PDA

View Full Version : Pes-Balkan liga

arnes1986
10-02-2009, 20:23
http://img515.imageshack.us/img515/9772/56454993gf2.png

1) PRAVILA

- Igra se dvokruzni sistem tj. da ce e igrati jednom kao gost a u drugom dijelu
sezone kao domacin protiv istog tima..

- Zabranjeno je bilo kakvo koriscenje programa koji trose protok , ako vidite da vam laguje u prvih 5minuta (5minuta utakmice , ne real time 5min) ..kazite vasem protivniku da niste zadovoljni i utakmicu odigrajte nesto kasnije , kad verovatno nije internet shpic. (Adsl korisnici imaju 15% gubitka u net shpicevima,ponekad i van njih :P ).

- Zabranjeno je bilo kakvo vredjanje protivnika za vreme odigravanja utakmice , kao i po zavrsetku iste. Imajte u vidu da je sve ovo samo igrica i nema potrebe da vredjate nekog ako ste izgubili ili da vredjate nacin njegove igre (Grubi igraci i timovi postoje i u pravom fudbalu , tako da prihvatite to i smislite taktiku za ovakve slucajave).

- Zabranjeno je snimanje cele utakmice putem FRAPS-a. kao i golova onda kada ih postignete.
ako vec zelite da snimate golove iskoristite pauzu u poluvremenu i na kraju utakmice kad idu Highlights golova iz utakmice i poluvremena.

- Pucanje na sred utakmice / BlackScreen (pomaze ako ugasite antivirus pred utakmicu) i sta raditi ako se ovo desi :

Budite fer prema protivniku i pokazite fair play. Ako je vec nekome pukao net , uzmite pa se dogovorite sta je najbolje po obojicu.

Ako je rezultat 0:0 a net je pukao u 10:00 min prvog poluvremena , odigrajte celu opet.
Ako je u toku drugo poluvreme , odigrajte novo poluvreme.
Ako je neko od vas u prednosti (rezultatskoj) taj rezultat ostaje , a navama je da se dogovorite zavisnosti od vremena kada je nekome pukao net , koliko cete jos minuta da odigrate.
U proslom cupu je bilo primera kada je doslo do pucanja neta u 84min utakmice pri rezultatu 4:2 , igrac koji je ostao bez neta , je gubio sa 2:4 i pristao da to bude konacan rezultat.
Budite realni , budite fer .. gradite dogovor , ako vec ne mozete da se dogovorite , nemojte se svadjati , vec napisite kad je pukao net (u kom min.) i rezultat , pa ce organizacija da se dogovori u vase ime , kad vec vi ne mozete.

lista ekipa koje se mogu birati:

Premier League:
Aston Villa
Totenham
Blackburn Rovers
Sunderland
Everton
Portsmouth
West Ham United
Hull City
Fulham
Stoke CIty
Bolton

France league (Dragao) :
Girondis Bordeaux
Olympique Lyon
Olympique Marseille
PSG
AS Monaco
Stade Rennes
AJ Auxerre
Touluse
ASSE (saint etienne)
Wigan Athletic
Middlesbrough

Bundes League :
Bayer Leverkusen
Borusia Dortmund
Borussia Mönchengladbach
1.FC Koln
Hoffenhaim
Hamburg
Hanover 96
Hertha
Schalke
Stuttgart
Werder
Wolfsburg

Liga Espanola :
Betis
Deportivo
Atheltic Bilbao
Racing Santander
Sevilla
Villarreal
Getafe
Espanyol
Valencia
Atletico Madrid

Serie A :
Genoa
Fiorentina
Lazio
Napoli
Palermo
Sampdoria
Udinese
Torino
Atalanta
Roma

arnes1986
10-02-2009, 20:24
Igra se sa Psl Transfer Update i morate imati sve ovo spremno prije nego sto liga pocne..http://www.pes-serbia.com/vb/t12086

BILO KAKVO MENJANJE OCENA , TRANSFERA i sl. Automatski sledi ban iz lige !!!

Pravila u Igri

15 min
Condition : random
Pause : 9 pause
Weather : FINE!!!

igrace se 3 kola na 7dana,petak , subota i nedilja a srijedom ce izlaziti nova kola..
Nemojte traziti da vam prosirimo broj kola ("jer mi smo vec odigrali nase utakmice,dajte nova kola pls" i sl. necemo tolerisati)
Slozili smo se da ukoliko bash svi igraci odigraju sva kola, dobijete bonus 2 kola , mada sumnjam da ce svi stici na vreme da odigraju.

Sto ce tice kasnjenja u igranju kola,odma da znate svi imaju rok od 7 dana da zavrse sa 3 kola..Dakle u srijedu izlaze nova kola pa do peka navece svi moraju imati zavrsena
prethodna 3 kola...Ukoliko neko kolo ostane ne odigrano do petka uvece bit ce registrovano 3:0
protiv igraca koji se nije pojavljivao na forumu a u slucaju da se ni jedan igrac ne pojavi na forum rezultat se
registruje 0:0..... (bez dalje rasprave )

PRijave za ligu

Broj mjesta u ligi je ogranicen na 8...S obzirom da postoji mogucnos prosirenja lige ako se javi broj igraca preko 8 pa da napravimo vecu ligu...prijave objavljujte na ovakav nacin:

nik:
ekipa:
msn adresa :

Kao sto se mogli primijeiti pravila i prijave su slicne onima u IKSTEEZ PES6 League ne bas slicna mozda i ista...wolfsburg je zuzet...
Ovu liu organizujem u suradnji sa internacional 1 tako da ako imate pitanja obratite se meni ili njemu na Pm....
Ovdje su samo prijave...hvala

Strale VNC
10-02-2009, 20:32
Nick: Strale 97
Tim: Olympique Marseille
msn: strale7@gmail.com

:triprsta::triprsta::triprsta:

grobarinbgd
10-02-2009, 21:06
Nick: grobarinbgd
Tim: Valencia
msn: nikolapfc89@gmail.com

;)

Darko_87
10-02-2009, 21:43
Lepo, lepo, samo jedna zamerka, City je ralno jaci od nekih ekipa koje nema, tipa Juve, Milan, Arsenal. Bar na PES-u(od Milana sasvim sigurno i u stvarnosti).
Videcu kakav sam s' vremenom, ako se nadje, mozda se prijavim za turnir...

deniii
10-02-2009, 22:18
Nick: Deni
Team : Atletico Madrid
msn : denijuve@hotmail.com

grobarinbgd
10-02-2009, 22:35
slazem se za city ...

internacional 1
10-02-2009, 23:46
Slazem se sa svim sto je Arnes rekao za ligu.Pricao sam sa njim,znaci da bde 8 timova,ako se javi 10-12 coveka koji su zainteresovani da ispostuju termine odigravanja utakmica,bice jos bolje!!!Nekoliko dana ce da bude prijava.Ja nisam bio tu kada je Arnes izbacio spisak,ali mislim da tim Manchester City ne treba da bude uvrsten u spisak ekipa,jer su dosta jaci od ostalih.!!!Za ostale ekipe ok!!!!Ja cu biti zaduzen za statistikui jos neke sitnice!!!!
Sto se tice tima koji cu izabrati bice Roma!!!!Ako treba neko objasnjeneje ili pomoc obratite e slobodno.Hajde da napravimo ligu da bude kvalitetna i ozbiljna!!:player:

DeS3InY
10-02-2009, 23:55
Nick: DeS3InY
Klub: Sunderland
MSN: des3iny@yahoo.com

razbijac89
10-03-2009, 01:07
Nick: razbijac89
Ekipa : Aston Villa
Msn: madafakre89@hotmail.com

Slyz
10-03-2009, 01:40
Iskopiraj sva pravila koja sam ja napisao i napravite 6 liga.....

DeS3InY
10-03-2009, 01:45
Iskopiraj sva pravila koja sam ja napisao i napravite 6 liga.....

a od kog bi drugog nego od majstora?

:punk:

Slyz
10-03-2009, 03:25
Brate smeta mi ovo do jaja ,
darko nije stigao da se prijavi za IKSTEEZ pa napravi svoju ligu ... ja kontam ajd' ok,ima jos slicnih koji nisu stigli da se prijave pa nek igraju kod njega ,
sad ovaj Arnes86 se posvadja tamo sa tim Darkom u toj ligi pa "sad ce i on da napravi ligu"

Smeta mi ****ga odrazava se na kvalitet moje(nase) lige + iskopira sva pravila i "eto lige" , salju mi na pm razni likovi "daj program onaj" ... Los je trip jbga,napravis nesto za 50 ljudi pa ti otkazuju , pa forum puca , pa se 3 lige prave u istom podforumu.

Ne mere junaci ne mere...

DeS3InY
10-03-2009, 04:06
Brate smeta mi ovo do jaja ,
darko nije stigao da se prijavi za IKSTEEZ pa napravi svoju ligu ... ja kontam ajd' ok,ima jos slicnih koji nisu stigli da se prijave pa nek igraju kod njega ,
sad ovaj Arnes86 se posvadja tamo sa tim Darkom u toj ligi pa "sad ce i on da napravi ligu"

Smeta mi ****ga odrazava se na kvalitet moje(nase) lige + iskopira sva pravila i "eto lige" , salju mi na pm razni likovi "daj program onaj" ... Los je trip jbga,napravis nesto za 50 ljudi pa ti otkazuju , pa forum puca , pa se 3 lige prave u istom podforumu.

Ne mere junaci ne mere...

onda se treba nesta napraviti u svezi toga, ocito je stvoren problem. ako smatras da je situacija presla granicu, naravno. ja sam tu samo da igram i da pruzim mojih par neurona pameti :D::

arnes1986
10-03-2009, 06:23
Ova liga nece poceti prije nego sto darko zavrsi svoju a ja se nadam do kraja ove ili sredinom sledece sedmice...A kad vi zavrsavate svoju tj. iksteez ligu???Ispravio sam u vezi Manchester Citya i ako neko ima jos neku zamjerku neka kaze???

немусПФК
10-03-2009, 07:58
ja ocu igrati ali nzm kako moze mi neko objasniti...

Strale VNC
10-03-2009, 08:37
ja ocu igrati ali nzm kako moze mi neko objasniti...

Pa imas na forumu tutorial kako da forwordujes portove,i onda se registrujes na pes6j sajtu i toliko, na forumu ima puno tutoriala!!!:thumbup:

немусПФК
10-03-2009, 08:52
hvala nasao sam vec...ali hvala na svemu

dSN
10-03-2009, 09:08
nick: dShN
ekipa: Sevilla
msn:montana_tn@hotmail.com

razbijac89
10-03-2009, 15:10
Moze pitanje - sto 15 min?

Darko_87
10-03-2009, 16:37
Svi turniri se igraju tako(uglavnom)...

arnes1986
10-03-2009, 23:34
nik: arnes1986--------------potvrdio------------------------ uplatio
ekipa: Wolfsburg
msn adresa : arnes_avdic@hotmail.com

Nick: Strale 97--------------potvrdio----------------------uplatio
Tim: Olympique Marseille
msn: strale7@gmail.com

Nick: grobarinbgd--------------potvrdio----------------------uplatio
Tim: Valencia
msn: nikolapfc89@gmail.com

Nick: heavy in fashion ------------------------potvrdio----------------------uplatio
Team : tottenham
msn : bbunreal@yahoo.com

nik: internacional_1--------------potvrdio---------------uplatio
ekipa: roma
msn adresa : vlada80inter@hotmail.com

Nick: DeS3InY -------------------potvrdio---------------------------uplatio
Klub: Sunderland
MSN: des3iny@yahoo.com

Nick: razbijac89--------------potvrdio-----------------------------uplatio
Ekipa : Aston Villa
Msn: madafakre89@hotmail.com

nick: dShN--------------potvrdio-------------------------------------- uplatio
ekipa: Sevilla
msn: montana_tn@hotmail.com

ima nas 8...svi koji su tu prijavljeni da mi posalju Pm da potvrdjuju ucesce a ako neko ima zaintersiran da se prijavi do kraja nedjelje jer tada darko zavrsava svoju ligu pa ce mo po zavrsetku njegove lige da bude zvanican pocetak lige tj. u ponediljak...pozdrav

p.s evo sad imaju svi svoje msn adrese....

razbijac89
10-04-2009, 15:37
potvrdjujem brate... :)

arnes1986
10-06-2009, 17:03
I kolo (petak 09.10.2009.g.)

DeS3InY ---- dShN 3:2 3:1
razbijac89 ---- internacional_1 2:2
Strale 97 ---- grobarinbgd 5:4
arnes1986 ---- heavy in fashion 6:1

II kolo (subota 10.10.2009.g.)

internacional_1 ---- DeS3InY 0:5 0:4
dShN ---- razbijac89 0:3
grobarinbgd ---- arnes1986 0:0 (*)
heavy in fashion ---- Strale 97 4:2

III kolo (nedilja 11.10.2009.g.)

Strale 97 ---- internacional_1 4:1
DeS3InY ---- heavy in fashion 0:0 (*)
arnes1986 ---- dShN 5:4 5:3
razbijac89 ---- grobarinbgd 3:2

IV kolo (petak 16.09.2009.g)

internacional_1 --- arnes86 4:2
dShN --- Strale 97
grobarinbgd --- DeS3InY 5:6
heavy in fashion --- razbijac89

V kolo (subota 17.09.2009.g)

strale 97 --- arnes86 1:4
internacional_1 --- dShN 3:4
grobarinbgd --- heavy in fashion
DeS3InY --- razbijac89 2:4

VI kolo (nedilja 18.09.2009.g.)

arnes86 --- DeS3InY 2:2
razbijac89 --- Strale 97 5:5
heavy in fashion --- internacional_1
dShN --- grobarinbgd 8:4

VII kolo (petak 23.10.2009.g)

razbijac89---- arnes86 1:7
DeS3InY---------Strale 97
dShN----------heavy in fashion
internacional_1-------grobarinbgd

evo rasporeda...obavezno uzimajte ss i stavljajte u ovu temu Pes-Balkan liga rezultati - Pro Evolution Soccer - Serbia - Index (http://www.pes-serbia.com/vb/showthread.php?p=553678#post553678)

Ss uzimate takodje i od strijelaca da vodimo evidenciju strijelaca....Hvala i uzivajmo...

(*) - ove se utakmice registruju sa 0:0 jer igraci imaju problema sa spajanjem.Ako do kraja lige ne budu odigrali ove utakmice ovi rez ostaju ovakvi...

internacional 1
10-06-2009, 19:47
Evo izvucenih parova za Balkan Cup!!!Igra se dve utakmice kuci i u gostima

http://img2.imagetitan.com/img2/small/29/29_dddd.jpg (http://img2.imagetitan.com/img.php?image=29_dddd.jpg)

arnes1986
10-06-2009, 20:50
a evo i videa kako je teklo izvalcenje....
http://www.youtube.com/watch?v=invod5hznqA

S obzirom da Vlada nije napisao pravila ja cu ukratko reci sve...
Isto sve vazi kao i kdo lige ali se ove tkeme igraju srijedom i moraju biti zavrsene do petka na subotu u 00:00..
Igra se takodje dvomec ali se gol u gostima racuna dvostruko ako sto vam je poznato iz svih cup takmicenja....
Cup pocinje od srijede 14.10.2009.g i sretno Svima i uzivajte....

DeS3InY
10-06-2009, 21:22
par pitanja:

- te tekme se moraju odigrati do tog datuma koji im je označen ili je datum tek tako?
- kako vas dvojicu nač za igrat pošto nemamo vaš msn?

arnes1986
10-06-2009, 21:30
par pitanja:

- te tekme se moraju odigrati do tog datuma koji im je označen ili je datum tek tako?
- kako vas dvojicu nač za igrat pošto nemamo vaš msn?

sve 3 utakmice ovog kola moraju biti zavrsene do nedilje na ponediljak do 00:00 ili cak do ponediljka na utorak do 00:00

poslao sma ti pm pa ce mo se dogovorit..pozzz

razbijac89
10-06-2009, 21:34
e, ja sam dodao ove sto igram protiv njih na msn, ali su ceo dan offline. :confused1:

Slyz
10-07-2009, 10:46

http://img2.imagetitan.com/img2/small/29/29_dddd.jpg (http://img2.imagetitan.com/img.php?image=29_dddd.jpg)

Svidja mi se kako ste odradili.
Evo mala pomoc s' moje strane, posto je Home and Away sistem i u pravom fudbalu lepo je sto ste ga stavili i za vas cup, ali (bolje da vam kazemo sada,nego kad pocnete) :
Ako recimo igraju Arnes - Internacional = 2:1 , pa sledeca tekma Internacional - Arnes = 2:1 , kako ce pes znati da treba da krene produzetak (kad je po njemu regularno pobedio internacional).

Nije izvodljivo napraviti za pes Home and Away sistem nazalost.
Mi smo to resavali tako sto su se igrale na dve dobijene (max 3 tekme jelte) po 10min (+ et , pk).

Nadam se da sam bio od pomoci
Poz

arnes1986
10-07-2009, 21:51
Svidja mi se kako ste odradili.
Evo mala pomoc s' moje strane, posto je Home and Away sistem i u pravom fudbalu lepo je sto ste ga stavili i za vas cup, ali (bolje da vam kazemo sada,nego kad pocnete) :
Ako recimo igraju Arnes - Internacional = 2:1 , pa sledeca tekma Internacional - Arnes = 2:1 , kako ce pes znati da treba da krene produzetak (kad je po njemu regularno pobedio internacional).

Nije izvodljivo napraviti za pes Home and Away sistem nazalost.
Mi smo to resavali tako sto su se igrale na dve dobijene (max 3 tekme jelte) po 10min (+ et , pk).

Nadam se da sam bio od pomoci
Poz

Pa vidis dobra je i ta ideja..Evo igramo po 10 min da dvije dobijene (+ et , pk)..hvala na prijedlogu extra je..
Obavjsetenje za ucesniike:
Da uplate po 500 novac na moj racun ili oni koji nemaju da do kraja prvog dijela sezone skupe novac..Ovakve su nagrade:
prvak lige --- 2.000 novaca
prvak cupa --- 1.300 novaca
super cup --- 700 novaca

Da napomenem da Super Cup igraju pobjednik lige i Cupa...Podrav...

internacional 1
10-08-2009, 00:05
Pa vidis dobra je i ta ideja..Evo igramo po 10 min da dvije dobijene (+ et , pk)..hvala na prijedlogu extra je..
Obavjsetenje za ucesniike:
Da uplate po 500 novac na moj racun ili oni koji nemaju da do kraja prvog dijela sezone skupe novac..Ovakve su nagrade:
prvalk lige --- 2.000 novaca
prvak cupa --- 1.000 novaca
super cup --- 1.000 novaca

Da napomenem da Super Cup igraju pobjednik lige i Cupa...Podrav...

Mozemo to jos bolje ovako da resimo.U slucaju da se desi da recimo igraju inter-roma 2-1 roma-inter 2-1.,posto nema mogucnosti za produzetke,igraci snimaju screenove od tekme koja je zavrsena 2-1 i posle toga idu da odigraju jednu od 5 min kao produzetak i ako bude nereseno penale,tj u utakmici od 5min(ja mislim da moze) ne stavljaju produzetke,vec odmah penale.Znam da ce neki reci da ako je bilo u obe 2-1 da ce gost ako da gol u biti jednom nogom u daljem takmicenju,ali sa druge strane,ne znam koliko ko prati kod engleza u liga kupu u polufinalu ne vazi gol u gostima,(recimo arsenal-celzi 2-0 celzi arsenal-4-2 dalje bi isao arsenal ali kod njih ne vec igraju produzetke)Nadam se da ste me razumeli i da resimo to na ovaj nacin!!!!ASlazem se sa Arnesom da za ovo ide virtualni novac ali da za super kup stavimo 700 novaca ipak je to manje vazno takmicenje od lige i prvenstva!!!

Strale VNC
10-08-2009, 09:02

Na ovom izvlacenju pise da igram protiv des3iny a gore gde si pisao pise da igram sa grobarinbgd

arnes1986
10-08-2009, 09:07
Ovo ti je za cup..a ono gore gdje pise plavim sovima je liga..ok???
Liga se igra petak,subota nedilja a cup se igra srijedom....jel sada ok???

Strale VNC
10-08-2009, 10:15
Ovo ti je za cup..a ono gore gdje pise plavim sovima je liga..ok???
Liga se igra petak,subota nedilja a cup se igra srijedom....jel sada ok???

Ok brate zbunio sam se nesto:XD::haha:

grobarinbgd
10-08-2009, 12:04
ja sam za predlog internacionala od 5min kao produzetak plus penali ;)

razbijac89
10-08-2009, 12:25
Kako ces znati ko je donirao novac?

Btw, po meni gol u gostima je totalno njesra, mrzim ga u pravom fudbalu, a kamoli za pes. Lepo se odigraju 2 tekme, i ako neresno bude treca na 5 min sa penalima direktno.

internacional 1
10-08-2009, 13:27
Arnese ubaci tamo moj mail
vlada80inter@hotmail.com da bi me kontaktirali za ligu

razbijac89
10-08-2009, 23:19
e ljudi danas (petak 1.kolo) ne mogu da igram, nisam kuci ceo dan, ne znam kad cu da se vratim, mozda oko 22h. pa da zamolim ako mogu da odigram u subotu i 1.kolo match.

poslao sam internacinal_1 pm, ali nista nije odgovorio kad da odigramo match...

e tako ako on vidi odigracemo u subotu, a ako bas ne moze pisi te mu 3:0, ja sta da radim kad nemam mogucnost.

internacional 1
10-09-2009, 00:18
e ljudi danas (petak 1.kolo) ne mogu da igram, nisam kuci ceo dan, ne znam kad cu da se vratim, mozda oko 22h. pa da zamolim ako mogu da odigram u subotu i 1.kolo match.

poslao sam internacinal_1 pm, ali nista nije odgovorio kad da odigramo match...

e tako ako on vidi odigracemo u subotu, a ako bas ne moze pisi te mu 3:0, ja sta da radim kad nemam mogucnost.

Ok ako nisi u mogucnosti odigracemo u subotu,ako ljudi bas imaju pravi razlog mozemo i hocemo da izadjemo u susret.Na kraju krajeva bitno je da se od petka do nedelje odigraju 3 kola,moe da odigra recimo dva kola u subotu,s tim ako neko ne moze neka javi meni ili arnesu na pm da ne moze da bi obavestili protivnika ili neka ostavi obaavestenje na forumu!!!!

grobarinbgd
10-09-2009, 16:08
strale bicu na msn javi se da odigramo ;)

arnes1986
10-09-2009, 21:16
Evo na drugoj stranici gdje pise da ste potrvdili ucesce pise takodje ko je i uplatio..pa vas molim kad uplatite da mi posaljete Pm da mogu ovdje napisati ko je uplatio...hvala i pozdrav...

dSN
10-09-2009, 21:35
evo ja sam uplatio 400.00 a jos 100 cu kad nabavim :D

razbijac89
10-09-2009, 22:37
Ok ako nisi u mogucnosti odigracemo u subotu,ako ljudi bas imaju pravi razlog mozemo i hocemo da izadjemo u susret.Na kraju krajeva bitno je da se od petka do nedelje odigraju 3 kola,moe da odigra recimo dva kola u subotu,s tim ako neko ne moze neka javi meni ili arnesu na pm da ne moze da bi obavestili protivnika ili neka ostavi obaavestenje na forumu!!!!

e cool, fala.

dog. cemo se ja i internacional za nedelju onda...

deniii
10-10-2009, 08:00
Ej ja se izvinjavam ama mora da se otkazem od kupot do deka e vreme vi kazuvam za da mozete da najdete zamena a mislam deka ke ima bidejki imam dobar tim pozz i soryy

arnes1986
10-10-2009, 08:47
Posto deni ne moze da igra.trazimo zamjenu za njega..znaci neka prvi ovdje napise ekipu i ostale sve kako smo se dogovorili na roj stranici..u koliko niko do veceras se ne javi do 00:00..Onda slijedi ovako..Da se deni izbacuje iz lige i kupa..I onaj koji bude trebao igrati sa denijem to kolo odmara..bodovi mu se ne racunaju..Onaj ko igra protiv deni u kupu ako mu en nadjemo zamjenu prolazi u dalji dio takmicenja sa ukupnim rezultatom 3:0..
i molio bi sve vas da one dvije teme koristite samo za ss a ne za neka pisanja..ako imate bilo sta napisati u vezi ss molim vas postavljajte ovdje i slajite jedni drugima pm da ispravite evntualno neke greske...jos jedno vas molim da tamo ne pisete..znaci samo ss i ko igra i rez...hvala..poz

heavy in fashion
10-10-2009, 09:12
jel sam zakasnio sa prijavom

arnes1986
10-10-2009, 09:18
ne nisi..imas tamo na drugoj stranici moju msn adresu..dodaj me ...pa da se dogovorimo..pozzz

heavy in fashion
10-10-2009, 09:23
e prva liga evo stavljam te na msn pa se cujemo do 12 radim pa ti se javim onda pozzz

arnes1986
10-10-2009, 09:27
posalji mi na pm svoj e-mail i ekipu da te stavim tamo..pa da mogu napisati obavjestenje..uglavnom samo procitaj pravila i nece biti problem..u prvom kolu igras samnom..dogovorit ce mo..a za ove ostale uzmi njihov msn sa 2 strane..i dodaj ih...pozzz i sretno..

Strale VNC
10-10-2009, 09:37

DeS3InY ---- dShN 2:3
azbijac89 ---- internacional_1
Strale 97 ---- grobarinbgd 4:5
arnes1986 ---- Deni

nternacional_1 ---- DeS3InY
dShN ---- razbijac89
grobarinbgd ---- arnes1986
Deni ---- Strale 97

Strale 97 ---- internacional_1
DeS3InY ---- Deni
arnes1986 ---- dShN
razbijac89 ---- grobarinbgd

evo rasporeda...obavezno uzimajte ss i stavljajte u ovu temu http://www.pes-serbia.com/vb/showthread.php?p=553678#post553678

Ss uzimate takodje i od strijelaca da vodimo evidenciju strijelaca....Hvala i uzivajmo...

Strale-grobarinbgd 4:5 :wtf:

arnes1986
10-10-2009, 09:38
izvini moja greska..sad cu da je ispravim..izvini jos jednom..hvala na ukazanoj greski...pozdrav..

dSN
10-10-2009, 16:26
evo uplatio sam jos 100.00 hvala DeS3InY sto mi je dao novce :D

heavy in fashion
10-10-2009, 20:04
evo sredio sam net i radi konacno:ave:,jos samo da mi se neko smiluje i udjeli malo para

DeS3InY
10-10-2009, 21:30
DeS3InY ---- dShN 2:3
.

malo si fulao?

1. kolo: dShN - DeS3InY (2:3)

http://www.deviantpics.com/thumb-D601_4ACF7292.jpg (http://www.deviantpics.com/share-D601_4ACF7292.html)http://www.deviantpics.com/thumb-EFDC_4ACF7292.jpg (http://www.deviantpics.com/share-EFDC_4ACF7292.html)http://www.deviantpics.com/thumb-EA1E_4ACF7292.jpg (http://www.deviantpics.com/share-EA1E_4ACF7292.html)

arnes1986
10-10-2009, 22:02
ispravljeno...hvala na ukazanoj gresci...

razbijac89
10-10-2009, 22:19
Ej ljudi, aj sutra da odigramo svi tekme, pa da pravimo tabelu!!!
!

heavy in fashion
10-11-2009, 12:42
ja sam poslje 5 slobodan pa javljajte da odigramo

arnes1986
10-11-2009, 22:04
najvjerovatnije me nema do subote pa ako da sto se tice 4,5 i 6 kola ona su na drugoj stranici..znaci igraju se od petka do nedilje..Dok 1,2 i 3 kolo zvarsite najskanije do ponediljka na uorak do 00:00...pozzz

razbijac89
10-11-2009, 22:07
najvjerovatnije me nema do subote pa ako da sto se tice 4,5 i 6 kola ona su na drugoj stranici..znaci igraju se od petka do nedilje..Dok 1,2 i 3 kolo zvarsite najskanije do ponediljka na uorak do 00:00...pozzz

gde pise 4 5 6 kolo???:wtf:

arnes1986
10-11-2009, 22:14
pogledaj sada..nisam bio stavio..prvo sam napisao ovaj gore pos pa onda tek tamo postavio..vidis li???
kud si pozurio:lol::lol::lol:

s obzirom da je osalo par uakmmica napominjem da se sledece ekme moraju zavrsii do veecras do 00:00..

razbijac89 ---- internacional_1
DeS3InY ---- heavy in fashion

barem ja nemam informacija da su ove uakmice odigrane..zato se javie i odigraje ekme..pozz

arnes1986
10-13-2009, 22:27
neka se DeS3InY javi do sutra do 15h ili u suprotnom ce rez biti reg 0:3 za heavy in fashion..

razbijac89 ---- internacional_1
internacional_1 ima problema sa pc pa sam se cuo s njim i cim napravi odigrat ce ovu tekmu..

a svi ostali..navalimo na ova 3 kola..jos malo pa nestalo;);)

DeS3InY
10-14-2009, 02:30
neka se DeS3InY javi do sutra do 15h ili u suprotnom ce rez biti reg 0:3 za heavy in fashion..

imam ispit sutra u 15h tako da ako moze da odigramo navecer, ako ne, piši odma

arnes1986
10-14-2009, 06:40
imam ispit sutra u 15h tako da ako moze da odigramo navecer, ako ne, piši odma

nije problem..eto odigrajte vecras..ali neka to bude veceras a ne sutra ili prekosutra..ipak je smisao ovog turnira da se igra a ne da namecemo rezultate...
pozzzz

DeS3InY
10-14-2009, 18:17
nije problem..eto odigrajte vecras..ali neka to bude veceras a ne sutra ili prekosutra..ipak je smisao ovog turnira da se igra a ne da namecemo rezultate...
pozzzz

evo ja doma, več 15 sati na nogama al probaču ostat budan dok heavy in fashion ne dođe

heavy in fashion
10-14-2009, 18:32
evo me

mlad si sta je 15 sati za tebe

DeS3InY
10-14-2009, 18:59
evo me

mlad si sta je 15 sati za tebe

ubio me ispit na faxu :S

nego, imamo problem. Ne zeli nam se spojit, kao da nema konekcije izmedju nas dvojice...

probao sam pingat njegov ip, request timed out. jbg tehnicki problemi, neznam stacemo sad... probacemo kasnije navecer odigrat... nadam se da cemo uspjeti

grobarinbgd
10-14-2009, 19:11
tako je meni i arnesu bilo :S valjda zato sto oboje imamo wirelles ??

internacional 1
10-15-2009, 16:14

DeS3InY ---- dShN 3:2

internacional_1 ---- DeS3InY 0:5
grobarinbgd ---- arnes1986 0:0--ili ce se naknadno odigrati

DeS3InY ---- heavy in fashion----odigrajte utakmicu sto pre!!!!!!
arnes1986 ---- dShN 5:4

IV kolo (petak 16.10.2009.g)

dShN --- Strale 97---da se zavrsi u nedelju po mogucstvu
heavy in fashion --- razbijac89----da se zavrsi u nedelju po mogucstvu

V kolo (subota 17.10.2009.g)

grobarinbgd --- heavy in fashion----da se zavrsi u nedelju po mogucstvu

VI kolo (nedilja 18.10.2009.g.)

heavy in fashion --- internacional_1---da se zavrsi u nedelju po mogucstvu

VII kolo (petak 23.10.2009.g)

Mozete slobodno i pre roka igrati utakmice 4,5,6 i 7 kola!!!!

arnes1986
10-24-2009, 12:39
Raspored sedmog kola imate ovdje a i na drugoj stranici a 8 i 9 kolo su isti kao i prv i drugo..tako da do ponediljka mora biti zavrseno 7,8 i 9 kolo u protinom ko ne zavrsi do ponediljka postupat ce mo po onim pravilima koja smo dogovorili na pocetku lige..pa bih vas zamolio igrajte..ovo je svrha da se igra a ne da neko namece rezultate..pozdrav...

dSN
10-24-2009, 14:39
dShN --- Strale 97---da se zavrsi u nedelju po mogucstvu

strale je predao ovu utakmicu...neka potvrdi kada bude na forumu.

grobarinbgd
10-24-2009, 14:40
ja i heavy imamo problem kao ti i ja (Arnes)

internacional 1
10-25-2009, 17:18
I kolo

DeS3InY ---- dShN 3:2

II kolo

internacional_1 ---- DeS3InY 0:5
grobarinbgd ---- arnes1986 0:0--ili ce se naknadno odigrati

III kolo

arnes1986 ---- dShN 5:4

IV kolo

dShN --- Strale 97---mogucstvu
heavy in fashion --- razbijac89

V kolo

grobarinbgd --- heavy in fashion

VI kolo

heavy in fashion --- internacional_1

VII kolo

VIII kolo

dShN-------DeS3InY
internacional_1----razbijac89
grobarinbgd----Strale 97
heavy in fashion----arnes1986

IX kolo

DeS3InY----internacional_1
razbijac89 ----dShN
arnes1986----grobarinbgd
Strale 97----heavy in fashion

X kolo
internacional_1---Strale 97
heavy in fashion---DeS3InY
dShN---arnes1986 3:5
grobarinbgd---razbijac89

Tabela ce biti veceras izbacena!!!!

razbijac89
10-26-2009, 11:30
A bre jel koristite vi msn?? Ne mogu nikog da nadjem ceo vikend online??? :mad:

dSN
10-27-2009, 12:01
vec danima nikog nema na msn. aj dodjite nekad pa da odigramo...

heavy in fashion
10-28-2009, 15:53
evo i meni stigo net pa se sutra javim na msn da odigramo zaostatke:bounce:

DeS3InY
10-28-2009, 19:26
ja mogu samo poslije ponoči zato što moj internet provajder radi neki servis na centralama pa je zagušenje sad i tokom dana... jedino je normalan ping kad večina prestane surfat, poslije 24 sata

razbijac89
10-29-2009, 12:14
e nema od ove lige ni L! lepo ce odigramo kad vas navatam na msn i to je to. ( ne kazem da sam ja non stop online )

zato lepo ja cu da igram kog nadjem, a vi posle vidite koje je to kolo!!!:crveni:

internacional 1
10-30-2009, 13:10
e nema od ove lige ni L! lepo ce odigramo kad vas navatam na msn i to je to. ( ne kazem da sam ja non stop online )

zato lepo ja cu da igram kog nadjem, a vi posle vidite koje je to kolo!!!:crveni:

Ovde u ligi ima dosta neozbiljnih zaostale utakmice od 1 do 9 kola moraju da se odigraju danas ili sutra kone odigra a drugi mi se javi da se prvi nije javio bice 3-0 sluzbeno ubelezen rezultat.Mora biti ozbiljnosti malo,na pocetku smo se svi dogovorili da cemo postovati termine a dosta njih se sada ne javlja,svaka cast izuzecima.Hvala!!!

heavy in fashion
10-30-2009, 15:53
da se nadovezem sa razbijacem,ja sam imo ****nu volju sve odigrat na vrijeme i probo sa sa svima osim sa razbijacem i dogovarali smo se i nije covijek mogo u redu imo je posla,reko sam svima da necu imat net tjedan dana pa se oduzilo na skoro dva(kad inzinjeri rade u t-comu pa ne znaju dve zice spojit)evo sad javljate da mozemo odigrat...
i thx svima sta ste me cekali:clap:

razbijac89
11-02-2009, 17:10
E, istupam iz lige, mrzi me vise da igram PES Online. Sorry, sorry, sorry, sorry, sorry, ali ne mogu jednostavno, to je to...

internacional 1
11-08-2009, 00:00
E, istupam iz lige, mrzi me vise da igram PES Online. Sorry, sorry, sorry, sorry, sorry, ali ne mogu jednostavno, to je to...

Kako god hoces nije fer sto si odustao prema drugim igracim.Zamenu imamo spremnu!!!!

Scooby.
11-08-2009, 08:13
kad pocinje nova sezona posto bi i ja da upadnem?

fikus1
11-11-2009, 13:51
ocu ja da igram ligu!!!
oce biti neka nova?

Salihovic15
11-11-2009, 17:47
Kako god hoces nije fer sto si odustao prema drugim igracim.Zamenu imamo spremnu!!!!

e ja bi ga mjenjao ako moze al neznam napraviti online igranje