PDA

View Full Version : PES2009 vs PES2010 demo

Gatsby
09-17-2009, 17:13
evo ankete da vidimo misljenje forumasa o demu

dj90
09-17-2009, 17:15
Ja mislim da bi trebalo PES 6 v PES 2010

PFC forever
09-17-2009, 17:15
PES 10 Demo ZZzzakon !

denny-p
09-17-2009, 17:18
ako fudbal bude kao sto je demo,bolje onda da ne izlazi uopste....svaka cast za grafiku,al igrivost je jedna velika 0

Darcoolio
09-17-2009, 17:46
:slap::lolabove::krsti

мирегробар
09-17-2009, 17:55
100 ljudi 100 cudi :bounce:

Gatsby
09-17-2009, 18:04
za sada ubjedljivo :)

gale91
09-17-2009, 18:06
Sta znam meni na kompu ide jedva na low,...a na lap topu koji sam dobio juce ,na startu mi sam postavlja sve na high,...medjutim imam problem,kako stavim na high ili medium imam odredjeno preskakanje kao da preskace frejmove,nije bash seckanje ili kocenje ,samo preskace pomalo,...
bash lose izgleda,...imate neko resenje,>?????

Sto se tice same igre ,interfejs sam uocio da je mnogo bolji ,,a igru nisam puno isprobavo,...

Милош ЦЗБГ
09-17-2009, 18:10
PES 2009 vs PES 2010 - normalno da je PES 2010 bolji

ali u ovom slučaju PES 2009 vs PES 2010 DEMO moj glas ide devetci

CREEP
09-17-2009, 18:36
100 ljudi 100 cudi :bounce:

100 zena 200 sisa :/

@Tema PES 2oIo :innocent:

stefan b
09-17-2009, 18:55
brate sve je ovo lepo grafika,i sve to ali brate mnogo je sporoooooooooo...:no:upalite demo i posle toga odigrajte koju partiju devetke i primeticete razliku....:gun_bandana:ali ipak PES 6 konza !!!

witchfighter
09-17-2009, 19:21
jeste sporo ali i realno... Najrealniji pes do sada. Svaka cast za konami, ove godine su apsolutni pobednik (a i dosad su bili... fifa sucks)

Mirdza
09-18-2009, 01:16
kako moze demo da se poredi sa full igrom? Sacekaj da izadje full verzija PES 2010 pa onda lepo sve da se uporedi i da se glasa :namig:

Shollym
09-18-2009, 01:49
probao, off the ball kretanje igraca je veoma dobro, kao i veliki broj opcija kod namestnaja formacije, e sad, dodavanje je tesko i cesto neprecizno, sudija pusta krljanje samo tako :D igraci oce da urade poneku fintu sami od sebe ::|:, al najgore je sto se golovi bangavo postizu, iz kornera je bas lako dati gol posebno autogol ako se drka kocka kad si odbrambeni :closedeyes:. Sve u svemu nedovoljno da me odvoji od fudbala koji sada igram. Bolji je duplo od 2009 demo-a posto sam ovaj izdrzao citav sat da igram :sleep1:

Rossobianco
09-18-2009, 06:53
puno bolji 2010 demo samo je trebao jos neki tim npr inter da se doda

stefan b
09-18-2009, 09:18
demo je zadovoljio :euro: sad cekamo finalnu verziju pa da uporedmo da li je bolja...a i konami ima sigurno neko iznenadjenje koje nije hteo da ubaci u demo...bar ja tako mislim :santa:

EMIL
09-18-2009, 09:26
Jako dobro odradjeno,mislim da je mnogo bolji od prethodnog. Samo nisam dufo igrao jer cekam full verziju.....to ce tek da bude uzitak. E, da, jedno pitanje za sve....komande mi malo kasne npr. kada hocu da dodam loptu to se i desi ali nekih 1-1.5 nakon pritiskanja tastera. Jel to tako treba da bude ili sta?! Ja kontam da je to napravljeno tako da bi gameplay bio sto realniji.

BeRa 3E
09-18-2009, 09:33
dobar je pes 2010 samo mi se ne svidja sto j epresvjetlo,vjerovatno jemeni do graficke,pa mi se nesvidja izvodjenje penala....mislim kamera....:tank:

R@c@
10-01-2009, 07:31
Mnogo je realniji 2010 i zbog toga jeste malo sporije ... Odbrana je bolje uradjena nego u 2009. Vidi se da je PES 2010 napravljen za timsku igru vise,nego individualnu... To mi se najvise i svidja, a ne Mesi i ostali, da onako lagano pretrcavaju odbranu(kao pored cunjeva da prolaze)!!!

herceg playa
10-01-2009, 09:25
pes 2010 je dosad najbolji pes,pa cak i demo

Dule 93
10-01-2009, 15:40
Samo da vrate onaj Dijamant za gledanje ocena...ovo je *****e sto su uzeli od fife..

bikkojisedi
10-02-2009, 20:42
verovatno ti je do graficke kao i meni. kako fudbal izgleda vidim tek kad frapsom snimim malo pa pogledam u bilo kom plejeru onda su boje do jaja. ja sam se sa mojim monitorom dosta smarao oko tih profila za boje i namestio u windowsu da bude kako treba ali kad krene igra bilo koja valjda driver za grafiku nadjaca ta podesavanja i ode na default. jbg. Ima jedno resenje -------- stavi rezoluciju tvog monitora i stavi window mode onda je kako treba samo sto imas onaj okvir od prozora ako ti ne smeta.

bikkojisedi
10-02-2009, 20:44
dobar je pes 2010 samo mi se ne svidja sto j epresvjetlo,vjerovatno jemeni do graficke,pa mi se nesvidja izvodjenje penala....mislim kamera....:tank:
verovatno ti je do graficke kao i meni. kako fudbal izgleda vidim tek kad frapsom snimim malo pa pogledam u bilo kom plejeru onda su boje do jaja. ja sam se sa mojim monitorom dosta smarao oko tih profila za boje i namestio u windowsu da bude kako treba ali kad krene igra bilo koja valjda driver za grafiku nadjaca ta podesavanja i ode na default. jbg. Ima jedno resenje -------- stavi rezoluciju tvog monitora i stavi window mode onda je kako treba samo sto imas onaj okvir od prozora ako ti ne smeta.

axxxer
10-12-2009, 23:41
Ne znam kako da opišem ovaj demo...
Odigrao sam oko 8,9 utakmica i isprobao sve timove osim barse (I HATE BARCA! I HATE MESSI!), odnosno uglavnom sam igrao protiv iste...
Neobično je, na prvom mestu. Nisam imao problem sa podešavanjima, malo kao secka, ali nije strašno. Međutim, igra mi je nekako troma, a istovremeno i brza. JBMLG!
Po bokovima se prolazi ko od šale, zapravo si ispred gola začas...:krsti
Igrače je mnogo teže kontrolisati, kao da kasni jedan potez....
Nije ispravljeno ni 'ispadanje' igrača, koje postoji od kada postoji Pes. Mislim ja ga zovem ispadanje, a to je ako startujete na protivničkog igrača a on je u tom trenutku dobacio loptu i komp vam automatski prebaci na drugog igrača tako da onaj prethodni odradi start u prazno, odnosno ispadne totalno.
Centaršutevi su jako loši. Dva 'stiska' na krug nije više onako precizno, a morate mnogo više da upravljate igračem ka kome ide lopta pre nego što stigne do njega. Semiassisted i unassisted su takve stvari rešavale u 2009.
Ovo se isto dešava i sa kornerima, koji su sada mnogo komplikovaniji, odnosno teže se daje gol. (u pes 2009 provalio sam foru sa kornerima tako da imam preko 50% učinka!hehehe)
I nekako mi je lakše da se da gol iz daljine, van 16-erca.
Ne znam, ovo su prvi utisci... PES 2009 je ubedljivo najbolji fudbal do sada, a ovo je ipak demo!

axxxer
10-12-2009, 23:59
Da, još samo nekoliko dodatnih stvarčica...
Meniji u igri su mi totalno bezveze. Ali to je demo.
Ĺ*to se tiče podešavanja taktike i formacije, nije mi se odmah svidelo što su izbcili mogučnost da svakom igraču pojedinačno određuješ kretanje... Mada, videcemo to još....
Možda i nije loša ova fora sa novim načinom podešavanja strategije, nekako mi se čini realnijom, tim je tim, ali opet nedostaje mogučnost da pojedinačno određuješ kretanje...
Primetio sam da presing mnogo znači, odnosno ako igraš presing oni zaista vrše opasan pritisak i brzo uzmu loptu...
Imam utisak i da je ponovo fora sa budženim igračima, ono tipa daj loptu jbnm mesiju i završio si posao! Ali i to nije minus....
Ne znam. Kada se 2009 tek pojavio ja sam bio oduševljen.:player: Isto je bilo i sa 2008:rofl: i sa 2006:bounce:. Ma isto je bilo i sa ISS PES!:clap2: I pre toga sa WE3! :clapping:Sada sam nekako neoduševljen i zbunjen...:confused:
Javljam se nakon više odigranih utakmica narednih dana....

PS Možda čemo morati ispočetka da učimo da igramo ovaj fudbal????? mm nj!

Grobar-do-smrti
10-13-2009, 16:00
Da, još samo nekoliko dodatnih stvarčica...
Meniji u igri su mi totalno bezveze. Ali to je demo.
Ĺ*to se tiče podešavanja taktike i formacije, nije mi se odmah svidelo što su izbcili mogučnost da svakom igraču pojedinačno određuješ kretanje... Mada, videcemo to još....
Možda i nije loša ova fora sa novim načinom podešavanja strategije, nekako mi se čini realnijom, tim je tim, ali opet nedostaje mogučnost da pojedinačno određuješ kretanje...
Primetio sam da presing mnogo znači, odnosno ako igraš presing oni zaista vrše opasan pritisak i brzo uzmu loptu...
Imam utisak i da je ponovo fora sa budženim igračima, ono tipa daj loptu jbnm mesiju i završio si posao! Ali i to nije minus....
Ne znam. Kada se 2009 tek pojavio ja sam bio oduševljen.:player: Isto je bilo i sa 2008:rofl: i sa 2006:bounce:. Ma isto je bilo i sa ISS PES!:clap2: I pre toga sa WE3! :clapping:Sada sam nekako neoduševljen i zbunjen...:confused:
Javljam se nakon više odigranih utakmica narednih dana....

PS Možda čemo morati ispočetka da učimo da igramo ovaj fudbal????? mm nj!

si ti siguran da si instalirao pes 2010 demo ?

Kosika2
10-13-2009, 16:12
Sta brt hocete vi vise?meni je stvarno extra s'obzirom da je demo...mislim svako ima svoje misljenje...slazem se da treba da vrate dijamant za ocene,malo kasni,ali igrivost je,kao i grafika,mnoooogoooo bolja nego u 9-ci...nzm stvarno...videcemo kad igrica izadje u fullu jer su rano izbacili demo,po mom misljenju da vide sta mi mislimo da to isprave...peace...

jovan111p
10-13-2009, 18:20
PES 2010 je full igra. Bas je extra i ne moze se porediti sa 2009 jer je mnogo, mnogo bolji!!!

jovan111p
10-13-2009, 18:44
-OFBxiCuP2s

maremas
10-13-2009, 18:48
To dali ce PES2010 biti bolji od PES2009 se ne dovodi vise u pitanje.

vujza
10-13-2009, 20:02
Ne svidja mi se toliko,sacekacu full verziju pa cu da vidim sta je bolje,mada ako bude PAOK ili PFC igracu sigurno...

milosmilan
10-13-2009, 20:09
PAOK ce verovatno biti....15.oktobra dobijamo konacan spisak timova i repki....

pfcdejan
10-13-2009, 21:07
Odigrao sam do sad dosta utakmica.PES 2010 je extra!Primetio sam da se dosta lako prolazi po bokovima sto nije toliko lose...
Samo ovi japanci opet nece licencirati SRBIJU!!! tupsoni!
P.S Dobro je sto ce u ML biti transferi u parama(eurima),ono sa poenima je bilo bezveze :)