cast na svim odigranim utakmicama u roku!

Darko_87
02-08-2010, 12:13
sto se kupa tice
turinski nije mogao da igra(2 puta sam ga pitao), pa sam mu rekao da se javi kad bude mogao, ali ne javlja se iako je online
bicu tu uvece oko 22h, pa ako budes mogao, javi se
Nisi prvi koji se zali na to, u svakom slucaju, cekaj petak, ako nece, sluzbeno i gotovo, ja cekam pobednika...

marulja
02-08-2010, 13:06
kako petak?
sredu valjda

Darko_87
02-08-2010, 13:07
Pa jbm li ga, neko mi rece da se kup ranijih sezona igrao izmedju srede i petka, mozda sam se ubacio, ti bolje znas, ja sam nov u ovoj ligi. :)

slogapla
02-08-2010, 16:28
Sly,Pfc_4ever i Madox javite se da veceras odigramo utakmice.

PejcaKobe
02-08-2010, 21:56
I ja imam isti problem sa Turinskim,kada je online,pitam ga da odigramo,on kaze da ne moze,a kada ga pitam kada ce moci,kaze mi da ne zna...

LimaMc
02-08-2010, 23:05
Ja pa nikako da ga navatam na msn-u...NEK SE JAVI COVEK

Slyz
02-09-2010, 01:37
ZBunio sam se , uglavnom KUP smo ranije igrali Sreda i Cetvrtak. tako da sto se tice prvog kola kupa , rok da ga odigrate je do srede. (mada bi trebalo kup da se odigra u ta dva dana.) i tako po jednu rundu kupa nedeljno. Ovi sto pozure, pozure ali bitno je da ne kasnimo sa kupom jer je to veliko kocenje za sve ostale igrace.

@sloga

Sutra mile , ja sam bio cele nedelje tu do Nedelje ,ali te nisam video na msnu. Sutra cemo na stadion.

_Dante_
02-09-2010, 12:32
Liga 1: Sledece utakmice treba da se odigraju do nocas, kada objavljujem nova kola:

10. kolo: MadoxX - Dovla
13. kolo: MadoxX - Deni
13. kolo: Scooby - Dovla
15. kolo: MadoxX - Slogapla

@Dovla i MadoxX javite se svojim proitivnicima i zavrsite te utakmice jer neki kasne zbog vas.

Dovla
02-09-2010, 13:56
Madox ajde javi se kad budes mogao!

Salihovic15
02-09-2010, 18:35
gogiland gogiland javi se brate na msn nekad trebali smo odigrati zaostalu prije sedmicu

MiloshDjordjevic
02-09-2010, 20:10
Ovako,ja sutra mogu tek posle 8,tako da slogapla,dovla i deni ako mozete budite posle 8 na msn docicu 99%

LimaMc
02-09-2010, 20:34
Od Turinskog ni traga ni glasa...

MiloshDjordjevic
02-09-2010, 20:48
Turinski je,koliko ja znam,odustao od lige.

LimaMc
02-09-2010, 21:26
Dobro onda...da znam...Hoce li se ubaciti neko drugi ili sta?!Kad uostalom izlaze nova kola??

Tranks
02-09-2010, 21:45
Pocelo mi je skoro da koci kad sam ja host na trenutke (kao usporen snimak) to uopste nije normalno sve programe sto su u vezi sa netom pobrisa ali nista ,jel Konekcija ima veze kad sam ja host,ili mozda to sto sam ubacio novu graficku g force 6200 posto mi je slabiji komp pa sistem jedva podrzava,jel ima virus uticaja na to.

marulja
02-09-2010, 22:03
Dobro onda...da znam...Hoce li se ubaciti neko drugi ili sta?!Kad uostalom izlaze nova kola??

nece, mnogo je proslo od pocetka

Pocelo mi je skoro da koci kad sam ja host na trenutke (kao usporen snimak) to uopste nije normalno sve programe sto su u vezi sa netom pobrisa ali nista ,jel Konekcija ima veze kad sam ja host,ili mozda to sto sam ubacio novu graficku g force 6200 posto mi je slabiji komp pa sistem jedva podrzava,jel ima virus uticaja na to.

isti problem je imao -C.R-9-C.R- u prosloj sezoni
probaj da ugasis antivirus

noviice
02-09-2010, 23:26
Igrac SALIHOVIC5 je ubacen kao i Jovan lesinar ali to je vec bajata vest!

Postoje izvesni problemi sa sajtom i serverom pesj6 kao i konektovanjem preko guija sto je prouzrokovalo izvesno kasnjenje,Nadam se da je Turinski zbog ovog razloga kasnio pa mu ja dajem jos 24 sata da postuje sta je u pitanju a ako se ne javi podrazumeva se da je napustio ligu2 i da je ucesce u sledecim ligama samo proslost za njega ma kako to zvucalo :) .Ostala je jos neka utakmica pa bih zamolio drugoligase da se dodatno potrude i odigraju to sto je zaostalo iz prve polusezone a sada nova kola druge polusezone!

_Dante_
02-10-2010, 12:13
Nova tabela i kola su objavljena. ;)

@Madox pokusaj da danas odigras sve te meceve da bih kompletirao tabelu!

Slyz
02-10-2010, 12:38

Ugasi antivirus kad igras , negde smo citali da on dovodi (mozda) do blackscreena u pesu. Opet ako ti je slab komp a imas taj problem sa slow motionom . probaj :

1) da igras sa ugasenm AV.
2) proveri drajvere za tu graficku kao i podesavanja za graficku (ko zna sta si podesio (anti alajzing , Max Quality i sl.) a komp ti kako kazes slab)
testiraj offline , kako ti radi kad podesis grafiku na Performance ili na neki balance Quality-a i Performanca, ugasi anti alajzing ako je uplajen , triplbuffer i ostalo u 3D podesavanjima tvoje grafike (to ces naci na kontrol panelu svoje graficke(ako ga imas instaliranog))

MiloshDjordjevic
02-10-2010, 13:23
Чуо сам се са Туринским,болестан је,има грозницу и мучнину.Како он каже,највероватније ће одустати од лиге.

Salihovic15
02-10-2010, 16:20
mozel onda moj brat uci u ligu umjesto turinskog

Darko_87
02-10-2010, 16:28
Vec su rekli da je prekasno da upada novi, sad, to bi bio haos, iako bi bilo lepo da nam bude cela liga popunjena, to je gotovo neizvodljivo, nije to par kols nego citava polusezona, morace da saceka pocetak nove da se prijavi, ali sacekaj u svakom slucaju odgovor organizatora, ali verovatno ce ti i on isto reci... ;)

_Dante_
02-10-2010, 19:11
Pes J radi, ali malo zna da treba da odu na: http://www.pes6j.net/ i ostave ukljucen i zatim normalno udju online ;) (forum ne radi)

Tranks
02-12-2010, 14:07
Jel ima neko pametan da mi odgovori na koji nacin mogu da povecam uploud a da smanjim downloud ili obrnuto,sta je bolje od ova dva nacina za igranje igrica preko neta a znam da je to moguce uraditi.

smilodon
02-12-2010, 16:01
Uplatis bolji net kod provajdera ;) Verovatno ce ti pomoci bolji upload, ali je najbitnija stabilna veza, sto je jako tesko postici preko wifi.

smilodon
02-13-2010, 13:20
Gogiland, ajd javi se kada mozes da odigras ligasku :)

Partizan FOREVER
02-14-2010, 11:20
Sly javi se da odigramo ligasku. A ko igra umesto Zizoua? Nek mi se javi i on da odigramo posto nzm ko igra umesto njega ako neko uopste igra.

MiloshDjordjevic
02-14-2010, 11:28
Deni javi se da odigramo ligashku,ja mislim da cu biti tu celo posle podne,do 22:00.

_Dante_
02-14-2010, 11:48
Sly javi se da odigramo ligasku. A ko igra umesto Zizoua? Nek mi se javi i on da odigramo posto nzm ko igra umesto njega ako neko uopste igra.

Protiv Zizua niko ne igra, sve utakmice ce se reg 3:0 u korist protivnika... ;)

Slyz
02-14-2010, 18:43
Sutra (ponedeljak) ceo dan sam tu , javite se da odigramo!

_Dante_
02-15-2010, 07:25
@Slogapla javi se da odigramo i zavrsi utakmice, sto vazi i za ostale.
Nocas vjerovatno nova kola!

smilodon
02-15-2010, 15:44
Ovo meni radi posao,a na netu nalazim samo preporuke. ALI !!! koristite na svoj rizik: http://www.msnvirusremoval.com/download.php

PS. ovo je najbrza varijanta koju sam sam pronasao.

Inace, nemojte tako da napadate Kolaka, svakome se moze desiti da nahvata te viruse ... evo dobio sam i od Darka, i od tebe Igore iste te poruke, a mozda sam ih i ja slao. To niko ne radi namerno, jednostavno, ako neko sa vase liste ima taj virus, i vas kompjuter ce ga prilicno lako dobiti (jaci je virus od H1N1) :)

marulja
02-15-2010, 16:29
vidim da je novi kolega dante bio vredan, pa je pobrisao ovo pre nego sto sam ja dosao
svako naredno vredjanje bice sankcionisano, ovo je podforum u kom treba lepo da se druzim i igramo

verovatno vam je poslao link, i tamo su vam trazili username i pass
to je meni maremas(kasnije su mi jos neki slali, ali sam se opametio) uvalio jednom, pa sam posle i ja slao isti taj link drugima

sad vi koji ste se upecali promenite password na msn

_Dante_
02-15-2010, 19:57
Sta je sa SLY-om, rekao je da ce danas biti online, a nidje ga nema? Kasni najvise i zbog toga kasne ostali...

Darko_87
02-15-2010, 20:09
Ja sam lepo rek'o, izvinjavam se decku, ali je sve izgledalo tako, cak mu je i pisalo ono "darko87" iako ne treba jos da igramo ... za sad mi je blokovan, al' mislim da to nece pomoci, sad i ja imam taj virus, tj. imao sam ga, nod32 ga je sredio(bar bi tako trebalo), u svakom slucaju, glupa situacija...
Vidim da Gogiland(Zarko) nema nameru da igra ligu, tako da ako se ne javi u skorije vreme 3-0 i kraj.

koca013
02-15-2010, 20:37
sve sam zivo obrisao sad cu novi antivirus,msn.
pogledaj u raspored za utakmice jos samo sa tobom je ostala utakmica na pocetku druge polusezone,zato i pise darko87,nije mojom krivicom sve ovako ispalo
kad bi malo prosetali po forumu videli bi da se to desavalo mnogima sa ovog foruma,naleteo sam dok sam trazio resenje za mene

evo ovde sve ima o cemu sam pricao,26 stranica sam procitao pola od toga je imalo isti problem ko ja
http://www.pes-serbia.com/threads/4013-MSN-Messenger

_Dante_
02-15-2010, 22:52
Liga 1: nova kola i tabela u objavljeni!

Tranks
02-16-2010, 12:23
Kako bi bilo kad boi igrali play off i play out prva i druga liga zajedno ili tako nesto,dok ne pocne sledeca.

marulja
02-16-2010, 12:38
zadnja 3 ispadaju direktno, cetvrti od nazad ide u baraz
kao u prvoj sezon, mozes da vidis ovde http://www.pes-serbia.com/forums/83-Odigrane-Lige-Kupovi

Darko_87
02-16-2010, 13:01
A zasto onda na temi "tabela-liga 2" pise da prva 2 idu direktno, a treci igra baraz?

marulja
02-16-2010, 13:30
ove sezone ja nisam ucestvovao u organizaciji, samo sam napravio listu za draft
ne znam kako je sly to zamislio

verovatno:
prva 2 idu direktno
a za preostala dva mesta se bore

13.(liga1) vs 5.(liga2)
4.(liga2) vs 3.(liga2)

pobednici ulaze u prvu ligu

tako je bar bilo u prvoj sezoni, druga sezona je bila dosta sjebana jer forum nije radio pa nije bilo baraza

smilodon
02-16-2010, 13:48
Verovatno greska, jer maremas ni ne igra ligu, pa je direktno ispao, tako da iz lige 1 ispadaju maremasi poslednja dvojca (ukupno poslednja 3), a baraz igra 4 od nazad :P. Po bojama na tabeli 2 bi rekao da prva 3 idu direknto u ligu 1,a 4ti igra baraz.

Slyz
02-16-2010, 14:12
ja sam to napisao jos kad su prijave bile kompletne.

Zadnja 3 ispadaju direktno (Liga1)
Prva 3 upadaju direktno (Liga2)

4 ti (Liga2) ide u baraz vs. 13ti iz lige 1.

Vidi se valjda da su boje na tebeli oznacene.

Sto se tice ove MSN diskusije i prozivanja :
Nema potreba da optuzujete NebojsuKolaka da je namerno uradio, kad ti msn virusi automsg spamuju vas i salju vam neke gluposti pa vi prihvatite.
Jbga svi ste debili sto prihvatate te msn gluposti :))) Uglavnom , nemojte napadati coveka, ozbiljan je i stariji dosta od vas , igra ovaj pes iz zabave, to sto se ne razume u kompove pa je sjebao svoj MSN nije njegova greska da ga napadate toliko, krivi ste i vi sto nemate AnitVirus i sto prihvatate ta *****a sa msna.

Sto se tice mene, upao sam u neke obaveze sa svih strana,izvinjavam se sto kasnim . Sutra imam neko polaganje pa cu kad dodjem sa toga odigrate sve svoje utakmice koje kasnim. Dakle vidimo se sutra posle 14,15h. da odigram te tekme na vas na koje naletim na msn.

Darko_87
02-16-2010, 14:29
Gde je Nebojsa uopste, je l' sredio msn??

Salihovic15
02-16-2010, 15:58
ee ba ja i gogiland nikad da odigramo ja kad sam na msnu on nije nikad i obrnuto
nevalja mi nest msn error nmg nikoga add ****ga nek me on add edistm87@live.com ili fb edis salihovic

noviice
02-16-2010, 22:08
Ne mozemo nista da uradimo sa nefudbalskim taktikama i sa cut backovima,cuvanjem lopte i sl....
Ali Salihovic da izadje na poluvremenu zato sto je primio dva gola od 40-45 minuta pa se kao iznervirao.......svi mi znamo da novo hostovanje i nova utakmica(poluvreme)donosi novo raspolozenje kod igraca koje moze biti i rulet i mac sa dve ostrice ali se ne mogu barem ja oteti utisku da mi to deluje strasno nesportski!Salihovicu mislim da sam te upozorio na pocetku preko msn da izbegavas izlazak sa utakmica pre kraja utakmice.Da te podsetm da si jednog igraca pitao u prosloj polusezoni da ponovite utakmicu jer su ti igraci bili u losoj formi pa si ga posle pobedio a njemu bilo svejedno jer mu to zvucalo kao sportski gest!

Darko mislim da imas pun djavo upozorenja na celom forumu da se vredjanje ne trpi....Sportska sreca je promenljiva i znam po svom licnom iskustvu u poslednje vreme(3 poraza u zadnje tri tekme koje po propustenim prilikama i igri nisam zasluzio) ali da se primas zato sto si bolji a nisi pobedio je bzv i krajnja nebuloza jbt.Secam se jedne svoje prijateljske sa Denijem pre pola godine gde je on imao 2 šuta,ja 33 od toga 25 u okvir a on me pobedio 2:0!Znaci ne pobedjuje uvek bolji,kvalitetniji i sl.

Od sada ko bude imao black screen ima da postavi ss tog black screena koji ce se poklopiti sa vremenom odigravanja tekme a taj drugi igrac koji moze da nastavi ima da postavi ss tog poluvremena da bi ovaj prvi black screen mogao da uporedim sa vremenom postovanja na forumu.Ako neko izadje bez razloga od sada ja cu registrovati sa 3:0 za protivnika.

Prekinite da se vredjate na forumu jer cete biti kaznjeni oduzimanjem bodova a mozda i necim vise ako tako odluce moderatori!

Vise sporta narode,a ko ne udje ove sezone u prvu ligu uci ce sledece ako ima kvalitet!!

dSN
02-17-2010, 12:29
zna neko kako da sredim black screen? evo vec 2 utakmice za redom mi se pojavljuje...

marulja
02-17-2010, 12:45
ovo sto je salihovic uradio ne moze da prodje ne kaznjeno, namerno izlazenje iz igre se nece tolerisati
utakmica ce biti registrovana
Salihovic15 - Darko87 = 0:3

kao sto je novica rekao i vredjanje ce biti kaznjeno oduzimanjem bodova i banovanjem sa foruma
ok, "igra k'o cava" i nije neka uvreda, ali izbegavajte takve izraze

zna neko kako da sredim black screen? evo vec 2 utakmice za redom mi se pojavljuje...

probaj da iskljucis anti-virus, nzm sta drugo da ti kazem

Darko_87
02-17-2010, 17:28

Posle one situacija sa nebojsakolak-om, i sirenja onog virusa sam instalirao nod32 posle 2 meseca, i vec protiv Pejce(istog dana kad sam instalirao nod32) mi se javio black screen. A pre toga, za 2 meseca u kojima nisam imao av ni jedan jedini bs. Dakle, iskljucite skroz anti virus. Ali ni to ponekad nije doboljno. Ja cu nod32 da drzim jos par dana, cisto zbog onog virusa, da budem siguran da je sad sve ok, i brisem ga, tako da mi se nece desavati bs.

edit: nebojsakolak se ne javlja na msn. Do kad ima rok da se javi??

Tranks
02-17-2010, 23:16
Mislim da black screen moze da se pojavi i zbog losije konfguracije pc,nemojte zuriti na poluvremenu sacekajte par sekundi pa pretisnite x (ili vec sta) necete imati tih problema vise,mislim da je liga 2 vrlo malo slabija od lige 1 ali samo da je veci pristup igraca ligi 1,Brzo se zavrsavaju lige tek sto je pocela vec je kraj mogla bi malo da se prosiri sa vecim brojem igraca.itd

Darko_87
02-17-2010, 23:21
Pa i nije bas malo, ako u ligi imas 16 ucesnika, to je 30 meceva po sezoni, na 15 min. to uopste nije malo... plus kup... I ako lose krenes, uvek je tu naredna sezona... ;)

koca013
02-18-2010, 16:36
edit: nebojsakolak se ne javlja na msn. Do kad ima rok da se javi??

a gde se ti zuris? cini mi se da sam resio problem sa virusom cim se niste vise zalili,sad mozemo da nastavimo sa ligom

Darko_87
02-18-2010, 20:01
Rok je istek'o jos u utorak, tako da mi tvoji komentari stvarno nisu jasni. Ako neces da igras lepo kazi, 3-0 za mene i cao.

Slyz
02-19-2010, 13:15
Mislim da black screen moze da se pojavi i zbog losije konfguracije pc,nemojte zuriti na poluvremenu sacekajte par sekundi pa pretisnite x (ili vec sta) necete imati tih problema vise,mislim da je liga 2 vrlo malo slabija od lige 1 ali samo da je veci pristup igraca ligi 1,Brzo se zavrsavaju lige tek sto je pocela vec je kraj mogla bi malo da se prosiri sa vecim brojem igraca.itd

Ja volim kad ljudi predloze nesto novo , zanimljivo , ali... Ti uvek imas neki komentar koji je vec bio prisutan ovde i neko je vec pitao/predlagao , a sve se svodi na to da si nov i da nisi dovoljno prelistao stare sezone :)
Liga traje koliko traje i ja sam licno najzdovoljniji ovom sezonom. Najmanje se kasnilo , najmanje ruznih istuacija je bilo. Ne treba ovo da se igra 3 meseca. Mesec dana zabave takmicarskih utakmica je sasvim dovoljno , pa mala pauza pa nova sezona...i tako u krug dok nas ima raspolozenih za ligu :)

Prosle sezone sam ja izasao u susret svima, novima , ovima , onima , ljudi su odma zeleli u Ligu 1 i sl. ja im dam dve lige 2 kao vecu sansu da dodju do lige 1. i primim svih 50 prijavljenih i onda dodju te novajlije i odustanu posle dve nedelje.
od 50 ljudi odustane 20. Zato nema takvih *****ancija vise, bolje je da bude manja ekipa u ligi , koja ce da igra bez podjebavanja i kasnjenja , nego da nas ima vise da se dichimo nekim brojevima pa da zbog toga sjebavamo lige.

Ti si nov i opravdao si ucesce ne kasnjenjem i ponasanjem , ali svako sledeci sutra kad se prijavi kao nama nepoznat lik na forumu, ce morati da prodje test utakmicu zbog laga/patcha ( kao i ti sto si morao) i da ponasanjem u ligi svoje mesto i ucvrsti ovde.
Kao i sto svi ovi sto su primeljeni pa nad *****ali , za njih vise mesta nema.

Pejaz
02-19-2010, 14:34
Slazem sa svim sto si reko jedinu primedbu imam sto se liga igra 1-2 meseca a pauza traje i do 2-3 meseca. Mislim da bi bilo bolje da ta pauza bude manja jer mislim da nema potrebe da se pravi tako velika pauza dovoljan je 1 mesec da se opet uzelimo pesa.

Slyz
02-19-2010, 14:57
To si u pravu :) Sad zadnji put je bila velika razlika jer smo cekali kup da se zavrsi (pa se nije zavrsio) prsli smo zbog Sajta, otkaza igraca ,kasnjenja i sl.
pa nova godina praznici i sl. i tako je ispalo :D
Sad za sledecu sezonu , dogovor ce biti izmedju vas , dantea , marulje , novice itd... ja cu se povuci iz organizacije (bicu tu nesto da pomognem kad treba , support i sl. ) , nema se vise vremena za ovakve zezancije :)

LimaMc
02-19-2010, 21:03
Ne postoji mogucnost da se baraz za dopunu prve lige malo prosiri?! Tipa da cetvrtoplasirani iz Lige 2 igra sa petoplasiranim Lige 2,a da sestoplasirani Lige 2 igra sa 13 iz Lige 1...To je samo predlog,a i cini mi se da bi bilo interesantnije. Hvala unapred

smilodon
02-19-2010, 22:31
Mislim da bi to bio hendikep za 4 i 5 mesto lige 2 ;) Eventualno da 5 i 6 igraju medjusobno, a pobednik na 12 iz Lige 1. No, mislim da je ovo nemoguce za tekucu sezonu, eventualno sledecu.

DeS3InY
02-20-2010, 01:24
dovla pa tebe nikad da nadjem na msnu xD
aj se javi kad mozes da odigras, moramo i ligasku i kup!

Slyz
02-20-2010, 12:41
On je uglavnom prepodne :) Skolarac je , uvece ga nema.
Ja kad god sam hteo da odigram sa njim , dolazio sam pre podne :)
Ustani ranije Des3 :)

Sto se tice ove price baraz itd... to je odluceno pre nego sto je sve ovo pocelo i ostace tako.
Pogledajte stari post iz prijava : http://www.pes-serbia.com/threads/13343-Sezona-3-PES6-Liga-%28Prijave-Pravila%29?p=594144&viewfull=1#post594144

skorz na dnu pise.

koca013
02-21-2010, 17:14
sta da radimo sa kupom posto nije editovan,ja bi trebao da igram sa pejazom u nastavku ako se ne varam

_Dante_
02-21-2010, 20:06
Cekamo slya da edituje kup, a ti ides u polufinale i cekas boljeg iz duela Novica - Destiny/Vlado

Slyz
02-22-2010, 09:30
Cekamo slya da edituje kup, a ti ides u polufinale i cekas boljeg iz duela Novica - Destiny/Vlado

Sve vreme cekam da odigraju Destiny -vs- Dovla , ako nisu odigrali do sad 3:0 za destinija , jer dovla je skolarac,ja mislim da je on na netu od 9-11h prepodne :D

DeS3InY
02-22-2010, 16:39
Sve vreme cekam da odigraju Destiny -vs- Dovla , ako nisu odigrali do sad 3:0 za destinija , jer dovla je skolarac,ja mislim da je on na netu od 9-11h prepodne :D

bio danas i juce u to vrijeme, ostao budan do 13h, nije bio xD

mozda ce ovaj tjedan biti navecer pa da odigramo ^^

Darko_87
02-22-2010, 16:55
Ti si pros'o, 3-0 sluzbeno. Sad igras sa Nocom u 1/4 finala. ;)

DeS3InY
02-22-2010, 17:24
Ti si pros'o, 3-0 sluzbeno. Sad igras sa Nocom u 1/4 finala. ;)

ala bed mi je tako prolazit a covjek imao problema s pesom. jel mozemo to odigrat pa da se rezultat upise ili je vec konacno, ha sly?

Slyz
02-22-2010, 19:42
Prevlik je propust bio za tu utakmicu,termini previse probijeni, konacnih 3:0.
Nije se ni javio na forumu/msnu.

_Dante_
02-23-2010, 16:06
Liga 1: (http://www.pes-serbia.com/threads/13413-Tabela-Liga-1)

Objavljena su zavrsna kola i updatevona tabela!

maremas
02-23-2010, 18:31
Opaka liga, Cule i Noviice ne smeju da kiksnu ni jednu do kraja ako misle da budu prvi, u drugom slucaju scooby. osvaja, podrazumeva se da dobije poslednju tekmu :0

noviice
02-23-2010, 23:48
updeatovana tabela lige 2 sezone 3