PDA

View Full Version : 11. Djukin Turnir ~ Pes 2009 ~ PS3 Pes2009

Djuka
08-12-2009, 16:16
NEDELJA 13:00 ~ 1 na 1
POCETAK U 13 CASOVA !

Turnir ce biti odrzan u nedelju 16.08. u 13h.

Igramo 1 na 1 sa klubovima (mozete da birate sve klubove)

Maximalni broj igraca 32

Vreme: Nedelja 16.08.2009 u 13 casova ( OKUPLJANJE U 12:40 )

Igraonica: KGB E-SPORTS

Igra: Pes 2009 PlayStation 3

Ucesce: 500 dinara (na dan turnira)

Prijave: Prijave u ovoj temi, ostaviti ime i prezime a mobilni na PM, ili mozete sms da posaljete na 065-8-307-697

Kazne: Ko se prijavi a ne dodje na turnir nece moci da ucestvuje vise na ovim turnirima, slobodno mozete otkazati ucesce ali najkasnije do subote do 20 sati!

~Ako neko bude kasnio oduzece mu se bodovi jer igramo na vreme a vreme je novac ! ! !

Bodovanje: Nastavljamo sa bodovanjem po starom sistemu ASPP liste, koju mozete videti OVDE (http://www.pes-serbia.com/vb/t7725)

Sistem takmicenja:
S obzirom da idemo na 32 igraca igracemo klasican sistem Lige Sampiona... Znaci 8 grupa po 4 igraca...

ZAGARANOTVANO IMATE 6 UTAKMICA U GRUPI A AKO PRODJETE I DALJE SVAKO KOLO PO 2 UTAKMICE !

NAGRADE:
Posle placanja igraonice, ocekivani fond iznosice priblizno 8.000 sto znaci:

I mesto ~ 5.000
II mesto ~ 3.000

Dakle :

Pravila:

Grupa:

Trajanje: Dve utakmice svako sa svakim po 10 min
Raspolozenje: NORMAL
Tim: Samo klubovi (mozete menjati klubove)

Knockout:

Trajanje: Dve utakmice po 10 minuta
Tim: Samo klubovi ( NE mozete menjati svoj klub )
NE VAZI GOL U GOSTIMA
Ako bude nereseno igra se treca od 5 min samo sa penalima (bez Extra Time-a)

Finale:

Trajanje: Jedna utakmica od 10 minuta
Tim: Samo klubovi( NE mozete menjati svoj klub sa kojim ste igrali u knockout fazi)
Extra Time, Penalty: YES, YES
Djuka
Sale_7
STameni

Vladica
Deki
Peca
Srna
Ajkula

sheva
neka
Milos
Sakal
shile
Dejan Jankovic
Igor Kesar
Bakaja
shici
santic
tesic
aleksic
siri
konstantin
stefan jovanovic
vukasin
momcilo
sasa vukic
vaskez
lee_acm
milan
Arsic

Nikic
Janic------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------

Nagrade nazalost nisu velike kao prethodnih turnira jer smo ograniceni na 32 ucesnika ali vec posle ovog turnira se vracamo na stari sistem od 64 takmicara !

Kure
08-12-2009, 16:30
ne igram

ShevaSerbia
08-12-2009, 16:49
...prijavljujem Milana

Milos
08-12-2009, 16:49
kakav je ovo diss,stavi me na spisak

kure bicu nezan,ajde da igras :)

bakaja
08-12-2009, 16:52
Prijawljujem se i najawljujem oswajanje turnira...

Milos
08-12-2009, 16:56
Prijawljujem se i najawljujem oswajanje turnira...

ne lozi se

Djuka
08-12-2009, 16:58
mala bara puna krokodila

ShiciTas
08-12-2009, 17:04
Prijavljujem se

stakic
08-12-2009, 17:09
Prijavljujem se ,idem na tron,neko ajkulo,cuvajte se
jeste da ste me dobili na crypton planet turniru ali ovde nececete vezbao sam.

stakic
08-12-2009, 17:21
Moram ime i prezime sada ili kako?

stameni
08-12-2009, 18:42
Moram ime i prezime sada ili kako?

posalji sms na broj 065 8 307 697

prijavljujem se za turnir... nick: stakic... i stavish svoj broj telefona...

pozdrav!

siri-gerard
08-12-2009, 18:48
prijavljujem se!

Beta-House
08-12-2009, 19:18
Ubaci mene
Konstantin

vlada94
08-12-2009, 21:58
prijavljujem se i ja .

Beta-House
08-12-2009, 22:08
Ubaci i vukasina za njega cu potvrditi do petka uvece

Moca-Ac Milan
08-12-2009, 22:49
stavi me na listu. Momcilo Vozdovac

FKMACVASABAC
08-12-2009, 23:08
prijavljujem se
Sasa Vukic

Ghost Rider
08-12-2009, 23:14
Djuka GL sa turnirom...;)

Vaskez
08-12-2009, 23:21
Stavi me Djuka na listu, da se malo druzimo, a na turniru sta uradim uradio sam.

vlada94
08-13-2009, 11:40
prijavljujem mog druga ..nesto mu net nevalja pa me zamolio...Lee_ACM..

stakic
08-13-2009, 20:47
e ****ga ja neigram,soru.

ShevaSerbia
08-13-2009, 21:22
Djuka, ne bih da *****m ali koliko ja znam u kgb-u je svaki soni patchovan, jel cemo igrati tako ili ce se vratiti na default?

stakic
08-13-2009, 21:59
Sheva e znas ko sam?

pobedio sam te sa brasom ti si bio milan izbgubio si 3-1 na crypton planet turniru.

Djuka
08-13-2009, 22:02
dobro je stakicu iskuliraj sa upoznavanjima u ovoj temi molim te...

@sheva
oni imaju one zimske transfere ne ove najnovije i tako cemo igrati kako je tamo!

vlada94
08-14-2009, 17:31
e izvinjavam se ali necu moci da dodjem na turnir zbog nekih problema...srecno sa turnirom

kgb.sakal
08-14-2009, 17:47
Vreme je da osvojim i ja turnir !!! =]]]

neka.bg
08-14-2009, 19:04
@vlada94 da pitam dok Djuka ne dodje jel igra onaj ortak?

vlada94
08-14-2009, 21:56
nznm posto smo mi iz ns-a pa nam je malo prob. da dodjemo i tako to..al verovatno ce on doci.konkurent za osvajanje turnira :smile:

Boki0812
08-14-2009, 23:02
Jao steta sto ne mogu da se prijavim,da vidim koliko sam napredovao od proslog puta,ali obecavam na prvi turnir posle popravnog iz mate se prijavljujem......srecno svim ucesnicima.

siri-gerard
08-16-2009, 01:49
bice ovo dobar turnir...

neka.bg
08-16-2009, 07:33
Ljudi hteo sam ranije da javim, ali nisam stigao, video sam juce u igraoni da je petchovano....

Milos
08-16-2009, 17:10
bravo za djuku,bravo za sakala kao pretstavnika kgb
lepo organizovano,sve super
cestitke finalistima,pa se igramo sledeci put
poz

stameni i bakaja nek nauce da igraju pes,prvo prodji grupu pa onda imaj sampionske ambicije :)

FKMACVASABAC
08-16-2009, 17:38
Ucestvovao sam na skoro svim Djukinim turnirima u PES-u 2009 i uvek bio zadovoljan organizacijom...ali sada moram po prvi put da se pozalim na organizaciju:

1. pocetak turnira je kasnio oko 30 minuta(drugim recima,onaj ko je dosao u 12:40h kada je napisano da se dodje cekao je skoro sat vremena da turnir samo pocne)...a lepo pise "igramo na vreme a vreme je novac".

2. joypad je na mnogim konzolama bio jako los...izmedju ostalih i mojoj ali i cesto puta se u igraonici culo kako se ljudi deru da ne valja...trebalo je stisnuti dugme po 3-4 puta ili toliko jako da prst zaboli da bi odreagovao uopste.

3. u igri je bio,ne znam kako da ga nazovem sem felericni patch...samo su bili nabacani igraci koji su dovedeni u velike klubove...npr. u real madridu su bili svi novopridosli vanzemaljci (ukljucujuci i xabi alonso a koji je potpisao pre 3-4 dana) ali i jos uvek su u ekipi bili i saviola i huntelar i kanavaro...koji su svi odavno otisli...
Ja licno sam igrao na valensijom iz koje je,u odnosu na default,izbaceno bukvalno 7-8 igraca a od novih je ubacen samo 1!...tako da je sa tim patchom valensija bio tim prakticno bez golmana odbrane i napada...samo je sredina bila kompletna (cak nije bilo ni nikole zigica koji nije nigde otisao!)
i juce prekjuce je napisano da se igra po patchu od zimskog prelaznog roka sto nije bilo tacno uopste...a i nije mi jasno zasto se ne igra po defaultu kao sto se igralo ranije...

ova moja 2. i 3. zalba su razlozi zasto nisam uspeo da prodjem grupu...(i mislim da nisam jedini...sa mnom u grupi je bio decko koji stalno igra sa man utd i danas nije mogao jer su svi poizbacani...verovatno ima i jos slucajeva)...tako da danas posle turnira nisam imao osecaj da sam ucestvovao na PES turniru nego sam imao osecaj da sam bacio 500 dinara i 3 sata vremena na nerviranje ne mojom krivicom.

Kure
08-16-2009, 18:17
2. joypad je na mnogim konzolama bio jako los...izmedju ostalih i mojoj ali i cesto puta se u igraonici culo kako se ljudi deru da ne valja...trebalo je stisnuti dugme po 3-4 puta ili toliko jako da prst zaboli da bi odreagovao uopste.

Da li si igrao na soniju do vrata , tako nesto ??? samo mi to odgovori ...

3. u igri je bio,ne znam kako da ga nazovem sem felericni patch...samo su bili nabacani igraci koji su dovedeni u velike klubove ...

To je zato sto ti dodju rtdi u igraonu razumes i pocnu da premestaju igrace , a kada krene tur nema se vremena da se namesta sve to ... tu ti nije kriv djuka , vec je to sa dzojsticima do sonija koji su valjda mnogo daleko od konzole pa ona 2 do vrata bolje i da ne rade nego sto rade , a ovo sa igracima - nije ni trebao biti patch vec je to neko drkao i sjebao timove

FKMACVASABAC
08-16-2009, 18:30
Da li si igrao na soniju do vrata , tako nesto ??? samo mi to odgovori ...

igrao sam na soniju 9 i 10...na 9 su bili sasvim ok ali 10 su bili katastrofa...i jedan i drugi...

a sto se tice rtda i premestanja igraca tu se slazem ali to se resi sa jednim klikom na dugme u editu...siguran sam da znas kako se to radi i da nije problem...ali to funkcionise samo kada nema patcha u igri...

Djuka
08-16-2009, 18:34
slazem se sa tobom i iskreno sam razmisljao da otkazem turnir zbog problema sa pecom ali kad smo dosli tamo na lice mesta nije bilo druge vec da se igra...

ja se izvinjavam na mojoj neozbiljnosti sa kasnjenjem ali dosta vremena smo izgubili zbog paljenja dzojstika sa kojima smo imali probleme jer su konzole u pultu a dzojstici daleko pa samim tim dolazi do gubljenja signala...

jos jednom se izvinjavam na neozbiljnosti i nece se ponoviti...

ko radi taj i gresi i hvala na iskrenom postu svaka ti je na mestu

bakaja
08-16-2009, 18:41
bravo za djuku,bravo za sakala kao pretstavnika kgb
lepo organizovano,sve super
cestitke finalistima,pa se igramo sledeci put
poz

stameni i bakaja nek nauce da igraju pes,prvo prodji grupu pa onda imaj sampionske ambicije :)

Pridruzujem se cestitkama za organizatore, a sto se tice text-a dole, Solime to da je napisao neko poput Rastka, Saleta ili neko slican koji ima po koju titulu u rukama, imala bi neko tezinu, a ne cowek koji je od skora poceo grupe da prolazi...

Igramo se sledeci put i o5 obecawam titulu :P

neka.bg
08-16-2009, 19:19
Ma ljudi sta vam, ako niste primetili ovo vise nije timska igra ovo je sprdanje sa ljudskim umom, da jedan igrac igra sam protiv cele ekipe suludo je..... Djuka :ave: bole te patka realno mi se okupljamo jer volimo da se druzimo, zezamo i igramo...Naravno da svi imamo imperativ pobede i uvek nam nesto ne odgovara, ali je realnost da samo najsrecniji moze da pobedi, u tome je i zar(slicno loto-u)...Tesicu care svaka cast, a tebi Santicu vise srece drugi put, stvarno te teraju maleri u finalu...

DA SMO HTELI DA IGRAMO FUDBAL, IGRALI BI FIFU....

preziveh nekako tur.

ПЛЕЈБоЈ
08-16-2009, 19:30
JA HOCU DA IGRAM SAMO AKO BI ZLAXY IGRAO SAMNOM!

P.S. nije sala ozbiljan sam

stameni
08-16-2009, 19:35
Igramo se sledeci put i o5 obecawam titulu :P

i tako svaki put dok ne osvojis a onda ces da *****s kako si ono sto si obecao i ispunio... xD
xexe... :p ja kako sam se danas proveo mogu samo da cutim... inace moj danasnji plasman posvecujem mishkinu koga uskoro ocekujem da se, posle povrede nokta na kaziprstu, trijumfalno vrati na pes scenu...

cestitam pobedniku!

siri-gerard
08-16-2009, 23:39
svaka cast tesicu, svaka cast i neki koji me odro sa zvezdom, mozda ce na pes 10 biti bolje...

stakic
08-17-2009, 01:02
A ko je osvojio?

neka.bg
08-17-2009, 08:46
Tesic...

Mishkin
08-17-2009, 10:38
i tako svaki put dok ne osvojis a onda ces da *****s kako si ono sto si obecao i ispunio... xD
xexe... :p ja kako sam se danas proveo mogu samo da cutim... inace moj danasnji plasman posvecujem mishkinu koga uskoro ocekujem da se, posle povrede nokta na kaziprstu, trijumfalno vrati na pes scenu...

cestitam pobedniku!

setim se i ja da poneki put svratim ovde i evo to se desilo, samo da znaš u srce si me dirnuo, hvala ti :D vidim počinješ da posrčeš, pod hitno ti treba partija sa mnom, da i ti nekog dobiješ :)
ps. mislim da se vratiti neču, prešao sam na neke ozbiljnije igre :D

V.Kostic
08-17-2009, 10:58
glupi pes

Djuka
08-17-2009, 13:22
1/8 finala

Krstovic - Konstantin
Ajkula - Stefan
Aleksic - Santic
Sheva - Vaskez

Jovan - Janic
Milan - Srna
Shici - Nemanja
Tesic - Arsic

1/4 finala

Konstantin - Stefan
Santic - Sheva

Janic - Srna
Nemanja - Tesic

1/2 finala

Konstantin - Santic

Janic - Tesic

FINALE

Santic - Tesic

---------------------------------------------------------

Cestitke pobedniku na prvoj tituli :yes:

Strippy
08-17-2009, 13:22
Ma ljudi sta vam, ako niste primetili ovo vise nije timska igra ovo je sprdanje sa ljudskim umom, da jedan igrac igra sam protiv cele ekipe suludo je..... Djuka :ave: bole te patka realno mi se okupljamo jer volimo da se druzimo, zezamo i igramo...Naravno da svi imamo imperativ pobede i uvek nam nesto ne odgovara, ali je realnost da samo najsrecniji moze da pobedi, u tome je i zar(slicno loto-u)...Tesicu care svaka cast, a tebi Santicu vise srece drugi put, stvarno te teraju maleri u finalu...

DA SMO HTELI DA IGRAMO FUDBAL, IGRALI BI FIFU....

preziveh nekako tur.

Pa koji moj igrate sa timovima iz 1.klase?! Lepo se izbace svi ti timovi, i onda se moze lep fudbal pikati. I ona varijanta kad dva takmicara izaberu identican tim, gde je tu car? Zar ne bi bilo lepse da postoji kao neki zreb redosleda biranja timova, pa ko izabere koji redni broj, po tom redosledu bira tim. Naravno, kapiram ja da se ucip placa, i da svi žele da uzmu lovu, ali mislim i da bi taj segment srece doneo malo zanimljivosti. Savako, ovaj princip rednog broja samo predlazem ukoliko se ne igra sa najjacom osmicom. A što se patcha tice, ne znam koliko je izvodljivo da se sve te konzole povezu na net i skine se prvo 1.4 patch, pa onda uradi download iz igrice. Verovatno je *****ano sve to odraditi, ali mislim da bi sve mnogo lepse izgledalo. Da ne govorim o ubacivanju nekog patch-a/OF, kao sto je npr. VON OF, gde su sredjeni svi dresovi, grbovi, imena, face, itd. Ubacivao sam to za nekog drugara, i mnogo je lepsi osecaj. E sad, verovatno ce neko odreagovati, sta ovaj tu ***** , kad i ne ucestvuje na ovim turnirima :). Mozda ce biti u pravu, ali eto, samo sam hteo da kazem neki svoj predlog. JEdnom sam bio na Djukinom turu, i bas su me takve stvari odbile od daljneg ucestvovanja. Pitao sam ja vec Djuku za ove stvarcice oko ubacivanja patcha, ali cini mi se da rece da te igraonice valjda ne zele da se bakcu s tim. Mozda je sad vec besmisleno sve to budziti, jer za mesec i po izlazi pes2010, ali definitvno bi takve stvari doprinele atmosferi.

Milos
08-17-2009, 13:51
Dejane ne daju mi da instaliram pec :D

Vaskez
08-17-2009, 14:33
Za gol turnira je proglasen pogodak Anrija u 1/8 finala protiv Milana, fantasticne makazice. :D
Cestitke osvajacu turnira . . .

Kure
08-17-2009, 14:53
Pa koji moj igrate sa timovima iz 1.klase?! Lepo se izbace svi ti timovi, i onda se moze lep fudbal pikati. I ona varijanta kad dva takmicara izaberu identican tim, gde je tu car? Zar ne bi bilo lepse da postoji kao neki zreb redosleda biranja timova, pa ko izabere koji redni broj, po tom redosledu bira tim. Naravno, kapiram ja da se ucip placa, i da svi žele da uzmu lovu, ali mislim i da bi taj segment srece doneo malo zanimljivosti. Savako, ovaj princip rednog broja samo predlazem ukoliko se ne igra sa najjacom osmicom. A što se patcha tice, ne znam koliko je izvodljivo da se sve te konzole povezu na net i skine se prvo 1.4 patch, pa onda uradi download iz igrice. Verovatno je *****ano sve to odraditi, ali mislim da bi sve mnogo lepse izgledalo. Da ne govorim o ubacivanju nekog patch-a/OF, kao sto je npr. VON OF, gde su sredjeni svi dresovi, grbovi, imena, face, itd. Ubacivao sam to za nekog drugara, i mnogo je lepsi osecaj. E sad, verovatno ce neko odreagovati, sta ovaj tu ***** , kad i ne ucestvuje na ovim turnirima :). Mozda ce biti u pravu, ali eto, samo sam hteo da kazem neki svoj predlog. JEdnom sam bio na Djukinom turu, i bas su me takve stvari odbile od daljneg ucestvovanja. Pitao sam ja vec Djuku za ove stvarcice oko ubacivanja patcha, ali cini mi se da rece da te igraonice valjda ne zele da se bakcu s tim. Mozda je sad vec besmisleno sve to budziti, jer za mesec i po izlazi pes2010, ali definitvno bi takve stvari doprinele atmosferi.

buraz niko nece da ti daje 500 din da igra sa nekim klubom sa kojim nije navikao da igra razumes ... ja igram sa barcom i ne mogu se navici na drugi tim tj mogu ali samo sa njima sam igrao na turnirima a kuci pes ne igram tako da ne znam koga bi uzeo !!! tako da svako uzme tim koji hoce i ako si ti real on barca i ti izgubis nemas sta da se ljutis svi ste uzeli jake timove i dovidjenja prijatno

shade
08-17-2009, 15:34
Realno da je Djukina igraonica (ili od nekog od nas) siguran sam da bi sve bilo Sredjeno do detalja. Meni je skroz razumljivo zasto gazdu ili recimo lika koji radi u igraonici boli uvo da frizira i drzi igre up-to-date.

A sto se tice likova koji tumbaju i cackaju roostere... Mozda je bolje da se odrzavaju turniri sa reprezentacijama do izlaska novog pesa, tu barem niko nishta ne bi trebalo da je tumbao (mada ko zna, ima ih raznih... :P)

bakaja
08-17-2009, 16:03
buraz niko nece da ti daje 500 din da igra sa nekim klubom sa kojim nije navikao da igra razumes ... ja igram sa barcom i ne mogu se navici na drugi tim tj mogu ali samo sa njima sam igrao na turnirima a kuci pes ne igram tako da ne znam koga bi uzeo !!! tako da svako uzme tim koji hoce i ako si ti real on barca i ti izgubis nemas sta da se ljutis svi ste uzeli jake timove i dovidjenja prijatno

Ja bih dao i wise od 500 :)

Kure
08-17-2009, 16:13
bakaja ne seri <3

ShevaSerbia
08-17-2009, 18:31
Za gol turnira je proglasen pogodak Anrija u 1/8 finala protiv Milana, fantasticne makazice. :D
Cestitke osvajacu turnira . . .

Opasan gol :) Turnir je obelezio i Shevchenko i nevidljivi zid ispred Janicevog gola, moram da pohvalim Janica na fair play-u koji dao sam sebi gol posle toga....svaka cast pobedniku, krivo mi je zbog Santica koji stvarno kida kako igra odbranu, a po mom misljenju to je najvaznije na PES-u...bezveze je *****ti oko timova, svako igra sa kim god hoce, ako si bolji dobices ga i sa slabijim timom sa kojim znas da igras...pozz, nadam se da ce biti sledece nedelje 2v2 ;)

Kure
08-17-2009, 18:48
Opasan gol :) Turnir je obelezio i Shevchenko i nevidljivi zid ispred Janicevog gola, moram da pohvalim Janica na fair play-u koji dao sam sebi gol posle toga....svaka cast pobedniku, krivo mi je zbog Santica koji stvarno kida kako igra odbranu, a po mom misljenju to je najvaznije na PES-u...bezveze je *****ti oko timova, svako igra sa kim god hoce, ako si bolji dobices ga i sa slabijim timom sa kojim znas da igras...pozz, nadam se da ce biti sledece nedelje 2v2 ;)

nece brate :) ja sam u ns xD znaci nece haha

Djuka
08-18-2009, 16:12
Updateovana lista i sa ovog i sa proslog Euro turnira (mojo se nije bodovao)

p.s. sheva :2guns:djuku :sweatdrop:

http://www.pes-serbia.com/vb/t7725

Shantic
08-19-2009, 15:16
Prvo hvala shevo na komplimentima za odbranu.Inace gotivvim s tobom da igram,jer je uvek kidanje,a i ti ubijas tu odbranu!!!Bravo Djuka za organizaciju!!!

A ja gubim i drugo finale za redom...izgleda da nisam covek za velike utakmice :)

I naravno cestitke pobedniku