PDA

View Full Version : Iksteez PES6 Liga Sezona 2 ~ Hronika

-C.R-9-C.R-
09-05-2009, 18:19
Iksteez PES6 League Division 1: Dante na celu,ko kod kuce
http://i27.tinypic.com/v7tyh.png
Subota 05.09.2009

Nakon nepuna dva tjedna takmičenja u najelitnijoj ligi na pes serbiji se polako počinju vidjet favoriti u 1. ligi.
Prvi kandidat je sigurno _Dante_ koji nakon 8 utakmica ima 7 pobjeda i jedan remi s Æuletom (5-5) kojem preostaju 2 utakmice do kraja ovog tjedna i nalazi se na čelu lige.
Na press konferenciji smo Dantea pitali što kaže na prvom mjestu iako je još rana faza takmičenja te nam je on odgovorio:

„Vidi se da je ove sezone mnogo jača konkurencija od prošle“ rekao nam je prvak iz prošle sezone te dodao „Do sada svaki duel je bio veoma zanimljiv i uzbudljiv“
.
Zadovoljan timom i formom se trener Seville nada da ce njegov pobjednički niz samo tako nastavit.
Uz sveukupnog prvog mjesta Dante ima i prvo mjesto što se najboljeg napada lige tiče sa postignutim 35 golova u 8 utakmica ( višeod 4 po utakmici) pa nam je on na to:

„Sama efikasnost napada je zasluga angazovanja citavog tima. Predvodnik napada je Kanoute, koji je najefikasniji po broju postignutih golova ali odmah ga prate i Luis Fabiano, Arouna Kone te sam do sada jako zadoboljan igrom ovih igrača te i Diega Capela koji su sve bolji i bolji iz meča u meč.“

Za kraj nam je još trener Seville dodao

„Mislim da bi se vrlo dobro i uklopilo pojačanje iz Madridskog reala Negredo, no ga za sada nema u timu“.

To su riječi prošlogodišnjeg prvaka i trenutnog vodečeg u 1. ligi.
Za njim se za prvo mjesto još bore DeS3InY koji ima najbolju obranu lige te babareza, obojica s 9 odigranim utakmica i 22 boda iako je međusobni susret babareza dobio s rezultatom 2-1.
Odmah iza njih se nalazi Æule s 19 bodova no samo 7 odigranih utakmica te on još ima mogučnost da stigne Dante-a i budu obojica na isti broj utakmica te je njihov međusobni i moram dodat vrlo zanimljiv susret u 5. kolu 1. lige završio 5-5.
Ĺ*to se sredine tiče imamo JohnnyMM-a s 13 bodova nakokn 7 odigranih utakmica koji bi se mogao borit za dobru poziciju, odmah ga slijedi maremas sa 7 bodova no samo 5 odigranih utakmica.
PFC_4ever i Flash obojica na 6 bodova nakon 8 i 7 odigranih utakmica. Na 9. mjestu Sly s 4 boda i sa 6 odigranih utakmica, za njim Petko15 sa istim brojem bodova no utakmicom manje. Nemanja i Dovla sa 3 boda i 6 utakmica te Marulja s 5 utakmica i 3 boda te nevjerovatni Dzekson koji je s prošlogodišnje 4. pozicije na kraju natjecanje pao na zadnjem mjestu sa nevjerovatnim 0 bodova iako samo nakon 4 utakmice.
Eto što se tiče 1. lige to je to, nadamo se dobrom nastavku lige i dobrim utakmicama te očekujemo puno uzbudljivih događaja, do tada pozdrav.

(Izvor:RonaldinhoHR,Foto:C.Ronaldo9)

-C.R-9-C.R-
09-05-2009, 18:21
Iksteez PES6 League Division 2A:Liga je pocela,Rogo na vrhu
http://i30.tinypic.com/33yngc1.png
Subota 05.09.2009

Druga divizija najelitnijeg PES6 takmicenja pocela je pre 2 nedelje,i vec ima nekoliko iznenadjenja.Jedan od najlosijih takmicara prve lige pod tadasnjim nazivom PSL Rogo koji je zbog loseg plasmana na kraju morao da predje u drugu ligu sada je na celu!Posle 9 odigranih kola,na strani ima 4 pobede i 1 remi,uz gol razliku 21:6!Vec u prvom kolu lider lige je dobio Pejaza sa 5:2,posle tog meca je izjavio:

"И прва текма у сезони и победа. А почело је лоше... Адебајоро је имао 1 на 1 и промашио ,да би уследила казна и гол Миколија за 1-0. До полувремена је моја екипа успела да изједначи преко Тевеза, да би у наставку игре дали још 4 гола (2 Тевез, Адебајор и Белами), а Пејаз 1"

Pored Mancester sitija,neumoljiv je bio i Real Betis,koji je na samom startu pobedio Djenovu sa cak 7:0!Pored ove izvanredne utakmice Aladin se nije zaustavio cak je napravio jos jedan debakl samo nad El_Fuegom 8:1!Aladin je trenutno cetvrti na tabeli uz 2 utakmice manje,uz mogucnost da sa 2 pobede dodje do druge pozicije na kojoj je trenutno fenix,na konferenciji za novinare trener Betisa je rekao:

"Mislim da to nije sve sto mi mozemo,nase mogucnosti su daleko vece sto ce mo i dokazati...nadam se novim pobedama i na kraju povoljnom plasmanu tj prvom mestu"

Naravno pored pobednika,nalaze se i gubitnici...veciti fenjerasi i gubitnici nebojsa kolak i C.Ronaldo9 i dalje su na zacelju kao u proslim sezonama...Obojca imaju po 8 utakmica,nebojsa kolak bez bodova dok je Ronaldo sakupio samo 4 poena...Trener Djenove je bio veoma nezadovoljan:

"Moji igraci nisu u dobroj formi,pred skoro svaku utakmicu sam morao menjati glavne igrace,jedini koji je tu i tamo bio raspolozen za igru je srpski reprezentativac Bosko Jankovic koji je bio najzasluzniji za remi 2:2 protiv Japanca,nadam se da ce mo u nastavku izaci iz zone ispadanja"

(Izvor:C.Ronaldo9,Foto:C.Ronaldo9)

-C.R-9-C.R-
09-05-2009, 18:25
Iksteez PES6 Legue Division 2B:Olimpik i Napoli odlicni,Borusijina bruka
http://i28.tinypic.com/2mfwznl.png
Subota,05.09.2009

Druga B divizija je daleko zanimljivija nego A,na vrhu se smenjuje nekoliko odlicnih igraca poput Zizua,Skubija,Novice i ostalih...Jedino sto povezuje A i B ligu jesu petarde koje su pucale u skoro svim gradovima u kojima se igraju utakmice,Novica je npr u gostima,u Italiji pobedio Kasana i drugove sa cak 5:0,kao i verovali ili ne u istoj drzavi Napoli Fulam sa 8-4...Trenutno vodeci tim menadzera Skubija koji je jedan od najboljih porodicnih prijatelja Maremasa menadzera Blekburna,vec u prvim kolima je pokazao svoje ambicije,pobedivsi 8:4,3:1,4:2!

"Veoma sam srecan zbog ostvarenih rezultata,moram da priznam da nisam bas ocekivao tako nesto zbog dobre konkurencije,ali sam sada ubedjen da mozemo da dodjemo do trofeja namenjenom prvaku lige i da se vratimo tamo gde nam je mesto,medju najboljima!"

Zizu trener Olimpika je poceo ligu porazom od Novice,medjutim vec u sledecem kolu je napravio najubedljiviju pobedu svih liga!!On je kao gost savladao vest hem sa 10:1!!Pobednik cudno nije zeleo da komentarise utakmicu,pa je umesto toga rekao porazeni:

"Mislim da sam bio bolji i da je Zizu imao mnogo srece i to je to(smeh),naravno salim se rezultat kaze sve,potpuno me je dokrajcio Zizu bez imalo milosti,svaka cast!"

Poslednja 3 mesta u ovoj ligi zauzimaju DShN,Zilla i Manutd sa samo 1 bodom u 9 utakmica

(Izvor:C.Ronald9,Foto:C.Ronaldo9)

-C.R-9-C.R-
09-06-2009, 19:27
Vandredna vest

Iksteez PES6 League:PES-SERBIA otkupio prava za prenose utakmica!

Kako hronika PES6 lige saznaje,sajt PES-SERBIA otkupio je prenose na utakmice ove lige!Po ne zvanicnim informacijama,svake nedelje ce biti odredjen "derbi" kola i bice prenosa na nasem sajtu!Jedan od objavljenih finansijera je maremas koji je dao dovoljnu svotu novca za prenos derbija kola druge B lige izmedju 2 prvoplasirane ekipe Napolija i Olimpika!

xaeexo_scooby-vs-zizou_videogames

maremas
09-06-2009, 23:23
Zvezda kancone, scooby. momak iz predgradja Napolia, zaljubljenik u PES i zene peva vam svoju omiljenu pesmu sa njegovog poslednjeg albuma "Italijan" i pokazuje da je ipak meka srca i pored sto demonstrira silu na svojim protivnicima :lol:
4Bwkg5BcTqM

P.S.
Sad ce da me ubije :ahah:

manutd85
09-07-2009, 08:29
ma bre brisi to...:D ajde da ti makar pevas,pa da razumem...:D da imam nekog fana :D