PDA

View Full Version : pes6j,pesgui goalserver,hamachi sta raditi a imati sva tri servera funkcionalna

noviice
08-10-2009, 03:36
Ja imam sva od ovih navedenih pes6j,pes6goalserver gui i hamachi ali mi se desio problem posle instaliranja Hamachija da nisam mogao da se logujem na server pes6j jer mi je napravio konflikt u host fajlu.Uradio sam prostu stvar napravio folder u C:WINDOWSsystem32driversetc i krstio ga hamachi i sve sto je bilo u njemu prekopirao u taj hamachi folder.Sve obrisao i instalirao psl client host file za automatsko podesavanje host fajla za pes6j.Napravio jos jedan folder dao mu ime pes6j i sve to prekopirao u njega.Znaci kad igram na pes6j ili pes6 goalserver gui koristim taj klijent za pes6j a kada mi neko trazi da igramo na hamacchiju ja sve obrisem i prekopiram iz tog Hamachi foldera .Kad se vracam na pes6j obrnutim redosledom brisanje i kopiranje postojecih :).Nadam se da ce ovo pomoci nekima koji se budu nervirali kao ja sto nece da im radi pes6j server :).Recimo kod mene to izgleda ovako kao na slici!