PDA

View Full Version : Igraci koji su po vama bolje odradjeni nego u stvarnosti.

Grobar013
11-07-2009, 23:00
Evo ja stavljam Benzemu , Teveza i Owena , mnogo su drugaciji
I C.Ronaldo , ima bolji heading od Vidica :S

Paun
11-07-2009, 23:48
Ц. Роналдо реално има ако не бољи, онда приближно исти хединг као Видић, у стварности, а мислим да је Видић мало слабије оцењен него што треба.

Иначе целокупан Интер ме смара - Ето, Балотели, Мунтари, Мансини, све зверине ****те, не дај боже да му оставиш који цм слободног простора, гол одма. Лакше играм против Барсе него против Интера. И Руни је мало прејак, не може он баш тако да воза играче. Остало је мање више ок по мени...

sada
11-08-2009, 00:03
pato sta radi deckooo

-L-
11-08-2009, 00:34
Valdez je oslabljen..Ronaldo preteran.

Grobar013
11-08-2009, 12:02
Ima dobar heading , al ne za ocenu 92 ako se ne varam , mozda 84,85. I cini mi se da i jump ima bolji od vidica , al realno kad vidic "djipi" preskoci ronalda.
A cini mi se i da benzema ima precizniji sut od ronalda.....lol , a ibrahimovicev sut da ne pricam....

Top Speed
11-08-2009, 12:16
Ronaldo je preteran,a Jovanovic je slabo ocenjen.

vex96
11-08-2009, 12:23
Po meni je Iniesta preterano ocenjen...sa njim driblam ceo real...xD

Ц. Роналдо реално има ако не бољи, онда приближно исти хединг као Видић, у стварности, а мислим да је Видић мало слабије оцењен него што треба.

Иначе целокупан Интер ме смара - Ето, Балотели, Мунтари, Мансини, све зверине ****те, не дај боже да му оставиш који цм слободног простора, гол одма. Лакше играм против Барсе него против Интера. И Руни је мало прејак, не може он баш тако да воза играче. Остало је мање више ок по мени...

Slazem se za inter...

P.S izvinite za 2 posta za redom...

MAJKA
11-08-2009, 14:17
Ronaldo,Messi,Etto,Suazo...itd su ono bas preterani da ne moze fino da se igra i jos slazem se ono ronaldo bolji skok od vidica:cursing::cursing: zato mi se ne da igrat dok ne izidje GA Patch sa novim ocjenama,formacijama....Nadam se da se necu razocatrat poz:poz:

MiloshDjordjevic
11-08-2009, 14:43
Messi i Ferdinand su preterani

Johnny_Ks
11-08-2009, 16:03
c.ronalda su mnogo preterali a messija po meni nisu bas mnogo nabudzili a trebalo bi da messi ima bolje ocene od c.ronalda...

*the lood*
11-08-2009, 16:15
ETO i C.RONALDO su nerealno jaki u pesu,mada je ETO pre pretjeran a to je glupost nevidjena,prolazi ko kraj cunjeva i daje golove kako hoce:tank::tank::tank:

Рембрант
11-08-2009, 21:12
Роналдо је претеран, а нереално је и то да Рикардо Карваљо има бољи просек оцена од Терија..

avax_993
11-08-2009, 22:33

paaa verovatno si primetio da na svakom PES-u je INTER zverska ekipa....dok je tu bio i adriano,crespo,cruz i ibrahimovic,igra sa njima nije bila realna!niko ne zna zasto,ali se to ponavlja iz godine u godinu!

Ivan33
11-09-2009, 10:47
Slažem se za Inter, neverovatno ali istinito, Eto'o je još bolje uraðen nego u 9-ci, a i ostali....a npr. Ibrahimovic je po meni lošiji, toliko je spor da nema šanse nikog da proðe 1 na 1, sporo reaguje pri šutu....ali bar jedna vrlina, jak je, primi loptu, zagradi se i odigra levo ili desno, Henry takoðe spor, slab u duelu....pa jel to realno?

blazha
11-09-2009, 10:58
Rio Ferdinand za klasu bolji od Vidica? Japanci to nece ispraviti dokle god Rio bude igrao fudbal... Jovanovic i pogotvovo Krasic(realno zasluzuje overal oko 78-80) uzasno potcenjeni, Mesiju su stavili form 4(ta ocena govori kakva cemu u proseku biti forma na utakmicama(pa cekaj, Mesi kad igra uvek je medju najboljima a oni mu stavili 4???)... Rafa Markez ima overal 87 i kad to uporedimo sa Vidicevih 84, zaista(???), mislim da je trenutno Pike bolji od Markeza... Higuain treba da bude malo bolje uradjen...

nenad nscz
11-10-2009, 22:40
od nanija su napravili robota bas sam sinoc igro protiv druga predje mi ceo tim intera u jednom dahu.a i benzema je nerealan

witchfighter
11-11-2009, 11:52
paaa verovatno si primetio da na svakom PES-u je INTER zverska ekipa....dok je tu bio i adriano,crespo,cruz i ibrahimovic,igra sa njima nije bila realna!niko ne zna zasto,ali se to ponavlja iz godine u godinu!

Ne slazem se sa tobom... Inter je jedan od najjacih timova u evropi i zasluzeno je dobro uradjen.... Eto jeste malo preteran, sve ostalo u ekipi je dobro uradjeno

WasaGrobar94
11-11-2009, 12:10
jedino mislim da bi Buffon trebao da ima 98 ili 99 a ne 95

Ivan33
11-11-2009, 21:53
Ne slazem se sa tobom... Inter je jedan od najjacih timova u evropi i zasluzeno je dobro uradjen.... Eto jeste malo preteran, sve ostalo u ekipi je dobro uradjeno

Mislim da si delimično u pravu....Inter je najjača ekipa ali u Italiji a u Evropi nije među najjačima, svi znamo kako je do sada prolazio u Evropi....a po tom kriterijumu Barsa je ove sezone trebala biti napravljena kao tim sa 11 robota kojima niko ništa ne može (osvojili sve što se može osvojiti) pa opet odskače samo Messi..Ibra spor, trom...Henry spor, slab u duelu....da dalje ne nabrajam. Naravno, primetio sam da su u odnosu na 2009-ku bolje urađeni Maicon, Cezar....što je i realno. Pozdrav.

Milos007
11-11-2009, 23:40
Runija i u 9ci i 10ci ne mozes da zaustavis. Slazem se za Vidica, Krasic isto slab.

Коле
11-12-2009, 00:18
Napokon da su Maicon-a bolje uradili! :ave:

Atwa_013
11-15-2009, 09:28
Znas sta Barsa je neunistiva,Iniesta,Messi,Xavi,Ibrakadabra,Puyol pa cak i Markez,preterano...

Grobar-do-smrti
11-15-2009, 14:39
Znas sta Barsa je neunistiva,Iniesta,Messi,Xavi,Ibrakadabra,Puyol pa cak i Markez,preterano...

не бих се сложи Барсу је врло лако победити ;)

miljan91
11-15-2009, 19:35
ja barci na ML sa atletco madridom uvek zabijem bar 3 gola :lol:

Cat
11-15-2009, 19:44
Ibrahimovic mi je nekako napucan.
Tu su se malo zaneli prilikom ocenjivanja.

liverpool y.n.w.a
11-17-2009, 10:09
realno TORRES je morao biti bolje uradjen,jer nema logike da del piero,van nistelroj,totti....imaju po 95 u napadu,a ovaj samo 93,a trenutno je po izboru fife 3 najbolji igrac posle c.ronalda o mesia!

mocart93
11-20-2009, 15:54
barsa ima slabu odbranu,sem pujola....Inter (za koji i navijam :)) je dosta dobro uradjen,medjutim nije realno da igraci poput suaza i obine,koji skoro da i neigraju u interu,odnosno obina je u malagi,a suazo na klupi,kao i Qvaresma,imaju sped 96,97 samo zato sto su crnci :D

PoweRS
12-02-2009, 18:30
CCCC.... sve igrac do igraca ja recimo cu da uzmem M.City i da vas sve pobedim....:stuart:

1D1UL1E1
12-02-2009, 18:39
Svi u Realu.

Uzmeš Real, igraš šablon i niko u državi ti ravan nije.

:bic:

Ajzakova Beba
12-02-2009, 19:09
Park je visi za 3cm nego sto treba. xd

Dane94
12-02-2009, 19:26
Na prvom mestu Deco...87 OV :S

rossoner4ever
12-02-2009, 19:34
Mislim da si delimično u pravu....Inter je najjača ekipa ali u Italiji a u Evropi nije među najjačima, svi znamo kako je do sada prolazio u Evropi....a po tom kriterijumu Barsa je ove sezone trebala biti napravljena kao tim sa 11 robota kojima niko ništa ne može (osvojili sve što se može osvojiti) pa opet odskače samo Messi..Ibra spor, trom...Henry spor, slab u duelu....da dalje ne nabrajam. Naravno, primetio sam da su u odnosu na 2009-ku bolje urađeni Maicon, Cezar....što je i realno. Pozdrav.

da su bili dobri osvoili bi cl ima puno bolji ekipa realno ! najrealnije

Nneemmaanjnjaa
12-09-2009, 21:52
Iako obozavam Manchester United, moram priznati da Runija malo su napucali, ne puno. Da se tesko umora i ima sut, to stoji, ali bas tako da prolazi...O Vidicu necu da komentarisem, mnogo sam se iznervirao. Eto je precenjen, Ibra za preciznost suta. Mnogo su to preterali. A za onog raspadnutog Totija, no comment, dokle vise. :D Krasic je mnogo bolje trebao biti uradjen. I onaj Milan, trebao je biti dosta slabija ekipa. Ali, sve u svemu, pici se, sta sad. :)

pessensei
12-09-2009, 23:14
Definitivno Inijesta.

gunner14
12-10-2009, 17:39
Mutava Barselona je pretjerana i to jako a tek cijene igrača u ML-u,za neke ne bi dao ni rolu wc papira kamoli tolike pare

jay-jay
12-10-2009, 18:08
kad god igram protiv sunderlanda nemogu da im dam gol,onaj golman stvarno brani ko lud,a rejna nemoze da odbrani nijedan sut..

The Vinjak
12-14-2009, 22:55
Prvi benzema joj; ura?en dva puta bolje nego anri iz najboljih dana,zatim valensija,ferdinand,aguero,suazo jbt,tores,d

James_10
12-15-2009, 06:26
E ovako , imam par pitanja nadam se da cete mi pomoci:
1. Idemo prvo ovo,instalirao sam pesEdit patch 1.2 i dok sam igrao ML super je bilo,a kad sam poceo BAL umjesto spanske lige mi je ubacilo Njemacku 2 ligu,pa sam reinstal pes pa sad imam ovaj pesedit 0.3 on je dobar,pa me zanima kako da mi radi onaj 1.2 a da imam i spansku ligu u BAL...
2. E sad ovako,mogu li ja u BAL da predjem u FC Porto jer za njega navijam a nema ga ono kad se biraju lige dje da igram?
3.Izabrao sam reprezentaciju Crne Gore pa zanima me moze li se igrat sa njima na svejstkom kupu npr da me zovnu..
4.Kako da napravim ono kao ne PES 09 ono kad idem po strani i kad ocu da uputim centar sut da sam odredim koliko cu ono da pritisnem, eto to je to i jos nesto, kad ce ovaj BAL editor english version ? eto valjda cete pomoci mi,sad kad sam se nalozio na BAL...

djika
12-15-2009, 10:52
Imate ovde manje vise realne ocene za svakog igraca pa nek prepravlja onaj koga ne mrzi

http://pesstatsdatabase.com/index.php?sid=d7f0ea214ca0181dee287877af105574

TheOne
12-16-2009, 11:07
mrtvo, smrdljivo, odvratno, dlakavo stvorenje od PUYOL-a!!!

salesam
12-28-2009, 22:41
barsa ima slabu odbranu,sem pujola....Inter (za koji i navijam :)) je dosta dobro uradjen,medjutim nije realno da igraci poput suaza i obine,koji skoro da i neigraju u interu,odnosno obina je u malagi,a suazo na klupi,kao i Qvaresma,imaju sped 96,97 samo zato sto su crnci :D
Qvaresma nema takav speed, to si lupio, a Souza jeste jedan od najbrzih igraca (nebitno sto je crnac) i njegovih 96 je mnogo realnije nego Etovih 95 recimo za top speed.

Za ocene kao i uvek sve ukupno njesra (manje ili vise) i zato je Edit majka. Konamijecvima se ocene od prvih fudbala baziraju na popularnosti igraca prvenstveno i timova (recimo kao primer J. S. Park u MU). Onaj ko malo prati i gleda pravi fudbal uoci odma milion nebuloza u ocenjivanju. Ima primera koliko hocete i mogao bi da ispisem jedno pet stranica na forumu, tako da ne vredi to ni gledati, vec cim se fudbal instalira i malo isproba kakav je, pravac u Edit i dovodjenje ocena u realnost (uvek ima nekog ko se ne bi slozio, cak i nekih koji misle da su originalne "realne"), uz naravno malu dozu pristrasnosti za timove koje navijamo (onaj ko kaze da nije tako, taj 99% laze).

Jedan od primera koji mi upada u oci je da u najnovijem fudbalu Zinedin Zidan i Maradona nemaju ocenu za tehniku 99????? Ko treba da ima max. ako ne oni? Anri ima tehniku 91, pa gospodo Japanci tehnika ne opada sa godinama. Vazno je da je C. Ronaldo po mnogo cemu bolji od Maradone, a ima i isti dribling (98)????, pravog Ronalda, Anrija, Zidana, Pelea, Zika (pricam u poredjenju sa njihovim najacim ocenama koje su imali u najacim godinama). O nagruvanom Etu da i ne govorimo, coveku stavili agility 97, a Maradoni 93 (SMESNO), speed 95, a recimo Wolkot ili Lenon imaju 90 i 92 (opet smesno). Po meni Runi nije uopste tako nagruvan (MU organski ne podnosim kao tim). Sadorf od uvek osakacen u tehnici (ko je gledao sta znaci kontrola lopte po ledenoj kisi i kome se jedino nije odbijala kao od panj, znace i na koju utakmicu mislim). Ferdinand jeste fenomenalan defanzivac ali Vidic danas jeste bolji od njega, a oni ga napravili gorim i to dosta (kod igraca MU ocene ne opadaju tamo gde treba da ostanu jake). Ima ovoga koliko hocete.

Lut@
12-28-2009, 23:20
ja navijam za real ali moram da kazem da su mesija upropastili a c.ronalda napravili malo vise nego sto treba ,runi kada krene u napad to je ili faul ili gol ili korner, Ibrahimovic nije los ali ima sut nerealan po meni Riberi je mnogo brzzzzz a luka toni slab u duelu i spor mislim strasno...i slazem se sa tobom da Zidan, Pele,Maradona...trebaju da imaju 99 :D

Baby Jordan
01-05-2010, 15:40
Qvaresma nema takav speed, to si lupio, a Souza jeste jedan od najbrzih igraca (nebitno sto je crnac) i njegovih 96 je mnogo realnije nego Etovih 95 recimo za top speed.

Za ocene kao i uvek sve ukupno njesra (manje ili vise) i zato je Edit majka. Konamijecvima se ocene od prvih fudbala baziraju na popularnosti igraca prvenstveno i timova (recimo kao primer J. S. Park u MU). Onaj ko malo prati i gleda pravi fudbal uoci odma milion nebuloza u ocenjivanju. Ima primera koliko hocete i mogao bi da ispisem jedno pet stranica na forumu, tako da ne vredi to ni gledati, vec cim se fudbal instalira i malo isproba kakav je, pravac u Edit i dovodjenje ocena u realnost (uvek ima nekog ko se ne bi slozio, cak i nekih koji misle da su originalne "realne"), uz naravno malu dozu pristrasnosti za timove koje navijamo (onaj ko kaze da nije tako, taj 99% laze).

Jedan od primera koji mi upada u oci je da u najnovijem fudbalu Zinedin Zidan i Maradona nemaju ocenu za tehniku 99????????? Ko treba da ima max. ako ne oni? Anri ima tehniku 91, pa gospodo Japanci tehnika ne opada sa godinama. Vazno je da je C. Ronaldo po mnogo cemu bolji od Mradone (ima isti dribling), pravog Ronalda, Anrija, Zidana, Pelea, Zika (pricam u poredjenju sa njihovim najacim ocenama koje su imali u najacim godinama). O nagruvanom Etu da i ne govorimo, coveku stavili agility 97, a Maradoni 93 (SMESNO), speed 95, a recimo Wolkot ili Lenon imaju 90 i 92 (opet smesno). Po meni Runi nije uopste tako nagruvan (MU organski ne podnosim kao tim). Sadorf od uvek osakacen u tehnici (ko je gledao sta znaci kontrola lopte po ledenoj kisi i kome se jedino nije odbijala kao od panj, znace i na koju utakmicu mislim). Ferdinand jeste fenomenalan defanzivac ali Vidic danas jeste bolji od njega, a oni ga napravili gorim i to dosta (kod igraca MU ocene ne opadaju tamo gde treba da ostanu jake). Ima ovoga koliko hocete.

Bravo za post.... ubode sve u detalj.... pogotovo ono za pravljenje ocena prema popularnosti igraca.... manje popularnim igracima samo ofrlje nabacaju ocene i to je to. Onda ispadne da Pato ima bolji pas od milijasa ili da pirlo bolje dribla od krasica (slobodan primer, ali znam da sam video nesto slicno u igri, samo ne mogu tacno da se setim koga su sve ZASRALI).......

nani_99
01-07-2010, 16:58
od nanija su napravili robota bas sam sinoc igro protiv druga predje mi ceo tim intera u jednom dahu.a i benzema je nerealan

:ahah: sta ces kad je nani najbolji na svijetu :ahah:

ShevaSerbia
01-09-2010, 23:17
Sve mogu da prezalim, ali Obinu ne mogu da verujem kako su uradili...potpuno nerealno

InoMessi
01-10-2010, 01:07
Sve mogu da prezalim, ali Obinu ne mogu da verujem kako su uradili...potpuno nerealno

U potpunosti se slazem s tobom.Obina nerealno uradjen.

btw : C.Ronaldo nemogu da vjerujem da su ga onoliko napucali,prvo sto nemozes da ga zaustavis a drugo odakle god suta zabije go.Valdesa su skroz lose uradili prima golove iz nemoguci....

Decu rating 87 :S

Ima dosta igraca koji su pretjerano napucani kad bi pisao,pisao bi do sutra !

Ivan33
01-12-2010, 09:41
Nije mi poznat razlog zašto su mi od komentara po ovoj temi ostale samo pojedine reči (moguće pri promeni izgleda stranica) pa da dodam i ja ....Etoo je neverovatno nabudžen, Ibra je lošiji nego u 9-tci (dosta sporiji), Kvarezma, Mancini...ma ceo Inter...možda sam ja subjektivan ali tako mi izgleda...

Nneemmaanjnjaa
01-19-2010, 03:52
Pa Ibra se nikad nije odlikovao brzinom.

dravenSt0rM
01-27-2010, 18:34
posto igram ML sa Burnleyem,i naravno forward mi je S.Fletcher,koji je odradjen fenomenalno,jako je dobar i veoma lako daje golove sa 30-35 metara,meni ne smeta,ali ipak mislim da su ga malcice prebudzili.......

clapton
03-03-2010, 00:32
na svakom novom pes-u ima nebuloza sto se ocjena tice i to ce se desavati u buducnosti, nazalost. mnogim igracima neke ocjene urade ofrlje. neko u prethodnim postovima rece da su bolje uradjeni popularniji timovi/igraci - ziva istina (uvijek bilo).

i moram malo da vas "naucim" necemu :). dakle, nije isto ako npr Giovinco ima Speed 99, Accel 99, Agility 99, Response 99 i npr (iste ove ocjene) jedan Ibrahimovic. Ibra je mnogo visociji i mnogo jaci igrac od Sebe a i tezi, pa time i sporiji. dakle, iako imaju iste ocjene (sto se brzine tice) Giovinco je dosta brzi (laksi je, manji...). Giovinco na PESEdit patch-u ima, cini mi se, brzinu 88 a ubrzanje 90, a to je nekima nerealno jer znaju da je Gio jedan od najbrzih u igri. e zamislite kad bi mu stavili ocjene vece od ovih koje ima, pa ne bi ga U. Bolt mogao uhvatiti :D. ista stvar je i sa driblingom. neki igraci imaju precizniji i brzi dribling jer su sporiji pa se tako nadoknadjuju neke stvari...

rebbrash
03-05-2010, 21:28
posto igram ML sa Burnleyem,i naravno forward mi je S.Fletcher,koji je odradjen fenomenalno,jako je dobar i veoma lako daje golove sa 30-35 metara,meni ne smeta,ali ipak mislim da su ga malcice prebudzili.......

I meni ovo ne smeta,ali ipak su ga napravili dosta bolje nego u stvarnosti!

nikola kralj
03-05-2010, 22:15
obina i kvarezma su najvece nepravde ovog fudbala, obojca prodju pored pujola i turea kao da ih nema, a to ne moze ni u snovima...a real je toliko nabudzen da se to moze opravdati samo time shto programeri konamija imaju njihov poster i sto onanishu na ronalda...kome su inace verovatno dali da sam sebi upishe ocene...real koji nije proshle sezone nishta osvojio da bude bolje odradjen od najbolje ekipe svih vremena sveta-koje *****e...

Dane94
03-08-2010, 14:52
Haha da upise sam sebi ocene ovo ti je opako XD Nego mislim da je Sterian Petrov iz A Vilje preteran...Lik ima 72 attak i 80 deffence!Ne znam koji vezni igrac ima bolju odbranu od njega?

dj90
03-08-2010, 20:13
Svi koji igraju u velikim klubovima.
Prosto je neverovatno da neki igrač iz druge postave koji čak ni klupu ne greje ima bolje ocene od jednog od boljih igrača nekog srednjeg kluba, ne bih sada da imenujem ali ko igra zna.
Mada to me ni ne čudi toliko već me čudi zašto u pečevima to ne srede.

McFLaKy
03-14-2010, 19:43
Runija i u 9ci i 10ci ne mozes da zaustavis.

Zato sto je Runi zverina kako god okrenes, PES ili realnost heheh ... kao tenkom kroz zid

Al jeste da ima dosta nerealnih igraca ... Krasic bre treba da ima iste takve ocene onda

clapton
03-15-2010, 13:24
Haha da upise sam sebi ocene ovo ti je opako XD Nego mislim da je Sterian Petrov iz A Vilje preteran...Lik ima 72 attak i 80 deffence!Ne znam koji vezni igrac ima bolju odbranu od njega?

nije Sterian vec Stilian Petrov i nije Aston Vilja nego Aston Vila (Villa)
vidim da pratis fudbal, djecace :D
Stilian je dobar, zahvalan igrac ali u pravu si da su pretjerali s takvim ocjenama. ovi koji rade patcheve bi mogli malo vise da se potrude oko nekih igraca i njihovih ocjena

Dane94
03-15-2010, 16:34
nije Sterian vec Stilian Petrov i nije Aston Vilja nego Aston Vila (Villa)
vidim da pratis fudbal, djecace :D
Stilian je dobar, zahvalan igrac ali u pravu si da su pretjerali s takvim ocjenama. ovi koji rade patcheve bi mogli malo vise da se potrude oko nekih igraca i njihovih ocjena

Mnogo si opasan

clapton
03-15-2010, 18:07
šala, šala :D

admir-22
03-15-2010, 22:18
ovdje na PES 2010 je pretjerano odradjen npr Eto'o
nikako nije realan
ali zato malo koordirniranja sa PSD i sve je OK ;)

zhao11253
03-15-2010, 23:10
C.Ronaldo, Wayne Rooney, Samuel Eto'o, Joe Cole, sut Ibrahimovica, Julio Cecar ima jos ali ovi odskacu dosta ... xD

Arambasa
04-12-2010, 12:15
Mislim da su potpuno upropastili igru kad su uveli "overal"
Etto i C. Ronaldo su prejaki, Rooney je u svakom pes-u imbalans tako da ne cudi ni sad a Messi je realno trebao da bude bolji.
Nesta, Ferdinand i Karvaljo su isto nerealno dobri...
Inace ja imam Smoke patch i u classic teams Argentina Maradona ima overal 101 WTF?!!!

markotor
05-20-2010, 16:16
Zidan iz Egipta igra odlicno u igrici a ne verujem da je stvarno tako dobar igrac