PDA

View Full Version : Utakmica sa dva igraca?

boris4c
11-24-2009, 03:05
Cao svima, igram PES na PC-u jos od kako je izasao i ovih dana sam poceo sezonu sa drugom u JSL. Bilo je lepo sve dok se nismo sastali, znaci nase dve ekipe. Igramo sa tastaturom i menjamo se, on igra, ja igram, itd. Medjutim, kompjuter nam ne omogucava da odigramo ovaj medjusobni duel (mislili smo da ja igram svoju utakmice kod kuce, a on svoju).

Nemam drugi kontroler, i ne mogu da nadjem dugme za simuliranje utakmice. Je li postoji nacin da se resi ovaj problem nekako, jer ako nema onda ne mozemo da nastavimo nikako sezonu.

Hvala svima na pomoc
Pozdrav

Strippy
12-02-2009, 10:33
Cao svima, igram PES na PC-u jos od kako je izasao i ovih dana sam poceo sezonu sa drugom u JSL. Bilo je lepo sve dok se nismo sastali, znaci nase dve ekipe. Igramo sa tastaturom i menjamo se, on igra, ja igram, itd. Medjutim, kompjuter nam ne omogucava da odigramo ovaj medjusobni duel (mislili smo da ja igram svoju utakmice kod kuce, a on svoju).

Nemam drugi kontroler, i ne mogu da nadjem dugme za simuliranje utakmice. Je li postoji nacin da se resi ovaj problem nekako, jer ako nema onda ne mozemo da nastavimo nikako sezonu.

Hvala svima na pomoc
Pozdrav

Pa ne mogu obojica da igraju na tastaturi, to je od kada PES postoji. Dakle, isključivo jedan player može da koristi tastaturu, i to player 1. Nabavi neki joypad, pa lepo odigrajte. A što se tiče opcije za simuliranje tekme, mislim da uvek možeš podesiti da budeš samo coach, tako da češ gledati tekmu i eventualno vršiti izmene, menjati taktiku i slično.

-L-
12-02-2009, 11:20
500 dinara kosta dzoistik..Najbolje resenje :)

TrueBlue
12-02-2009, 12:41
Imas odgovor na temu LOCK