PDA

View Full Version : Zanimljiv predlog

Pro_Evolution_Montenegro
09-17-2006, 23:13
Owim putem bix xtio da pohvalim sve nashe u****, koji su ovih zadnjih mjeseci napravili mnogo stvari,pocev od novih dresova partizana i zvezde,stadiona partizana i zvezde,mnogo drugih dresova,reklama,i raznih ostalih stvari..naime oni su nama donjeli dosta toga lijepog i od srca ima hvala..ja bih sada zelio..da sada napravimo jedan veliki patch..u kome ce biti sjedninjeno ono shto ste vi upravo radili..to bi bilo veoma lijepo..Znaci..sve nove stvari..Jel u redu..nadam se da ce biti zainteresovanih..Veliki pozdrav za sve! :fume: :fume:

Veliki_Brat
09-17-2006, 23:42
a ****sh ga mozes valjda to sam spojiti :D

Pustolov
09-17-2006, 23:50
Фина идеја ЈугосР»ÃÂ°ÃÂ²ÃÂµ. Могао би неко са бржим нетом да Ã‘ÂÃÂ¿ÃÂ°ÃÂºÃ‘Æ’Ã‘Ë œÃÂµ све те печевРµ и окачи негде, као ПесохÐ ¾ÃÂ»ÃÂ¸Ã‘‡Ð°Ñ₠и Супер Печ или тако нешто.

Pro_Evolution_Montenegro
09-18-2006, 10:29
Фина идеја ЈугосР»ÃÂ°ÃÂ²ÃÂµ. Могао би неко са бржим нетом да Ã‘ÂÃÂ¿ÃÂ°ÃÂºÃ‘Æ’Ã‘Ë œÃÂµ све те печевРµ и окачи негде, као ПесохÐ ¾ÃÂ»ÃÂ¸Ã‘‡Ð°Ñ₠и Супер Печ или тако нешто.

Pa to sam i mislio..ali da se lijepo napishe shta se sve dodaje..jer sam ovdje vidio par VRHUNSKIH stvari za pes..Nadam se da se slazete..

PjEkI
09-19-2006, 00:41
To je super posto znam dosta novajlija (izmedju ostalih i ja ;)) kojima je sve to konfuzno oko patcheva i ne znaju sta da izaberu! Jedan best of bi bio savrsen

Pro_Evolution_Montenegro
09-19-2006, 11:08
Ajde i autori,ukljucite se..pa da spojimo neshto,savrsheno,originalno..