PDA

View Full Version : LEGENDA ---- stefan.....

stele
07-06-2009, 19:27
e pa ovako.....
poceo sam da igram ovaj BaL jos odavno pa me zanima sta mislite da li vredi nastavljati.....

---pozicija CF---

-poceo sam u OFK Beogradu i tu odigrao jednu polu-sezonu, za 13 tekmi koliko sam odigrao postigao sam samo 2 gola...
-u drugoj polusezoni presao sam u PARTIZAN:001_smile: i tamo ostao do kraja te sezone i na 16 tekmi postigao 3 gola i osvojio sa njim titulu....
-posle prve sezone odlucio sam da ostanem u PARTIZANU....na kraju te sezone ucinak je 50 tekmi i 15 golova, nismo uspeli da opet osvojimo titulu ali smo zato osvojili kup....
-posle druge sezone presao sam u Liverpul..gde sam za 55 tekmi postigao 33 gola..uspeli smo da osvojimo premier ligu,kup i ligu sampiona....
-nakon te sezone ostajem u Liverpulu jos godinu dana....ucinak je 49 tekmi i 27 golova...te godine osvojili smo kup i ligu sampiona...
-posle 2 godine provedene u Liverpulu prelazim u Barcelonu...gde sam na 53 tekme postigao 34 gola....osvojili smo Primeru,kup i ligu sampiona....
-na kraju te sezone odlazim u Milan,.... 52 tekme i 60 golova....osvojili smo ligu,kup i ligu sampiona...
-druga sezona u Milanu,na 51 tekmi postigao sam 58 golova,a opet smo osvojili smo ligu i kup,ali ne i ligu sampiona....
-posle 2 godine u Milanu presao sam u Manchester United....i na 59 tekmi i 72 gola...a uspeli smo da osvojimo Premier ligu i kup UEFA.....
-nakon Manchestera vratio sam se u Seriu A,tj potpisao za Inter...za godinu dana provedenih u Interu na 58 tekmi dao neverovatnih 93 golova..za sada ovo mi je i najbolja sezona...nazalost osvojili smo samo Seriu A,i igrali smo finale kupa...

---PRIZNANJA---

-igrac utakmice 226 puta
-MIP 58 puta
-najbolji strelac (LIGA) --- 5 puta
-najbolji strelac (LS) --- 4 puta
-najbolji strelac (kup) --- 2 puta
-najbolji strelac (kup UEFA) --- jednom
-tim sezone --- 7 puta
-igrac sezone --- 3 puta
-MVP kupa --- 2 puta
-MVP kup UEFA ---jednom
-tim sveta --- 5 puta
-tim evrope --- 5 puta
-najbolji evropski igrac --- 4 puta
-najbolji svetski igrac --- 3 puta

---REPREZENTACIJA---

46 tekma i 41 gol

-svetsko prvenstvo(osvojeno) --- jednom
-evropsko prvenstvo(osvojeno) ---- 2 puta
- MVP 25 puta
-MIP 5 puta
-u timu svetskog prvenstva
-u timu evropskog prvenstva --- 2 puta
-u timu kvalifikacija --- 2 puta
-najbolji strelac evropskog prvenstva --- jednom
-najbolji asistent evropskog prvenstva --- jednom
-MVP evropskog prvenstva --- jednom
-najbolji strelac u kvalifikacijama za sv. prvenstvo --- jednom
-najbolji igrac u kvalifikacijama --- 2 puta

NARAVNO SVE NA TOP PLAYER...........da li da nastavljam??sta vi mislite??

Luditito
07-06-2009, 19:34
nastavi da igras i ako ne vjerujem da si igrao na top player i nemoj da ides nigdje iz milana

stele
07-06-2009, 20:12
ozbiljno, igrao sam na top player:yes:...ali necu da ti se pravdam...ne moras da mi verujes ako ne zelis..tvoj problem... :smile:

Luditito
07-07-2009, 09:45
ma vjerujem ali 52 tekme i 60 golova treba dati toliko golova na top player

stele
07-07-2009, 11:08
brate znas koliko golova sam dao kad krenem sa centra pa ih onda samo zalomim par puta i pred golom sam....:001_cool:

Luditito
07-07-2009, 11:24
brate znas koliko golova sam dao kad krenem sa centra pa ih onda samo zalomim par puta i pred golom sam....:001_cool:

samo ti nastavi da igras i daj sto vise golova

stele
07-07-2009, 11:50
hvala na lepim zeljama..... :rofl:

blasterskv
07-07-2009, 19:46
bravo care, delji boraniju!!!

baci pogled na moju karijeru:

http://www.pes-serbia.com/vb/f142-become-legend-~-put-do-zvezda/11278-become-legend-ima-li-ko-jaci.html

a u medjuvremenu se desilo:

- ostao jos jednu sezonu u realu i na 41 tekmi dao 85 komaTa (ne znam dal je do mene ali razvaljujem komp), isto sam osvojio sve zivo - spansku ligu, kup i ligu sampiona.

- sa nasom reprezentacijom sam skoro uzeo euro, najbolji igrac i strelac.
u reprezentaciji na 35 tekmi sam dao 51 gol...

- presao sam u inter i sa njim uzeo calcio i ligu sampiona a u kupu dosao do 1/2 finala.

- u prvoj sezoni u interu 42 tekme i 77 golova ( u prvenstvu sam dao 55 golova ali apsurd je taj da nisam bio cak ni u idealnoj postavi lige). sad igram drugu sezonu u interu, ali nerado jer nemaju veze, sve matorci ( deki stankovic ima 38 god. i igra postavu! uzas...)

- do sad 44 het-trika a moram se pohvaliti da sam u prosloj sezoni 2015-2016. u 1/8 finala kupa protiv milana u revansu dao 9 komada u pobedi od 9-1!!

- na 328 tekmi i 354 gola (prvi na onoj listi), slabo asistiram a i zabole me za to, 120 zutih i 18 crvenih (krljam maximalno zabare, ko ih **** :) ), 179 MVP i 40 MIP...

- posto me polako smara "BaL" odlucio sam se da prikupim sve one trofeje, ostala mi je jos jedna liga da u njoj malo ordiniram i pokupim tamo sve...

lud sam skroz :D

naravno, treba li da naglasim da je sve na top player-u...

pozdrav!

stele
07-07-2009, 21:32
svaka cast!!.... :namig:....meni je ostalo samo kup UEFA da osvojim... :biggrin: .....a ovo za matorce znam...u Milanu (sezona 2014/2015) od 25 igraca njih 15 ima preko 30 godina...zato sad zavrsavam sezonu (ostalo mi je jos par tekmi) i bezim u neki drugi klub...:biggrin:....

blasterskv
07-08-2009, 22:48
e, znas kako.... sad ovi "manji" klubovi tipa le man ili okser u francuskoj ligi ili sanderlend, totenhem u engleskoj vode glavnu rec tamo. valjda su oni najveci klubovi zadrzali maticne ekipe, barem sam pratio transfere i svi bolji igraci su sad po tim "manjim" klubovima.
otkljucao sam neke igrace iz onih "secret players" pa su "manji" klubovi pokupili njih.
a za kup uefa ne znam sta da kazem... i meni je isto ostao on s tim sto nisam nikad igrao to takmicenje. jednostavno nikako da ispadnem u uefa kup i naviko sam da osvajam ligu sampiJona :D

stele
07-09-2009, 09:58
pa taj fazon...:mrgreen:....igrao sam jednom sa partizanom al smo ispali od reala valjda......zavrsio sam ovu sezonu u Milanu....sad sam u MANCHESTER-u......:)....ma osvojicemo ga jednom :) ...............

lukavuckovic07
07-17-2009, 08:48
E ajde posalji neke fotke da vidimo gde si sve igrao!!!Do sutra!!!!!!!!!!!!!!

igorvince
08-01-2009, 17:20
Imam 24 godine,osvojio sam ligu sampiona poslednje 4 godine.3 puta sa Milanom,1 sa lionom,poslednje 3 god sam najbolji igrac sveta,a poslednje 4 naj igrac Evrope. I to naravno na topplayer.
U drugoj sezoni sam osvojio sa Lecceom italijansku ligu,i stigao do polufinala kupa uefa,u 3. sezoni sam sa lecceom stigao do polufinala lige sampiona.Najbolji sam strelac lige sampiona 5 puta,1 naj asistent lige sampiona,osvojio sam bas sve sto sam mogao,sem trofeja sa reprezentacijom. Ukupno sam do sad dao 260 golova i 35 asistencija,prosecna ocena mi je 7.5 , a poslednje 3 godine mi je plata 5000 . Sad sam presao za Chelsea

brucelee
08-02-2009, 21:46
svaka cast sto si presao u chelsea!!!!!!! come on chelsea!!!

igorvince
08-03-2009, 13:03
igrao si na regular,garantujem,ne traze te jaki klubovi iz drugih liga posle 2 sezone na top player,ma kako ih ti odigrao.
Pa brate dosadila mi Italijanska liga,igro sam 6 godina,a ova kao pomesana liga je jos gora

stele
08-04-2009, 13:22
pa to sto tebe ne traze nisam ti ja kriv....igrao sam na top player,a ti ako mi ne verujes boli me uvo..:001_tt2:

igorvince
08-04-2009, 13:42
onda si ponavljao utakmice

stele
08-04-2009, 15:08
ne...nego sam poceo da igram sa prvim jelen super liga patch-om koji je izasao...a posle sam samo nastavio sa update-om...mozda je zbog toga otkud znam....

igorvince
08-04-2009, 16:39
ma nebitno, ja sam osvojio sve zivo,samo nikako sa reprezentacijom da osvojim nesto,postavio me na dmf