PDA

View Full Version : Veliki turnir „Srce na teren“ u PES-u, Crypton Planet - TC Delta city

spasojel
09-01-2009, 18:43
„Srce na teren“ i u Crypton planetu!

Pro Evolution Soccer turnir

U sklopu nacionalne kampanje „Srce na Teren“, kojom se sprovodi promocija fudbalske reprezentacije Srbije a specifično meča protiv reprezentacije Francuske koji se odigrava 09.09.09. u 21h, Crypton Planet če zajedno sa kompanijom Delta Sport organizovati turnir u Pro Evolution Socceru na PlayStation 3 konzoli i to 5. i 6. Septembra sa početkom u 12h.

Glavni sponzor, Delta Sport, potrudio se da si učesnici dobiju prigodne poklone, a najuspešniji če dobiti vrednosne vaučere u iznosu od 400, 250 i 150 evra za kupovinu u Delta Sport radnjama.

http://www.comtradeshop.com/Files/News/Image/Akcije/srce-na-teren_gaming-day_roll-up%5B80x200-lowres%5D%5B17-08-09%5D-preview.jpg

Kao i uvek do sada, uplatom samo jednog sata igranja u Crypton Planet igraonici u ukupnoj vrednosti od 200 dinara direktno se prijavljujete za učešče na Pro Evolution Soccer turniru. Prijavljivanje traje do subote 05.09., a mozete pozvati br. tel.011/3129-822 da se prijavite.

Sve ostale detalje oko turnira možete dobiti od osoblja Crypton Planet igraonice koja se nalazi u Delta City-ju pored ulaza u bioskop i odeljka sa brzom hranom.

Vidimo se u subotu i – srce na teren!

spasojel
09-02-2009, 15:58
Znaci, igra se na 10 min sa zelenim strelicama, tj. na normal.
Biraju se reprezentacije, ne klubovi, s` tim da se razmisljam da izbacimo Brazil :) , ili mozda ne?
Mozete poneti i svoje dzojpede, posto sam video da se svi zale na Logitech Chillstream. :)
Igrace se na knock-out ispadanje, kao svaki put - prvi sa zadnjim, drugi sa predzanjim prijavljenim, itd...
Kada bi igrali po 2 utakmice, takmicenje bi se oduzilo zbog broja prijavljenih, videcemo da u nedelju drugog dana turnira stavimo da se igraju po dve utakmice, s` tim da se gledaju golovi u gostima.
Ako imate nesto da pitate ili dodate u cilju unapredjenja turnira slobodno napisite ovde, razmotricemo.
Do sada se prijavilo oko ~40+ ljudi, a stvarno su veoma vredne nagrade u pitanju.
Pozz

stakic
09-02-2009, 16:00
ja cu verovatno docui...
edit:
nerazumem igra se protiv francuske???ili kao,sta???

spasojel
09-02-2009, 16:03
Vidim da se nas turnir poklapa sa Djukinim turnirom 2vs2 u nedelju :( , kod nas je 2 faza u isto u nedelju u 12h.

stakic
09-02-2009, 16:04
znaci prva u subotu u 12????

spasojel
09-02-2009, 16:07
znaci prva u subotu u 12????

Tako je.
Turnir je cisto kao uvertira u utakmicu nasih sa francuzima u Beogradu, zato smo i smislili da ne igramo na turniru sa klubovima, vec sa reprezentacijama, moze da se bira bilo koja repka.

stakic
09-02-2009, 16:13
ok....

siri-gerard
09-04-2009, 23:16
cuo sam od nekih izvora da ce se turnir odloziti za nedelju da li je to istina.......??

Milos
09-05-2009, 17:41
prvi krug prosli kure,seva,ja,nikic,janic,siri,stefke

ispali bora,neka,shalle i andrej

drugi prosli kure,janic,siri
dalje otisao kure direkt,a janic kao laki luzer

bilo puno male dece a kao sto je opste poznato ona najopasnije igraju pes

organizacija je bila bolja od proslog puta,bio voditelj programa miljan milicevic akka nindza ratnik,dobro vodio

kure je uvek poslednji igrao :D

seva igrao sa ukrajinom,a mi ostali sa engleskom :) janic opet portugal

puno srece u daljem toku takmicenja kuretu i janicu i ako je jos neko prosao i njima srecno

sutra vadimo fleke kod djuke 2na2 bice pakleno :)

Crash_Override
09-07-2009, 12:37
gde mogu da vidim ko je pobedio na turniru

Djuka
09-07-2009, 12:57
to bi mogao da okaci spasojel i jos neke slike da vidimo kako je bilo kada bude stigao

Стефке
09-07-2009, 16:57
mene posralo prvo kolo a na drugo naisao na ozbiljnog igraca. dobar je turnir bio cestitke :D

spasojel
09-07-2009, 21:17
to bi mogao da okaci spasojel i jos neke slike da vidimo kako je bilo kada bude stigao

Naravno, okacicu sutra link i slike sa turnira.
Utisci se sabiraju :)