PDA

View Full Version : Problem sa internet konekciom na PES 2010 (PS3)

jevic989
12-27-2009, 15:35
Imam Pes za PS3 i kad ocu da igram preko neta, sve lepo udje krene mec, kad posle nekoliko minuta sinhronizacija sa komandama i igrom se gubi, na svaku moju komandu igrac u igri ucini nakon 5 sekundi i onda ne mogu lepo da igram, kako ovaj problem da resim, nesto u opcijama da menjam ili da skinem patch ae predlozite nesto (oni koji znaju) HVALA!!!

maremas
12-27-2009, 15:40
Reci nam koji net imas i idi na www.pingtest.net pa nam ovde okaci SS rezultatam, da vidimo kakva ti je veza, drugo verovatno kad igras igras sa ljudima koji su veoma udaljeni i zboog toga imas button delay pa gledaj da igras sa nekim koga znas i ko je bluzu...

jevic989
12-27-2009, 15:59
Imam Beotelov internet 1mb/128kb/s
A evo i rezultata ping-a:
http://www.pingtest.net/result/6353027.png (http://www.pingtest.net)

maremas
12-27-2009, 16:06
Losa ti je veza, preveliki ping, verovatno imas i packet loss ali da bi znao moras da instaliras javu... 128Kb/s upload je dovoljan ako igras sa ljudima iz Srbije i okruzenja ali ako igras sa nekim daljim imaces problem pogotovo sto ti veza nije ok, zovi provajdera i vidi da ti nekako srede vezu...

Milos
12-28-2009, 17:44
moras ps3 da zakacis mreznim kablom na ruter,jer preko wirelessa je go ku-ac,jer je na ps3 isti chip za bt i wlan,pa zato laguje.inace dovoljno je 128 za online igranje :)

MILOSJIMMY
02-05-2010, 18:06
moras ps3 da zakacis mreznim kablom na ruter,jer preko wirelessa je go ku-ac,jer je na ps3 isti chip za bt i wlan,pa zato laguje.inace dovoljno je 128 za online igranje :)

Ja igram preko WI FI, i mislim da ok radi, sa nemcima je ok, ali spanci i francuzi mnogo lose, jel mislis da bi bilo bolje da probam preko kabla, meni je up 1,5gb a down 512

[SoF]Anto_P
09-15-2010, 19:50
Zdravo narode.Tek sam se uclanio u forum.Vidite imam problem sa internet konekcijom isto kao i jevic 989.Jevic volio bih da me pitas za prijatelja ja sam online id mi je RoD_Anto_P.Pokusacemo ja i ti zajedno da igramo.Kada igram cod sa francuzima amerima i ostalim daljim govnima, ne mogu da ustupim dobar kontakt.Ovaj t-com nista ne valja.Rodjak iz amerike mene vata odje sa zelenom mrezom dok ja sa njim igram na crveno(najgore).Ovo je prevrsilo svaku mjeru.Kada nekog pucam tek poslije 3 do 4 sekunde mi pise da sam ga upuco.I on mene na kraj upuca i ubije.Samo mi dajte predlog sta da radim i omogucicu vam ulazak u SoF klan 2. najjaci klan na planeti.