PDA

View Full Version : PES2010 gameplay video

maremas
08-11-2009, 23:33
http://www.proevonews.co.uk/wp-content/uploads/pes2010.gif

Evo napokon, prvi podaci o strateskom aspektu PES2010! U ovom video prikazani su neki vazni elementi igre kao i prilicno sofisticirani meni. Mnostvo slajdera ce vam dati totalnu slobodu u organizovanju odbrane i vaseg napada, i odnosu izmedju igraca.

DCUIowVwopU

PES2010 VIDEO!!! (http://www.jvn.com/jeux/articles/pes-2010-les-strat-eacute-gies-en-vid-eacute-o.html)

goran_pesmaster
08-11-2009, 23:42
po ovom sto sam video nije se bog zna sta promenilo u gameplayu!

maremas
08-11-2009, 23:46
Ti ne znas sta je gameplay :)

Inace ovo je stari kod, animacije igraca sa motion capture sesije nisu ubacene a video kako novi pes stvarno izgleda cemo videti za nedelju dana, ovim videom se KONAMI opet fokusirao na formacije i na one karte. A evo i dokaz da je ovo stari kod, decko je inace igrao ovu staru verziju jos u junu a tad je to bilo na 50% igre.

Its old code guys, another weird decision from Konami to include gameplay code from an old version. Like its been said, Eto'o is at Barca even though we know the latest code has Ibra in the team.

We'll see the differences once Gamescom hits.

goran_pesmaster
08-11-2009, 23:48
(jok ti znas :))

daj boze da je tako...jer ovakve animacije kretanja igraca i sutevi,bagovito bacanje golmana su i dalje na nivou 2009tke...

Бишке
08-11-2009, 23:59
Ti ne znas sta je gameplay :)

Inace ovo je stari kod, animacije igraca sa motion capture sesije nisu ubacene a video kako novi pes stvarno izgleda cemo videti za nedelju dana, ovim videom se KONAMI opet fokusirao na formacije i na one karte. A evo i dokaz da je ovo stari kod, decko je inace igrao ovu staru verziju jos u junu a tad je to bilo na 50% igre.
Gde njemu da kazes mare da on ne zna sta je gamplay.:wtf:Pa on ima razna zvanja i titule iz oblasti igara.:::|:

Da se vratim na igru.Ovo me je odusevilo sto sam video.Bice ludnica,jedva cekam da izadje!Cim izadje DEMO,bacam se na razradu taktike,pa da pikamo posle.:punk:

maremas
08-12-2009, 00:01
GAMESCOM (http://www.gamescom-cologne.com/) je za nedelju dana, ne mislite valjda da ce pre toga da izbace nesto novo senzacionalno kad se tamo spremaju da oficijalno prvi put predstave PES2010. U svakom slucaju meni je extra ovo sa strategijama i kartama :player:

goran_pesmaster
08-12-2009, 00:01
ja sam samo komentarisao ono sto sam video ;) a to sto sam video nije mi se svidelo...e sad sto je stari code...to je vec nesto drugo...

maremas
08-12-2009, 00:06
Ti si video identicne animacije malo prefinjene u odnosu na PES2009, ali gameplay nisu samo animacije igraca :ziveli:
Ja kad sam gledao video prvi put nisam se toliko obazirao na animacije koliko me je zaokupiralo ovo sa strategijama.

grobarinbgd
08-12-2009, 00:08
ovaj klip sa karticama je vrh...bice na strategy planu extra.a pogledajte samo anfield nocu kako mocno izgleda. :)

мирегробар
08-12-2009, 00:17
ајд да сачекао тај догађај у келну па да видимо шта ће да изнесу ново и револуционарно

Darcoolio
08-12-2009, 00:30
Mesi radi nogicama kao navijen, valjda to ostaje u tom starom kodu, pošto je bzvz :D

stefanACM
08-12-2009, 00:30
E sad imam mnoštvo opcija za strategiju. Sačete videti ko je najbolji :D

DezurnaBudala
08-12-2009, 00:31
Ja sam se najezio dok sam gledao ovaj video, veoma sam zadovoljan onim slajderima, tacno se vidi kako oni uticu na kretanje igraca i uopste nisu visak, vec zaista oblikuju igru ekipe. Uopste, kretanje igraca, a i pas igra mi je prirodnija nego u devetki.
Najvise me raduje to sto su u Konamiju, bar se meni cini, daleko ozbiljnije shvatili izradu ovog PESa nego proslog.

maremas
08-12-2009, 00:41
ајд да сачекао тај догађај у келну па да видимо шта ће да изнесу ново и револуционарно
A i ovo sad sa strategijama i kartama je revolucionalno samo sto smo to vec videli u poslednjem videu sto je izasao, ali sad je bolje pojasnjeno :player:

stefanACM
08-12-2009, 01:25
A i ovo sad sa strategijama i kartama je revolucionalno samo sto smo to vec videli u poslednjem videu sto je izasao, ali sad je bolje pojasnjeno :player:

Ma da, tek sledi da se vidi pravi gameplay ovo nije uošte u tu svrhu. Ali jeste li videli mreže? Kada je pogodi sa neke bočne strane ona se ne savija mnogo, a kad uđe po sredini onda se fino protegne, i konačno su zategnute mreže kao na pravim stadionima

Aladdin986
08-12-2009, 02:56
( strategije jedva cekam za ovo i igram ovaj pes ) alii gameplay je malo bolji nego u pes09 ....moraju jos da prorade na pracenje igre ... KRECU SE IGRACI SAMO ONI KOJE NAMESTIS U STRATEGIJI

POSMATRAO SAM SA STRANE IGRACI KOJI SE BRANE da se ne krecu jedino ako je u blizini lopte :( a rekli su da je AI mnogo bolji .. no ima jos dosta da se radi za sada sam zadovoljan njihovim zalaganjem

SADA SAM SRDACAN I stigli su do cene 30 eura za igru :)

Boki0812
08-12-2009, 03:21
extra sve ovo izgleda....samo sada ce nam namestanje taktike trajati duze nego sama igra:)

DreadLock7
08-12-2009, 05:56
extra sve ovo izgleda....samo sada ce nam namestanje taktike trajati duze nego sama igra:)

Upravo to, ove kartice dok namestis za svakog igraca + ovo player support i ostale stvarcice

maremas
08-12-2009, 10:25
KRECU SE IGRACI SAMO ONI KOJE NAMESTIS U STRATEGIJI

POSMATRAO SAM SA STRANE IGRACI KOJI SE BRANE da se ne krecu jedino ako je u blizini lopte

Upravo sam ponovo gledao video i obratio paznju na to sto kazes i mislim da nisi upravu, svaki igrac se krece i ponasa "po meni" kako bi trebalo znaci ko u stvarnosti, a mozda ti ocekujes da igraju kao sto smo mi igrali kao klinci, svi na loptu :D

Zapazio sam da su mreze bolje, mnogo zatenutije kad lopta udari u njih :punk:

kum_2007
08-12-2009, 10:30
Slazem se Maremas.
Ako je igrac na poziciji npr. LB ili CB, a igra se odvija na strani terena koja nema veze sa njim, sta ocekivati od njega, nego da drzi svoju poziciju, ukoliko to nismo promenili u 'kartama'. Nece, sto kazes, svi na loptu :-)

Ovo sa unapredjivanjem strateskog plana je nesto sto sam cekao od kako znam da postoji ovaj PES, tako da nema dalje sto se tice ovoga. Izuzetno.

4evra
08-12-2009, 10:38
jos su ubacili one slidere,da njihova promena bude trenutna,pa sad ce tokom utakmice svakih 10 sekundi likovi paliti i gasiti to da bi podesavali formaciju,sto mi na kraju unisti gameplay.

Trebali su sva ova taktiziranja ostaviti samo za podesavanje formacija pre meca i na poluvremenu,tj.iskljuciti opciju da ih mozete podesavati tokom utakmice.
Napravise od PES-a nekog menadzera...

kum_2007
08-12-2009, 10:46
Pa tako i treba da bude, vrsta simulacije, sa svim primesama, tj. mogucnostima menadzera. Koji ste vi likovi. Ljudi prave sve savrseniji fudbal, a vi se samo nesto zalite, jer imamo sve vise mogucnosti da nase fudbalske vizije pretocimo u samu igru, a vama ni to ne odgovara.

Uzmite lepo, pa igrajte fudbal na staroj Segi (na Segi uzmes loptu i samo 'vozi', ne secam se ima li uopste pauze) i nemojte da smarate ovde ako se nesto usavrsava.
I zapitajte se, hocete li vi pravu simulaciju fudbala i svih mogucnosti taktiziranja ili crtani film koji izgleda kao fudbal??!!

goran_pesmaster
08-12-2009, 11:09
@4evra,pa ti podesavas stil igre koji ti odgovara!Ako usavrsis podesavanja,neces morati svakih 5 sekundi da namestas ;)

Partizan FOREVER
08-12-2009, 11:13
Odlicno sto ce da ima ovakva podesavanja za taktiku :ave:
Ovo je nesto novo, i mnogo bolje... Puno puta sam se nervirao sto ne mogu tacno kako 'ocu da postavim defanzivnu liniju, kako igraci da igraju presing, kad bekovi da utrcavaju... Sad ce biti druga prica :D

joco23
08-12-2009, 11:24
izgleda dobro, svidja mi se sto se otvaraju igraci onako, a ne ko na prethodnim verzijama da se sudaraju... i mreze su malo poboljsali, ali i dalje lopta kad udje u njih lete do tribina ::S:

4evra
08-12-2009, 13:01
@4evra,pa ti podesavas stil igre koji ti odgovara!Ako usavrsis podesavanja,neces morati svakih 5 sekundi da namestas ;)

ma videcemo kako ce resiti taj problem,recimo na online,lik dobije loptu,ide pause,salje sve u napad,dok je izgubi,ide pause,pa ide sve u defanzivu itd itd(da ne dodje do zabune,ovo mislim ako ne bude sistem queueovanja zahteva za pauzu).Jos offline kad budu...

Pa tako i treba da bude, vrsta simulacije, sa svim primesama, tj. mogucnostima menadzera. Koji ste vi likovi. Ljudi prave sve savrseniji fudbal, a vi se samo nesto zalite, jer imamo sve vise mogucnosti da nase fudbalske vizije pretocimo u samu igru, a vama ni to ne odgovara.

Uzmite lepo, pa igrajte fudbal na staroj Segi (na Segi uzmes loptu i samo 'vozi', ne secam se ima li uopste pauze) i nemojte da smarate ovde ako se nesto usavrsava.
I zapitajte se, hocete li vi pravu simulaciju fudbala i svih mogucnosti taktiziranja ili crtani film koji izgleda kao fudbal??!!

Nisam ja nigde ni rekao da je to lose.Samo sam rekao da sva ova podesavanja trebaju ostati u podesavanju formacije na pocetku utakmice,bez da se cackaju tokom utakmice.Nekako mi je tu preveliki akcenat stavljen na ulogu trenera/menadzera,umesto na igrace i tim.
PES je uvek bio blizi arkadnom nego tom nekom "lupanju glave" za taktiziranje(ne mislim na podesavanje formacije).
A ko voli cackati ozbiljnije sve to i stimati itd itd ima Menadzer,zato su ga i napravili.

maremas
08-12-2009, 13:09
ma videcemo kako ce resiti taj problem,recimo na online,lik dobije loptu,ide pause,salje sve u napad,dok je izgubi,ide pause,pa ide sve u defanzivu itd itd(da ne dodje do zabune,ovo mislim ako ne bude sistem queueovanja zahteva za pauzu).Jos offline kad budu...
Online imas ogranicen broj pauzi ;)

miljan91
08-12-2009, 13:22
Ovo izgleda :ave: :ave: :ave: :ave: jedva cekam da izadje demo...

heavy_grobar
08-12-2009, 16:19
ova igra je bozija igrA!!!! KAKO BI REKLI U CRKVI: HALILUJA!!!! :taz:

kicba70
08-12-2009, 18:15
jos su ubacili one slidere,da njihova promena bude trenutna,pa sad ce tokom utakmice svakih 10 sekundi likovi paliti i gasiti to da bi podesavali formaciju,sto mi na kraju unisti gameplay.

Trebali su sva ova taktiziranja ostaviti samo za podesavanje formacija pre meca i na poluvremenu,tj.iskljuciti opciju da ih mozete podesavati tokom utakmice.
Napravise od PES-a nekog menadzera...

Potpuno se slazem sa tobom. Ali dobro videcemo kako ce to na kraju da se odradi.

Mnogo mi se svidja onaj deo kad mesi povuche loptu i zabije gol :D

kicba70
08-12-2009, 18:16

PES nije simulacija!

maremas
08-12-2009, 18:34
Tezi ka tome :yes:

heavy_grobar
08-12-2009, 19:18
ja ljudi stvarno neznam koji je vama, ovo sto sam vidio na videu je stvarno extra, msm kad budu igrala 2 igraca tj 1 vs 1, bice malo glupo taktiku namjestati jer ce ovaj drugi moci vidjeti sta ovaj sprema itd......igra je jos nedovrsena, treba se jos svasta uraditi na njej... btw @MAREMAS konami je rekao da ce se moci 2 igraca koristiti u jednoj utakmici eo np messi i dani alves, jeli to istina ili???? :001_rolleyes:

maremas
08-12-2009, 19:20
@MAREMAS konami je rekao da ce se moci 2 igraca koristiti u jednoj utakmici eo np messi i dani alves, jeli to istina ili???? :001_rolleyes:
Ne razumem sta oces da kazes :confused:

goran_pesmaster
08-12-2009, 19:58
pa samo 2 igraca sa karticom,ja ga tako razumeo

heavy_grobar
08-12-2009, 21:03
Ne razumem sta oces da kazes :confused:

pa konami je rekao da ce se u jednoj utakmici moci koristiti 2 igraca..... ne razumijem kako :online2long:

maremas
08-13-2009, 00:02
Samo gameplay video.
d4j4-4Sa5mk

Inace primetio sam da na delu gde je stadion Anfield nocu gotovo svaki potez je 100% isti kao u PES2009 dok u ostatku videa su potezi tj. animacije igraca znatno drugacije (poboljsane).

goran_pesmaster
08-13-2009, 00:26
jel ovo kad urade dupli pas drugi kod ili je odradjeno kao trejler?

Milan H.
08-13-2009, 01:16
cini mi se da nije trejler... do jaja je ovo sto su napravili s karticama...sad ce morati malo vise da se misli pre nego sto se pocne tekma...a koliko su te kartice extra za game play nema potrebe govoriti.... malo nevezano za ovo: nervira me u pesu sto igraci izgledaju ko da su grbavi dok trce, nadam se da ce im ispraviti ledja u 2010. :D

Totti
08-13-2009, 02:59
Ovo ce biti ista fora kao za BAL svi su pricali da je extra i na kraju svi se posle duzeg vremena razocarali....P.s. Samo se bojim da ove kartice ne budu mnogo bagovite pa da ima ustaljena fora za davanje golova,sto je totalno nerealno...Zapamtite,sta sam vam rekao.....zapamtite ovaj post!

njale
08-13-2009, 03:38
koliko sam ja razumeo jedna grupa se podelila na arkadnu igru a druga na simulaciju zato bi bilo dobro kada bi uradili da pre pocetka igre izaberete da li hocete da igra vise bude simulacija ili arkada ja sam vise za arkadu jer mislim da svim ovim podesavinjima unistavaju draz igre ako hocete pravi fudbal izadjite napolje i igrajte nemojte po ceo dan da sedite pored kompijutera, sta vi hocete da igra bude stvarnost?To nije smisao video igre ona je tu da vas zabavi a ne da vam zameni stvarnost,toliko od mene.

heavy_grobar
08-13-2009, 09:33
Ovo ce biti ista fora kao za BAL svi su pricali da je extra i na kraju svi se posle duzeg vremena razocarali....P.s. Samo se bojim da ove kartice ne budu mnogo bagovite pa da ima ustaljena fora za davanje golova,sto je totalno nerealno...Zapamtite,sta sam vam rekao.....zapamtite ovaj post!

kupis orginal a ne pirat i imaces puno manje bagova, btw izlazice patchevi za te bugove kao 1.1 1.2 itd.....

@maremas ako je ovo 50% mogu mislit kako je extra gameplay kad ga dovrse (100%) :D

Darcoolio
08-13-2009, 14:21
kupis orginal a ne pirat i imaces puno manje bagova, btw izlazice patchevi za te bugove kao 1.1 1.2 itd.....

@maremas ako je ovo 50% mogu mislit kako je extra gameplay kad ga dovrse (100%) :D

kakve to veze ima sa original verzijom?
imam original pes 2009 i ne vidim razliku, izuzev što mogu da igram online...uostalom, za svaki od tih patcheva izađe i "lekič" za one koji imaju torrent veziju...

heavy_grobar
08-13-2009, 16:22
kakve to veze ima sa original verzijom?
imam original pes 2009 i ne vidim razliku, izuzev što mogu da igram online...uostalom, za svaki od tih patcheva izađe i "lekič" za one koji imaju torrent veziju...

pa gledaj, koji god sam kupio piratski pes ili ga skinuo sa neta bio je pun bugova i virusa, to ne mozes ocekivati od orginala (uvjerio sam se:tank:)

goran_pesmaster
08-13-2009, 16:24
bro,na net se kace igrice koje su prerezane sa originala...koja je razlika??

maremas
08-13-2009, 16:27
U kreku! Original je kokain, a pirat je krek pa vidi razliku :clap2:
Zna se sta je luksuz!!!

http://narkovodic.tripod.com/slike/Kokain_Crack.jpg

Ghost Rider
08-13-2009, 16:43
GamePlay je super...Ima da se H(k)ara sa Arsenaolm po celu noc i dan...

Milan H.
08-13-2009, 16:44

nije mislio da ce da baguje pes...nego da ce moci da se daju golovi na istu foru kao npr. u 2008 prodjes po strani stisnes 2 puta :x: i to je 90% gol...

moglo bi to da se desi al nadam se da su u konamiju svesni toga i da ce se potruditi da ne bude tako...

dj90
08-13-2009, 17:21
Meni ovaj pes ne miriše na dobro

nervira me u pesu sto igraci izgledaju ko da su grbavi dok trce, nadam se da ce im ispraviti ledja u 2010. :D

Još nisu potpisali ugovor sa Kosmodiskom

heavy_grobar
08-13-2009, 18:03
pa gledaj ovaj pes 09 sto sam skidao pomalo mi je stopao i izbacivao iz igre, ovaj pes 09 sto sam kupio malo mi zna igrac da zabaguje, a original , bogami na njemu ni baga nisam primjetio :) kao to je maremas rekao LUXUZ :) :1eye:

Darcoolio
08-13-2009, 18:49
pa gledaj, koji god sam kupio piratski pes ili ga skinuo sa neta bio je pun bugova i virusa, to ne mozes ocekivati od orginala (uvjerio sam se:tank:)

Kako god ti kažeš...
bagovi su normalna stvar ako ti igra nije čista instalacija, več neka patch verzija...

4evra
08-13-2009, 20:01
kad smo se zakacili gameplaya iz 2009,i dok uporedjujemo originale i pirate,moram spomenuti(iako nemam neko veliko iskustvo u online igranju) da je jedina prava razlika izmedju pirata i originala upravo u online igranju.Da,uz original dobijate i one download stvari za formama igraca itd(valjda),kao i "manje bugova" ali sve se to moze resiti i na piratu sa boljim "tretmanom antibioticima",kao i tim raznim editima same igre.
Na PC-u nisam nikako igrao 2009 online,ali mnogo puta jesam na Sony 3,i mogu reci da je postizanje gola u offline i online utakmici nebo i zemlja.Uproscen do maksimuma,za gol u online utakmici dovoljno je samo da ste prisli do 20 metara ili blize i skoro svaka sut je gol.Narocito oni sugavi...

Matija_Cro
08-13-2009, 20:52
kad smo se zakacili gameplaya iz 2009,i dok uporedjujemo originale i pirate,moram spomenuti(iako nemam neko veliko iskustvo u online igranju) da je jedina prava razlika izmedju pirata i originala upravo u online igranju.Da,uz original dobijate i one download stvari za formama igraca itd(valjda),kao i "manje bugova" ali sve se to moze resiti i na piratu sa boljim "tretmanom antibioticima",kao i tim raznim editima same igre.
Na PC-u nisam nikako igrao 2009 online,ali mnogo puta jesam na Sony 3,i mogu reci da je postizanje gola u offline i online utakmici nebo i zemlja.Uproscen do maksimuma,za gol u online utakmici dovoljno je samo da ste prisli do 20 metara ili blize i skoro svaka sut je gol.Narocito oni sugavi...

Nadam se da ce se PES vratit onome sto je bio....a to je simulacija,jer su ova dva zadnja nastavka po meni uzasno iritantna i zivcira me taj arkadni pristup nogometu...a online upropastavaju nOObovi koji nisu culi za druge klubove osim Barce i Man Utd.... aj mi Evra daj psn ako imas PS3 da te dodam

1D1UL1E1
08-14-2009, 00:17
4evra, pa kad igras sa ortakom, mozete se dogovoriti
koliko max. pauzi imate u tekmi i resena rstva

Darcoolio
08-14-2009, 00:25
4evra, pa kad igras sa ortakom, mozete se dogovoriti
koliko max. pauzi imate u tekmi i resena rstva

Ali ipak je to seckanje igre...

7,8puta
08-14-2009, 08:28
pa dobro ****ga u krajnjoj liniji ne mora se to ni koristiti ko ne zeli i kome ne trebaju te opcije.

ja sam isto malo bojim da ne bude 2-3 fore ustaljene fore odnosno da na 2-3 fore uvek moze da das gol ili pak odbranis se,da ne bude takvih bagova.

heavy_grobar
08-14-2009, 11:30
pa dobro ****ga u krajnjoj liniji ne mora se to ni koristiti ko ne zeli i kome ne trebaju te opcije.

ja sam isto malo bojim da ne bude 2-3 fore ustaljene fore odnosno da na 2-3 fore uvek moze da das gol ili pak odbranis se,da ne bude takvih bagova.

pa msm, konami ce se sigurno potruditi da ne bude bugova....

Aladdin986
08-16-2009, 23:51
Samo nek bude simulacija. arkada nije zanimljiva, gubis zivce od golova koji se zovu repriza :O bez online ispravke njihove PES IDE U VODU (kazem globalno) svi ce preci na fifu ps3

Darcoolio
08-16-2009, 23:58
To možeš da pričaš isključivo u svoje ime, pošto imam original pes, ali ga igram isključivo sa ortacima, nije mi zanimljivo da pobeđujem neke nepoznate likove.

4evra
08-17-2009, 00:22
Trenutno kako situacija stoji,oni koji kupuju original pes ustvari samo daju pare za dodatno zivciranje.
Ta "sugavost" golova,onda neki protivnici koji imaju te neke "prljave" nacine igranja,te zatim veoma izgledni DC(disconnect)...nasuprot cega?Online zajednice,cija vecina spada u gorespomenuti "online olos"?Cast izuzecima,i sam sam igrao sa par njih,sto je mozda i jedina prednost da cete ipak steci par dobrih prijatelja za igranje,al' opet,dzaba vam prijatelji raspolozeni za igru kad ustvari i nemate igre. (ovo se odnosi na 09 na Sony 3,PC nisam probao,al' verujem da je po sistemu "isto sr*nje,samo drugo pakovanje".PES 06 je druga stvar,njega sam igrao,realan je:ave:)

Sad ova rasprava da li bi PES trebao ici putem da postane cistokrvna simulacija fudbala ili da bude na nivou na kojem je ovaj sada,2009,a to je neki balans izmedju simulacije i arkade,s tim sto vise naginje na arkadu,bi valjalo dobrano raspraviti,posto je inace zanimljiva tema za diskutovanje.

ja sam vec rekao ovde,nisam za ove nove sisteme koje su uveli(karte i onaj style),posto preveliki akcenat stavljaju upravo na taj menadzerski deo,umesto na igracki.
Naravno,ne treba ga skroz izostaviti,ali on bi trebao biti u drugom planu,kao sto je bio u prethodnim PESovima.Dakle ne igra vitalnu ulogu za odluku pobednika/gubitnika,ali zna biti presudni faktor kad su timovi priblizno izjednaceni.

PES i jeste arkada...ali za razliku od standardnih arkada gde uvek radite isto sa istim rezultatom,ovde samo sa dodaj/sutaj sistemom imate beskonacno mnogo razlicitih rezultata koje mozete postici.Eto,samo probajte zabiti 2 potpuno identicna gola ;)

Misko
08-17-2009, 11:23
Pes je arkada samo igracima koji igraju sablonski :1r2:

Коле
08-17-2009, 12:08
Samo nek bude simulacija. arkada nije zanimljiva, gubis zivce od golova koji se zovu repriza :O bez online ispravke njihove PES IDE U VODU (kazem globalno) svi ce preci na fifu ps3

Ja znam da neču nikada! :ahah: :D

PES :ave:

Strippy
08-17-2009, 13:12
Jbt-e, od fudbala napravise FRP strategiju. Jos uvek ne znam kako ce to u praksi funkcionisati, ali ideja da podesavanjima pre i za vreme tekme mozes skoro do tancina odrediti putanje igracima i nacin na koji ce se postavljati u svakom sekundu meca, meni se uopste ne dopada. Takvim pristupom, doci cemo do momenta da nema uopste potrebe vise igrati igricu, nego kao u menagerima, namestis sve u opcijama pre i u toku utakmice i to je to. Ponavljam, ne znam kako ce to stvarno izgledati i kako ce se primenjivati u praksi, ali ovako mi deluje previse robotizovano.
Japanci su poznati kao veliki poklonici strategijskog i kombinatornog razmisljanja (al sam ga srocio), pa su se izgleda malo vise zaneli, i zaboravili da ovo nije FRP, nego "obican" fudbal. Samo cekam momenat kad ce postojati kartice za magiju, pa kad dostignes odredjen level, mozes da upotrebis neke *****ane specijalne udarce. Sve u svemu, sacekacemo, mozda i ne ispadne tako lose.
A ova prica o bagovitim piratima i nebagovitim originalima je cista besmislica. Ne zasto se uopste upustate u tu raspravu

Djuka
08-17-2009, 13:30
kao da prave 2 razlicite igre a ustvari samo krekuju exe fajl i cao....

maremas
08-19-2009, 09:14
Evo ga i prvi gamaplay video sa gamescom, ocekujem uskoro i nove sa boljom slikom!
GzdBIIaaYNw

Misko
08-19-2009, 09:19
aubre, gledaj kretnju saigraca :ave:
primecuje se i da je brza igra :clap2:

Darcoolio
08-19-2009, 09:26
jel neko primetio na 2:55 kad jedan od defanzivaca francuske ukliza svom igraču? :D

maremas
08-19-2009, 09:28
Evo i novi, navodno sa boljom slikom, tek je uploadovan pa treba vremena malo da bude online.
RFnFDpuVVeE

7_iT7pipb84

gamescom has open for press and media.

Firt information about the Demo:
- it's a 80% Build
- 23 seats to play (20x PS3, PC, XBOX360 3x Wii)
- 4 teams: Barcelona, Liverpool, Germany, France
- you play at Anfield Road
- different settings are avaible to change like weather or severity

Stevan
08-19-2009, 09:43
gameplay izgleda supercool,podseca malo na fifu sa konzola,bar po meni,veliki korak napred u odnosu na pes 2009

herceg playa
08-19-2009, 10:34
vidi se malo razlika u gameplay-u...kao da su igraci nekako teži,glede kretanja...u svakom slucaju izgleda bolje nego pes 2009

cira 87
08-19-2009, 11:18
kako je moguce da likovi koji ne znaju gde je levo medju prvima imaju mogucnost da igraju novi pes?! ovaj sto je igrao ne moze da se sastavi. nije k'o covek ni sutnuo, ma ni napao na gol.
gameplay djijuuuuu... :ave:

BGFCRS
08-19-2009, 11:23
Ma ovo je skoro isto kao 2009.Malo je unapredjeno slicno ko pes6 u odnosu na pes5.Dodavanja realnije izgledaju i izgleda da igraci teze kontrolisu loptu pa je nemoguce prelaziti sa jednim dobrim igracem celu odbranu kao u 2009

maremas
08-19-2009, 11:24
Alvaro Arbeloa koliko sam mogao da primetim je i dalje u Liverpulu?
Ovi sa WENB su imali sve transfere u Barseloni i Realu na playtestu, a ovi sa PESfan tvrde da je igra koju su oni igrali pre par dana znatno sporija nego na ovim klipovima... Jbg cekam neki hd snimak ova 3 su ocajna.

A komentar jednog liga na igru ovih papana sto imaju tu srecu da ga igraju a sto nemaju pojma da pikaju PES i sto preskacu svaki je*eni riplej je kao da ste stavali nekog levog sa ulice u Ferari i pustili ga da vam pokaze svu snagu ferarija.

123456le
08-19-2009, 11:30
pes 2010 stvarno izgleda odlicno ali kao sto maremas kaze ceka se hd snimka...ako ce je biti...

tottimas
08-19-2009, 11:31
Konami's Gamescom Presser Liveblog - Gamescom 09 - Kotaku (http://kotaku.com/5340579/konamis-gamescom-presser-liveblog#comments)

Evo za one koji hoæe da prate ovaj blog uživo sa štanda konamija

maremas
08-19-2009, 12:03
:player:
OTL4ShdzuRE

123456le
08-19-2009, 12:20
vec gotova press konferencija pa nisu nista rekli...

Бишке
08-19-2009, 12:31
Auubre!!!
Tek sad nemam trunke dileme da l' da uzmem original!:ave:

123456le
08-19-2009, 12:34
tako je..i ja cu sebi uzeti nego citam misljenja na evo-web forumu i dosta ih je nezadovoljno kazu da izgleda kao 2009-ka...

Александар
08-19-2009, 12:35
Moje tumacenje, ako je PES6 najbolji a ako kao sto neki clanovi kazu da je PES6 malo poboljsan PES5, stoga stoji da je PES09 veoma slican PES6.Znaci zamenimo uloge neka PES09 bude PES5 a PES6 bude PES10...Dakle sta cemo dobiti? Savrsenu verziju PES-a.Ostaje nam samo da sacekamo rezultate.

Milenk0
08-19-2009, 12:38
2:53 ladno je skrljo svog :ave:

Inace, ne znam da li je to ovog stradiona, ali su mi golovi nekako mnogo tanki, tacnije mreza ::S:

stefanACM
08-19-2009, 12:43
A kad si ti to vidio kad ovi debili neznaju ni replay da puste :XD:
Inče mezi izgleda dosta dobro. Mnogo realnije kretanje kad slave gol, mnogo realnije kada sudija deli žute i crvene, sve mi izgleda kao PES 2009 bez bugova u DircetX 10

kimica
08-19-2009, 13:47
Pa neče valjda ovi iz Konamija popravljati PES 6 več PES 2009, zato se i zove evolution. Ja lično sam vidjenim zadovoljan (za nijansu bolje izgleda od PES 2009) samo se bojim da previše ne ubrzaju igru, non stop je pričano kako je gameplay sporiji itd što se po ovim klipovima ne bi reklo, e sad možda je ubrzano jer se igrala tekma od 5 minuta pa kad se podesi npr na 15 minuta brzina bude dosta realnija tj sporija.

Kosika2
08-19-2009, 14:08
au vidim bice keceva,ali nema veze,bitno da se pika pes...:D...i u svakom slucaju,team ce popraviti sigurno jos par stvari i onda ce pes da otkida...jadna fifa...:crazy:

goran_pesmaster
08-19-2009, 14:18
e po ovim novim klipovima mogu samo da kazem: OVI KOJI SU TESTIRALI POJMA NEMAJU!J*BEM TI STOKU NE ZNA DA SUTNE!
inace animacije igraca su realnije...nema vise grbavog trcanja,kretanje je vraceno sa PES 5....jos ostaje da vidimo suteve i golmane...

Darcoolio
08-19-2009, 14:34
e po ovim novim klipovima mogu samo da kazem: OVI KOJI SU TESTIRALI POJMA NEMAJU!J*BEM TI STOKU NE ZNA DA SUTNE!
inace animacije igraca su realnije...nema vise grbavog trcanja,kretanje je vraceno sa PES 5....jos ostaje da vidimo suteve i golmane...

tačno to...mislim da komentare ovih i njima sličnih likova stvarno ne treba uzeti u obzir, valjda je trebao da testira neko ko zna makar kako izgleda pes...

cira 87
08-19-2009, 14:41
jao ispizdeo sam!!! :taz: odgledao sam 6 klipova i nista nisam konkretno video... aaaaaaaaaaa.
RETARDI, sutnite na gol da vidimo malo kretaje golmana, pustite REPLAY!!! uf :wall:

123456le
08-19-2009, 14:44
jao ispizdeo sam!!! :taz: odgledao sam 6 klipova i nista nisam konkretno video... aaaaaaaaaaa.
RETARDI, sutnite na gol da vidimo malo kretaje golmana, pustite REPLAY!!! uf :wall:

slazem se jbm ih glupe bas se vidi da ne igraju pes uopce..bolje bi moja sestra koja sa mnom igra pes igrala...:rulet:

Boki0812
08-19-2009, 14:45
Njima je ocigledno bilo vazno da se oni snime kako igraju pes2010,a ne da nama prezentuju pokrete....jednom recju imbecili.

grobarinbgd
08-19-2009, 16:35
wO_6dGkWfaQ evo video mislim da se ovde najbolje vidi gameplay odlican snimak :clap: :thumbup1:

3Q6gCFn1MAM
evo startmenu dobro izgleda :)

ako nastave ovako da izbacuju klipove izbacice demo do veceras :XD:

maremas
08-19-2009, 21:03
9ONdbvPv62A
Evo jedan dobar video, inace bas sam se trudio da vidim dali ima kretanje u 360 jer se bas i ne primeti ali ovde se lepo vidi da igraci ne idu u standardnih 16 pravaca, sve u svemu ja sam zadovoljan ovim sto sam video, u odnosu na PES2009 veliki napredak jos samo da to dodje pod moje prste, da ga osetim!!!

joco23
08-19-2009, 21:11
teksture faca i dresova neverovatne :ave: osvetljenje, trava... :ave: mreze malo poboljsane ma da mi se vise svidjaju kako su na fifi odradili, i po meni sam tok igre bi trebao da bude sporiji, ili sam tripovao ili je i bilo govora o tome...

Ghost Rider
08-19-2009, 21:24
Ala su izglancali henry-ju celo xaxa,super je grafika ja sam odusevljen stvarno je vrh,da li ce i u PES 2010 imati BAL?

herceg playa
08-19-2009, 21:27
bas me zanima kako top menu izgleda :whistling:

stefanACM
08-19-2009, 21:31
Mrežu se extra, animacije igraèa pre poèetka strava, kretanje se vidi da je 360 stepeni na ovom jednom prodoru po strani, KONAÈNO je View Distance za travu stavljen na maksimum, nema više loadinga (i ako je to verovatno na konzolama samo a ako bude i na PC neæe ga niko moæi igrati), MENI je extra.
E sad nešto što mi je upalo u oèi je što su golmani OÈAJNI, ali možda je ovo sve BEGGINER

PS. golmani se strašno brzo dižu sa zemlje kad uhvate loptu što je extra

kimica
08-19-2009, 21:34
Ovo je prebrzo, brže od PES-a 2009 bar tako izgleda što je največe razočarenje bar za mene, jbt zar ne mogu da naprave normalniju brzinu a ne kao spidi gonzalesi i kao muve bez glave, nema maltene vremena ni da uživaš u nekoj akciji.

stefanACM
08-19-2009, 21:41
Jel hočeš da usporiš i PES 2009 samo mi se javi nije problem

EDIT: Uradiču neki tutorial za to kad stignem ;)
PS. Sad sam testirao na 80% brzine i za 15 sekundi igrač istrči celi teren a na 100% za 10 sec. i 50 stotih delova.

maremas
08-19-2009, 21:51
Admin sa PESfana koji je igrao poslednju verziju igre par dana pre gamescona tvrdi da je ovo stari kod koji je KONAMI pretstavio na sajmu i da mu nije jasno zasto, a zna zato sto na ovim klipovima se pojavljuju bagovi koji su bili na playtestu u junu a pre dva dana toga nije bilo!!!

"believe what you want, I know for a fact that GC code was built a few months ago, I can tell by the bugs in it that the ball isn't quite touching the players foot in certain animations. Thats the same as the code we played 2 months ago. That bug isn't present in what we have.

Anyway I'm not going to justify anything, I don't think I'm allowed to comment tbh.

We aren't allowed under any circumstance to show what we have because things like licenses aren't signed yet...which of course could cause huge legal problems. The GC code is heavily stripped down to make sure of legal issues, it also needs to be done months before due to all the checking required from all the bodies. I've requested GC code but I doubt I'll be allowed to talk about it anyway.

Final point the videos you are seeing are a very poor representation of the game, filmed badly, played badly. When we get better footage at a later date I am sure it will improve.
"
:cursing:

Kosika2
08-19-2009, 21:57
no comment

igoork
08-19-2009, 22:16
wO_6dGkWfaQ evo video mislim da se ovde najbolje vidi gameplay odlican snimak :clap: :thumbup1:

3Q6gCFn1MAM
evo startmenu dobro izgleda :)

ako nastave ovako da izbacuju klipove izbacice demo do veceras :XD:

Ovaj prvi snimak mi je malo smesan. Mislim Mesi spoljnom prebaci 30m i onda Anri da gol spicem! :biggrin:

grobarinbgd
08-19-2009, 22:31
http://ultraphoto.org/images/2bv0j573av2qjsn4v13d.jpg

:XD: lol za penal :) kako extra...evo sta pise pre nego sto izvede penal tj nacin izvodjenja :)

al dal je moguce da niko ne zna da sutne na gol jbt...konkretno da vidimo suteve kako to ide kakvi carevi...

PFC forever
08-19-2009, 22:49
Ludo jedna rec nema reci samo da doje do mene

maremas
08-20-2009, 00:04
gXrFlT6sigY

grobarinbgd
08-20-2009, 01:02
nervira me i sto ne stave noc il kisu i to da vidimo kako je odradjeno :)

PFC forever
08-20-2009, 10:32
I mene isto al su skokove odradili realno igra je extraa !!

maremas
08-20-2009, 14:42
http://winningelevenblog.com/files/2009/08/fvsg.jpg
France vs Germany. Klikni ovde (http://www.gamersyde.com/stream_pes_2010_gamescom_60_fps_gameplay-12499_en.html) da bi video!

7,8puta
08-20-2009, 15:25
po ova dva gola za ovih 10 klipova,golmani su ocajniji nego ikad.

Darcoolio
08-20-2009, 15:35
reakcija golmana je katastrofalna, ali vidi se, po načinu na koji ovaj lik prolazi protivničke igrače, da je na beginner nivou, tako da ne mogu da dam konačnu ocenu što se golmana tiče.
kao što sam več rekao, mogu da procenim tek kad uzmem demo u ruke i opičim desetak partija.

Александар
08-20-2009, 15:36
Smarate sa pljuvanjem/hvaljenjem igre koji jos niste ni videli.Jel smo vidovnjaci?-Pasulj?-Solja?Javlja vam se, ili sta?-Ajde i ja da naucim? :S Strpite se i ne *****jte vise po temi, nikoga ovde ne zanimaju pojedine gluposti clanova koji su u ovom topiku, a ima ih poprilicno.Sto se mene tice stavio bih lock i neka maremas samo ubacuje novine, da ne bude komentarisanja jer nije dobro za zivce.

Darcoolio
08-20-2009, 15:43
ti onda čekaj maretov post i nemoj da čitaš ostale...
čovek i postavlja linkove da bi mogli da se iskomentarišu...

maremas
08-20-2009, 15:45
reakcija golmana je katastrofalna, ali vidi se, po načinu na koji ovaj lik prolazi protivničke igrače, da je na beginner nivou
Istina, coek stavio na beginner :krsti
evo jos klipova:

uvs0hvxIRMs

BaLlZIbUcEc

Najezio sam se kad sam video Toresa na pocetku!!!
Vidéo PES 2010 (Jeuxvideo.TV) (http://www.jeuxvideo.tv/video/pro-evolution-soccer-2010.html#view:295824)

Александар
08-20-2009, 15:51
Neki nikada ne skontaju...http://www.pes-serbia.com/vb/images/smilies/krsti.gif

Stevan
08-20-2009, 16:03
Najezio sam se kad sam video Toresa na pocetku!!!
Vidéo PES 2010 (Jeuxvideo.TV) (http://www.jeuxvideo.tv/video/pro-evolution-soccer-2010.html#view:295824)

jos samo sto nije istreso slince kroz nos,onako fudbalerski,dobre su ove nove animacije

PFC forever
08-20-2009, 16:42
Ma moze da se oceni tek kad se proba .

maremas
08-20-2009, 17:41
Seabass pika PES!!!
Vidéo Défis de la Rédaction (Jeuxvideo.TV) (http://www.jeuxvideo.tv/video/defis-de-la-redaction.html#view:295866)

grobarinbgd
08-20-2009, 18:03
kakvi su carevi ko u igraonici....:ave: kisa :ave: mreza :ave: pes 2010 :ave:
ps ko je ovaj gerard ?!?!

Milan H.
08-20-2009, 18:20
ne verujem da su se likovi borili za pobedu ko da igraju u ne znam sta, umesto da puste jedan drugog malo da sutiraju da vidimo sto vise novina u pes2010 oni likovi igraju k'o da ih niko ne snima :wall:

grobarinbgd
08-20-2009, 18:21
e tako svi igraju,mesto da sedne neko odavde :D da samo se sklanjaju sutiraju probaju golmane... :)

kimica
08-20-2009, 18:21
Seabass pika PES!!!
Vidéo Défis de la Rédaction (Jeuxvideo.TV) (http://www.jeuxvideo.tv/video/defis-de-la-redaction.html#view:295866)

Najbolji video do sada bravo Maremas, samo da je gameplay sporiji bilo bi kao da gledaš pravi fudbal.

maremas
08-20-2009, 18:25
Evo ga i na youtube, istina najbolji video do sad, Seabass igra pametno a u odbrani uopste ne korisi :1r1: + :x:!

SCZxPlLOKik

kimica
08-20-2009, 18:35
Ovo je toliko bolje u odnosu na onih par prvih videa da je baš primetno barem meni iako je u pitanju ista igrica, pretpostavljam da su Sebas i ovaj lik igrali na top player-u u odnosu na one slepce koji su igrali na beginer nivou pa otud nekako bolji utisak.

goran_pesmaster
08-20-2009, 18:58
reakcija golmana kod drugog gola odnosno onog francuza mi se bas i nije svidela...ali mi se cini po potezima ispucavanja lopte i hvatanja u ruke da je mixovan izmedju 6-ice i 9-ke...pa cemo videti :)

kimica
08-20-2009, 19:08
Nisam se previše udubljivao u neke sitnice ali onako na prvu loptu opšti utisak mi je ispao takav, možda tripujem.

grobarinbgd
08-20-2009, 22:02
JuYiiLAJ2PA

auuu ovi penali su ok smisljeni videcemo kako ce biti.

Darcoolio
08-20-2009, 22:58
Hvala bogu pa konačno može golman da se pomera na penalima, ovako kad se ukopa je bio težak smor...

PFC forever
08-20-2009, 23:26
Extra j e

stefanACM
08-21-2009, 02:02
Evo ga i na youtube, istina najbolji video do sad, Seabass igra pametno a u odbrani uopste ne korisi :1r1: + :x:!

SCZxPlLOKik

Ovo što Sebasover igra isto ja :unsure: Znači neverujem koliko slično, možda si to mare ti i primetio jer smo odigrali par utakmica
U svakom slučaju najbolji video

maremas
08-21-2009, 23:37
Zumirano, u pocetku je malo mutno ali posle je ok.
1nUf7otEYTE

Бишке
08-21-2009, 23:57
Auu bre,kako mocno izgleda!:ave:

tottimas
08-22-2009, 10:49
Ovde možete pogledati sve do sad postavljene videe sa gamescoma. Nekolicina je več postavljena u temi ali ima i onih koji nisu. Uživajte!

Index of Gamescom Videos (http://kitanamedia.com/forums/viewtopic.php?f=9&t=1223)

Nixxee
08-22-2009, 11:33
Auuu, koliko su zeznuto odradili centarsute, jedva da lopta pogodi igraca, a ni penali nisu "laki", ne znam samo sta rade vise sa ovim mrezama, mislim da je kretanje i animacija lopte kad udje u gol sjajna, ali ne znam zasto ne naprawe mreze kao u PES 6, lepe rave zategnute !

kimica
08-22-2009, 12:56
Kad bi samo dali mogučnost editovanja mreža u igri to bi bio pun pogodak a ne svaki put strepiš kakve če mreže Japanci izvuči iz naftalina.

Milos007
08-22-2009, 14:45
Najbolje bi bilo kad bi svaki stadion imao svoje mreze..

joco23
08-22-2009, 14:51
Ovo se zove mreza :ave:
http://static.panoramio.com/photos/original/6664032.jpg

Nixxee
08-22-2009, 15:55
Pa kad bi u PESu naprawili takvu "kasvetnu" mrezu, bilo bi extra!!!

aydeen
08-22-2009, 16:36
vidim dosta dosta paznje su posvetili taktikama itd. po meni to je velika glupost jer da bi sve ove nove stvari iskoristio trebam po 100 puta u igri pritiskat start pa tamo nesto stimati :S glupost jednostavno (:

grobarinbgd
08-22-2009, 18:40
9C2JXH-F51k

Klang
08-22-2009, 19:48
vidim dosta dosta paznje su posvetili taktikama itd. po meni to je velika glupost jer da bi sve ove nove stvari iskoristio trebam po 100 puta u igri pritiskat start pa tamo nesto stimati :S glupost jednostavno (:
:blink::ave::biggrin:

aydeen
08-22-2009, 19:58
:blink::ave::biggrin:

spam?? :D

7,8puta
08-22-2009, 20:09
ne znam meni ekstra mreza u ovom poslednjem klipu okacenom

grobarinbgd
08-22-2009, 20:31
realnija je nego u 9ci...zategnutija.

joco23
08-22-2009, 20:37
U svakom slucaju... 9-ka je imala najlosije mreze, evo poredjenja... Meni se najvise svidjaju sa 6-ice i fifa ima odlicne. Ali mi je i na novom pesu sam gol nekako cudan, duguljast...
http://img35.imageshack.us/img35/6929/golovi.th.png (http://img35.imageshack.us/i/golovi.png/)

dj90
08-22-2009, 20:38
Od 1000000 stvari koje treba poboljšati vi ste se za mreže uhvatili

joco23
08-22-2009, 20:40
Jedino se mreza da jasno videti.

Nixxee
08-22-2009, 21:55
Tako je, mene samo nervira to sto oni mogu da vrate stare zategnute mreze iz 6ice, a glupiraju se sa ovima, jer cilj Pesa da se tezi ka realnosti ?? Onda se moraju ispostovati svi detalji, a ovo je mozda sat vremena posla za njih, da vrate stare mreze, i jos neki dan da modifikuju to, ubace animacije i srede ..... Gde ste vi vidli na nekoj pravoj utakmici ovakvu mrezu ? Iako sam heater Fufe, ovo su definitivno bolje odradili ....

Da dodam jos nesto, da ne pisem novi post .. Stadioni mnogo poboljsani, kao i trava, ali mislim da nisu odradili dobro atmosferu na stadionima ... Vi imate istu atmosferu na negleskom i italianskom stadionu, da ne ispadne sad da ja jedem *****, mislim na one detalje, mislim da bi u sledecim nastavcima mogli da odrade, te bliske tribine na engleskim stadionima, drugaciju nijansu trave, i te detalje ... A da kod spanaca na pr. prave dosta burnu atmosferu, sa jako glasnim navijacima, i dosta konfeta i ostalih cuda :) .... Ne kazem ja da posao nije dobro odradjen, ali bi u buducnosti mogli to da unaprede, da imamo "osecaj" kad igramo Chelsea - Manchester, i kada igramo Barcelona - Real Madrid ! I da, jos kao sto neko rece, Blato, i ostale posledice na dresovima su takodje bes problema mogli da ubace, kao i mreze ... :D

maremas
08-22-2009, 22:04
Pa ima raznih oblika mreza...

Gde ste vi vidli na nekoj pravoj utakmici ovakvu mrezu ?

http://www.vetosports.com/images/GSM/SNBOX.jpg

http://s4.directupload.net/images/090821/6zjyalhz.jpg (http://s1.directupload.net/images/090821/xzymtwlu.jpg)

Nixxee
08-22-2009, 22:06
Dobro, ovo je na pr. mreza iz Italijanske lige, Spanci stavljaju druge, a englezi druge ... Kao sto francuzi stavljaju one sarene, plavo-bele, i zeleno- bele ... Bilo bi sooper, kada bi svaki stadion imao svoju mrezu.....:D

goran_pesmaster
08-22-2009, 22:06
mreze su ok,ali se "neprirodno ponasaju" kad lopta udje u njih

herceg playa
08-22-2009, 22:29
Od 1000000 stvari koje treba poboljšati vi ste se za mreže uhvatili
onda ti nikad nisi dozivio onaj mocni osjecaj kad na 6-ici zabijes gol s jedno 20 m :001_rolleyes:
e kad to dozivis, onda ces znat zasto smo se svezali mreza ;)

stefanACM
08-22-2009, 23:11
Meni je čast kad roknem loptu sa 20-30 metara i razvučem mrežu XD

herceg playa
08-22-2009, 23:12
Meni je èast kad roknem loptu sa 20-30 metara i razvuèem mrežu XD
ma bjez kad vidim kako se rastegne,najradije bi' da nisam nikako puc'o

Darcoolio
08-22-2009, 23:21
ma bjez kad vidim kako se rastegne,najradije bi' da nisam nikako puc'o

Ti šutiraj po zemlji, ali lagano, da ne doðe do mreže ;)
Ali bez zezanja, stvarno je loše kad se mreža rastegli do prvog reda na tribinama...

stefanACM
08-22-2009, 23:27
Pa jeste ali pogledajte fudbalsku utakmicu, i vidječete da je sada najrealnija mreža u novom PES-u, najrealnija IKAD !!!

PRIMER (ovo mi odma pade na pamet kada sam vidio ovaj gol Toresa čini mi se):
7bLYuQHgZJk

Ghost Rider
08-22-2009, 23:32
Pa jeste ali pogledajte fudbalsku utakmicu, i vidječete da je sada najrealnija mreža u novom PES-u, najrealnija IKAD !!!

PRIMER (ovo mi odma pade na pamet kada sam vidio ovaj gol Toresa čini mi se):
7bLYuQHgZJk

Pa nije ovo Torres ovo je Aqvilani,e ove su mreze najace.

Odosmo u off topic sa mrezama:stuart:

joco23
08-22-2009, 23:39
u sto su realne mreze u nvom pesu, pogledaj taj klip i pogledaj klip iz novog pesa, nidje veze

stefanACM
08-23-2009, 01:59
Pa nije ovo Torres ovo je Aqvilani,e ove su mreze najace.

Odosmo u off topic sa mrezama:stuart:

Ma jel ? :XD: Ti mi pričaj o Akvilaniju to mi je posle Pirla omiljeni. :D
Mislio sam na onaj klip iz PES-a da je Torres.
A mreže su dosta slične jedino ako nisi neki fan FUFE

joco23
08-23-2009, 02:01
Mreze su metar dublje na klipu nego u igri.

stefanACM
08-23-2009, 02:05
Mreze su metar dublje na klipu nego u igri.

Možda i jesu malo ali animacija mreža, tj. ova fizika mreže u kontaktu sa loptom je odlična. Inače tu če se sad malo pojavljivati jedan BUG dešavače se verovatno da lopta mreža malo prolazi kroz loptu ali tako mora u glupom NEXT GEN enginu pu:

joco23
08-23-2009, 02:07
pa sta je tu tebi slicno? gde si video da lopta kad udje u gol pogodi coveka iz prvog reda u glavu ::S:

stefanACM
08-23-2009, 02:17
pa sta je tu tebi slicno? gde si video da lopta kad udje u gol pogodi coveka iz prvog reda u glavu ::S:

Pa nepogađa sada u novom PES-u :confused1:
Alo to se može desiti u stvarnosti al samo na San Siru :XD:

joco23
08-23-2009, 02:25
To je tacno. No dosta o mrezama :D Smorili smo

Nixxee
08-23-2009, 02:27
Pa ja napisah jedan post, a vi ste poceli da se nadovezujete, uglavnom mreze su bolje, animacija je extra, ali oblik bolji u PES 6 ! :D

maremas
08-24-2009, 12:02
DQBWHRmNbyA

Milos
08-24-2009, 12:35
meni ovo isti fudbal :S

grobarinbgd
08-24-2009, 13:31
jao boze kako pisete gluposti...................

PFC forever
08-25-2009, 17:56
Stvarno pisete Gluposti !! Pes 10 Izlazi 5-og Septembra ako se ne varam !

7,8puta
08-25-2009, 18:56
hahaha kad neko napise samo pisete gluposti i onda odvali najvecu glupost izrecenu ovde

Darcoolio
08-25-2009, 19:02
Stvarno pisete Gluposti !! Pes 10 Izlazi 5-og Septembra ako se ne varam !

Ne varaš se nikako :D :slap:

grobarinbgd
08-25-2009, 19:38
jao boze kako pisete gluposti...................

ja sam ovo napisao zato sto svi pricaju kako je isti fudbal i nervira me vise...:hammer:

7,8puta
08-25-2009, 19:42
hahaha jos bolji izgovor,kad je video da je lupio hahaha koji izgovor,svaka cast:crazy:

Александар
08-25-2009, 20:12
Spameri jeb*** se...Sada me mrzi da listam stranice zbog takvih.Ajde sada za uzvrat napisite jednu korisnu informaciju, tacnije tacan datum izlaska igre ako ga uopste znate?

maremas
08-25-2009, 20:14
22. Oktobar!

Djuka
08-25-2009, 22:36
bilo bi lepo da se u prvom postu edituju sve pouzdane informacije i zanimljivi video klipovi da bude preglednije a ?

stefanACM
08-25-2009, 22:49
Svakako, extra ideja, i treba da se pobriše nepotrebna rasprava ;)

No99RaZoR
08-26-2009, 10:57
bilo bi lepo da se u prvom postu edituju sve pouzdane informacije i zanimljivi video klipovi da bude preglednije a ?
Dobra ideja!Bit ce nam dosta preglednije!

Choda10
08-26-2009, 20:08
Po klipovima igra izgleda Extra . Realnija je igra ... Malo mi lici na Fifu sa konzola al je uglavnom extra ... Moram kupiti org. ali ne znam gde ima u Podgorici da se kupi cim izadje ... Ako neko zna nek mi javi :D

TrueBlue
08-26-2009, 21:28
Svaka naredna rasprava ili post o svemu drugom osim o ovoj temi bice nagradjen zutim kartonom bez upozorenja.

Nemojte da bude nismo znali

maremas
08-26-2009, 21:28
Zuti kartoni ne rade, tako da bolje banuj sa teme!

kimica
08-29-2009, 13:15
8cQo_e3tSTI

Još jedan video. Èini se nešto drugaèiji gameplay.

herceg playa
08-29-2009, 13:36
8cQo_e3tSTI

Još jedan video. Èini se nešto drugaèiji gameplay.
izgleda bolje...

goran_pesmaster
08-29-2009, 14:06
odakle engleska?

maremas
08-29-2009, 14:10
To definitivno nije sa gamescon-a, jedan od likova sto igra je sa WEBN pa verovatno imaju noviju verziju igre... inace nisu neki papani vec znaju i da igraju :ave:

YouTube - PES 2010 gameplay (http://www.youtube.com/watch?v=8cQo_e3tSTI)

herceg playa
08-29-2009, 14:15
hvala bogu dragom vise za video s novijim code-om,i sto je najvaznije likovima koji znaju igrat

Dule 93
08-29-2009, 14:18
Ovo isto ko devetka,samo sto je sporije..

grobarinbgd
08-29-2009, 14:52
maremas jel ovi sutevi u kaznenom kad plasira,mislim jel to rade sa r2 ili je tako progamirano da sami sutiraju ??? posto sam negde procitao da pise novi sutevi u kaznenom su dobri ..?!?! hvala

PS ovo je old traford :ave:

No99RaZoR
08-29-2009, 15:17
Meni je ovaj novi gameplay video drugaciji od onih prijasnih.Igra je malo sporija,kretanje drukcije,padovi i tako te stvari.Drukcije nemogu komentirati prije nego izade demo kojeg svi ocekujemo!

No99RaZoR
08-29-2009, 16:12
Nemogu oni da promjene sve sto je bilo u 9-ci.Ja sam zadovoljan ovime sto sam vidio.Ima mnogo dobrih promjena!Igraci disu kada je slobodan udarac ili korner jer su prije bili samo ukipljeni.Kretanje je mnogo bolje te je sada teze prilaziti sa nekim brzim igracima jer je brzina igre smanjena!Udarac prema golu i ubacaje teze izvesti da budu precizni!Postoje kartice sa strategijom koja je isto jedna velika novost!Master Liga je mnogo unapredjena.Pravi je novac te je mnogo realnije u vezi nekih drugih stvari.Jos ima Liga Prvaka i Europska Liga koje su licenzirane te ce biti ubacene u Master Ligu!Mjenjao se i Online koji mozete vidjeti na slikama koje su izasle,samo da poprave lag i da se online moze lijepo igrati!Ovo mora da bude najbolji Pes! :)

Dule 93
08-29-2009, 16:14
Svake godine kazemo ovo mora da bude njabolji pes,pa jel bio neki do sad??

No99RaZoR
08-29-2009, 16:18
Svake godine kazemo ovo mora da bude njabolji pes,pa jel bio neki do sad??

Tako je bilo.Za mene je Pes 2009 bio odlican iako je bilo mana!Za Pes 2010 se mnogo obecava pa se svi nekako nadamo da bude najbolji!:thumbup:

martin_ramadan
08-29-2009, 16:32
Evo jedan gameplay za Xbox izgleda dosta mokno :)

XizyCSCynC8&feature

Data
08-29-2009, 18:01
kako brutalno izgleda, ostajem na xboxu do daljnjega!!!!

marko90
08-31-2009, 14:48
sFEVh3y-Qcs

Chille_HR
09-01-2009, 06:13
dobar filmic, malo sam se scimal dok nisam skuzhil da igra i Engleska....

znachi da imaju onda bolju verziju kad ima i vishe ekipa...

filip991
09-01-2009, 14:17
Ako igra izlazi 22. Oktobra (kasnije nego obicno) kad moze da se ocekuje demo?

Ajzakova Beba
09-01-2009, 14:25
Ako se dobro secam za devetku je demo izasao oko 2 nedelje pre full igre.Moguce da ce i sada biti tako.

Samo ne znam kakve veze ovo ima sa gameplay videom.

Strippy
09-02-2009, 18:02
Ok, jel neko ima informaciju, da li su vratili dodeljivanje kartona posle pustene prednosti. Po meni je izbacivanje tog pravila, toliko debilno, da jos uvek ne mogu da skontam zasto su izbacili tu stvar u pes2009.

heavy_grobar
09-04-2009, 20:04
Nemogu oni da promjene sve sto je bilo u 9-ci.Ja sam zadovoljan ovime sto sam vidio.Ima mnogo dobrih promjena!Igraci disu kada je slobodan udarac ili korner jer su prije bili samo ukipljeni.Kretanje je mnogo bolje te je sada teze prilaziti sa nekim brzim igracima jer je brzina igre smanjena!Udarac prema golu i ubacaje teze izvesti da budu precizni!Postoje kartice sa strategijom koja je isto jedna velika novost!Master Liga je mnogo unapredjena.Pravi je novac te je mnogo realnije u vezi nekih drugih stvari.Jos ima Liga Prvaka i Europska Liga koje su licenzirane te ce biti ubacene u Master Ligu!Mjenjao se i Online koji mozete vidjeti na slikama koje su izasle,samo da poprave lag i da se online moze lijepo igrati!Ovo mora da bude najbolji Pes! :)

brate u potpunosti se slazem sa tobom! dosta toga su izmjenili i ovo mora biti najbolji pes do sad!

maremas
09-09-2009, 17:29
:player:
matuk.com » Konami Gamers Night: PES 2010, SAW, etc.. (http://www.matuk.com/2009/08/27/konami-gamers-night-pes-2010-saw-etc/)

grobarinbgd
09-10-2009, 15:17
a joj :wtf:

Turinski
09-10-2009, 15:22
mreze deluju drukcije :wtf:

maremas
09-10-2009, 15:24
Zato sto je to fifa, koji sam magarac xaxaxaxa

Obrisao sam post!

maremas
09-11-2009, 11:47
:pesoholichari:
7kM6Zp4u4kQ

maremas
09-13-2009, 18:46
Evo kako pes fan daje review i utiske za fifi10 "PS3" :haha:
Koji kralj :ave:
ZSuS0a_Qsyw

maremas
10-08-2009, 09:38
Evo neki snimci iz review koda...

kVG74ltybhk

OXx-fL_6QH4

maremas
10-08-2009, 10:28
_fYXWEBtLWo
I onda recite da su samo golmani u PESu retardirani :biggrin:

Darcoolio
10-08-2009, 12:03
Evo neki snimci iz review koda...

kVG74ltybhk

OXx-fL_6QH4

Da li je moguče da oni godinama ne mogu da ubace gostujuče navijače?
Pa nije gol dao FK Palilulac, več Real.
To je minus koji konstantno ponavljaju...:9898:

No99RaZoR
10-08-2009, 13:08
Cvrmi9lG_ao

vanja121
10-08-2009, 14:09
Ako taj review kod onaj kod popravlja greske u DEMO verziji,onda ce PES 2010 biti VRH!Koliko tu vidim,popravljen je direktan pas,tj lopta se vise ne kotrlja ko kamen po livadi,a cak i igraci kaji nisu "experti" za dodavanja preciznije salju lopte.Takodje,cini mi se i da su igraci osetno brzi,DAJ BOZE!Ako ce zvuk biti kao sto je i u ovom videu,onda sam razocaran komentatorom,koji nije prakticno ni promenjen u odnosu na PES 2009,a i ne svidja mi se sto se ne cuju gostujuci navijaci.Zamislite da se u pravom fudbalu, kada igraju REAL-BARSELONA ili MILAN-INTER,a "gost" da gol,ne cuju njihovi navijaci!?To je jedan od retkih,ali ne i beznacajan minus.
Ali opet,kada pogledam kakva je FIFA 2010,tj koliko je bagovita i jadna,mogu reci da su nasi golmani INTELEKTUALCI za ove fifine,a mozda ce ovaj kod i taj problem resiti,bar se nadam.
U svakom slucaju,ovaj PES je vec ovakav kakav jeste 5 u celo za FUFU,tako da se ne brinem kakav ce biti PES 2010 kada izadje u fullu.

:clap2::clap2::clap2::

:player::player::player:

pessensei
10-08-2009, 15:18
vanja121
Zamislite da se u pravom fudbalu, kada igraju REAL-BARSELONA ili MILAN-INTER,a "gost" da gol,ne cuju njihovi navijaci!?To je jedan od retkih,ali ne i beznacajan minus.
Pre utakmice moze se podesiti koji procenat navijaca ce navijati za koga, moze svi da navijaju za domacina ili gosta kao i podjednako... Barem je tako bilo u prethodnim nastavcima. Moje misljenje je da na ovaj segment igre niko ne obraca paznju pogotovu ako se igra u drustvu.

pessensei
10-08-2009, 15:31
Molio bih te da pazis na ugled ovog sajta i da ne stavljas vise ovakve "bljuvotine" na istom. :)
Golmani posle PES-a 06 su jedan od najrealnijih segmeta u igri samo su falile jos par komande kojim bi igrac mogao da ih kontrolise i izvodi odredjene manevre(nadam se da je ovo dodato u pes10).

Grobari_bgd
10-08-2009, 15:50
hahaha nikada vise necu reci nista za golmane u pesu,zlatni su :D

maremas
10-08-2009, 17:44
1QL17Py8WpI

maremas
10-09-2009, 08:52
:yes:

J3nXej8eZlE

milosmilan
10-09-2009, 09:02
E,jel se ovde cuje obostrao navijanje ili ja tripujem?

Александар
10-09-2009, 10:20
Mislim da tripujes.

grobarinbgd
10-09-2009, 12:22
auuu mnogo je mocno odradjen :ave: al teren :ave:

Misko
10-09-2009, 23:15
Juventus - Fiorentina PES 2010

oQbbGQSEeac

maremas
10-09-2009, 23:38
Isto kao i gore, video je iz full igre!!!
cXm1ub7VDhg

Stevan
10-09-2009, 23:54
sta sve odbrani vad der Sar,a UTD dve sanse dva gola,odlicni snimci i ovo stvarno dobro izgleda,golmani na nivou ,nego ovo jos za faulove nikako da vidim da li je poboljsano ili je ostao kriterijum iz demo-a

Grobari_bgd
10-10-2009, 00:07
jel se tripujem ili je trougao poboljsan u odnosu na demo?

Darcoolio
10-10-2009, 01:48
sve mi se nešto čini da jeste...

stefanACM
10-10-2009, 02:43
PES 2010 DEMO SUPERSTAR LEVEL
ncLu4kXPbS0

stoyger
10-10-2009, 03:07
Meni se caini da je u mnogo cemu bolja od 2009-ke.
Zvuk mi je super - navijanje i komentator koliko sam mogao da vidim iz ovih klipova mi se veoma svidjaju. Bice to odlian nastavak.

Александар
10-10-2009, 05:12
PES 2010 DEMO SUPERSTAR LEVEL
ncLu4kXPbS0

Ma kakav superstar, to ga usralo jednom i ovaj odma okacio i napisao...

Dule 93
10-10-2009, 08:45
Ovo sad isto ko devetka,ubrzana igra,laki prodori....daj boze je tako samo na klipovima

Dule 93
10-10-2009, 10:03
Evo jedan zanimljiv video:
_B0_TYF5hW4&feature=related

Strale VNC
10-10-2009, 10:15
Ovaj drugi komentator lici na fifinog komentatora...ili se meni cini???

stefanACM
10-10-2009, 11:20
Ma kakav superstar, to ga usralo jednom i ovaj odma okacio i napisao...

To se meni desilo na SUPERSTAR :rofl::rofl:

Komentator je stari bezi i trunke promene

krejmer
10-10-2009, 12:25
ono nije bio gol.........:crazy:

BugA
10-10-2009, 13:21
... a verovatno nije ni komentator iz igre, nego se neko malo igrao... ;)

Darcoolio
10-10-2009, 14:08
Ako obratite pažnju, videčete da komentar nema blage veze sa dešavanjem na terenu.

Dule 93
10-10-2009, 14:10
Nije to komentator iz igre...to se neko *****avao....a da je gol,gol je...;)

grobarinbgd
10-10-2009, 23:11
PES 2010 - Real Madrid vs Sevilla Penalty Shootout

1vMXdCRxTeA

stoyger
10-11-2009, 19:16
PES 2010 - Real Madrid vs Man Utd Highlights

cXm1ub7VDhg

jovan111p
10-11-2009, 19:30
PES 2010 - Real Madrid vs Man Utd Highlights

cXm1ub7VDhg

Ima vec ovo!!!

grobarinbgd
10-12-2009, 00:04
qYzq50S5M_o

dj90
10-12-2009, 11:29
Sad sam gledao ove nove klipove za pes 2010, Po meni je isto kao 2009

jovan111p
10-12-2009, 11:48
Sad sam gledao ove nove klipove za pes 2010, Po meni je isto kao 2009

E sad isto. Ima toliko razlike samo u grafici a da ne spominjem gameplay!

dj90
10-12-2009, 12:01
Ubrzano je u odnosu na demo i opet mogu lako da se pretrčavaju igrači. Mada videču kad budem igrao, ovo je ipak samo video

kimica
10-12-2009, 14:39
Meni ovi igrači izgledaju suviše robusno i kao da su non stop u nekoj vrsti čučnja mnogo su im kolena izbačena pa je i samo trčanje neprirodno, zbog toga i neka dodavanja takodje izgledaju neprirodno pa to barem kod mene kvari utisak i filing ali to je Konami. Ne idu za džabe Japancima oči ukoso pa se verovatno njihovo vidjenje kretanja i animacije igrača nikako ne poklapa sa našim.

maremas
10-12-2009, 18:01
PS3
Mfy5-JLqUgs

JBd67XfIUU0

PU4tEmxnTck

Maxim_Tsigalko
10-12-2009, 22:47
mislim da je u ovom prvom klipu ovaj lik igrao na REGULAR cim je ovako lako sprinato i pretrcavao protivnika!

maremas
10-14-2009, 22:24
Mec izmedju 2 bolja igraca u V. Britaniji tj. na www.pesrankings.com (http://www.pesrankings.com).
hLBigMoYOd4

dnhsX3Mapvk

jovan111p
10-14-2009, 23:01
Mec izmedju 2 bolja igraca u V. Britaniji tj. na www.pesrankings.com (http://www.pesrankings.com).
hLBigMoYOd4

dnhsX3Mapvk

Jesi li siguran da su dva "bolja" igraca?

maremas
10-14-2009, 23:06
Sto pitas?

kum_2007
10-15-2009, 01:24
Ovaj Britanac sa Liverpulom igra odlicno.

grobarinbgd
10-15-2009, 08:27
pFTw-9JW7A0

pogledajte mrezu :ave:
Ey_00auhvZ8

stoyger
10-15-2009, 11:07
pFTw-9JW7A0

pogledajte mrezu :ave:
Ey_00auhvZ8

Ovaj italijanski komentator mi se mnogo vise svidja od engleskog.

No99RaZoR
10-15-2009, 16:02
U12UVJcfG_Q

DJ_URKE
10-15-2009, 20:00
Dobro je da su transfere odradili!